Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szósta szansa głupiego

Posted by Marucha w dniu 2015-01-31 (Sobota)

Cromagnon-Man

Czy dżentelmen z obrazka naprawdę byłby gorszym prezydentem, niż jego poprzednicy w III RP?

Rzadko piszę o sprawach krajowych. Tym razem robię to po to, aby odwieść kilka znanych mi osób od zamiaru kandydowania w najbliższych wyborach prezydenckich.

Istnieje taka choroba, którą nazywam ‘presidentitis’. Co kilka lat zapada na nią w Polsce kilkadziesiąt osób. Choroba pojawia się ilekroć zbliża się termin wyborów prezydenckich, ale tylko prezydenckich, bo to choroba jednostek i innych wyborów nie dotyczy.

Przez ostatnie 25 lat nowego ustroju mamy już szóste wybory prezydenckie i przez ten czas oglądałem tę chorobę, czasem z bliska, u różnych osób przynajmniej kilka razy.

Ludziom nią dotkniętym, skądinąd nierzadko sympatycznym, a czasem nawet na co dzień inteligentnym, rozmnażają się wtedy w głowach zajączki, pojawia się gorączka, na twarzy wypieki, w oczach omamy, a wewnątrz organizmu niezdrowe ogólne podniecenie. Najgorszym ich wrogiem w tej fazie staje się lustro, bo coraz częściej widzą w nim siebie jako prezydenta.

Chorobie szybko towarzyszy zanik zdrowego rozsądku, krytycznej samooceny i logicznego myślenia. Zanika też pamięć poprzednich nawrotów choroby, klęsk i nabytych wtedy doświadczeń. W rezultacie kilkanaście a czasem i więcej osób, rozpoznawalnych publicznie tylko w tym okresie, z maniakalnym uporem, tak jak za każdym razem, znów wyłazi jak spod ziemi, ciuła kolejne podpisy i staje do wyborów pomnażając pokazywany palcami i przeznaczony do wyśmiania plankton polityczny. Za każdym razem budzą oni powszechne zdumienie i politowanie.

Niestety, pojawili się juz, albo zapowiadają pojawienie, także i tym razem. Jak widać nie starcza im inteligencji na to, aby z niezwykle oczywistych oznak dookoła wysnuć wnioski o tym, że los tegorocznych wyborów jest już rozstrzygnięty a wynik przesądzony. Nie potrafią zauważyć tego, że wszyscy więksi gracze już o tym doskonale wiedzą, a może nawet mają już instrukcje z zaprzyjaźnionej ambasady jedynie słusznego mocarstwa.

Wystarczy przywołać trzy przykłady stronnictw z drugiego szeregu: PSL, SLD i PiS. Koalicyjne PSL, partia znana ze swego chłopskiego sprytu i mająca najdłuższe ze wszystkich doświadczenie nieprzerwanej obecności na scenie politycznej, tym razem nie wysuwa żadnego kandydata i nie walczy, tylko od razu popiera tego, który wygra. Zapewnia sobie w ten sposób dalszy udział we władzy na pozycji II i nie ponosi żadnych kosztów ani się nie zużywa. Łatwo zarzucić im cynizm, ale trudno zarzucić brak rozsądku.

Opozycyjne partie SLD i PIS też znają już wynik i wiedzą, że walka jest z góry rozstrzygnięta. Nie traktują więc ani wyborów ani wyborców poważnie i dlatego dla zabawy wystawiły tylko dwie lalki – Barbie i Kena, czyli Ogórka i Dudę. Oznacza to, że wielki myśliwy, hrabia Bul może spokojnie spać w swym fotelu pod pałacowym żyrandolem, razem ze swoim koszernym Kaszalotem. Bul nie wyróżnia sie wprawdzie niczym, co jego wybór by usprawiedliwiało, ale właśnie dlatego został prezydentem, bo konstytucja stanowi przecież, że prezydentem może zostać każdy.

I tylko nasz plankton polityczny nadal nic nie zrozumiał. Kilkunastu śmiesznych kandydacików właśnie zbiera podpisy, pospiesznie łata braki w uzębieniu, ćwiczy miny i gesty przed wspomnianym już lustrem, przygotowuje sobie mowy inauguracyjne i sposobi się do triumfalnej inwestytury na belwederskim stolcu. Liczą bowiem na to, że w atmosferze ogólnego niezadowolenia – które notabene w większości krajów świata jest trwale wpisane w krajobraz – uda im się dopaść na skróty i władzy, i kasy (państwowej, rzecz jasna).

W tym roku, 10 maja ludzie ci mają po raz szósty swoją ustrojową szansę. Ale bardziej niż szansę na zostanie prezydentem, mają oni szansę na obudzenie się wreszcie z chorego snu i zrozumienie swej roli użytecznych durniów, którzy stając do wyborów z szansami mierzonymi niczym alkohol we krwi – w promilach – tylko je legitymizują, a więc tylko wzmacniają ten system, który z ich choroby kpi i ich głupotą się pożywia.

Bo po to, aby rzeczywiste szanse się pojawiły – zmieniony musi zostać nie tylko system, ale przede wszystkim świadomość przynajmniej 10-15% ogółu. A do tego jeszcze sporo brakuje, chociaż obecna chucpa z jaką się wciska Polsce np. kwestię ukraińską trochę część ludzi ostatnio otrzeźwiła.

Mam nadzieję, że przynajmniej na tyle, aby kolejni z nas zrozumieli potrzebę mozolnej, organicznej pracy od podstaw, w tym nad odbudowaniem narodowej świadomości. I na tym trzeba się skupić. Howgh!

Bogusław Jeznach
http://jeznach.neon24.pl

P. Jeznach mówi o odbudowaniu narodowej świadomości… Czy takie coś, jak na obrazku poniżej da się jeszcze odbudować? Czy raczej pojawią się „inwestorzy”, sprzątną gruzy i zbudują coś zupełnie nowego, np. euroburdel?

Admin

Komentarzy 36 to “Szósta szansa głupiego”

 1. Ex said

  W Polsce sytuację można zmienić tylko w jeden sposób.

 2. GM said

  W jaki?

 3. Boydar said

  Panie Ex, sytuację terytorium u kraja Putin mógłby zmienić w sposób taki sam mniej więcej przez dwa dni. Jednak z jakiegoś istotnego powodu tego nie czyni. Może wie, że ten sposób jest do de ? (rymło mi się)

  Wbrew obawom Pana Gajowego, uważam, że Jeznach ma słuszność, choć z nabytej/wrodzonej ostrożności nie wyartykułował jak On by to widział w praktyce.

  Pominę niestety dość zasadniczą kwestię, czy ów „plankton” to produkt naturalny, czy jak wszystko co „ładnie” wygląda – prawdziwe GMO.

 4. Kojak said

  Swiadomosc narodowa ? ona zawsze wbrew pozorom nie byla taka wielka . Obok swiadomosci sa tez rownie wazne inne cechy . Rozsadek ,rozwaga umiejaETNOSC ANALIZY SYTUACJI I PODEJMOWANIA ADEKWATYNYCH DO NIEJ DECYZJI ,PRAGMATYZM . Z TYM JEST DOKLADNIE TAK JAK TYM OBRAZKU A NAWET GORZEJ ! JAK SOBIE TAKI GLUPKOWATY POLAK COS UBZDURA TO NIE PODCHODZC DO NIEGO Z SIEKIERA TEN DURNY ŁEB JEST ZUPELNIE ZAINPREGNOWANY I NIEPRZEMAKALNY ! NIESTETY OBRZYDLIWA ROBORE ROBI TEZ TO RADIO MARYJA UPOWSZECHNIAJAC I UTWIERDZAJAC NABARDZIEJ GLUPKOWATE I KRETYNSKIE POLSKIE CECHY ! nawiedzienie ,zaslepienie, brak umiaru, oszolomstwo, powierzchownosc ,demagogie, puste frazesy pobozne ,zaklecia O ty,ze caly czas podsuwa falszywych prorokow juz nie wspomne ! o.Rydzyk mowi ze caly czas go oszukuja ! Jesli ktos caly czas daje sie oszukiwac to albo jest glupi albo nienormalny !

 5. Boydar said

  „… o.Rydzyk mówi …”

  Jak partia mówi że nie da, to nie da, Panie Kojak. A jak mówi że da, to mówi. Ojciec Dyktator poszedł dalej – tylko bierze.
  Czasami coś powie, ale tak raczej pro forma, czasu brak przez to całe branie. Ale za to słoika szukać nie musi, porządek gdzie trzeba ma. Ordnung muß sein.

 6. Joannus said

  Ad 5
  ”..Ale za to słoika szukać nie musi”
  Żadna to pociecha, bo zawartość na bieżąco lokuje w koszta inwestycji i ich utrzymanie.
  Z nich to ma masę słoików z rzadkim płynem mózgowym pisiacko-wojtyliańskim w tak wielu łepetynach.

 7. Ex said

  @3 Ukraina to co innego, bo tam państwa ani narodu nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Tam następuje rozpad fikcji na rzecz rzeczywistości. Co innego Polska, tu procesy są prowadzone z dokładnie odwrotnych pozycji. Tam czas gra na korzyść, tu nie a widać, że już nowe przepoczwarzenie Układu na kolejne pokolenie jest z grubsza przygotowane.

 8. karol said

  Odp: „Cholesterol naukowe kłamstwo” – Uffe Ravnskov
  « Odpowiedz #143 : 2011-06-08, 15:19:19 »

  ——————————————————————————–
  Otrzymałem mailem…

  cyt:
  Kiedy leczenie jest gorsze niż choroba.
  Pod takim tytułem ukazały się w Internecie 4 października 2008 roku informacje, podane przez znanego na całym świecie lekarza dr. J. Mercolę, który z narażeniem swojej kariery i życia podjął walkę przeciwko kryminalnemu zakłamaniu i praktykom współczesnego amerykańskiego lecznictwa. Dr Mercola wykorzystuje Internet, nadając do wielu osób z różnych krajów wiadomości z dziedziny amerykańskiego lecznictwa. Jego informacje i komentarz z 4 października są swego rodzaju podsumowaniem współczesnego amerykańskiego lecznictwa.
  Liczy się zysk, a nie człowiek.
  W swoich publikacjach dr Mercola dokumentuje przykry fakt, że w obecnym przemyśle farmaceutycznym na pierwszym miejscu postawiono zysk, a nie dobro (zdrowie) pacjentów. Na początku publikacji czytamy: „Jednym ze sposobów, aby stworzyć procedurę stałego dochodu w prywatnej medycznej praktyce, jest uzależnienie pacjentów od środków farmaceutycznych, ażeby była potrzeba ciągłych badań lekarskich i przepisywania leków”. Następnie dr Mercola podaje przykłady takich praktyk. Np. rozrzedzenie krwi wymaga zbadania gęstości krwi, aby określić, jak długo trwa krzepliwość krwi. Przepisane lekarstwo na krzepliwość krwi wymaga ciągłego jego używania. Lekarstwo na ciśnienie krwi wymaga ciągle badania ciśnienia przez lekarza. Kiedy pacjenci zaczną brać lekarstwo na kwasy żołądkowe, lekarz wytwarza u nich przekonanie, że nie mogą przestać brać tego lekarstwa do końca życia, że zaprzestanie zażywania tego lekarstwa spowoduje powrót kwasów z jeszcze większym bólem. W rzeczywistości uczciwe badania naukowe o skutkach działania lekarstw – stwierdza dalej Mercola – pokazują, że większość przepisywanych lekarstw nie tylko jest nieskutecznych, ale powodują one pogorszenie stanu zdrowia. Fakty wskazują niezbicie, że niektóre z przepisywanych lekarstw stosowane są po to, aby uzależnić od nich pacjenta na całe życie. Po użyciu pewnej dozy tych lekarstw, zaprzestanie ich stosowania wywołuje symptomy chorobowe. Niektóre z lekarstw, uznawanych w nowoczesnej medycynie za środki standardowe, powodują utratę normalnego biologicznego funkcjonowania organizmu. Większość przepisywanych lekarstw nie spełnia swojego zadania. Lekarstwa te nigdy nie były przewidziane do usuwania przyczyny choroby – być może, w sposób zamierzony są one przeznaczone do uzależnienia od nich pacjentów na całe życie. Dr Mercola dyplomatycznie używa słów „być może”, ale dobrze on wie, że tak jest na pewno. Nastawieni na możliwie największe zyski producenci lekarstw robią wszystko, aby Federalny Urząd do Spraw Lekarstw i Żywności (FDA) zabezpieczał „prawnie” rozprowadzanie ich szkodliwych lekarstw. Zresztą, właściciele korporacji farmaceutycznych zajmują wysokie stanowiska w FDA. Dalej dr Mercola podaje, że działanie przepisywanych lekarstw jest na czwartym miejscu przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych. Tylko choroba serca, rak i zawały zabijają więcej Amerykanów niż lekarstwa przepisywane przez lekarzy. Komentując sytuację w lecznictwie amerykańskim dr Mercola stwierdza, że planowa propaganda w mediach utrwala w ludziach przekonanie, iż każdy objaw niedyspozycji zdrowotnych wymaga koniecznie zbadania przez lekarza. W rzeczywistości w większości przypadków potrzebujemy tylko dobrej zdrowej żywności, niezatrutego powietrza, ruchu i pozytywnego patrzenia na świat, a ciało samo poradzi sobie z powstającymi dolegliwościami. Lekarstwa powodują często więcej problemów zdrowotnych niż choroba, którą spodziewasz się zlikwidować przy pomocy podawanych ci lekarstw, pisze Mercola.
  Udokumentowane szkodliwe skutki niektórych lekarstw.
  Z kolei dr Mercola podaje kilka udokumentowanych faktów, mówiących o szkodliwości niektórych lekarstw, używanych powszechnie na określone choroby.
  – Prawie wszystkie leki na cukrzycę powodują nadwagę i stałe uzależnienie od insuliny.
  – Lekarstwa na astmę pogarszają stan chorobowy.
  – Nie ma żadnych dowodów na to, że lekarstwa na obniżenie cholesterolu zmniejszają śmiertelność ludzi o wysokim cholesterolu.
  – Chemioterapia na raka wszelkich odmian prowadzi do uodpornienia komórek rakowych na leki.
  – Żadne z lekarstw na obniżenie ciśnienia nie likwiduje przyczyny nadciśnienia.
  – Leki na pieczenie żołądkowe (zgaga) stwarzają potrzebę zażywania tych leków do końca życia.
  – Wiele lekarstw na choroby związane ze starzeniem się nie tylko nie powstrzymuje procesu utraty sprawności umysłu, ale go jeszcze przyspiesza.
  – W większości przypadków wyprodukowane przez człowieka antybiotyki powodują odporność drobnoustrojów chorobowych na te antybiotyki i zwiększają śmiertelność pacjentów.
  – Lekarstwa na obniżenie cholesterolu powodują choroby serca – uszkadzają mięśnie, a mięśnie serca w pierwszej kolejności.
  – Lekarstwa na migrenę powodują jeszcze większe bóle głowy.
  – Inhalacja na astmę prowadzi do zawałów i do ataku serca.
  – Lekarstwa na artretyzm (zapalenie stawów) mogą powodować fatalne grzybiczne infekcje i powstanie raka.
  Listę szkodliwych lekarstw można przedłużać bez końca. Jednym z najbardziej szkodliwych lekarstw był Viox, lekarstwo przeciw zapaleniu, przepisywane milionom ludzi. Viox podwajał ryzyko ataku serca. Lekarstwo to zabiło ponad 60 tysięcy Amerykanów zanim zostało wycofane z rynku. Podobnych szkodliwych lekarstw jest o wiele więcej. Są one przepisywane i podawane beztrosko przez lekarzy jak cukierki, podkreśla dr Mercola. Na zakończenie Mercola apeluje do Amerykanów, aby zaczęli krytycznie patrzeć na propagandę medyczną, przestrzegając przed pochopnym zażywaniem lekarstw. Bądź pewny – pisze Mercola – że gdy znajdziesz się u lekarza, to on na pewno przepisze ci lekarstwo na jedną z istniejących powszechnie chorób, jak cukrzyca, atak serca, nadciśnienie, wysoki cholesterol, bezsenność czy depresja.
  „Największe medyczne kłamstwo ostatnich 50 lat”
  Inny amerykański lekarz William C. Douglass II podjął zdecydowaną walkę przeciwko kryminalnym powszechnym praktykom medycznym, ujawniając zakłamanie i szkodliwość wielu lekarstw uznawanych za standardowe w oficjalnym lecznictwie amerykańskim. Ostatnio W. Douglass opublikował 120-stronicową broszurę pt. „Największe medyczne kłamstwo ostatnich 50 lat”. W publikacji tej autor wykazuje, że rozbudowana dziedzina medyczna, dotycząca cholesterolu, jest wielkim kłamstwem. Prawie na każdej wizycie lekarskiej dokonuje się badania poziomu cholesterolu, który uważany jest za jedną z głównych przyczyn chorób serca. Milionom Amerykanów lekarze przepisują lekarstwa na obniżenie cholesterolu. Według sugestii lekarzy – rzekomo konieczna dla zdrowia kontrola poziomu cholesterolu jest dla wielu pacjentów warunkiem ich życia. Propaganda medyczna wytworzyła psychozę lęku przed cholesterolem. Lęk przed wysokim poziomem cholesterolu zmusza ludzi do zażywania przepisywanych lekarstw oraz do przestrzegania uciążliwej diety. A oto jaka jest prawda o faktycznym wpływie cholesterolu na nasze zdrowie. Uczciwe badania naukowe w tej dziedzinie wykazują, że:
  – Cholesterol nie powoduje choroby serca.
  – Twoje jedzenie nie ma prawie nic do czynienia z twoim poziomem cholesterolu.
  – Wielu ludzi z wysokim poziomem cholesterolu żyje dłużej.
  – Niski cholesterol jest wielkim zagrożeniem dla zdrowia.
  – Nasze ciało samo wytwarza cholesterol. Jest on w każdej komórce naszego ciała.
  – Przepisywane lekarstwa na obniżenie cholesterolu stwarzają wielkie ryzyko powstania raka, wywołania depresji, utraty pamięci, uszkodzenia nerwów i innych uszkodzeń zdrowia (s.1).
  Dr Douglass stwierdza dalej, że jest wręcz trudne do uwierzenia, jak to olbrzymie oszustwo medyczne stało się standardową praktyką w traktowaniu choroby serca w Ameryce. Dla przeciętnego pacjenta tak wielkie kłamstwo przekracza jego wyobraźnię. Słyszę od wielu powiedzenie: To jest niemożliwe. A jednak nie tylko jest to możliwe, ale jest to faktem. Autor podaje też ciekawą informację, że znaczny procent lekarzy wie o kłamstwie w sprawie cholesterolu.
  W 1983 roku Krajowe Instytuty Zdrowia (National Institutes of Health) przeprowadziły wśród lekarzy ankietę na temat, co sądzą o szkodliwości cholesterolu dla zdrowia. Aż 60% z nich opowiedziało się, że wysoki cholesterol nie jest zagrożeniem dla zdrowia. Natomiast inna jest opinia pacjentów w tej sprawie. Ogromna większość pacjentów jest święcie przekonana o wielkiej szkodliwości cholesterolu dla zdrowia. Takie przekonanie u pacjentów o szkodliwości cholesterolu jest skutkiem prania ich mózgu przez ogłoszenia.
  Cholesterol jest naturalnym, potrzebnym dla zdrowia składnikiem.
  Badania naukowe wykazują, że cholesterol znajdujący się w każdej komórce naszego ciała jest koniecznym składnikiem do dobrego funkcjonowania naszego organizmu. Najwięcej cholesterolu znajduje się w naszym mózgu. Głównym producentem i regulatorem potrzebnego poziomu cholesterolu jest nasza wątroba. Materiałem do wytwarzania potrzebnego cholesterolu są produkty żywnościowe. Kiedy w naszej diecie nie mamy dostatecznej ilości budulca potrzebnego cholesterolu, wtedy wątroba nadrabia istniejące braki. Badania za badaniami – pisze Douglass – wykazują, że wysoki poziom cholesterolu znajduje się u ludzi żyjących dłużej. A niski cholesterol jest znakiem zapowiadającym bliską śmierć. Niski poziom cholesterolu jest niezawodnym znakiem złego stanu zdrowia. Autor powołuje się na rządowe badania, które wykazały, że większość umierających posiada niski cholesterol. Ale o tym media nie mówią, ponieważ to uderzyłoby w wielkie korporacje ubezpieczeniowe. Propaganda medyczna zaleca poziom cholesterolu poniżej 200. A to powoduje większą śmiertelność, szczególnie wśród starszych w porównaniu z ludźmi w podeszłym wieku o wysokim cholesterolu. Co więcej, śmiertelność z powodu wszystkich przyczyn jest wyższa u ludzi o niskim cholesterolu. Jak wykazały badania 19 zespołów, dokonane na 68 tysiącach osób, wśród ludzi każdego wieku, niski cholesterol związany jest z ryzykiem choroby jelit i oddychania. Inne badania, obejmujące sto tysięcy osób, wykazały, że osoby o niskim cholesterolu podatne są na poważne infekcje, które wymagają leczenia w szpitalu (s. 2-5). Dr Douglass pisze dalej, że zyski przemysłu farmaceutycznego, produkującego leki na cholesterol, sięgają 20 miliardów dolarów rocznie. Według jego przekonania, cały problem cholesterolu oraz oficjalne jego leczenie zostały sfabrykowane przez małą grupkę wpływowych lekarzy, którzy mają wielkie udziały w przemyśle farmaceutycznym. Autor nazywa to kryminalnym spiskiem przeciwko ludziom. Oficjalni „eksperci” do spraw cholesterolu są suto wynagradzani przez kompanie farmaceutyczne (s. 7). W dalszych tekstach swej broszury dr Douglass podaje mnóstwo udokumentowanych informacji na temat zakłamania w medycynie. Do spraw tych powrócimy w przyszłości. Stając wobec tylu kryminalnych praktyk w dziedzinie medycznej, jak i wobec planowego zatrucia chemią produktów żywnościowych, coraz więcej ludzi zadaje sobie pytania, kto i co za tym stoi. Jak to jest możliwe, że ludzkość poddawana jest wyniszczaniu przez wprowadzane planowo choroby? Dlaczego milczą w tych sprawach najwyższe władze państwowe, które powinny dbać o zdrowie swoich narodów? Jak już pisaliśmy przy różnych okazjach, odpowiedzią na te pytania jest ujawniony super tajny ludobójczy plan redukcji liczby ludzi na świecie do 500 milionów. Jest to plan wymyślony i realizowany przez grupkę ciężko chorych psychicznie ludzi, którzy uznali siebie za właścicieli świata i chcą go urządzić według swojej chorej wyobraźni. Ale jest to odrębny temat.

 9. Ex said

  @3 Co do Putina, to niech po prostu otworzy archiwa i pokarze kto jest kim w Polin. Zrobi to? Nie sądzę, bo Rosja to też fikcja. Polacy gdyby mieli swoje państwo i elity powinni od razu jechać tam gdzie wiadomo kto jest kto czyli do Pekinu.

  Otworzy, kiedy będzie to dla Rosji dogodne, a nie kiedy gajowy albo Ex sobie zażyczą.
  Jeśli Rosja jest fikcją, to czym jest Polska?
  Admin

 10. Ex said

  Polska jest ideą bez formy, Rosja forma bez idei.

 11. Filo said

  Narodowa swiadomosc (?)

 12. Boydar said

  Powinno być raczej http://www.wielkiemiasto.pl 🙂

 13. NICK said

  A czy Rydzyk [żaden tam, (…) ojciec], nie ma korzeni „niemieckich”? Rodowo lub ‚szabesgojowo’?
  Tak tylko pytam.

 14. Boydar said

  Cholerka, poślizgnąłem się. Niestety, adres zaimprowizowany przeze mnie w (12) istnieje naprawdę. Jednak bardzo się nie pomyliłem. Otóż, jakie to tytuły znajdujemy w rzeczonej wielkomiejskiej witrynce : „Bądźmy razem: Sława Ukrainie! – Herojam Sława!”, „Warsztaty piosenki żydowskiej”, „Robert Biedroń prezydentem Słupska!” i wiele innych, równie radosnych. Jak to się czasem warto poślizgnąć …

 15. NICK said

  Obrazek. Bynajmniej oczy inteligentniejsze od wszech wesz – „naszych”, (…), przywódców.

 16. NICK said

  Zapomniałem ponownie zapytać. Czy wiecie kto, JUŻ, wygrał wybory(tfu) prezydenckie?

 17. Boydar said

  Opcje są dwie, ale wynik oficjalny zależy od temperatury powietrza w Kijowie. Będzie podane w mediach.

 18. Stolnik said

  25.01.2015, Pan Jezus:

  Wielu kapłanów i biskupów oraz kardynałów intronizowało Lucyfera na króla, więc w konsekwencji sprzeciwiają się Mojemu Królowaniu. Pokusie tej ulegli ci, którzy mają słabą wiarę, albo ją utracili. Dali omamić się ojcu kłamstwa i brną nieustannie szeroką drogą bez powrotu. Wielu z dawnych hierarchów biorących udział w tym procederze, zakończyło już życie i pochłonął ich ogień piekielny, bo nie było zbyt wielu ofiarnych serc, które by za nich wynagradzały. Stosunkowo niedawno akt oddania i intronizacji Lucyfera na swojego króla, powtórzyło wielu współczesnych hierarchów w Watykanie, a w tym kilku z Polski. Poznacie ich po zachowaniu i dążeniach, a także z jaką siłą i zajadliwością sprzeciwiają się Mojej Intronizacji.

  Niebawem Boży Gniew wyleje się na świat. Chwila stosowna nadeszła, każdy człowiek pozna wydarzenia i fakty, które są i będą Bożym Gniewem. W pierwszej kolejności jednak oczyszczę Polskę tak, aby mogła dać dobry przykład innym narodom. Wytrzymajcie o polskie dzieci jeszcze trochę. Nie lękajcie się tego co będzie, ale we wszystkim zachowajcie umiar i rozsądek. Nie bądźcie nieczuli, bez serca. Demony chcą was unicestwić działając głównie poprzez innych ludzi, powodując waszą nędzę przez nierozsądne decyzje rządzących. Nie wygracie siłą, ale miłością i modlitwą.
  Żądam osobistej modlitwy i zaangażowania biskupów. Jeżeli pozostaniecie bierni i nie zareagujecie tak, jak Ja tego sobie życzę, to już niedługo uderzy w was pierwszych demon, powodując wasze prześladowanie. Uratuję waszą wieczność przez śmierć męczeńską wielu z was. Goreję z miłości do Bożych dzieci i chcę także ratować wieczność tych, których wybrałem i powołałem, a którzy stali się gorszymi niż był Judasz.

  26.01.2015 r., Bóg Ojciec:

  Świadoma ofiara całopalna wielu z was, którzy oddali się w Niewolę Trójcy Świętej sprawiła, że wielkie cierpienie większości populacji oczyści was na tyle, że umierając wybierze dobro, a to wystarczy, abyście nie byli potępieni. O ile powiększy się liczba ofiarników, to o tyle będę Mógł złagodzić wam wyrok, lecz odwołać go, już nie jest możliwe.
  Im więcej Polaków się ofiaruje, tym cierpienie waszego Narodu będzie mniejsze. Jesteście o Polacy Moim nowym Narodem Wybranym, tymi, na których zawsze mogłem liczyć. Wasze męczeństwo i martyrologia oddawana Mi dobrowolnie za Ojczyznę sprawia, że mogę uwolnić z okowów szatana, także inne narody. Im większa liczba polskich dzieci odda się dobrowolnie w Niewole Trójcy Świętej poprzez Niepokalaną, tym więcej ludzi na świecie będzie uratowanych od piekła, choć po wielokroć na nie zasłużyli.
  O Polacy, wrogowie przygotowali na was zmasowany atak na wielu płaszczyznach działania. Tym więcej prześladują wasz naród, im bliżej jesteście Boga. Nie przywiązujcie się za nadto do doczesności, bo ponownie wielu zginie na Ołtarzu Ojczyzny. Wasza siła tkwi w waszej wierze.

  http://www.viviflaminis-deogratias.pl

 19. NICK said

  Raczej jednak – kontynuacja.
  I, niestety, (…), tzw. mniejsze zło. Dodam: zło mniejsze może okazać się większym dobrem. Szkoda, że tylko ociupinkę. Co na jeden (…) wychodzi.
  Za dużo piszę. Reasumując: i tak (…) bombki strzelił.

 20. Boydar said

  Nie martw się Pan, Panie NICK’u – krula zjadł pies, pazia zjadł kot, krulewnę myszka zjadła 🙂

 21. Bronisław „Bul” Komorowski wygrał wybory prezydenckie w 2015 roku.

  Koniec wiadomości.

 22. marta15 said

  tu bardzo ciekwae wskazowki .
  „…UTARCZKA DUCHOWA CZYLI NAUKA POZNANIA, POKONANIA SAMEGO SIEBIE,

  I DOJŚCIA DO PRAWDZIWEJ DOSKONAŁOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ ..”

  http://www.ultramontes.pl/scupoli_utarczka.htm

 23. marta15 said

  ad 22 biegu swiata nie zmieniy, innych raczej tez, ale siebie mozemy i powinnismy.
  http://www.ultramontes.pl/o_nasladowaniu.htm

 24. ALI BABA said

  ad 4 Przychodzi Rydzyk do ZUSu i mówi Dzień dobry stary złodzieju…A ZUS mu na to,..Ty też nie jesteś już taki młody..

 25. dr TS said

  A skąd Marucha wziął to zdjęcie „dżentelmena z obrazka”? Przecież to utajnione oblicze protoplasty rodu najuszanowniejszego pana Ambasadora. Sprawcy mutacji Z94 🙂
  Odtajniali znów jakieś archiwa w Moskwie?

  Zgadł Pan! Zgadł!
  Admin

 26. Student Leśnictwa said

  Panie Gajowy! Zlituj się Pan nad młodymi ludźmi. Dlaczego Pan sam nie wystartuje? Dlaczego mam mieć, qrwa, do wyboru samych pajaców, idiotów, zdrajców i Żydów? No qrwa dlaczego? Ja z całego serca kocham Polskę i Święty Kościół Katolicki – no i dlaczego, qrwa, to wszystko ma zostać rozpierhdolone (dziękuję Panu naszemu Jezusowi Chrustysowi, że jest jeszcze FSSPX)? Pan prawdopodobnie niedługo odejdzie do Pana, a my co mamy robić i jak mamy żyć? Płakać się chce.

 27. bart said

  Dlatego, panie Studencie, że fruwa wokoło seryjny samobójca.

 28. Boydar said

  Pragnę nieśmiało zauważyć, że ów „dżentelmen z obrazka” wygląda na bardzo inteligentnego, a w porównaniu z cienkim bolkiem czy stolcmanem to … porównania w ogóle nie ma. Głosuję na niego bez najmniejszego zastanowienia. Dodatkowo, nie wygląda ani na jewreja ani na bydlaka, ani na świnię. Sądząc zaś z cech innych, widocznych na kontrefekcie, przyp… też potrafi komu trzeba, bez wzywania kamerdynera.

 29. Zdziwiony said

  Uświadomiony wyborca

 30. Filo said

  Czy to prawda, ze do wyborow startuje pan Ania Grodzka? Plotkuja juz o tym Rosjanie

  http://politikus.ru/events/41929-transseksual-anna-grodska-budet-borotsya-za-kreslo-prezidenta-v-polshe.html

 31. NICK said

  Panie „Studencie…” (26). Synu polskiego generała i polskiej ziemi [jak mniemam].
  „Pan prawdopodobnie niedługo odejdzie do Pana…,”
  A skąd student posiadł te wieści hiobowe? Jakieś źródło?

 32. Marucha said

  Re 26:
  Ja chwilowo nie wybieram się do naszego Pana, acz oczywiście nie wiem, jakie On ma wobec mnie zamiary.

 33. Student Leśnictwa said

  Przepraszam Panie Kierowniku – rzeczywiście trochę mnie poniosło. Podejrzewam, jednakowoż, że jest Pan jakieś 3 razy starszy ode mnie, więc z pewnego punktu widzenia już niedużo przed Panem. Życzę oczywiście jak najdłuższego i szczęśliwego życia (i prowadzenia Gajówki), choć domniemywam, że obserwowanie tego, co będzie się działo w naszym nieszczęśliwszym, kraju oraz w KK za rządów papieża „who am I to judge” Franciszka nie będzie sprawiało Panu, jak i mnie, nijakiej przyjemności.
  Panie Nicku – posiadam być może błędne wyobrażenie o wysokim wieku Pana Gajowego. Oczywiście szanuję Jego prywatność, więc nie ma potrzeby wyprowadzania mnie z ewentualnego błędu. Jeśli zamieszczę następne komentarze postaram się by były one rozsądniejsze. Co do syna polskiej ziemi – oczywiście pochodzę z narodu braci w wierze największego syna Ziemi, Tej Ziemi.
  Panie Kierowniku: rozumiem Pana podejście, iż skoro wszyscy kandydaci są mniej więcej siebie warci to najlepszym kandydatem jest ten najpiękniejszy i nie wzywający wprost do eskalacji konfliktu z Rosją. Niemniej jednak, wybór nam dany jest niezwykle przygnębiający. Pewnie i tak wygra człowiek podobny do grzyba Phallus phalloides, a zastąpi go potem Prezydęt Wielkiej Nierządnicy Europejskiej.
  Pozdrawiam i (w ramach rehabilitacji) Sto Lat.

 34. Marucha said

  Re 33:
  Nie ma sprawy, panie Studencie.

 35. Boydar said

  „Hoch soll er leben …”

  Translator siakiś lepsiejszy by siem zdał, Herr Student.

 36. Gazda said

  Ad 25: „Dzentelmena” z obrazka mozna zobaczyc takze i tutaj http://barnesreview.org/pdf/TBR2010-no3-5-27.pdf , i nie jest wykluczone, ze obrazek ten pochodzi on wlasnie z tego zrodla.

Sorry, the comment form is closed at this time.