Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

O tym nie zapodają „międzynarodowe” media: jak Żydzi potraktowali premiera Francji w jego własnym kraju

Posted by Marucha w dniu 2015-01-21 (Środa)

Osobnicy na zdjęciu nie mają nic wspólnego ze skandalem w Paryżu

Żydowska Agencja Bezpieczeństwa (ISA), znana również jako Shabak albo Shin Bet, znana jest ze zbydlęcenia, lecz jak dotąd manifestowała je raczej wobec Palestyńczyków, arabskich dziennikarzy albo podróżnych podpadających pod „muzułmański profil”.

To, co się zdarzyło ostatnio, nie mieści się w żadnych, nawet tak szczątkowych normach cywilizacyjnych, jakie mamy obecnie.

Otóż premier Francji, Manuel Vals, zapragnął uczestniczyć w jakichś żydowskich wspominkach ku pamięci pomordowanych podczas ataku na koszerny supermarket, udał się więc do synagogi, gdzie miał siedzieć obok gościa z Izraela, bandyty Netanyahu oraz korzennego prezydenta Francji, Hollande.

Tu jednak, w swoim własnym kraju, Manuel Vals został pochwycony przez ochroniarzy Shin Bet, którzy wykręcili mu rękę, nie pozwalając przejść na swoje miejsce, dopóki nie usiadł Netanyahu. Żałosne okrzyki premiera Francji („Nie wy tu ustalacie reguły! Waszym zadaniem jest wyłącznie ochrona premiera Izraela!”) zostały pogardliwie olane ciepłym moczem przez ochroniarzy.

Ambasador Żydolandii we Francji wystosował oczywiście przeprosiny za zajście, nie ma jednak najmniejszej wątpliwości, iż doprowadzono do niego celowo i że był to świadomy afront wobec Manuela Valsa: zemsta za to, iż Vals i Hollande dali Netanyahu do zrozumienia, że nie jest osobą akurat szczególnie mile widzianą nad Sekwaną.

Przy tym wszystkim pamiętajmy, iż Francja jest jednym z najwierniejszych sojuszników Żydolandii.

Więcej na http://www.globalresearch.ca
Opr. gajowy Marucha

Komentarzy 35 do “O tym nie zapodają „międzynarodowe” media: jak Żydzi potraktowali premiera Francji w jego własnym kraju”

 1. Macko said

  Marionette Vals wie teraz kto rzadzi i dla kogo ma pracowac. Po drugiej stronie Kanalu La Manche, Królowa Anglii wchodzi do The City of London za jego burmistrzem i prosi o pozwolenie na wejscie…

 2. karlik said

  To premier Francji nie ma własnej ochrony?

  Wszystkich mają chronić Żydzi.
  Bezpieczeństwo osobiste, dane osobowe i pieniądze.
  A jak się komu nie podoba, to jest antysemita, wyrzuci się go z pracy albo odbierze emeryturę i niech sobie dalej radzi sam.
  Admin

 3. Dictum said

  Bezczelny premier! Dlaczego nie bierze przykładu z Franciszka, który obcałowuje ręce ofiarom holokaustu, nota bene tym, które holokaust widziały głównie na zdjęciu.

 4. RomanK said

  Chciec…to moc ..panie Gajowy…porostu moc. Chcacemu nie dzieje sie krzywda…zatem mogacy robi co chce.

 5. Mańka said

  Przecież oni wszędzie są u siebie 😉

 6. aa said

  Zydy tak traktuja gojow juz co najmiej 100 lat tak wiec obie strony nie widza w tym nic dziwnego. Zaden portal np nie poinformowal ze przed dwoma dniami zydowski helikopter zamordowal 6 obywateli Libanu + generala iranskiego na terenie Syrii, ze to wlanie zydowscy zlodzieje opanowali Ukraine i naposcili obywateli tej republiki aby nawzajem sie mordowali. Przeciwnie rzady tzw zachodnie ochoczo popieraja to a nawet taka nedza jak Polska lekka reka wspiera i miechem ludzkim i forsa. Tak dalej a wkrotce goje ochoczo beda pchali sie aby calowac zydowska dupe za ochlap z panskiego stolu

 7. NICK said

  Admin. „Chronią”.(2)
  Eee,tam… .
  Bezbronnym jest, we wszech znaczeniach, poza najważniejszym – Bożym.

 8. RomanK said

  http://www.infowars.com/michael-moore-is-right/

 9. Kojak said

  Zydowskie bydlo znane jest z tego ze uwaza sie za nadludzi ! Tu bydlo wyraznie pokazalo ze inni ludzie to smiecie !Ich rasizm, niczym nie rozni sie od hitlerowcow A łajdaka sluszna spotkala nagroda za wyslugiwanie sie zydowskim smieciom i zgnilkom !Oczywiscie zydowsike pismaki opanowuja na ogol media i szerza odrazajaca zydowska wszielkizna ,zgnilizna i jad deprAwujacy I degegnrujacy ludzi ! Parchy wiec beda milczec o tym odrazajacym bandyckim wyczynie ! Tak wyglada zawsze zydowska wolnosc i demokracja ! Ich plugawy i pelen pogardy stosunek do ludzi ! Oni sa przeciez tylko ludzmi ! Inni to padlina ktora mozna lzyc i obowiazakowo okradac i demoralizowac ! Wszelka zanilizna jak pornografia kurewstwo pedrasci to zydowskie lapska za mi stoja !

 10. Międzynarodówka ŻYDOWSKA teraz wypowiedziała WOJNĘ Francji ?? said

  Panoszące się żydostwo po świecie, które jest zorganizowane w żydowska międzynarodówke usiłującą podporzadkowac finansowo dosłownie CAŁY świata wcześniej WYPOWIEDZIAŁO WOJNE wielu INNYM narodom, które sprzeciwiały się brutalnemu RABUNKOWI przez cyniczną żydowską międzynarodowa mafię.

  I jak się to skończyło ?

  Żydostwo światowe też wypowiedziało w 1996 roku OTWARTĄ wojnę przeciwko etnicznym Polakom i instytucji państwa Polskiego. Ta wojna była wypowiedziana PUBLICZNIE przez Israel Singera PREZYDENTA World Jewish Restitution Organization (WJRO) który zwrócił się oficjalnie z apelem BOJKOTOWANIA oraz szkodzenia Polakom i państwu Polskiemu na arenie międzynarodowej za brak natychmiastowej zgody wypłacenia żydowskiej mafii $65 miliardów „odszkodowań” jakie sobie UBZDURAŁA żydowska międzynarodowa mafia. Oto oficjalne słowa WYPOWIEDZIANEJ WOJNY Polakom:

  „More than three million Jews died in Poland and the Polish people are not going to be the heirs of the Polish Jews. We are never going to allow this…. They’re gonna hear from us until Poland freezes over again. If Poland does not satisfy Jewish claims it will be publicly attacked and humiliated.” Oto jedno z bardzo WIELU linków mówiących o awanturnictwie zydostwa:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Israel_Singer

  Niestety, ale to wypowiedzenie WOJNY Polakom i Polsce przez World Jewish Restitution Organization (WJRO) poparły WSZYSTKIE organizacje żydowskie na świecie, rząd Izraela a także rząd USA, tej UE itd.

  Wynikiem tej zaakceptowanej wypowiedzianej WOJNY żydostwa przeciw Polakom jest też UKARANIE przez rząd USA po przez ZABLOKOWANIE przez mafie żydowską Kongresu i Senatu USA aby NIE przydzielić 30 dniowych wolnych wjazdów turystycznych do USA dla polskim obywatelom deklarującym polską narodowośc. Taka wiza 30-o dniowa dla polskich obywateli ale deklarujących ŻYDOWSKĄ nardowośc i niektórych innych jest przyznawana AUTOMATYCZNIE !
  Zorganizowaniem ZABLOKOWANIA automatycznych 30 dniowych wiz wjazdowych do USA dla Polaków zajmowała się Dianne Feinstein, żydówka z amerykańskim obywatelstwem, „demokratyczny” senator z Kaliforni. To ona była jednym z GŁÓWNIEJSZYCH organizatorów prowadzenia WOJNY z Polakmi, ZABLOKOWANIA tych wiz dla Polaków na całym anty-polskim odcinku.
  Ona powinna mieć dożywotni ZAKAZ wjazdu do terytorium Polski i innych państw Europy Wschodniej jako wybitnie działająca na SZKODĘ Polaków w USA !!!

  Od roku czasu w kuluarach żydowskiej mafii w USA toczy się też debata o BLOKOWANIU instytucji państwa Hiszpani na arenie międzynarodowej na różnych odcinkach, dlatego że opiera się absurdalnym rządaniom żydowskiej mafii, rozwydrzonej tym, że wcześniej udało się jej spacyfikować banki szwajcarskie, które wydały WSZYSTKIE złoto zdeponowane przez Niemców hitlerowskich w szwajcarskich bankach. Polakom część złota też się NALEŻAŁ, gdyż pochodziła od obrabowanych Polaków przez Niemców. W tej sprawie uruchomił dochodzenie śp. Edward Moskal (zmarł w 2004r) – Prezydent Związku Narodowego Polskiego w USA, ale za obronę interesów Polaków został nazwany jako „antysemita” przez rządy III RP na czele z Wałęsą, Kwaśniewskim i Kaczyńskim.
  Dlaczego?

  Otóż, rozwydrzone finansowe KLUBY rozczeniowe i organizacje ŻYDOWSKIE w działąjące w USA, które są z sektora „przemysłu holocoustu” zaczęły się agresywnie domagać NATYCHMIASTOWEGO nadawania obywatelstwa Hiszpanii obywatelom Izraela, rzekomych „potomków” którzy wyjechali z Hiszpanii w 1492 roku…
  (takie natychmiastowe nadawnie obywatelstwa polskiego w ekspresowym trybie żydy WYMUSILI na rządach III RP !)

  Jak wiemy z elementarnej historii Hiszpanii i Europy, że ŻYDZI zamieszkali w Hiszpanii w XV wieku SPISKOWALI z przedstawicielami OBCYCH państw z poza Hiszpanii przeciwko Królowi Hiszpanii i działali na szkodę królestwa Hiszpanii. Żydzi zamieszkali w Hiszpanii w XV wieku knuli otwarte INTRYGI polityczne przeciwko Królowi Hiszpanii w XV wieku aby jego obalic lub jego zamordować, gdyż nie akceptował rządań mniejszości żydowskiej o zmniejszenie płacenia podatku tylko dla żydów w Hiszpanii. Ponadto Żydzi zamieszkali w Hiszpani odmawiali służby w armii króla Hiszpanii będąc poddanymi wobec tego państwa hiszpańskiego. Hiszpania wtedy prowadziła liczne wojny, a żołnierza brakowało do prowadzenia tych wojen.

  Dlatego ówczesny król Hiszpanii w XV wieku postawił warunek wszystkim żydom zamieszkałym w Hiszpanii, że muszą okazac swoją LOJALNOŚĆ wobec Korony Hiszpanii, przestac SPISKOWAĆ przeciwko Królowi Hiszpanii i musza przyjśc na wiare chrześcijańską, a ci żydzi, którzy tego nie uczynią do daty 31 marca 1942 roku, będą ZMUSZENI siła do opuszczenia królestwa Hiszpanii.
  Żydzi ta swoją NIE lojalność oraz SPISKOWANIE przeciwko królestwu Hiszpanii, potem nazwali FAŁSZYWYM terminem jakoby: „wygnania żydów z Hiszpanii”.
  Oczywiście, jakaś część żydów przeszła na wiarę chrześcijańska i pozostała bez problemu w Hiszpanii w XV wieku, a ci którzy NIE chcieli byc LOJALNI wobec Króla Hiszpanii opuścili hiszpanie w zdecydowanej większości bez urzywania wobec zydów przemocy. żydostwo z hiszpani rozlazło się po Europie. Najwiecej wyjechało do Francji i potem knuli przeciwko cesarstwu Francuskiemu. Potem w ich żydowscy potomkowie, który zagnieździli się Francji zorganizowali „francuska REWOLUCJĘ’ i zamordowali króla francji Lidwika XVI.

  Obecnie, DZISIAJ po ponad 500 latach działacze mafii żydowskiej w Hiszpanii wsparci mafia z USA, domagają się ZWROTU dla nich jakiś „posiadłości żydowskich” z okresu XV wieku, które jakoby pozostawili żydzi zamieszkali w Hiszpanii po ich wyjździe z Hiszpanii po 1492 roku. To sa absurdalne żądania ale żydy wycierający sobie swoje buciory flaga USA uważają siebie się teraz za uprzywilijowaną prawnie KASTĘ i za „panów świata” po OSACZENIU instytucji państawa USA, osaczeniu mediów, zrobienie WODOGŁOWAIA z większości obywateli amerykańskich.

  Dzisiaj , obywatele Hiszpanie to też nazywają WYPOWIEDZENIEM WOJNY przez rozuchwalonych żydów przeciw obecnej Hiszpani!
  Ostatnio w związku z tym mafia żydowska WYGENEROWAŁA niechęc obywateli Hiszpanii do zydostwa. Ten proces żydostwo nazywa „wzrostem ekstremalnego antysemityzmu w Hiszpani”.

  W latach 1950-ch w Grecji panoszyło się przy władzy komunistyczne żydostwo. Wojsko w Grecji dokonało zamachu stanu i przejęło władzę, w Grecji. Wojskowi po zdobyciu władzy w Grecji zaczeli prowadzic dochodzenia dotyczące złodzejstw gospodarczych, wiec żydzi zamieszani w ten proceder, aby uniknąć odpowiedzialności zaczeli wyjęrzdżac z Grecji. Żydowska międzynarodówka OBECNIE się ZEMŚCIŁA na Grecji po przez finansowe jej zbankrutowanie. Grecy zakulisowo twierdzą, że żyd-bank-sterska finansiera wypowiedziała WOJNĘ Grecji.

  Jak się kończyła 2-a Wojna Światowa, to ok. 13 tysięcy Niemców hitlerowców wyjechało do Argentyny ze zrabowanymi kosztownościami i pieniędzmi z Europy. Państwo Argentyna nie chciało współpracować z żydami i powstałym Izraelem w 1948 roku w poszukiwaniu aktywistów NSDAP z partii hitlerowskiej ukrytych w Argentynie.
  Wtedy międzynarodowa mafia żydowska WYPOWIEDZIAŁ nie formalna wojnę Argentynie.
  Międzynarodowa mafia żydowska osaczyła system finansowy Argentyny, a następnie żydzi ZEMŚCILI się na Argentynie i ja ZBANKRUTOWALI jako instytucje panstawa. Podobne pruby były robione w Brazyli i Wenezuali, ale tam NIE pozwolono zalegalizować dzialności żydo-mafijnych networków „organizacji pozarządowych” dlatego tych państw żydom NIE udało się zbankrutować. W tych krajach pisano i mówiono, ze żydostwo WYPOWIEDZIAŁO tym państwom WIJNĘ.

  To żydowska międzynarodowa mafia “WYPOWIEDZIAŁO oficjalna WOJNĘ Niemcom dnia 24 marca 1933 roku !!! Żydzi zamieszkali w Niemczech potem usiłowali ZABNKRUTOWAĆ państwo Hitlera, dlatego rządzaca NSDAP postanowiła „oczyści” III Rzeszę z żydów, aby oni nie niszczyli państwa niemieckiego.

  Obecnie uniwersytety w Europie i na świecie ZDOMINOWANE przez kadrę pochodzenia żydowskiego NIE dopuszczają do uczciwego badania okresu 1-szej wojnie światowej oraz formującej się agresji ROZCZENIOWEJ ówczesnego międzynarodowego żydostwa.
  Otóż, żydowskie organizacje Zonistyczne w Niemczech, Francji i Anglii oficjalnie publikowały w swoich gazetach i czasopismach zaraz po zakończeniu 1-szej wojny światowej, że JAKOBY w czasie 1-szej wojny swiatowej zgineło 6 milonów w Europie. (magiczna liczba 3 i jej wielokrotnośc!)
  Zoniści ZŁODZEJE żydowscy UBZDURALI sobie juz wtedy tą MAGICZNĄ liczbę 6 milonów i z tego powodu juz wtedy domagali się ich UPRZYWILEJOWANIA prawnego, jako najbardziej poszkodowanych w czasie 1-szej Wojny Światowej.
  Ludzie wierzyli w tą hagodę żydowska, przez co zydzi wymuszali dla siebie PRZYWILEJE lepszego traktowania jako RĘKOMPĘSATY chociaż prawnej za te „krzywdy”.

  Na bazie tych żydowskich ROZCZEŃ, organizacje zonistyczne w Niemczech DOMAGAŁY się od uwczesnego rządu Niemiec, aby to aby III Rzesza Niemiecka zmusiły Anglę, do oddania kolonii Palestyny dla organizacji żydowskich organizacji Zonistycznych, które by na jej terenie utworzyły państwo Izrael.
  Adolf Hitler starający się urząd Kanclerza Niemiec obiecał żydem, ze jak żydzi będą na niego głosować w wyborach i on zostanie kanclerzem to poprze ten projekt zonistów odebrania anglikom Palestyny.

  Tak się właśnie urodził polityczny „mezalians” Hitlera z zydami jeszcze przed zdobyciem przez niego władzy w Niemczech poparł żydów w ich rządanich w stosunku do Anglii.
  Za ten gest Adolf Hitler zyskał WIELKIE uznanie u żydów zamieszkałych w Niemczech a potem w innych państwach. Właśnie dlatego bankierzy żydowscy z New Yorku i żydostwo zamieszkałe w Niemczech OPŁACILI kampanie wyborczą Adolfa Hitlera i dlatego on został kanclerzem III Rzeszy niemieckiej.

  Gdy Hitler dzięki wsparciu żydów został kanclerzem Niemieckim, to zaraz potem NIE chciał nawet rozmawiać żydami ani Anglikami na temat przeznaczenia angielskiej kolonii Palestyny dla żydów. Przecież te kampanie przed-wyborcze z OBIECYWANIEM gruszek na wierzbie dzisiaj są takie SAME !

  Dlatego, że Hitler nie wywiązał sie z obietnic danym żydom, to Zonistyczne organizacje żydowskie w całej Europie zmówiły i poprosili żydów zamieszkałych w USA aby rozpocząć totalny BOJKOT Niemiec pod przywództwem Hitlera nazywając jego dyktatorem. Zaczeli knu intrygi aby Hitlera OBALIĆ i wyrzucić z urzędu tak jak się stało z Jnukowiczem na Ukrainie.

  Następnie 24 marca 1933 roku, żydzi OGŁOSILI w dzienniku angielskim “The Daily Express” wydawanym w Londynie, że żydzi całego świeta WYPOWIDAJĄ Hitlerowi i Niemcom WOJNĘ ekonomiczna, gospodarczą i TOTALNĄ za pomocą im wszystkich dostępnych środków.

  Żydowskie organizacje Zonistyczne ZOBLIGOWAŁY wszystkich biznesmenów pochodzenia NIEMIECKIEGO na całym świecie i NIE pozwalali kupowania jakich kolwiek produktów wykonywanych w Niemczech, a ponadto wszystkie żydowskie instytucje finansowe na całym świecie były zobligowane do ZERWANIA kontaktów z systemem finansowym Niemic. Dzisiaj taki IDENTYCZNY atak zydów jest na Rosje !!!

  Żydowskie instytucje finansowe z New Yorku w 1933 roku w gazetach amerykańskich nawoływały amerykanów do NIE kupywania czegokolwiek w Niemczech oraz bojkotowania związków finansowych z Niemcami.

  Żydzi oficjalnie nawoływali wszystkich żydów na świecie w swoich gazetach do prowadzenia WOJNY GOSPODARCZEJ z Niemcami. Dosłownie pisali:

  “Judea Declares WAR on Germany” . Kopie tych gazet możecie zobaczy tutaj:

  http://rense.com/general84/declare.htm

  lub tutaj:

  https://www.google.com/search?q=judea+declares+war+on+germany+documentary&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=PSziUrXfOZS-sQTguILIAw&ved=0CEUQsAQ&biw=1380&bih=689

  lub tutaj:

  http://zionistjewfedreserve.com/index.html

  Współczesna ZAFAŁSZOWANA “historia” UTAJNIŁA FAKTY, że to faktycznie ŻYDZI jako pierwsi WYPOWIEDZIELI WOJNE NIEMCOM już w 1933 roku, a potem Niemcy im się za to ODPŁACILI z nawiązką!
  Ta cała hucpa żydowska jest właśnie nazywa „holocoustem” !

  Faktem jest, że ten bojkot zorganizownych żydów w mafie KRAJOWE i miedzynarodową, oraz ich wpływów na całym świecie był SKUTECZNY przeciwko Niemcom i Hitler zaraz po objęciu władzy zaczoł mieć bardzo POWAŻNE kłopoty gospodarcze spowodowane tym ogólnoświatowym BOJKOTEM zorganizowanym przez GŁUPTASÓW żydów.

  Hitler wściekł się wtedy na żydów oraz cała rządząca NSDAP i zaproponował im wysiedlenie z Niemczech, i przesiedlenie ich wszystkich na Mdagaskar … itd. a potem właśnie wskutek tej WYPOWIEDZIAJNEJ WOJNY przez ŻYDÓW przeciwko Niemcom, partia rządząca w Niemczech dobrała się żydom “do skóry”.

  DZISIAJ rozwydrzeni agresywni żydzi, którzy są WSCIEKLI na Rosjan, Putina i innych że NIE mogą się szrogęsi na Kremlu , zakładac swoich RABYNKOWYCH bank-sterskich networków Rosji !
  To zydostwo zamieszkałe w Rosji, najbardziej NAKRADŁO się w Rosji po 1990 roku i jeszcze FIKA, usiłuje zbankrutować ruskich ?

  Czy żydy zapomnieli jak zostali „PRZECWICZENI” za organizowanie sabotaży niemiec Hitlera i jak się dla żydostawa SKONCZYŁA przez nich wypowiedziana wojna przeciw Niemcom ???

  Wszystko wygląda na to, że żydy ZNOWÓŻ DZISIAJ całkowicie stracili poczucie REZCZYWISTOŚCI i usiłuja doprowadzic do powtórki historii ??

  Sprawą „wypowiedzenia wojny” Niemcom przez żydów, zaczeli ponownie badac Niemcy po 2000 roku:

  Judea Declares War on Germany March 24, 1933

 11. kresowiak said

  wrzesień 1939 m.sarny wołyń żydzi wyprowadzają ok. 300 żołnierzy kopu i policjantów za słucz do lasu i rozstrzeliwują – miejscowi żydzi

 12. Peryskop said

  Jakoś trudno trafić na foto z samej akcji.
  Tu w chwilę po – premier Manuel Valls pierwszy z prawej w pozycji pół-leżącej.
  Miny mówią same za siebie.

 13. Kazik said

  Ten cały premier to zwyczajny pantoflarz typu ciepłe kluchy . Tu nad Wisłą wcale nie jest lepiej .

 14. Cracovia Pany! said

  Jak spolonizować Muzeum Żydów
  TOMASZ SOMMER

  http://nczas.com/publicystyka/jak-spolonizowac-muzeum-zydow/

 15. pokojnaziemi said

  WHO KILLED YITZAK RABIN – THE ISRAELI JFK By David Guyatt

  Roi Tov—Shin Beth: Netanyahu in the Cross Hairs

  Shin Bet Manhandled French Prime Minister in Grand Synagogue, Bibi Insulted French Jewish Leadership Tikun-Olam תיקון עולם

  In a separate encounter, a leader of the French Jewish community recounted a meeting Netanyahu held with the communal leadership. Those attending were “deeply insulted” by the prime minister’s comparison of their behavior to those of the Spanish Jews in 1492 “who felt good in Spain but who erred” in not leaving when they had the chance.

  Dlaczego bandyta Netanjahu tak bardzo chce zapędzić żydów rozsianych po świecie do Izraela? Izraelscy przywódcy urządzali operacje fałszywej flagi, w których ginęli niewinni żydzi od dawna (np. „Susanah” – afera Lavona), ale raczej było to na początku tworzenia tworu syjonistycznego, któremu brakowało siły roboczej, dlaczego teraz.

  Jim Stone pisał jakiś czas temu o „nuklearnym szantażu”, który podobno porozmieszczał w wielu krajach w swoich ambasadach, konsulatach (wokół tego w NYC od dawna stwierdzono mocno podwyższone promieniowanie) i placówkach ładunki atomowe.

  Wiadomo, że gang Bushów zaopatrywał Izrael w głowice nuklearne z demobilu od wielu lat, Netanjahu był szefem jednej z takich operacji. Mowa jest o 350 głowicach, ostatnio znowu zniknęło kilka, Veterans Today twierdzi, że Dimona (którą chciał skontrolować JFK) utraciła zdolność produkcyjną wiele lat temu.

  Obama jasno powiedział, że bardziej niż Rosji boi się wybuchu bomby atomowej na Manhatanie.

  Niedawno pod jakimś bardzo dziwnym i podejrzanym pretekstem Izrael zamknął (czasowo) swoje wszystkie ambasady…

 16. revers said

  Za to polski premier bryluje i czeka na kolejne synekurki i nagrody. wybitnego przyjaciela syjonu i znawcy.

  http://swiat.newsweek.pl/auschwitz-schetyna-oplul-radzieckiego-zolnierza-w-rosji-wrze,artykuly,355578,1.html#fp=nw

 17. Marcin said

  Jak mogą bezkarnie powykręcać łapska premierowi Francyji w obecności preżydenta to co mogą zrobić z pospolitym, polskim gojem np. podczas „Marszu Szywych”? Aż skóra na karku cierpnie. Czy w drugim rządzie zaraz za Bibim nie siedzi ten zbrodniarz Libermann? Wszyscy siedzą w pozycji zasadniczej a Bibi pełny luz. A gdzie wtedy byli ochroniarze preżydenta i premiera Francyji jak mu wykręcali łapska? Na „fajce”?

 18. Stary Warszawiak said

  Ależ Panowie wszystko jest w porządku obecny premier Francji ma piękną żonę żydówkę skrzypaczkę Anne Gravoin
  i bardzo kocha Izrael.

 19. Marcin said

  Ad. 18
  Mam nadzieję,że przynajmniej naszła go jakaś refleksja jak Gomułkę!

 20. pokojnaziemi said

  To wygląda na robotę służb Izraela: ▶ GRAY STATE Official Concept Trailer #1 – YouTube

  1 day ago (edited) Murder of Minneapolis director and writer David Crowley Raises Questions. – He was working on completing this movie. Authorities are calling it a homicide suicide. – ???

 21. u said

  Na temat wojazu Bibi do Zabolandii pisali na ynecie, ano, ze mu madrzy odradzali, ale polecial. I zostal tam ponizony, musial sie „bezwstydnie” przy pomocy ochroniarzy wypychac do pierwszego rzedu Charlich, i ze to takie bylo prostackie w jego wykonaniu. Rodacy w Kurniku nie mogli przebolec, ze Abbas zostal wystawiony obok Merkel, a Boo Boo musial sie sam pchac i nie szedl w centrum tylko na poboczu.

 22. pokojnaziemi said

  Aangirfan: LOVE THE ISRAELI DEFENCE FORCE
  74-year-old Palestinian woman Ghalya Abu-Rida being given water by Israeli troops, minutes before she was executed.

  During the Israeli attack on Gaza in 2013, an Israeli soldier approached a 74-year-old Palestinian woman Ghalya Abu-Rida to give her a sip of water.

  He gave her the water, took a photo with her and then he shot her in the head from a distance of one metre.

  He then watched as she bled to death, the Palestine Information Centre reported.

 23. pokojnaziemi said

  11 lutego Netanjahu ma przemawiać przed Kongresem USA, zaproszony bez wiedzy Białego Domu, będzie sabotował rozmowy z Iranem, nawoływał podczas konferencji z ambasadorem Francji do wojny z islamem. Netanyahu au Congrès US sur l’Iran et sur l’islam

 24. Filo said

  To zajscie -skandal powinno byc ostrzezeniem dla wszystkich islamofobow, rusofobow, romofobow, negrofobow, serbofobow i polakozercow, ktorzy sa pompowani przez husbare tylko po to, zeby odwrocic uwage od prawdziwego zagrozenia. Jest to stary, bardzo dobrze znany trick wojenny; chodzi o to, zeby te wszystkie mega -foby mieli czym sie zajac i sie nie nudzili a mafie syjonistyczne mialy zielone swiatlo i carte blanche na zniszczenia calego dorobku naszej cywilizacji – razem z tymi usluznymi zydowskimi slugusami od siedmiu bolesci.

  http://naszeblogi.pl/49529-czemu-zydzi-nienawidza-polakow-spotkanie-z-dr-ewa-kurek

 25. Filo said

  18
  Stary Warszawiak
  Decyzje o uznaniu panstwa palestynskiego podjal nie Holland jednoosobowo, tylko francuski parlament.

  (Od kiedy to obecny prezydent Francji jest zonaty??)

  We Francji zawsze byli zydzi. Tak jak i wszedzie.
  Niestety, od utworzenia Zydowskiego Parlamentu Europejskiego (zydzi nie sa Europejczykami!!) zaczela sie hegemonia grup zydowskich w Europie. I pod pokrywka ‚parlamentu’ – ( rownie dobrze mogli sie nazwac Sodalicja Marianska) oplacaja i tworza bojowki w calej juz niemal Europie: Szwecji, Norwegii, Francji, Anglii, Niemczech, Hiszpanii i Italii.
  Strategia jest taka sama jak w Jugoslawii – grupa Otpor, czy Udar na Ukrainie. Pod pozorem walki z wydumanym wrogiem ludzkosci (korupcja, terroryzm, islam, dyktatura wybranych przez narod przywodcow, brak wolnosci slowa, brak demokracji i ‚lamanie praw czlowieka’ itp.) bojowkarze sami wywoluja zamieszki, podpalaja obiekty kultu i oskarzaja np. terrorystow, przy czym metoda Goeringa, to bojowkarze zastrzegli sobie prawo definiowania kto jest a kto nie jest terrorysta.
  Moja babcia mowila, ze ‚swinia sama worek drze i kwiczy’.

  Brevik okazuje sie, nie jest terrorysta mimo, ze zamordowal 70 niewinnych mlodych ludzi. Jest uwazany za wariata. I nikt nawet nie smie oskarzac CALEGO narodu norweskiego o hodowanie terrorysty bo przeciez Brevik to zwykly islamofob, a nie zaden przestepca.

 26. AV said

  @12: Netanjahu zdaje sie swoim ułożeniem nóg uświadomić żabojadom, że nad Sekwaną jest u siebie i żaden premierek żabolandii nie będzie mu fikał.

 27. Stary Warszawiak said

  Ad 25
  Pan Filo.
  Ale ja nic nie pisałem, ani o prezydencie Francji, ani o parlamencie francuskim, tylko o premierze, któremu „izraelscy chłopcy”
  wykręcili rączki. To właśnie pan premier ma od 2010 roku żonę żydówkę i podobno ten pan bardzo kocha państwo Izrael.
  To tyle dla jasności.
  A kto rządzi w Europie i UE to wiadomo.

 28. Zerohero said

  @10

  Nie do końca tak. Hitler był popychadłem Warburgów (bankierzy), ale od początku planował zerwać się ze smyczy. W 1938 zerwał się ostatecznie odsuwając na boczny tor rekomendowanego przez Warburgów ministra finansów. Jeszcze przez jakiś czas współpracował z syjonistami. Faktycznie „oficjalnie” Żydzi wypowiedzieli Niemcom wojnę już w 1933. Nie było to jednak faktyczna wojna, ale czysto propagandowa.

 29. Boydar said

  Sądzę Panie Zerohero, że jest Pan w błędzie. To nie Hitler chciał zerwać się ze smyczy, tylko kumająca i proniemiecka część generalicji oraz elit intelektualnych i naukowych III Rzeszy. Hitler jak ów Policmajster, „powinność służby swej rozumiał”, i o żadnym zrywaniu się ze smyczy raczej moim zdaniem nie myślał. Zmuszony był jedynie w celu aktywnego wykorzystania tychże elit, od czasu do czasu oddać im jakąś lewę dla utrzymania w przekonaniu, że III Rzesza to także i oni. Ze wszystkimi i naraz walczyć nie mógł. Kiedy jednak okazało się, że potencjał (zwłaszcza naukowy i technologiczny) owych elit zaczyna zagrażać podstawowemu planowi żydoszkopów i anglopejsów, czyli wyrżnięciu maksymalnej liczby i chrześcijan i etnicznych Szwabów (patriotów niemieckich mimo wszystko), dopiero wtedy krzyknął gromkie Halt ! Dalej w postępie techniki wojennej iść Niemcom nie wolno ! Reszty dokonała Armia Czerwona.

 30. Filo said

  27
  Stary Warszawiak
  Prawda.
  Przeoczylem i przepraszam.
  Moge tylko sie tlumaczyc, ze mi sie rece trzesa na klawiaturze i stawiam byki, oraz ze dostaje oczoplasu na te wszystkie paskudne informacje o ostatnich wydarzeniach.
  Spac nie moge po nocy.
  A juz najnowsza wersja wyzwolenia Oswiecimia wybila mnie z rownowagi.

 31. JO said

  Ad.29. To samo zrobil Walesa, w tylko innych nieco okolicznosciach, ale schemat byl ten Sam …I te same Geny w czlowieku…

 32. pekok12 said

  Reblogged this on Pekok – antylichwiarz.

 33. Boydar said

  Tak, Panie JO.

 34. revers said

 35. UFO said

  UWAGA-SZYKUJĄ KOLEJNĄ FALSE FLAG-BĘDZIE ZAMACH NA OBAMĘ, GDY TEN PRZYJEDZIE 27 STYCZNIA NA OBCHODY DO OŚWIĘCIMIA, POWIEDZĄ ŻE TO PUTIN.

Sorry, the comment form is closed at this time.