Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ukraiński „prawy sektor” jest z Izraela!

Posted by Marucha w dniu 2015-01-29 (Czwartek)

Gajowego dość irytuje bezsensowne nadużywanie wielkich liter (a także innych wątpliwych ozdobników typograficznych, jak np. wielokrotnych wykrzykników czy znaków zapytania) w poważnych tekstach, nie miał jednak czasu, aby coś z tym zrobić. Artykuł przez to staje się nieczytelny, a swym wyglądem odstręcza wielu czytelników.
Admin

Tekst pochodzi ze strony Konwentu Narodowego Polskiego, ale jest tak szokujący, że postanowiłem go skopiować. Potwierdzało by to wszystko, o czym tu pisaliśmy – że za rewolucją” na Ukrainie stoi Wielki Syjon, który chce stworzyć w tej części Europy państwo żydowskie, jako kolejny punkt realizacji planu podboju świata przez syjonistyczną ośmiornicę. Stosują dokładnie te same metody – terroryzm, dzięki którym powstał Izrael.

Nie można się też dziwić, że wszystkie media w Polsce śpiewają jak chór – jednym głosem, realizują wszak te same wytyczne. Nic im nie przeszkadza, że w skład nowych władz wchodzą potomkowie bandziorów z UPA, wiedzą, że ci będą systematycznie usuwani. Nie dziwi też stosunek do konfliktu Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych, które są przecież w rękach banksterów Wielkiego Syjonu.
I już niemal z pewnością można stwierdzić, że na Ukrainie się nie skończy, Wielki Syjon chce przejąć Rosję. Putin i rosyjskie dowódzwtwo armii zdają sobie z tego sprawę i wiedzą, że może dojść do śmiertelnej wojny.

Bogato ilustrowane artykuły znajdują się tutaj: http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/04/ukrajina-pravy-sektor-jsou-zide/

CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ !!!

*                  *                 *

W CZESKIEJ TELEWIZJI pojawiła się KOSZERNA „UKRAINKA” ze Lwowa, WALIENTINA LIULIA i podkablowała swoich WSPÓŁPLEMIEŃCÓW.

Krótkie TŁUMACZENIE, żeby DOBRZE ZORIENTOWAĆ się w kwestii „UKRAIŃSKIEJ” OPOZYCJI.

Posłuchajmy WALIENTINĘ LIULIA ze STOWARZYSZENIA SPRAW MIĘDZYNARODOWYCH, która na filmie (0:31) mówi, że:

 

„CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.”

Innymi słowy CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” są BANDEROWCAMI, ale jednocześnie są ŻYDOWSKIMI BOJÓWKARZAMI wyszkolonymi w IZRAELU. To jest ulga (dla Czechów?).

DMYTRO AWDIM JAROSZ, szef bojowego skrzydła REWOLUCJI ŻYDOWSKIEJ na UKRAINIE.

ŻYDOWSKIE NAZWISKO JAROSZ pochodzi o HEBRAJSKIEGO SŁOWA „A-ROSH” (הַרֹאשׁ), które znaczy tyle co „ZWIERZCHNIK”, „WÓDZ” i wskazuje na WYSOKĄ POZYCJĘ PRZODKÓW AWDIMA JAROSZA w CHASYDZKIEJ SPOŁECZNOŚCI UKRAINY.

Sam AWDIM JAROSZ urodził się w ŻYDOWSKIM MIASTECZKU (shtetl) KAMIENSKOJE w dniu 30 września 1971 (10 tishri 5732 rok według kalendarza judejskiego), w święty dzień YOM KIPPUR (sądny dzień).

Mędrcy Tory interpretowali narodzenie chłopca w ten dzień jako fakt, że P-n B-g Izraela wybrał go na swego wielkiego wojownika, który będzie siać grozę i przerażenie wśród gojów i dlatego od dziecka wychowywali go w tradycjach wojskowych syjonizmu i przygotowywali do wielkiej roli.

AWDIM JAROSZ już w wieku 12 lat znał na pamięć SHULCHAN ARUCH i dzieła (ŻYDOWSKIEGO FASZYSTY) ZEEWA ŻABOTYŃSKIEGO.

Ażeby przyjrzeć się małemu geniuszowi do Kamienskoje przyjeżdżał osobiście MENACHEM BEGIN. Po długo trwającej rozmowie BŁOGOSŁAWIŁ on AWDIMA i nazwał go „PRZYSZŁYM MACHABEUSZEM”.

Od lutego 1989 roku AWDIM JAROSZ został CZŁONKIEM ANTYSOWIECKIEGO KÓŁKA – „RUAH ELOHIM UKRAINY”.

A w czerwcu 1994 roku został jednym z ZAŁOŻYCIELI SYJONISTYCZNEJ ORGANIZACJI TERRORYSTYCZNEJ „TRYZUB” imienia SHIMONA BENDERA i kierował jej oddziałem regionalnym. EMBLEMATEM ORGANIZACJI była HEBRAJSKA LITERA „SHIN” w formie „TRYZUBA”, która w KABALE SYMBOLIZUJE OGNISTEGO DUCHA (RUAH) pochodzącego od „Naszego B-ga”. SHADDAI POSYŁA OGNISTEGO DUCHA na POMOC JUDEJSKIM WOJOWNIKOM walczącym o SYJON i TRZECIĄ ŚWIĄTYNIĘ SALOMONA.

Od 2005 roku AWDIM JAROSZ jest JEDYNYM WODZEM ORGANIZACJI.

Teraz AWDIM i podlegający mu BOJÓWKARZE „TRYZUBA”, CAHAL-u (armia izraelska) i GÓRSCY ŻYDZI RABINA DUDAJEWA prowadzą operację specjalną ODDZIELENIA od UKRAINY, strategicznie ważnej dla Rosji, ZACHODNIEJ UKRAINY, zasiedlonej od dawna przez CHASYDÓW.
[Nie rozumiem – admin]

Czy będą oni wykonywać MOKRĄ ROBOTĘ na UKRAIŃSKICH GOJACH? WEDŁUG ICH UZNANIA.

T E L H A I !

Za: http://judastruth.livejournal.com/175291.html

LIDER PRAWEGO SEKTORA spotkał się z AMBASADOREM IZRAELA !!!

„PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE” czyli „WYZWOLICIELE UKRAINY” mają już „GORĄCA LINIA” z AMBASADĄ IZRAELA !!!

DMYTRO JAROSZ, KOMENDANT PRAWEGO SEKTORA, SPOTKAŁ SIĘ w środę z AMBASADOREM IZRAELA w Kijowie, REUWENEM DINEM.

ZAPEWNIŁ on, że PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE oraz wyraził zapewnienie, iż w jego ruchu następuje wzrost tolerancji wobec mniejszości. Zadeklarowano odrzucenie wszelkich przejawów ksenofobii oraz szowinizmu.

Celem Prawego Sektora ma być budowa tolerancyjnej, demokratycznej Ukrainy z równymi szansami dla wszystkich. JAROSZ ZGODZIŁ się na PROPOZYCJĘ, aby USTANOWIĆ „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA, gdzie na bieżąco omawiane byłyby najbardziej palące sprawy.

DMYTRO JAROSZ to PRZYWÓDCA PRAWEGO SEKTORA, KOALICJI wielu ŚRODOWISK NACJONALISTYCZNYCH UKRAINY, która WALCZYŁA ZACIĘCIE na MAJDANIE, STANOWIĄC GŁÓWNĄ SIŁĘ BOJOWĄ. Jednocześnie to od roku 2005 LIDER WSZECHUKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI „TRYZUB” IM. STEPANA BANDERY, a wcześniej także żołnierz Armii Czerwonej.

Warto pogratulować inspiracji Prawym Sektorem pewnej części polskich narodowców, którzy w ciągu ostatnich tygodni podziwiali tę koalicję. OKAZAŁO SIĘ, że ORGANIZACJA TA BYŁA MARIONETKĄ W RĘKACH ZACHODNICH, WYKORZYSTYWANĄ do WALKI PRZECIWKO WŁADZY JANUKOWYCZA.

Od dawna było dziwnym, że sympatycy Iranu czy Syrii Al-Assada wspierają prozachodnią rewoltę na Ukrainie [jest wręcz odwrotnie – red.] Ciekawe, jak wytłumaczą teraz stanowisko Dmytro Jarosza? Ciekawe, jaki jest polski interes z całego zamieszania na Ukrainie? (…)

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela/

ŻYDZI na EUROMAJDANIE !!!

„RABIN DOWODZI, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY” !!!

Oficer CAHAL (armia izraelska) i jeszcze 300 ŻYDOWSKICH BOJÓWKARZY zostało INSTRUKTORAMI EUROMAJDANOWSKIEJ TŁUSZCZY.

Portal Stowarzyszenia Gmin i Organizacji Żydowskich Ukrainy, którego szefem jest pijarowski menedżer euromajdanu, żyd Josif Eisels, osłaniający nazistów żyda Tiahnyboka-Frotmana, wyhodowanych przez szefa Europejskiego Sojuszu Żydowskiego, miliardera i żyda I. Kołomojskiego, opublikował wywiad korespondenta Michaiła Golda z pewnym żydem izraelskim, którego autor wywiadu przedstawia jako „jednego z głównych ludzi w skomplikowanym systemie samoobrony Majdanu i barykad na Hruszewskiej”, nie wymieniając go z nazwiska. Chociaż żydowskie media przedstawiają go jako „gołębia pokoju” to trzeba trzeźwo oceniać sytuację przejęcia protestu, kiedy oficer obcej armii przyznaje się do bezpośredniego kierowania „ukraińskim buntem”.

Poniżej przytaczamy fragmenty z wywiadu tego anonimowego oficera armii izraelskiej (CAHAL) w przekładzie z języka ukraińskiego z żydowskich portali „israel7″ i „news.israelinfo”:

„To co zobaczyłem na początku rozczarowywało, tak wszystko było zdezorganizowane, brak przywódców, spójnej strategii, itp. Wtedy, nieoczekiwanie dla siebie, zacząłem częściowo zarządzać przebiegiem tego oporu, chociaż początkowo nie uważałem go za „swoją wojnę”. Organizowałem obronę, budowę barykad a później, na prośbę ludzi, zacząłem dowodzić jednym z oddziałów”.

„Byłem kilka razy na Majdanie, słuchałem nieodpowiedzialnych wypowiedzi przywódców opozycji, rozumiejąc, że ludzie mogą popełniać szaleństwa. Co i się stało kiedy po 7 godzinnych negocjacjach ta trójka wyszła na scenę i zaczęła przygotowywać grunt pod kompromis. Naród wypiął się na nich i ruszył w kierunku ulicy Hrusziewskiego zamierzając przystąpić do szturmu, absolutnie bezsensowne z wojskowego punktu widzenia. Służyłem w armii izraelskiej, mam jeszcze pojęcie w kwestii operacji anty-terrrorystycznych, sam brałem w nich udział i po prostu zrozumiałem, że teraz poleje się dużo krwi. Policzywszy ludzi na barykadach i upewniwszy się, że stosunek sił jest absolutnie nie do przyjęcia w zbliżających się działaniach, zaproponowałem zajęcie pozycji obronnej i wzmocnienie redut. Dzisiaj te barykady wyglądają tak jak powinny wyglądać. Ostateczną pewność co do tego, że jestem właśnie tam gdzie powinienem być, zyskałem po szturmie Domu Ukraińskiego, gdzie ja, mówiąc słowami „Pirkey avot”, próbowałem być „człowiekiem na miejscu gdzie nie ma ludzi”. 1500 osób próbowało przejąć budynek w którym znajdowało się 200 funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa, głównie świeżo po przeszkoleniu, i gdyby dorwali się oni do tych chłopaków to krew polała by się i po drugiej stronie. Zaczęliśmy proces negocjacji zakończony uwolnieniem Domu Ukraińskiego bez jednego wystrzału i bez rannych”.

„Tylko w moim oddziale jest 4 IZRAELSKICH BOJOWCÓW z doświadczeniem wojskowym, których, tak jak i mnie, wyprowadziło na Majdan pragnienie uniknięcia nikomu niepotrzebnych ofiar. Ja nazwałbym całą naszą grupę „niebieskimi hełmami”, analogicznie do sił pokojowych ONZ. Sytuacja na Majdanie jest dość nerwowa, wielu ludzi chce zemsty za krew ofiar, jeszcze więcej jest zmęczonych bezczynnością opozycji, wszystkie te gorące głowy są pełne iluzji w kwestii prawdziwych walk i w konsekwencji nie wyobrażają sobie możliwych następstw. Oni także nie myślą o tym, że po drugiej stronie barykad także są ludzie, dlatego nasze działania nie powinny zhańbić Majdanu z „ludzką twarzą”.

„Ja od pierwszych dni OBCUJĘ z AKTYWISTAMI „PRAWEGO SEKTORA”, UNA-UNSO, ze wszystkimi tymi ludźmi, z którymi w czasie pokoju nie znalazłbym wspólnego języka. Przy tym przedstawiam siebie wyłącznie jako ŻYDA, dodatkowo RELIGIJNEGO. Pod moim dowództwem są już dziesiątki bojowców Majdanu, Gruzini, Azerowie, Ormianie, Rosjanie, którzy nawet nie próbują rozmawiać po ukraińsku, i ani razu nie spotkaliśmy się ze zjawiskiem wzajemnej nietolerancji. Wszyscy oni z wyraźnym szacunkiem odnoszą się do mojego wyznania, już wiedzą co jem, czego nie jem, itp., i to nie wywołuje żadnego odrzucenia”.

„Dobrze zorganizowani ekstremiści to mit” – zapewnia żydowski aktywista euromajdanu.

„Ludzie, którymi ja kieruję są zorganizowani znacznie lepiej niż radykałowie. My reagujemy szybciej i bardziej skutecznie. Pod moim bezpośrednim nadzorem jest 30 ludzi a zmobilizować mogę 300. Ani OUN, ani „Prawy Sektor” na takie luksusy nie mogą sobie pozwolić” – stwierdza żyd.

Poglądy wyrażone przez anonimowego, „ŻYDOWSKIEGO OBROŃCĘ MAJDANU” są prawie dosłownie takie same jak opinie rabina Pinchasa Rosenfelda, z którym wywiad został opublikowany przez felietonistę kijowskiej gazety żydowskiej „Haadashot”, Michaiła Golda. Rabin dowodzi, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY:

„NARÓD ŻYDOWSKI POWRÓCIŁ na SCENĘ HISTORII nie po to, ŻEBY na NIEJ WYPOCZYWAĆ. Nie trzeba koniecznie stać na czele marszu, ale mnie się wydaje, że ważne jest żeby popierać dążenie dźwigające ten naród, a z nim całą ludzkość, na nowy poziom”.

I jako podsumowanie przytaczamy słowa tegoż żydowskiego instruktora z CAHAL’u:

„Ja uważam, że OBECNOŚĆ ŻYDÓW na MAJDANIE to nie tylko UCZCZENIE IMIENIA STWÓRCY, ale to jest DIALOG ŻYDÓW z PRZYSZŁĄ WŁADZĄ. To jest to co pozwoli jutro żydom żyć i pracować w tym kraju. I to jest ważka przeciwwaga dla tych, którzy krzyczą o „nieżydowskiej sprawie”. Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku”.

http://www.monitor-polski.pl

Komentarzy 12 do “Ukraiński „prawy sektor” jest z Izraela!”

 1. jj said

  Zobaczcie film z wczorajszych wiadomosci w TVN http://www.tvn24.pl/wojna-w-donbasie-mark-galeotti-krytycznie-o-kijowie,510263,s.html – doklandnie 1:29 – kto to jest ten pan z lewej strony – czy to jest ukrainiec???

 2. aleksander said

  Jarosz: Żydzi od zawsze wchodzili e skład UPA

 3. revers said

  na fejsie powstala juz dawno grupa „Bronmy Rosji”, gdzie udziela sie rzeczowo i merytorycznie „Franek Witos”-nick z akcentem przedwojennego i do 1948 roku realnego frontu ludowego, nie postkomunistycznej, buforowej, agenturalnej PSL namiastaka.

  To samo jak w materiale filmowym … i nie tylko bronmy Polski bo i Rosji przed masonskim Wielkim Wschodem z Brukseli i Wielkim Syjonem z usraela..

 4. Cracovia Pany! said

  Ma 68 lat. Na wojnę z „ruskimi” może ruszać od zaraz…http://facet.interia.pl/obyczaje/militaria/news-ekaterina-bilik-babcia-z-karabinem,nId,1596634

 5. Birton said

  na stronie http://nnm.ru/blogs/kugelblits/ novoe_istoricheskoje_otkrytie_sbu_oun_upa………..
  jest artykuł w języku rosyjskim „OUN-UPA rukovodili Evrei” co się tłumaczy jako „OUN UPA kierowali Żydzi”, autorstwa W. Naliwajczenki ( chodzi nie o majdan tylko lata 40 XX wieku oczywiście)

  Tutaj już dawniej sporo osób – m.in. pan JO – mieli takie podejrzenia – admin

 6. parva said

  Natknelam sie na YT na okultystczny wyklad o niezwyklosci 2014 roku, w wykonaniu madame Christine Lagarde p.t „Occult message in speech by Christine Lagarde of IMF”

 7. Filomena said

  Kto zna lub rozumie rosyjski powinien zobaczyc ten krotki film ormianina Filipa Ekozjanca, ktory odkrywa cala prawde o zydach. Oto linka:
  http://www.odigitria.by/2015/01/24/ukrainu-zaxvatili-ne-te-evrei-filipp-ekozyanc-video/

 8. Teraz już wiemy czemu nagle znane w świecie z polowania na antysemitów organizacje nie chcą zauważyć słonia w menażerii jakim jest ta grupa neonazistowska.
  W Polsce wystarczyło, że ktoś na Marszu Niepodległości podniósł wysoko rękę, co uznano za salut rzymski, i już rozkręcono nagonkę medialną. Tutaj cisza wokół tematu jak makiem zasiał.
  Nagle ci naziole okazali się „fajnymi chłopakami”.

 9. RomanK said

  SHIN….stylizowny zostal utrwalony- jako symbol …..Sierpa i Mlota….spleciony rekami robotnika i robotnicy….dwoch sil zenskiej i meskiej,,,,symbol kabaliczny…ezoteryczny, laczacy sie zreszta z symbolika hazarska,,,z trojzebemn Posejdona…reprezentuajcym trzy plomienie..tajemnicza bron Shivy,.,..do tego nawiazuje tryzub.
  Tryzub jest starym symbolem Tamga -Hazarskim…
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/godlo-ukrainy-chazarska-tamga-2014-09
  wiecej na temat:
  http://gnosticteachings.org/courses/alphabet-of-kabbalah/759-shin.html

 10. Guła said

  Anna Applebaum była pierwsza.

 11. jowram said

  Już prawie tydzień temu źródła donieckie podały, że ukraińskie siły zbrojne mają na terenie Donbasu tzw. mobilne krematoria, aby kremować ciała zabitych najemników (i nie tylko, bo swoich też smażyli, aby nie wykosztowywać się na państwowe pogrzeby i na renty dla rodzin). SBU Ukrainy informację przespało, a gdy się ocknęło, nie znalazło nic mądrzejszego jak odwrócić kota ogonem i wskazać na przeciwnika!
  P.S. Nalywajczenko to ten, z czyjego „namaszczenia” przewożono na Majdan broń palną i to ten sam gość, który z radością powiesił na gmachu SBU w Kijowie flagę USA.

 12. wi42 said

  Czy koś ma link do wypowiedzi prof Pazia – U. Wr. nt. banderowców:
  http://politikus.ru/events/41750-polskiy-professor-nazval-ukrainskih-voennyh-banderovskim-otrebem.html
  Rektor zrobił donos ba policję.
  Trzeba poprzeć prof. Bogusława Pazia!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: