Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydowska „policja” na ulicach Londynu

Posted by Marucha w dniu 2015-01-14 (Środa)

W rezultacie ataków, do których doszło 7 stycznia w Paryżu, brytyjska policja zwiększyła swą „widzialność” i częstotliwość patroli w większych miastach portowych i aglomeracjach. Na ulice miast wyjechały dodatkowe wozy patrolowe, a w północno-zachodnim Londynie również policja żydowska!

Samochody tej nowej formacji wyglądają bardzo podobnie do regularnych pojazdów policyjnych, różniąc się jedynie napisem na drzwiach: „Shomrim” – co po hebrajsku znaczy „strażnicy”.

Shomrim jest organizacją ortodoksyjnych żydów, która ściśle współpracuje ze stołeczną Metropolitalną Służbą Policyjną, jej wolontariusze przechodzą policyjne szkolenia i otrzymują policyjne mundury, ale bez insygniów, oraz kamizelki nożoodporne.

Formacja ma siedzibę w północno-zachodnim Londynie oraz jest blisko powiązana z analogiczną organizacją w Londynie północno-wschodnim, a jej wolontariusze patrolują teren dzielnic żydowskich w poszukiwaniu wykroczeń „antysemickich” i posiadają prawo przetrzymywania osób zatrzymanych przez 24 godziny.

Daily Telegraph
AJ
http://www.myslkonserwatywna.pl

Własna żydowska policja… może własne żydowskie sądy i prokuratura, własne żydowskie wojsko… żydowski rząd… zaraz, zaraz, żydowskie rządy już mamy prawie wszędzie.
Admin

Komentarzy 9 do “Żydowska „policja” na ulicach Londynu”

 1. Zbyszko said

  Jak to wolontariusze po przeszkoleniu mogą przetrzymywac kogoś na 24 godziny?! co tu jest grane?

 2. Zbyszko said

  To już teraz wiemy po co są te wszystkie zamachy. Wczoraj w Radio Maryja można było posłuchac jakiegoś mędrca (zapomniałem już skąd, ale z jakiejś jednostki antyterorystycznej), który mówił że trzeba zrezygnowac z części wolności, by… poczuc się bezpiecznym.
  A tak na marginesie, to naiwni są ci wszyscy lewacy, którzy jak widac trakowani są przedmiotowo i intrumentalnie.

 3. hetman said

  A to nie powinna się pojawić francuska policja w Londynie?
  Czyli kurwarówka Charlie Hebdo to żydowskie judaistyczne pismo.
  A podobno żydowskie media są tylko w Izrahellu;)

  Żydowskie patrole drażnią nowojorczyków
  http://www.bibula.com/?p=40349

 4. marta15 said

  to moze tez w Londynie powinna byc utworzona poycyja ze wszystkich mniejszosci narodowych ,jakie tam pomieszkuja.
  Np. Polska policja, arabska, afrykanska , rosyjska ,etc. Czemu tylko Zydzi maja przywilej na posiadanie swojej wlasnej policji w obcym kraju . Co jest grane , panie Havranek?
  czemu Brytyjczycy na to sie godza , tak a propos?

 5. Kazik said

  Z warszawskiego getta też wydelegowani byli przez Niemców policjanci żydowscy a w samym tylko tym gettcie było ich ponad 5 tysięcy . Nie liczę szmalcowników , donosicieli oraz żydowskiego gestapo i policji w innych miastach . Londynowi się to należy .

 6. Filo said

  Taki jeden ‚ekspert’ od terroryzmu w wywiadzie w TV ujawnil , ze cale angielskie miasto Birmingham jest zamieszkale wylacznie przez muzulmanow i nie-muzulmanie nie maja tam prawa wstepu. Opowiadal o policji muzulmanskiej, ktora wprowadza szariat i terroryzuje mieszkancow (ale nie wiadomo jakich bo tam podobno nie ma nikogo oprocz muzulmanow).
  Problem w tym, ze on sie przedstawia jako ‚ekspert od terroryzmu.
  Nawet premier Anglii nie wytrzymal i zwyzywal go od idiotow. Steven Emerson potem przepraszal publicznie i przyznal, ze zelgal: (zobacz video ponizej)

  http://12160.info/page/bbc-laughs-in-fox-news-pundit-s-face

  Inny ekspert od terroryzmu, wyjatkowa idiotka moze wyprowadzic wszystkich z rownowagi przez nawolywanie do bombardowania wszystkich muzulmanow.
  Pani byla sedzina opowiada rzeczywiscie glupoty od ktorych glowa boli.
  ‚Kto nie z nami, ten przeciwko nam’ – to stare leninowskie powiedzenie, ktore powtarza jakas byla sedzina i namawia do masowego morderstwa. Blogier zas wychodzi z siebie z oburzenia i brakuje mu kulturalnych slow, zeby opisac te glupoty. Bombardowanie, to jedyne rozwiazanie tego babskiego gluptaka.

  http://12160.info/video/judge-jeanine-pirro-s-call-for-war-nwo-propaganda-profanity-warni

 7. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Wszystko jest jasne jak pojawia się „Fox News”. Tylko dzieci ich oglądają.

 8. ALI BABA said

  ad 1..Jak to wolontariusze po przeszkoleniu mogą..” A TAK TO.!!..TAK SAMO JAK FUNKCYJNI MOSSADU…MOGĄ ARESZTOWAĆ W PARYŻU 2 POLICJANTÓW..!! PS PARDON, ALE SZCZEGÓŁÓW NIE PAMIĘTAM..!! SPRAWA Z ROKU UBIEGŁEGO LUB 2013..

 9. Darousz said

  Mamy zydowski rząd, mamy zydowski sąd, czy coś nowego może nam zaszkodzić chyba nie. Tylko czkajmy jak z Matki Polki powstanie matka izraelska i stanie się enklawa zydowska.

Sorry, the comment form is closed at this time.