Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

„Komora gazowa” Auschwitz I

Posted by Marucha w dniu 2015-01-26 (Poniedziałek)

Od roku 1948, roku założenia przez polskie władze komunistyczne Państwowego Muzeum w Oświęcimiu, miliony turystów, 500 tys. rocznie na początku lat 90-tych, odwiedza obiekt krematorium na terenie obozu głównego (Auschwitz I), tam gdzie znajduje się „komora gazowa”.

Przewodnicy muzeum pokazują tę konstrukcję krematorium (Krema) i jej „komorę gazową”, twierdząc że jest autentyczne, ale co bardziej sceptyczni goście, którzy zadają impertynenckie pytania otrzymują w końcu odpowiedź, przynajmniej od czasu moich własnych wizyt z 1975 i 1976 roku, że jest to w rzeczywistości „rekonstrukcja”, a potem nadal informuje się tych niedowiarków, że jest to identyczna replika oryginału.

W latach 1941-42, Krema było bardzo zwyczajnym urządzeniem krematoryjnym, w szczególności zaś pełniło rolę kostnicy do czasowego magazynowania zwłok oraz bloku kremacji ciał wyposażonego w 6 pieców. W latach 1943-44, te 6 pieców zostało usuniętych wraz z kostnicą, a całość wraz z tymi częściami budynku została przekształcona w schron przeciwbombowy wyposażony w salę operacyjną służącą dla opodal położonego szpitala SS.

Dokonałem tych odkryć w latach 1975-76, a ich wyniki opublikowałem między 1978 a 1980 r.

Eric Conan

15 lat później, dziennikarz i historyk Eric Conan, chociaż mający dość wrogi stosunek do rewizjonizmu, opublikował w styczniowym wydaniach (19-25, 1995) wysoce-poczytnej gazety francuskiej, L’Express, długi esej zatytułowany: „Auschwitz: pamięć zła” („Auschwitz: la mémoire du mal”), w jakim zdemaskował fałszerstwa na temat krematorium i „komory gazowej” [szukaj: „Główny dziennik francuski przyznaje, że komora gazowa Auschwitz to oszustwo”, Jan.-Feb., 1995 Journal, str. 23-24]

Co do tej kwestii, oto poniżej wyniki jego odkryć (str. 68), do których się odnoszę kładąc nacisk na niektóre słowa:

Gdy w 1948 stworzone zostało Muzeum, Krematorium zostało zrekonstruowane [reconstitué] do przypuszczalnego stanu pierwotnego. Wszystko w nim to fałsz [Tout y est faux]: wymiary komory, umieszczenie drzwi, otwory na wsypywanie cyklonu B, piece (przebudowane wg wspomnień części ocalałych), wysokość komina. Pod koniec lat 70-tych, Robert Faurisson wykorzystał te fałszerstwa w swej analizie w jeszcze lepszy sposób, po czym urzędnicy Muzeum uczynili wszystko, aby udaremnić przyznanie się do faktów.

Conan rozpytywał urzędnika Muzeum w sprawie, jaką nazywa „nadinterpretacją” oraz na temat tego, co Théo Klein, były przewodniczący CRIF, „rady przedstawicieli organizacji żydowskich Francji” nazywa „sztuczką”. Conan pisze (str. 68):

Krystyna Oleksy, okna jej dyrektorskiego gabinetu, zajmującego były obiekt szpitala SS, wychodzą wprost na obiekt Krematorium I, nie powstrzymuje się [przed powiedzeniem prawdy na temat „komory gazowej”]:

„Na razie mamy zamiar zostawić to w obecnym stanie i nie dawać żadnych szczegółowych wyjaśnień dla odwiedzających. To zbyt skomplikowane. Zobaczymy, co będzie później”.

Wypowiedź tej osoby znaczy tyle, co powiedzenie: „Kłamaliśmy. Kłamiemy. Będziemy nadal kłamać…a potem się zobaczy”.

Debórah Dwork i Robert-Jan van Pelt

W 1996 r. wydawnictwo W.W. Norton (New York) opublikowało 443-stronicową pracę historyczną na temat Oświęcimia, od roku założenia miasta aż do chwili obecnej. Auschwitz: 1270 to the Present została napisana przez dwoje historyków żydowskiego pochodzenia, Amerykankę Debórah Dwork i Kanadyjczyka Robert-Jan van Pelta. Piszą oni, że władze Muzeum Państwowego w Oświęcimiu dokonały wielu zmian, przekształceń i falsyfikacji na terenie obozu Auschwitz I w odniesieniu zarówno do obiektu, gdzie przyjmowanego i rejestrowano więźniów, jak też budynku krematorium I i znajdującej się tam „komory gazowej”.

Autorzy używają następujących określeń: „powojenne zamroczenie”, „dodatki”, „usunięcia”, „likwidacje”, „rekonstrukcje”, „wielka powojenna rekonstrukcja” (str. 363), „przebudowany”, „przywłaszczenie”, „poddany odbudowie” (str. 364), „sfałszowany” (str. 367) oraz „proceder fałszowania” (str. 369).

Na temat „komory gazowej” piszą (str. 364): „[po wojnie] zostały zainstalowane cztery odlane w metalu otwory w dachu, przez które jakoby wlewano cyklon B do komory gazowej znajdującej się poniżej”.

Jak piszą dalej (str. 364), nie ma żadnego oznakowania albo tablicy, jaka ma zwrócić uwagę odwiedzających na dokonane zmiany, a o nich „…przewodnicy milczą…gdy oprowadzają gości po tym obiekcie, jaki przez turystę jest uważany za miejsce, gdzie to się stało”.

Apel do UNESCO

Cały kompleks Auschwitz jest zarejestrowany jako obiekt światowego dziedzictwa przez UNESCO. Część krajów islamskich, gdzie doszło do bardzo poważnego oburzenia i protestów w związku z lutowym (1998) skazaniem przez sąd w Paryżu francuskiego naukowca, Rogera Garaudy, za kwestionowanie istnienia „komór gazowych”, wniosło do UNESCO petycję dotyczącą symbolicznej „komory gazowej” w Auschwitz.

Domagają się one przeprowadzenia bezstronnego badania z dziedziny kryminalistyki pozostałości „komory gazowej” na terenie Auschwitz-Birkenau w budynku Krema II. Dach z otworami rzekomej „komory gazowej” do masowej eksterminacji najwyraźniej nigdy nie miał żadnego z 4 specjalnych otworów (25 x 25 cm), poprzez które, jak nam się wmawia, wsypywano granulat cyklonu B.

To mógłby być dobry przyczynek do badań, jak w ogóle można było przeprowadzać rzekome operacje gazowania w Birkenau, samym jądrze czegoś nazywanego „holocau$tem”?

Źródło: http://www.historiography-project.com/jhrchives/v18/v18n5p12_Faurisson.html
Autor: prof. Robert Faurisson

Przygotował: Pluszowy Miś
http://wolna-polska.pl

Komentarze 34 do “„Komora gazowa” Auschwitz I”

 1. Mańka said

  Czy w Auschwitz istniały ludobójcze komory gazowe?

 2. Mańka said

  A tutaj do ściągnięcia: The Rudolf Report
  Expert Report on Chemical and Technical Aspects
  of the ‘Gas Chambers’ of Auschwitz:
  http://vho.org/GB/Books/trr/

 3. het-man said

  Istniały.

  Do czego natomiast służyły, to pytanie, na które nam maluczkim nigdy nie będzie dane uzyskac odpowiedzi.
  To samo dotyczy cyferek.

 4. ErgoSum said

  Z tego co pamiętam z wypowiedzi polskich więźniów, w Auschwitz I nie było żydów, oprócz tzw. funkcyjnych. Żydzi byli tylko w Auschwitz II, czyli A. Birkenau

 5. Zerohero said

  Profesor Robert Faurisson po dyskusji z żydowskimi intelektualistami:

  na wszelki wypadek koczownicy rządzący ziemiami dawnej Francji przywalili mu wysoką grzywnę.

 6. marta15 said

  tu ciekawy email jaki pan Finkelstein otrzymal od „zatroskanego” Zyda.
  http://normanfinkelstein.com/2015/01/26/a-thoughtful-jew-remembers-auschwitz/
  „..———- Forwarded message ———-
  From: boaz solomon
  Date: Mon, Jan 26, 2015 at 9:44 AM
  Subject: Re: Norman Finkelstein – Web Enquiry
  To: Norman Finkelstein

  Given that it’s the 70th Anniversary of the end of the Holocaust, I hope someone sticks you in an oven..”

  Zyd , niejaki, Boaz Solomon mu napisal: ” biorac pod uwage ,ze obecnie jest 70 letna rocznica zakonczenia Holocaustu mam nadzieje, ze ktos cie wrzuci do komory gazowej..:”

 7. Zerohero said

  tzn. pobicie + grzywna. No coż…on był „nienawistnikiem”.

 8. Andy said

 9. Pitagoras said

  W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz, przyznał przed kamerą, że „krematorium 1″, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana-2014-08

 10. Kronikarz said

  – )

 11. Maksymilian said

  Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznał że „komora gazowa” została sfabrykowana
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana-2014-08

 12. Mańka said

 13. AQQ said

  http://www.dailymotion.com/video/xhj6y2_oswiecim-wyrok-sadu-300-000-ofiar-nie-4-miliony_news -ogloszenie wyroku sądu.

  holobajka.

 14. TomUSAA+ said

  warto na to spojrzeć i posłuchać uważnie.

 15. Maciejasz said

  Ad. 14 Niestety Panie Tom, w Polsce ten film nie jest dostępny, ale domyslam się, ze jest tutaj pokazane jak to żydostwo chciało wmówić światu, że po I wojnie światowej zginęło 6 mln wyznawców Talmudu, mam rację?

 16. HAGODA żydowska zawsze BZDURĄ ! said

  Jeszcze w pierwszej połowie lat 1960-tych były wywieszone tablice informacyjne w Auschwitz FAŁSZYWIE mówiące, że JAKOBY tam „zagazowano” i „spalono” w krematoriach 3.4 miliona w tym NIEMECKIM obozie koncentracyjnym co było i jest KŁAMSTWEM oczywistym.

  Na początku lat 1970 pojawiły się „NOWE tablice informacyjne” w Auschwitz, ze ZMIENIONĄ zmniejszoną liczbą do 1.7 miliona ludzi „zagazowanych i spalonych” w krematorium w Auschwitz, która to liczba jest WYTRZEPANA z RĘKAWA oszustów, którzy NIGDY NIE przeprowadzili jakich kolwiek badań kryminalistycznych aby potwierdzić to liczbę.
  Po 2000 roku zostały ponownie ZMIENE tablice przez OSZUSTÓW na NASTEPNĄ liczbę ok. 1.5 miliona „zgazowanych i skremowanych” w krematoriach oświęcimskich … która to liczba też jest WYTRZEPANA z RĘKAWA dla celów ŻYDOWSKIEGO finansowego przemysłu holokaustycznego tzn. ŻYDOWSKICH KLUBÓW finansowych w żydowskim zaszczurzonym śmierdzącym New Yorku i Waszynktonie gdzi znajdują się najważniejsze MELINY żydowskie w zbankrutowanym przez żydów USA.

  Co ciekawego i ZASTRASZAJACEGO jest to, że w czasie procesu w Norymberdze oprawców NIEMIECKO-ŻYDOWSKICH (wielu z nich faktycznie było ŻYDAMI niemieckimi!) który trwał w okresie od 20 listopada 1945 do 1 października 1946 roku „prokuratorzy” ZSRR i USA czyli OSZUŚCI w oficjalnie posługiwali się ABSURDALNĄ liczbą ok. 6 milionów ludzi JAKOBY zgładzonych w Auschwitz co było i jest kompletną BREDNIĄ.

  Ta SFABRYKOWANA sztuczna zmyślona PROPAGNDOWA liczba ok. 6 milionów JAKOBY „zagazowanych i spalonych” w Auschwitz (Oświcimu) miała na zadaniu wywołanie szoku społecznego… na całym świcie.

  Pomijając same FAŁSZERSTWA dotyczące „komur gazowych” to największe FAŁSZERSTWO dotyczy KREMATORIÓW, które nie zostały zburzone, ale nawet ta ABSURDALNA obecna liczba 1.5 miliona jakie podają obecne METALOWE płyty te byłe NIEMIECKIE krematoria w Auschwitz NIE były w stanie FIZYCZNIE spalic nawet POŁOWY tej podawanej CYFRY jako tam NIBY skremowanych osób !!!

  Czas najwyższy aby na MĘDZYNARODOWYM forum powstała jakaś KOMISJA, której zadaniem by było USTALENIE FAKTYCZNEJ historii wokół Auschwitz oraz ODFAŁSZOWANIE historii FABRYKOWANEJ na ZAMÓWIENIE żydowskich hien cmentarnych, którzy autentycznie WYŁUDZAJĄ pieniądze od różnych naiwnych opierając się na tych FAŁSZERSTWACH.

  Na tych FAŁSZERSTWACH żydowskich dotyczących Auschwitz mogą by zrobione SETKI DOKTORATÓW oraz habilitacji profesorskich o metodologi tego FAŁSZERSTWA !

  Niemcy którzy prowadzili kartoteki wszystkich przyjętych osób do obozów koncentracyjnych Auschwitz-Birkenau też FAŁSZOWALI te kartoteki wpisując KŁAMLIWIE do księg w rubryce „narodowośc” jako „żydowska” (jude) osób, które faktycznie NIE deklarowały narodowości żydowskiej ani z dokumentów tych tam przywiezionych osób NIE były żydami, ale zostali SFABRYKOWANI jako żydzi przez samych oprawców niemieckich organizatorów tego kompleksu obozu zagłady.

  Źródłem faktycznej PRAWDY co się działo i jak to wszystko wyglądało w kompleksie NIEMIECKICH obozów koncentracyjnych Auschwitz-Birkenau mogą być teraz JEDYNIE stare ORGINALNE wydania do 1950 roku, broszur i książeczek z opisanymi wspomnieniami AUTENTYCZNYCH ofiar osób, którym udało się PREŻYĆ, ocaleć te NIEMIECKIE LUDOBUJSTWA.

  Jest cała masa takich AUTENTYCZNYCH wspomnień wydrukowanych ORGINALNIE przed 1950 rokiem, które są JEDYNIE WIAROGODNE bez zrobionych „upększeń” jakie potem były robione na KONKRETNE ZAMÓWIENIA polityczne po 1950 roku.

  Jako przykład takich UCZCIWYCH wspomnień z pobytu w obozach Auschwitz-Birkenau są wspomnienia opisane przez O. Melchior Fryszkiewicz pt. „W Cieniu Krematoriów: Wspomnienia z Obozów Koncentracyjnych w Niemczech” wydrukowanych w Chicago w 1947 roku wydrukowanych w drukarni polonijnego Dziennika Chicagowskiego, który po 1990 roku został obskoczony przez żydów z polski udających „Polaków” a następnie zlikwidowany:

  http://www.worldcat.org/title/w-cieniu-krematoriow-wspomnienia-z-obozow-koncentracyjnych-w-niemczech/oclc/21990082

  Obsolutnie NIE są wiarogodne wszelkie publikowane „wspomnienia” po 1960 roku przez osoby, które NIE były w tym NIEMIECKIM kompleksie obozowym, a jedynie spłodzili ZMIENIONE nie prawdziwe bajki opowiadane przez „osoby trzecie” którzy spisywali różne historyjki ale już na ZAMÓWIENIE ówczesnych „polityków” oraz na potrzeby PROPAGNDOWE.

  Największe FAŁSZERSTWA na temat kompleksu obozowego Auschwitz-Birkenau zaczęły być FABRYKOWANE po 1980 roku przez powstający ŻYDOWSKI przemysł holokaustyczny, którego APOGEUM zakłamywania historii w tym temacie przypadło od 1995 roku i TRWA do DZISIAJ.

  Te kompletne BREDNIE i BAJKI na temat „holocaustu” są produkowane na ZAMÓWIENIE żydowskich KLUBÓW FINASOWYCH z New Yorku/Waszynktonu, a zwłaszcza żydowskich hien cmentarnych z World Jewish Restitution Organization na ich potrzeby WYŁUDZANIA pieniędzy od szantażowanych państw przez międzynarodową żydowską MAFIĘ finansową.

  Po 2000 roku znany OSZUST z USA o nazwisku Steven Spielberg sfinansował specjalny projekt o nazwie „Shoah Audio History Foundation” który dokonał zapisów TYSIĘCY dźwiękowych „wspomnień” … SIĆ! …. różnych jakiś PRZYPADKOWYCH sklerotyków z łapanki w USA
  Ci „powiadzcze” za PIENIĄDZE w wiekszosci urodzili się w USA, nigdy nawet NIE byli turystycznie w Europie , ale ich „wspomnienia” INNYCH im opowiedzianych „WSPOMNIEŃ” na zasadzie, że „JEDNA CIOCIA opowiedział DRUGIEJ CIOCI” których JAKOBY „mówine wspomnienia” FABRYKOWANE zapisane BAJKI na taśmie dźwiękowej mają być NIBY DZISIAJ PODSTAWĄ do napisania NOWEJ „historii całego Świata” produkowanej na ZAMÓWIENIA przez ŻYDOWSKIE KLUBY FINANSOWE wg. specjalnego ZAPOTRZEBOWANIA IDEOLOGICZNEGO „religii holocaustycznej” obecnej mafii żydowskiej formułującej jakieś BZDURNE ROSZCZENIA finansowe wobec np. Polaków, Czechów, Białorusinów, Rosjan … itp.

  NALEŻY zebrac wszystkie PRAWDZIWE opisy książkowe w JEDNYM archiwum, do którego NIE bedą mie dostępu żydy, gdyż jego ZNISZCZĄ na temat NIEMIECKIEGO kompleksu Auschwitz concentration camp ALE orginalnych publikacji z przed 1950 roku oraz je przebac z równoczesnym UCZCIWYM przebadaniem obecnego kompleksu.
  Nie można wykluczy że obecne „archiwa” w Auschwitz concentration camp w Oświęcimiu już zostały SAFAŁSZOWANE, czyli orginalne dokumenty niemieckie USUNIĘTE a w ich miejsce są wsadzone jakieś NOWE SFABRYKOWANE na specjalne ZAMÓWIENA, tak aby PASOWAŁY do żydowskiej WYMYŚLONEJ HAGODY po 1980 roku do dzisiaj.

  FAŁSZOWANIE historii Świata przez ŻYDOSTWO jest retoryczne i systematyczne, gdyż żyd żyje HADĄ, czyli tworami wymyślonymi w ich chorej wyobraźni, co działa przeciwko nim samym to co oni SZTUCZNIE sfabrykowali na bazie tej „opowiadanej” wymyślonej HAGODY czyli wymyślonych BAJEK w różnych kwestiach.

  Dlatego, ZNOWÓŻ DZISIAJ żydostwo całkowicie stracilo poczucie RZECZYWISTOŚCI i usiłują doprowadzic do powtórki historii z wypowiadając wojnę 1.2 MILARDOM arabom, jak kiedyś Niemcom, a także ich OBECNIE wypowiedzianej wojny Rosji, którą żydostwo próbuje tak samo opanować jak USA co jest kompletną BZDURĄ i się to NIGDY nie powiedzie.

  Sprawą „wypowiedzenia wojny” Niemcom przez żydów, zaczeli ponownie badac Niemcy po 2000 roku:

  Judea Declares War on Germany March 24, 1933

 17. Marek said

  Żydom grozi exo­dus z Eu­ro­py – ostrzegł pre­zes Eu­ro­pej­skie­go Kon­gre­su Żydów Mosze Kan­tor. Swoje obawy wy­po­wie­dział pod­czas roz­po­czę­te­go w cze­skiej Pra­dze forum o ofia­rach ho­lo­cau­stu.

  Mosze Kan­tor twier­dzi, że Żydzi eu­ro­pej­scy znaj­du­ją się pod wiel­kim na­ci­skiem eko­no­micz­nym oraz ra­dy­kal­ne­go is­la­mi­zmu. Zwró­cił się do rzą­dów kra­jów eu­ro­pej­skich o za­gwa­ran­to­wa­nie bez­pie­czeń­stwa Żydom oraz pod­ję­cia od­po­wied­nich praw­nych dzia­łań na rzecz ich obro­ny. We­dług niego naj­bar­dziej za­gro­żo­ny­mi są Żydzi w Gre­cji i na Wę­grzech.

  Pre­zes Eu­ro­pej­skie­go Kon­gre­su Żydów jest ro­syj­skim mi­liar­de­rem, który we­dług cze­skich me­diów ma bli­skie kon­tak­ty z pre­zy­den­tem Rosji. Pod­kre­ślił, że „Wła­di­mir Putin jest wiel­kim przy­ja­cie­lem śro­do­wisk ży­dow­skich”.

  W roz­po­czę­tym dziś forum o ofia­rach ho­lo­cau­stu uczest­ni­czy bli­sko 450 gości z za­gra­ni­cy. Zor­ga­ni­zo­wa­ne zo­sta­ło przez Eu­ro­pej­ski Kon­gres Żydów pod pa­tro­na­tem prze­wod­ni­czą­ce­go Par­la­men­tu Eu­ro­pej­skie­go Mar­ti­na Schul­za.

  ===========

  Kto pluje na Putina, może spotkać ADL na swojej drodzę, więc proszę uważać…
  🙂

 18. Mańka said

  Ad. 15

  Sześć milionów Żydów 1915-1938

 19. Holocaust - to Monte Carlo KASYNO finansowego WYŁUDZANIA pieniędzy od GŁUPKÓW! said

  UCZCIWY żyd Norman Finkelstein z New Yorku napisał książkę pt. „The Holocaust Industry Scam” po tym jak jego ojciec, który węźniem NIEMIECKICH obozów koncentracyjnych i NIGDY NIE otrzymał odszkodowań od ŻYDOWSKICH ZŁODZEJI z USA, którzy utworzyli KLUBY FINANSOWE w USA, którzy wystąpili po takie odszkodowania od NIEMCÓW.

  Po wyłudzeniu tech „odszkodowań” … SIĆ! … od Niemców, które dla SIEBIE złodzejsko PRZYWŁASZCZYLI NIE dając ani nawet jednego centa tym FAKTYCZNIE poszkodowanym żydom przez Niemców.

  O tym właśnie opowiada w swoim wywiadzie Norman Finkelstein z New Yorku tutaj nazywając World Jewish Restitution Organization jako HOLOKAUSTYCZNE Monte Carlo KASYNO finansowego WYŁUDZANIA pieniędzy od NAIWNYCH skorumpowanych rządów zwłaszcza Europy Wschodniej, a nawet Szwajcarii:

 20. Fuck Israel ! Fuck jews them all ! said

  USA zostało ZABNKRUTOWANE przez żydowską mafie grasującą w USA i wysysającej dosłownie wszystkie finanse amerykańskiego podatnika.
  Większa częśc tych wyłudzonych pieniędzy w USA przez bardzo agresywną mafie żydowską AIPAC jest wysyłana do Izraela, którego 65% zdatnych do pracy ludzi w Izraelu jest albo w armii izraelskiej a pozostała część pracuje na POTRZEBY prowadzenia wojny z arabami od 1948 roku do dzisiaj.

  Czy ty przeciętny człowieku w ogóle zdajesz sobie sprawę ILE to prowadzenie STAŁEJ wojny z arabami kosztuje pieniędzy ?
  Przecież te pieniądze NIE są wypracowane w Izraelu lecz WYŁUDZONE od NAIWNYCH w też także w durnowatej III RP !

  Na dodatek tego wszystkiego WSZYSCY obywatele Izraela mają 100% zagwarantowaną BEZPŁATNĄ dożywotnią opiekę zdrowotną oraz dentystyczną na NAJWYŻSZYM poziomie na świecie do KOŃCA życia NIE płacąc też za lekarstwa ANI grośiunia !

  Man I agree that judaism is an ignorant RACIST and FASCIST ideology, doctrine and belief. Judaism just avoid any criticism and questioning over it, by influence propaganda, using religion and tradition as excuse or calling you anti-semite before any criticism over the ideology.
  But they still humans, not sub-humans, just a group of humans with a stupid primitive belief and traditions.
  I really believe that judaism is big a problem, and source of many problems, even modern racism.
  So dont be racist. It is wrong. Nonsense.

 21. Hitler OJCEM założycielem Izraela - temat TABBU i tajemnicą żydostawa! said

  To nie kto inny jak właśnie Adolf Hitler był i jest ZAŁOŻYCIELEM Izraela na początku 1933 roku zaraz po tym jak doszedł do władzy za pomocą PROPAGNADY w niemczech SFINANSOWANEJ przez żydów z USA.

  To Adolf Hitler DAŁ pieniądze niemieckiego podatnika żydoskim organizacjom zonistycznym na zoorganizowanie WYRWANIE anglikom kolonii brytyjskiej Palestyna i zamiany na MITYCZNY Izrael.

  Ekonomiczną PODSTAWĄ założenia Izrela była umowa ekonomiczna przedłożona przez Hitlera o nazwie „AKA The Haavara Agreement” podpisany 25 sierpnia 1933 przez żydowskich ZONISTÓW zamieszkałych w Niemczech.

  Ten Kontrakt miedzy żydami i rządem Hitlera jest TEMATEM TABBU we współczesnej historii Świata, czyli jest UKRYWANY jak FAKT historyczny, gdyż żydzi usiłują UKRYĆ że to Hitler był i jest faktycznym ZAŁOŻYCIELEM Izraela.

  Ten kontrakt Hitlera z żydami też jest nazywany „Transfer Agreement” gdyż on zapewniał ZGODĘ rządu Hitlera na przeprowadzkę żydów z Niemiec do Palestyny z CAŁYM zabraniem majątku KAŻDEGO żyda z Niemiec bez jakiego kolwiek podatku otrzymując DODATKOWO zapomogę od rządu Hitlera na podróż żyda do Palestyny.

  Gdy o tym dowiedzieli się żydzi w USA na wiosnę 1933 roku to zakazali niemieckim żydom brac jakich kolwiek pieniędzy od rządu niemieckiego, który to tym sposobem był FUNDATOREM powstania państwa Izrael. Żydostwo w USA próbowało WYMUSIĆ rezygnacje rządu Hitlera, aby NIE finansowało żydów wyjeżdzających z Niemiec do Palestyny.

  Wtedy to organizacje żydowskie w USA 1933 roku wypowiedziały WOJNĘ EKONOMICZNĄ Niemcom za finansowanie żydów niemieckich usiłujących zakładac Izrael w Palestynie.
  Ta wojna ekonomiczna polegała na wprowadzeniu EMBARGA na całkowity handel USA, Anglii i innych krajów z Niemcami, czyli IDENTYCZNIE jak obecnie żydzi wymusili na rzadzie USA oraz UE, aby wypowiedzieli WOJNĘ EKONOMICZNĄ Rosji za to, że nie zgadza się na urzywanie US dolarów w handlu miedzynardowym drukowanych przez PRYWATNE drukarnie żydowskie z USA.

  Filozofia judaistycznego TALMUDU opiera się na zamieszkiwaniu żyda na emigracji i maksymalnym WYKOŻYSTYWANIU lokalnych tubylców przez żydów NIE troszczących się o państwo w którym mieszkają, dlatego żydzi amerykańscy byli WROGAMI zakładania państwa żydowskiego, który zydzi uważali za NIE potrzebny.

  O tym wszystkim napisał w 1984 roku książke pt. „The Transfer Agreement” żyd amerykańsko-polski o nazwisku Edwin Black, który uczciwie wyjaśnił jak to Adolf Hitler jest OJCEM EKONOMICZNYM i faktycznym ZAŁOŻYCIELEM Izraela czego się WSTYDZĄ bardzo chytrzy żydzi amrekańscy oraz żydostwo światowe.

  Edwin Black jest synem polskich żydów z Białegostoku, którzy się wyrzekli swojego syna po napisaniu tej książki, która wyjaśnie, że Hitler był FAKTYCZNYM założycielem Izraela.
  Oto rozmowa z żydami którzy WYRZEKLI się syna za to, że uczciwie przedstawił historie:

 22. angelo1961 said

  A co z Raportem rotmistrza Pileckiego?

 23. Boydar said

  „… Adolf Hitler był i jest ZAŁOŻYCIELEM Izraela …”

  A kot mojego sąsiada jak zostaje na noc w sklepie, to przywiesza sobie odznakę „kierownik sklepu”.

  Założycielami Izraela były, są i będą anglopejsy, i proszę nie fałszować historii !

 24. J B said

  @14 jeżeli nie można otworzyć filmiku na YT, bo jest np. to w google wpisz ten adres strony http://www.unblockyoutube.co.uk/
  Wyświetli ci się ramka, w jej dole wklej link filmiku z YT w tym przypadku filmiku powyżej https://www.youtube.com/watch?v=NcXrKnaaJA0 ) i już można oglądać.

 25. Mańka said

  https://palestyna.wordpress.com/2015/01/26/gdyz-tylko-dzieki-przelanej-krwi-zdobedziemy-ziemie/

 26. Kar said

  ..ciekawy unikatowy historyczny temat: drewniane drzwi do komory gazowej..

 27. JO said

  Wg mnie raporty Pileckiego sa sfalszowane

 28. Kar said

  re:27

  cos w tym musi byc panie JO, bo kiedys rozmawialem z zona, ta druga, Kon Piekarskiego (Escaping Hell), ktora mowila, ze Piekarski mial duzy problem z opublikowaniem swojej ksiazki. Musial kilka razy podchodzic-zmieniac, zeby uszczesliwic cenzure. Piekarski i Pilecki znali sie z obozu..

 29. RomanK said

  Uwaga!!! Uwaga!!!!
  Na siedemdziesiata rocznice wyzwolenia Obozu Aushwitz…Rosjanie udostepnia i otwieraja Archiwum i dukumentacje obozowa…

  http://sputniknews.com/russia/20150127/1017411695.html

 30. Filo said

  22
  Angelo 67
  Zydowska polityka czy ichnia religia pozwala poswiecac zycie zydow dla osiagniecia pewnych racji stanu (ratowanie zydow)
  I nie pierwszy raz w historii zydowskiej zydy poswiecaly zydow na oltarzu Jahwe. Pisze o tym Stary Testament.
  Nasi zydzi z Polski byli wlasnie takimi ofiarami.
  W swojej ksiazce pt. Freedom Fighter, autor Dziura Dziurski (nazwisko zmyslone) pisze wyraznie, ze zeby powstalo panstwo izrael musial sie polac zydowska krew. Nie na darmo ukuto termin Holokaust co oznacza ofiare calopalna.
  Dziura Dziurski byl inspektorem d/s zdrowia na terenie obozoe koncentracyjnych. Na to stanowiski wsadzili go AKowcy- jako Slazak mogl udawac Niemca, czy niemieckiego Slazaka. Po wojnie Anglicy muz zmienili tozsamosc i nazwisko i wyslai do Australii, gdzie spisal swoje wspomnienia. Duzo czasu poswiecil na opisanie kompleksu Auschwitz.
  Wiec Pilecki i inni Polacy, ktorzy probowali powiadomic Anglikow (Churchilla ) o warunkach obozowych i losie tysiecy Zydow – nie bardzo mogl pomoc tym zydom, bo Churchill byl wlasnie czescia planu wymordowania czesciow, zwlaszcza biednych zydow, zeby wstrzasnac opinia swiatowa tak, zeby nikt sie Palestynczykami nie przejmowal.
  Anglicy byli bardzo przeciwni powstaniu panstwa Izrael. Arabowie tez. Wielki Mufti kumal sie z Hitlerem, ale tez nic niw skoral bo Hitler to byl tak samo zly adres.
  Czy Hitler byl swiadom, ze pomagala wykonczyc Palestyne, tego nie wiem, czy robil to swiadomie. ALe prawda jest ze zydzi wyszli z Niemiec tak obladowani jak niegdys biblijne pastuchy z ograbionego Egiptu.
  Za pieniadze wywiezione z Niemiec kupowali bron i podkradali Amerykanom cale samoloty, ktore rozbierali na czesci i skladali potem w Czechach.
  O tym wszystkim pisal pierwszy mer Jerozolimy, Ted Kolleck i opisal to w kilku ksiazke. Ja znam „My Jerusalem” – bardzo dokladne wspomnienia austriackiego syjonisty, ktory w czasie wojny byl w Zydowskiej Agencji (Jewish AGency).
  Ta agencja przygotowywala do zasiedlania Palestyny. Zydow szmuglowali z obozow, w tym z Oswiecimia, i ladowali na statki do Palestyny.
  Jednym z dowodow spisku zydow przeciwko zydom jest niepodwazalny fakt, ze bogate zydostwo w calym zachodnim swiecie nie kiwnelo palcem, zeby tym biednym zydom pomoc.Bogaci angielscy i amerykanscy zydzi w ogole nie pozwalali na emigracje zydowska do Anglii czy USA.
  Nieswiadomi zydzi pisali listy do angielskich politykow i tez nic nie wskorali bo Kijow mial inne plany.
  Warto tez poczytac Neturei Karte, prawdziwych zydow – ale oni nie uznaja panstwa Izraela bo im w Torah pisze, ze zydzi beda mogli wrocic do Jerozolimy jak przyjdzie powtornie mesjasz.
  No wiec chcial – nie chcial Hitler rzeczywiscie przyczynil sie do utworzenia panstwa Izrael.
  Anglicy sie bardzo sprzeciwiali; za to im Irgun zbombardowal Hotel Dawida, w ktorym mieszkali glownie Anglicy.
  Kolleck byl bardzo dumny ze swojego pisania bo od dziecinstwa marzyl mu sie kraj zydowski. Wszystko co opisuje- opisuje z wielka duma i bardzo szczerze.
  Nalezy zwrocic uwagem ze Harvard Agreement syjony sie zgodzily, ze kazdy zyd, ktory wyjezdza z Niemiec moze wyjechac tylko do Palestyny! Amerykanscy i angielscy zydzi bardzo przestrzegali tego porozumienia.
  Kolleck szmuglowal zydow z obozow koncentracyjch i roznych miejscowosci na terenie Polski i w ogole Europy.
  Nalezy zwrocil uwage kto na II wojnie najbardziej sorzysta. Nie skorzystala Anglia bo stracila kolonie; i podczas gdy panstwa powojenne lizaly rany swiat bardziej wspolczul zydom – na tym wspolczuciu powstawalo panstwo Izrael z pelna aprobata wielu panstw. Niemcy wyplacaly renty i odszkodowania,
  Natomiast Deklaracja Balfourda nie obiecywala powstania panstwa Izrael , tylko prawo zydow do wlasnego miejsca zamieszkania.
  Zydom udalo sie przekupic jankesow, a Turcy beda dlugo zalowac bo w ONZ glos Turcji po dlugich debatach to glos turecki zapewnil zydom prawo do osiedlania sie w Palestynie.

 31. Mańka said

 32. RomanK said

 33. RomanK said

 34. Nemo said

  Stare ale…. aktualne:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: