Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  omega o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  Marucha o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo

Posted by Marucha w dniu 2015-01-09 (Piątek)

Jak na zawołanie cały chórek „wiadomości” pompuje nam do głowy obrazek, że prawdopodobnie jacyś muzułmanie zaatakowali biuro „gazety satyrycznej” w Paryżu i zastrzelili kilka osób. Wydarzenie to można rozkładać na czynniki pierwsze w te i we wte, lecz na pierwszy rzut oka widać, że to reżyserowana operacja false flag.

Klaun żydowski z Charlie Hebdo, zdjęcie sprzed ataku na biuro, w czasie którego podobno został zabity.

I znów, jak na zawołanie całej tej załganej bandy, głupi Goje idą wprost w pułapkę zastawioną na nich przez żydów. Naczytać się można w bród anty-muzułmańskich komentarzy ludzi, którzy mają zerowe zainteresowanie sprawami świata i własnego kraju. Ktoś powie – to „dobrze”, ale ja na to odpowiem, że na pewno „nie dobrze”, zwłaszcza to, że głupi Goje ślepo włażą w pułapkę żyda.

Rzeczona gazeta, o jakiej uczciwie mówiąc, niewielu dotąd cokolwiek słyszało, nazywa się Charlie Hebdo. Ostentacyjnie nazywana jest zewsząd „magazynem satyrycznym”. Przez takie nazewnictwo mass-media nadają tej publikacji wrażenie pozorne, że jest ona całkowicie nieszkodliwa, a nawet po prostu zabawna.

Brytyjscy rzecznicy wolności wypowiedzi, Simon Sheppard i Stephen Whittle, ścigani przez policję w Wielkiej Brytanii i Ameryce za satyrę na temat holocaustu. Dwu praworządnych ludzi ostatecznie skończyło w więzieniu. Wystarczy zadać sobie pytanie, dlaczego nic o nich nie mówią w mediach?

Chciałbym przypomnieć, że kilka lat temu, brytyjska policja i wywiad brytyjski ścigały dwóch Brytyjczyków za to, że kopiowali i rozprowadzali „Bajeczki holocaustyczne” (Tales of the Holohoax). Uciekli do Ameryki próbując uzyskać azyl polityczny. Oczywisty błąd, bo to jak przysłowiowe z deszczu pod rynnę. Wystarczy powiedzieć, że sprowadzono ich z powrotem do Wielkiej Brytanii i wysłano do więzienia.

I to jest prosta i prawdziwa formuła, że „satyrą” jest tylko to, czym żydzi naśmiewają się z nie-żydów. Mogą jeździć po wszystkich nie-żydach jak po łysej kobyle za pośrednictwem swych żydowskich „satyrycznych” publikacji, ale dwóch mężczyzn ściga się jak międzynarodowych terrorystów za rozpowszechnianie satyry, której celem są żydzi. Jednak Goj nigdy tego nie zrozumie. To dla niego zbyt skomplikowane, zwłaszcza wniknąć w istotę rzeczy i zastanowić się. Znacznie łatwiej płynąć z prądem narracji mediów i nigdy nie zawracać sobie głowy tym, aby spojrzeć głębiej.

Jeśli sobie ktoś poszuka, to dowie się, że ta francuska „gazeta satyryczna” jest stekiem ideologii bardzo anty-europejskich, anty-białych, a wśród tego steku są też karykatury Mahometa, gdy daje homoseksualny pocałunek jakiemuś pedałowi.

Niestety, głupi Goj nigdy tego nie zobaczy. Zobaczy dokładnie to, co ma zobaczyć, co oni chcą, żeby zobaczył – „Pie… muzułmanie atakują nasze wolności osobiste”.

Proszę zapytać takiego Goja, jak długo, jego zdaniem, przetrwa człowiek, jeśli zacznie produkować „satyryczny magazyn”, w którym będzie sobie robić żarty z holokaustu lub ogólnie z żydów? Zapytaj go, czy w tej sprawie będą jakieś protesty? Zapytaj go, czy redaktor takiej gazety będzie mógł prowadzić działalność swobodnie, czy może żydzi nazbierają policjantów, a ci dokonają wjazdu do biura tej gazety, skonfiskują sprzęt i wrzucą redaktora wraz z pracownikami do więzienia. Są to pytania retoryczne. Jednakże, jeśli zadać je ogłupionemu Gojowi, jakich cała masa kręci się koło tej aktualnej false flag, to trudno będzie dostrzec choćby małe zwarcie w instalacji ich małego móżdżku.

Kilka minut wystarczy, żeby dowiedzieć się, że na szczycie tej ustawki znajdę żydów.

Na przykład, Charlie Hebdo, gazeta we Francji, jest najlepiej znana jako źródło nauk o ekskrementach i retoryki przeciw Białym. Philippe Val, dyrektor Charlie Hebdo, później został mianowany przez Sarkozy’ego dyrektorem France-Inter, publicznego radia (99% składu to żydzi).

Ludziska, to jest dokładnie taki rodzaj publikacji, jakie palono w Niemczech na stosie, wraz ze wszystkimi innymi książkami żydowskich degeneratów, pornografią, itp. A w 2014 roku, mamy Białych ludzi, którzy ruszają do obrony tej ohydy, jaką Hitler kazał niszczyć publicznie. Jak na ironię.

To nie przypadek, że ta gazeta dostaje wolną rękę do produkcji wszelkiego brudu przeciw Białym ludziom, nie jest zaskoczeniem, że dostaje wolną rękę, aby prowokować muzułmanów różnymi ohydnymi obrazkami. Nie jest zaskoczeniem, ponieważ ta gazeta jest kierowana przez żydów. Żydów nigdy nie będą pociągać do odpowiedzialności, w związku z tym, mogą sobie produkować wszelkie materiały nienawiści i podżegania do przestępstwa, jakie zechcą i celem których jest każdy, kogo zechcą wziąć na cel.

Weźmy przykład żydowskiego filmu o Kim Jongu. Ponownie słyszymy zapewnienia, że „To tylko film”, satyryczne wygłupy. I znów prawie wszyscy Goje się na to nabierają. Ciekawe, jakie byłyby losy filmu, który wyprodukowali by nie-żydzi, satyrycznej opowieści o zamordowaniu Netenyahu. Zastanawiam się, czy żydzi też by się śmiali? Hipokryzja na temat tej operacji false flag we Francji jest wprost oszałamiająca.

Żydom zwyczajnie chodzi o to, żeby stworzyć ogromny konflikt na skalę krajową i międzynarodową pomiędzy muzułmanami a Europejczykami. Chcą nas zniszczyć po równo, osłabić obydwie strony, chcą naszej nienawiści do muzułmanów, żebyśmy okazali sympatię dla ich żydowskich planów na Bliskim Wschodzie, w tym dla ich planu Wielkiego Izrahella. Wygląda na to, że plan działa, bo jesteśmy zbyt tępi, aby myśleć krytycznie i nie dość szybcy w tym myśleniu.

Żydzi sączą jad podżegania do zbrodni i nienawiści w swych „satyrach” na okrągło, przez cały czas. Przypomnijmy, co się to działo  np. w 2005 roku, tym razem w Danii.

Flemming Rose. Jeden z tych, co to wiedzą, co i jak mamy myśleć.

30 września 2005, duński dziennik Jyllands-Posten, publikuje dwanaście scen komiksowych, które w większości przedstawiają muzułmańskiego proroka Mahometa, coś co atakuje wierzenia islamskie, niezależnie od tego, co o tych wierzeniach myślimy. Te bajki są następnie przedrukowane w ponad pięćdziesięciu krajach i wywołują duże protesty światowej społeczności muzułmańskiej.

Bo to dokładnie o to chodzi, w tym celu zostały wydrukowane. Aby rozpalić napięcia między światem zachodnim a społecznością muzułmańską i zachęcić świat zachodni i muzułmanów do walki między sobą, aż zostaną tylko żydzi. Redaktor kulturalny Jyllands-Posten odpowiedzialny za publikację tych komiksów? Flemming Rose, żyd. [urodził się w rodzinie ukraińskiego żyda i bliskiego przyjaciela syjonisty z CFR, Daniela Pipesa — INCOG]

Jest rzeczą oczywistą, że gra się nami jak pionkami, i że robią to żydzi, ponieważ mają w tym interes, mają w planach coś wielkiego, i że trzeba nastawić muzułmanów przeciwko Europejczykom, a Europejczyków przeciwko muzułmanom. To typowe dla żydów, można tego użyć do odebrania nam wszystkim więcej wolności pod pozorem bronienia nas. To pasuje żydom na arenie międzynarodowej, ponieważ dalsze urabianie gojowskiego śmiecia, z jakiego składa się nasze współczesne „społeczeństwo”, pijanego szczęściem „dwóch minut nienawiści” wobec muzułmanów, odwróci uwagę od żydowskiego pastwienia się nad narodami Bliskiego Wschodu, aby ci psychopaci mogli naszkicować nowe granice swego szalonego Wielkiego Izrahella.

Może okazać się nawet, że bandyci z bronią we Francji w ogóle nie byli nawet muzułmanami. Odsyłam do zapoznania się z mało znanym ugrupowaniem żydowskim zwanym Yaman, złożonym z ekspertów od podawania się za Arabów i muzułmanów, znanym z tego, że brali udział w wielu zabójstwach na zlecenie. Ubierają się jak Arabowie. Dosłownie wyuczeni są jak naśladować wszystkie arabskie maniery i sposoby zachowania, to zarazem aktorzy i mordercy. Zajmowali się również szkoleniem policji w USA i prawdopodobnie w państwach europejskich.

A jakim cudem muzułmański potop zalał Europę? Kto mu w tym pomógł?

W żydo-mediach rozpływających się na temat false flag w Paryżu, ani słowa o wielkich niemieckich demonstracjach przeszło 20.000. ludzi (PEGIDA), jakie teraz odbywają się w Dreźnie przeciwko muzułmańskiej imigracji. Medialny żyd nie chce, aby Biała rasa dowiedziała się o tym, a przynajmniej nie dowiedziała się zbyt wcześnie o celowym niszczeniu demografii Białych ludzi w naszych krajach.


Ta ohydna kanalia [zdjęcie powyżej – admin], nazywająca siebie „kobieciarzem” i żydowską „Antifą”, podczas aktu bezczeszczenia Krzyża w lokalnej szkole katolickiej – gdzie władze kościelne pozwoliły jego grupie „anty-faszystowskiej” zorganizować spotkania wieczorne. Ten sam śmieć został sfotografowany z czekiem na 10.000 dolarów podarowanym mu za kampanię wywrotową nienawiści do ludzi Białych przez korporację Annhauser-Busch.

Źródło: http://incogman.net/2015/01/you-wont-hear-this-on-charlie-hebdo/#more-115032
Tłumaczenie: Pluszowy Miś.

http://wolna-polska.pl

Komentarzy 76 do “Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo”

 1. RomanK said

  Juz po wszystkim…wszyscy nie zyja,,i co sie bronili i ci co ich zwarli…pomarli…wszyscy pomarli…
  KTo w to nie wierrzy ma cosik z glowa..prosze uwierzcie mi na slowo:-))))
  A Francji dobrze tak..po co uznaje dzikie kraje…????

 2. Birton said

  Czy wysłałeś już życzenia Noworoczne Brunonowi Kwietniowi na Montelupich w Krakowie? Nie zwlekaj!

  Areszt Śledczy Kraków
  Montelupich 7
  31–155 Kraków

  „Brunowi Kwietniowi dużo zdrowia w Nowym Roku 2015 życzy …Twoje imię, nazwisko, adres”

 3. Marucha said

  Kluczem do sprawy jest zdanie wypowiedziane przez jednego z francuskojęzycznych polityków, brzmiące mniej więcej tak:
  „Do celów walki z terroryzmem musimy zrezygnować z naszej wolności osobistej”.

 4. akej said

  „Dwaj praworzadnych ludzi ostatecznie skonczylo w wiezieniu…” – Co to za Polszczyzna? Chyba powinno byc „Dwoch”, lub „Dwu”; i „we wiezieniu”?
  Autor niewatpliwie ma racje z podburzaniem Europejczykow na wyznawcow Allaha. Tym niemniej, nie umniejsza to fanatyzmu dzihadystow.

  Niestety, polszczyzna na b. wielu witrynach, blogach, forach itd. zostawia wiele do życzenia… ortografia, gramatyka, składnia, interpunkcja… a gajowy nie wszystko może sam sprawdzić i poprawić.
  (Nawiasem mówiąc: W więzieniu, nie WE więzieniu).
  Admin

 5. andy oryginalny said

  ad4 Akej ,, Dwu praworządnych ludzi ostatecznie skończyło w więzieniu.,, taki jest podpis pòd zdjeciem i calkowicie poprawny, bardziej poprawnie byloby DWOCH , ale nie bede sie czepiac, nie wiem Akej skad ty to przeczytales, ale udalo ci sie jedno skrytykowac polszczyzne, nie wazne ze twoja wazne ze skrytykowales, to fakty prasowe?

  Podpis został poprawiony – admin

 6. andy oryginalny said

  ad 4 sprawdzilem w oryginale rzeczywiscie jest tak jak napisal Akej przepraszam Akej, ale gajowy poprawil i nie zrozumialem ciebie. Pluszowy Mis z Rosja Archives niekoniecznie musi znac perfekcyjnie jezyk polski i byc moze korzysta z automatycznego tlumacza, jeszcze raz przepraszam

 7. Ex said

  Przede wszystkim kto Muzułmanów tu wpuścił/sprowadził? Kto pozwolił im na przeniesienie swoich zwyczajów/religii na europejski grunt przy jednoczesnym tępieniu europejskiej grecko-rzymsko-słowiańsko-chrześcijańskiej tożsamości? Kto jednocześnie jak religii broni tzw wolności słowa?

  CI SAMI, którzy teraz wzywają i będą wzywać do walki z Islalem.

  Politycznie to jest przeniesienie problemów bliskiego wschodu do Europy i wciąganie jej w nie.

 8. Siekiera_Motyka said

  Tego nie zobaczysz

 9. Agaton said

  //Only in France is there today more than even an inner unanimity between the plans of the Jew-controlled stock exchange and the desires of a chauvinistically oriented national statecraft. In this very identity lies an immense danger for Germany. Exactly for this reason France is, and remains by far, the most terrible enemy. This people, which
  is constantly becoming more negrofied constitutes, by its tie with the aims of Jewish world dominion, a grim danger for
  the existence of the European white race. For infection in the heart of Europe through negro blood on the Rhine cor*responds equally to the sadistic perverse vengefulness of this chauvinistic, hereditary enemy of our people, and to the ice-cold plan of the Jews thus to begin bastardizing the European continent at its core, through infection by inferior humanity, to deprive the white race of the foundations for a sovereign existence.

  What France, spurred by its own vengefulness, methodically led by the Jew, is doing in Europe today, is a sin against
  the existence of white humanity, and some day will inspire against that nation all the avenging spirits of a knowledge
  which will have recognized race pollution as the original sin against mankind.//

  https://archive.org/stream/meinkampf035176mbp/meinkampf035176mbp_djvu.txt

 10. Ferdek said

  Bezczeszczenie symboli religijnych w walce kultur

  W czasie rewolucji bolszewickiej i pozniej w ZSRR walczono z religia nie tylko poprzez zabijanie kaplanow, wysylanie ich do gulagu, burzenie cerkwi lub lokowanie w nich muzeow, domow „kultury” itd. ale rowniez
  poprzez bezczeszczenie symboli religijnych. Podobnie postepowano
  w czasie wojny domowej w Hiszpanii oraz w Meksyku.

  http://www.aferyprawa.eu/Arty

  W Charle Hebdo prezentuje sie takie „satyryczne’ obrazki jak zakonnice onanizujace sie krucyfiksem, papieza nakladajacego prezerwatywy, itp.

  W czasie reowlucji hiszpanskiej lewacy robili sobie np. zdjecia z zawieszonym na czlonku rozancem.

  Jezeli dla kogos takie postepowanie miesci sie w ramach wolnosci slowa i wypowiedzi, to chyba swiadczy o glebokiej demoralizacji
  takiego osobnika pod wpolywem liberalnego prania mozgow.

 11. parva said

  RE3
  Po wypadkach 11 09 Bush natychmiast postulowal kontrole korespodencji na co skwapliwie wydano zgode sytuacja sie powtarza,. Mysle ,ze ta akcja mogla tez miec na celu zbadania ,do jakiego stopnia zidiocieli ludzi w Europie.Jak i lud jest kazdy widzi.

 12. Siekiera_Motyka said

  Oto „Economist”, właściciele to Rothschildowie.

  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions/

 13. revers said

 14. danka said

  Czy Schytyna był przesiedleny po akcji „Wisła” ?

 15. deV said

  1800 USD/na głowę. Schetyna ty zbrodnicza kurwo. Za waszych rządów chyba więcej ludzi opuściło Polskę, jak za wysiedleń do pracy przymusowej za okupacji. Powinni cię gnoju powiesić.

 16. Joe said

  Pasozyda SCHETYNE motloch zrobil ministrem i pasozyd boi sie ze odetna go od cycka POlskiego POdatnika…
  Wiec co mu szkodzi oddac lasy POlakow zydom.SZLACHTA JEROZOLIMSKA musi POsiadac ten kraj do dalszego pasozydowania….

 17. revers said

  ze komisarz prowadzacy sprawe chrlie hebdo ulegl seryjnemu samobojcy, a zamachowcy lub uwiklani swiadkowie zostali zgladzeni.

  http://www.lepopulaire.fr/limousin/actualite/2015/01/08/un-commissaire-de-police-de-limoges-se-suicide-dans-son-bureau_11283307.html

 18. marta15 said

  ad 13 na poczatek niech Schetyna sprzeda WSZYSTKo co ma , co do grosza –razem z nim wszyscy inni polsko-jezyczni tzw politycy- mysle ze z tego uzbiera sie nie mala sumka, i niech oni sobie z tego wlasnego funduszu utrzymuja kogo im sie tam chce.
  Polacy im skorke chleba podrzuca i z glodu nie zemra, a i domy dla bezdommnych tez takich przyjma .
  No ,panie Schetyna, da pan przyklad i wyprzeda pan wszystko co pan posiada, dla swych „braci” Zydow.
  Pana rodzina tez oczywscie, no i znajmoi przy okazji tez. zwlaszcza ci sejmowi i partyjni.
  Nie podoba sie?? a taki pan hojny ?
  tylko ze uzywajac cudzych pieniedzy, wykradzionych z portfela blizniego , nie swojego.
  co za kretyn.

 19. fx27 said

  Ani chybi, celem jest nałożenie społeczeństwu kagańca.

 20. marta15 said

  ad 16 ta cala akcja ma na celu zalozenie kolejnej petli na narod francuski pod oficjalna nazwa ‚walka z terroryzmem”.
  zal mi tych „cartonistoow’ wcale a wcale tak a propos.

 21. Kojak said

  To jest wynik bandyckich sadow ktore kazdy kryminalny wybryk jak ten z krzyzem uznaja za uzasadniony i dopuszczalny ! Kanalie ktore zostaly zastrzelone wielkokrotnie dopouscily sie lajdackej i kryminalnej dzialalnosci w swietle normalnych zasad moralnych ! Bandziory zawsze byly bezkarne ! Ludzie w koncu sami wymierzyli im kare ! Kiedys bydlaki pederasci wdarli sie do katedry ,rozrzucili komunie swieta i narobili na nie ,,kupy, , Zyd -sedzia uznal ich protest za uzasadniony i dopuszczalny, pozostali bezkarni ! Co z takimi sedziami i pederastami zrobic ? Radykali ludzie wzieliby pistolet i zastrzelili kanalie !

 22. Eliza said

  Wiedziałam, że coś tu smierdzi. Co wyraziłam znakami zapytania przy podaniu informacji o Charlie Hebdo na ogólnej stronie. Taki brak równowagi emocjonalnej, stałego podżegania i nienawiści do ludzi niezależnie, od wyznawanej religii może być związne tylko z jedną grupą etniczną.

 23. Eliza said

  @13. P. Revers – zawsze czułam niechęć do tego człowieka, zawsze kojarzył mi sie z padalcem, nie obrażając tego gada przypominającego węża.

 24. z sieci said

  Jest jeszcze ciekawiej:

  „Czy do jasnej cholery reżim w Polsce zacznie się wreszcie troszczyć o Polskę?
  PS. Wydaje się jednak że “przypadkowo” wizyta Schetyny zbiegła się z atakiem w Paryżu. Bowiem wygląda na to że jej efektem będzie wysłanie polskich wojsk do Iraku. Kerry powiedział:
  “So Poland is a very important ally and an important guest today. And I think symbolically to have Poland standing by our side as we talk about the events that have taken place in Paris is something that should not be missed.” czyli “Tak Polska jest bardzo ważnym sojusznikiem i ważnymdzisiejszym gościem. I myślę symbolicznie że mamyPolskę stojącą po naszej stronie, gdy mówimy o wydarzeniach,które miały miejsce w Paryżu -jest tocoś,co nie powinno być pominięte”.
  I faktycznie, nagłówek informujący o rezultacie wizyty Schetyny brzmi:
  ” Poland to bolster campaign against Islamic State” http://www.thenews.pl/1/10/Artykul/192963,Poland-to-bolster-campaign-against-Islamic-State

  całość
  http://3obieg.pl/j-kerry-you-forget-poland-wezwal-na-dywanik-schetyne

 25. marta15 said

  ad 24 no tak, teraz to i Polacy beda robic za mieso armatnie??
  czemuz nie , zawsze w koncu za nie robili.

 26. parva said

  Taki rozrzutny ,niech odda co”” zdodbyl”” przez lata wiernej psiej sluzby. Qrwa o jakiej twarzy ten Czeresniak gledzi? Tylko duren polityczny zwraca uwage na cos takiego,jak opinia miedzynarodowa ,to dla zakompleksionych nedznikow nie pasujacych do 1 politycznej ligi Zawsz mialam w nosie, co o nas Polakach sadza na tzw. Zachodzie ;,okradli nas do cna ,a ta karykatura gaga o oddaniu ziemi ,ciekawe ,kto bedzie na niej pracowal?Pewnie chodzi tez o lasy. W60tych latach zwrocilismy juz 40mln dolarow tych zlotych ,a nie makulaturowych. Mozna szalu dostac; spiesza sie chyba przed prezydenckimi wyborami.

 27. zofia said

  Papież modlił się za ofiary ataku na redakcję Charlie Hebdo

  http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,17224616,Papiez_modlil_sie_za_ofiary_ataku_na_redakcje__Charlie.html

  Grzech wolajacy o pomste do nieba

 28. Siekiera_Motyka said


  Skąd kamizeli kulo odporne na dachu miejsca gdzie strzelanina się rozwija ? Niby francuzy pokazywali akcje na żywo w TV , a tu film był ucięty bo …. Bo (spekulacja) zauważyli że policja jest w obrazie.

 29. […] https://marucha.wordpress.com/2015/01/09/tego-nie-uslyszysz-o-charlie-hebdo/#comment-443103 […]

 30. Zerohero said

  @27, Zofia

  Zauważmy, że ten urzędnik NWO nie zaszczycił osobistą, publicznie deklarowaną „modlitwą” dzieci mordowanych w Donbasie setkami , nie powiedział o co chodzi w Syrii, w ogóle jest to kawał y…go sq..syna, który milczy w sytuacji gdy dosłownie KILKA słów wypowiedzianych na takim stanowisku mogłoby bardzo wiele zmienić. Czym się ta kanalia różnic od reżimowego dziennikarza?

 31. Sarmata said

  Środowisko dziennikarskie w Polsce to kupa gówna! Śmierdzącego! – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o braku reakcji dziennikarzy na wyrzucenie reportera Telewizji Republika z konferencji na polecenie Jurka Owsiaka, także o ataku na lewackie pismo satyryczne w Paryżu

 32. panMarek said

  Drodzy czytelnicy nie dawajcie się nabierać głupszym od Was.

  Od kiedy pierwsza córa Kościoła została w 1789 pierwszą k…. Europy i przez ponad 200 lat rozpowszechnia po świecie grzech i demoralizację to nie trzeba jej żałować. Ma za swoje.

  A cały ten „Charlie-bełkot” odpalony dwa dni temu na całym świecie bardzo przypomina 9/11 z A.D. 2001.
  Pewnie i tu chodzi o ograniczenie swobód obywatelskich o czym się niebawem przekonamy.

 33. zapinio said

  Ad.3
  Bardzo rzadko tu bywam,właściwie wcale ,bo nie przepada Pan za mną, ani ja za Panem, ale w związku z sytuacją postanowiłem dziś nawiedzić również Pański portal.
  I widzę ,że w tej sprawie jesteśmy zgodni w 150%.

  pozdrawiam w 2015

  zapinio

 34. iX said

  zdjecie tych dwoch „wojownikow o wolnosc slowa” jest baaaardzo ciekawe. czy tylko ja widze, ze rudzielec z lewej strony jest … jakby to ujac … polprzezroczysty? by nie rzec „wklejony na chama”…?

 35. vigil said

  Czy ktos widzial lub ma linki do trupow ktorych jest ponoc 12, Tabu? Nie mozna widziec?

  Moze ktos mi tu podesle link jak jest dowod na to ze byl jakis trrorystyczny atak.

 36. Marucha said

  Re 33:
  Ok, zdarza się nawet wśród wrogów.

  Re 34:
  Może i wklejony… co to zmienia?

 37. revers said

  za to saudis zdystansowali sie do zamachu w Paryzu i w 24 godzin pozniej wydali wrok 1000 i 50 uderzen pejczem przez 20 tygodni w odstepach 8 dniowych na redaktora wolnych medii Ralfa Badawi

  https://twitter.com/raif_badawi

  co rownowazne jest z wyrokiem smierci dla szczura nie czlowieka, i tak sie maja relacje demokracji zachodnich i demokracji islmskich.

  http://www.zeit.de/politik/ausland/2015-01/blogger-raif-badawi-ausgepeitscht-saudi-arabien

 38. wi42 said

  Dobry wywiad, trzeba jednak znać rosyjski:

  http://politikus.ru/video/39980-kto-ustroil-terakt-v-parizhe-vladimir-prohvatilov.html

  Ciekawe wypowiedzi:
  1. Atak terorystyczny nastąpił 2 dni po wypowiedzi Holanda o tym, że należy skończyć sankcje antyrosyjskie
  2. Przypuszczalna organizacja nadzorująca – Gladio 2

 39. Tekla said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ewa-kopacz-wezmie-udzial-w-marszu-po-zamachu-na-charlie-hebdo/qnz6f

  No jaka chętna..

 40. Tekla said

  Ad.39 dodam komentarz z onetu

  jeżeli zginie jeden żyd w Paryżu to wszyscy żydzi podnoszą alarm, gwałt we wszystkich mediach, ale kiedy na Ukrainie giną tysiące
  bezbronnych cywili, kobiet, dzieci mordowanych z bezwzględnością godną esesmanów przez żydowski prawy sektor i żydowską
  bandę przy korycie to cała ta żydowska hołota zwaną polską elitą polityczną milczy jak grób. Hańba! zwiń

 41. Boryna said

  Jąkała pewnie robi w pory?

 42. Ad. 41 mam nadzieje ze tak bo 2015 to rok przebudzenia nas Gojow a to wiadomo jest grozne dla jakaly et al……

 43. luksusik said

  Dawno temu, a był to 2005 rok, spędziłem miesiąc w Paryżu. Kiedy ostatniego dnia pobytu spacerowałem po mieście, ogarnęło mnie przeraźliwie silne i nigdy wcześniej niedoświadczone przeczucie, że Wieżę Eiffla widzę po raz ostatni w życiu. Nie bardzo w takie przeczucia wierzę, doszedłem wtedy do wniosku, że może umrę na jakiegoś raka albo coś w ten deseń. Po 10 latach nadal żyję i zaczynam się zastanawiać, czy to jednak nie było przeczucie prorocze. Może jutro lub pojutrze dowiemy się, że w Wieżę Eiffla wleciały dwa samoloty pasażerskie, wszystko się zawaliło, a 20 minut później Obama odczyta gotowe przemówienie, ile to jeszcze trzeba zrobić w walce z terroryzmem. Jezusie Chrystusie, Synu Boży, ulituj się nad nami wszystkimi……

 44. Przecław said

 45. Antoni said

  Parchate kurwy dopuściły się tej niecnej prowokacji, żeby mieć „pretekst” do walki z Państwem Islamskim, czyli do interwencji w Syrii i kolejnej próby obalenia Asada, a następnie zastąpienia go wahabickimi barbarzyńcami, którzy na gruzach Syrii, Iraku i Libanu pod pozorem budowy kalifatu wybudują im Wielki Israhell.

 46. Plausi said

  Jak upowszechnić gadzinówkę dla Gojów

  „Rzeczona gazeta, o jakiej uczciwie mówiąc, niewielu dotąd cokolwiek słyszało, nazywa się Charlie Hebdo”

  Zamiast wydawać forsę na reklamę, robi się inscenizację, świadków likwiduje. Już nigdy się nie dowiemy, kto zainicjował tę inscenizację. Już inscenizację w NY cechowało to, że żadni świadkowie nie pozostali po niej. Także w poprzednim zamachu „islamistów” zlikwidowano podejrzanego. Pozostaje nam jedynie wierzyć, że tym razem organizacja państwa nam powie prawdę, że zamordowani przez oddział specjalny dokonali rzeczywiście zamachu i to tak z siebie, bez żadnej inicjatywy trzecich.

  Istotnie „Charlie Hebdo” był typową syjonistyczną gadzinówką, kt#ra miała za zadanie obrzucanie g….nem wszystkich religii różnych od syjonistycznej, nie tylko islamu ale i, jakże by inaczej, chrześcijaństwa. O ile dotychczas trzeba było tę kloakę „Charlie Hebdo” subwencjonować, to teraz będą ogłupiali Goje chętnie przejmowali koszta tej kloaki, jak to n.p. czynią w Polsce wobec innego „GW”na.

  W gruncie nie bylibyśmy tak całkiem pewni, że ktokolwiek z „ChH” został zamordowany, gdyż aby mieć pewność trzeba zawierzyć gadzinówkom, a tej wiary nie mamy. Dotyczy to też doniesień o powikłaniu osób zlikwidowanych przez oddziały specjalne osób, że one były zamieszanie w jakieś akcje terrorystyczne, bowiem trzeba uwierzyć w doniesienia gadzinówek.

  Dodajmy, że nie bardzo nas poruszyły, nie mówiąc zainteresowały, doniesienia o zamachach we Francji. Inne rzeczy są dal nas o całe niebo ważniejsze, n.p. zamach na Grecję prowadzony przez MWF od 2009, abo zamach na gospodarkę UE i światową dokonany w 2007/8 przez MWF, czy też zamach na UE przeprowadzony przez bandy na Majdanie w Kijowie i kontynuowany przez oligarchów MWF.

  Te zamachy doprowadziły już do wielotysięcznych ofiar, zabitych w akcjach pacyfikacji, zagłodzonych czy po prostu spalonych, jak te ok. 300 szwaczek w Bangladesz czy ludzi spalonych przez banderowskich bandytów (tzw. gwardii syjonisty Kolomojskiego) w Odessie. Ekscesy medialne po inscenizacji „ChH” czy „sklepu koszernego” obrażają nasze chrześcijańskie uczucia współczucia wobec faktycznych ofiar, które gadzinówki systematycznie usuwają z naszego pola widzenia.

 47. przemądrzałe bydlę said

  http://tnij.org/rwblcmj

 48. Siekiera_Motyka said

  Jak się strzela z AK-47 i jak ciało strzelającego reaguje .

 49. Plausi said

  Co to jest MWF ?

  Posługujemy się chętnie tym skrótem. MWF oznacza „międzynarodową wspólnotę finansową”, już na myśl o tym, że kręgi finansowe mogą tworzyć wspólnotę i do tego międzynarodową, a społeczeństwa są rozbrojone i podzielone na kraje i kraiki, religie i sekty, narody i etnie, panów i niewolników, zwalczających się do krwi, przechodzą nas ciarki.

  Termin został wprowadzony do obiegu przez Youssef Boutros-Ghali, ściganego w Egipcie za zdefraudowanie państwowych pieniędzy, znakomita rekomendacja do objęcia ważnego stanowiska w organie MWF Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Ten Youssef dziękuje w imieniu swych mocodawców„entire financial community” (pol. MWF) rządom tzw. partiom politycznym podległych krajów, jak kraje UE, USA za obrabowanie swej ludności, dla ratowania wkładów w bankach po wywołaniu tzw. „kryzysu finansowego” w jesieni 2008.

 50. bardzo said

  Ale neptek. Trafia we wszystko dookoła, a w cel może co piąty raz i jeszcze przedpole zaorał.

  Poważnie: Właśnie tu chodzi o ten większy ładunek 7.62 x 39. Carcano i inne naboje serii 30 na trzydzieści metrów obrzucają gębe strzelca ziemią wyrwaną z kulochwytu (z doświadczenia – aktualnie Argentina 7.65).

  W temacie breneki nie śmiem się nawet wypowiadać…

  .223 (5.56) ładunek jest o wiele słabszy.

  Pewnie Rysio by w tej materii powiedział to i owo, ale Rysia nie ma, zresztą on miał do tematu podejście sensacyjne.

 51. marko said

  Czy nikt nie zauważył że już pod koniec listopada 2014, Facebook oświadczył że począwszy od 2015, wszystkie teksty będą inwigilowane,zapisywane oraz będzie kontrola całych komputerów użytkowników fb, więc już wtedy planowali ten zamach i wiedzieli że będzie inwigilacja korespondencji.Różne sygnały można też odczytać przed 9/11 i przed false flag w Bostonie.
  M.in.na filmach ze Szwarcenegerem pojawiały się napisy 9/11, tam gdzie Arnie przejeżdżał,było to wcześniej.Inna sprawa zespół muzyczny Dream Theather wydał wcześniej 3 płytowy album, na wszystkich 3 płytach były zdjęcia zburzonego N.Y.sic…
  Później zabroniono tych okładek i już wychodziły inne.Natomiast przed „wypadkami w Bostonie”w jakiejś gazecie satyrycznej były rysunki nomen omen jak będzie wyglądać „masakra”
  Największa ich wtopa 9/11 to oczywiście komunikat że zawaliła się wieża WTC 7, a ta przewraca się po 20 min.

 52. Grzegorz said

  Dobre!

  http://www.rp.pl/artykul/172591.html

 53. La Reine Toronto said

  ad. 51; moim zdaniem Fbook wcale nie jest potrzebny ludziom do szczescia….ani inne tzw. spolecznosciowe portale….jest to medium do monitoringu i koniec . Jezeli ludziska nie byliby tak prozni i pazerni to zycie byloby znacznie bezpieczniejsze dla nas.
  Mam tylko tradycyjnego PC z myszka; nic wiecej stary dobry telefon ziemny tez wystarczy.
  Ludzie obudzcie sie i nie korzystajcie z tej diabolicznej ‚technologii’ stworzonej przez paso zy…dow do waszej zaglady.
  Nawet teraz kazda publikacja internetowa musi byc podlaczona do FZbuka i innych tam sieci moniturujacej wszystko wszystko wszystko…cholera mam tego juz dosyc.

  Wojna juz wisi na przyslowiowym ‚wlosku’ widac to po Paryzu jak za Wojny Trojanskiej….
  Wszystko zaplanowano i symbolika diabelska jest widoczna.
  Zdarzenia nie sa przypadkowe. Niestety.Kosci zostaly rzucone. Jutro ogranicza we Francyji swobody obywatelskie. Grunt trzeba przygotowac.
  Uchowaj nas Panie Boze Stworco Jedyny!

 54. revers said

  Tak samo o agencie kobiecie, bliska znajoma zamachowcow i agencie ktora spokojnie odleciala z Francji do Instanbulu a z tamtad niby do Syrii, ale juz w Izraelu jest

 55. Robin said

  Ad. 54. A gdzie miała jechać ta zaparchacona morda jak nie do tworu syjonistycznego? Na szczęście parchate kurwy mają swoje pochodzenie wyryte na swoich chazarskich ryjach, wiec łatwo je rozpoznawać.

 56. revers said

  Kryzysowi aktorzy w akcji

 57. Marcin said

  Bibi przyjeżdża do duParyża wspomóc tamtejszą „mniejszość żydowską” a tysiące gojów będa sie modlić za zabite żydowskie duszyczki. Myślę,że problem Ostatecznego Rozwiazania Kwestii Palestyńskiej we Francji można uznać rozwiązany.

 58. osoba prywatna said

 59. 3221 said

  ad #50 – 7.62 -39 (39 mm to dlugosc luski) .308 to w Europie 7.62-51 znane jako amunicja NATO,30-06 to w Europie 7.62-62.
  Ten policaj jezeli dostal poprzez kamizelke to moze tlumaczyc brak krwi,jezeli dostalby w glowe to glowy by nie bylo a krwi masa.
  Na you yube pokazana byla egzekucja 3 kierowcow -niestety zdieta nie znalazlem -takze nie wierze w smierc policaja od strzalu w glowe.

 60. jerzys said

  Logistyka organizacji imprez masowych

  Wykorzystano wiedzę i doświadczenie z organizacji podróży jpii, oraz z organizacji jego podróży
  Teatr przedstawił tę sztuke zgodnie ze scenariuszem.
  łacza sie wszystkie kraje europejski
  Pozostanie jeszcze akcja gaszenia pozaru na ukrainie

 61. revers said

  tego tez nie przeczytasz z gleboka geopolityczna analiza

  http://www.voltairenet.org/article186436.html

 62. jerzys said

  Dla sluzb specjalnych fenomem logistyki organizacji wyjazdu na pogrzeb jp2 byl zaskoczenie i przedmiotem badan i analiz

 63. poiro said

  Dowody na oszustwo ataku we Francji
  absolute, Final Proof Terror Attack in France was a Staged Hoax

  brak krwi po postrzałach
  manipulacje zdjęć photoshopem
  tworzenie tożsamości agentom Mossadu jako islamistom
  Jeannette Bougrab dziewczyna redaktora Charlie Hebdo jest agentką Rothschildów
  „krew została położona na chodniku”

  http://nodisinfo.com/absolute-final-proof-terror-attack-france-staged/
  http://nodisinfo.com/french-islamophobes-fake-attack-newspaper-total-hoax-2/
  http://nodisinfo.com/hard-proof-terrorist-attack-france-absolute-hoax/
  http://nodisinfo.com/paris-street-sweeper-attack-death-female-cop-absolute-arch-zionist-hoaxis-street
  http://nodisinfo.com/hard-proof-use-fake-blood-paris-terror-hoax/
  http://nodisinfo.com/terrorists-responsible-for-fake-attack-at-charlie-hebdo-are-zionist-agents/
  http://nodisinfo.com/girlfriend-charlie-hebdo-editor-rothschild-arch-zionist-agent/
  http://nodisinfo.com/extreme-nature-drill-french-kosher-deli-hostage-hoax/
  http://nodisinfo.com/fake-muslim-terrorists-created-photoshop-french-terror-hoax/

 64. Polakspark said

  Strzal w glowe wygląda tak jak na hitelrowskim zbrodniarzu , glowa się ruszy pod wpływem impetu kuli to nie jest korpus tylko organ oparty na ruchomym!!! kręgosłupie , pozostaje dymek na glowie , efekt wejścia kuli, ten dymek na filmie z francji jest sygnalem dla ” trupa” ze już nie zyje:)

  ogladalem dużo już w zyciu strzalow w glowe , kazda drgnela… tutaj we francji koles się kladzie jakby kulom się imal… nawet nie przekrecila mu karku biedna kula z papieru 🙂

 65. Polakspark said

  2:54 jest ten strzal

 66. Polakspark said


  tutaj jest egzekucja caucesu , krew cieknie z glowy po kuli(kulach)

 67. revers said

  epilog

  i salut hitlerowski Poroszenki w innym ujeciu, jak pieknie polaryzuje sie pojecia, grupy spoleczne, regiony europy.

 68. polakspark said

  dlaczego nie dokończyli teraz prawdziwi islamiści i nie strzelili w ten tlum z granatnikow ? byłoby po NWO

 69. polakspark said

  czy ktoś może mi odpowiedzieć co się stało z ” policjanta” bronia ? dlaczego jej nie ma przy nim , przecież jeśli ktoś strzela to policjant powinien się schować za jakims obiektem i strzelac ze swojej , czy to ucieklo poszukiwaczom false flag?

 70. Cytat: Ta ohydna kanalia [zdjęcie powyżej – admin], nazywająca siebie „kobieciarzem” i żydowską „Antifą”, podczas aktu bezczeszczenia Krzyża w lokalnej szkole katolickiej – gdzie władze kościelne pozwoliły jego grupie „anty-faszystowskiej” zorganizować spotkania wieczorne. Ten sam śmieć został sfotografowany z czekiem na 10.000 dolarów podarowanym mu za kampanię wywrotową nienawiści do ludzi Białych przez korporację Annhauser-Busch.

  Hehe, no to teraz Jezus wydymał jego. Poleciał z nim w KULKI – dosłownie! 😀 Jak Kuba Bogu…


 71. Cytat: Brytyjscy rzecznicy wolności wypowiedzi, Simon Sheppard i Stephen Whittle, ścigani przez policję w Wielkiej Brytanii i Ameryce za satyrę na temat holocaustu. Dwu praworządnych ludzi ostatecznie skończyło w więzieniu. Wystarczy zadać sobie pytanie, dlaczego nic o nich nie mówią w mediach?
  Ja jak porównuję ich czaszki, to „tak jakoś” przypomina mi się Flip i Flap… :))

 72. umiarkowany anty-fan libertarianizmu said

  http://blog.wirtualnemedia.pl/jerzy-szygiel/post/charlie-wyborcza-i-zydzi
  Chodzi o to przede wszystkim:
  „Chodzi o dziwne zdanie, mające zwracać uwagę, że Charlie nie ulegał naciskom politycznym, „choć rysownik, który sponiewierał syna Sarkozy’ego wyleciał z pracy”. Ten stary rysownik, Siné, nie wyleciał wcale za syna Sarkozy’ego, tylko za „antysemityzm”, bo zasugerował, że młody Sarkozy żeni się dla forsy i stosunków. (O sprawie „żydowskiej narzeczonej” – tu, a potem tu.) Niektóre społeczności były jednak pod specjalną ochroną. W tym sensie tytuł Wyborczej nie całkiem jest trafny. Nie wiadomo, czy się śmiać, czy nie.”
  [dop. mój: tekst oryginalny w G*Wnie zatytułowany był „Podpadli wszystkim” – no jak widać nawet w tym wychwalanym po niebiosa szmatławcu są równi i równiejsi……]

 73. umiarkowany anty-fan libertarianizmu said

  więcej na temat – http://www.rp.pl/artykul/172591.html – wklejam kawałek:

  Antysemicki żart z syna Sarkozy’ego
  Aleksandra Rybińska 06-08-2008, ostatnia aktualizacja 06-08-2008 01:43

  Znany francuski rysownik Bob Sine został wyrzucony z pracy i grozi mu proces. Jego rysunek wywołał burzę

  Na początku lipca we francuskim tygodniku satyrycznym „Charlie Hebdo” ukazała się karykatura syna prezydenta Francji Jeana Sarkozy’ego wraz z jego narzeczoną Jessiką Sebaoun-Darty, spadkobierczynią właścicieli sieci hipermarketów Darty. Pod spodem widniał złośliwy komentarz: „Jean Sarkozy zadeklarował, że chce przejść na judaizm, by móc poślubić swoją żydowską narzeczoną, która kiedyś odziedziczy fortunę. Ten mały zrobi karierę!”.

  Francuscy intelektualiści nie posiadają się z oburzenia. Autor karykatury, znany rysownik i satyryk Martin „Bob” Sine, został oskarżony o antysemityzm. Stracił pracę, czeka go sprawa sądowa. Międzynarodowa Liga przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi (Licra) złożyła przeciwko niemu pozew do prokuratury za podżeganie do nienawiści na tle rasowym. Na tym sprawa się nie kończy. Ktoś groził mu przez telefon. Sine zwrócił się w tej sprawie do sądu.

 74. Re: 73
  Co do antysemickich żartów, to ten mi się ostatnimi czasy widzi najciekawszy:

 75. bladymamut said

  Zamach we Francji wstępem do państwa policyjnego?

 76. revers said

  Zatrudniono, zmobilizowano dodatkowo 10 tys policjantow, efekt jest co przy obecnosci ciemnego prokuratora generalnego usraela na marszu Charliego w Paryzu, kolejnych aktow TTIP, CPIP slaba pozycja Euro w stosunku do dollara daje niesamowite mozliwosci wejscia amerykankich korporacji na rynek europejski, uzalenienia prawa europejskiego od prawa amerykanskiego , zrobienia z europy WaltMart, obozy FEMA UE, Martial Law -u czyli wlasciciele bez aktow wlasnoci majatku do okreslonej kwoty.

  http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSdijd6wRlPGpqkMhLQiQgmCBQEDwT8RXE6Hs0LbL3s23ytwM0vASQTsA

  Juz nawet Switalski wyprzedaje Biedronki, Zabki, konsoliduje wie co bedzie po TTIP i amazonach
  w Polsce

  http://www.biztok.pl/biznes/merlinpl-znowu-na-sprzedaz-sklepy-musza-zaczac-sie-laczyc_a19754

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: