Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Crash test dla mikromocar…
  Yagiel o Wolne tematy (52 – …
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  UZA o Covidowe zamieszki
  revers o Crash test dla mikromocar…
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  Adrem o Wolne tematy (52 – …
  Jan o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Kojak o Covidowe zamieszki
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  seler o Wolne tematy (52 – …
  JerzyS o Covidowe zamieszki
  Ale dlaczego? o Czy pan profesor Rafał Broda s…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

ONZ wyraziła pretensje wobec Szwecji

Posted by Marucha w dniu 2015-02-02 (Poniedziałek)

Wzbogacanie kultury skandynawskiej

Królestwo (he he, „królestwo”) Szwecji znajduje się w ścisłej światowej czołówce w wyścigu do lizania żopy hołocie z całego świata, zainteresowanej w niszczeniu tego pięknego kraju. Dlatego mamy niesamowite Schadenfreude z poniższego artykułu.
Admin

W poniedziałek przedstawiciele szwedzkiego rządu zostali zmuszeni do usprawiedliwiania się w Radzie ONZ ds. Praw Człowieka w Genewie. To już drugi przypadek, kiedy odbywa się proces wyjaśniania tego, jak Szwecja przestrzega konwencji ONZ o prawach człowieka.

Pretensje wobec Szwecji są dość poważne i liczne. ONZ jest zaniepokojona rosnącą liczbą przestępstw skierowanych głownie przeciwko młodym muzułmanom i Żydom, przypadków gwałtów na kobietach oraz dyskryminacji etnicznej. [Jeśli chodzi o gwałty, to chyba ONZ-owi wszystko się pop…ło. Gwałty owszem, są – ale dokonywane przez imigrantów (zwłaszcza muzułmanów) na białych kobietach, którzy stanowią ok. 80% takich przestępców – admin]

Jesteśmy zaniepokojeni rosnącą liczbą raportów o przestępstwach na gruncie nienawiści wobec mniejszości, na przykład muzułmanów, Afroszwedów [Bua ha ha! Afroszwedów! A gdzie Izraeloszwedzi? – admin], Romów i Żydów. Szczególnie dotyczy to wypowiedzi skrajnie prawicowych polityków. Poza tym, włączamy w to także fizyczne ataki i napaści na miejsca o znaczeniu religijnym – informuje Rada ONZ.

[ONZ ponownie bredzi. Praktycznie wszystkich ataków i napaści dokonują ugrupowania „antyfaszystów”, na co władze patrzą przez palce. – admin]

Szwedzi mają wszelkie podstawy, aby się obrazić. Przecież Szwecja dobrowolnie udziela schronienia wszystkim, którzy o nie proszą, zarówno humanitarnego, jak i politycznego. W 2013 roku to państwo przyjęło 29 tysięcy uchodźców. Dla porównania zauważmy, że Norwegia przyjęła w 2013 roku zaledwie 6 tysięcy uchodźców, Dania 4 tysiące, a Finlandia 2 tysiące. Co zaś dotyczy udzielenia zezwolenia na stały pobyt w Szwecji, to rok 2013 był pod tym względem rekordowy – zostało wydanych o 67% więcej pozwoleń niż w roku 2012.

Tak znacząca liczba nowych mieszkańców, z których większość różni się zasadniczo od Szwedów pod względem kultury, mentalności i systemu wartości to wielki problem. Integrować taką masę ludzi jest trudno. W tym celu potrzebne są pieniądze. A one pochodzą głównie od podatników, z czego ci ostatni nie zawsze są zadowoleni.

[Przestańmy bredzić o jakimś „integrowaniu”. Imigranci przybywają nie po to, żeby się „integrować” z miejscowym społeczeństwem, lecz po to, żeby lepiej i wygodniej żyć. Niektórzy, owszem, szukają pracy, ale większość jest całkiem zadowolona z zasiłków, darmowego mieszkania, bezpłatnej opieki lekarskiej itd. oraz możliwości robienia najróżniejszych ciemnych interesów. O żadnym zasranym „integrowaniu” ani myślą, bo chcą mieszkać w getto, wśród swoich – co zresztą w pełni rozumiemy. 

Nie tak dawno, jak nam doniesiono, przybyła do Szwecji grupa uchodźców rzekomo ratujących się przed śmiercią, jaka ich czekała we własnym kraju. Osiedlono ich w bardzo przyzwoitych lokalach, jakie 95% Polaków wzięła by w ciemno. Ale nasi uchodźcy gwałtownie zaprotestowali. Dlaczego? Bo osiedlono ich na wsi, gdzie wszyscy patrzą sobie na ręce – a oni chcą mieszkać w mieście, gdzie jest bez porównania więcej możliwości kradzieży, żebractwa, handlu narkotykami, gwałcenia kobiet, okradania sklepów itd. No dobra… także więcej możliwości znalezienia pracy… o ile pracodawcy zależy na analfabetach nie znających żadnego języka i mających zero kwalifikacji.
Czy człowiek uchodzący przed śmiercią będzie wybrzydzał i stawiał wymagania swoim wybawcom?

Admin]

Dopóki imigrantów jest mało, a z gospodarką wszystko w jest porządku, dopóty miejscowa ludność nie reaguje na przybyszów zbyt ostro. Jednak w okresie kryzysu, jak obecnie, i przy takim ogromnym napływie imigrantów, ludność zaczyna traktować ich jako obcy i wrogi element. A jeśli imigranci nie widzą na dodatek powodu, aby się integrować?

Poza tym, ludność miejscowa zaczyna stopniowo rozumieć, że przyjmując taką ilość obcokrajowców sama musi się zmienić. To rodzi strach przed utratą swojej tożsamości.

Dlatego wrogość i agresja wobec imigrantów rosną. A to znaczy, że rośnie także przestępczość skierowana przeciwko nim. To całkowicie zrozumiałe.

Dlatego powiedzieć trzeba wprost, że żal jest Szwecji. Przecież chciała jak najlepiej, aby pomóc ludziom, aby trafić w gusta wszystkich tych międzynarodowych rad i komisji. A wyszło tak, że dostaje od nich naganę!

http://polish.ruvr.ru/

Komentarze 22 do “ONZ wyraziła pretensje wobec Szwecji”

 1. Sowa said

  Czy Szwedzi protestują? Nie? To znaczy że im to pasuje. Koniec. Kropka.

  Albo są narodem, albo są bandą ch*ów, jak lemingowate, ekumeniczne postokrągłostołowo-kremówkowe polactffo. A tacy nadają się tylko na nawóz, bo sami dla siebie nie mają szacunku.

 2. lopek said

  Szwecją nie rządzą Szwedzi – bo gdyby tak było – to Szwecję zaatakował jakiś wirus – który z ich mentalności zostawił kupę śmierdzącego gnoju.

 3. Mańka said

 4. lopek said

  Komentarz do filmiku – gdzie una mówi, że Europa nie przetrwa.
  To une nie przetrwają w Europie – bez względu na okoliczności. Kolorowi potrafią być bardziej anty-une niż biali – kiedy tylko dojrzeją.

 5. Ex said

  Naród złodziei. http://en.wikipedia.org/wiki/Deluge_%28history%29#Destruction_of_the_Commonwealth

 6. Lily said

  Gosc,narzuca, gospodarzom warunki…
  Skad my Polacy,to znamy…
  Jak stare przyslowie poucza,”wpusciles do domu smrod,teraz dyzodorant kup…”.

 7. NICK said

  Przypominam.
  Nie trzymać kasy w bankach a złotówek nigdzie.

 8. aaaaaaaaaaaa said

  nie ma w ogóle co porównywać Szwecji z Polską ….my nawet za 200 lat nie będziemy na tym poziomie …..dopiero jak im dokręcą śrubkę to może się zorientują , choć patrząc na nasze lemingi to dopóki będzie co z kibla wyjąć i …gdzieś wyjechać to nikt głosu nie podniesie …..

 9. Kojak said

  NAJSMUTNIEJSZE ZE ONZ STALA SIE ORDYNARNIE LEWACKA ORGANIZACJA sterowana przez zydowstwo i upowszechniajaca ich plugawa i zwyrodniala ideologie !! Ona jest teraz ich kolejna organizacja spelniajaca role mlota walacego bezczelnie normalnych ludzi po glowach za niespelnianie norm zydowskiej wscielklizny i degeneracji ! Kolejny przyklad gdzie szubrawcy opanowuja organizacje od srodka posułgujac sie jej szyldem upowszechniaja zydowski jad i destrukcje !

 10. NICK said

  ONZ staje się coraz bardziej. Reszta o.k.

  Re.7. Apelowałem przed „szwajcarskim czwartkiem” o natychmiastowe spłaty kredytów. Trochę późno, przepraszam.
  Teraz proszę złotówki zamieniać na rzeczy rozsądne. Jest trochę więcej czasu. Pierwsze to gaz-maski i odpowiedni ubiór. Potem quasi wojenne rzeczy, mogące służyć za pieniądz, potem wg rozumu.
  Lokum na wsi.

 11. Kojak said

  Ten obrazek tez jest dobry bo niejako niejako moze posluzyc jako ilustracja zydowskiego obledu i nieobliczalnosci ! Tak wlasnie wyglada zydowska demokracja, zydowski umiar oraz rozsadek !

 12. inka said

  Chcącemu krzywda się nie dzieje. Widać Szwedom to pasuje.

 13. snag said

  Manka @ 3 ,…

  Socialna inzynieria z zydostwem przy kierownicy – Ciekawe ze promuja ten multi-culti crap wszedziie tylko nie u siebie, znaczy w zio-nazi raju ,…

  To bractwo nie pojmuje ze narzucanie sie innym nacjom, traktowanie ludzi jak francuskie kaczki przez narzucanie swoich ‚wartosci’ nie wychodzi na zdrowie na dluzszy dystans.

  —————————————————-

  Zydzi z misja oswiecania Gojow 😉 ,…

  „Light Unto the Nations is a term originated from the prophet Isaiah which may express the universal designation of God’s kingdom of priests as a mentor for spiritual and moral guidance for the entire world” ,…

  ; przetoż dałem cię za światłość poganom, abyś był zbawieniem mojem aż do kończyn ziemi.

  Izajasza 49:6

 14. Ad. 12

  „Chcącemu krzywda się nie dzieje.”

  – To zasada barbarzyńska.

 15. morgan said

  Rzeczywiscie, Szwecja nie jest juz taka, jak 36 lat temu. Sa dzielnice, w ktörych wiekszosc to Arabowie, Somalijczycy, zebrzacy rumunscy Cyganie. Jesienia ub.roku mloda Szwedka urodzila w swojej kuchni bo zabraklo miejsca na BB /porodowy/ jako ze u Araböw co rok to prorok i szpitale sa ich pelne. Wystapili z propozycja, aby ich kobiety mogly podrözowac specjalnym autobusem z kobieta za kierownica. Niestety, jakos wladze miasta na chwile oprzytomnialy i zgody nie bylo.Ogölnie masakra-halas, brud, wycie podczas ramadanu oraz inne podobne „atrakcje”.

 16. NICK said

  (15) P. Morgan.
  Osaczeniśmy z każdej strony. Z zewnątrz i wewnątrz. Karnawał trwa.
  P.S. Ludzie. Patrzycie, czyżby? A czy widzicie???

 17. Maciejasz said

  Afroszwedzi????? Poważnie!? Ło jenki… I w tym momencie wyleczyłem się ostatecznie ze zlepku „afroamerykanin”. To jest przerażające w jak błyskawicznym tempie rozwija się nowomowa NWO. Tylko czekać na afropolaków…

 18. Re: Artykul…
  Czy KTOS nam dawno nie objawil, ze gdzie pojawia sie zydzi, tam zostawiaja zgnilizne I plesn???…
  (I sa jak groby powielane w ktorych jest zglinizna I plesn…)…
  Czy to tak trudno pojac???…(a czy u nas w naszej Ojczyznie tej zgnilizny I plesni nie zostawili???)…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. slowianin said

  \cel żydostwa….wszystkich wymieszać tak aby powstał tzw.kundel Wtedy łatwo rządzić-to strategia żydostwa znana od lat

 20. Filo said

  Kto rzadzi w ONZ?
  Ciekawe kto i kiedy wyrazi pretensje wobec ONZ, ze sesje nadzwyczajne tej parchatej organizacji otwieraja masowi mordercy: Ci sami zakulisowi wladcy swiata przygotowuja rozne programy i plany zaglady Europy pod plaszczykiem wielkiej troski o rownosc i sprawiedliwosc spoleczna ze szczegolnym uwzglednieniem walki z rasizmem..
  Zastanawiam sie ilu jeszcze maja entuzjastow:

  Bernard- Henry Levy (niekoronowany wladca Francji- ten od rozmontowania Libii) otwiera sesje nadzwyczajna ONZ!:
  http://www.deliberation.info/bernard-henri-levy-opens-un-special-session/

  Programy oswiatowe sa juz przygotowane dla calej Europy: Na razie testuja na Francji:

  http://www.deliberation.info/french-national-education-officially-judaized/

  W koncu po cos byla potrzebna awantura w Paryzu: nie tylko po to, zeby zarobic na parszywym brukowcu: to tylko produkt uboczny wielkiej kampanii przeciwko harmonii spolecznej w Europie: dokladnie tak jak zapowiedziala to Barbara Spectre; a przy okazji mozna bylo zarobic 10mln euro. Piechota nie chodzi:

  Rotszyldowie zarobili 10 mln euro na debilach:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-zarobili-10-mln-euro-na-zakupie-charlie-hebdo-2015-02

  Jest to stary, wyprobowany trick tej szanowanej w calym swiecie rodziny:
  Natychmiast po zakonczeniu bitwy pod Waterloo Rotszyldy rozpuscili wiesci, ze koalicja padla i Napoleon wygral bitwe. Nie bylo jeszcze wtedy nawet telefonow ale ‚mala herba cito crescit’ (zle wiesci rozchodza sie blyskawicznie) i natychmiast gielde londynska szlag trafil; akcje straszliwie zlecialy na pysk. Wtedy Rotszyldy wykupili wszystkie akcje za pol darmo, a nastepnie podali prawde do publicznej wiadomosci i sprzedali akcje z ogromnym zyskiem..
  Prawda zazwyczaj wychodzi na wierzch za pozno, i jej ujawnienie nie przynosi zadnego pozytku bo przyszlo za pozno a my juz mamy na glowie nastepne szokujace wiesci i nie mamy czasu na stare
  Kreca gawiedzia jak chca wymyslajac najprymitywniejsze baje. I nawet jak sie prawda wyrwie na jaw, to i tak juz nie ma czasu na analizowanie prawdy bo czekaja nowe klamstwa, w ktore chetnie uwierzymy i zapamietamy:

  http://investmentwatchblog.com/cia-admits-making-fake-beheading-videos-the-plan-for-one-world-order/

 21. Jacek said

  szwedzkie michniki boja sie reakcji Szwedow i dlatego zamowily sobie te „reprymende” z „onz’ aby dostarczyc sobie podstawy „religijnej”. „Przecietny” Szwed jest wyznania „onzetowskiego”. Ciekawe jak to upomnienie snachedrynu poskutkuje. Taylko na co sie ci Szwedzi moga teraz nawrocic? Do tego samego poziomu juz prawie sprowadzeni sa Polacy, za pomoca „polskiego papieza”.

 22. Filo said

  Wlasciwie, lezacego sie nie kopie.
  Trudno jednak tak za bardzo wspolczuc Szwecji, ktora bardzo czynnie duchowo i finansowo wspierala zydowska rewolucje w Polsce i tym samym pomogla w utworzeniu Okraglego Stolu.
  Szwecja popiera junte w Kijowie, sankcje przeciwko Rosji, wiecznie wietrzy rosyjskie prowokacje na terenie wod terytorialnych Szwecji, a szwedzcy awanturnicy morduja cywilow w Donbasie.
  Przykladna kiedys szwedzka demokracja zostala zamordowana pod kinem, do ktorego wchodzil S. Olaf Palme.
  Wraz ze smiercia Olafa Palme i Daga Hammarskjoelda zaczal sie wielki marsz pejshunow na Europe.

Sorry, the comment form is closed at this time.