Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (52 – …
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  UZA o Covidowe zamieszki
  revers o Crash test dla mikromocar…
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  Adrem o Wolne tematy (52 – …
  Jan o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Kojak o Covidowe zamieszki
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  seler o Wolne tematy (52 – …
  JerzyS o Covidowe zamieszki
  Ale dlaczego? o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  revers o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Że słi Aniá

Posted by Marucha w dniu 2015-02-02 (Poniedziałek)

Proszę ja szanownego Państwa, stała się rzecz straszna i okrutna. Internetowa gazeta „wSieci” zakpiła z transwestyty Krzyszofa Bęgowskiego, lat 61, podającego się za niejaką „Annę Grodzką”, kobietę delikatnej postury – czyli 187 centymetrów wzrostu, zwalistej budowy i tak gdzieś na oko 120 kilogramów żywej wagi. 

Gajowy też czasami się przebierał, ale mu to minęło w wieku lat sześciu i nawet mu do głowy wtedy nie przyszło, że mógłby na tej podstawie ubiegać się o prezydenturę. Prezydenturę co prawda państwa gównianego, ale zawsze…

Oprócz zdjęcia, którego fragment pokazujemy powyżej, gazeta „wSieci” podaje m.in.:

Andrzej Rafał Potocki stawia pytanie o tożsamość jednej z czołowych postaci polskiej lewicy.

Osoba dobrze znająca Annę Grodzką mówi nam: „Po powrocie do domu zdejmuje te kobiece ciuchy, przebiera się w męskie ubrania. I nikt nie rozpoznałby w niej słynnej posłanki. Również sąsiedzi mówią, że kilkakrotnie udało im się dostrzec przez rozsunięte zasłony, jak posłanka Grodzka przechadzała się po pokoju w męskim stroju”.

Bęgowski na swym koncie na Facebooku napisał: „To dla mnie naprawdę szok. Skąd w ludziach tyle nienawiści?”.
Podsuwamy: może ludzie na ogół wciąż nie lubią oszustów, a zwłaszcza hucpiarzy?

Po jego stronie stanęło wielu internautów, ciułających jakieś tam grosze za hasbarowanie. „Wyrazili oburzenie„, „zaprotestowali” i „okazali solidarność„, potępiając „atak” tygodnika na Bęgowskiego. „Pomyje”, „zaszczuwanie odważnej kobiety” [sic! – admin], „obrzydlistwo” – to tylko niektóre z komentarzy zamieszczanych w internecie.

Na portalach społecznościowych powstało nawet wydarzenie „Je suis Ania” (wymawiaj „Że słi Aniá”, jak w tytule artykułu), czyli „Jestem Anią”, które zachęca do wyrażenia solidarności z niezbyt normalnymi skłonnościami Bęgowskiego do przebierania się za kobietę.

Organizatorzy tego wydarzenia napisali:

To nie tylko próba odebrania godności osobom transpłciowym, lecz także dalsze obniżanie poziomu debaty publicznej w Polsce, odwracanie uwagi od spraw merytorycznych i kierowanie jej na sprawy prywatne i intymne. Szczególnie w kontekście wyborów prezydenckich uważamy, że uwaga mediów powinna skupiać się na tym, co istotne z punktu widzenia racji stanu, a nie na szukaniu taniej sensacji czyimś kosztem.

Zachęcają również do robienia sobie zdjęć z napisem „Je Suis Ania” i dzielenia się nim na portalach społecznościowych.
Dla ciekawych – link: https://www.facebook.com/events/708447515919887/, gdzie można znaleźć trochę rutynowego i przewidywalnego aż do bólu bełkotu.

Warto jednak – za Onetem – na koniec zacytować parę pytań.

Pytania do Grodzkiej zasadne?

(…) wielu dzien­ni­ka­rzy, pu­bli­cy­stów i in­ter­nau­tów uważa, że py­ta­nia o życie pry­wat­ne Anny Grodz­kiej są za­sad­ne. „Tekst sta­wia otwar­cie py­ta­nie: czy je­ste­śmy przez Annę Grodz­ką ro­bie­ni w ba­lo­na? Je­że­li ona chce kan­dy­do­wać, to py­ta­nie jest za­sad­ne” – pisze na swoim Twit­te­rze Ma­rze­na Pa­czu­ska.

Jacek Ni­zin­kie­wicz za­uwa­ża, że „sprze­ci­wia­jąc się grze­ba­niu” w życiu oso­bi­stym Grodz­kiej, jed­no­cze­śnie „ak­cep­tu­je się prze­świe­tla­nie pry­wat­no­ści Ogó­rek”.

„Jeśli kan­dy­dat na pre­zy­den­ta miesz­ka z cudzą żoną [czy tak??!!?! – admin] i ściem­nia ze zmia­ną płci – mó­wie­nie, że o tym wy­bor­cy nie po­win­ni wie­dzieć, to hi­po­kry­zja” – na­pi­sał na Twit­te­rze dzien­ni­karz „Ga­ze­ty Pol­skiej Co­dzien­nie” Sa­mu­el Pe­re­ira.

Pu­bli­cy­sta Krzysz­tof Feu­set­te przy­po­mi­na na Twit­te­rze: „Hof­ma­na można było fil­mo­wać z ukry­cia, agen­ta Tomka też, ale od Grodz­kiej wara? Po­wiem wprost: ochłoń­cie ko­le­dzy”.

„Spraw­dze­nie czy ikona trans-agre­sji kul­tu­ro­wej to pusta kre­acja mu­sia­ło wy­wo­łać złość. Ale że aż tak? Aż tyle w tę ba­jecz­kę za­in­we­sto­wa­no?” – na­pi­sał na Twit­te­rze dzien­ni­karz „wSie­ci” Mi­chał Kar­now­ski.

JeSuisAnia_mem

Opracował gajowy Marucha na podstawie: 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komentarze-po-publikacji-tygodnika-wsieci-burza-w-internecie/jp22j
http://www.wsieci.pl/wsieci-inna-twarz-anny-grodzkiej-pnews-1937.html

Komentarzy 50 do “Że słi Aniá”

 1. Dictum said

  ad. „Prezydenturę co prawda państwa gównianego, ale zawsze…”

  Państwo faktycznie gówniane, ale w środku są w dużej liczbie porządni ludzie.

  Państwo fatalne, naród może w nieco lepszym stanie, ale jakoś trudno mi wykrzesać entuzjazm.
  Admin

 2. Dictum said

  Jak już musieli wykreować takie dziwadło do walki z przesądami ciemoty, do wciskania paranoi genderowej itp., to czy nie mogli znaleźć do tej przebieranki ładniejszego chłopa?

 3. TomUSAA+ said

  Kiedy, w dawnych, dobrych czasach, pokazywano gawiedzi klaunów, gadające papugi, kobietę z brodą. No, to teraz gawiedż ma to wszystko – oficjalnie.

 4. Ex said

  Bo trzeba czymś media zapchać, zupełnie zamknąć ich nie można (chociaż by chcieli) więc zalewają je gnojem żeby goje nie mogły się za ich pośrednictwem komunikować i rozmawiać nt tego co jest dla nich ważne i ich gojów interesuje.

 5. deV said

  Nasza polska Conchita Wuerst 😉

 6. aaaaaaaaaaaaaa said

  @3
  ….jest Pan w błędzie – to jest pokazanie ,że dziwadła są czymś normalnym i będą funkcjonować normalnie w całym systemie społecznym ….,. żeby rozkruszyć zdrowe fundamenty trzeba wprowadzić virus …i tak działa ten pseudo tranzystor ……..wspomagany przez żydowskie bi i lesbijki ….
  zapychanie dziury to za mało…..temat szybko się wypali , ……co innego jeśli ten goguś będzie autentycznie mieszał w polityce jak np: Biedroń ….wtedy temat się nie wypali – i wówczas to będzie problem rzeczywiście odciągający od innych,… ważniejszych
  Biedronia już „reklamują” jako towar godny uwagi ….sprawa ślubów już robi ludziom papkę z mózgu ……..oczywiście połowa lemingów to wchłonie bez cienia refleksji …….

 7. Kreator said

  Reblogged this on Verba docent, exempla trahunt..

 8. Rokitnik said

  Eeeeee tam ! Niepoważne ” wybory ” i niepoważni kandydaci /ki /. Typowa zapchaj dziura dziennikarsko – zleceniowa, by odwrócić uwagę od spraw poważniejszych ( o ile jeszcze takie są, na marginesie owej hucpy) ?

 9. Ex said

  W debacie wzięli udział: Yga Kostrzewa, Marta Konarzewska, Marzanna Pogorzelska, Katka Reszke, Sławomir Grünberg, Agnieszka Graff oraz Diana Neille.
  Prowadzenie: Piotr Pacewicz.

  Czy podczas powszechnie panującej publicznej poprawności politycznej, gdy wypowiedzi antysemickie są niedopuszczalne, powstała nowa obelga?
  Czy bycie „innym” wyklucza nas ze społeczeństwa?
  Jak być homoseksualistą w ortodoksyjnej społeczności?

  Przed debatą odbył się pokaz filmu POBOŻNA, reż. Diana Neille.
  Dokument „Pobożna” ukazuje historie siedmiu kobiet, które walczą o pozostanie sobą: lesbijką i jednocześnie pobożną Żydówką. Ortodoksyjny judaizm wyklucza akceptację homoseksualności wśród swoich wyznawców — czy Chani, Pam, Hayley, Lina, Elissa i „Miriam” uda się pozostać wiernymi sobie i jednocześnie pozostać wewnątrz ortodoksyjnej społeczności?

  27.04.2013

 10. Marucha said

  Re 2:
  Właśnie CELOWO wypromowano postać zupełnie nie nadającą się na transwestytę, o typowo męskiej urodzie i zwalistej budowie ciała.

  Po to, by sprawdzić, czy wśród polskiego bydła [gojów] znajdą się tacy, którzy uznają konia za konsula, jeśli tak im powie prasa.

 11. Józef Piotr said

  Re 9
  a propos filmu : jest jakaś różnica pomiędzy jednym a drugim ?

 12. akej said

  @ Marucha (1)
  Nie wiem czy narod jest wnoze nieco lepszym stanie. Niech Pan popatrzy jakiego prezydenta miasta Slupsk sobie wybral!

  Ja też nie wiem.
  Chciałem powiedzieć coś bodaj odrobinę niepesymistycznego.
  Admin

 13. NICK said

  (10) Dobre. 🙂 .
  Oj uznają. Bydełko uzna. Nie tylko kunia.
  [cisza o Giertychu, pobiera lekcje?]

 14. TomUSAA+ said

  @6, zgadzam się w 100% tyle, że ja podszedłem do tego z innej strony (ironizując). Poza tym, to właśnie gawiedż przede wszystkim, jest dziś podłączona do me(r)diów.

 15. aaaaaaaaaaaa said

  @ 14 – TomUSAA+ said

  ….odpowiedź była skierowana do Ex said obecnie pozycja #4 w sprawie zapychanie dziury ….

 16. aaaaaaaaaaaa said

  jest też inna możliwość wystawienia ” Grodzkiej „- będzie mega kontrastem dla Komora i część zdegustowanych ludzi przeniesie swój głos właśnie na niego .

  ….trudno powiedzieć co się tam dzieje na żydowskiej szachownicy ……znając ich psychologiczno marketingowe sztuczki nie można tego wykluczyć

 17. inka said

  Krzysztof Globisz w filmie ” Idealny chłopak dla mojej dziewczyny” zapewne był nieświadomie inspiracją dla tej osoby. Jednak był zdecydowanie przystojniejszy.

 18. Mordka Rosenzweig said

  re 10

  Szanowny pan Gajowy napisal:

  „Po to, by sprawdzić, czy wśród polskiego bydła [gojów] znajdą się tacy, którzy uznają konia za konsula, jeśli tak im powie prasa.”

  Ja pan Mordka muwi, sze bydlo jest i to nie tylko polskie ale swiatowe.

  Ten sam eksperyment odbywa sie obecnie w Watykan i to z duszym sukcesem na caly swiat.

 19. Boydar said

  Dlaczego Pan Mordka odzywa się tak rzadko …

 20. ojojoj said

  przeciez to jest teatr, wszyscy zahipnotyzowani ogladaja ta sama sztuke od lat, teatr mozna latwo spalic, ale odhypnotyzowac tych tumanow niestety sie nie da

 21. NICK said

  Ad 16.
  Szanowny Panie Mordka.
  Osobiście Pana proszę o jeden, ważny ‚news’ z Watykanu. Taki wg Pana ważny a dotyczący ‚katoliczników’.
  I, Przepraszam P. Gajowego oraz Pana, że się wtrącam.

 22. Zerohero said

  Odnoszę wrażenie, że takie cudaki jak Grodzki wpuszcza się do polityki tylko w tym celu aby raz na jakiś czas G.Wyborcza i G.Polska mogły się „pięknie różnić”.

 23. Filo said

  Otoz moi koledzy wpisowcy nie maja racji.
  Nalezy rozumiec pana kandydatke na prezydentke, ktora w ten obojnacki sposob chce pokazac, ze bedzie reprezentowac rodakow plci obojga a nawet trojga jak zajdzie potrzeba.
  Nie nalezy burzyc wznioslych i postepowych intencji pokornego slugi narodu plci obojga.

 24. Re: 18..
  Wyglada na to, ze bedziemy przezywali jeszcze 500 dni ciemnosci…na ktore w pelni sobie zasluzylismy w „plazmowym” szale zydowskich rzygowin telAvizyjnych…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. Mordka Rosenzweig said

  re 17

  Szanowny pan Boydar,

  Ja pan Mordka jest w bardzo dusza depresja umyslowa i sam nie wie co robic.

  Jak pszeczytal, sze pastor w Angielski Kosciol muwi sze 9/11 bylo spwodowane pszez nasza rasa to wpadl w strasza depresja bo pan Franek z Watykan nie zajal szadne stanowisko na to bluznierstwo.

  Moje Salcie poradzilo aby pan Mordka wzial pul kg pastylek Prozac albo sie zaszepil na wszystkie choroby i wtedy mu pszejdzie depresja.

  Another Martyr for 9/11 Truth?
  http://www.veteranstoday.com/2015/02/01/another-martyr-for-911-truth/

 26. Boydar said

  Najuszanowniejszy Panie Mordka

  Jeśli chodzi o te szczepienia, to obawiam się że Pani Salcia może mieć całkowitą rację; momentalnie przestanie być Pan podatny na jakiekolwiek zachorowania. Nie wykluczał bym natomiast możliwości, że Pani Salcia właśnie na to liczy.
  Co do Prozacu, nie wiem, myślę, że dwadzieścia deko na początek w zupełności wystarczy.

 27. Mordka Rosenzweig said

  re 19,

  Szanowny pan Nick,

  Pan Mordka sie bardzo cieszy, sze pan Franek powiedzial sze Pismo Swiete i Koran to jest to samo.

  Ja pan Mordka nie chce sie tesz wypowiadac na ten temat ale mysli, sze mosze pan Franek nie policzyl do tszy w Swieta Trojca.

  Pope Francis To Followers: „Koran And Holy Bible Are The Same”

  http://nationalreport.net/pope-francis-followers-koran-holy-bible/

 28. NICK said

  Dziękuję Panie Mordka.
  Na dziś wystarczy.

 29. Boydar said

  Panie NICK’u, nie ciągnij Pan Najuszanowniejszego Pana Mordki tak bardzo za język, bo Gajówce i Władymir nie będzie w stanie pomóc.

 30. Siekiera_Motyka said

  Że taką pierdołę jak Grodzki toleruje się w polityce państwa Polskiego sygnalizuje Światu do jakiego dna upadła Polska polityka i jej porządek wewnętrzny.

  Był frajerem Z i BEZ tego jego makijażu i kostiumów.

  Albo frekwencja jest tak niska że zwolenniki tego bonza z łatwością wygrywają mu wybory, albo wybory są fałszowane, albo Polacy są idiotami. Nie widzę innych możliwości by taki dureń tak długo operował na arenie publicznej.

 31. Jack Ravenno said

  @10 MARUCHA

  …a konsul jaki jest – każdy widzi.

 32. Jack Ravenno said

  @27 MORDKA ROSENZWEIG

  cyt. Pope Francis To Followers: „Koran And Holy Bible Are The Same”

  Szokujące…

 33. NC said

  Re 10: Całe sedno sprawy w kilku słowach 🙂

 34. NICK said

  No to co jest grane?
  No, z tym Grodzkim, Panem?
  Czy to choj czy PISda?
  Może inna glista?

  Bęgowski! Nazwisko!
  Ja nie jestem glistą,
  ja-mam ‚przyrodzenie’.
  No toś bity w ciemię!

  Święty Piotr przyzywa.
  ‚Grodzki’: to jest ksywa,
  to tylko mamona,
  Piotrze, czemu konam?

 35. ruskiagent said

  Teleantypatia jakaś, czy co.
  Dzis rano zrobiłem sobie postanowienie, że napiszę sobie taką deklarację: Że słi Putę. Naprawdę tak pomyślałem, czestnoje słowo pijaniera. A tu wchodze do Gajówki zaśnieżonymi buciorami (bo spadło prawie pół metra śniegu na raz) i co my widziem, prosze wycieczki? Ktoś napisał że słi…
  Już pomyślec nawet nie można.

 36. Witek said

  że słi Ania:

 37. Mordka Rosenzweig said

  re 32

  Szanowny pan Jack,

  „Szokujące…”

  Ja pan Mordka ma znowu wielki problem bo wiadomo, sze pan Mordka jest bardzo duszy ekspert od Stary i Nowy Testament, ale teraz nie jest pewien czy automatycznie sie staje ekspert od Koran jesli to jest to samo?

  Czy pan Mordka powinien chociasz Koran pszeczytac zanim sie bedzie wypowiadal?

  Pan Mordka nie jest pewny co ma zrobic i czuje, sze znowu wpada w dusza depresja.

 38. Zerohero said

  @10, Marucha

  O ile mnie pamięć nie myli…za „męskich” czasów Grodzki nosił bródkę. Czy „kobieta uwięziona w ciele mężczyzny” zapuszczałaby brodę?

  Panie Zerohero, każdy wie, że w przypadku Bęgowskiego chodzi o zwykłą hucpę – nie ma tam żadnej „kobiety uwięzionej w ciele mężczyzny” i nigdy nie było.
  Hucpę – a zarazem tresurę Polaków.
  Postępackie szumowiny popierają zboczenie Begowskiego, choć nie wierzą w jego transformację.
  Durne, gównogłowe lemingi wydają się jednak brać go na serio.
  Ech, kiedyś to by dorwano debila, spuszczono lanie, wybito zęby… i by się skończyła cała historia,
  Admin

 39. Jaxa said

  ad 36: Genialna asocjacja – jednak obrazy niejednokrotnie potrafią oddać wszystko (przy całym szacunku dla trzody chlewnej…)!

 40. Blaupunkt said

  Gojom polskim trabia ciagle Zlo dobrem zwyciezaj badz milosierny wzgledem tych co cie okradaja.Haaaa haaaa.Badz cierpliwy I miej nadzieje.Az przyjda po ciebie (unijne czy nawet tak zwane polskojezyczne=Gestapo).Wtedy dadza Ci milosc.Ze skonasz z obrazen odniesionych Po rozmowie z Gestapo.No jak dlugo mamy zamiar POLACY sie bac ..No jak dlugo?

 41. NC said

  Wygląda na to, że Bęgowski nie jest już potrzebny, więc rzucono go wilkom…

  A niech pożrą skurwysyna i starego komucha.
  Admin

 42. RomanK said

  ad 10//Panie Gajowy..dokladnie w tym samym celu do Sentatu Kaligula wprowadzil konia, jako kandydata ktorego senat zrobil senatorem,
  To text stopnia skurwienia i zastraszenia rzadzonych do granic zeszmacenia..swiadomego, dobrowolnego zeszmacenia i odgrywania idiotow na skinienie….

  ad 36..panei Witek..to niesmaczne porownywac taka sliczna, zalotnie obsrana dupeczke mlodej swinki do oblesnej mordy takiego stfora mutanta…

 43. Re: Artyku….
  Czy zawsze musimy byc skazani na zydowski plagiat z „homo-niewiadomo” , kiedy okradaja nas ze wszystkiego??? (w bialy dzien…)…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 44. Kar said

  ..A niech pożrą skurwysyna i starego komucha.
  Admin..

  – b. nisko ceni Pan kulture/obyczaje wilkow, bo niby z jakiej to racji mialby wilk brac na zomb babucha z fiutem..?

 45. Marucha said

  Re 44:
  Może to i racja?
  Jeszcze by się wilki porzygały…

 46. Lily said

  Re 36;Witek
  Panie Witku,co oni zrobili z ta biedna swinka,pozbawili ja ogonka…Sadysci…
  Ja kocham zwierzatka,i jest to mnie niewyobrazalnie smutne.

 47. Joe said

  Zwykala inzynieria..socjotechnka.Obrzyn begowski to papierek lakmusowy zduraczenia spoleczenstwa.Une musza miec dokladne rozeznanie.Inaczej wrazie czego nie wiedzieliby kiedy uciekac ze zrabowanym.Ot co.

 48. Boydar said

  @ Pani Lily

  To niestety nie koniec. Ostatnio słyszałem, że pozbawili ją także okrycia wierzchniego i zamknęli w blaszanej puszce. Nie całą zresztą, bo część jest w takich plastikowych cienkich rurkach. Ja sam nie rozumiem, ile świnia może wytrzymać takiego traktowania. Niech Pani Lily nie dramatyzuje albo nie porusza takich tematów. Live is brutal and full of zasadzkas.

 49. przemądrzałe bydlę said

  Czyli ta karykatura Artura Żukowa sprzed 2 lat świetnie odzwierciedliła rzeczywistość:

 50. Eliza said

  Aktywna droga polityczna.

Sorry, the comment form is closed at this time.