Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

„Daj Boże, aby DNR wygrał i pogonił tą bandę, która przyszła nas zabijać. Daj Boże szczęście Opołczeńcom“

Posted by Marucha w dniu 2015-01-26 (Poniedziałek)

Ofensywa wojsk powstańczych doprowadziła do tego, że ostrzał Doniecka osłabł. Jego znaczna część znajduje się obecnie poza zasięgiem moździerzy ukraińskich.

Jednak wczorajszy dzień pokazał, że wcale nie oznacza to przerwania ognia przeciwko mieszkańcom. Takie ostrzały są wciąż prowadzone. Wczoraj doszło do trzynastu takich zdarzeń w Piotrowskiej dzielnicy. To najbardziej wysunięty na zachód obszar miasta, po sąsiedzku z Marinką, w której znajdują się siły… hmm… Zachód nazywa ich ATO.

Razem z Oksaną Wolczonok, reporterką Novorossia TV, odwiedziliśmy kilka miejsc, gdzie w przeciągu doby spadły rakiety.

Zniszczone domy, zabudowania gospodarcze, wielu rannych i jedna osoba zabita.

Ranny, to słowo mało opisuje. Ranny na wojnie to nie ktoś zadraśnięty, skaleczony- ranny to kiedy skórę, mięśnie przecina stalowy odłamek, kiedy walący się w środku nocy strop łamie nogi, kiedy osoba jeszcze wczoraj biegająca, od teraz nie ruszy nogami. Nigdy.

„Jak żyć? Jak my mamy żyć?!“ krzyczy w moją stronę kobieta, której to mąż już nigdy nie przejdzie nawet metra. Czym zawinił?
„Czy wy już zapomnieliście, jak oni Polaków mordowali?!”- pyta dalej.

Zwracam się z prośbą, żeby powtórzyła to do Polaków, do kamery, niech zrozumieją.
„Ja już dosyć powiedziałam, żeby mnie za to SBU zabiło, a ty pokaż co widzisz, jeżeli tego Polacy nie zrozumieją … to mnie zrozumieją?!“

Dwie ulice dalej mieszka kobieta niepełnosprawna, bodajże ma siedemdziesiąt lat. Od miesięcy nie dostaje swoich pieniędzy, tyle co humanitarka przyjedzie, albo DRL wypłaci zapomogę. Pomagają jej jak mogą sąsiedzi, chociaż sami nie mają za wiele, ale nie zostawią siebie wzajemnie. Tutaj nikt nie jest obojętny na los sąsiada. Wszędzie to widać, koło lotniska w październiku rozmawiałem z ludźmi, którzy robili grafik: kto z ulicy kiedy idzie do „Somalijskich“ po humanitarkę, kto się staruszką umierającą zajmuje w który dzień. Zapytałem, czemu nie wyjechali, zdziwili się czemu mają wyjeżdżać ze swojej ziemi.

„Syn w Moskwie, córka za granicą.”

Nie zwróciłem na to uwagi za pierwszym razem: dla nich Moskwa to nie jest zagranica, to „ruski świat“ i tak samo mówią o Ukraińcach, że to też ruskie ludzie i dlaczego zabijają ruskich ludzi.

Tutaj też krzyczą, ale juz nie na mnie. Pozdrawiają Poroszenkę:
„Ja żyje na swojej ziemi, to mój dom i dom mojej rodziny i ja tej ziemi nie zostawie i nie wyjadę!“
„Daj Boże, aby DNR wygrał i pogonił tą bandę, która przyszła nas zabijać. Daj Boże szczęście Opołczeńcom“

Te kobiety opiekujące się swoją sąsiadką powiedziały coś co jest bardzo ważne:
„Z kim oni chcą wojować? Z ruskim narodem? Wielu próbowało i ich nie ma. Gdzie Hitler? To jest nasza ruska ziemia i ona jest dla nas święta i my jej nie oddamy! Od nas wszyscy mężczyźni poszli do opołczenia i jak ich zabiją to pójdziemy my kobiety wojować, nasze dzieci pójdą, a nawet wnuki pójdą walczyć jeśli trzeba będzie, bo to nasza ziemia!“

Już bliżej miasta, jest robotnicze osiedle. Większość ludzi to rodziny górników pobliskiej kopalni. Dzisiaj rano na osiedle spadły rakiety, kiedy przyjeżdżamy na miejsce to trwają porządki. Ludzie zamiatają szkła, wyrywają zniszczone futryny, zaklejają okna, aczkolwiek w mieszkaniach rzadko przebywają. Wielu zginęło we własnych czterech kątach.

Pokazują mi kolekcję odłamków, zbierają je, aby zrobić z nich wisiorek dla Poroszenki.

Po kilku minutach rozlegają się odgłosy wybuchów. Głuchy świst, trzask i uderzenie, ziemia szybująca w powietrzu. Ludzie wbiegają do bloków, mnie w końcu wciąga żołnierz z Opłotu.
„Głupcze, kamera przeżyje, ty nie!“

Schodzimy do piwnicy.

„Humanitarkę przywieźli? Dziennikarze? O to ja powiem parę słów, chciałam pozdrowić naszego prezydenta Petroszenkę za to, że nas oswobodził. Z pracy nas oswobodził, z mieszkań, z pieniędzy naszych nawet nas oswobodził. Dziękujemy!“

W najdalszej części piwnicy są przygotowane posłania, śpią tam ci, którzy nie chcą wracać wyżej. Chcą wiedzieć, że się obudzą, że ich dzieci się obudzą. Dokładnie, są tam z małymi dziećmi- od miesięcy w ciemnej piwnicy, bo świec mało. Tam mieszkają, gotują …

Wracamy do bazy Opłotu, kiedy dostajemy informację, że niedaleko nas pracowały rano ukraińskie moździerze. Na miejscu pod bramą domu stoi grupka mężczyzn, miny takie obojętne. Wychodzi starsza kobieta i uśmiecha się do naszej ochrony: „mój syn też w Opłocie“. Pytam się gdzie i kiedy strzelano. Patrzy na mnie tak…nieobecnie, a odpowiedzi mogłem sobie sam udzielić:

„Tamten dom ostrzelali i ten obok, tamten też i jeszcze ten”- rozglądam się dookoła, zniszczone dachy, rozerwane ogrodzenia, wybite szyby, blaszane ogrodzenia pełne dziur po odłamkach to standard.
„Dzisiaj rano ostrzelali, w nocy, wczoraj wieczorem, wczoraj rano…zapytaj może, kiedy nie strzelali?“
„Czy tutaj są jakieś wojska? Tak, oczywiście, tych dwóch zuchów co z wami przyjechało“.

100 metrów dalej wybucha pocisk z moździerza, tzw. pilot.

Minomioty to wbrew obiegowej opinii w miarę dokładna broń, tylko pocisk lecący w powietrzu jest narażony na zmianę wiatru etc, a jego kalibracja jest trudna, dlatego najpierw wystrzeliwuje się takiego „pilota“, aby nanieść poprawki, później jeszcze jeden, który powinien spaść już blisko celu, a na koniec wali się już całą serię w punkt właściwy.

Po minucie, może dwóch spada kolejny, 30 metrów od nas. Gdyby nie zabudowania, ogrodzenia, to mogłoby zaboleć. Nie czekamy, aż spadnie seria właściwa.

Pytam żołnierza w co oni strzelają do cholery, jak tam nawet żadnego samoch…
„O właśnie, pomyśl. W kogo strzelali, jak na miejscu były tylko nasze nieoznakowane samochody?“

Tak żyją ludzie w Doniecku, jeszcze tydzień temu miasto było pod tak silnym ogniem, że strach było wyjść z mieszkania w centrum.

* cytaty z pamięci
* materiał wideo zamieszczę wieczorem/jutro

Dawid Hudziec
http://tragediadonbasu.blog.pl

Rzadko zazdroszczę młodym ludziom ich młodości. Lecz teraz właśnie odczuwam zazdrość, iż p. Hudziec mógł pojechać do Noworosji i być tam na miejscu, psując swymi reportażami krew polskojęzycznemu sprzedajnemu bydłu, uważającemu się za dziennikarzy – i ich mocodawcom.

Dużo więcej zdjęć znajduje się w oryginalnym artykule.
Admin

Komentarzy 36 do “„Daj Boże, aby DNR wygrał i pogonił tą bandę, która przyszła nas zabijać. Daj Boże szczęście Opołczeńcom“”

 1. aa said

  Prezydent Putin powiedzial dzisiaj to co trzeba bylo powiedziec w kwietniu ubieglego roku: tzw armia Ukrainy to sprzedajny motloch na uslugach NATO, prowadzony przez natowcow a majacy na celu byc forpoczta przyszlej wojny z Rosja. Trzeba aby to wreszcie dotarlo do wszystkich. Ze po drodze mysleli wymordowac mieszkancow Noworosjii to juz inna sprawa. Ale wydaje sie ze raczej powstancy wkrotce zapukaja we wrota gniazda banderowcow- z Boza pomoca

 2. jannuy0990 said

  jeszcze 7 do 10 dni
  Decydująca bitwa, która ujawni zwycięzcę kampanii zimowej 2015, rozpocznie się w ciągu najbliższych 10-14 dni, a rozpocznie się w „obszarze kocioł dybaltsevski” – Lisiczańsk. Bandera nadal utrzymuje duże rezerwy w obszarze Słowiańska i Artemovska co daje jej zdolność do kontrataku.Armia Nowej Rusi to wie, więc po prostu zachować duże rezerwy w przypadku wprowadzenia rezerwy bandrowców do walki. W związku z tym, żołnierze rosyjscy posuwają się naprzód bardzo ostrożnie, starając się zniszczyć ogień wrogiej artylerii i unikając niepotrzebnych strat, ale najważniejsze jest to, że rosjanie mają istotną przewagę psychologiczną, podczas gdy jednostki bandrowskie są w nieładzie i panicznym strachu przed walką w otoczeniu (syndrom lata).. Sytuacja jest zupełnie nieprzewidywalna, wymagająca niestandardowych decyzji bojowych. międzynarodowa dyplomacja ponownie usiłuje interweniować w walkach.Dyplomaci chcą zatrzymać marsz rosjan, kraje zachodnie będą bezprecedensowy nacisk na Rosję, bez której Nowa Rosja będzie w trudnej sytuacji.
  banderowcom kończy się amunicja. zapasy po ZSRR były duże ale od 25 lat nikt nie produkuje ani amunicji pistoletowej ani pocisków do dział. amunicja jest przeterminowana.
  dzisiaj w Artemowsku były walki wręcz. Zołnierze Gwardii Narodowej przechodzą na stronę Rosjan i razem niszczą banderowskie bataliony śmierci.
  tysiące ofiar zbrodniczej banderowskiej junta

 3. revers said

  Martyrologia DNR

 4. aleksander said

  /

 5. revers said

 6. JO said

  Modle sie codziennie za Wasze zwyciestwo Noworosjanie

 7. JO said

  Ludzie, Czemu nie wplacacie dla nich pieniedzy ? Hej Gajowicze? Gdzie wasze SUMIENIA ?

  Na Ksiezy Posluge nie wplacacie, na Umeczonych noworosjan tez nie…

  Oj zaplacicie, zaplacicie…

 8. @7
  Jak przyjdzie moja wypłata to wtedy wpłacę. Na razie nie jestem przy kasie. Tu u nas w Polsce się nie przelewa ostatnio. Proszę jednak o podanie szczegółów, gdzie można wpłacać, kto tą akcję prowadzi, itd.

 9. JO said

  Ad.8. Gajowka prowadzi. Prosze wejsc na strone Gajowka Dzialanie. Na Koncu glownej jej strony sa Dane dotyczace Kwesty Wojenny Polak-Ortodoks.

  My tylko mozemy grosz do Gorsza zbierac I wspierac tak walczacych Noworosjan jak I walczacych Ksiezy Tradycyjnych.

  Innej mozliwosci Pomocy nie mamy.

  Przesle Panu skarbonke jak bedzie wydrukowana

  Musimy Organizowac sie w Rosji, Bialorusi, tworzyc Struktury , Armie nasza-Wojsko …

  Bez Pomocy Ksiezom I pokazania, ze Chcemy pomagac Rosjanom dosiegnie Nas klatwa ….

 10. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/

 11. Kwesta to nie jest dobry pomysł. Wolę wysłać kasę.

 12. Rokitnik said

  Pieniędzy nie mam. Ale obrosłem przez lata w DOBRA doczesne, które nie są mi potrzebne?.
  Na przyklad oddam / wyśle / na zapodany adres w Polsce lub gdzies indziej w doskonałym stanie 5 garniturow, kilka kurtek skórzanych tudzież swetrów. Zonka dołozy płaszcze z dzianiny,(sama robiła całe lata.).z 10 par spodni ( rozmiar pettit ) nie wspominajac o butach w kilku rodzajach oraz innych materialnych dobrach…Wysyłka na mój koszt – z dostawą do domu ! Byłbym dumny gdyby TO trafiło az pod Ługańsk i Donbas, chociaż zdaję sobie sprawę, ze bezposrednio to niemożliwe? Oczekuje na odzew – pisac TUTAJ na mój NIK (kolczasty).

 13. JO said

  Ad.12. Brawo Panie Rokitnik.
  Zeby tak kazdy Myslal co moze zrobic…

  Poradze Panu. Nich Pan zrobi paczki I wysyla na adres Kosciola Prawoslawnego np w Biolorusi, Rosji.. Z listem, ze dla Noworosja.
  I tyle, to gwarantuje, ze ONI przekaza. ONI przekazuja w ramach Wspolnego Prawoslawnych Dzialanie tysiace ton towarow do Noworosji. zapakuja I Panska przesylke.

  Pozdrawiam Serdecznie ,
  JO

 14. Eliza said

  Drogi Panie Jo, chciałam za Waszym pośrednictwem wspomóc umęczonych Noworosjan. Wkroczyłam na działanie 3, i nie mogę dalej przejść bo nie mam hasła. Może wpisuję błędne. Proszę o pomoc.

 15. jowram said

  Ostatni film Bohdana Poręby

  Zmarły 25 stycznia 2014 roku Bohdan Poręba (1934-2014) pozostał w pamięci widzów głównie jako reżyser takich filmów jak „Hubal”, „Polonia Restituta”, „Katastrofa w Gibraltarze” czy „Złoty pociąg”. Niewiele mówi się o jego ostatnim filmie, którym była „Siwa legenda”, zrealizowana w 1991 roku w koprodukcji polsko-białoruskiej (Studio Filmowe „Profil” i Kinocentr Mińsk).

  A jest to dzieło nie mniej wybitne od wymienionych powyżej sztandarowych filmów Poręby. Tak samo jak tamte przepełnione miłością do polskiej historii. Był to ostatni film Poręby i ostatni film zrealizowany przez Studio Filmowe (dawny Zespół Filmowy) „Profil”, wkrótce zlikwidowane wraz z całym łódzkim przemysłem filmowym. Zarówno Porębie jak i kierowanemu przez niego „Profilowi” w „wolnej Polsce” zamknięto drogę do dalszej twórczości.

  „Siwa legenda” – mimo że w 1992 roku została nagrodzona za kostiumy na 17. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – nigdy nie została pokazana polskiemu widzowi na ekranach kinowych i telewizyjnych. Zapewne dlatego jest w Polsce filmem prawie nieznanym. Można ją obejrzeć tylko w Internecie, przeważnie w rosyjskiej wersji językowej. Ostatnie dzieło Poręby doczekało się bowiem rozpowszechnienia jedynie na Białorusi i w Rosji.

  Film został oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Uładzimira Karatkiewicza (1930-1984), białoruskiego pisarza, poety i dramaturga. Jednego z najwybitniejszych prozaików w historii literatury białoruskiej, piszącego w stylu Henryka Sienkiewicza. W swojej bogatej twórczości, często sięgającej do wątków polskich, ma on także dwutomową powieść o bohaterze powstania styczniowego, św. Rafale Kalinowskim. „Siwa legenda” to romans rycerski, a właściwie historia trójkąta miłosnego, rozgrywającego się na tle płonących stepów siedemnastowiecznej Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Poręba zekranizował powieść Karatkiewicza również w stylu Sienkiewiczowskim, w autentycznych plenerach polskich Kresów. Film zachwyca nie tylko grą doborowej obsady aktorskiej, ale także oryginalnymi strojami z epoki, wiernie zrekonstruowanymi przez Ałłę Gribową.

  http://www.mysl-polska.pl/node/337

 16. revers said

  Ukrop mowi otwarcie o roli syjonistow w konflikcie …

 17. Henry said

 18. Henry said

  Zaharchenko przekazane ciała „cyborgów” przedstawiciele APU 22.01.2015 Ukraina!

 19. marcinkrys said

  banderowskie zbrodnie na ludności cywilnej Dombasu.

  nie bądz obojetny. podawaj dalej.milczenie wyraża zgodę na masowe mordy i uprawiedliwia „naszych” polityków w osłanianiu banderowskiej junty

 20. JO said

  ad.14. Droga Panie Elizo. Prosze o kontakt na adres:
  polak.ortodoks@gmail.com

  Nazywam sie Jan Aleksander i administruje Gajowke Dzialanie za uprzejmoscia Pana Gajowego.

  Po otrzymaniu meila, przekaze Pani haslo , ktore otrzymuja wszyscy , ktorzy maja dobra wole uczestniczyc we Wspolnym Dzialaniu w tym w Gajowki Kwestach.

  Dane Konta Bankowego Kwesty, znajduja sie na Glownej Stronie Gajowki Dzialanie.

  Przypominam, ze po uzbieraniu konkretnej kwoty, zakladam okolo 1 czy 2 tysiecy funtow – kwote wraz z darami – ikonami – przekazemy na rece Ambasadowow i Koscila Prawoslawnego Rosji i Bialorusi.

  Tym dzialaniem publicznie indywidualnie i zbiorowo dajemy swiadectwo , oraz podnosimy Ducha i upewniamy niepewnych.

  Nasze Dzialanie jest Bogu Mile, ktore otworzy kolejne mozliwosci wspolnego Dzialania juz z Rosja i Bialorusia.

  Sami , pojedynczo nie mamy szans na przetrwanie, zarowno Noworosjanie, jak i My Polacy. Naszym obowiazkiem jest w tych ciazkich czasach, chwilach wspierac sie i ORGANIZOWAC we Wspolnym Dzialaniu.

  Pozdrawiam,

  JO

 21. JO said

  Drogi Panie Gajowy,

  Czy moze Pan, w Glownej Gajowce , umiescic link do „Gajowki – Dzialanie” z jej Logo, ktore Pan ma w Archiwum ( Logo to jedna z opcji Logo Wspolnego Dzialania z napisem – Gajowka Dzialanie)?

  Przypominam Gajowiczom, ze Gajowka Dzialanie jest Witryna „Corka” Glownej Witryny Dziennik Gajowego Maruchy.

  Mamy wiec do dyspozycji conajmniej DWIE Gajowki:
  1. Gajowke (Glowna) – Dziennik Gajowego Maruchy, na ktorej teraz rozmawiamy
  2. „Gajowka-Dzianie”, o oddzielnym adresie WWW:
  Witryna internetowa : https://gajowka.wordpress.com/

  ad.1. Dziennik Gajowego Maruchy ( glowna Gajowka) ma zakladki – „Dzialanie” o numerach 1.2.3, ktore sa archiwum otwartym ideii Wspolnego Dzialania a nie „Gajowka Dzianie”.

 22. revers said

 23. MatkaPolka said

  Cały wątek i dział „Konflikt ukraiński” – tą olbrzymia ilość informacji napływających dziennie trzeba uporządkować i nadać temu odpowiedni kierunek. Tym kierunkiem jest dokumentacja zbrodni ludobójstwa i skierowanie do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Organizacji Narodów Zjednoczonych i innych organizacji międzynarodowych.

  Sprawę trzeba nagłaśniać. Niech ci, co tak bardzo krzyczą o „demokracji”, o „wartościach ludzkich”, o „prawach człowieka”, o „wartościach europejskich”- niech się wypowiedzą o zabijaniu i mordowaniu w biały dzień, i w świetle reflektorów. Zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu i odpowiedzialność przechodzi na następne pokolenia. Szykujmy nowy Trybunał w Norymberdze

  Spisujmy czyny i rozmowy. Niech się te europejskie „przy wódce” tłumaczą ze swoich pijanych czynów.
  Każdy ma odpowiedzialność osobista za zbrodnie ludobójstwa i taką samą za współudział w zbrodni

  ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA – na ludności cywilnej w Noworosji

  Formy zabijania
  Strzelanie do bezbronnych cywilów, ostrzał artyleryjski, bombardowanie, palenie żywcem, zamachy bombowe

  Dowody
  Wideo, zdjęcia
  Relacje i zeznania świadków
  Miejsca: Odessa, Donbas…
  Cyniczne i zakłamane oświadczenia Junty i partii
  Oświadczenia samoobrony wojskowych i władz republik Noworosji

  Sprawcy: Junta Wojskowa i ich poplecznicy

  Podstawy działania Junty – zamach stanu, sfałszowane wybory, ingerencja z zewnątrz –pomoc militarna i finansowa
  Bezprecedensowa ingerencja państw obcych – Unii Europejskiej, Niemców i USA.
  Ukraina nie jest członkiem NATO, ani nie zagraża NATO. Kolejna bezprecedensowa napaść na inne państwo

  Junta wojskowa Ukrainy – prezydent, premier, rząd, partie -Prawy Sektor, Swoboda …Oligarchowie

  Junta nic dobrego dla ludzi, „narodu ukraińskiego” nie robi – oni nie walczą o wyzwolenie – oni walczą o podporządkowanie – ludzi, całego społeczeństwa, calego kraju – dla obcych i wrogich sił – potęg finansowych i militarnych

  Od EuroMajdanu do teraz

  Udział Okupowanych przez Syjonizm rządów
  (ZOG – Zionism Occupied Governments)

  Udział USA – Waszyngton – Obama, Binden, Nuland
  Udział Izraela – Tel Aviv – Netanyahu
  Udział Unii Europejskiej – Bruksela – Tusk, Barroso
  Udział Niemiec:- Berlin – „Anielica” Merkel
  Od odmowy podpisania Umowy Stowarzyszeniowej – kanclerzyca Niemiec i min. Franka-Waltera Steinmeiera

  Udział żydowskich rządów w Polsce –Warszawa
  POpaprańcy Komorowski, Tusk, Kopacz, Sikorski – antypolska agentura -oś Berlin- Tel Aviv
  i tzw. opozycja sPiS -kowcy – oś Waszyngton-Tel Aviv – Kaczyński i spólka

  „Pomoc” Militarna

  Dostawy Sprzętu
  Najemnicy: z państw NATO (kto im pozwolił, kto decydował), obce armie w tym również z Polski – „Legia cudzoziemska”

  Pomoc finansowa dla zbrodni ludobójstwa od instytucji międzynarodowych – współudział

  Udział Międzynarodowego Funduszu Walutowego
  Europejski Bank Centralny
  Fundacje – amerykańska Sorosa, niemieckie Fundacje
  Rządy: Niemiec
  Rząd USA
  Rząd Polski – kto dal pozwolenie na wydawanie „lekka raczką” milionow Euro – dla członków Junty
  Rzady Innych Krajow europejskich

  Oddziały wojskowe uczestniczące w zabijaniu bezbronnej cywilnej

  „Państwowe” jednostki Junty Ukrainy
  Prywatne armie żydowskich oligarchów
  Udział jednostek NATO – z poszczególnych krajów członkowskich
  Udział Najemników

  Retrospekcja Historyczna

  OUN-UPA

  Zbrodnicza ideologia – Doncowa – Bandery Integralnego Nacjonalizmu Ukraińskiego
  Zbrodnie UPA w czasie II wś
  Udział w tworzeniu UPA przez zbrodniczą nazistowską III Rzesze niemiecką

  Wcześniejsze uwarunkowania historyczne przed powstaniem OUN-UPA

  Działania zaborców Polski – Prusy, Austro-Węgier i Rosji
  Rola Prus i Austrii – konfliktowanie Słowian
  Rola Prus/Krzyżaków – Prusy wyrosły na trupie Polski.
  Prusy zjednoczyły (rozebrały-sic!) pod berłem pruskim księstwa niemieckie.
  Dzisiejsza Ukraina – stałym elementem wielowiekowej polityki Prus – „Dragn nach Osten”

  Rola masonerii – we wcześniejszych i dzisiejszych wydarzeniach na Ukrainie – rola w powstaniu Ukrainy
  Rola zażydzonego kościoła greckokatolickiego i jego patriarchów w powstawaniu UPA
  Rola Żydów w kościele grecko-katolickim, katolickim, cerkwi prawosławnej

  Kresy Wschodnie Polski
  Polska stworzyła Ukrainę z „dzikich pól” – w obronie przed inwazją Turków i Tatarów
  Wojny miedzy Królestwem Polskim a Księstwem Moskiewskim o wpływy. Rozbiór Polski

  Depolonizacja Kresów Wschodnich Polski

  Powstanie i działanie OUN-UPA na terenie przedwojennej Polski i w granicach Rosji Bolszewickiej

  Terror żydowskiego NKWD
  Terror i mordy OUN-UPA wobec ludności polskiej i Rusińskiej

  II wojna światowa i po wojnie

  Współpraca OUN –UPA ze zbrodniczą, nazistowska III Rzesza niemiecką
  Przejecie przez Zachodnich Aliantów i służby specjalne struktur – UPA, Werwolf, Abwehry
  – przeniesienie na zachód – Niemcy, USA, Wielka Brytania, Kanada

  Indoktrynacja kilku pokoleń mieszkańców Ukrainy – ideologią OUN-UPA, a dzisiaj UNA-UNSO jeden z pogrobowców UPA

  Dramat społeczeństwa tzw.Ukrainy skażonego, indoktrynowanego ludobójczą ideologią UPA
  – innej nie mają, inna ideologia jest niszczona – nie ma prawa powstać – indoktrynacja medialna, terror fizyczny

  Zgodne współżycie sąsiedzkie Polaków i Rusinów na przestrzeni wieków do póki nie wtrącił się Obcy – Krzyżak albo Żyd. Rusini to tacy dobrzy Polacy jak jak Mało i Wielko Polanie, Ślązacy, Mazowszanie, Pomorzanie, Mazurzy …

  Zagadnienia prawne i zagadnienia tożsamości

  Przyjrzyjmy się aktorom wydarzeń na „Ukrainie”

  Powstanie tzw. Ukrainy – państwa bez granic, nieuznanych przez ONZ., Kim sa „Ukraińcy”?

  Chazaria – tajne plany Mafii Przestępczej, którzy siebie nazywają Żydami – jacy Żydzi – Syjoniści, Ortodoksi czy Chabad-Lubawicz.
  Kim są ŻYDZI? – Rasa? Religia? Naród? – tu nic się kupy nie trzyma – wszystko jest kłamstwem

  Każde z tych odłamów/sekt tzw. żydostwa odmawia żydostwa drugiemu

  Tajne plany żydogermanów, którzy sami siebie nazywają Niemcami – jacy Niemcy?
  Kim są Niemcy?

  Kim są Amerykanie ? Czym jest USA i co zawiera – na podstawie Konstytucji USA – dalej

 24. MatkaPolka said

  Kim są Amerykanie ? Czym jest USA i co zawiera – na podstawie Konstytucji USA

  PONIŻSZE ROZWAŻANIA ZACZERPNIĘTE SĄ Z LITERATURY RUCHU „American Freemen”,
  Którzy opierają swoje działanie o Konstytucji USA

  Obywatele są suwerenami
  Mają prawo nosić bron – po to, aby bronić się przed agentami Rządu Federalnego
  Nie podlegają jurysdykcji Rządu Federalnego (USA)

  USA to jurysdykcja ograniczająca się do – Waszyngton DC (10 mil kwadratowych ) i kilka wysp
  Każde ze stanów w tzw. USA SĄ NIEZALEŻNE od rzadu Feeralnego –są osobnymi krajami
  Twierdzą, że podatek Federalny jest nielegalny – jest niezgodny z konstytucją

  Fragmenty zaczerpnięte z obszernej książki „ORGANIC SOVEREIGN AMERICAN FREEMAN COMPENDIUM”
  Celowo zamieszczam oryginał w języku angielskim (italics) i poniżej tłumaczenie na język polski

  PRAWDZIWE ZNACZENIE STANÓW ZJEDNOCZONYCH

  The true meaning of the United States

  (EDITOR’S NOTE: the portions in [brackets] have been added to provide you with more understanding – so that the passage is more comprehensable.)
  The second, very different „United States” definition referred to in the Hooven decision, does not include the 50 states but is a „term” for a „Territorial” United States. In the Constitution, the federal government was given the power to set up a „seat of government”, over which it exercised „exclusive jurisdiction in all cases whatsoever.” This Territory was created and limited by Art. I. Section 8. Cl 17 and Art. IV. Section 3. Cl 2 of our Constitution. Pay close attention to where the exclusive jurisdiction of this „Territorial” United States ends.
  (

  PRAWDZIWE ZNACZENIE STANÓW ZJEDNOCZONYCH

  (REDAKCJI UWAGA: porcje w [nawiasach], które zostały dodane, aby zapewnić Państwu więcej zrozumienia – tak, że przejście jest bardziej zrozumiale.)

  Drugim, bardzo różne „Stany Zjednoczone” definicja, o której mowa w decyzji Hooven, nie obejmuje 50 stanów, ale jest „określenie” na „terytorialnej” Stanów Zjednoczonych.
  W Konstytucji, rząd federalny otrzymał prawo do utworzenia „siedziby rządu”, nad którym sprawowana „jurysdykcję wyłączną we wszystkich przypadkach w ogóle.” To terytorium zostało stworzone i ograniczone przez Art. I. § 8. Cl 17 oraz art. IV. Sekcja 3. Cl 2 j Konstytucji.USA
  Zwróć szczególną uwagę NA TO GDZIE kończy SIĘ wyłączna jurysdykcja tego „terytorialnej” Stanów Zjednoczonych

  Constitution, Article I, Section 8, Clause 17.
  „The Congress shall have the power…To exercise exclusive legislation, in all cases whatsoever, over such district (not exceeding ten Miles square) as may, by cession of particular states and the acceptance of Congress, become the seat of the Government of the United States, [District of Columbia] and to exercise like authority over all places [federal enclaves] purchased by the consent of the legislature of the state in which the same shall be, for the erection of forts, magazines, arsenals, dock yards and other needful buildings; – And

  „To make all laws which shall be necessary and proper for carrying into execution the foregoing powers…”

  Konstytucja, artykuł I, Sekcja 8, § 17.

  „Kongres ma WŁADZE… Aby stworzyć i egzekwować wyłączne USTAWODASTWO , we wszystkich przypadkach, w ogóle, w dla takiego dystryktu (nie przekraczającym dziesięciu mil kwadratowych), który może, poprzez cesję poszczególnych państw i akceptacji Kongresu, dla tak stworzonej siedzibą rządu Stanów Zjednoczonych, [District of Columbia] jak i do egzekwowania władzy nad wszystkimi miejscami [enklawy federalne] zakupionych przez zgodą prawodawcy państwa, w którym ten będzie, na budowę fortów, magazynów, arsenałów, doku stocznie i inne potrzebnychl budynków; – i

  „Dla wszystkich przepisów prawa, które są konieczne i odpowiednie do noszenia w wykonaniu powyższych uprawnień …”

  Constitution, Article IV Section 3, Clause 2.
  „The Congress shall have Power to dispose of and make all needful rules and regulations respecting the territory or other property belonging to the United States; and nothing in this Constitution shall be so construed as to prejudice any claims of the United States, or of any particular State.”

  The jurisdictional area of this United States is limited to only the District of Columbia (not exceeding a ten mile square) and the Possessions and Territories (ie. Guam, Puerto Rico, U.S. Virgin Islands, etc.) belonging to and under the exclusive Sovereignty of the United States. This United States does NOT include the 50 states, except for lands which were specifically ceded to the United States for purposes such as setting up military bases, federal buildings, etc.(

  Jurysdykcyjny obszar tych Stanów Zjednoczonych jest ograniczona zaledwie do District of Columbia ( obszaru nieprzekraczającego 10 mil kwadrat i posiadłości i terytoriów (tj. Guam, Portoryko, Wyspy Dziewicze, itp), należące do i w wyłącznej suwerenności tych Stanach Zjednoczonych.
  Te Stany Zjednoczone ( i jurysdykcja) NIE obejmują 50 stanów, z wyjątkiem gruntów, które zostały specjalnie scedowane dla (tychze) Stanów Zjednoczonych w celach, takich jak tworzenie baz wojskowych, budynków federalnych, itp

  The 50 sovereign states DO NOT belong to the United States. [In fact, just the opposite is true – the states belong to the Sovereign PEOPLE – and the United States belongs to the states who created it]. In the territorial States (but NOT in the 50 states) the United States is Sovereign and exercises exclusive and absolute legislative authority. This „other” United States is a corporate entity with the deceptive „trade names” of „The United States,” and the „U.S.” We will refer to this „other” United States as the [District] United States(.

  W 50 suwerenne państwa (zwanych potocznie Stanami) NIE NALEŻĄ do (rządu i terytorium) Stanów Zjednoczonych. [W rzeczywistości, prawda jest dokladnie odwrotna – kraje (stany Teksas, Kalifornia, Floryda) należące do suwerenów czyli do suwerennych ludzi a Stany Zjednoczone należą do państwa , które zostało stworzył]. W tym stworzonym terytorialnym państwie (ale nie w 50 stanach), państwo te (zwane Stany Zjednoczone) jest SUWERENEM i sprawuje wyłączną i absolutną władzę legislacyjną.
  Ten „inne” Stany Zjednoczone są podmiotem prawnym – KORPORACJĄ – KTÓRE PRZYJĘŁO oszukańczą nazwę komercyjną wprowadzających wszystkich w błąd z „Stany Zjednoczone” i „US” Będziemy odnosić się do tych „drugich” Stanów Zjednoczonych jako [Distrikt] Stany Zjednoczone

  The following are areas which are under territorial United States jurisdiction:
  • The District of Columbia (Washington DC)
  • Guam
  • Northern Mariana Islands
  • Puerto Rico
  • Trust Territory of the Pacific Islands
  • U.S. Virgin Islands
  • America Samoa

  Poniżej przedstawiono obszary, które są pod jurysdykcją terytorialnych Stanów Zjednoczonych:
  ( innymi słowy Stany Zjednoczone Ameryki Północnej składają się i sa ograniczone do następujących terytoriów )

  • Dystrykt Kolumbii
  • Guam
  • Mariany Północne
  • Portoryko
  • Powiernicze Terytorium Wysp Pacyfiku
  • Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
  • Amerykańskie Samoa

  Also belonging to the United States, are enclaves, which are portions of land, which the 50 states have ceded to the federal government for the „erection of forts, magazines, arsenals, dock- yards and other needful buildings” (ie. military bases within the 5O states) and instrumentalities (agencies and organizations) of the federal Government.

  Do Stanów Zjednoczonych, Należące również enklawy, które są części ziemi, które 50 stanów przyznało dla rządu federalnego do „budowy fortów, magazynów, arsenałów, stoczni dokującej i innych potrzebnych budynków” (np tzw. Baz wojskowych na obszarach 5o Stanów (suwerennych) ) aparat administracyjny (agencji i organizacji) rządu federalnego.

  (1) The National United States Government [which is foreign to the 50 sovereign states] legislates for these Territories and Possessions without Constitutional restrictions.
  (2) The federal government legislates for the 50 states BUT ONLY in those matters specifically delegated to it in our Constitution!

  1.Rząd Narodowy Stanów Zjednoczonych [jest to rząd obcy dla 50 suwerennych państw –Stanów ] stanowi prawo do tych terytoriów i posiadłości bez ograniczeń konstytucyjnych.

  (2) Rząd federalny stanowi prawo dla 50 państw, ALE TYLKO w tych sprawach, przekazanych temu rządowi w Konstytucji USA!

  It is imperative to distinguish between the National Government and the federal government, otherwise the Citizen of the 50 sovereign states may unwittingly acquiesce to legislation that is not applicable to them. There is some confusion, however, because the National United States, misleadingly, uses the word „Federal” in the title of many of its „national” agencies.
  Here’s a thought provoking Fact of Law:

  Konieczne jest rozróżnienie pomiędzy rządem NARODOWYM a rządem FEDERALNYM, w przeciwnym razie obywatel 50 suwerennych państw, może nieświadomie zgodzić z przepisami PRAWA, które nie maja do nich zastosowania. Istnieje pewne zamieszanie, jednak ze względu Narodowego USA, błędnie, używa słowa „Federal” w tytule wielu swoich „narodowych (panstowych” agencji

  Oto inspirującej i prowokujący fakt prawny:.

  The United States Government is a Foreign Corporation with Respect to the 50 states: Volume 20: Corpus. Juris Sec. Section 1785:

  „The United States Government is a foreign corporation with respect to a state ”

  NY re: Merriam 36 N.E. 5051441 S.Ct.1973, 41 L.Ed.287

  Each of the 50 states is foreign to the other. That is why gambling is legal in Nevada, but not in Utah. It is also why, if a criminal commits a felony in one state and flees to another, he or she must be extradited back to the state where the crime was committed. That is the only state that has jurisdiction over that person.

  Rząd(Federalny) Stanów Zjednoczonych to jest obca zagraniczna jest Korporacja w stosunku do 50 pozostałych stanow (np. Michigan, Illinois, Alabama) : Tom 20: Corpus. Juris Sec. Sekcja 1785:

  „Rząd Stanów Zjednoczonych jest to zagraniczna korporacja w odniesieniu do (każdego ze) stanu”
  NY Re: Merriam 36 N.E. 5051441 S.Ct.1973, 41 L.Ed.287

  Każde z 50 stanów jest OBCE w stosunku do innego. Dlatego też np. hazard (kasyna) jest legalny w Nevadzie, ale już nie w stanie Utah. Jest to również, dlaczego, jeśli przestępca popełnia przestępstwo w jednym stanie i ucieka do innego, on lub ona musi być wydany z powrotem do stanu, w którym przestępstwo zostało popełnione. – to jest jedynym stanem, które posiada jurysdykcję nad tą osobą.

  Just as a state has a particular territory over which it may exercise it exclusive jurisdictional authority, the [District] United States also has a particular territory, over which it exercises its exclusive jurisdiction. This territory was previously defined in Article I, Section 8, Cl. 17 of the Constitution.

  Podobnie jak stan ma szczególny obszar, nad którym może wykonywać jej wyłączne władzę i uprawnienia jurysdykcyjne, [Dystrykt] Stany Zjednoczone mają również szczególny obszar, nad którym sprawuje swoją wyłączną jurysdykcję. Ten obszar został wcześniej zdefiniowany w artykule I, pkt. 8, Cl. 17 Konstytucji USA.

  THIS TERRITORY DOES NOT INCLUDE THE 50 STATES!

  TE TERYTORIUM NIE ZAWIERA 50 STANÓW
  (…) (…)
  „… where congress creates a corporation merely by virtue of its authority to legislate for a particular territory, and not by a general act that corporation is a foreign one in any state or territory other than that [in which] it was created.” CJS Section 1786
  CJS Section 1786 further states:
  „A corporation created by or under an act of a territorial legislature is not a federal corporation but a corporation of the territory and it has the status of a foreign corporation in every other state and territory. ”
  The most significant Foreign Corporation, created under the United States’ powers of territorial legislation, is a Corporation, foreign to the 50 states, named „The United States Government!”

  Gdy Kongres tworzy korporację jedynie na podstawie upoważnienia do stanowienia prawa na określonym terytorium, a nie ogólnym akcie, że korporacja jest OBCA (zagraniczna) w każdym stanie lub na terytorium innego niż [w którym] został utworzony. „CJS Sekcja 1786

  Sekcja CJS 1786 dalej precyzuje:

  „Korporacja stworzona przez lub na mocy aktu terytorialnej legislatury nie jest federalnym korporacja, ale korporacja terytorium na którym zostala stworzona i ma status zagranicznej korporacji w każdym innym stanie i terytorium.”

  Najważniejszą Zagraniczną Korporacją , stworzona w ramach uprawnień Stanów Zjednoczonych – terytorialnej legislatury , jest Korporacja , obca dla pozostałych 50 stanów, o nazwie „Rząd Stanów Zjednoczonych!

  The words are capitalized because as a corporation, it is a „proper noun.” This Government is foreign to the 50 states and operates under legislative absolutism. Here, the [National] United States Government is Sovereign and its citizens are „subject” to its jurisdiction. The government for the 50 states is a small „g” government where the People are Sovereign and our government may only assume such powers as we specifically delegate to it, for the purpose of our securing our general well being, our happiness, liberty, property and other Rights.

  Słowa są kapitalizowane, ponieważ jako korporacji, jest to „nazwa własna.” Rząd ten jest obcy dla pozostałych 50 stanów i działa na zasadzie absolutyzmu legislacyjnego. Tutaj rząd [Narodowy] Rząd Stanów Zjednoczonych jest Suwerenem i jej obywatele są „przedmiotem” do jego właściwości: rząd dla pozostałych 50 stanów jest pisany z małej litery „rz”, gdzie obywatele są suwerenami i nasz rząd może przyjąć i dostać tylko takie uprawnienia jak konkretnie my temu rzadowi przyznamy delegować do niego, w celu zabezpieczenia naszej naszego ogólnego dobrobytu, naszego szczęścia, wolność, majątku i innych praw.

  We may also take away those powers if our government abuses them. The Citizens of the 50 states have no more duty to obey the National „United States Government” and legislation created for citizens subject to its jurisdiction.

  Możemy również zabrać te uprawnienia, jeżeli nasz rząd nadużywa ich. Obywateli 50 stanów nie mają więcej obowiązku podporządkowania się stosowania się do Narodowego „Rządu Stanów Zjednoczonych” i przepisów stworzony dla obywateli podlegających jego jurysdykcji.

 25. MatkaPolka said

  https://marucha.wordpress.com/2015/01/14/niemiecki-interes-na-ukrainie

  NIEMCY JAKO PAŃSTWO NIE ISTNIEJĄ

  I jest na to szereg dowodów

  W 1870 r kanclerz pruski Bismarck zjednoczył 350 małych księstw niemieckich pod berłem Pruskim
  Oznacza to, że były to Prusy, a nie Niemcy.
  Państwo krzyżackie Prusy wyrosły na trupie Polski – poprzez najazdy krzyżackie na Polskę i łupienie Polski, przekupstwo, osadzanie na tronie Polski swoich króli – (np. August II Mocny) ,rozbiory Polski , – wielowiekowa agresja. Niemcy to dzieło jednego człowieka – b. „utalentowanego” polityka – Bismarcka

  W istocie Niemcy, o których tu mowa to Prusy. To ten sam trick, kiedy Krzyżacy wyrżnęli plemię Prus i przyjęli ich nazwę. Takiego narodu jak Krzyżacy nie ma –i nie ma takiego narodu jak Prusy – kiedyś mówiono , ze Prusy to naród kaprali – ORGANIZACJA MILITARNEA – żerujący na podbitych i zniewolonych narodach.

  Jeśli mówimy o rozbiorach Polski przez Prusy to powinniśmy w tym miejscu mówić nie o zjednoczeniu 350 księstw „niemieckich”(?), a ich zagarnięciu (tych księstw) przez Zakon Krzyżacko -Pruski – to zabory a nie rozbiory. Prusy po „zjednoczeniu” przyjęły nazwę Niemcy
  (Podobnie tzw. żydzi (Chazarzy) po napaści na Palestyńczyków – etnicznych Żydów mieszkańców biblijnej Judei nazywają się Żydami, a państwo nazywają Izrael …)

  Prusy, a ściśle Militaryzm Pruski były odpowiedzialny za podboje i wojny w Europie w XIX i XX wieku w tym dwie wojny światowe i śmierć milionów Ludzi

  Dlatego Państwo Pruskie – Militaryzm Pruski zostało ROZWIĄZANE – na mocy Umowy Poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami . Niemcy – BEZWARUNKOWO KAPITULOWAŁY nie były strona w Umowie Poczdamskiej – nie miały nic do powiedzenia. Nie podpisały żadnych umów pokojowych . Była to sprawiedliwość dziejowa, bo Prusy powstały z podbojów i zaborów
  – napadów na inne kraje Europy.

  Tzw. władcy tzw. Niemiec to Frankowie. Niemców nigdy w istocie nie było i nie ma. Granica zachodniej Słowiańszczyzny to dorzecze Łaby – Zachodnia Granica Polski powinna być na Renie.
  Nazwy miast na terenie byłej NRD to nazwy miast słowiańskich – Berlin to Polska Barlina, polski Hanów stał się Hanowerem, a polska Luba stala się Lubecką … przykładów można mnożyć

  BYŁO SZEREG ARTYKUŁÓW W GAJOWCE NA TEN TEMAT

  https://marucha.wordpress.com

  Ekspansja Germanów

  Etnogeneza Słowian
  /2012/04/21/etnogeneza-slowian/#comments

  Wyniki badań DNA wskazują ciągłość genetyczną mieszkańców Polski od czasów starożytnego Rzymu
  /2014/11/02/wyniki-badan-dna-wskazuja-ciaglosc-genetyczna-mieszkancow-polski-od-czasow-starozytnego-rzymu/

  Ponad 3000 lat Państwa Polskiego
  /2014/10/21/ponad-3000-lat-panstwa-polskiego
  Książka –MAPY
  Imperium Wenetow

  WANDALUZJA
  ht..tp:/../w..w..w.wandaluzja.c..o..m/?p=p_100&sName=28.-lechiada
  28. LECHIADA
  SŁOWIAŃSZCZYZNA STAROŻYTNA I WCZESNOŚREDNIOWIECZNA – Antologia tekstów źródłowych; Gerard Labuda, Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk & SORUS Poznań 1999, 280 ss; Wydano z pomocą finansową Urzędu Miejskiego w Poznaniu i Stoczni Szczecińskiej S.A

  O SŁOWIANACH I WIKINGACH RZECZY CIEKAWE
  /2014/10/17/o-slowianach-i-wikingach-rzeczy-ciekawe

  Niemcy? Jacy Niemcy? – Historia Europy 600–1000 A. D.
  … czyli o przedniemieckiej historii Niemiec i reszty Europy
  /2014/10/15/niemcy-jacy-niemcy-historia-europy-600-1000-a-d

  Ziemia gromadzi prochy
  Józef Kisielewski

  O reslawizację wschodnich Niemiec…. Reslawizacja jedyną gwarancją uspokojenia Niemiec.

  /2014/06/16/o-reslawizacje-wschodnich-niemiec

  NACJONALISTYCZNE STOWARZYSZENIE ‚ZADRUGA’ – Reslawizacja jedyną gwarancją uspokojenia Niemiec.

  DRANG NACH OSTEN
  ha..t..tp://halat.pl/drang_nach_osten.ht..ml

  Gdzie podziali się Germanie?
  /2014/10/18/gdzie-podziali-sie-germanie

  Od Upadku I Rzeszy podobno niemieckiej – Frankońskiego Cesarstwa Rzymskiego – w 1254 było bezkrólewie do 1618 r Napoleoon rozwiązał cesarstwo Rzymskie 1806 r

  II rzesza Niemiecka była proklamowana w Paryżu po tzw Zjednoczeniu Niemiec przez Bismarcka

  III zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka trwała od 1933 do 1945 roku i ostatecznie Państwo Pruskie zostało rozwiązane

  Umowa moskiewska z 1992 – 2+4 – dotycząca zjednoczenia Niemiec majstersztyk dyplomacji, przebiegłości, perfidii i pieniędzy Niemieckiej to kolejny wybieg prawny Niemiec usiłujących za wszelka cenę zaprzeczyć ważność Umowy Poczdamskiej i zrzucić z siebie odpowiedzialność za II wojnę światową

  TO ŻART HISTORII – LEKCEWAŻENIE wszelkich aktów międzynarodowych – Pogarda dla ofiar dwóch wojen światowych a szczególnie II wojny światowej

  Umowa Poczdamska –( ponadczasowa i obowiązująca) LIKWIDOWAŁA państwo Pruskie, Niemcy BEZWARUNKOWO KAPITULOWAŁY i nie miały nic do powiedzenia – stronami były USA, WB, Francja Rosja W umowie Moskiewskiej – Niemcy pojawiły się jako strona – negując Umowę Poczdamską, co jest wbrew zwycięskim Aliantom, wbrew porządkowi prawnemu w Europie po II wojnie światowej

  Naruszenie tego porządku obserwujemy już od lat – Niemcy stały się PONOWNIE AGRESOREM

  Najpierw była Polska . Teraz Ukraina – utworzenie państwa które w ogóle nigdy nie istniało – teraz Ukraina – na sile chcą włączyć do UE.
  Niemcy nie zrezygnowały z koncepcji budowy Niemiec (wg Dmowskiego) od Berlina do Bagdadu ,a wg nowszych koncepcji od Lizbony do Władywostoku .

  Tytuł Niemiec do ziem słowiańskich na wschód od Renu jest bezpodstawny

  Ziemie te to dziedzictwo Zachodniej Słowiańszczyzny. – Jak widać z bogatego materiału zamieszczonego w Gajowce – nie tylko ślady archeologiczne, językowe, kulturowe, historyczne, ale także naukowe – grupy haplograficzne mtDNA (żeński) i Y-DNA (męskie) i potwierdzają zasięg zachodniej słowiańszczyzny.

  Ziemie te zostały zagrabione przez Niemcy – Roszczenie do niemieckiej własności tych ziem – to roszczenia bandyty do zrabowanego.

  Według jakiego prawa, według jakiej jurysprudencji złodziej ma prawo i tytuł do ukradzionej własności własności.

  Wnioski
  Niemcy nie istnieją
  Unia Europejska – nie istnieje – tylko na papierze, na sfałszowanym papierze

  KOGO ZATEM REPREZENTUJE PANI KANCLERZYCA MERKEL – UE czy Niemcy – oba byty prawne w istocie nie istnieją

  Czyżby zbrodniczy Koncern IG Farben lub konglomerat stalowniczy Kruppa – obie instytucje skazane w Procesach Norymberskich jako organizacje Zbrodnicze winne zbrodnia ludobójstwa

  Unia Europejska to niemiecka sztuczka prawna – mechanizm prawno ekonomiczny do Podboju gospodarczego i Finansowego Europy

 26. MatkaPolka said

  https://marucha.wordpress.com/2015/01/14/niemiecki-interes-na-ukrainie/#comment-444401

  Czytaj całość

  NIEMCY JAKO PAŃSTWO NIE ISTNIEJĄ

  I jest na to szereg dowodów

  W 1870 r kanclerz pruski Bismarck zjednoczył 350 małych księstw niemieckich pod berłem Pruskim
  Oznacza to, że były to Prusy, a nie Niemcy.
  Państwo krzyżackie Prusy wyrosły na trupie Polski – poprzez najazdy krzyżackie na Polskę i łupienie Polski, przekupstwo, osadzanie na tronie Polski swoich króli – (np. August II Mocny) ,rozbiory Polski , – wielowiekowa agresja. Niemcy to dzieło jednego człowieka – b. „utalentowanego” polityka – Bismarcka

  W istocie Niemcy, o których tu mowa to Prusy. To ten sam trick, kiedy Krzyżacy wyrżnęli plemię Prus i przyjęli ich nazwę. Takiego narodu jak Krzyżacy nie ma –i nie ma takiego narodu jak Prusy – kiedyś mówiono , ze Prusy to naród kaprali – ORGANIZACJA MILITARNEA – żerujący na podbitych i zniewolonych narodach.

  Jeśli mówimy o rozbiorach Polski przez Prusy to powinniśmy w tym miejscu mówić nie o zjednoczeniu 350 księstw „niemieckich”(?), a ich zagarnięciu (tych księstw) przez Zakon Krzyżacko -Pruski – to zabory a nie rozbiory. Prusy po „zjednoczeniu” przyjęły nazwę Niemcy
  (Podobnie tzw. żydzi (Chazarzy) po napaści na Palestyńczyków – etnicznych Żydów mieszkańców biblijnej Judei nazywają się Żydami, a państwo nazywają Izrael …)

  Prusy, a ściśle Militaryzm Pruski były odpowiedzialny za podboje i wojny w Europie w XIX i XX wieku w tym dwie wojny światowe i śmierć milionów Ludzi

  Dlatego Państwo Pruskie – Militaryzm Pruski zostało ROZWIĄZANE – na mocy Umowy Poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami . Niemcy – BEZWARUNKOWO KAPITULOWAŁY nie były strona w Umowie Poczdamskiej – nie miały nic do powiedzenia. Nie podpisały żadnych umów pokojowych . Była to sprawiedliwość dziejowa, bo Prusy powstały z podbojów i zaborów
  – napadów na inne kraje Europy.

 27. MatkaPolka said

  poprzedni wpis – zmoderowalo się – cd..

  Unia Europejska to niemiecka sztuczka prawna – mechanizm prawno ekonomiczny do Podboju gospodarczego i Finansowego Europy

  Agresja Niemiec przeciwko Polsce w XX i XXI wieku
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/agresja-niemiec-przeciwko-polsce-w-xx-xxi-wieku-2013-10

  NIEMCY NIE ISTNIEJĄ

  Konsekwencje braku Traktatu Pokojowego po II Wojnie Światowej dla Niemiec oraz całej Europy
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12538&Itemid=47

  Formalnie RFN istnieje na podstawie rejestracji w Izbie Handlowej we Frankfurcie nad Menem jako BRD GmbH czyli Bundesrepublik Deutschland GmbH (!?) czyli Sp. z o.o.

  Zresztą pomijając Umowy Poczdamskie również tzw. Niemcy to historycznie ziemie słowiańskie Lechitów. Granica Polski powinna być na Renie – z Francja, a nie z Niemcami. O historii Zachodniej Słowiańszczyzny nie tak dawno był cały szereg artykułów w Gajowce, a najbardziej wymowne sa zgermanizowane nazwy polskich miast na terenach, o których dzisiaj mówimy , ze są Niemcami

  Badania naukowe DNA -rozprzestrzenianie się SŁOWIAŃSKIEJ haplogrupy Y-DNA i mtDNA właśnie to potwierdzają

  Niemcy to taki sam wymysł Jak USA, Ukraina, Israel – który powstały w żydowskich głowach.

 28. Tekla said

 29. JO said

  ad.28. TO SWIETA WOJNA i my mozemy w niej Uczestniczyc. I my Mamy Obowiazek w niej Uczestniczyc:

  Kwesta – Wojenna Pomoc Tradycja-Ortodoks

  Szukaj jej w Gajowce -Dzialanie

  Jan Aleksander

 30. @20
  Czy możliwa jest opcja przelania takich pieniędzy bezpośrednio na jakieś konto. Np. za pomocą PayPal ?

 31. Anzelm said

  Ad.26 – Bismarck był w pełni dzieła. A L E !

  1877 rok – Gitrzwałd,

  1883 rok – NAwrócenie aż do śmierci!

  To dopiero ciekawa historia.

  Kto zna ostatnie 1 lat życia żelaznego kanclerza?!

  Jakże jestem ciekaw?

 32. JO said

  ad.30. To juz przerabialismy i opisane jest na stronie Glownej Gajowka – Dzialanie oraz zakladce Dzialanie Dziennika Gajowego Maruchy, czyli tu, Gajowki Glownej.

  Panowie i Panie, nie ma co sie ludzic, przelewajac pieniadze trzeba odpalic Zydom do ich Bankow.

  Jednak trzeba wiedziec, ze przelane pieniadze , za pomoca Ducha Swietego, przekazane na zbozny cel w tym tu Publicznie Organizowane maja przebicie daleko wieksze w Dzialaniu niz cale zloto Zydow w ich posiadaniu.

  Nasza tu Wspolna Akcja powoduje, ze sie Jednoczymy, Organizujemy, Wspieramy duchowo a i materialnie wspieramy sie, wspierajac Rzecz Wspolna, z ktorej Pelnego Garnuszka to co sie ulewa Kazdemu Skapnie i juz kazdy z nas to moze poczuc, wlasnie tym ,ze Rosniemy to w Sile.

  Popatrzcie na Owoce Bracywa Piusa X w Polsce. To sa owoce tez naszej Pracy. Przeciez tu w Gajowce Wielu z Nas wspiera Bractwo INDYWIDUALNIE, niepublicznie za co tez Bractwo ma srodki do Dzialania.

  Tu nasze Wspolne Publiczne Dzialanie, ma dokonac wiekszego Dziela, na Wieksza Ogolnonarodowa Skale.

  Tu Nasze Publiczne Dzialanie na Rzecz Walczacego z NOWO Prawoslawia, ma zaowocowac jeszcze Wiekszymi Dzielami i tak bedzie, bo Wszystko jest w Naszych Rekach a Pan Bog naszemu Dzialaniu Blogoslawi, gdyz to te rece oddajemy Panu Bogu z Naszymi Sercami.

 33. JO said

  Nasze Dzialania musza Byc Nieustajace. To dla wparcia nieustajacych dzialan szykujemy Materialy w tym Skarbonki.

  Przeciez nie chodzi tylko o pieniadze, ktore sa najmniejsza forma prosperowania a o Jednosc Duchowa o Wspolne Poczucie Walki o Integracje nasza.

  Zydzi zagnali nas do pracy o pieniadze, wiec czesc z tych pieniedzy, zydowska Bron – PIENIADZE Przekazemy na Boze Cele, na Wojne z NOWO, na Posluge Swietych Ksiezy. To nic , ze grosze, ale one maja Wieksza Sile niz Cale Zloto Zgromadzone przez Zydow.

  Jednym Groszem na Bozy cel my pokonamy Zyda!
  Ten Grosz jeden, to swiadecto, to , nawet nie wiecie, ze to przyczynek do Nawrocenia Wachajacych sie…

  Niebo sie Porusza, gdy My Dzialamy Wspolnie dla Zboznego Celu

  Niebo sie Porusza

 34. jowram said

  Aleksandr Biednow „Batman”: Wojna jest zdradziecka

  Mnóstwo ludzi mówiło mi: “Jeśli będąc w Ługańsku nie porozmawiasz z Batmanem, to będziesz żałował do końca życia”. Posłuchałem rady i pewnego wieczora udałem się do bazy batalionu. Tam, siedząc w palarni żartowałem z żołnierzami i rozmawiałem z uśmiechniętą blondynką Marią – czarującą podkomendną legendarnego dowódcy. On sam bardzo długo był zajęty instruowaniem żołnierzy. Kiedy wreszcie znalazł chwilę by przyjąć mnie w gabinecie, było 15 minut do zamknięcia budynku. „Nie martw się, zaczniemy teraz i potem pogadamy ile trzeba.” W rezultacie rozmawialiśmy prawie do północy. Do hotelu wracałem pod silną eskortą.

  Rozmowa z dowódcą była jak spotkanie z guru – wiele rzeczy nagle stało się dla mnie jasnych i niemal oczywistych. Dlaczego Rosjanie jadą walczyć do Donbasu, dlaczego ukraińscy żołnierze nie rozumieją, w czym uczestniczą. Zakładałem, że dowódcami w Donbasie nie zostali ludzie przypadkowi, ale od tego czasu wiem, że to także ludzie niezwykli. Przez cały czas pobytu w bazie towarzyszyło mi wspaniałe uczucie bycia wśród swoich, jakbym był jednym z nich. „Wszyscy, którzy nas odwiedzili, chcieliby wrócić” mówi z dumą Maria. Pomyślałem nawet, że gdybym chciał walczyć, to właśnie w tym oddziale. Jednak okazało się, że ktoś już realizuje ten pomysł: były reporter Life News. Pewnego dnia rzucił pracę i wziął karabin. Oddział Batmana przyjął go, dziś – walczy.

  „Batman” i jego oddział szybkiego reagowania byli jednymi z pierwszych, którzy stanęli na drodze sił ukraińskich chcących zająć Ługańsk i jednymi z nielicznych, którzy pozostali w mieście podczas oblężenia. Dziś w centrum szkoleniowym „Batman” przygotowuje żołnierzy do służby na froncie w drugim batalionie brygady piechoty zmechanizowanej armii południowego wschodu i jest niedawno mianowanym szefem sztabu brygady. Przedstawia się: Aleksander Biednow, dla żołnierzy San Sanycz, dla wszystkich innych – Batman. Mówi, że ma 45 lat, ale wygląda na młodszego.

  – To dlatego, że nie piję, nie palę a przed wojną często uprawiałem sport. Widzisz, tu jestem z córką na siłowni (pokazuje mi zdjęcie). Chętnie bym popodnosił żelazo, ale to niemożliwe. Nie mam wystarczająco czasu nawet na sen.

  http://xportal.pl/?p=18608

 35. jowram said

  Jak może przegrać front skoro walczą i są dowódcami takie dziewczyny.Być dowódcą baterii haubic nie jest prostą sprawą.Szkoda,że GP nie zrobi wywiadu z taką dziewczyną.

 36. Mańka said

  [Must Watch] Oleg Tsarov talks about US preparations for civil war in Ukraine, November 2013

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: