Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolność słowa po francusku: Dieudonne aresztowany.

Posted by Marucha w dniu 2015-01-14 (Środa)

W ramach walki o „wolność słowa” i „tolerancję” zjednoczono bezmózgowców całego świata w proteście przeciwko (rzekomemu?) wymordowaniu części redakcji gównianego szmatławca „Charlie Hebdo”. Jednocześnie, również w ramach wolności i tolerancji francuska policja aresztowała komika Dieudonne za brak entuzjazmu w śmierdzącej pod niebiosa sprawie „terrorystów” z Paryża.
Oczywiście uniwersalny leming nie widzi żadnej sprzeczności między jednym, a drugim.
Admin

Francuski komik Dieudonne M’bala M’bala został aresztowany przez policję pod zarzutem „pochwały terroryzmu”. Sprawa dotyczy jego wpisów na Facebooku odnośnie zamachów w Paryżu.

W poniedziałek wszczęto śledztwo w sprawie wpisu komika na portalu społecznościowym, gdzie napisał „Czuję się Charlie Coulibaly”. Nawiązał tym samym do hasła „Jestem Charlie”, pod którym odbywają się protesty przeciwko terroryzmowi. Hasło to propagują wszystkie media głównego nurtu i najważniejsi politycy, solidaryzując się z ofiarami zamachu na redakcję skandalizującego magazynu Charlie Hebdo.

Dieudonne znany jest ze swojej postawy antysyjonistycznej, niejednokrotnie krytykował rasistowską, jego zdaniem, ideologię syjonizmu oraz poczynania reżimu izraelskiego, czym naraził się francuskiemu establishmentowi. Jego sprawa świetnie kontrastuje z mającymi obecnie miejsce wiecami „w obronie wolności słowa”, której jemu odmówiono.

Po jego występach i wypowiedziach, w których krytykował środowiska żydowskie popierające zbrodnicze działania Izraela względem Palestyńczyków oraz sam reżim izraelski, zakazano jego występów w kilku francuskich miastach.

Przeciwko komikowi zasądzono także wyroki dotyczące tzw. „mowy nienawiści” oraz propagowania „rasizmu” i „antysemityzmu”. W mediach głównego nurtu obowiązuje nakaz równania antysyjonizmu z tzw. „antysemityzmem”.

QuenelleDieudonne jest także propagatorem gestu zwanego „quenelle”, który ma oznaczać sprzeciw wobec syjonizmu i prosyjonistycznego establishmentu. Gest ten został natychmiast okrzyknięty „antysemickim”, a za jego używanie kary spotkały wielu ludzi, m.in. znanych piłkarzy.

Dieudonne nie był także lubiany przez „kolegów po fachu” z redakcji Charlie Hebdo, którzy kilkukrotnie umieszczali na swoich okładkach karykatury komika, często wplatając w nie homoseksualne fantazje twórców. Niechęć do Dieudonna ze strony „satyryków” Charlie Hebdo tłumaczyć można linią światopoglądową pisma, które, choć drwiło także z tradycyjnego judaizmu, nie pokusiło się o krytykę ideologii syjonistycznej.

Warto pamiętać także, że Dieudonne od dłuższego czasu sympatyzuje z Frontem Narodowym, do którego delegalizacji (w imię wolności słowa?) wzywali redaktorzy Charlie Hebdo,organizując kampanię zbierania podpisów pod petycją o zakazie działalności FN.

Na podstawie: PAP, thelocal.fr

Zobacz również:
– Kim jest francuski komik Dieudonne?
– Rzecz o „Charlie Hebdo”, czyli na marginesie zamachu we Francji

http://autonom.pl

Komentarzy 9 do “Wolność słowa po francusku: Dieudonne aresztowany.”

 1. Marcin said

  Można sie tego było spodziewać.A na BBC żydowska trwoga i problem narastającego antysemityzmu w Anglii. Chcą aby przy każdej żydowskiej szkole byli uzbrojeni strażnicy a antysemityzm był dławiony w zarodku. Dociskanie kagańca cd.

 2. Tralala said

  co to za polszczyzna: ” Niechęć do Dieudonna …”, jesli juz odmieniac to imie, to powinno byc: do Dieudonné’ego !

  Nie lubie tego komika (ogolnie francuski humor to nie jest ma tasse du thé , ale lubie pana Dieudonné M’bala M’bala i wspolczuje mu.

  W pewnej paryskiej szkole (pewnie w nie jednej) pan profesor od filozofii, tlumaczac uczniom wage ostatnich wydarzen u Charliego, zarzadzil minute ciszy. Uczniowie zareagowali pytaniami: dlaczegoz to Charlie tak, a Dieudonné nie ma prawa do wolnosci slowa? he? dlaczego?

 3. La Reine Toronto said

  To juz kompletny NWO we Francji,Kanadzie i Polsce. Za odwage wyrazania swoich opini niezgodnych z rzadowymi wytycznymi idziemy do paki, tracimy prace, przyjaciol i nawet dostep do sluzby zdrwia….?
  Pan Dieudonne zostal aresztowany ale moze wielu Francuzow zada sobie pytanie : Dlaczego ? i zacznie logicznie wiazac wszystkie fakty i wreszcie zrozumie to oszustwo.

 4. JO said

  Ad.3. Nikt nie zada sobie takiego pytania. Juz telewizja o to zadba. Pytania I odpowiedzi robi telewizja za Nas , my nie Musimy sie wysilac myslec! Do czego pan namawia.? Pan to terrorysta jakis…

 5. Kronikarz said

  – )

 6. Harnaś said

  Nie rozumiem o chodzi, co to jest „Coulibaly”?

 7. NyndrO said

  Ad 6.* Panie Harnaś,jeden z „terrorystów” w tej ostatniej szopce nazywał się Amedy Coulibaly.

 8. Kojak said

  Widac ze ci zamachowcy mieli racje rozwalajac zdegenrowanych bandytow szydzacych z uczuc religijnych Bandyci ci byli bezkarni pod ochrona rzadzacych bandytow 1.To ta bezkarnosc zgnilkow zapewniona przez rzadzacyh bandytow byla powodem desperacji zamachowcow Rzadzy zwyrodnialcy jednak absolutnie nie przyjmuja tego do wiadomosci Teraz rzadzace bandziory pozwalaja na dalsze szydzenie z uczuc relgijnych przez to pismidlo ! Dalej prowokuja ludzi chyba tym razem maja ostrzelac z rakiet zdegenrowanych bandziorow z pismidla Ta tolerancja rzadzacych bandytow nie dotyczy innych ! Dotyczy tylko tych ktorzy reprezentuja rzadzce kanalie i smiecie i ich geszefty ! Oni chca chyba doprowadzic do rozruchow bo tylko one moga przywolac rzadzcace śmie4cie do porzadku ! Sa oni zadufani w swoja moca i ostentacyjnie okazuja pogarde innym Budza obrzydzenie i odraze ! I znow za tym wszystkim stoja łapska zydowstwa

 9. Mańka said

  Po pierwsze wolność słowa nie po francusku, a po żydowsku, ale pseudonarodofcy boją się tego słowa jak ognia.

  Po drugie Charlie Hebdo raczej z żydów nie drwiło.

  A daily report from the battle for elementary freedom

  1. French comedian star Dieudonne arrested

  French most popular comedian Dieudonne has been arrested for ‘allegedly defending terrorism’ in a Facebook comment referencing last week’s attacks in Paris.

  Playing on the slogan „Je suis Charlie”, the Dieudonne wrote: „Tonight, as far as I’m concerned, I feel like Coulibaly.”

  2. British MP David Ward panned for saying Netanyahu in Paris made him sick

  Israel’s ambassador to London called Sunday for British Deputy Prime Minister Nick Clegg to discipline a member of parliament who declared it made him feel ill to see Prime Minister Benjamin Netanyahu attend the mass demonstration of unity against terrorism that was held in Paris at the beginning of the week.

  3. The UK Zionist lobby AKA The Lobby is now mounting pressure on the BBC in reference to Tim Willcox daring to do his job.

  http://www.gilad.co.uk/writings/2015/1/14/in-the-name-of-charlie-dieudonne-mp-david-ward-bbc-tim-willcox

  Dieudonné M’bala M’bala:

  „Whenever I express myself some people will not even try to understand me, they will not listen. They try to find some kind of pretext to suppress me. I am looked upon as if I were Amedy Coulibaly, when I am no different from Charlie.

  It seems like you do not care about my words, unless you can distort them and use them to fill yourself with indignation.”

  http://www.gilad.co.uk/writings/2015/1/12/dieudonn-replies-to-minister-of-the-interior-bernard-cazeneuve

  Poza tym Dieudonné przyjaźni się z holorewizjonistami i nawiązuje też do tego tematu w swoich występach, a to jak wiadomo nikomu nie ujdzie na sucho, tak więc gnębią człowieka, kiedy tylko nadarzy się okazja.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: