Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezsenna o Wolne tematy (24 – …
  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Poznań: Czterech mężczyzn zatrzymanych po manifestacji antyżydowskiej

Posted by Marucha w dniu 2015-01-29 (Czwartek)

gwiazdo-swastyka

Powyższy odrażający obrazek nie ma nic wspólnego z treścią artykułu i służy jedynie do celów pedagogicznych.

Podczas wtorkowej manifestacji pod siedzibą gminy żydowskiej policja zatrzymała czterech mężczyzn. Należą do Poznańskiego związku Patriotycznego Wierni Polsce.

Manifestacja miała związek z obchodami poświęconymi pamięci Żydów, ofiar Holocaustu. Manifestację pod hasłem: „Brońmy Polski, byśmy nie stali się drugą Palestyną” zorganizował Poznański Związek Patriotyczny – Wierni Polsce. To ta grupa, która co miesiąc organizuje „marsze smoleńskie”.

Zatrzymano czterech mężczyzn. Najmłodszy z nich za trzy dni skończy 18 lat, najstarszy ma 21 lat. Powodem zatrzymania był transparent przyrównujący gwiazdę Dawida do swastyki.

– Mogło dojść do obrazy uczuć religijnych i nawoływania do nienawiści – tłumaczy Marek Kowaliński z biura prasowego policji. [Nawoływanie do nienawiści wobec naszych największych wrogów w dziejach, wydaje się wszakże mieć solidne podstawy historyczne – admin]

Mężczyźni usłyszeli zarzut nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych i rasowych. Po przesłuchaniu na komisariacie zostali wypuszczeni do domów. Demonstranci odpowiedzą za swój czyn przed sądem.

http://www.polskatimes.pl

Nigdy nie słyszeliśmy, aby jakiegokolwiek uczestnika demonstracji antyrosyjskich, również nawołującego do nienawiści, pociągnięto do odpowiedzialności. Nie pociągnięto do niej też ani Lecha Wałęsy, ani Zbigniewa Bujaka, otwarcie nawołujących do wojny z Rosją, która może skończyć się tylko w jeden sposób: jatką Narodu Polskiego. Nikt wreszcie, kurwa, nie powiedział złego słowa o niejakim Cejrowskim, który – również otwarcie – propagował w telewizorze strzelanie do Rosjan.
Admin

Komentarzy 57 do “Poznań: Czterech mężczyzn zatrzymanych po manifestacji antyżydowskiej”

 1. NyndrO said

  Chłopcy po prostu wykazali solidarność z działalnością charlie hebdo.Ale ło co chodzi.No wolność jest,nie?Mówili!

 2. Ryszard Kubaszko said

  O propagowanie nienawiści oskarżają ci, którzy niedawno wołali „Je suis Charlie” i bronili wolności propagowania nienawiści do chrześcijan i muzułmanów.

 3. Idę o zakład, że jakby pojawiła się podobna grupa, która umieściłaby swastykę na np. krzyżu, polskiej fladze
  to nikt by się tym nie zainteresował. Wtedy byłaby to zapewne osławiona „wolność słowa”.

 4. Birton said

  godz 18:46 – nadają właśnie w TVP Kultura mocno antyżydowski w wydźwięku film z 2012 roku : ” Izrael- państwo apartheidu” dowodząc słusznie, ze to co wyprawiało RPA z Murzynami należy pomnożyć przez 10 w stosunku do tego co Izrael wyprawia z Palestyńczykami.
  Ponadto do przemyślenia na wieczór: Jaki pożytek, my Polacy, mamy z Żydów oprócz Kaczki Dziwaczki i Lokomotywy?

 5. NyndrO said

  Ad 4.* No ja bym jeszcze doliczył wielką rolę Kobuszewskiego w „Królu bulu”.

 6. Mordka Rosenzweig said

  Czlowieki nie rozumieja rusznica pomiedzy wolnosc slowa, a mowa nienawisci i antysemitycznosc.

  Ruwniesz nawolywanie do stszelanie do Rosjan jak muwi pan Bujak to jest oznaka, sze pan Bujak jest patriota bo nawoluje do samoobrona pszed Rosja.

  A tak poza tym to pan Mordka wzywa wszystkie czlowieki aby pszygotowac sie do swieto Purim kture sie zacznie 4 marca.

  Nasza rasa jusz planuje cos wspanialego dla caly swiat ale pan Mordka nie mosze jeszcze powiedziec co.

  Pan Mordka mosze dac tylko pewna wskazuwka dla czlowieki: a wiec pan Putin to jest taki starozytny Haman ktury jest obecnie i ktury jest dobsze opisany w Ksiaszce Esthery (Book of Esther) w Stary Testament.

  Pan Mordka w zaufaniu tylko powie, sze Book of Esther to nigdy nie byla czescia Stary Testament ale nasza rasa ja tam wsadzila „Ku Pokrzepieniu Serc”.

 7. NICK said

  Szanowny Panie Mordka.(6).
  Braliśmy to pod uwagę. Uwaga Nasza jest warta… .
  Może Pan sam napisze. Czego jest warta.
  Aaa. Co tak długo Pana nie było?
  Pozdrawiam.

 8. Rausau spolen said

  Jaaa! Jeden mandat za przyrównywanie swastyki do gówiazdy dawidawać

 9. Bronisław said

  Czcigodny Panie Marucha!

  Podzielam Pana wypowiedź i popieram, tylko uważam, że niepotrzebnie w pierwszym zdaniu użył Pan terminu „również”, co sugeruje, iż te dwa typy manifestacji uzasadnione są podobnymi przyczynami?!
  Ps.: Obserwujemy, że między syjonistami, a ortodoksami postępuje widocznie nienawiść, co zwykle doprowadza do wzajemnego wyniszczenia obydwu stron. Pytanie tylko, jak tragiczny wcześniej Nam (gojom) przygotowują los!!!
  W radio Maryja są teraz prowadzone cykliczne rozmowy. Dzisiaj na temat: „Nadzieja w Kościele i demokracji”. Nie dopowiedzą tylko, iż w „demokracji” ma owszem nadzieję, ale „Synagoga Szatana”.
  Nam gojom, w tym Polakom, jak na razie oferują rozpacz. Wczoraj jeden z przywódców PIS, niejaki Wojciechowski, obwieścił na antenie tego radia, że od 1991 roku w Polsce (o czym dobrze wiemy) ponad 100 tys. Polaków popełniło samobójstwo. PIS ciągle się żali, iż oni dyskryminowani są przez Nasz Naród, chociaż gotowi są wyciągnąć Nasz Kraj z zapaści (ale „niedojrzały lud” nie daje im szans)!!!
  Nadzieję owszem pokładać możemy w Trójjedynym Bogu, ale czy w Hierarchii Naszego Kościoła, to należy mieć poważne wątpliwości!

 10. Boydar said

  W Hierarchii również Panie Bronisławie. Tylko nie tej obecnej; ta obecna, cytując pewnego dobrze zorientowanego księdza, „musi wymrzeć”. A o tą przyszłą martwi się aktualnie Pan JO. Znając Go, doprowadzi dzieło do skutku. Zawzięty zaś jest niemożebnie.

 11. Mordka Rosenzweig said

  re 7

  Szanowny pan Nick,

  Ja pan Mordka nie pisal bo ma ostatnio duszy kryzys osobowosci kim wlasciwie jest. Moszna nawet powiedziec sze to jest pewien mental disorder czyli choroba psychiczna.

  Od kiedy pan Mordka pszeczytal, sze pan Biskup z Floryda powiedzial, sze malszenstwa dwuch panuw pedaluw to jest oznaka swietosci to pan Mordka jusz sam nie wie czy ma byc zyd czy tesz zwykly swiety.

  Florida Archbishop: Same-Sex Relationships ‚Marked By Love And Holiness’

  http://www.truthrevolt.org/news/florida-archbishop-same-sex-relationships-marked-love-and-holiness

 12. veri said

  Suplement 🙂

  http://elizadumoulin.blogspot.de/2015/01/dzis-jestem-zydowka.html?showComment=1422560443489#c6708194369763859236

  Wstawilem tam kilkanascie wpisow … juz jest koszernie ! 🙂

 13. NyndrO said

  🙂

 14. Celownik said

  To się będzie i musi rozwijać a pasożydy niedługo będą się bali wyjść na ulice. Dość już niszczenia i rabunku Polski żydowskie bydlaki. Tutaj Palestyny sobie nie urządzicie zbrodniarze. WON wszyscy z Polski. To nie wasz kraj ani ojczyzna przybłędy wampiryczne.
  Precz z żydowskim okupantem!!!

  Re 8

  Kościół nie pomoże. Jest cały zażydzony. Około 80% hierarchów kościelnych jest żydami. Bóg też nie pomoże jak sobie sami nie pomożemy. Pisze Pan bajki dla naiwnych.

 15. Cracovia Pany! said

  Co się musi stać, żeby do ludzi dotarło, że są niewolnikami? I czy coś się zmieni jeśli to do nich dotrze? A jeśli nawet to kamienie nie dadzą rady systemowi i „bratniej pomocy”. Pesymizm czy realizm?

 16. Cracovia Pany! said

  Wiem. Dopóki będzie nas stać na kiełbasę z Biedronki i piwo z puszki to nie ruszymy dupska by odzyskać Polskę. Niestety.

 17. NICK said

  Szanowny Panie Mordka. (10).
  Mój „mental” szwankuje. Nie wiem czy podobnie. Stopień szwankowania jest dość duży. I na tym stwierdzeniu, dziś, poprzestanę.
  P.S.
  We Polsce ciśnienie jest niskie. Aktualne i atmosferyczne, oczywiście. Sen nas ogarnia. Trza iść spać. Oby marzenia senne były właściwe. Ziewam… .Publicznie? Wstyd.
  Dobrej nocy.

 18. przemądrzałe bydlę said

  Ta manifestacja pod gminą żydowską odbywała się pod hasłem „Brońmy Polski, byśmy nie stali się drugą Palestyną”. Na stronie Poznańskiego Związku Patriotycznego „Wierni Polsce”, który to organizował, znajduje się tekst wygłoszonego tam oświadczenia:
  http://www.wiernipolsce-poznan.pl/oswiadczenia/bronmy-polski-bysmy-nie-stali-sie-druga-palestyna/
  a na ich kanale na YT jest materiał video z wydarzenia:

  PS. Szkoda tylko, że odpłynęli w szajbę smoleńską.

 19. przemądrzałe bydlę said

  @4
  Ten film jest dostępny na chomikuj.pl:
  http://tiny.pl/qzzxq
  PS. Warto przewinąć w dół i rzucić okiem na inne znajdujące się tam filmy o Izraelu, np. o syjonistycznych, indoktrynacyjnych wycieczkach do tego kraju organizowanych dla młodych Żydów z diaspory.

 20. Bronisław said

  AD.: 12!

  A kiedy to pisałem Panie Celownik, iż Nasze poświęcenie i zaangażowanie nie jest konieczne, ale jak Pan jest przekonany, że to wystarczy to Panu współczuję?!!!

 21. przemądrzałe bydlę said

  Ciekawy też, po opisie, wydaje się film „Hollywoodism”, opisujący początki Hollywood i największych tamtejszych wytwórni filmowych założonych przez Żydów. Oczywiście, jako że autorem dokumentu jest Żyd, to zapewne nie należy się spodziewać ukazania roli Hollywood w zniszczeniu tradycyjnej WASPowskiej kultury Stanów Zjednoczonych oraz konfliktu Hollywood z amerykańską hierarchią katolicką, ale myślę, że i tak warto obejrzeć.

 22. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2015/01/29/poznan-czterech-mezczyzn-zatrzymanych-po-manifestacji-antyz… […]

 23. anka said

  Organizatorzy pikiety to zydzi z Klubu Gazety Polskiej w Poznaniu.

  Bogdan Freitag – organizator spotkania.Wciska sie wszędzie jako
  obrońca Polski i katolickiej wiary.Nie dajcie sie nabrać na
  talmudyczne przedstawienie.

  https://pl-pl.facebook.com/Kluby.GAZETY.POLSKIEJ.na.FB/posts/494613487225650

  Na filmie nie widać transparentu z napisem,że Polska to kondominium
  niemiecko – żydowskie.Śmierdzi to PIS-em na odległość.

  Woda na młyn Gaz.Wyb.

  http://wyborcza.pl/1,75248,17324368,Antysemityzm_w_Poznaniu_w_rocznice_wyzwolenia_Auschwitz.html

 24. anka said

  Sprostowanie :kondominium niemiecko – rosyjskie.

 25. NC said

  Przecież Kopaczowa poleciała do paryżewa by popierać Charliego Hebdo i by podkreślić, że wolność słowa jest naważniejsza.
  W UE nie ma czegoś takiego jak „obraza uczuć religijnych i nawoływanie do nienawiści”
  Jak wolnośc słowa to wolność słowa.
  Zwolnić z pracy Marka Kowalińskiego z biura prasowego policji.

 26. Ella said

  No, Admin i wulgaryzmy? Nie tego się tutaj spodziewałam. Jednym słowem – wstyd!

 27. marta15 said

  „….Israel’s bus company Egged has accepted this ad in Jerusalem:

  “Statement of the kingdom. From the teachings=instructions of the [Lubavitcher] rabbi

  The Gentile does not want anything. He waits to be told what the Jew wants!”..”
  —-
  Izraelska kompania autobusowa zaakceptowala te reklame:
  „…Orzeczenie krolestwa. z nauk /instrukcji jednego z rabinow Lubaviczow.
  Goj (sam z siebie) nie chce NIC. On tylko czeka aby jemu powiedziano czego chce Zyd…”

  http://mondoweiss.net/2015/01/rabbis-about-gentiles
  Niestety, to stalo sie poniekad prawda.
  Wiekszosc gojow porzucila swoje chrzescijasnkie wartosci i karmi sie glownie goownianymi wartosciami nachalnie promowanymi przez swiatowe zydowstwo za pomoca media, ksiazek, tzw edukacji .
  Oni mysla ze to co zydowstwo promuje to jest wlasnie to czego oni chca.
  Wyuzdany, nieodpowiedzielny seks, skupianie uwagi na sobie, swoim wygladzie,swych romansach etc., bezsensowna gonitwa za kasa i gromadzenie rzeczy materialnych czyli w wiekszosci niepotrzebncych gratow, ciagle poszukiwanie plytkich przyjemnosci , bezmyslnosc i lekcewazenie sprawach wiecznych .
  Ksazke by mozna o tym naoisac.

 28. marta15 said

  „…Heaven’s chosen instrument for punishing the degenerate Christianity of our time is the Hebrews.”…”
  „…Zydzi sa wybranym instrumentem /srodkiem za pomoca ktorego Niebiosa karza chrzescijan za ich degeneracje”.

  http://www.henrymakow.com/

 29. pokojnaziemi said

  Odpowiedzialność zbiorowa to narzędzie szatana, kto do niej nawołuje staje się jego sługą. Są różni Żydzi, wielu zrobiło mnóstwo dobrego w walce z apartheidem syjonistycznym, część poświęciła kariery, normalne życie by bronić Palestyńczyków i innych ofiar żydowskich szowinistów.

  Wielu komentujących w internecie nie dorasta im do pięt, ale wrzuca wszystkich Żydów do jednego worka, najczęściej z niskich pobudek, jak żądza zemsty za krzywdy rzeczywiste i urojone. Aparat przemocy w Izraelu terroryzuje również Żydów, zwłaszcza tych którzy się przeciwstawiają polityce zbrodni obecnych władz będących spadkobiercami terrorystycznych band Irgun, Lehi, Hagana, Stern masakrujących w Palestynie kilkadziesiąt lat temu, o czym pisali głośno i wyraźnie Albert Eistein i Hanna Arendt, nie tylko Arabów ale i Żydów.

  Żydzi tak samo jak inne grupy dzielą się na tych złych i tych dobrych.

  (…)

  Już dziękujemy. – admin

 30. marta15 said

  bardzo ciekwe uwagi ..

  „….. They must lock the gates to Dante’s entire 9th circle of hell – assigned exclusively to the usurers and sodomites. There is a real connection between these sins crying to heaven for vengeance, sins which deny life, livelihood and posterity to souls.

  In the real Divine Comedy of world and time, God allows – merely allows – the Jews to have a lot of power over post Christian populations.

  Before you can have a Christian nation state you must have a baptised nation. And the former nation states of baptised populations are now post Christian, post modern, post everything populations that have thoroughly collaborated in becoming anti-Christ. They have welcomed the Jewish revolutionary spirit with open arms. And they became persecutors of the holy Christian faith; theirs is a persecuting infidelity. But now that the Jews have it all over them and they are paying through the nose and every other orifice, they are crying ‚foul’ and cultivating a backlash based on their own version of racial supremacy. Good luck with that. Even the Arayan racial supremacy of the Nazis (about which much ado) was only ever a slave’s flattery of the Talmud….”

  Chrześcijanie muszą zablokować bramy do całego 9-tego kręgu piekła opisanego przez Dantego – przypisanego
  wyłącznie dla lichwiarzy i sodomitów. Istnieje realne połączenie między tymi grzechami wołającymi o pomstę do nieba, grzechami , które zaprzeczają życiu, , utrzymaniu i potomstwu dla dusz.

  W rzeczywistej Boskiej komedii świata i czasu, Bóg zezwala – zezwala zaledwie – Żydom posiadanie duzej władzy nad kiedys chrzescijanskimi narodami .

  Zanim można mieć chrześcijańskie państwo narodowe trzeba najpierw mieć ochrzczony naród.
  A obecne państwa narodowe, z kiedys ochrzczonych populacji ,są teraz post -chrześcijaniskie, post – nowoczesne, post -wszystko inne.
  Sa one populacjami, narodami ,ktore calosciowo, celowo współpracowaly w stawaniu sie ANTY-chrzescjanskimi.
  One powitały żydowskiego rewolucyjnego ducha z otwartymi ramionami. I same stały się prześladowcami świętej wiary chrześcijańskiej; ich jest prześladowanie niewierność.
  Ale teraz, jako, że Żydzi uzyskali nad nimi calkowita przewage i ledwie zipia pod kazdym wzgledem, to teraz płaczą glosno ze to „nieuczciwosc/niefair zagranie ” i kultywowuja cofanie sie na podstawie własnej wersji supremacji rasowej.
  Powodzenia z tym. Nawet Araynska rasowa wyższość Niemców ,(o której robi sie wiele hałasu) byla tylko pochlebstwm niewolnika Talmudu …. „…”
  http://www.henrymakow.com/

 31. marta15 said

  „..I agree with the author.
  The short term prospects of humanity are rather catastrophic. because those who are anti-Christ are against nature and God. There is nothing for it. But God specialises in eucatastrophes and happy endings.
  This is not to say He will not make a full end of his enemies with special FX and focus upon apostates who have uncrowned Him. ..”

 32. pokojnaziemi said

  @23 Ania – bardzo wartościowa informacja, typowa perfidia w manipulacji opinią publiczną ze strony połączonych sztabów GW + GP, trudno jest nie dać się złapać.

  Nie darmo pewna ważna książka z 1961 r. nazywa się „Perfidy”…

 33. pokojnaziemi said

  Z zaśmierdłych kanałów podziemia ku światłu dziennemu wypełzł obrzydliwy, oślizły robal zwany Adam Bielan bezczelnie żądając od podatników UE miliardów „na pomoc” „Ukrainie”.

  Jaka część tych miliardów ma trafić w jego brudne łapska? Tego nie powiedział….

 34. Marucha said

  Re 26:
  Muszę Panią zmartwić.
  Tych wulgaryzmów jest o wiele więcej, niż Pani zdążyła u admina wypatrzeć.
  Żyjemy w takich czasach, że nawet najcięższe wagowo przekleństwa i bluzgi są zbyt łagodne, aby opisać rzeczywistość, a zwłaszcza szumowiny które rządzą w polityce i mediach.
  Trudno, przestałem być pięknoduchem.
  Wolę być wulgarny, niż śmieszny.

 35. slowianin said

  niema sie co buntowac ,wiadomo kto nami rządzi.Jedynie powtórka historii i jej dokończenie coś zmieni

 36. Już na pierwszy rzut oka pachnie to „podpuchą”, mającą na celu uwiarygodnienie i stworzenie dobrej „legendy” wspomnianej grupie „patriotów smoleńskich”, niemniej trzeba podziękować Ani za postawienie kropki nad i.

 37. Lily said

  W Poznaniu,na tym zgromadzeniu powinni byc wszyscy,ktorzy nie byli w tym czasie w pracy.
  Jak wiadomo,w liczbie sila.Moze cos,sie zacznie od Wielkopolski,jak kiedys…A jesli,chodzi o Zydow,to jak widac,tylko dobrze,albo buzia na zamek…

 38. merc43 said

  Gwoli ścisłości: manifestację organizował Poznański Związek Patriotyczny-Wierni Polsce, nie mający od bardzo dawna nic wspólnego z Klubem Gazety Polskiej, wraz z młodzieżą z Ruchu Narodowego. @ 23 Ania, pisząc delikatnie, mija się z prawdą. Słyszała, że gdzieś dzwonią, tylko nie wie, w którym kościele, a być może jest to prowokacja.

 39. Lily said

  A czy te kluby,Gazety Polskiej,maja cos wspolnego z niejkim Sakiewiczem?.Bo to wazne, dla mnie.

  Tak, jakby Pani pytała, czy te liczne kościoły mają coś wspólnego z Jezusem…
  Admin

 40. Złamas said

  @ 29 pokojnaziemi

  Odpowiedzialność zbiorowa to narzędzie szatana, kto do niej nawołuje staje się jego sługą. Są różni Żydzi, wielu zrobiło mnóstwo dobrego w walce z apartheidem syjonistycznym, część poświęciła kariery, normalne życie by bronić Palestyńczyków i innych ofiar żydowskich szowinistów.

  Wielu komentujących w internecie nie dorasta im do pięt, ale wrzuca wszystkich Żydów do jednego worka, najczęściej z niskich pobudek, jak żądza zemsty za krzywdy rzeczywiste i urojone. Aparat przemocy w Izraelu terroryzuje również Żydów, zwłaszcza tych którzy się przeciwstawiają polityce zbrodni obecnych władz będących spadkobiercami terrorystycznych band Irgun, Lehi, Hagana, Stern masakrujących w Palestynie kilkadziesiąt lat temu, o czym pisali głośno i wyraźnie Albert Eistein i Hanna Arendt, nie tylko Arabów ale i Żydów.

  Żydzi tak samo jak inne grupy dzielą się na tych złych i tych dobrych.

  🙂 ale żeś się pan nastukał w klawiaturę….. ilu tych ‚sprawiedliwych ‚ było? pięciu? może pięćdziesięciu? z całej populacji to promil od promila promila…. w matematyce wyjątek potwierdza regułę i to niechcący pan potwierdził… i zaraz pan napisze, że wśród niemców też byli ‚tacy i owacy’… „Pianistę” żeś pewnie waść oglądał? 🙂

  Jak jacyś z wybranego narodu są tacy sprawiedliwi „i w ogóle”, to nazwiska proszę, tych co żyją obecnie i coś robią dla gojów naprawdę pożytecznego …

 41. Do p. Merc43 (kom. nr 38): Stwierdzenie, że ów Związek nie ma „od bardzo dawna” nic wspólnego z gadzinówką Sakiewicza sugeruje samo w sobie, że kiedyś jednak coś wspólnego z nią miał, a to nie jest najlepsza rekomendacja (przynajmniej w mojej opinii).

 42. W nawiązaniu do własnego komentarza nr 41: Trzeba powiedzieć jeszcze więcej i pójść w tej ocenie jeszcze dalej. Fakt, że owa arcypatriotyczna (w użytkowanej retoryce) organizacja nie ma obecnie formalnych związków z poznańskim Klubem GP, nie przeszkadza zupełnie temu, że jest ona, można tak to ująć, jego wiernym, bliźniaczym klonem. Wystarczy się choćby pobieżnie przyjrzeć treściom zamieszczonym na jej stronie internetowej, by to wychwycić. Przytoczę tu krótki, jakże znamienny cytat:
  „(…)Ci, co zarządzają obecnie Polską, czyli substytut premiera i substytut prezydenta, oddali naszą suwerenność byłym zaborcom Polski. Oddali suwerenność na rzecz Rosji judaszowym pocałunkiem w Smoleńsku (sic!), a na rzecz Niemieckiej (sic!) Unii Europejskiej, w Berlinie złożył hołd unijny sługa, Sikorski”. Jest to fragment oświadczenia „Na 151-szą rocznicę wybuchu powstania styczniowego”, sygnowanej przez jej kierownictwo dokładnie rok temu (25.01.2014).
  I to są te „patriotyczne mądrości”.
  Zresztą poczytajcie sobie sami:
  http://wiernipolsce-poznan.pl

 43. pokojnaziemi said

  PressTV-Israel troops fired for criticizing regime

  Nazwiska: Antoni Słonimski, Marek Edelman, Joseph Nitchthauser, Gilad Atzmon, Roi Tov, Uri Avnery, Gordon Duff, Stephan Lendman, Norm Finkelstein, Noam Chomsky, Richard Silverstein (Tikun Olam), Brat Nataniel, Gideon Levy, Phillip Weiss, Glenn Greenwald, Max Blumenthal, Rabin Michael Dov Weissmandl, Benjamin Freedman, Szlomo Sand, Israel Shahak, Robert I Friedman, , David Cole, Alfred M. Lilienthal, autor filmu „Defamation”,

  Neturei Karta – Orthodox Jews United Against Zionism

  The Shministim | Ed Asner Młodzi Izraelczycy są więzieni za odmowę służby w IDF przeciwko Palestyńczkom. A co poświęcili polscy forumowi żydożercy, dostarczający paliwa/amunicji i sensu istnienia takim organizacjom jak ADL, WJC czy AIPAC?

  Israel vs Israel – Documentary by Terje Carlsson

  Breaking the Silence › Israeli soldiers talk about the occupied territories

  Free documentary on Israeli women soldiers; UPDATED with disclaimer | The Only Democracy?

  Jewish Voice for Peace

  LiveLeak.com – Iranian Jews to vote for Mahmoud Ahmadinejad (comments)
  Tehran – APA. The majority of the Jews living in Iran will support Mahmoud Ahmadinejad in the presidential elections, head of Iranian Jews Society David Mutai told Ynet portal. He said that the Jews living in Tehran, Isfahan, Mashhad and other cities were going to vote for the incumbent president.

  Supporting the Palestinian BDS. Call From Within.
  This is an initiative by Israeli activists who have worked for many years to try to change the situation through various actions and campaigns. We decided to support the Palestinian call for a boycott when we realized that our other efforts, while important and necessary, are not enough to bring real change. Israeli public opinion and the country’s political agenda will change only when the price of continuing the status quo becomes too high. We hope that the BDS campaign will eventually have this effect. We believe that ending the occupation and establishing equal and just political arrangements in Israel/Palestine are also in our interest as Israelis.

  We are asking the world to intervene not only because the continually escalating brutality and illegality of the occupation justify intervention, but also because the current levels of apathy in our society render this move necessary.

  „British Jews Call for Boycott, Divestment, and Sanctions against Israel”

  Analizy i wieści na temat Palestyny, Izraela, Żydów, judaizmu i syjonistów Cześć 2 Cześć 3

 44. Złamas said

  @ 43 pokojnaziemi

  Dzięki za odpowiedź. Przebiję się przez podesłany materiał i odpiszę…

 45. Ella said

  re. 34. A co z szacunkiem dla naszego pięknego języka polskiego (vide Ustawa o języku polskim, preambuła i art. 3 pkt. 1 ppkt. 2)? A co z szacunkiem dla czytelników? Czy ta kategoria zniknęła już z naszego (Admina) życia?

 46. pokojnaziemi said

  Proszę bardzo 🙂 Polecam jeszcze: The anti-Israel Jews – Israel Opinion, Ynetnews

  Marek Edelman to był niezwykły człowiek Vale Marek Edelman – anti-fascist, anti-Zionist, freedom fighter of the Warsaw Ghetto

  Musimy przeciwstawić się nieustającej kampanii „divide et impera”. Są tylko dobrzy i źli ludzie.

  Proszę mi tu nie wstawiać jakiś historyjek o „antyfaszyście” Marku Edelmanie, polakożercy!
  Admin

 47. pokojnaziemi said

  @29 admin – dlaczego cenzura?

  Co złego się stało przez opublikowanie tych kilkuset słów?

  Jeśli komentarz był za długi to wypadało poprosić najpierw, by w przyszłości się ograniczać, a nie tak brutalnie ciąć.

  To była prezentacja najbardziej spójnej koncepcji systemy zniewolenia, którego jesteśmy ofiarami – bez jego zrozumienia nie ma szans na poprawę.

  To przykre, że Gajówka stosuje te same metody, co mendia głównego-ścieku.

  Żegnam.

  Gajówka reprezentuje określone poglądy i nie musi zamieszczać tu propagandy poglądów przeciwnych.
  Nie wiem zresztą, o który komentarz chodziło… czy o ten udowadniający, że Żydzi są tacy sami jak cała reszta gnoju, zwanego gojami?
  Bana zresztą Pan(i) nie ma.
  Admin

 48. jacek z holandii said

  podajcie mi nr konta najlepiej walutowego to wysle tym chlopakom na skrzynke browara ….dzieki za takie akcje i uswiadamianie spoleczenstwu kto jest wrogiem Polski…

 49. Złamas said

  @ 43 pokojnaziemi

  PressTV-Israel troops fired for criticizing regime /pobieżnie, tu trzeba by zaglądać regularnie, by bohatera “wyczuć” więc nie mam zdania…/

  Nazwiska: Antoni Słonimski / dawno zmarł, więc nie bardzo nas interesuje/, Marek Edelman /mało konkretny jak na mój pobieżny przegląd jego wypowiedzi; może mało odważny, może małomówny jak sugerują dziennikarze robiący z nim wywiad…wg. mnie nie był szczery do końca, za żadnego goja „palca” by nie oddał…też już odszedł wię teoretycznie nie powinien nas interesować/, Joseph Nitchthauser / jestem pod wrażeniem; konkretnie i otwartym tekstem duży +++++++/, Gilad Atzmon / https://marucha.wordpress.com/2010/02/16/gilad-atzmon-jestem-uczciwym-zydem-syjonista/ mało konkretny „antysyjonista” ;w Linku Gajówkowym jego wypowiedzi są czasami – przynajmniej ja je tak odbieram – sprzeczne, ale jeśli już, to mocny cytat pana Gilad’a Atzmon’a „Jestem uczciwym Żydem syjonistą „ specyficzny trochę pogląd… /, Roi Tov /no to może taki żydowski Gajowy Marucha – ale nie dyplomowany … przepraszam gajowego za prawie „świętokrackie” użycie zarezerwowanej nazwy własnej…ale małego + można dać/ , Uri Avnery, Gordon Duff /samodzielnie myślący Żyd, ale samodzielnie –lepiej czy gorzej- myślących jest na świecie kilka miljardów /, Stephan Lendman / tu więcej niezależności i nieprawomyślności w recydywie: można +++++ dać/, Norm Finkelstein ma u mnie kilka plusów ++++ jego książkę czytałem…/, Noam Chomsky /nie chwali się, że jest naszym Starszym Bratem – bo tylko o takich nam chodzi – więc nie wnikałem głębiej…/, Richard Silverstein (Tikun Olam) /no dobra, niby prowadzi antysyjonistyczny blog, ale jeden z jego cytatów: ”Przyznaję, że Hamas jest śmiertelnym wrogiem Izraela i pokoju” , można podsumować – nawet krowa na postronku się wyrywa, jak zobaczy, że chcą ją zamordować, więc i Palestyńczycy też „się wyrywają”…niepewny jestem intencji tego pana…bez plusów/ Brat Nataniel /rewelacja  spotkałem go kilka razy w Necie, brodaty dowód na to że Bóg Gojów jednak istniej , same +++++++++++++++++/

  Gideon Levy, Phillip Weiss, Glenn Greenwald, Max Blumenthal, Rabin Michael Dov Weissmandl, Benjamin Freedman, Szlomo Sand, Israel Shahak, Robert I Friedman, , David Cole, Alfred M. Lilienthal, autor filmu „Defamation” ,….. tych panów nie dałem rady nawet pobieżnie “poczytać”……. Po prostu stary już jestem i wytrwałości mi trochę brakuje…

  Neturei Karta – Orthodox Jews United Against Zionism

  The Shministim | Ed Asner Młodzi Izraelczycy są więzieni za odmowę służby w IDF przeciwko Palestyńczkom. A co poświęcili polscy forumowi żydożercy, dostarczający paliwa/amunicji i sensu istnienia takim organizacjom jak ADL, WJC czy AIPAC?

  Israel vs Israel – Documentary by Terje Carlsson

  Breaking the Silence › Israeli soldiers talk about the occupied territories

  Free documentary on Israeli women soldiers; UPDATED with disclaimer | The Only Democracy?

  Jewish Voice for Peace

  LiveLeak.com – Iranian Jews to vote for Mahmoud Ahmadinejad (comments)
  Tehran – APA. The majority of the Jews living in Iran will support Mahmoud Ahmadinejad in the presidential elections, head of Iranian Jews Society David Mutai told Ynet portal. He said that the Jews living in Tehran, Isfahan, Mashhad and other cities were going to vote for the incumbent president.

  We are asking the world to intervene not only because the continually escalating brutality and illegality of the occupation justify intervention, but also because the current levels of apathy in our society render this move necessary.

  „British Jews Call for Boycott, Divestment, and Sanctions against Israel”

  Analizy i wieści na temat Palestyny, Izraela, Żydów, judaizmu i syjonistów Cześć 2 Cześć 3 /mam mieszane uczucia…..może tłumaczenie nie oddaje „głębi przekazu” i nie trafia dokładnie w nasz temat…/

  Podsumowując – nie jestem skłonny „przyznać się do błędu” i podtrzymuję to co napisałem w @40. Odpowiedzialność zbiorowa, nawet jak prawnie nie umocowana, stosowana jest od początku świata i niestety stosowana będzie….czy to się nam podoba czy nie…są to często instynktowne działania, bo innych działań w pewnych warunkach nie da się podjąć…. sprawa ta jest tak skomplikowana jak „sznurek w kieszeni”….

  Gdybym był trzy razy młodszy niż jestem, pańska odpowiedź @43 „zabiła by mi klina”…. no bo „gość” /czyli pan/ odpowiada mi pewnie i bez mrugnięcia okiem, nazwiska, teksty, działania /albo pozorowanie działań?/ ale… ilu z tych wymienionych „działa” skutecznie? /niby cięte pióro odpowiednio wykorzystane zabijać może, ale zaniechanie przecież zabija bardziej i więcej !!! A ilu z tych wymienionych przez pana jest po prostu sterowanych -” jedzą z ręki” i robią za „wentyle bezpieczeństwa” ?

  Jeśli szukać tych sprawiedliwych „gojofilów” /według moich wyidealizowanych, osobistych, subiektywnych kryteriów/ to pewnie tych pięciu do tej grupy uzbieramy /niewielu/, wiec proponuję wynik po drugiej połowie 0:0 i bez dogrywki…

  Pominął pan w tej liście dr Roger’a Dommergue’a, francuskiego historyka żydowskiego pochodzenia; jego list otwarty do S. Spielberga na http://www.deliberation.info/belated-holocaust-remembrance/ któremu dużo +++++++++++ można postawić…/ i on by się chyba do tej piątki też załapał.

  Dzięki za możliwość polemiki bez podbitego oka.

 50. pokojnaziemi said

  Serdecznie dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia i dodatkowe informacje.

  Odnośniki w moim drugim poście dotyczą organizacji, grup, które mają również dziesiątki, czy tysiące anonimowych członków i zwolenników. Wielu z tych ludzi bierze udział w demonstracjach, protestach przeciwko nieprawości Izraela czy syjonistów. Wielka chwała im za to w przeciwieństwie do żydożerców, którym nawet nie chce się tyłka ruszyć, za to bardzo wygodnie wylewają swoją nienawiści, żale za życiowe niepowodzenia, prawdziwe lub urojone krzywdy na internetowych forach.

  Poniżej jeszcze klika linków ze strony, którą podałem wcześniej. Jeśli komuś naprawdę zależy, to znajdzie przykłady:

  Working toward Peace through Education & Information,
  Israeli leaders meet Mahmoud Ahmadinejad in NYC
  Israeli soldiers talk about the occupied territories
  Rabbis Against Zionism
  Żydzi w Iranie protestują przeciwko akcjom zbrojnym Izraela wyrażają poparcie dla Palestyńczyków
  Most Israelis disagree with Netanyahu on Iran: Poll
  Knesset members condemn Israeli war on Gaza
  Berlin: Izraelczycy i Irańczycy protestują razem przeciw wojnie i sankcjom
  Majority of Israelis support Palestinian state
  Richard Forer: Breakthrough: Transforming Fear Into Compassion – A New Perspective on the Israel-Palestine Conflict

  Pisze Pan: „Odpowiedzialność zbiorowa, nawet jak prawnie nie umocowana, stosowana jest od początku świata i niestety stosowana będzie….czy to się nam podoba czy nie…”

  Tak samo jak kradzież, mordy, gwałty, krzywoprzysięstwo, zdrada – ale to nie powód by je stosować!

  „są to często instynktowne działania, bo innych działań w pewnych warunkach nie da się podjąć…”

  Kompletna bzdura, usprawiedliwianie zła świadczy o słabości charakteru, niemoralności, braku etyki.

  „Ojej ukradłam ten naszyjnik, bo już naprawdę nie mogłam wytrzymać, tak mnie mąż nie docenia” albo

  „Zabiłam to noworodki i wsadziłam do słoików, bo naprawdę zmusiły mnie do tego warunki!”

  NIE MA usprawiedliwienia dla odpowiedzialności zbiorowej, tym bardziej, że jest ona PODSTAWOWYM narzędziem stosowanym przez światowe zbrodnicze „elity” w realizacji ich celów. Kto ją stosuje stawia się w jednym szeregu z pomagierami oprawców, bez znaczenia są jego krzywdy. Jest to szczególnie niebezpieczne w Polsce, gdzie mieszkańców dość dokładnie można opisać jako „zakompleksionych megalomanów”.

  Życzę przyjemnej lektury i wartościowych odkryć na drodze poszukiwania prawdziwej sprawiedliwości.

 51. pokojnaziemi said

  @admin Cóż nie mam zamiaru stosować taryfy ulgowej wobec żadnych „świętych krów”, czy to żydowskich, usańskich czy polskich, czy katolickich, które zwłaszcza w moim kraju Polsce wyrządziły, i wyrządzają wiele zła (poza wyjątkami jak Wyszyński, Skarga, Isakowicz-Zaleski, Tischner, Twardowski, Pieronek).

  Nie po drodze mi z szowinistami katolickimi, polskimi, ukraińskimi, żydowskimi, rosyjskimi, czy żadnymi innymi…

  Zastanawiam się, czy mnie jest po drodze z kimś, kto gdzieś widzi „katolickich szowinistów”. Kto to taki?
  Admin

 52. pokojnaziemi said

  Doszedłem do podobnego, ale istotnie różnego wniosku: nie ma dobra, bez zła na tym padole. Za każdym razem kiedy stajemy wobec manifestacji zła mamy okazję okazać naszą dobroć.
  Istnieje zatem pewien system-grupa, satanistyczna sekta Babilonu, która od kilku tysiącleci pełni rolę „próbnika” testując nasze człowieczeństwo, poddając nas nieustannej próbie, jak zareagujemy na zło, które czynią. Jednostki i społeczności słabe poddają się, ulegają pokusom, ekstremizmowi, iluzjom, często stają się odbiciem sekty.
  Sekta, której wtajemniczone przywództwo „Mędrców Syjonu” stanowi może 1%% populacji, nigdy nie miałaby takiego wpływu i powodzenia, gdyby jej nie uległy miliardy ludzi, przez swoją ignorancję, bierność, wygodnictwo, egoizm, nieczułość.
  Dlaczego tak łatwo Polacy dawali się rozpijać, zeszmacać, szczuć przeciw innym?
  Nie dotyczy to oczywiście tylko chrześcijan, ale każdego człowieka, który stara się być dobry.
  Dlatego szeregowych członków tej sekty, karmionych głownie szowinizmem, należy potraktować jak członków innych sekt – przez odpowiednią łagodną terapię. Są często bardzo przestraszeni i zieją nienawiścią do wyimaginowanego „wroga” – trzeba ich uświadomić, że nie mają się czego bać ze strony dobrych ludzi spoza sekty, że nam wszystkim zagraża ich przywództwo często cyniczne, wyrachowane, psychopatyczne, socjopatyczne. Muszą się poczuć bezpiecznie wśród normalnych ludzi.
  Natomiast dla tych, którzy bezwzględnie, świadomie pociągali za sznurki i manipulowali innymi i doprowadzali do zbrodni – nie znam żadnej, nawet chrześcijańskiej, czy innej litości.

 53. pokojnaziemi said

  @admin 51
  SJP: szowinizm = przypisywanie szczególnie wysokiej wartości lub przyznawanie uprzywilejowanej pozycji własnej grupie;

  Mało katolickich szowinistów w mediach, na forach, w Polsce? Radio Maryja to taki tylko żartobliwy kabaret?

  Spotykałem mnóstwo Polaków, którzy zaraz w pierwszych słowach jakiejkolwiek politycznej dyskusji zaczynali mówić wyraźnie: „nasi”! „Nasi” czyli katolicy, czyli dobrzy. „Nie nasi” – nie katolicy, źli, inni… I jeszcze patrzyli uważnie czy ja też mówię „nasi”, więc nasze dyskusje szybko się kończyły, kiedy wyjaśniałem, że dla mnie istnieją tylko dobrzy i źli ludzie, a religia, kolor skóry, pochodzenie, orientacja nie mają absolutnie żadnego znaczenia.

  W dodatku ta ich bezceremonialna pogarda dla „nienaszych”…

  Pan bredzi.
  Pan nie rozumie, co to jest katolik i co to jest szowinista.
  Jeszcze Pan napisz nam coś o katolikach wierzących w Buddę albo katolikach niewierzących.
  Admin

 54. pokojnaziemi said

  @52 to było do p. Marty, nie wiem dlaczego odniesienie zniknęło…:-|

 55. bart said

  „…to pan Mordka jusz sam nie wie czy ma byc zyd czy tesz zwykly swiety.”

  Panie Mordka, Pan jesteś sam cymes.
  Gdzieżes pan sie tego nauczyŁ?

 56. Jeszcze Polska nie zgineła póki my robimy Żydom pogromy

 57. @56
  Co ???

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: