Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zmierzch superbohatera III RP. Kronika upadku Owsiaka.

Posted by Marucha w dniu 2015-01-12 (Poniedziałek)

Owsik ludzki – robak pasożytniczy typu nicieni barwy białawej. Osiąga rozmiary: samica ok. 1 cm, a samiec ok. 3 mm. Pasożytuje wyłącznie w organizmie człowieka, w jelicie grubym, wyrostku robaczkowym oraz końcowym odcinku jelita cienkiego.

Ponieważ żydowskiego hochsztaplera, knajacką łobuzinę Owsiaka nienawidzę z całej duszy – jeszcze bardziej niż tych niedorozwojów, którzy oddają mu swoje wdowie grosze, „bo tyle robi dla chorych dzieci”… – zamieszczam kolejny (raczej kiepski) artykuł na jego temat.
Admin

Bliska współpraca z partią rządzącą, finansowe niejasności wokół WOŚP, popieranie bluźnierstw i niemal równoczesne skarżenie się na „hejterstwo” – miniony rok był dla Jerzego Owsiaka wyjątkowo kiepski.

Przedstawiamy redakcyjny raport obrazujący stopniowy upadek „mitu Jerzego Owsiaka”, człowieka przedstawianego przez blisko dwie dekady jako niezależny, bezkompromisowy i nonkonformistyczny działacz charytatywny. Obraz, jaki wyłania się z poniższych tekstów, pokazuje twórcę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w prawdziwym świetle – jako lidera salonowej socjety, którego najsłynniejsza inicjatywa jest tylko sztandarem okrywającym inne, niezbyt chlubne pola działalności.

Rząd PO chwali Owsiaka

W zamierzeniu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, pomagając szpitalom w kupowaniu sprzętu medycznego, pomagać ma tam, gdzie państwo – mimo zadeklarowanego obowiązku zapewniania opieki zdrowotnej – nie daje sobie rady. Teoretycznie więc WOŚP obnaża na swój sposób nieudolność władz III RP, które nie potrafią zarządzać płaconą przez nas składką zdrowotną. Tymczasem jeden z ważnych polityków rządzącej PO i wiceminister zdrowia bez wahania Owsiaka zachwala. Czyżby dlatego, że zdejmuje z rządzących odpowiedzialność? Nie, to chyba nie możliwe…

Owsiak mieszka w bloku czy apartamentowcu?

Jerzy Owsiak, odpowiadając na medialne zarzuty dotyczące nadużyć finansowych, zapewniał, że jest w zasadzie jest członkiem klasy średniej. „Mieszkam w bloku i płacę ZUS” – mówił. Jak ujawniła „Gazeta Polska Codziennie”, blok Owsiaka to mieszkanie w apartamentowcu. Nie było ono co prawda – jak z początku pisała gazeta –wielkości 115 metrów kw., ale i tak daleko było mu do klasycznego, blokowego mieszkania. Owsiak wciąż jednak przedstawia się jako bezinteresowny społecznik.

Asysta F-16 dla Owsiaka

W jednym z eventów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięły udział samoloty F-16. Asystowały Jerzemu Owsiakowi, przemieszczającemu się z miejsca na miejsca. Oprócz myśliwców, celebrycie pomagać miała Straż Pożarna czy funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu. Za Twoje pieniądze, czy tego chcesz czy nie.

Owsiak broni bluźnierczej „Golgoty Picnic”

Owsiak podpisał list w obronie „wolności wypowiedzi”, uderzający w masowe protesty przeciwko bluźnierczemu spektaklowi „Golgota Picnic”. „Protestujący przeciw wystawieniu tej sztuki w Poznaniu oskarżają festiwal i artystę o obrazę uczuć religijnych i propagowanie treści antychrześcijańskich. Jednak, jak sami przyznają, czerpią swoją wiedzę na temat przedstawienia z Internetu, nie widzieli go. Ustępstwo wobec żądań protestujących będzie zatem przyzwoleniem na krytykę prewencyjną i będzie odbywać się ze szkodą dla wolności wypowiedzi” – czytamy w petycji, na której znalazł się podpis lidera WOŚP.

Owsiak niewiarygodny dla sądu

Jerzy Owsiak przegrał proces z blogerem Piotrem Wielguckim podpisującym się jako „Matka Kurka”. Publicysta nie zarzucał mu żadnych przestępstw ani nadużyć, ale wykazał niejawny mechanizm działalności spółek lidera WOŚP oraz nagłośnił sprawę finansowania Przystanku Woodstock z odsetek charytatywnej zbiórki. Okazało się, że Jerzy Owsiak przedstawiał sądowi sprzeczne zeznania co do spółki „Złoty Melon”, szczegółów działalności Fundacji WOŚP czy… własnych wypowiedzi. Wbrew wcześniejszym deklaracjom, nie dostarczył sądowi dokumentacji księgowej. Wątpliwości sądu wzbudziły także same zeznania składane przez główną księgową WOŚP.

Owsiak rozwadniał kontestację komunizmu

Polski wokalista Marek Piekarczyk skrytykował Jerzego Owsiaka w autobiograficznej książce „Zwierzenia kontestatora”. Według muzyka, twórca Przystanku Woodstock osłabiał antykomunistyczne protesty. [A to akurat nas g@wno obchodzi. Antykomunistycznych protestów im się zachciało… może jeszcze zaprotestują przeciwko niewolnictwu w starożytnym Egipcie? – admin]

Owsiak nie wie co się dzieje podczas finałów Orkiestry?

Muzyk, Tomasz Lipiński ze zdziwieniem skonstatował, że niektórzy artyści na WOŚP występują za pieniądze. Wielokrotnie słyszał bowiem zapewnienia Owsiaka, że ich zaangażowanie jest darmowe. W reakcji na wątpliwości muzyka, WOŚP wyjaśnił, że nie kontroluje działań wszystkich organizatorów koncertów, ale jako Fundacja akceptuje jedynie realny zwrot kosztów podróży zespołu na koncert oraz wyżywienia i zakwaterowania. A do przestrzegania podobnych zasad zachęca współpracowników. Lipiński przyznał, że sprawa jest wyjaśniona, ale nie zmienia to faktu, iż nie wszyscy artyści grają za darmo…

Owsiak skarży się na hejterstwo

W ostatnich dniach lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skarżył się w wywiadach na niechęć do niego. „Hejterstwo w Polsce jest rozszalałe” – mówił jednemu z portali. Innym razem, komentując krwawy zamach muzułmanów na dziennikarzy redakcji francuskiego tygodnika, zwrócił uwagę na brak tolerancji, podkreślając, że w Polsce to on – Jerzy Owsiak – często spotyka się z nienawiścią.

Irytacja Owsiaka na jego krytyków ekspodowało podczas czwartkowej konferencji prasowej, gdy kazał wyrzucić z sali dziennikarza TV Republika, Michała Rachonia. Czemu winien był reporter? Zadał twórcy WOŚP niewygodne pytanie. Więcej czytaj tutaj.

PCh24.pl
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 16 do “Zmierzch superbohatera III RP. Kronika upadku Owsiaka.”

 1. Jarek said

  Jesteś chory człowieku.

 2. Medium said

  No i Krzyżacy napisali… Tu nawet favikonka strony dobrze oddaje, kto kształtuje umysły czytelników, nie mówiąc już o serwerach:
  http://toolbar.netcraft.com/site_report?url=http://www.pch24.pl/#last_reboot
  Pan, panie Marucha bardziej ze wschodu, czy zachodu kraju?

 3. Kojak said

  Najbardziej smutne i oburzajace jest to ze pod pozorem dobroczynnosci szerzy zgnilizne i destrukcje moralno -polityczna ! Komu on tak naprawde pomaga ? Napewno sobie ! Ile on dzieci uratowal a ile zniszczyl ? Wpadlo lub wypadlo z pociagu ? Wstapilo do sekty ,,Hare Kriszna ,, ktorej jest agresywnym propagartorem ! ! ! Znarkoryzowalo sie ? Ile dziewczyn sie złajdaczylo ? Ile dziewczyn zaszlo w niepozadana ciaze ? Ilu ludzi sie zalkoholizowalo ? Ilu ludzie sie zwyczajnie wykoleilo ,,ilu ilu i ile jeszce zarobil zlego Owsiak ? Poparcie jego dla Golgota Picnik jest wyjatkowo odrazajacym jego wyczynem ktore to scierwo i smiecia juz kompletnie dyskwalifikuje. Nie moze tu byc po tym wybryku dla normalnego czlowieka zadnego ALE z Z OWSIAKIEM !

 4. Dyzma said

  Panie Gajowy, strzeż się nienawiści, ona podstępnie zabija. Te w większości prawdy zamieszczane na blogu są niestety podlewane tym trującym, piekielnym sosem.

 5. parva said

  Jaki ten owsik jest ,to tylko skonczony duren nie widzi. Od poczatku klamal i kompletnych durniow z wielu z nas zrobil. Mi wystarczyl fakt ,ze organizuje ludstok . Robil praktycznie co chcial, .jezdzil po calej POlsce i wymagal jak pierwszy sekretaz ,a wszyscy sie go bali i wlazili w jego d…….e i to komu ? cha ,cha owsikowi, ktory [powtorze sie ] wygladem przypomina TASIEMCA UZBROJONEGO, naprawde!

 6. JO said

  Ad.4. Skoro Pan Gajowy Nazwal niedorozwojem, to tak jest. Prawde trzeba przyjac taka jaka jest. Nie oznacza , ze niedorozwoj nie moze sie rozwinac, czego I Gajowy Zyczy , bo w takiej intencji powiedzial Prawde w Oczy …

 7. ja said

  Ad.7. Pan wazelina?

 8. revers said

  WSI ma/miala parasol ochronny

  http://niezalezna.pl/63154-owsiak-zarabial-w-carpatii-jej-szef-wspolpracowal-z-wojskowym-wywiadem-dokument

  Owsiak niepotrzebny.

 9. Zerohero said

  „Owsik” jest OK. zawsze można zwalić na niedziałający klawisz „a” 🙂

 10. Zerohero said

  Polski wokalista Marek Piekarczyk skrytykował Jerzego Owsiaka w autobiograficznej książce „Zwierzenia kontestatora”. Według muzyka, twórca Przystanku Woodstock osłabiał antykomunistyczne protesty. [A to akurat nas g@wno obchodzi. Antykomunistycznych protestów im się zachciało… może jeszcze zaprotestują przeciwko niewolnictwu w starożytnym Egipcie? – admin]

  Słuszna uwaga. A w ogóle to etatowi „antykomuniści” mają pojęcie o co im chodzi? Czym dla tych ćwierćinteligentów jest „komuna”. Czy to Marks, ustrój, prywatne odrzutowce ITI, willa Kwaśniewskich, Obama, Soros, Trocki, stan wojenny…?. Przecież k…wa ci ludzie są jak dzieci we mgle, zero zrozumienia polityki. Pewnie nawet nie wiedzą, że Marks był pieszczochem bankierów (utrzymywali go).

  Pewnie też nie wiedzą, że na górze ostatecznie zwyciężył koncept filozffki-bełkotki Ayn Rand (oczywiście Żydówa) mówiący, że im bogatszy człowiek tym jest wartościowszy (np. lekarz, naukowiec albo nauczyciel jest w tej koncepcji śmieciem a Bill Gates bogiem). Alan Greenspan (szef FED) był wyznawcą pani Rand. On zna wizję raju na ziemi, w tym celu zeszmacił dolara. Będzie się działo. Czy tępe ch od wiecznego „obalania komuny” mają o tym blade pojęcie? Nie!

 11. Siekiera_Motyka said

  Jak ten „artysta” się odzywa to ludzie słuchają.

  Do-Nut

  „Donatan zabrał głos w sprawie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Producent stanął w obronie Cleo, którą część internautów skrytykowała za przekazanie obrazu własnego autorstwa na rzecz organizacji Jerzego Owsiaka.”
  http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/479977,donatan-twierdzi-ze-lepiej-dawac-na-wosp-niz-na-tace.html?utm_source=dziennik.pl&utm_medium=bloczek-z-polecanymi-art&utm_campaign=zobacz-takze-rc-red

 12. Marek said

  Wow, tyle hejtu, czy jak tam piszą młodzi, a szykuje się nowy rekord wosp.
  Okazuje się, że nie pomogły wyroki sądu w Złotoryi, owsik wiecznie żywy, do końca świata plus 1 dzień. Duractwo będzie go wspierać, bo nic do duractwa nie dociera. Szkoda słów.

 13. Marucha said

  Re 12:
  Owsiak był, jest i będzie bohaterem dla każdego polskiego mikrocefala.
  Nawet żeby się publicznie wysrał na polskie godło.
  Wytłumaczą go.
  A młodzież „nie będzie wnikać”.

 14. Rafcio said

  Wspomniane „protestowanie przeciw niewolnictwu w starożytnym Egipcie” w kontekście umiejętnie prowadzonej hasbary miało by sens.

 15. Ex said

  @Siekiera Motyka Bo to jest „biały czarnuch”, tzw Wigger. Wi- od white, -gger od nigger.

 16. veri said

  Jestem akurat po takiej lekturze ! 🙂 :

  http://brixen.salon24.pl/625497,rafalku-ci-ludzie-chca-zebys-umarl

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: