Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Wyczekiwanie w globalistycznym…
  Piotr B. o Idioci z UE – poszukując węgla…
  Krzysztof M o Wolne tematy (38 – …
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  trzy z dwoma o Drażnienie Ruskiego
  Emilian58 o Drażnienie Ruskiego
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  Markusmarkt o O wyższości Habermasa nad…
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  AQQ o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Ameryka jako zagrożenie.

Posted by Marucha w dniu 2015-02-23 (Poniedziałek)

USA democracy

Rób, co USA każe, bo ci zaprowadzimy demokrację.

Sondaż Gallupa wskazuje, że Stany Zjednoczone są uważane za główne zagrożenie dla świata.

Chyba nie takich odpowiedzi się spodziewali. Wpływowa amerykańska agencja badania opinii publicznej WIN/GALLUP w corocznym grudniowym badaniu zdiagnozowała wzrost antyamerykańskich nastrojów w całym świecie. Próbka była duża: 66800 mieszkańców pięciu kontynentów świata.

Socjologowie i ankieterzy zadali im bezpośrednie pytanie: „Jaki kraj, twoim zdaniem, jest największym zagrożeniem dla świata?”. No i wyszło, jak wyszło.

W ostatnich kilkudziesięciu latach, Stany Zjednoczone nie ustają w prowokowaniu i organizowaniu zbrojnych awantur na całym świecie i zjawisko to nasila się niemal z każdym rokiem.

7000 baz wojskowych i wywiadowczych rozsianych po całym świecie [Ile baz ma Rosja? – admin].

Liczone już w setki są amerykańskie zbrojne interwencje i napady, poczynając od krajów niewielkich jak Grenada czy Haiti, poprzez bombardowanie i ćwiartowanie Jugosławii, aż po wielkie i zmasowane agresje przeprowadzane pod fałszywymi i niezdarnie maskowanymi pretekstami jak Irak, Afganistan czy Libia, a o wcześniejszych długotrwałych wojnach, jak w Korei lub Wietnamie nie wspominam.

Drony, fatalne pomyłki zza biurka zwane collateral damages (szkody uboczne), mordowanie tysięcy ludzi, totalna inwigilacja w internecie i podsłuchiwanie rozmów telefonicznych najbliższych sojuszników, tortury i więzienie bez sądu (Guantanamo), kolorowe rewolucje, ostra ingerencja w sprawy wewnętrzne np. Turcji, Brazylii czy Egiptu, przygotowania do napaści na Syrię, sponsorowanie i organizowanie terrorystów (al-Kaida, Państwo Islamskie itp.), kryzys ukraiński itd, itp.

Napisano już o tym tysiące dobrze udokumentowanych książek i artykułów. Trudno się dziwić, że reputacja USA należy w powszechnym odczuciu do najgorszych na świecie (poza Polską, gdzie wciąż panuje mit Ameryki jako kraju-raju, podtrzymywany wizową pogardą Waszyngtonu wobec posłusznych lokajów). Co czwarty mieszkaniec globu wskazał na USA jako główne zagrożenie dla pokoju i świata.

W ten sposób USA są nie tylko pierwsze na liście najgroźniejszych krajów świata otrzymawszy łącznie 24% głosów, ale też są postrzegane jako zagrożenie globalne. Wszystkie pozostałe z 20 krajów na liście, są postrzegane jako zagrożenie lokalne, głównie przez swoich sąsiadów.

To, że Pakistan ze swą bronią jądrową zajmuje na tej liście drugie miejsce (zresztą nieprzyzwoicie daleko za USA, bo mając tylko 8% wskazań), wynika niechybnie z faktu, że tak właśnie jest postrzegany w sąsiednich, bardzo ludnych Indiach, a może i Bangladeszu (gdzie wciąż żywa jest pamięć okrucieństw i krzywd zadanych ludności przez armię z Karaczi podczas rozwodu Pakistanu Wschodniego z Zachodnim).

Na III miejscu są Chiny (6% wskazań), a potem „wyrodne państwa” z pierwszych stron gazet Afganistan, Iran i Korea Północna, którym propaganda zachodnia już od kilkudziesięciu lat dorabia brzydką zbójecką gębę. Wszystkie one zarobiły po 5% zaniepokojonych głosów. W tym samym miejscu (też 5%) znalazł się również zawsze skory do pastwienia się nad sąsiadami i uzbrojony po zęby Izrael.

Jak się okazuje propaganda zachodnia jest jednak mało skuteczna w stosunku do Rosji. Tylko 2% uważa ją za zagrożenie dla świata, i można śmiało założyć że w największej proporcji są to głosy z Ukrainy, krajów nadbałtyckich, no i oczywiście z ogłupionej rusofobią Polski.

Bodaj największym zaskoczeniem okazało się bowiem to, jak głosują mieszkańcy w poszczególnych krajach. Sonda pokazała, że nawet w sojuszniczych państwach-członkach NATO, np. w Grecji i Turcji, liczba ludzi obawiających się USA wynosi 45%, a w Pakistanie, który ma wciąż status głównego sojusznika USA poza NATO (nie licząc Ukrainy) – 44%.
Najwięcej, bo prawie połowa Chińczyków, ale także … Bośniaków uważa Stany Zjednoczone za główne zagrożenie dla świata. Taką opinię ma również 46% Argentyńczyków, mimo iż Argentyna jest państwem, na które Waszyngton stawia jako na przeciwwagę wobec rosnącej w siłę Brazylii, która u boku Rosji i Chin staje się filarem BRICS.

Inne państwa Ameryki Łacińskiej, także umieszczają USA na 1 miejscu na liście najgroźniejszych krajów, a są to zwłaszcza sąsiedni z nimi Meksyk (37%), Brazylia (26%) i Peru (24%), nie mówiąc o Wenezueli, Boliwii, Nikaragui i Kubie, skąd nie ma dokładnych danych. Wśród Latynosów taka opinia o USA to już tradycja od wielu pokoleń.

Ciekawe, czy znany z arogancji Waszyngton wyciągnie z tego jakieś wnioski, czy może raczej znowu wzruszy ramionami i odpowie na to tak, jak pewien Żyd z Odessy, z którym kiedyś rozmawiałem o antysemityzmie: „Znajetie – pierwych ucziennikow w kłassie nie liubiat…” (Wie pan, prymusów się nie lubi).

/Na podstawie: Wolna Polska> RX w świat; https://hec.su/vbS

PS. Dziękuję Panu Netwalkerowi za podsunięcie tematu.

Bogusław Jeznach
http://jeznach.neon24.pl

Zajrzyj jeszcze tutaj:
https://marucha.wordpress.com/2014/03/04/lista-krajow-zbombardowanych-przez-usa-od-ukonczenia-ii-wojny-swiatowej/
Admin

Komentarzy 61 do “Ameryka jako zagrożenie.”

 1. Lista krajów zbombardowanych przez USA po II WŚ, said said

  Jak wiadomo, USA (m.in. ustami Obamy, Kerryego i innych polityków pośledniejszego sortu) energicznie i z przekonaniem potępia wszelkie interwencje militarne w suwerennych krajach. Zwłaszcza zaś nie mającą miejsca interwencję Rosji na Ukrainie.

  Zatem prezentujemy poniżej listę krajów, które USA zbombardowało po ukończeniu II Wojny Światowej. Oczywiście nie chodziło wówczas o żadne interwencje militarne w suwerennych krajach, lecz o wprowadzenie demokracji.

  Chiny 1945-46
  Korea 1950-53
  Chiny 1950-53
  Gwatemala 1954
  Indonezja 1958
  Kuba 1959-60
  Gwatemala 1960
  Kongo Belgijskie 1964
  Gwatemala 1964
  Republika Dominikańska 1965-66
  Peru 1965
  Laos 1964-73
  Wietnam 1961-73
  Kambodża 1969-70
  Gwatemala 1967-69
  Liban 1982-84
  Grenada 1983-84
  Libia 1986
  El Salvador 1981-92
  Nikaragua 1981-90
  Libia 1986
  Iran 1987-88
  Libia 1989
  Panama 1989-90
  Irak 1991-
  Kuwejt 1991
  Somalia 1992-94
  Chorwacja 1994 (wyłącznie tereny etnicznie serbskie)
  Bośnia 1995 (wyłącznie tereny etnicznie serbskie)
  Iran 1998 (strącony „przypadkowo” irański airliner)
  Sudan 1998
  Afganistan 1998
  Jugosławia 1999
  Afganistan 2001-
  Irak 2002
  Pakistan 2003-
  Libia 2011-

  Jeśli TY nie przyjdziesz do DEMOKRACJI amerykańskiej to DEMOKRACJA przyjdzie do ciebie !

 2. Kojak said

  Potwierdza to tylko dosc powszechna opinie ze USA sa panstwem bandyckim i kryminalnym ! Szczegolnie to jest odrazajace i wstretne bo ci zwyrodnialcy i smiecie dzien i noc w sposob perfidny i wyjatkowo bezczelny i chamski pyskuja o jakichs frazesach wolnosci, demokraci ! Wolnosci i demokracji dla amerykanskich zlodzieji i jawnych bandytow do okradania wszelkich panstw z ich dobytku ! Kto temu sie sprzeciwaia ma kolopoty a niekiedy sa zwyczajnie mordowani przywdcy tych krajow jak Irak ,Libia ! W Libi ameykanscy zbrodniorze odrabali Kadafiemu nogi i tak skonal ! Nikt takze z tzw Zachodu , smieci i odpadkow ludzkich nie zaprotestowal przeciw temu . Oto demiokracja zlodzieji bandytow i mordercow

 3. Takie sa "misje stabilizacyjna" BOMBAMI zbrodniczej US Army na całym Świecie: said

 4. Prezydent żydów USA PODPISZE im WSZYSTKO, said

 5. Wykołowany MOTŁOCH w USA połyka wszystko, said

 6. Lesio said

  Mówimy Ameryka, myślimy o żydowskcih banksterach, bandytach i terrorystach.

 7. Powrót 8 tyś z Iraku, a 450 tyś wróciło ale do "psychuszki" said

 8. Obama i żydy z AIPAC się tym NIE przejmują ... said

 9. "amerykanin" Bill Clinton wspomaga MIT holocaustu, said

  Bill Clinton po obejżeniu jednego z 78 Muzeów Holokaustu w USA pod wpływem INDOKTRYNACJI czyje WINNY spowodowania holocaustu wiec REKONPENSUJE swóje „zaniedbanie” w sposób finansowy.

  Obecnie w samym USA jest 78 MUZEÓW holokaustu – OGROMNE bardzo drogie GAMSZYSKA jak muzea Lenina w ZSRR. Te Muzea Holokaustu w USA zostały wybudowane za forsę amerykańskiego podatnika, a ich funkcjonowanie OPŁACA też amerykański podatnik w 100% !

  We wszystkich szkołach Ameryki Północnej są wyznaczeni specjalni nauczyciele, którzy są ZOBLIGOWANI do obowiązkowego DOZOROWANIA programów nauczania o żydowskim holokauście tak jak nakazują te programy opracowane przez specjalistów z z muzeów holokaustu.
  Tym to sposobem żydowski holokaust stał się nieomal OBOWIĄZKOWĄ religą w Północnej Ameryce. Koszty tych programów są ogromne, ale pokrywane z kasy lokalnego podatnika.
  Ten system nauczania w Ameryce Północnej o żydowskim holokauście jest lustrzanym odbiciem tego jak żydo-bolszewia w ZSRR nauczała wszystkich wymyślonych bredni o żydo-bolszewiku Włodzimierzu Leninie oraz budowaniu komunizmu, którego wynalazcami byli żydzi.

  Absolutnie najważniejszą OBOWIĄZKOWĄ wycieczką KAŻDEGO ucznia amerykańskiej szkoły stało się wspólny wyjazd do muzeum holokastycznego, aby tam mieć odpowiednio wypraną mózgownicę, aby każdu uczeń szkolny, a potem obywatel czuł się WINNY spowodowania żydowskiego holokaustu, a przez to ULEGŁY wobec żydowskiej KASTY rządzącej w USA lub Kanadzie.

  Te muzea holokaustu SŁUŻĄ do INDOKTRYNACJI poczucia WINY oraz ULEGŁOŚCI dzieci w szkole wobec ŻYDOSTWA, aby zakodowac w głowach na AKCEPTOWANIE na SPECJALNE prawne, finansowe PRZYWILEJE dla NIBY „poszkodowanych” żydów itp.
  Intrygujące jest to, że w Izraelu jest TYLKO 8 muzeów żydowskiego holokaustu !

  Za to we Francji jest aż 64 muzeów żydowskiego holokaustu. W Wielkiej Brytanii jest 24 muzeów holokaustu, a w Australi-16, Brazyli-6, Niemczech-18, Holandia-8, Południowej Afryce – 8 … itd. W Polsce oficjalnie jest 8 muzeów holokaustycznych.

  PO CO TO WSZYSTKO ?

  W celach INDOKTRYNACJI poczucia WINY zwykłego obywatela za „holokaust” aby PŁACIŁ za to REKOMPENSATY finansowe jako „zadość uczynienie” dla CHCIWEGO żyda.

  Po to właśnie jest 1000-e muzeów holokaustu na całym Świecie ale prwie ich NIE ma w Izraelu.

  Vice prezydent Joe Biden wśród swoich:

 10. AV said

  A tym czasem w sprzedaży:

  http://www.amazon.com/Nice-America-Bring-Democracy-Country/dp/B00HZBXNK6

 11. "amerykanski" senator Johna McCain inspirator i ORGANIZATOR krwaych rebelii na Świecie, said

  „senator” od 40 lat z Arizony stary krwawy PDŻEGACZ konfliktów miedzynarodowych John McCain, wiadomo KIM jest naprawdę …modli się …

  Zabijaka John McCain OBWINIANY o SZKODZENIE interesowi USA na arenie mędzynarodowej. Na poniższym spotkaniu z przeciętnymi obywatelami ameryki został nazwany SPRZEDWACZYKIEM obcym siłom i obwiniony o deptanie Konstytucji USA:
  John McCain DESTROYED By True American Patriot

 12. "Bohaterowie obrony demokracji" wrócili "spowrotem" do USrala, said

 13. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 14. Straszna ROZPACZ młodej żony żołnierza US Army, said

 15. Faktyczna IDENTYFIKACJA George W. Busha said

  Zdięcia po 1000-e faktycznie mówią KTO jest KIM na „duszy”.

  Były prezydent USA bezkarny żyd Gerge W.Bush zainicjował MASAKRĘ i zorganizował rzeźnicki NAPAD na Irak, Afganistan i cały Bliski Wschód w wyniku czego zgineło 1.5 milona Arabów, a na pewno 7 milionów straciło bezpowrotnie cały majątek. 15 milionów ludzi zostało przemieszczonych z jednego terenu na drugi, a ich domostwa całkowicie zniszczone.

  To żydoski Waszynkton nazywa „misją pokojową”, a za nią te kłamstwa powtarza żydowska „warszawka” na czele steru władzy polskich wykołowanych lemingów.

 16. Dusza "Amerykanskiego" Prezydenta said

 17. Donald Rumsfeld były minister WOJNY USA - obwiniał Irak za posiadanie "broni masowego rażenia" said

  Saddam Hussein – ZAMORDOWANY Prezydent Iraku NIE chciał przyjmować US $ za sprzedawaną ropę naftową przez Irak i dlatego został zgładzony

 18. Zabijaka Dick Cheney były vice prezydent USA, zastępca LUDOBUJCY George W.Busha, said

 19. Taki PREZENT $ Izrael rok w rok OTRZYMUJE od podatnika USA tylko na zbrojenia, said

 20. Za te MILARDY $ Shimon Peres prezydent Izraela ODZNACZA Obamę, said

 21. Obama się odwzajemnia S.Peres-owi Medalem Wolności za "pokojową ROBOTĘ" na Bliskim Wschodzie said

 22. Zwolenicy Buraka Obamy w USA, said

 23. Mer New Yorku - Rudy Giuliani przy mównicy "USA na zawsze z Izraelem" ! said

 24. iw said

  Witam, a tutaj do kompletu…

 25. Rząd "amerykanski" brutalnie OSZUKAŁ polskich obywateli, said

  Żydowsko-masoński zafałszowany rząd amerykański z Waszynktonu na czele z tym ludobujcą George W, Bushem brutalnie OSZUKALI Polaków obiecując, przyznanie bezwizowego pobytu turystycznego w czasie do 30 dni w USA dal wszystkich polskich obywateli, pod warunkiem ze Polskie Wojskie weźmie udział w NAPADZIE i OKUPACJI Iraku w 2003 roku.
  Tak został PODPUSZCZONY ten głuptas Kwaśniewski gdy jego i jego żonę Jolantę zaproszonych na „gryla” do Białego Domu w Waszynktonie na wiosnę 2002 roku.

  KŁAMCY z Waszynktonu NIE wywiązali się ze swoich OBIETNIC Polakom i wjazd turystyczny z Polski do USA nie jest możliwy bez otrzymania wizy.
  Każdy polski obywatel musi wypełnić wniosek wizowy i założyć profil w systemie ambasady. Samo wypełnianie wniosku trwa ok. 75 minut.

  We wniosku wizowym trzeba m.in. wyjaśnić, po co chcemy pojechac do USA, podać wysokość swoich dochodów, posiadane oszczednosci, miejsce zamieszkania, posiadane OBYWATELSTWA, zadeklarować swoją faktyczną NARODOWOŚĆ … itd. … itp.

  Po wypełnieniu wniosku wizowego do USA polski obywatel MUSI natychmiast zapłacić opłatę wizową w wysokości 469 zł. Niestety polskim obywatelom, którzy deklarują POLSKĄ NARODOWOŚĆ to taki ma szanse otrzymania wizy jedynie w 40%. Gdy wiza turystyczna nie zostanie przyznana opłaty wizowej NIE zwracają.
  Ponadto otrzymanie wizy USA w Warszawie nie gwarantuje wjazdu do USA i wielu polskich obywateli po wyladowaniu w USA bez podania powodu jest DYSKRYMINOWANA i mimo wszystko NIE zostają wpuszczeni na teren USA, odprawiani natychmiast pierwzsym lecacym samolotem do III RP. Najczęsciej się to zdarza w żydowskim New Yorku na lotnisku miedzynardowym JFK.
  To pracownik Departamentu Stanu na przejsciu granicznym w New Yorku ostatecznie decyduje czy wpuścić Polaka na teren USA i to zależy od jego humoru.

  Natomiast KAŻDY polski obywatel, który deklaruje ŻYDOWSKĄ narodowośc we wniosku wizowym starający się o wizę turystyczną do USA ma GWARANTOWANĄ specjalnym PRZYWILEJEM i otrzymuje ją w 100% i jest ZAWSZE wpuszczany do USA.

 26. Komorowski NAGRODZIŁ OSZCZERCĘ za pomówienie "Polskie Obozy Koncentracyjne", said

  „Amerykański” Departament Stanu to faktycznie taka sama żydoska MELINA jak Biały Dom, gdzie wszystkimi najważniejszymi urzędnikami są obywatele amerykańscy, ale otwarcie deklarujący ŻYDOWSKĄ NARODOWOŚĆ.
  To rezerwiści i weterani US Army na swoich networkach internetowych nazywają Biały Dom w Waszynktonie centralną żydowską MELINA grasującej mafii żydowskiej w USA.

  Wojskowi w USA są zmęczeni ciągłym prowadzeniem różnych wojen, które nie są w interesie ogółu Ameryki. Te krwawe bandyckie rozróby na świecie są na zamówienie żydowskich neokonów ale przeciwko tym państwom z którymi tylko mają ZATARGI i KONFLIKTY żydzi i Izrael.
  Wszyscy ambasadorowie USA we wszystkich krajach to też żydzi z obywatelstwem amerykańskim.
  Obecny ambasador USA Stephen Mull w Warszawie to też żyd, który najwięcej czasu traci na chodzenie po zebranich różnych gmin i organizacji żydowskich w Polsce, a ambasada USA w Warszawie to też MELINA żydowska, miejsce KONTAKTOWE organizacji żydowskich grasujących w III RP.

  Poprzedni ambasador Lee Feinstein USA w Warszawie też był żydem, który przygotował dla Obamy to SKANDALICZNE przemówienie z KŁAMLIWĄ wstawką o „polskich obozach kopncentracyjnych” przeczytaną przez Obamę w tracie jego oficjalnej wizyty w Polsce w maju 2012r.

  Poniżej na zdięciu ambassador USA w Warszawie Lee A. Feinstein (z lewej strony) z Chief Rabbi Michael Schudric na całą Polskę na Festiwalu pieśni żydowskiej w Warszawie 28 sierpnia 2012r:

  http://www.thenews.pl/f0f55db2-9211-4815-8876-6ad858c39115.file

  President Bronislaw Komorowski aby się PODLIZAĆ żydom odznaczył „amerykańskiego” ambassadora w Polsce Lee A. Feinsteina w Belwederze największymi odznaczeniami na koniec jego „misji” w Warszawie.

  Obama wydał polecenie SKRUCIĆ „misje dypolomatyczną” takiego „swojego ambasadora” w Warszawie za to, że to Lee A. Feinsteina właśnie był jednym z tych, którzy PRZYGOTOWALI to przemówienie dla Obamy przeczytane w przez Obamę w Warszawie w maju 2012 roku wystawiając Obamę na POŚMIEWISKO za wstawienie do tego przemówienia KŁAMLIWEGO żydowskiego frazesu „polskie obozy koncentracyjne” wywołujący SKANDAL Obamie.

  Mimo tego znanego SKANDALU B.Komorowski zdecydował się wręczyc najwyższe odznaczenia Polski temu skandaliście Lee A. Feinsteina na ZAMÓWIENIE zadowolonych żydów z tego kolejnego OCZERNIENIA polskich obywateli.

  Komorowski ma Polaków za NIC, nie identyfikuje się polskim interesem oraz działa na SZKODĘ Polaków.

  Poniżej SKANDALISTA żydowski Lee A. Feinstein oprowadzany przez Komorowskiego po Belwederze:

 27. Facebook DOPOMOŻE Komorowskiemu WYKOŁOWAĆ Polaków identycznie jak Obamie amerykanów ? said

  Komorowski obiecał żydom w Izraelu, że SPREZENTUJE 65 miliardów POLSKIEGO po tym jak Komorowski z Kopacz, Schetyną i Sikorskim SPRZEDADZĄ wszystkie Polskie Lasy Państwowe czyli 40% całego polskiego terytorium … tzn. konkretnie Komorowski zoproponował żydom PODARUNKU w postaci NASZYCH, naszej POLSKIEJ WSPÓLNEJ własności Polskich Lasów Państwowych.

  Żydzi obiecali Komorowskiemu AGITACJE polskiego MOTŁOCHU za pomocą ŻYDOWSKIEGO Facebooka którego właścicielem jest żyd Mark Zuckerberg, który dziękował wielokrotnie izraelskim służbom specjalnym Mosad i żydowskiemu CIA za pomoc w wkołowaniu innych jego wspólników tak aby właśnie żyd Mark Zuckerberg został tym właścicielem Facebooka.

  To właśnie dzięki DWUKROTNEJ pomocy propagandowej Facebooka murzyn Obama „wygrał” wybory prezydenckie w USA, chociaż nie wykluczone że te „wybory” są identycznie fałszowane jak III RP:

 28. Oto żyd Mark Zuckerberg właściciel Facebooka na łonie natury said

  Sentymentalne zdięcie z dzieciństwa Mark Zuckerberga własciciela Facebooka:

 29. NIE masz konta na Facebooku - będziesz UKARANY! said

  Facebook to narzędzie Mosadu i żydowskiego CIA do prześwietlania ludzi, dlatego aktywni obywatele są ZAGANIANI siłą do założenia swojego konta na ŻYDOWSKICH networkach Facebooku lub Twitter.

  Obecnie na lotniskach w Euoropie i USA służby sprawdzające ludzi przed wpuszczeniem na pokład samolotu też SPARWADZAJĄ czy dany pasażer ma konto na Fecebooku.

  Jeśli pasażer nie posiada założonego konta na chociaż jednym z tych ŻYDOWSKICH networków to jest traktowana jako BARDZIEJ PODEJŻANA bo NIE wiadomo jakie poglądy reprezentuje np. wobec obowiązującego obecnie KULTU ŻYDOSTWA na całym Świcie.

  Dlatego ci co nie mają kąta na Facebooku to wg. obecnej NOWEJ „światowej władzy żydowskiej” to potencjalni „terroryści” gdyż Mosad i zydowski amerykanski CIA nie wiele wiedzą o tym człowieku jakimi kategoriami on rozumuje, dlatego są DODATKOWO fizycznie przeszukiwani, sprawdza im się nawet szfy na ubraniach, a ich bagaż wielokrotnie dodatkowo przeszukiwany co utrudnia spokojną podróż …

 30. Mitt Romney kandydat na prezydenta USA, said

  Mitt Romney który przegrał wybory prezydenckie z Barkiem Obamą w 2012 roku. Mitt Romney twierdzi, że przeszedł na „mormonizm” ale poniższe zdiecie 100-kronie FAKTYCZNIE pokazuje gdzie jest ulokowana jego dusza.

  W tej chwili żydowski karierowicz Mitt Romney zastanawia się czy ponownie startować w wyborach prezydenckich w 2016 roku w USA:

 31. Komorowski ŁASI się do żydów, said

  W ambasadach Izraela NIE ma nawet choinek Nowo-Rocznych, ale za to Komorowski przyniósł sobie judaistyczną menore do swojego pałacu prezydenckiego i świętuje judaistyczne Święta Hanukah

 32. Kaczyński ŁASI się do żydów, said

 33. Tworzenie KULTU żyda w III RP- Wszyscy RABINI i żydzi w III RP będą "udekorowani", said

 34. Kanadyjski Premier Stephen Harper swietuje SWOJE święta, said

  Obecny KANADYJSKI Premier Stephen Harper, żydo-mason wylansowany przez Facebook w pełnej okazałości:

  Tutaj KANADYJSKI Primer Stephen Harper żydo-mason świetuje swoje judaistyczne Święto Hanukkah:

 35. Żyd Gordon Brown lider Labour Party w Angli, said

  Gordon Brown …. „brytyjczyk” … SIĆ! ….

  Były premier Wielkiej Brytanii, obecnie lider Labour Party też został WYLANSOWANY za pomocą narzedzia propagandowego FACEBOOKA i nie ukrywa kim on faktycznie jest i kogo interesy reprezentuje. Usiłował skasować angielską walutę „pound sterling” i zamienic na FIKCYJNA żydowską walutę Euro … MAKULATURĘ …

 36. Sarkozy –były premier Francji to żydowska MARIONETKA Rothschildów said

  Miesiąc po wyborach Sarkozy’ego na prezydenta Francji w 2007 roku on się oficjalnie przyznał, że jest „PRZYJACIELEM” bankierskiej ŻYDOWSKIEJ rodziny LICHWIARZY oszustów Rothschildów. Zobaczie SPRZEDWACZYKA dziwkarza francuzów:

 37. Dość said

  Ludzie, nie zaciemniajcie sprawy. To nie Ameryka robi tylko żydowskie wampiry, które wiszą na szyjach narodów i spijają ich krew. Mamy na całym świecie do czynienia z ŻYDOWSKĄ WAMPIRIADĄ. Trzeba to gówno wampiryczne zlikwidować bez litości, zanim zniszczą nasz cały piękny świat.

  Obudźcie się do q…wy nędzy. To żydostwo niszczy Świat !!! Wywołuje wszystkie wojny, rewolucje i powstania i konflikty. Postępują w/g heglowskiej filozofii. Zawsze umieszczają swoich po dwóch stronach konfliktu. I, gdzie się dwóch bije tam żyd korzysta.

  Dlaczego tego nie widzicie? Bo jesteście zamuleni gównem płynącym z ich „mendiów”. Włączcie mózgi…

  Szanowny Panie, czy Pan uważa, że Amerykę nam Pan odkrył?
  Admin

 38. Może trzeba też innym dać się wypowiedzieć, a nie jak serią z automatu walić po 30 postów.

 39. snag said

  O ile US zasluzylo na lidera peletonu szczegolnie za Bush’a juniora to Iranowi dorobiono rogi w zazydzonych mediach i ulokowano na 5-tym. Iran ma ponad 200 lat pokojowego wspozycia z sasiadami, ostatnia wojna z Irakiem byla (obronna) produktem prowokacji . Pytanie dotyczy dzis albo jutra a nie wczoraj dlatego judzacy i wygrazajacy Iranowi Israel otoczony wrogami powinien figurowac na miejscu US a US na drugim z racji ze temperuje imperialistyczne ciagotki zio-zombies ,…

  Powyzej ktos podrzucil Zukenberga – Oprocz nazwiska facet nie ma nic wspolnego z zio-zombies i uwazany za czarna owce i self-hater przez zio-zydowska elite. Nie wspiera syjonistycznych czy zydowskich organizacji w tym charytatywnych ekskluzywnie na potrzeby Zydow, ateista, malzonka (aj waj) Chinka z pochodzenia co wystarczy zeby go wykluczyc z klanu tudziez niezbyt lubiany przez zazydzony US rzad z racji ze nie wspiera finansowo partii i nie daje dupy jak inni i niekoniecznie Zydzi.

  Powielajac durne niepotwierdzone zarzuty powoduje ze reszta ‚materialu’ jest przyjmowana z przymrozeniem oka jesli nie za bzdure.

 40. Siekiera_Motyka said

 41. Perełka. Troll Snag broni Zuckerberga, mimo że ten był od zawsze zamieszany w skandale dotyczące kradzieży prywatnych danych, a nawet został złapany na współpracy z NSA.


  Na obrazku – biedny, nielubiany przez władze USA Zuckerberg.

  A tutaj posłusznie wykonuje rozkazy ADL:
  http://usatoday30.usatoday.com/news/religion/2011-03-30-facebook_Jewish_Israel_30_ST_N.htm

  Rzeczywiście, te pierdoły o całkiem „odżydzonym” Zuckerbergu… może i doczekamy „calkowicie spolonizowanego” Michnika…
  Admin

 42. Eliza said

  Ze strony http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/porazajace-wyznania-czlowieka-ktory-zarzadzal-kiedys-swiatowymi-finansami/lsw2x, wypowiedź z forum:

  ~Wszystkie wojny są wojnami bankierów : Wszystkie wojny są wojnami bankierów : W Libii Muamar Kadafi ustanowił państwowy bank i walutę opartą na parytecie złota – Złoty Dinar. Ogłosił, że ropa będzie sprzedawana tylko za tę walutę. Inne narody Afryki widząc wzrost Dinara i Euro oraz napędzany inflacją upadek dolara pośpiesznie zaakceptowały wymianę w nowej walucie. Było to potencjalnie bardzo niebezpieczne dla globalnej hegemonii USD. Według prasy prezydent Francji Nicolas Sarkozy miał nazwać Libię „zagrożeniem” dla międzynarodowych bezpieczeństwa finansów. Dlatego NATO zbombardowało Libię, brutalnie zamordowało Kadafiego (przykład linczu Saddama nie był widocznie wystarczający), narzuciło prywatny bank centralny i przywróciło rozliczenia za libijską ropę wyłącznie w dolarach. Złoto będące zabezpieczeniem dla Złotego Dinara według ostatnich raportów – zniknęło. [W 2011 r. kilkanaście dni przed ogłoszeniem nowego planu gospodarczego MFW dla Libii w oparciu o Złotego Dinara przez szefa funduszu Dominika Strauss-Kahna podczas spotkania G8 w Dauville został on oskarżony przez hotelową pokojówkę o gwałt (okazało się to oczywiście nieprawdą), co przekreśliło jakiekolwiek szanse tego planu jak również duże nadzieje DSK na wygranie wyścigu do prezydentury Francji, którego był liderem. Prokuratorem z Nowego Jorku przedstawiającym zarzut gwałtu był Cyrus Vance Junior, syn dyplomaty Cyrusa Vance’a pracującego dla Sekretarza Stanu Franka Wisnera, którego syn Frank Winser Junior z CIA był ojczymem Nicolasa Sarkozego, zawdzięczającego swoją karierę CIA . Jest on obecnie oskarżony od nielegalne finansowanie swojej kampanii dzięki wsparciu Kadafiego. Sarkozy wysłał pierwsze samoloty do bombardowania Libii zanim skończyło się międzynarodowe spotkanie w Paryżu w tej sprawie. Namawiał również Obamę by zbombardować pałac prezydenta Syrii Baszara Al-Assada , w 2009 zlecił zabójstwo Chaveza ]

  Według generała Wesleya Clarka plan „dolaryfikacji” krajów wydobywających ropę obejmował 7 państw: Irak, Syria , Liban, Libia, Somalia, Sudan, oraz Iran (Wenezuelę mającą czelność sprzedawać Chinom ropę za juany dodano później). Warto zauważyć, że kraje te nie są członkami szwajcarskiego Bank for International Settlements (z którego zniknęło nb. polskie złoto zdeponowane przed wojną), prywatnego centralnego banku prywatnych banków centralnych. Znaczy to, że te kraje samodzielnie zarządzały swoimi gospodarkami bez podporządkowania się międzynarodowym bankom. ”

  Artykuł znikł po 2 godzinach, wpisy były porażające.

 43. 15vagabunda said

  na powyższy temat :
  „…Amerykańskie imperium w sensie ekonomicznym narodziło się w Bretton Woods w 1945 r. Wprawdzie dolar nie był już w pełni wymienialny na złoto, ale ową wymienialność na złoto zagwarantowano rządom innych państw – i tylko im. Tym samym dolar stał się walutą rezerwową całego świata. Było to możliwe, ponieważ w czasie II wojny światowej Stany Zjednoczone zaopatrywały aliantów żądając zapłaty w złocie, dzięki czemu zgromadziły u siebie znaczną część światowych zasobów tego kruszcu. Imperium nie mogłoby zaistnieć, gdyby, zgodnie z postanowieniami z Bretton Woods, podaż dolara pozostała ograniczona i nie przekraczała wartości dostępnego złota. Umożliwiałoby to pełną wymianę dolarów z powrotem na złoto. Jednak polityka „armaty i masła” z lat sześćdziesiątych miała typowy charakter imperialny: podaż dolara zwiększano nieustannie, żeby finansować wojnę w Wietnamie i projekt „wielkiego społeczeństwa” L. B. Johnsona. Większość owych dolarów trafiała za granicę w zamian za towary sprzedawane do USA bez szans na odkupienie ich po tej samej cenie. Wzrost zasobów dolarowych zagranicy wywoływany przez nieustanny deficyt handlowy Stanów Zjednoczonych był równoznaczny z opodatkowaniem – z klasycznym podatkiem inflacyjnym nakładanym przez dany kraj na własnych obywateli, tyle że tym razem był to podatek inflacyjny nałożony przez USA na resztę świata.
  Kiedy zagranica zażądała w latach 1970-1971 wymiany posiadanych dolarów na złoto, 15 sierpnia 1971 rząd USA ogłosił niewypłacalność. Wprawdzie opinię publiczną karmiono frazesami o „zerwaniu więzi między dolarem a złotem”, ale w rzeczywistości odmowa spłaty w złocie była aktem bankructwa rządu Stanów Zjednoczonych. W gruncie rzeczy USA ogłosiły się wtedy imperium. Wyciągnęły z reszty świata ogromną ilość dóbr, nie mając zamiaru ani możliwości ich zwrócić, a bezsilny świat musiał się z tym pogodzić – świat został opodatkowany i nic nie mógł na to poradzić.[…]
  Trwanie imperium wymagało więc, aby ropa była sprzedawana wyłącznie za dolary. Wymagało ponadto, aby rezerwy ropy pozostawały rozproszone pomiędzy osobne, suwerenne państwa nie dość silne politycznie bądź militarnie, żeby móc żądać zapłaty za ropę w jakiejś innej formie. Gdyby ktoś zażądał innej zapłaty, należało go przekonać do zmiany zdania – poprzez naciski polityczne albo środkami militarnymi.
  Człowiekiem, który faktycznie zażądał za ropę zapłaty w euro był, w 2000 r., Saddam Hussein. W pierwszej chwili jego życzenie zostało wyśmiane, później było lekceważone, ale kiedy stawało się coraz jaśniejsze, że jego zamiary są poważne, zaczęto wywierać na niego polityczną presję, aby zmienił zdanie. Kiedy również inne kraje, takie jak Iran, zażyczyły sobie zapłaty w innych walutach, przede wszystkim w euro i w jenach, dolar znalazł się w realnym niebezpieczeństwie. Taka sytuacja wymagała akcji karnej. W Bushowskiej operacji „Szok i Przerażenie” w Iraku nie chodziło o nuklearny potencjał Saddama, o obronę praw człowieka, o propagowanie demokracji, ani nawet o zagarnięcie pól naftowych; chodziło o obronę dolara, a tym samym – amerykańskiego imperium. Chodziło o pokazanie światu, że każdy kto zażąda zapłaty za ropę w walucie innej niż dolar USA, będzie przykładnie ukarany.
  Wielu krytykowało Busha za to, że wszczął wojnę, aby zająć irackie pola naftowe. Krytycy ci jednak nie potrafili wytłumaczyć, dlaczego Bushowi zależało na zajęciu owych złóż – przecież mógł po prostu wydrukować puste dolary i uzyskać za nie tyle ropy, ile tylko mu było potrzeba. Musiał więc mieć inny powód do inwazji na Irak.
  Historia uczy, że imperium ma dwa uzasadnione powody do toczenia wojen: (1) w obronie własnej; albo (2) aby uzyskać poprzez wojnę jakieś korzyści. W każdym innym wypadku, co po mistrzowsku wykazał Paul Kennedy w „The Rise and Fall of the Great Powers”, wysiłek wojenny wyczerpie jego zasoby ekonomiczne i przyczyni się do jego rozpadu. Mówiąc językiem ekonomicznym, aby imperium wszczęło i prowadziło wojnę, korzyści muszą przewyższać koszty militarne i społeczne. Korzyści z opanowania irackich złóż ropy z trudem usprawiedliwiają długofalowe, rozłożone na wiele lat koszty operacji wojskowej. Bush musiał natomiast uderzyć na Irak, aby bronić swego imperium. Potwierdzają to fakty: w dwa miesiące od momentu inwazji, program „Ropa za żywność” został wstrzymany, irackie konta prowadzone w euro przestawione z powrotem na dolary, a ropa znów była sprzedawana wyłącznie za walutę USA. Przywrócono globalną supremację dolara. Bush triumfalnie zstąpił z myśliwca i obwieścił pomyślne zakończenie misji – udało mu się obronić dolara, a wraz z nim – amerykańskie imperium.
  II. Irańska Giełda Naftowa
  Władze Iranu w końcu opracowały ostateczną broń „jądrową”, która może błyskawicznie unicestwić system finansowy leżący u podstaw amerykańskiego imperium. Tą bronią jest Irańska Giełda Naftowa, której inaugurację planowano na marzec 2006 [otwarcie giełdy opóźniło się, ale ma nastąpić w najbliższym czasie – przyp. red.]. Ma ona być oparta na mechanizmie handlu ropą rozliczanym w euro. W kategoriach ekonomicznych projekt ten stanowi znacznie większą groźbę dla hegemonii dolara niż wcześniejsze posunięcie Saddama. W ramach transakcji giełdowych bowiem każdy chętny będzie mógł kupić albo sprzedać ropę za euro, bez żadnego pośrednictwa dolara. Możliwe, że w takiej sytuacji prawie wszyscy chętnie przyjmą system rozliczeń w euro.
  Europejczycy, zamiast kupować i trzymać dolary, aby zabezpieczyć swe płatności za ropę, będą mogli płacić własną walutą. Przejście na rozliczenia w euro w transakcjach naftowych nadałoby euro status światowej waluty rezerwowej – z korzyścią dla Europejczyków, z niekorzyścią dla Amerykanów.
  Chińczycy i Japończycy będą szczególnie zainteresowani nową giełdą, gdyż umożliwi im drastyczne zmniejszenie swych ogromnych rezerw dolarowych i ich dywersyfikację, co będzie dla nich ochroną przed następstwami deprecjacji dolara. Część posiadanych dolarów będą chcieli nadal zatrzymać; drugiej części być może w ogóle się pozbędą; trzecią część zachowają na pokrycie dolarowych płatności w przyszłości, tym razem już bez odnawiania tych rezerw, a przechodząc stopniowo na rezerwy w euro.
  Rosjanie mają żywotny interes ekonomiczny w przejściu na euro – większość wymiany handlowej prowadzą właśnie z krajami europejskimi, z krajami – eksporterami ropy naftowej, z Chinami oraz z Japonią. Przejście na rozliczeniach w euro natychmiast uwidoczni się w handlu z pierwszymi dwoma blokami, a z czasem także ułatwi handel z Chinami i Japonią. Ponadto Rosjanie, zdaje się, z niechęcią trzymają dolary, które tracą na wartości, skoro ich nowym objawieniem jest rozliczanie się w złocie. Poza tym, w Rosji odżył nacjonalizm, i jeśli przejście na euro miałoby być dotkliwym ciosem dla Ameryki, z przyjemnością go zadadzą i będą z satysfakcją się przyglądać, jak imperium krwawi.
  Arabskie kraje eksportujące ropę chętnie będą przyjmować euro jako środek dywersyfikacji ryzyka wobec piętrzących się gór dewaluujących się dolarów. Te kraje także, podobnie jak Rosja, handlują przede wszystkim z krajami Europy, a zatem będą preferować walutę europejską, zarówno ze względu na jej stabilność, jak i dla ograniczenia ryzyka walutowego, nie mówiąc już o motywie ideologicznym – dżihadzie przeciwko Niewiernemu Wrogowi.
  Tylko Brytyjczycy znajdą się między młotem a kowadłem. Ze Stanami Zjednoczonymi łączy ich wieczne strategiczne partnerstwo, ale równocześnie naturalnie ciążą ku Europie. Jak dotąd mieli wiele powodów, aby trzymać z tym, który wygrywa. Kiedy jednak zobaczą, że ich blisko stuletni partner upada, czy będą wytrwale trwać u jego boku, czy też go dobiją? Nie należy jednak zapominać, że obecnie dwie wiodące giełdy naftowe to nowojorski NYMEX i londyńska Międzynarodowa Giełda Ropy Naftowej (International Petroleum Exchange – IPE), obie praktycznie w rękach Amerykanów. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że Brytyjczycy będą musieli pójść na dno razem z tonącym okrętem, w przeciwnym bowiem razie strzeliliby sobie w nogi, szkodząc własnym interesom na londyńskiej IPE. Warto zauważyć, że bez względu na retorykę objaśniającą powody utrzymania funta szterlinga, Brytyjczycy nie przeszli na euro najprawdopodobniej właśnie dlatego, że sprzeciwiali się temu Amerykanie: gdyby tak się stało, londyńska IPE musiałaby się przestawić na euro, tym samym zadając śmiertelną ranę dolarowi i strategicznemu partnerowi Wielkiej Brytanii. W każdym razie bez względu na to, co postanowią Brytyjczycy, jeśli Irańska Giełda Naftowa nabierze tempa, liczące się siły interesu – europejskie, chińskie, japońskie, rosyjskie i arabskie – z zapałem przyjmą w rozliczeniach euro, a wówczas los dolara będzie przypieczętowany. Amerykanie nie mogą do tego dopuścić, i użyją, jeśli zajdzie konieczność, szerokiego wachlarza strategii, aby powstrzymać lub zahamować funkcjonowanie planowanej giełdy:
  * Sabotaż giełdy – mógłby polegać na wprowadzeniu wirusa komputerowego, ataku na sieć, system łączności lub serwery, rozmaitych naruszeniach bezpieczeństwa serwerów, albo też na zamachu bombowym na główne i pomocnicze obiekty giełdy w stylu 11 września.
  * Zamach stanu – zdecydowanie najlepsza strategia długoterminowa, jaką dysponują Amerykanie.
  * Wynegocjowanie takich warunków i ograniczeń prowadzenia giełdy, które będą do przyjęcia dla USA – inne znakomite rozwiązanie dla Amerykanów. Oczywiście, rządowy zamach stanu jest strategią wyraźnie preferowaną, gdyż zagwarantowałby, że giełda wcale nie będzie funkcjonować, a więc niebezpieczeństwo dla amerykańskich interesów będzie zażegnane. Gdyby jednak próby sabotażu czy zamachu stanu się nie powiodły, wówczas negocjacje byłyby z pewnością najlepszą dostępną opcją.
  * Wspólna rezolucja wojenna ONZ – tę będzie bez wątpienia trudno uzyskać, zważywszy na interesy wszystkich pozostałych państw członkowskich Rady Bezpieczeństwa. Gorączkowa retoryka o tym, jak to Irańczycy opracowują broń jądrową niewątpliwie ma na celu utorowanie drogi do tego typu działań.
  * Jednostronne uderzenie nuklearne – to byłby straszliwy wybór strategiczny, z tych samych względów, co strategia następna – jednostronna wojna totalna. Do wykonania tej brudnej roboty Amerykanie prawdopodobnie posłużyliby się Izraelem.
  * Jednostronna wojna totalna – to jawnie najgorszy możliwy wybór strategiczny. […] Dr Krassimir Petrov ”
  całość: http://jeznach.neon24.pl/post/119475,iranska-gielda-naftowa

 44. snag said

  Pustak @ 41 ,…

  „Zuckerberg Says Obama Steps on NSA Spying Not Enough” … „Mark Zuckerberg calls Obama to complain about NSA” … „Zuckerberg To Obama: Stop The NSA” – Dziesiatki tytulow on line co nawiedzonego pustaka nie przekonuje I nie przekona ,…

  Apropo’s fotki, Obama jest tak samo ‚lubiany’ w zio-zombie kregach jak Zuckenberg ,…

  Przeczytaj text w linku jak juz promujesz ,…

  Get a life ,…

  Bua ha ha ha ha! – admin

 45. marta15 said

  kolejny , perfidny atak na znanego naukowca, ktory nie zgadza sie z obledna teoria globalnego ocipienia.
  http://www.deliberation.info/vicious-attack-on-climate-denier/

 46. @44 Troll
  „Zuckerberg Says Obama Steps on NSA Spying Not Enough”
  „Mark Zuckerberg calls Obama to complain about NSA”
  „Zuckerberg To Obama: Stop The NSA”

  Tytuły, jak i treść artykułów, mówią jedynie, że Zuckerberg wzywa do podjęcia pewnych działań przez Obamę, a nie ma w nich nic o tym, że stosunki pomiędzy nim a Obamą się pogorszyły.
  Umiesz czytać ze zrozumieniem amerykańska pacynko ? Czy po prostu znowu wynajdujesz coś czego nie ma.

  Niestety, dla durniów, którzy wierzą w szczerość działań, takich jak powyższe, Zuckerberga, który był przyłapany na kradzieży danych, cudzych pomysłów oraz brał kasę, jak pozostałe firmy, za szpiegowanie i przekazywanie danych do NSA i innych agend rządowych, nie można już nic zrobić.
  Tak samo jak dla głupców, którzy jak widzę bronią dodatkowo takie kreatury jak Obamę.

  W linku jest podane jak na polecenie ADL Zuckerberg usuwał niewygodne Israelowi akcje na Facebook’u.
  Oczywiście troll Snag twierdzi, że Zuckerberg jest zaszczuwany przez syjonistów, chociaż posłusznie wykonuje ich rozkazy i pomaga np. władzom Izraela zakładać konta na Facebook’u i je prowadzić.

 47. Jak troll, obrońca Zuckerberga i Obamy, robi zadymy na forach:

  https://marucha.wordpress.com/2015/02/22/jeszcze-o-zbrodni-katynskiej-i-czego-nie-powiedzial-putin/#comment-455967

 48. snag said

  #6 ,…

  Napisales pustaku ze Zuckenberg ‚został złapany na współpracy z NSA’ wiec ci odpisalem zes gląb dokumentujac tytulami artykulow od ktorych roi sie on line ze nie tylko nie zostal zlapany a apelowal u prezydenta zeby jako executive tego kraju zajal sie sprawa – Przeczytaj do konca swoj link gdzie Zydzi wyzywaja go od ‚self-hating Jew’ co potwierdza co napisalem ze nie tanczy jak chca i ze w ogole ma gdzies zydowskie ‚korzenie’ ,…

  Jeszcze jedno pustaku nie znajacy rzeczywistosci w Stanach – Zuckenberg ani inny CEO nie podejmuje ekskluzywnie decyzji, decyzja jest podejmowana przez CEO i Zarzad po konsultacji z prawnikami. Widocznie mieli podstawy zeby podjac taka a nie inna decyzje a nie zeby dac dupy IDL.

  Now, fuck off for the rest of the day ,…

  Panu już dziękujemy – admin

 49. Re: 48 Admin…
  I bardzo dobrze Panie Gajowy…Podziwiam panskie nerwy Panie Gajowy…
  Niech Pan „tnie” nawet tych, ktorym „wydaje sie”, pisza o rzeczywistosci…
  Ostatnio swojego szwagra dosc mocno o….dolilem za to, ze pisze co wie, a nie wie co pisze na publicznym portalu…..Nota bene mial okazje napisac pare slow rowniez w Gajowce, ale spotkaly go sromotne inwektywy z klawiatury Nick’a, Gajowego I innych… Absolutnie nie mam zadnych o ten fakt pretensji…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Panie Gajowy, mam TYLKO jedna do Pana prosbe (do konca swego zycia), aby NIGDY Pan Panie Gajowy nie wszedl w ZADEN kompromis ze ZLEM… Nic wiecej. NIE MA KOMPROMISU z zadnym s…synstwem, z zadnym falszem, z zadnym k…stwem… Nic wiecej…
  Pozdrowienia sle…jak zawsze ten sam „jasiek z Toronto”…

 50. Marucha said

  Re 49:
  Panie Jaśku, na tyle, na ile będę potrafił odróżnić dobro od zła, nigdy z tym ostatnim nie pójdę na kompromis.
  Choć czasami granica między jednym a drugim nie jest ostra…

 51. http://www.theguardian.com/world/2013/jun/07/google-facebook-prism-surveillance-program

  Troll wierzy w zapewnienia ludzi, którzy zwyczajnie mataczą w tej sprawie.
  He, he.

  Nie widziałem, żeby ADL (nie IDL ciemniaku :)) wyzywało go od „self hating jew”, a raczej dziękowało mu za współpracę.
  Możliwe, że konsultują wszystkie decyzje z prawnikami, ale nie jest to ani nowość, ani nic z tego nie wynika, po za biciem piany przez trolla.

 52. snag said

  51 ,…

  NSA nie potrzebuje pozwolenia czy kolaboracji wymienionych websites zeby miec dostep do ich bankow informacji ale jak Guardian pisze to musi byc prawda ,…

  http://www.businessinsider.com/r-russian-researchers-expose-breakthrough-us-spying-program-2015-2?utm_content=bufferc0d4b&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

 53. Jakieś anonimowe ziutki wyzwały na Facebooku Zuckerberga od samo-nienawidzącego się żyda.
  Przykro mi, ale zupełnie nie obchodzą mnie takie pierdoły.

 54. snag said

  53 ,…

  Nie ‚anonimowe ziutki’ a zorganizowana akcja hasbara goons (zbiry) organizacji ktora dziala pod auspicjami ADL w nagonce rozpetanej przez ADL ,…

 55. @54
  Nie było żadnej nagonki. Zuckerberg ma w d.pie paru anonimowych frajerów, którzy leczą swoje żale na jego portalu i których ‚akcję’ może usunąć jednym przyciskiem.
  Faktem jest, że wykonał polecenie ADL, a podciąganie jakieś grupy na Facebook’u pod działania tak wpływowej organizacji jak ADL, która ma o wiele lepsze i poważniejsze narzędzia do wywierania nacisku do dyspozycji, jest po prostu niedorzeczne.

 56. @52
  Jeśli Zuckerberg zapewnia to troll wierzy mu na słowo. To co opisuje Business Insider, który zresztą też wskazał jak Zuckerberg kradł prywatne dane i cudze pomysły, na których zarobił grupy miliony, to program „Upstream”.
  Obama przed Kongresem przyznał, że był też równoległy program „Prism”, który polegał na bezpośredniej współpracy z gigantami internetowymi.
  Nadal mącisz, aby tylko wybronić swojego ulubionego srula, zwolennika pedalstwa.

 57. snag said

  55 – „Nie było żadnej nagonki” ,…

  Obviously ,…

  Twoj link ,…

  „Facebook shut down a „Third Palestinian Intifada” page and similar groups this week, prompted by complaints from Jewish groups that the content had crossed the line from free speech to violent incitement” –

  „complaints from Jewish groups” ,…
  ———————————————–

  „The campaign has raised questions about whether Facebook should be used to facilitate some popular uprisings but not others, and even whether Facebook founder and CEO Mark Zuckerberg has lost touch with his family’s Jewish roots” ,…

  „The campaign” ,…
  ————————–

  ” with Israeli officials and Jewish groups urging Facebook to take down the pages” ,…

  http://usatoday30.usatoday.com/news/religion/2011-03-30-facebook_Jewish_Israel_30_ST_N.htm

 58. @57
  A o to jak troll manipuluje treścią artykułu:

  „Facebook shut down a „Third Palestinian Intifada” page and similar groups this week, prompted by complaints from Jewish groups that the content had crossed the line from free speech to violent incitement” –

  Facebook zamknął stronę po zgłoszeniach grup żydowskich. Nadal żadnej nagonki nie ma.

  „The campaign has raised questions about whether Facebook should be used to facilitate some popular uprisings but not others, and even whether Facebook founder and CEO Mark Zuckerberg has lost touch with his family’s Jewish roots” ,…

  Troll wyrywa zdania kontekstu, które pasują mu do odgórnie założonej teorii, bo artykuł się odnosi tutaj do anonimowych akcji na Facebook’u.

  Czemu troll, obrońca Zuckerberga, nie zacytuje tego:
  „None of the official requests to Zuckerberg regarding the intifada page had tried appealing to his Jewish roots.
  „ADL does not make appeals based on a person’s religious identity,” explained Deborah Lauter”

  Oczywiście nie zrobi tego, bo przeczy to jego wymysłom.

  ” with Israeli officials and Jewish groups urging Facebook to take down the pages” ,…

  Namawianie do usuwania takich stron to nie jest nagonka.

 59. snag said

  58 – A co, spodziewasz sie po mouthpiece (rzeczniku prasowym ) organizacji znanej z niszczenia niewygodnych krytykantow metodami ‚ponizej pasa’ ze potwierdzi fakt ze urzadzili nagonke na goscia? Spytaj N. Finkelsteina czy innych ktorzy im podpadli co sadzi o ADL, ich metodach I zbirach ,…

  Wystarczy spojrzec co ich zbiry robia ,…

  „users had already created several Facebook sites about Zuckerberg’s religion, including … „Join us to tell Mark Zuckerberg about his moral duty to support Israel” and „Why is Mark Zuckerberg a self-hating Jew?”

  Jesli to nie jest nagonka to nie wiem co jest ,…

  Take a hike

 60. @59
  Zgłoszono jedynie Facebook’owi taką stronę, którą ostatecznie usunięto za co otrzymali oni podziękowania od ADL. Widocznie wdzięczność za współpracę ze strony ADL i władz Izraela jest jakąś formą nagonki… ale jedynie w magicznym świecie idiotów.
  Finkelstein nie ugiął się, ani pod wpływem próśb, ani gróźb.

  Oczywiście ty nadal się podniecasz jakimiś anonimami, którzy sobie zakładają akcje na Facebook’u, będąc zdanymi na łaskę jego właściciela. Czemu nie było takich akcji w innych mediach, niezależnych od wpływów Zuckerberga, z wykorzystaniem różnych żydowskich celebrytów ? Po prostu nie było żadnej nagonki.

  Może w końcu weźmiesz się stąd i pójdziesz na jakąś wycieczkę z dala od tego forum, na którym już dość się skompromitowałeś ?

 61. snag said

  Gajowy Marucha

  😉 ,…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: