Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezsenna o Wolne tematy (24 – …
  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Newsweek poniosło

Posted by Marucha w dniu 2015-01-25 (Niedziela)

Newsweek poniosło. Właściwie redaktora naczelnego Newsweek Polska Michała Broniatowskiego lekko poniosło, kiedy swój artykuł z dnia 22.01.15 zatytułował „Ukraińskie Westerplatte poddało się”.

Myślę, że pan Broniatowski nie miał zamiaru, ani obrażać polskich obrońców Westerplatte, ani też nie było jego celem popełnienie propagandówki mającej zagrać na uczuciach patriotycznych Polaków. Myślę, że redaktor naczelny pisma tak szanowanego nie zniży się do rozpaczliwej próby ratowania „sprawy Majdanu” w kraju w którym obywatele widzą czym staje się Ukraina i wiedzą, że z taką Ukrainą im wcale nie jest po drodze. Jestem prawie pewien, że pan redaktor zwyczajnie nie wie co się działo na Westerplatte.

Obrona Wojskowej Składnicy Tranzytowej na półwyspie Westerplatte to pierwsza bitwa Wojny Obronnej, a co za tym idzie również II Wojny Światowej. Około 200 (różnie źródła podają) polskich żołnierzy broniło się przez siedem dni przeciwko nawale wojsk nazistowskich. Polacy dysponowali zaledwie dwoma moździerzami i kilkoma działkami przeciwpancernymi i karabinami maszynowymi. Tymczasem hitlerowcy atakowali z dwóch torpedowców, pancernika, wykorzystywali wsparcie bombowców, zaś przewaga liczebna i techniczna była wręcz miażdżąca. Westerplatte miało się bronić 6 godzin, a wytrzymało 7 dni. Przez ten czas w całej Polsce nadawano komunikat „Westerplatte broni się jeszcze!”. Polska placówka była otoczona, załoga walczyła na okrągło, nie było szans jakiegokolwiek wsparcia.

Tymczasem lotniska donieckiego broniły oddziały nieustannie podrzucane z nieodległych Piasków; za cenę znacznych strat ukraińskie dowództwo decydowało się posyłać tam kolejnych żołnierzy, którzy ginęli. Dzisiaj znajdowane są kolejne ich ciała w gruzach lotniska, chowano ich na miejscu, żeby żołnierze frontowi nie mogli widzieć jak wielkie straty ponoszą dla tej bitwy. Lotnisko było pod huraganowym ogniem rakietowym i artyleryjskim obu stron, ponieważ walka toczyła się o kolejne zabudowania, które przechodziły z rąk do rąk. Ataki poprzedzano zmasowanym bombardowaniem i nie raz całą dobę trwały tylko takie walki w których to żołnierze ukrywali się przed Gradami, Huraganami, moździerzami.

Należałoby więc uczciwie przyznać, że to obie strony walczyły w podobnych warunkach, jednak Ukraińcy będą się ślepo trzymać wersji, że oni nigdy nie strzelali, nikogo nie zabili i nikt nigdy od nich nie zginął, za to „separatyści” ostrzeliwali samych siebie. Ba! Sam rosyjski specnaz się wykrwawił na porcie lotniczym tracąc trzystu ludzi na dzień przy braku choćby zadraśnięcia u „cyborgów”.

16 Stycznia w budynku nowego terminala odbyła się konferencja prasowa Aleksandra Zacharczenki z dziennikarzami, na której to szef DRL oświadczył, że port został zdobyty, aczkolwiek w kilku miejscach ukrywają się jeszcze niegroźne grupki. W tych dniach w Doniecku trwał największy ostrzał od początku wojny, wojska ukraińskie próbowały odbić utracone pozycje posyłając ludzi beznamiętnie na rzez.

Media tymczasem wyczyniały cuda, aby ukryć fakt totalnej klęski. Do historii propagandy powinny przejść komunikaty, że „lotnisko jest w rękach Ukraińców”, a po kilku godzinach „Ukraińcy odbili lotnisko” . Natomiast z samego portu napływały kolejne filmy i zdjęcia poświadczające wersję powstańców.

I oto kiedy wojska noworosyjskie nauczone, że zawieszenie broni pozwala pro-kijowskiej armii na lizanie ran, a bombardowania i tak trwają, z rozkazu Zacharczenki rozpoczęły ofensywę min. na Awdiejewkę i Piaski – wtedy w Doniecku momentalnie zmniejszyła się liczba ostrzałów. Nagle też stał się cud – w mediach usłyszeliśmy, że Ukraińcy się wycofali z lotniska, bo tam same gruzy i bronić się nie można.

Port jest w gruzach od miesięcy o czym niejednokrotnie informowały te same dzienniki, które roniły łzy nad budynkami, a miały w całkowitej pogardzie ludzi codziennie ginących na ulicach miasta. Co się więc stało nagle takiego, że w gruzach się walczyć nie dało? Mówi się, że po zniszczeniu pasa startowego lotnisko straciło na znaczeniu strategicznym. Tak się składa, że pas ten od dawna wygląda jak ser szwajcarski, a ukraińscy dowódcy wiele razy mówili po co im ten obszar – ponieważ to najlepszy punkt do ataku na centrum Doniecka.

Ukraińskie wojsko nie wycofało się z lotniska ze względu na zniszczenie pasa startowego, albo na zniszczenia w zabudowie – ukraińskie wojsko zostało wyparte z tego obszaru i pogonione w Piaski. Nie powiodły się próby jego odbicia, za to internet obiegły nagrania wziętych w niewolę żołnierzy mówiących o chaosie w operacjach przeciwko powstańcom.

Westerplatte to polski mit walki, kiedy nie ma szans na zwycięstwo, a jednak jest nadzieja i wola stania na stanowisku. Jest to symbol patriotycznej postawy Polaków i ich walecznego ducha, szastanie nim na poczet pchania się w jakieś absurdalne urojenia jest obrazą tych żołnierzy, którzy na półwyspie walczyli i oddawali życie.
Żołnierze Westerplatte walczyli przeciwko nazistowskiej agresji, podczas kiedy z lotniska wiele razy docierały informacje o walczącej tam neonazistowskiej międzynarodówce; zestawienie takich ludzi, obok polskich bohaterów uważam za obrazoburcze.

Propaganda mediów dąży za wszelką cenę do tego, aby przekonać Polaków, iż w Donbasie Ukraina broni Europy. Ukraina, która przeciwko swoim obywatelom do niedawna wysłała czołgi i BTR-y traktując ich jako ludzi niższej kategorii, wmawia światu, że trwa rosyjska agresja, a pomimo to nie wygląda wcale jako państwo znajdujące się w trakcie wojny z sąsiadem. Ukraina wmawia nam, że konflikt jaki wywołała po nielegalnym zamachu stanu, jest konfliktem naszym, ba! Ludzie w Donbasie stanowią śmiertelne zagrożenie dla niepodległości (?) Polski, natomiast odradzający się kult ruchu mającego na rękach krew dziesiątek tysięcy Polaków uznaje się za ruch sprzyjający Polsce.

Medialna propaganda posługuje się iście goebbelsowskimi akrobacjami, aby udowodnić swoje rację. Nie cofając się nawet przed nasyłaniem prokuratury na dziennikarzy, którzy odważyli się stanąć przeciwko takim działaniom.

Powiązane wpisy:

 1. Bitwa o donieckie lotnisko
 2. „Nie oddamy ani centymetra ukraińskiej ziemi. Odzyskamy Donbas, odrodzimy w Donbasie ukraińskość”
 3. Donieck: terroryzm ATO
 4. Lotnisko, Wołnowacha, Dokuczajewsk

Dawid Hudziec
http://tragediadonbasu.blog.pl

My nie będziemy łagodni dla Broniatowskiego. Trzeba być kanalią, żeby porównywać nierówną walkę garstki polskich żołnierzy z wrogiem, który napadł na ich ojczyznę – z żydobanderowskim bandytami, zaopatrywanymi w broń przez Zachód i prowadzącymi wojnę z własnymi obywatelami.
Admin

Komentarzy 14 do “Newsweek poniosło”

 1. Corve said

  Wszystko ok, ale w jakim języku rozmawiali ci mityczni naziści co atakowali Westerplatte?

 2. Kojak said

  WESTERPLATE ? ABSURD I OBRZYDLIWOSC ! WESTERPLATE JEST SYMBOLEM MESTWA WALECZNOSCI HONORU ! POGROBOWCY ZBRODNIARZY I BANDYTOW Z UPA NIE MAJA I NIGY NIE MIELI Z TYM NIC A NIC WSPOLNEGO ! ZAWSZE TO BYL;I TYLKO OBRZYDLIWE BANDZIORY I ZBRODNIARZE MORDUJACY BESTIALSKO I OKRUTNIE BEZBRONNYCH LUDZI ! TUTAJ WIDAC JAK KANALIE DOSTAJA LUPNIA PO LBIE ILE WLEZIE ZAWSZE TO BYLI TYLKO TCHORZE I ZBRODNIARZE MORDUJACE BEZNRONNYCH LUDZI ZAROWNO ZBRODNIARZE Z UPA, JAK TEZ AKTUALNIE POGROBOWCY ZBRODNIARZY I BANDYTOW Z UPA !

 3. xxxxx said

  Widać, że broniatowski to nie tylko kanalia, ale także łotr, debil i sprzedajna kur..a !!!

 4. Peryskop said

  „…Szefem polskiego oddziału agencji Reutera jest natomiast Michał Broniatowski, którego ojciec, pułkownik Mieczysław Broniatowski, od roku 1945 był dyrektorem Centralnej Szkoły Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w Lodzi, a następnie dyrektorem Departamentu Społeczno-Administracyjnego MSW…”

  http://www4rzeczpospolita.blox.pl/2007/05/STALINOWSKIE-KORZENIE.html

  http://r-scale-bf.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/9a1756fd0c741126d7bbd4b692ccbd91/c5b652f2-c9ee-11e3-bc4d-0025b511229e.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360

  Wszystko zostaje w rodzinach. Genetycznie obciążonych psychopatią. – admin

 5. Inwizytor said

  Debil czy potomek dziadka z dUPA ? Zreszta na jedno wychodzi

 6. Stary Warszawiak said

  Idziemy do sklepu kupujemy tabliczkę czekolady, która posiada bardzo ładne opakowanie. Płacąc dziwimy się, że jest
  stosunkowo tania. Próbując jeść stwierdzamy, że jemy coś ohydnego. Oglądamy opakowanie zauważamy malutkim drukiem
  umieszczony napis WYRÓB CZEKOLADOPODOBNY. I tak kupiliśmy (wprawdzie taniej), ale nie prawdziwą czekoladę ale
  pomieszane świństwo.
  Dlatego o tym piszę. Otóż w naszym kraju POLSCE – mieszka, pisze, a przede wszystkim nami rządzi nie POLAK ale osobnik (osobnik bo jest on płci żeńskiej lub męskiej), który nie jest Polakiem lecz tworem utożsamiającym się na Polaka czyli tak zwany
  twór polako-podobny.
  Ten polako-podobny naszą Polską historię interpretuje tak jak mu wygodnie. Bo w ogóle tej historii nie zna (bo gdzie niby
  miałby się jej nauczyć na kursach PZPR-u, a może ZMS-u).
  Dlatego nie dziwmy się porównaniom tego polako-podobnego osobnika.

 7. Andy said

  Wystarczy przeczytać jego „Curriculum” – życiorys, by poznać z kim mamy do czynienia.
  Typowa medialna presstytutka, która za 30 srebrników sprzeda własną matkę, a co dopiero Polskę, Ojczyznę, Prawdę historyczną czy nawet swą duszę.
  Tacy są dzisiejsi dziennikarze – Judasze.
  Czy to USrael, Niemcy, Francja, …..czy Polska – wszędzie to samo – PRESSTYTUTKI!
  Wiedzą, że żłób jest dostępny tylko dla „myślących poprawnie”.
  Tylko niewielu stać na klasę.

  „In a time of universal deceit – telling the truth is a revolutionary act.”
  George Orwell

  Typowy przykład transformacji mózgu i wyglądu na „starszego brata w niewierze”,
  podobnie jak Piotr Kadlčik – szef warszawskiej gminy…
  brakuje mu tylko odpowiedniego nakrycia.

  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.ringier.com/sites/default/files/upload/field_news_image/broniatowski_web.jpg&imgrefurl=http://www.ringier.com/en/media/press-releases/michal-broniatowski-appointed-new-editor-chief-forbes-magazine&h=500&w=750&tbnid=PXQ30vADrZ5WOM:&zoom=1&docid=6ikp3VQRZLDyVM&ei=LjfFVJibAqa67gaK8oAQ&tbm=isch&client=safari&ved=0CCkQMygFMAU

 8. Andy said

 9. La Reine Toronto said

  ad. 2: Panie Kojak prosze nie pisac drukowanymi literami? to nie jest elegancko i my i tak jak zechcemy to przeczytamy ?
  Etykieta nakazuje troszke szacunku dla nas Gajowkowiczan. Tak .Dziekuje.

 10. jagielo said

  Tiaaaa…….nazisci z Nazilandu. Kasa przechodzi z raczki do raczki za niewymienianie Niemiec z nazwy. Niemcy, szwaby, szkopy, etc..ja moge tak pisac b o szmalu nie biore.

 11. Peryskop said

  W tym zgiełku umknęło uwadze zaangażowanie p. red. Michała Broniatowskiego członkostwo w Radzie Nadzorczej TVN, a także – jako jedyny Polak – w budowanie niezależnej ukraińską telewizji Espreso TV…

  Dr Eugeniusz Sendecki rzuca nieco światła na postawy abpa Henryka Hosera, red. Wojciecha Cejrowskiego, red. Krzysztofa Skowrońskiego, red. Bianki Zalewskiej…

  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/111479,dziennikarka-postrzelona-na-ukrainie-wspolpracowala-z-tvn

  28.07.2014

  DZIENNIKARKA POSTRZELONA NA UKRAINIE WSPÓŁPRACOWAŁA Z TVN?

  Na Ukrainie kolejny ślad WASP-ów rozgrywających kartę katolicką i polską. Z relacji Espreso TV, korzysta m.in. TVN, CNN, TVP Info, The Washington Post, czy Reuters[4]. Czy Kardynał Parolini wie kto się podczepia pod Archidiecezję Warszawsko-Praską?

  Cytuję Wikipedię;

  „Espreso TV (ukr. Еспресо TV) – ukraińska prywatna telewizja internetowa, uruchomiona 25 listopada 2013 roku. Jej właścicielką jest Łarysa Kniażyćka, która jest żoną znanego ukraińskiego deputowanego do parlamentu Mykoły Kniażyckiego z frakcji Batkiwszczyna[1].

  Stacja transmituje na żywo protesty prosto z Euromajdanu[2].

  Program współtworzy członek rady nadzorczej TVN – Michał Broniatowski[3]. Zajmuje się emisją w serwisie YouTube i pozyskiwaniem pieniędzy.

  Z relacji Espreso TV korzysta m.in. TVN, CNN, TVP Info, The Washington Post, czy Reuters[4].”

  Źródła podane na stronie Wikipedii:

  „Przypisy;

  SATKurier.pl / Nowe kanały / Espreso TV startuje 25.11 bez zgody regulatora
  Polak współtworzy Espreso TV. tvbeurope.com, 2014-01-23. [dostęp 2014-02-22].
  Łukasz Knapik: Espresso TV brings Kiev protests to world’s screens with ToolsOnAir. satkurier.pl, 2013-12-19. [dostęp 2014-02-22].
  Barbara Sowa: Z TVN-u na Majdan. Polak współtworzy niezależną telewizję newsową na Ukrainie. wiadomosci.dziennik.pl, 2014-02-20. [dostęp 2014-02-22].
  Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 18:37, 27 lip 2014.”

  Jestem poruszony informacją o tym, że „polska dziennikarka została ranna przez separatystów rosyjskich na Ukrainie”. Ładunek emocjonalny tej wiadomosci jest jednoznaczny. Chodzi mi o ten tekst na NEonie24:

  http://media.wnet.neon24.pl/post/111466,polska-dziennikarka-ranna-na-ukrainie

  Wiadomo – skoro „polska” to znaczy – że „nasza”, a skoro „dziennikarka” to na pewno osoba „uczciwa”, „niewinna”, „prawdomówna”. Jednak po kilku chwilach przyszła refleksja – czy aby na pewno? Do wątpliwości skłoniło mnie to, że na NEonie24 tę wiadomość zamieścił ktoś używający logo Spółdzielczych Mediów Wnet, trzymających stronę antyrosyjską – wbrew polskim interesom narodowym.

  O tym, że jest to inicjatywa ukierunkowana na rozbiór Ukrainy wespół z Izraelem głośno ostrzegam od bodaj trzech lat, od filmu który nakręciłem z Mizikowskim, w kórym poruszyłem temat Cejrowskiego i Skowrońskiego – dziennikarzy nadużywających wątków katolckiego i prawicowego dla realizacji interesów WASP-owskich w Polsce. Od prawie roku wydarzenia na Ukrainie dla Radio WNET firmowanego przez Archidiecezję Warszawsko-Praską relacjonuje Paweł Bobołowicz, były pracownik Radio Lublin. Występująca w takim kontekście Bianka Zalewska zaczęła tracić moją sympatię, a już resztki tej sympatii wywietrzały, gdy się okazało, że pracuje dla telewizji zaprzyjaźnionej z… TVN-em.

  Redaktora Pawła Bobołowicza miałem okazję poznać jako studenta KUL (o ile dobrze pamiętam, jest w Lublinie jeszce jedna uczelnia, ale chyba nie do niej uczęszczał on) w roku mniej więcej 1997-mym. Działał około-AWS-owsko, widywałem go w gmachu NSZZ „Solidarność” w Lublinie, wśród związkowców, tworzył CIA (Centrum Informacji Akademickiej). Zdradzał już wtedy niezdrową fascynację WASP-owskim mocnym wejściem w kraje słowiańskie. Potem straciłem go z oczu, aż wypłynął na falach katolickiego radio archidiecezji warszawsko-praskiej jako korespondent wojenny z Ukrainy stronniczo popierający obalenie Janukowycza. Współpracuje z podwykonawcą tego radio, czyli Radiem WNET – utworzonym przez Skowrońskiego.

  W Radio WNET poczciwy i porywczy Cejrowski na długo przed Majdanem wychlapał intencje tego środowiska – że CHCĄ wspólnie z Izraelem dokonać w imieniu Polski rozbioru Ukrainy. To środowisko pachnie mi FF-rondystami (pro-WASP-owskimi aktywistami w roku 2008-mym biorącymi udział w medialnej agenturalnej padgatowce na rzecz polskiego durnego udziału w wojnie w Gruzji po stronie izraelskiej). Jak Cejrowski ich zdemaskował – natychmiast zrobiłem film wspólnie z Edwardem Mizikowskim o tych machinacjach. I właśnie na takim tle ten Redaktor Bobołowicz wystepuje. Wspólnie z Redaktorką Zalewską.

  Co ciekawe – strona na Wikipedii o Biance Zalewskiej została skasowana. Oto co zostało w kopiach:

  „Bianka zalewska
  Brak wersji przejrzanej
  Jeden z użytkowników Wikipedii oznaczył tę stronę jako kwalifikującą się do natychmiastowego skasowania.
  W najbliższym czasie administratorzy Wikipedii zweryfikują to zgłoszenie.

  Jeśli nie zgadzasz się z oceną wikipedysty, wypowiedz się na stronie dyskusji.
  Autorów prosimy o zapoznanie się z informacjami o najczęstszych powodach usuwania artykułów.

  Administratorze! Pamiętaj, żeby przed skasowaniem artykułu sprawdzić linkujące, dyskusję i historię zmian (ostatnia zmiana wykonana przez Ptaq).

  to dziewczyna z ktora można prozmawiac na rożne rzeczy”

  Wszystko to jest bardzo ciekawe. Mnie denerwuje, że Arcybiskup Hoser firmuje to podwieszanie się pod Kościół Święty, Matkę Naszą. Musi? Służby Bertone zadziałały? Czy aby Kardynał Sekretarz Stanu o tym wszystkim wie?

  /-/ Eugeniusz Sendecki

  P.S. Co ciekawe, wątek TVN-owski nie przeszkadza emocjnalnie państwu dziennikarzom strasznie nie lubiacym TVN-u w kontekście Zamachu Smoleńskiego i fałszywego kultu Lecha Kaczyńskiego. ot, tutaj się nasze press-tytutki zdemaskowały, hehehe!

  E.S.

  ==

  KOMENTARZE

  Czy Hierarchia Kościoła jest stroną w ukraińskiej wojnie domowej ?
  Wiele osób i instytucji usiłujących robić wrażenie „związanych z Kościołem”, w tym niestety RM opowiada się zdecydowanie po stronie banderowsko-syjonistycznej.
  Co na to Hierarchia ?
  Czy Kościół wyraził zgodę na wyjątkowo obrzydliwy wspólny pomnik JPII z syjonistą Reaganem ?
  Czy jeśli nie popieram opcji syjonistyczno-banderowskiej to jestem „gorszym” katolikiem ?
  Ptasznik z Trotylu 28.07.2014 11:48:13

  Jak się banderowszczyna z niezależna.pl rozczula nad losem biednej Blanki.
  http://niezalezna.pl/57731-bianka-zalewska-postrzelona-przez-terrorystow-korespondentka-tv-republika-ranna-na-ukrainie

  Nad losem ponad 100 tysięcy Polaków pomordowanych na Wołyniu się nie rozczulają, toż to tylko nędzni Polacy, u nich w pełnej pogardzie jako podludzie.
  My Polacy musimy się wreszcie zacząć bronić przed bestiami bez ludzkich odruchów, gardzącymi Polakami, od Kaczyńskiego, Sakiewicza czy Targalskiego. To bestie gotowe do zrobienia wielkiej katastrofy w Polsce.
  vortex 28.07.2014 14:39:18

  @fretka 14:49:36
  Tak wszystko propaganda – „A gdzie ten napis PRASA” .
  Wiadomości wczoraj pokazały krótki fragment rozmowy z dziennikarką w szpitalu. Jechali prywatnym samochodem na autobus, snajper strzelił w oponę, mieli wypadek.
  „- mieliśmy tylko wstążeczkę ukraińską zawiązaną na lusterku.”
  Przesłuchać wiadomości TVP 28.07.2014 godz 19:30 od 0:39 do gdzieś 2:3…. minuty.
  Przykro że ich to spotkało, ale chyba Kijów pierwszy zaczął strzelać na wschodzie.
  Przerwać Wojnę.!
  re1 29.07.2014 10:33:08

  @fretka 14:49:36
  No to jesteśmy sławni, agentami Putina za ruble, inwigilowani, straszeni policją , prokuratorem, sądami, przez żydolewactwo, banderowskie pomioty. Pzdr!
  Kula Lis 62 29.07.2014 16:49:18

  @fretka 14:49:36
  Wiesz kulam się ze śmiechu, mnie wnuka Legionisty, który ze swym Bratem lał żydobolszewię do 1923 roku/Łotwa, oficer WP po Grudziądzu, a potem oficer KEDYWu, Powstaniec, Brat Mamy w PSZ (Szczur Tobruku, Monte cassino, Bolonia, potem w siłach zbrojnych UK) u Andersa, po wojnie w Anglii lał w mordę żydobolszewika, zbrodniarza, bandytę Kiszczaka, drugi Brat niestety w LWP, lecz także Bohater, Rodzina zesłana na Sybir, zadenuncjowana przez żydów, śp. pamięci Ojciec oficer 27 WDP AK, likwidował bezlitośnie tak banderowców, Niemców i żydobolszewików, enkawudzistów, smierszowców, ubowców, a mnie ten mind kozi syn robi ruskim agentem, bo nie łykam prożydobanderowskiej politpropagandy, tylko śmiechem parsknąć. Ot jak bractwo boi się prawdy, zapominając, że internet, dostępne archiwa, opowiadania i kroniki rodzinne kopalnią wiedzy. Pozdrawiam.
  Kula Lis 62 29.07.2014 17:22:36

  @Kula Lis 62 17:22:36 – CZY W PAŃSKIEJ RODZINIE NIE BYŁO ABY…
  …bliskich związków z WASP-owską masonerią? Ich było przed wojną około miliona. Stanowili bezbożną, antykatolicką, pogardzającą Polakami mafię. Mój pradziadek doświadczył sk***ysyństwa tych drani w międzywojennym Komarowie. Był bohaterem wojennym, wsławił się w tej wielkiej Bitwie pod Komarowem w roku 1920-tym. Ożenił się z polską kobietą i miał polskie katolickie dzieci. Masoni WASP-owscy prześladowali go. Zmusili go do emigracji.
  Eugeniusz Sendecki 29.07.2014 20:11:17

 12. Nemo said

  @10 Jagielo

  „Tiaaaa…….nazisci z Nazilandu. Kasa przechodzi z raczki do raczki za niewymienianie Niemiec z nazwy. Niemcy, szwaby, szkopy, etc..ja moge tak pisac b o szmalu nie biore.”

  Przekazałem Dawidowi pańskie uwagi- już dawno się tak nie uśmialiśmy.

 13. marta15 said

  dlaczego Polacy jeszcze w ogole kupuja ,a tym bardziej czytaja ,takie goowna jak Newseek??
  olac cieplym moczem.

 14. piotraugust said

  Przecież armja ukraińska jesienią wygrywała już tą wojnę, była blizka odcięcia najemników rosyjskich od dostaw z Rosji. Wtedy wojska rosyjskie zaatakowały i odcięły wojska ukraińskie. Od tej pory to już wojna rosyjsko-ukraińska, z tym, że wielokrotnie silniejsza Rosja wysyła do walki małą część swoich wojsk, podczas gdy Ukraina staje na uszach, żeby utrzymać przez jakiś czas obronę.
  Próbują powtórzyć coś, co się nam udało w 1939 r. – podpalić świat.
  Pan Marucha jest zdecydowanym zwolennikiem potomków masowych zbrodniarzy sowieckich i rosyjskich, potępia za to potomków zbrodniarzy ukraińskich. Ależ wybór!
  Czy za Bugiem będą stały bataliony dywizji SS-Galizien czy korpusy NKWD.

  Na razie jesteśmy neutralni; liczymy na sojusz z potomkami członków Allgemeine SS.

  Chociaż ostatnie przypisywanie przez urzędujących prezydenta i premjerki Polski słów o udziale polskiej armji w wojnie na Ukrainie (w domyśle po stronie SS-Galizien przeciwko NKWD) panu Dudzie wygląda na sondowanie polskiej opinji publicznej, czy by się na taką wojnę zgodziła.

  Zostawiam ten wpis, aby świadczył o poziomie skretynienia polskich patryjotów.
  Tworki się kłaniają.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: