Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Ale dlaczego? o Kobieta jak modliszka – charak…
  Lily o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nie, nie, Wy tę Polskę już spieprzyliście!

Posted by Marucha w dniu 2015-01-10 (Sobota)

Aktywizuje się ostatnio w mediach pewien mąż opatrznościowy dawnej opozycji w Polsce, „wybitnie” zasłużony dla rozwoju polskiego dziennikarstwa jak i życia publicznego (dyktafonem).

Można tego pana nie darzyć szacunkiem, jednakże nie można mu odmówić wpływu społecznego, który posiada, w końcu to on jest Ojcem w samym oku systemu! To co obserwujemy na co dzień, to jego wielkie współdzieło. Przy czym uwaga – wiadomo, że intencje miał szlachetne tylko no, nie tak wyszło. Po prostu. W każdym bądź razie mąż ów udzielił wywiadu innej gwieździe polskiego dziennikarstwa, w którym to ostrzegł nas wszystkich, że jeżeli tę Polskę spieprzymy, to nie będzie nie tylko wina pani premier, ale nas wszystkich.

Z tą tezą zgodzić się nie można co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, tę Polskę to już przez ostatnie 25 lat spieprzono, tak że bardziej naprawdę jest trudno. Po drugie, to czcigodna wybranica pana premiera Donalda Tuska wraz z psiapsiółkami rządzi, a nie my.

Jeżeli ktoś tego nie rozumie, nie ma prawa mówić Polakom, że coś spieprzą, bo nie spieprzą, gdyż są ubezwłasnowolnieni. Nawet w przypadku tak strategicznej sprawy jak wiek emerytalny – można powiedzieć, że ktoś kogoś brutalnie… no nazwijmy to wykolegował. Jak można więc być na tyle bezczelnym, żeby nawet nam sugerować, że mamy na cokolwiek wpływ? [Bezczelność i kurewstwo umysłowe to cecha plemienia, do którego należy nie wymieniony przez autora z nazwiska Wielki Redaktor, więc nie ma się co dziwić – admin]

Można się rozczulić wizją mleczarza dzwoniącego do domów o szóstej rano! Już wiemy, kto jest mrocznym siepaczem systemu – mleczarze! Coś po prostu niesamowitego, retoryka tegoż męża opatrznościowego o Polsce jako „państwie niedoskonałym” tak rozczula, że można nie zdążyć do toalety z automatycznym ciśnieniowym wypróżnieniem! Coś niesamowitego! Trzeba uważać, żeby jednocześnie nie zadławić się wymiocinami, niestety tak się kończy przypadkowy kontakt z oceną realizacji misji publicznej przez media publiczne. Coś strasznego!

To zastanawiające, że jeden z Ojców obecnego systemu śmie mówić ludziom, że jak coś będzie nie tak, to będzie ich wina. Zupełnie nie biorąc pod uwagę faktu, że to wszystko co nas otacza, co zdaje się nie jest doskonałe, potrafi być tak okrutne, że odbiera się ludziom dzieci z powodu biedy, a miliony wyjeżdżają, ponieważ nie da się tutaj przeżyć!

Czy taki człowiek rozumie, że ludzie nie są w stanie przeżyć w naszym kraju? Co może pójść gorzej? Co może się bardziej nie udać? Jakie jeszcze nieszczęścia trzeba sprowadzić na ten kraj, żeby tacy ludzie zrozumieli, że „coś nie gra”? Czy tłumy muszą wyjść na ulice i podpalić ten system, żeby intelektualiści zrozumieli, że przygotowali realia, w których tylko około 15% społeczeństwa ma się dobrze, a cała reszta biednie lub jeszcze biedniej?

Jeżeli to wszystko się jeszcze wygłasza jako apel o jedność Narodu z rządem w czekającym nas roku trudnych decyzji, to jest to wyjątkowo niepoważne, zwłaszcza po tym jak spieprzono (trzymamy się konwencji) bezpieczeństwo państwa poprzez poparcie i zaangażowanie w zamach stanu w sąsiednim kraju. Do tego jeszcze po siedmiu latach gospodarczego nic nie robienia! Skandal! Bezczelność! Chamstwo! Kim trzeba być, żeby obarczać Naród odpowiedzialnością za przyszłą porażkę, jaka może się wyłonić z tego całego bałaganu i festiwalu nieudolnośc – do jakiego rządzący doprowadzili nasze państwo?

Niestety z tą elitą nie ma możliwości porozumienia, ci ludzie mogą tylko pogrążyć kraj i zmusić społeczeństwo do łez swoimi chorymi pomysłami i ludobójczymi praktykami. Tych ludzi trzeba odsunąć od żłobu i od prawa do podejmowania jakichkolwiek decyzji w interesie publicznym – mamy wolność i będziemy jej strzec – niech się zajmą czymkolwiek, tylko nie służbą publiczną. Co więcej, wypowiadanie się publiczne katów i piewców dotychczasowego systemu powinno być zawsze obarczone sankcją, tak żeby ludzie wiedzieli, kto to mówi.

Elita nie może uchylać się od odpowiedzialności za stan państwa, im szybciej dojdzie do władzy siła zdolna ją rozliczyć w imieniu maluczkich i pokrzywdzonych tym lepiej, w zasadzie każdy dzień teraz to już są straty! Wczoraj nie wróci – te bezwzględne bydlaki zmarnowały nam 25 lat z naszego życia, przez tych ludzi nie rodzą się w Polsce dzieci, a Polacy są niewolnikami w swoim własnym kraju! Nie ma wolności, ponieważ nie ma wolności ekonomicznej!

To zawdzięczamy tym wszystkim Ojcom transformacji, którzy bezkrytycznie podchodzą do swojego parszywego dziedzictwa. To nie jest po prostu narzekanie – każdy wie, że dało się inaczej. Jakoś w Korei Południowej się udało? W Estonii się udało! Jednak w Polsce nie mogło się udać! Po prostu nie mogło!

Winni muszą ponieść karę, tą karą będzie – kiedyś – sznur, kamień i butelka z benzyną w rękach Narodu. Niestety nie da się inaczej, ponieważ te parszywe gnidy nie oddadzą władzy i nie zmienią paradygmatu rządzenia. Nie pozwolą na to, ponieważ jakiekolwiek zawahanie się dowodziłoby, że od początku nie mieli racji i się mylili. Tymczasem niestety od początku jest wszystko źle – idea budowy kapitalizmu bez kapitału, z obcymi kapitalistami. Jak można było być takim… Szkoda słów… szkoda słów… po nas tylko groby zostaną.

Krakauer
http://obserwatorpolityczny.pl

Komentarzy 13 do “Nie, nie, Wy tę Polskę już spieprzyliście!”

 1. Kojak said

  Polske spieprzono ? Nie oni nic nie spieprzyli ! To byl z gory lajdacki zaplanowany napad na Polske zeby ja obrabowac i skurwic ! I to im sie udalo ! Nie mozna winni tylko ich ! Polacy sa narodem idiotow glupkow i chamow ! Jakby mieli chociaz troche rozumu i godnosci to ten kryminalny napad zydowstwa by sie nie udal ! Udal im sie tez ,dzieki odrazajacej i plugawej postawie hierarchi kosciola katolickiego ktora to zafirmoawala swoim autorytetem przy tzw,, kwadratrowym,, stole i przekazala cala wladze zydowstu firmujac to znakiem kosciola katolickiego !!! ! Te zydowstwo do kosciola na skale przemyslowa wpuscil niestety ,,polski ,,papiez Wojtyla ! Skandal zeby taki odrazajacy bydlak jak Goclowski zostal hierarcha ! Ten bydlak byl jednym z glownych macherow przy okraglym stole ! Jak sie okazalo zlodziej i oszust gospodarczy na skale niebotyczna w sprawch gospdarczych ( afera Stella Maris !)! Lajdak oczywisciew jest bezkarny zamiast gnic gnida w kryminale !

 2. zolodu said

  Przeczytajcie „Dzienniki Turnera”, a przekonacie się, że bez wojny atomowej na całym świecie są nie do ruszenia, więc „sznur, kamień i butelka z benzyną” niestety nie wystarczą.
  I po to jest ta książka, nawołująca do nienawiści itp, ale dostępna w księgarniach.

 3. Anzelm said

  Apokaliptyczna wprost podłość tego Raka-Padalca wywołuje we mnie
  odruch wprost nie do opisania.

  To tak jakby fartuszkowi przepraszali za ich wielkie dzieło
  charytatywnego uszczęśliwiania świata,

  których to dobrodziejstw nie dostrzega ciemny lud, dla którego my
  to wszystko z takim poświęceniem czynimy od tylu już pokoleń.

  Wg. każdego z wyżej wymienionych punktów będziecie, Wy „Tfurcy”
  Realnego mordowania Narodu Polskiego, Królestwa Matki Bożej,

  Na Sądzie ostatecznym O S K A R Ż A N I !

  Dziekujemy Wam Tow. Rak-Padalcu za wykonanie za nas nawet tej mozolnej pracy.
  DZIEKUJEMY!

  A na dzisiaj sens myślenia tego padalca kontynuuje „owocnie” np. Owsik,

  To kliniczny przypadek oszusta, który kradnąc, uszczęśliwia,

  w swoim mniemaniu paranoicznym, okradanego.

  Niech wam kamienie młyńskie jak najcięższe będą!

 4. Anzelm said

  Przepraszam, to miało tyczyć Rakowskiego, proszę Admina o ew. korektę.

 5. lopek said

  Nie należy zapominać, że kanalie niszczące Polaków mają poparcie na tzw. Zachodzie a to oznacza, że wszelkie próby przejęcia polski przez naród – mogą się skończyć nawet nalotami NATO.

 6. piesnalewakow said

  Ostateczny proces rozkradania Polski w wykonaniu bezwładzy POPSL. Zainstalowanie wroga publicznego X Janusza Lewandowskiego jako doradcy Kopacz to zły znak dla Polski . Jego tam obecność zaowocowała bandyckim zamachem na polskie lasy i kopalnie . Ale to nie koniec jest jeszcze parę smacznych kąsków -niebawem ……

 7. piesnalewakow said

  Autor książki dokumentu ,,Rozpad Jugosławii ” Piotr Bein w koncowym fragmeńcie ostatniego rozdziału postawił pytanie bez pytajnika czy tez stwierdzenie ,,Polska będzie następna” W trakcie 5-cio godzinnej rozmowy kilka lat wstecz w Szczecinie Piotr przewidział obecne ,,rewolucje ” w świecie i europie sterowane przez NWO – żydostwo światowe.. Jego ówczesna diagnoza sytuacji polski okazała się całkowicie trafna

 8. Ad.5

  Panie Lopek, aby tak się zdarzyło, do władzy w Polsce musieliby dojść wyjątkowo beznadziejni dyplomaci! Jakiekolwiek naloty czy atak na Polskę można uczynić straszliwie nieopłacalnymi dla kogokolwiek, a dopiero potem zająć się najpoważniej raniącymi Zachód reformami. Każdy mąż stanu wpierw zapewni swym obywatelom bezpieczeństwo przed agresorami z zewnątrz i z wewnątrz, a dopiero potem postawi się tym, którym należy.

 9. Anonim said

  Przecież michnikoid raz prawdę powiedział tu na miejscu w Polsce prosto w oczy Polakom, że jeśli oni żydy te Polskę spieprzą to będzie ich wszystkich wina bo się nie starali a nie tylko ich kopaczki nierządu. Panowie tutaj rozkminiają co autor miał na myśli a to jest bardzo proste une wiedzą, że albo polin albo upanina a na razie to i tu i tu spieprzyć się może.

 10. revers said

  No, jak tak sie sprzedaje grunta, szkoly, gimnazja, muzea wlasnej pamieci narodowej pod cymes, za museum zodkiekiewszczyzny i talmudzkiej kulturki to taki cymes jak nigdzie na swiecie.

  http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/10/jak-zydzi-przejmuja-nie-tylko-warszawskie-nieruchomosci/

 11. spawmag said

  pamiętajmy:) kochani że „w kupie siła” tylko miłość i jedność da nam poparcie niebios:):)

 12. Bronisław said

  Czytając kolejne wpisy, chcę wyrazić poszczególnym Komentatorom ogromną wdzięczność za wyrażoną w nich analizę aktualnego stanu Naszego Państwa i Narodu oraz troskę o dalsze Nasze trwanie. Najbardziej trafnie – w moim osądzie – ocenił kondycję Naszej Wspólnoty Narodowej, Czcigodny Pan Kojak.
  Studiując i pracując w Krakowie miałem możność częstego spotykania ks. kard. Karola Wojtyły, a także przebywać w mieszkaniu Jego wielkiego przyjaciela, wybitnego masona, Jerzego Turowicza, do którego zapraszał nas studentów, kwaterujący u Niego duszpasterz akademicki przy kościele św. Anny, ks. Adam Boniecki. Nie przypuszczałem wtedy, że obracam się w samym sercu Frankistów.
  Chcę tutaj mocno podkreślić i przypomnieć mało doceniane, a – w moim przekonaniu – bardzo ważne, wydarzenie w Naszych dziejach. Otóż obok wielu czynników, które odegrały przemożny wpływ na Naszą obecną sprawność narodową, ograniczę się tutaj do roli jaką właśnie odegrała Sekta Frankistów.
  Każdy z Nas Kto chociaż pobieżnie przestudiował historię Naszego Narodu wie, że Żydzi, którzy zdecydowali się w Koronie, a zwłaszcza na Litwie przyjąć chrzest w obrządku katolickim, równocześnie otrzymywali przywilej szlachectwa. Najliczniejsze takie wydarzenie miało miejsce w 1759 roku we Lwowie, podczas którego ponad 20. tys., wyjątkowo zdemoralizowanych, członków sekty Jakuba Franka zostało przyjętych na łono Naszego Kościoła Powszechnego. Uważa się dość powszechnie, że z sekty tej wywodziły się, babka A. Mickiewicza (także żona Wołowska), matka K. Wojtyły (E. Katz-Kaczorowska), rodziny Piłsudskich vel (Z)Selmanów, Dzierżyńskich vel Rufinów i wiele innych „przedstawicieli” niby Naszego Narodu?!!! Do kiedy Naród Nasz nie uwolni się w wystarczającym stopniu od utajnionej, a niszczącej Nas od wewnątrz agenturalnej kolumny, to odrodzenie się Polskiego Narodu .nie będzie możliwe. Na sam początek należy przywrócić w Naszym Kraju ustrój zgodny z Cywilizacją Łacińską, w której obowiązuje, między innymi, osobista i bezwzględna odpowiedzialność za pełnienie funkcji publicznych, z najwyższymi sankcjami karnymi włącznie!!!

 13. Bronisław said

  „Złamana siła mącicieli świata, tym razem będzie na wieki…” to fragment powszechnie znanej przepowiedni z Tęgoborzy spisanej przez hr. Wielogłowskiego w końcu XIX wieku. Wizja tutaj przedstawiona (tej przepowiedni), a znana szeroko przed II wojną światową, wypełnia się dotąd niezwykle dokładnie. Można się spodziewać, iż fraza tu zacytowana spełni się, kiedy nastąpi to co Nam przypomniał Zolodu (Ad. 2) i zawarte jest w książce; „Dzienniki Turnera”. Wtedy też powinno nastąpić przepowiedziane też, że wreszcie „brat wyciągnie rękę do swojego brata” ,
  a więc zaistnieje powszechne pojednanie narodów!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: