Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Publicysta „Gazety Polskiej Codziennie” wzywa do aresztowania Owsiaka

Posted by Marucha w dniu 2015-01-09 (Piątek)

„To, co zrobił w czasie konferencji Owsiak, podpada pod konkretny paragraf. Art. 43 ustawy prawo prasowe stwierdza, że ten „kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3” – uważa Piotr Lisiewicz z „GPC”.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej Jerzemu Owsiakowi puściły nerwy. Usłyszawszy niewygodne pytanie z ust reportera Telewizji Republika, rozkazał ochronie usunąć go z sali. Telewizja musiała przerwać transmisję.

Do zdarzenia odniósł się Piotr Lisiewicz z „GPC”.

„Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć – pisał George Orwell. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej redaktor Michał Rachoń z Telewizji Republika zadał Jerzemu Owsiakowi pytanie dotyczące działalności jednej ze spółek współpracujących z WOŚP. „Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?” – spytał. Po tym pytaniu ochroniarze Owsiaka na jego polecenie siłą usunęli dziennikarza z konferencji. To nie zdarzyło się w historii polskiej demokracji jeszcze nigdy. Nie potrafię wymienić też ani jednego przykładu, by gdzieś w świecie przedstawiciel jakiejś cywilizowanej instytucji zachował się w podobny sposób. Bo to nie tylko bandytyzm, ale i skrajna głupota. Demonstracja: boję się prawdy o swoich interesach” – podkreśla Lisiewicz.

Zdaniem publicysty „Owsiak zawsze był po stronie reżimu. W państwie totalitarnym pracował w reżimowym radiu, które wspierało zomowców. Natomiast w czasie dzisiejszej konferencji prasowej zachował się jak bandzior wyszkolony w Ośrodku Szkoleniowym ZOMO”.

Źródło: „Gazeta Polska Codziennie”
luk

http://www.pch24.pl

Czy Owsiak jest bandziorem – nie wiemy, acz można go o to podejrzewać. Z całą pewnością jednak da się stwierdzić, że reprezentuje typowe dla środowiska, z jakiego się wywodzi, knajackie chamstwo, prostactwo i rynsztokową lumpen-kulturę.
Admin

Komentarze 23 do “Publicysta „Gazety Polskiej Codziennie” wzywa do aresztowania Owsiaka”

 1. darr said

  … a ekipa z GPC udaje że stoi po dobrej stronie walki ze złem etc.
  Tymczasem szykuje miejsce dla innego dobra, może JK.

  A to swoją drogą! – admin

 2. RomanK said

  Lisiewicz..wicie jak mowicie o demonkracji to to wicie, rozumicie je ogromny postemp w demonkracji naszej polskiej wicie.
  Wicie rozumicie, bo na temn przykad za demonkracji ludowej na komferencje prasowom porostu niewygodnych mnie wpuszczali wcale…nei wiem czy wym widziciem tom a wielkom roznicem…tera sie wpuszcza wszystkich a tylko nienktorych siem wywala profilaktycznei na zomndanie komnferenta…co widzicie ..musicie docenic w naszej modej demonkracji….anei krytykanctfo odrazu….ze to je mniendemonkratyczne….
  Wiecie gdyby to byo niemndemonkratyczne to on by wogole nie zadal pytania zadnego ..wiecie….

 3. JerzyS said

  Metoda kaczyskich na Demo Kracje była taka, że p[pytania z sali na karteczkach

  Trzeba było byc przewidującym
  Trzeba było się przygotować i przynieść karteczkę i pisadełko

  Napisać pytanko.

  Następnie zbierano karteczki !

  Chowano do prawej kieszeni,
  bo to partia Prawicowa

  i z Lewej kieszeni,
  wyciągano przygotowane fachowo karteczki z pytaniami,
  na które to pytania,
  przygotowani fachowo,
  odpowiadali bezbłędnie,
  bracia K.

 4. Kojak said

  Gazeta Polska ? Jak ona polska ! To zydowska szczekaczka, odmiana gazety koszernej Michnika dla tzw łze prawicy ! Wiedza ze Owsiak jest niepopularny i dosc skompromitowany wiec chca ugrac w srodowiskach prawicowych co nieco aby sie uwiarygodnic ! Te bydlo z Gazet Polskiej jest calkowicie skompromitowane i nie moze odgrywac role przyzwoitki jak kurwa udajaca dame i Jest rzecza dwuznaczna moralnie ich publikowc i cytowac !

 5. JerzyS said

  szukanie wszystkich nieszczęść w Żydach,

  TO BIOLOGIZM!

 6. Marucha said

  Re 5:
  Co Pan przez to rozumie?
  Że powinniśmy sobie włożyć kubełek na głowę i udawać, że nie widzimy żydowskich wpływów w każdej niemal dziedzinie życia?
  „Wpływów” – to zresztą łagodnie powiedziane. Chodzi raczej o brutalną dominację.

 7. RomanK said

  ad 6…ja rozumie to dokladnie- jak szukanie przyczyn wszelakiego smrodu tylko we wychodku:-))))
  -Prawda panie Jerzy…?????

 8. panMarek said

  Nie „Owsiak zawsze był po stronie reżimu” tylko Owsik pełni dokładnie taką samą rolę jak Bolek. To są ludzie wyszkoleni w określonym celu i osadzenie w określonym miejscu aby pełnić taką a nie inną rolę. I z punktu widzenia mocodawców robią to dobrze.

 9. MatkaPolka said

  No to się Żydy pokłóciły

  Dobrze to czy źle ?
  A może typowy scenariusz – Żydy się kłócą w żydowskich sprawach, a goj się podnieca aferą.

 10. Lily said

  Jak zwykle,zydowska prowokacja.

 11. Guła said

  Kilkanaście tysięcy policjantów czuwać będzie w niedzielę nad bezpieczeństwem 120 tys. wolontariuszy uczestniczących w 23. Finale WOŚP. Będą też kontrolować, czy zbiórki pieniędzy prowadzą osoby do tego uprawnione, aby zapobiec różnego rodzaju oszustwom.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kilkanascie-tysiecy-policjantow-bedzie-zabezpieczac-23-Final-WOSP,wid,17166214,wiadomosc.html

  Znów spieprzyliście Polacy. A tak żeśmy ostrzegali i to prawie wczoraj.

 12. Guła said

  A kasa na to granie w ciula pewnie z NFZ. A?

 13. Marucha said

  Re 11:
  Ale koszty zaangażowania tych policjantów w Orkiestrę Żydowskiej Hucpy – nie są odliczane od jej „zysków”. Podobnie koszty czasu antenowego „państwowej” telewizji [prywatne telewizje olewają Siemaka], koszty obsługi medycznej etc. etc. etc.
  W sumie państwo – czyli podatnicy – DOKŁADAJĄ do działalności Owsika, zapewniającej mu wygodne, zamożne życie oraz chwałę…. „bo przecież tyle robi dla chorych dzieci”, co chętnie potwierdzi z pianą na pysku każdy leming.

 14. Tekla said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/babcie-lub-dziadka-mozna-uspic-slowa-owsiaka-wywolaly-oburzenie/8ss7n

  Słowa Jerzego Owsiaka, że eutanazja to pomoc starszym w cierpieniach, zrobiły na mnie kolosalne wrażenie, tym bardziej, że jego akcja skierowana jest do seniorów. Jerzy Owsiak dla mnie nie jest Panem Bogiem, a mimo to wszedł na Jego grunt. To wszystko powoduje, że nie będę jakimś oficjalnym przeciwnikiem WOŚP (poza tą notką), ale w tym roku pieniędzy już nie dam. Skoro bowiem Jerzy Owsiak zajmuje się czymś, czym moim zdaniem szef organizacji charytatywnej zajmować się nie powinien (czyli jednostronną ideologią i politycznym celebrowaniem), to muszą być tego konsekwencje.

  http://beem.deep.salon24.pl/476756,wosp-owsiaka-zbiera-w-tym-roku-na-eutanazje-dla-seniorow

  to już było rok czy dwa lata temu,niestety ..pociag do ……jedzie dalej..

 15. Przecław said

  Owsik się z’użył i został spisany na straty. Dodatkowo, wyjątkowa okazja do skłócania, rozbijania i siania zamętu w’śród polskich gojów.

 16. Kurupi Katuava said

  @MatkaPolka – a może by tak złożyć doniesienie do prokuratury? Materiał dowodowy jest dostępny.

 17. Guła said

  @13
  Dokładnie tak jest jak pan wywodzi, panie Marucha. A że rzępolą ku pokrzepieniu zdrowia dzieci naszych, więc nie sadzę żeby koszta tej hucpy szły z innej puli, niż puli NFZ. Co daje się odczuć każdego roku, od lat dwudziestu kilku, właśnie o tej porze roku.

  Są zdolni ekonomycznie. Trudno zaprzeczyć.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Jeden żyd handluje powietrzem i dorabia się na tym miliardów.
  Na naszym własnym podwórku jego nieco skromniejszy rodak wyciąga z kasy Państwa pieniądze i pewną część ich oddaje jako „pomoc dla służby zdrowia”. Resztę pochłaniają koszty własne. Mrówki całe i inne melony.

 19. Stary Warszawiak said

  Ad 18.
  Pan Marucha.
  I w tym jest właśnie szkopuł. Bo jeżeli udowodniono by nawet, że 40 % pieniędzy z tej ogólnopolskiej czy już nawet
  międzynarodowej żebraniny bierze do kieszeni ten od owsa. To przecież 60 % przekazuje on bezdennemu skarbowi
  państwa czy tzw ” służbie zdrowia”. A przecież on tych pieniędzy nie bierze od ludzi obiecując im wysokie oprocentowanie jak to w przypadku n.p. Amber Gold ale wycygania od naiwnych ludzi. I ci ludzie dobrowolnie mu dają.
  Zresztą nie bezpośrednio jemu tylko naiwnym dzieciom i młodzieży a nawet dorosłym, którzy „za frajer”
  u niego harują.
  I taki cwaniaczek jest nie tylko wygodny dla rządzących ale wręcz im potrzebny.

 20. Guła said

  „To przecież 60 % przekazuje on bezdennemu skarbowi państwa czy tzw ” służbie zdrowia”

  W życiu nie uwierzę. Zbiórka wydawana jest na zakupy sprzętu-jaki by on nie był, pokrycie kosztów melona, bo na ten przykład:
  „… koszty zaangażowania tych policjantów w Orkiestrę Żydowskiej Hucpy – nie są odliczane od jej „zysków”. Podobnie koszty czasu antenowego „państwowej” telewizji [prywatne telewizje olewają Siemaka], koszty obsługi medycznej etc. etc. etc.”

  Nikt, nigdy, nie widział rozliczenia z tych zbiórek (nawet sąd) i nigdy nie zobaczy.

 21. Guła said

  No chyba że dintojra 😉

 22. Boydar said

  I tu ma Pan prawie rację, Panie Guła. Tyle że, słoik się i dzielił i dawał zarobić. Dintojra się nim nie zajęła.

  Jednak zupełnie się nie docenił, biedaczek. Gdyby oglądał w młodości więcej westernów niż pornosów, znał by starą prawdę z plakatu – „Wanted Dead or Alive”. I skumał by, że martwy, jest w obecnej sytuacji znacznie więcej warty.

 23. kontrowersje said

  http://www.kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: