Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Izrael grozi likwidacją Międzynarodowego Trybunału Karnego

Posted by Marucha w dniu 2015-01-20 (Wtorek)

Avigdor Lieberman, izraelski minister spraw zagranicznych, w apoplektycznej tyradzie zagroził globalnej instytucji sprawiedliwości mówiąc: „Izrael zlikwiduje ICC” (International Criminal Court). To reakcja na rozpoczęcie śledztwa wobec izraelskich liderów w sprawie zbrodni wojennych dokonanych w Gazie w 2014.

Ludobójczy maniak, rozgniewany Avigdor Lieberman, grozi obaleniem ICC za jego nacisk na globalną sprawiedliwość, po ogłoszeniu dochodzenia w sprawie zbrodni wojennych.

Trybunał poinformował, że dzisiaj prokuratorzy z ICC otwierają dochodzenie przygotowawczego w sprawie możliwych zbrodni wojennych na palestyńskich terytoriach; jest to pierwszy formalny krok mogący doprowadzić do oskarżeń wobec funkcjonariuszy tam i w Izraelu.

Ustalą oni, czy to śledztwo da podstawy do pełnego dochodzenia w sprawie rzekomych okrucieństw, co może poskutkować oskarżeniami wobec osób albo po izraelskiej, albo palestyńskiej stronie.

„Badanie wstępne to nie śledztwo, a analiza dostępnych informacji w celu osiągnięcia w pełni świadomego ustalenia czy istnieje uzasadniona podstawa do prowadzenia postępowania przygotowawczego na podstawie kryteriów ustalonych w Statucie Rzymskim”, czytamy w piątkowym oświadczeniu trybunału.

Avigdor Lieberman skrytykował decyzję ICC jako „skandaliczną”. Powiedział, że jedynym celem tego dochodzenia przygotowawczego była „próba pozbawienia prawa Izraela do samoobrony przed terrorem”.

Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon ostatnio potwierdził, że Palestyńczycy formalnie staną się członkiem ICC 1 kwietnia, i że urzędnicy sądowi powiedzieli, iż jurysdykcja będzie sięgać 13 czerwca 2014.

http://www.veteranstoday.com/2015/01/16/israel-threatens-liquidate-international-criminal-court-icc/
Tłum. Ola Gordon.
http://wolna-polska.pl

Groźba Izraela, że „zlikwiduje” (nie wiemy jeszcze, czy prawnie, czy fizycznie…) Międzynarodowy Trybunał Karny nie jest znów aż tak zaskakująca. Żydzi obiecują bowiem, iż zniszczą Europę a nawet cały świat atakiem nuklearnym – czyli broni, której formalnie nie mają – jeśli uznają, iż los Izraela jest w jakiś sposób zagrożony. Nb. największym zagrożeniem dla Izraela, naszym zdaniem, byłoby zaprzestanie pompowania w niego miliardów dolarów rocznie oraz traktowanie tego państwa tak, jak każdego innego państwa na świecie.

Zobacz np:
http://en.wikipedia.org/wiki/Samson_Option (w polskiej Wiki nie udało się nic znaleźć)
http://www.monitor-polski.pl/zydowscy-rasisci-naprawde-chca-unicestwic-europe/
I w wielu innych miejscach na sieci…

Międzynarodowy Trybunał Karny, MTK (ang. International Criminal Court, ICC) – pierwszy w historii ludzkości stały sąd międzynarodowy powołany do sądzenia pojedynczych osób oskarżanych o popełnienie najcięższych zbrodni, które miały miejsce po 1 lipca 2002 roku. Siedzibą trybunału jest Haga. Powstał na podstawie przyjętego w nocy z 17 na 18 lipca 1998 Statutu Rzymskiego, wynegocjowanego po pięciu tygodniach obrad w siedzibie Organizacji ds. Wyżywienia i Rolnictwa ONZ (FAO) w Rzymie. [za Wikipedią]

MTK powstał w celu osądzenia wyimaginowanych „zbrodni przeciw ludzkości” dokonanych przez Serbów na Bogu ducha winnych muzułmanach. Z czasem, jak się wydaje, zaczął się trochę wymykać spod kontroli, choć trudno nam tu cokolwiek spekulować, bo właściwie żówno wiemy.

Admin

Komentarzy 9 to “Izrael grozi likwidacją Międzynarodowego Trybunału Karnego”

 1. Antek said

  Izrael zlikwidować, żydków ponumerować w pasiaki poubierać i tych pasożytów na bezludną wyspę bez dostępu do ludzi zostawić.

 2. Filo said

  Admin ma racje. Ten trybunal powolany zostal wylacznie przeciwko Serbom. Dlatego tak kuleje, bo zeby zapewnic sobie fundusze i racje istnienia zaczeli sprowadzac jakichs murzynow z Afryki posadzonych o ludobojstwo. Zaden z wyrokow tego trybunalu nie byl skazujacy! Miloszewicza uniewinnili i mieli go zwolnic w ciagu dwoch tygodni bo tyle trwalo przygotowanie raportu i wypisanie papierow zwalniajacych.
  Ale nie wiadomo bylo co z nim zrobic i gdzie go zadekowac. Przeciez w miedzyczasie czaly swiat uwierzyl, ze byl morderca… muzulmanow nie tylko w Srebrenicy!!!!
  No to trzeba bylo go otruc, zeby nie wyplacic odszkodowania nie tylko rodzinie Miloszewicza ale i Serbii!!!
  Najwiecej sie darli zydzi (pani Madeline Albright) zeby stworzyc ten Trybunal, ktory tak naprawde nie ma jurysdykcji. Jak kazdy Trybunal moze oglosic wyniki dochodzenia ale nie moze ferowac wyrokow.

  Wiec osobiscie podejrzewam, ze Bibi, kwiat syjonu, najbardziej sie obawia, ze trybunal w Hadze moze sie podeprzec materialami, ktore zebral Miedzynarodowy Trybunal w Kuala Lumpur, ktory udowodnil wine Izraela w ludobojczej polityce wobec Palestyny.
  A w miedzyczasie, sedziowie z Trybunalu w Hadze sie przyznali, ze wobec Jugoslawii popelnili jawne przestepstwo dochodzeniowe i pani sedzina nawet napisala o tym ksiazke. Wiec Bibi ma powazne powody, zeby zorganizowac lobby na zwiniecie Trybunalu, ktory juz syjonom nie jest potrzebny a moze im tylko narobic bigosu.. Bo jak trzeba bedzie to sie zorganizuje kolejny trybunal na uzytek pejsow.

  Dla niewtajemniczonych: najwiecej na obrabowaniu Serbii z Kosowa oblowila sie pani Madeline Albright, ktora jest wlascicielka calej telekomunikacyjnej sieci w Kosowie.

  Zdaje sie, ze tego sie Bibi boi. Katastrofa malezyjskich samolotow MH17 i MH370 nie pomogla:

  http://www.globalresearch.ca/war-crimes-tribunal-beyond-reasonable-doubt-israel-found-guilty-of-genocide/5359381

  http://theuglytruth.wordpress.com/2014/03/22/israel-charged-with-war-crimes-and-genocide-complete-judgment-of-kuala-lumpur-tribunal/

 3. akej said

  MTK, predzej czy pozniej, zostanie rozwiazany – bo tak zazyczyla sobie swieta krowa – a Usrael ich z pewnoscia poprze.

 4. snag said

  Good luck 😉 ,…

  Nominowanie jakiejs adwokaciny z Gambi na Generalnego Prokuratora ICC (International Criminal Court) i uzaleznienie tej instytucji od amerkanskich funduszy nie jest przypadkowe ,…

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRaqV4u0iR1jsyZt2NqxxHAk2XEAhI59NQZ7kP3aJT4jEV71KDM

  I tego ,…

 5. Filo said

  4
  Snag
  Nawet nie w tym rzecz.
  USA nie uznaje tego Trybunalu!

 6. snag said

  Filo @ 2 ,…

  „najwiecej na obrabowaniu Serbii z Kosowa oblowila sie pani Madeline Albright, ktora jest wlascicielka calej telekomunikacyjnej sieci w Kosowie”

  Wyglada ze podajesz nieaktualna informacje, chyba ze podstawili kogos co sie zdarza (hostile takeover by proxy) jesli nie udaje sie ‚po dobroci’ 😉 ,…

  „Ex-U.S. Official Pulls Bid for Kosovo Telecom Stake”

  Published: January 10, 2013

  http://www.nytimes.com/2013/01/11/world/europe/ex-us-official-pulls-bid-for-kosovo-telecom-stake.html

 7. snag said

  Filo @ 5 ,…

  „USA nie uznaje tego Trybunalu!” – Wystarczy ze finansuja i kontroluja. Filia w Kuala Lumpur jest relatywnie (finansowo) niezalezna od Washington i reaguje odpowiednio ,…

  Fakt ze sprawa jest na wokandzie i na celowniku opinii publicznej daje nadzieje zwlaszcza ze US ‚uniezaleznia’ sie od importu ropy co w koncowym rozliczeniu odbije sie strata wplywow i gwozdziem do trumny zioncow ,…

 8. snag said

  Pierwsza jaskółka ,…

  Niemcy naciskaja Israel na cooperacje w tej sprawie z ICC i ostrzegaja przed naciskami lun proba wstrzymania finansowania tej instytucji ,…

  http://www.foxnews.com/world/2015/01/20/german-official-urges-israel-to-cooperate-with-international-court-on-possible/

 9. dsfd said

  Nie wpuszczać żadnego żyda na teren Polski!

Sorry, the comment form is closed at this time.