Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Borys Niemcow, opozycjonista, nie żyje

Posted by Marucha w dniu 2015-02-28 (Sobota)

Artykuł napisany naprędce, w myśl zasady „Kto szybko daje, dwa razy daje”.
Admin

W Moskwie dokonano ewidentnej antyputinowskiej prowokacji. Wczoraj, czyli dnia 27 lutego 2015, około godziny 23.40 czasu moskiewskiego został zastrzelony w Moskwie opozycjonista Borys Niemcow, lat 56. Znajdował się w towarzystwie 23-letniej Ukrainki, Anny Durickiej, opisywanej w prasie jako „modelka” – i ona jest jedynym świadkiem zabójstwa. Prawdopodobnie to ona go wystawiła.

Dlaczego chodzi o antyputinowską prowokację, wyjaśnimy za chwilę tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą, bo czekaja, co im powiedzą media, od G*** Michnika, poprzez WSI24, skończywszy na G*** Sakiewicza.

Kim był Borys Niemcow?

Przede wszystkim był działaczem demokratycznym, zwolennikiem liberalnych reform gospodarczych oraz przeciwnikiem odzyskania Krymu przez Rosję. To powinno wystarczyć, aby zorientować się w jego profilu: zwolennik „prywatyzacji”, likwidacji gospodarki narodowej i rozgrabienia Rosji przez Zachód; adwokat podporządkowania Rosji USA wraz z ichnią demokracją; a także wróg Rosji, bo nie wyobrażam sobie prawdziwego Rosjanina nie cieszącego się z powrotu Krymu do macierzy.

Na przełomie roku 1997/1998, za kadencji prezydenta Jelcyna, Niemcow był wicepremierem rządu; rządu jaki niemal doprowadził Rosję do upadku, z którego dopiero ostatnimi laty zaczęła się podnosić.

W latach Niemcow 2011-12 był jednym z organizatorów protestów w Moskwie po wygranych przez Putina i kontrolowaną przez niego Jedną Rosję wyborach prezydenckich i parlamentarnych.

Niemcow należał do najostrzejszych krytyków polityki Putina, zwłaszcza zaangażowania Rosji w konflikcie na Ukrainie, określając je jako rosyjską agresję. Nie wiemy, o jakie zaangażowanie chodzi, ani o jaką agresję – mamy jednak podejrzenia co do autentyczności rosyjskich genów p. Niemcowa. Zresztą jest to margines kwestii.

Ostrzegał także Niemców (sic!) przed postępującą faszyzacją Rosji. Co nam to przypomina? Czy przypadkiem nie takie żydowskie organizacje, jak „Nigdy więcej” czy „Otwarta Rzeczypospolita”, tropiące nazistów w Polsce oraz pragnące pałką i gazem szerzyć tolerancję?

Mord polityczny

Oczywiście opozycyjni politycy nie mają wątpliwości, że był to mord polityczny. I istotnie – był nim bez najmniejszej wątpliwości. Z tym, że posądzać o jego sprawstwo prezydenta Putina mogą tylko niedorozwoje lub agentura wpływu.

Po całej serii inspirowanych i finansowanych (a nierzadko wspieranych militarnie) przez USRael, udanych „kolorowych rewolucji”, „spontanicznych demonstracji demokratycznych”, czy innych „majdanów” – macherzy Nowego Porządku Światowego napotkali na nieoczekiwany opór w kilku państwach.

Szczególnie irytująca była Rosja, kraj nieprzebranych zasobów naturalnych, który już-już wydawał się wpadać w ich łapska za czasów smuty Jelcyna… dopóki nie pojawił się kagiebista, czy może zimny czekista Putin, który okazał się być po prostu rosyjskim patriotą, a ponadto człowiekiem rozumnym i przenikliwym – przy którym marionetki czytające z telepromptera odpowiedzi na „spontaniczne” pytania dziennikarzy wyglądają jak… no właśnie. Jak marionetki, którymi zresztą są.

Rosji potrzebna jest zatem rewolucja. Coś na wzór banderowskiego Majdanu. Opłaceni przez USRael demonstranci… kupa rodzimych idiotów którym przeszkadzają sukcesy gospodarcze i polityczne Rosji… trochę snajperów strzelających zarówno do demonstrantów, jak i do policji… i mamy rozróbę. „Cały szwiat” staje oczywiście po stronie „demonstrantów”, wszystkie media ryczą jednym koszernym wrzaskiem „Precz z Putinem”, USRael wysyła słabo zawoalowane pogróżki, polskie kundle ujadają jak wściekłe, choć ich nikt o to nawet nie prosił, bo są bez znaczenia dla wielkiej polityki…

Każdy rozgarnięty czytelnik może sobie sam napisać prawdopodobny scenariusz rozwoju wypadków.

Jak wywołać rewolucję?

Jednym z wypróbowanych sposobów są mordy polityczne, które z reguły wywołują powszechne oburzenie, w tym wśród ludzi, którzy o polityce zielonego pojęcia nie mają i w ogóle nie wiedzą, o co chodzi. Jednak to oni najlepiej wiedzą, kto dokonał zabójstwa i dlaczego.

Czy warto było?

Zabójstwo Niemcowa jest właśnie takim zapalnikiem dla moskiewskiego majdanu. Ma wywołać oburzenie mas i demonstracje, których liczebność będzie podawana przez media w dziesięciokrotnym zawyżeniu. Ma wywołać nienawiść do sił porządkowych, które zgodnie z prawem będą próbować stłumić rozruchy i spacyfikować „pokojowych” demonstrantów, dziwnym trafem nierzadko uzbrojonych w broń palną. Całości obrazu dopełnią wynajęci przez USRael snajperzy, strzelający do obydwu stron konfliktu.

Od Putina i jego rządu zależy teraz, czy dopuści, aby rozwój wypadków wymknął mu się z rąk, jak nieszczęsnemu Janukowiczowi – czy stłumi rozróby w zarodku. Bo że rozróby będą, to raczej pewne. Duża rolę odegra też świadomość społeczeństwa rosyjskiego: czy pozwoli się otumanić antyrosyjskiej propagandzie, czy zachowa rozsądek. Czy skuszą ich łgarskie obietnice bez pokrycia, czy raczej zaufają temu, co już mają i co sami wypracowali.

Co zaś do Niemcowa, który miał być następcą czy zastępcą innego „rosyjskiego” opozycjonisty, Nawalnego… Niech posłuży jako modelowy przykład, że NWO/USRael są gotowe poświęcić a nawet zamordować swych najlepszych sojuszników lub pachołków, jeśli mogą cokolwiek na tym zyskać.

Dołączamy artykuł z „Newsweeka” autorstwa Michała Kacewicza. Komentować go nie warto, bo język polski nie zna wystarczająco ciężkich wulgaryzmów, które by tu pasowały.

Zob. też:

http://wpolityce.pl/swiat/235485-borys-niemcow-zastrzelony-w-centrum-moskwy-jeden-z-najostrzejszych-krytykow-putina-zginal-podczas-spaceru

Gajowy Marucha

Dopisane 28.02.2015 15:43 UCT
Żydowskie pochodzenie „Rosjanina” Niemcowa jest w pełni potwierdzone przez anglojęzyczną Wikipedię: http://en.wikipedia.org/wiki/Boris_Nemtsov
Niemcow był Żydem zarówno ze strony matki, jak i ojca.
Wersja polskojęzyczna, jak zwykle, taktownie przemilcza takie fakty.

*                      *                      *

Niemcow: Rosja się faszyzuje. Ostatni wywiad dla Newsweeka.

Jeszcze w piątek rano rozmawiałem z Borysem Niemcowem przez telefon. Kończyłem rozpoczęty dzień wcześniej wywiad. Wieczorem był szok. Zabili go – pisze Michał Kacewicz.

Kilka strzałów w plecy, na moście, nieopodal Kremla. Jeszcze rano ten facet, nieco zmęczonym głosem opowiadał o Rosji. Jego opowieść przyspieszała, a głos nabierał energii, gdy zadowolony roztaczał wizję wielkich, masowych protestów, które skruszą władzę Władimira Putina.

Czułem, że kiedy Aleksiej Nawalny siedzi w areszcie, to on, Niemcow przejmie dowodzenie nad planowaną na niedzielę, wielką manifestacją opozycji. Tak miała zacząć się rosyjska „wiosna”, przebudzenie i cała seria masowych protestów przeciw wojnie na Ukrainie i szaleństwu rządów Kremla. Ale zaraz znów zgaszonym głosem przekonywał mnie, że Rosja stacza się w mrok faszystowskich rządów, że na ulicach rządzić będą bojówki, zastraszać Rosjan. Mówił, że się nie da, że będzie walczył, wraz z całą opozycją. Bo stawka jest wysoka, Rosja tonie.
Oponowałem.

Opowiadał, że dzięki polityce Putina Rosja jest w zapaści. Jeszcze niedawno miała ogromne oszczędności, teraz ma dwucyfrową inflację, dewaluację rubla i ucieczkę kapitału. Szanse na modernizację kraju zostały zaprzepaszczone. I obwinia o to wszystko Władimira Putina. Bo prezydent pogrąża Rosję w bezsensownej wojnie z Ukrainą, dofinansowuje koncerny swoich kolegów i prowadzi straceńczą politykę międzynarodową, ściągającą na Rosję sankcje.

Sierpień 2010 r. Borys Niemcow aresztowany przez policję za udział w pokojowej demonstracji w Moskwie

Niemcow nie miał wątpliwości, że winne szaleństwa są media. A właściwie propaganda, bo twierdził, że w Rosji nie ma mediów, tylko goebbelsowska propaganda. Do dzięki niej Władimirowi Putinowi udało się wmówić Rosjanom, że ich pozycja i życiowy sukces zależą od tego, jak bardzo świat będzie się ich bał. Wymieniał cechy rosyjskiej propagandy w stylu Josepha Goebbelsa: trzeba grać na emocjach, im większe kłamstwo, tym lepsze i kłamstwo należy powtarzać wiele razy.

Ale opozycyjny polityk poszedł dalej i nazwał propagandę w hitlerowskim stylu tylko jednym z elementów rodzącego się na naszych oczach potwora, faszyzującej się Rosji. Inne to według niego: powstanie zalążka brygad szturmowych, takich jak SA Hitlera. Chodzi o Antymajdan, niby-obywatelską inicjatywę, która dwa tygodnie temu zebrała się, by storpedować w haniebny sposób obchodzoną przez Ukraińców rocznicę rewolucji na Majdanie. Bojówkarze obiecywali później, że nie pozwolą na żaden majdan w Moskwie i utopią we krwi protesty opozycji. Niemcow wyliczał: propaganda, bojówki, jedna, wodzowska partia i jeden wódz. Do tego szowinistyczna i agresywna polityka zagraniczna, odgrzewanie imperialnych kompleksów, militaryzacja życia społecznego. Dla niego to cechy państwa faszystowskiego.

Uznał, że służby Putina to groźny przeciwnik, zdeterminowany, by utrzymać władzę. Tak groźny, że nie pozwoli na falę protestów podobną do kijowskiego majdanu. Mimo to chciał spróbować i wzywał do udziału w „antykryzysowym” marszu 1 marca. Wyznaczał na razie skromne cele dla opozycji: przebudzenie części Rosjan, udział w wyborach samorządowych i zdobycie przyczółków w Moskwie, wprowadzenie swoich radnych. I ciągła walka o dotarcie do Rosjan z przesłaniem, że możliwa jest inna droga niż putinowska wizja Rosji, staczającej się w mrok dyktatury.

http://opinie.newsweek.pl

Komentarzy 106 do “Borys Niemcow, opozycjonista, nie żyje”

 1. plasibo said

  pierdolony paszkwil sięjący zamęt w normalnym kraju.

  O czym Pan mówi? – admin

 2. Boydar said

  Wprawdzie nie bardzo wierzę, że dla dobra Rosji Kreml zawahał by się zlikwidować taką kanalię, ale … to nie jest dobry moment. Przynajmniej na zdrowy rozum. A jeśli nie jest dobry, to jaki jest ? ZŁY !!!
  Ale o tym, że jest zły, wie przecież nie tylko Putin, wróg także. To co tu dużo gadać.

 3. Rokitnik said

  Jestem w szoku…co za szybkość działania ?!
  No to jak? Nie będzie rozpierduchy w Moskwie? Szczerze zatroskamy o DUPO- krację Słowiański Brat. .

 4. rybol said

  Putin nie jest idiotą. Albo jest tak pewny swego, że idzie na całość i należy się bać. Albo, co bardziej prawdopodobne, ktoś go wrabia planując produkt majdanopodobny Made in Russia i też należy się bać.

 5. Siekiera_Motyka said

  Ad. 1 – To wie Wróg i to ON zrobił.

  Logika podpowiada że eliminacja Niemcowa jeżeli tak naprawdę była by potrzebna Putinowi ,który ma poparcie społeczne na poziomie 3-4 %, była by załatwiona trucizną. Spektakularne zabicie pistoletem robi tylko ktoś kto chce wielką hece i tym uderzyć w Putina bo wie że „ludziki” na Zachodzie tak pomyślą.

  Ale w tych wszystkich akcjach można dopatrzyć się pewnego sarkazmu i elementu komicznego, czego zwykły inteligent Gazety Wyborczej nie MOŻE pozwolić sobie by w to uwierzyć.

  1) Zrobili to „tuż przed” „dużą” demonstracjom w rosyjskiej stolicy na drugi dzień.
  2) Niemcow krytykował Putina „tuż przed” śmiercią
  3) Niemcow jest z „Ukrainką” „tuż przed” śmiercią
  4) Niemcow jest pod murami Putina „tuż przed” śmiercią

  Ciekawy jestem jakie gwarancje ma ten złodziej że nie wypadnie z Teatru Kabuki po swoim wystąpieniu, – „Chodorkowski dołączył do Nawalnego. Będzie antyputinowski marsz”

  Inne medialne salwy Demokratyczne,

  ” „Je suis Nemtsov” – na Twitterze żałoba po śmierci opozycjonisty”

  „Kanclerz Niemiec Angela Merkel zaapelowała o dokładne wyjaśnienie zabójstwa Borysa Niemcowa. Śmierć polityka jest głównym tematem w niemieckich serwisach informacyjnych. ”

  Jak widach nie szczędzą „swoich”, co na pewno daje do myślenia innym kiedy to będzie ich kolejka (Radek).

 6. Lesio said

  Żydostwo będzie tak mordować aż do skutku, czyli aż sprowokuje motłoch wspomagany żydowską agenturą i najemnikami do rosyjskiego majdanu. Proszę popatrzeć na Syrię czy Irak, obcinanie głów „niewiernym” nie robi na nikim wrażenia, więc zaczęto niszczyć zabytki najstarszych cywilizacji. Trzeba jakoś uzasadnić interwencję w Syrii. Nie da się od morza, to trzeba od strony Iraku próbować, grunt żeby Asada wyasadzić z siodła. Tak samo będzie w Rosji. To dopiero początek żydowskich mordów-prowokacji politycznych. Żyd posługuje się mordem jak kasjer bilonem. Prezydent Putin ma ponad 86 procent poparcia w narodzie, czego parszywy żydowski bandyta i złodziej nie może łatwo przełknąć.

 7. Jack Ravenno said

  Podstawowe pytanie to: KTO NA TYM KORZYSTA? Po znalezieniu odpowiedzi – wiadomo komu można przypisać sprawstwo. Osobiście za bardzo nie widzę korzyści dla Kremla – ale mogę się mylić… Gorzej gdyby to była robota jakiegoś putinowskiego fanatyka, który bez wiedzy FSB sprzątnął „szkodnika” – wariatów też na świecie nie brakuje.

 8. Lesio said

  W odpowiedzi Rosja powinna jak najszybciej dozbroić Syrię w rakiety z głowicami i nawiązać bliskie relacje wojskowe z Iranem. Jak syryjskie rakiety będą wycelowane w syjonistyczny twór a irańskie w stolice żydo-wahabickich reżimów, to żydowski bandyta zacznie inaczej rozmawiać.

 9. wi42 said

  Gajowy Marucha – tekst
  ….”mamy jednak podejrzenia co do autentyczności rosyjskich genów p. Niemcowa”
  Nie trzeba mieć podejrzeń do tego co jest oczywiste:
  ….”Boris Efimovich Nemtsov was born on 9 October 1959 in Sochi to Yefim Davidovich Nemtsov and Dina Yakovlevna (née Eidman) Nemtsova….”
  http://en.wikipedia.org/wiki/Boris_Nemtsov

 10. Rokitnik said

  OOooo jak można być az tak głupim, by ubolewać nad tym truposzem?
  Żydostwo sprawcą by odwrócić uwagę i ” skompromitować Prez. Putna? Karkołomna to jednak teza?
  KTOKOLWIEK to zrobił, nie działał jak „cyngiel ” czyli…??

 11. Siekiera_Motyka said

  Pojawił się apel następnej papugi,

  „Jest reakcja przewodniczącego Rady Europejskiej na zabójstwo czołowego rosyjskiego opozycjonisty. „Potępiam brutalne zabójstwo Borysa Niemcowa. Jest potrzeba pełnego, niezwłocznego i przejrzystego śledztwa oraz osądzenia (sprawców)” – napisał Donald Tusk na twitterze. ”

  https://twitter.com/eucopresident?original_referer=http%3A%2F%2Fwiadomosci.dziennik.pl%2Fswiat%2Fartykuly%2F484083%2Cue-donald-tusk-potepia-zabojstwo-borysa-niemcowa.html&tw_i=571630766716784640&tw_p=tweetembed

 12. Lesio said

  Panie Rokitnik, przecież wiadomo, że to miedzynarodowy, syjonistyczny, banksterski i USraHellski żyd za tym stoi a nie jakiś chasyda czy pierwszy lepszy chazar.

 13. emilzola said

  takie s losy zdrajców swojego narodu którzy kumają się z banderowskim bydłem.
  śmierc tego typa miała rozpocząć wrzenie w Moskwie. skutek jest odwrotny. Rosjanie wiedzą, że banderowski syf wtargnął do ich kraju. czas na generalne porządki

 14. Joe said

  Donald Tusk POwinien zostac DOWODCA sztabu sledczego….Moze by sie ta k…wa dowiedziala co ja czeka jak jego sluzba dla zyda bedzie dobiegac mety.Ma doswiadczenie ze Smolenska…tam Putin za DURNIA nadstawial tylek…teraz samemu „TRZA bedzie brac na KLATE”.Trampkarze tak koncza przed POwaznym MECZEM.

 15. żart said

  Gó.no mnie interesuje Borys (Niemcow, Godunow,Jelcyn,itd…
  Nie macie swoich zmartwień.
  Jednego lubię – Stan Borys- Polak(piosenkarz).
  Porządni ludzie, nie włóczą się o tak póżnej porze, tylko śpią.
  Na spacery chodzi się w dzień, w nocy grasują „wilki”.
  Ku „przestrodze” matołkom.

 16. Siekiera_Motyka said

  Ad. 7 – Podoba mi się jak często rodowód „plemiona” jest jasno napisane w wersji angielskiej ale nie polskiej.

  ” Zabójstwo Borysa Niemcowa było starannie zaplanowane i przygotowane. Śmierć opozycjonisty pokazuje, że Rosja używa siły już nie tylko w polityce zewnętrznej ale też wewnętrznej – uważają eksperci od spraw wschodnich, goście radiowej Jedynki.

  Zdaniem dyrektora Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia Sławomira Dębskiego, zabójstwo Niemcowa bardzo przypomina otrucie byłego oficera FSB Aleksandra Litwinienki. W obu przypadkach morderstwo było „spektakularne” – takie, by „wszyscy widzieli”. ”

  „W obu przypadkach morderstwo było „spektakularne” – takie, by „wszyscy widzieli”. ” – Polak mądry i sam nasuwa dla myślącego kto za tym stoi.

  „Z kolei Jarosław Ćwiek-Karpowicz z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych podkreślił, że niezależnie od tego, kto zabił, to Władimir Putin odpowiada politycznie za ten mord. Jak mówił, zabójstwo zostało przygotowane profesjonalnie, albo za wiedzą, albo bez wiedzy prezydenta. Ale nawet jeśli Putin nie wiedział, to ci którzy zabili, dzięki niemu cieszą się swobodą działania i bezkarnością – zaznaczył.”

  „Ale nawet jeśli Putin nie wiedział, to ci którzy zabili, dzięki niemu cieszą się swobodą działania i bezkarnością – zaznaczył.”
  No bo już przekroczyli granice Rosji 🙂

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/484089,eksperci-zabojstwo-borysa-niemcowa-bylo-starannie-planowane.html

 17. Marek 2 said

  Zleceniodawcy tego zamachu ewidentnie przedobrzyli z wyborem sposobu, miejsca i czasu jego przeprowadzenia, o ile ich celem było skierowanie podejrzenia na Putina, czy to w społeczeństwie rosyjskim, czy na świecie. Odpalenie gościa w westernowym stylu, „przed bramą Kremla”, na dzień przed „antyputinowską demonstracją”, gdzie ten rzekomo miał grac pierwsze skrzypce… No ale oczywiście propaganda próbuje i z tego wykrzesać co się da…

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad. 13 – „Porządni ludzie, nie włóczą się o tak póżnej porze, tylko śpią.
  Na spacery chodzi się w dzień, w nocy grasują „wilki”.
  Ku „przestrodze” matołkom.”

  Widocznie Niemcow „zasnął” w swej pewności spacerując z Ukrainką po Moskwie. Ciekawe kogo pomysł był by to zrobić, bo jest pewne że Niemcow nie potrzebuje łazić po Moskwie o tej godzinie. Przypomina mi to pewną Warszawską „Inkę”

  „Tylko nie łaź po pizze w nocy !!!!!”

 19. wi42 said

  http://politikus.ru/events/44438-byvshiy-zamglavy-ukrainskoy-partii-regionov-pokonchil-s-soboy.html

  Czy to ma związek z Niemcowem – kolejne „samobójstwo” polityczne na Ukrainie, prawie o tej samej godzinie co zabojstwo N.

 20. Ciekawski said

  „Szlachta” rosyjska wycina się z „szlachtą” proamerykańską ku wielkości Israela. Towarzystwo skupione wokół Putina jest takie samo jak te w administracji waszyngtońskiej. Jeśli je coś dzieli to tylko strategia w dążności do celu oraz zazdrość o wpływy. Sam Putin niczym od nich się nie odróżnia. Jeśli o coś walczy to tylko o swoje być albo nie być!

 21. Ciekawski said

  Powrót Krymu do macierzy? – No muszę przyznać, że dość dobrze to wykombinowane. Ciekawe kiedy Niemcy do macierzy przyłączą Śląsk i Pomorze?

 22. […] za; https://marucha.wordpress.com/2015/02/28/borys-niemcow-opozycjo-nista-nie-zyje/#more-49044 […]

 23. Filomena said

  Warto podkreslic, ze Niemcow byl – jak wiekszosc tzw. liberalow – rodowitym Zydem, zarowno ze strony matki jak i ojca. Za czasow ZSSR byl aktywnym komsomolcem. Nic dodac nic ujac.

 24. revers said

  przy okazji wychodza inne zaleznosci miedzy „Piekna Anna”, ukrainska studentka ekonomii w Moskwie, miedzy innymi oplacona skrobanka za 2300 papiera w jednej z prywatnych klinik w szwajcarii – faktycznie mord na swiezym plodzie sprzed roku jest jak najbardziej czynoscia rewolucjna i wielko opozycyjna, na modle nowego porzadku i posoborowych swietych.

  http://lifenews.ru/news/150528

 25. wi42 said

  @21 Putin wyraził współczucie matce Dinie Eidman – elegancko i wszystko jasne.

  Президент России Владимир Путин выразил соболезнования матери погибшего от пуль киллеров Бориса Немцова Дине Эйдман, назвав убийство политика подлым и циничным преступлением. Глава государства заявил, что убийство Немцова носит все признаки заказного убийства весьма провокационного характера, и поручил ФСБ, МВД и СК России создать специальную группу для расследования преступления.

  http://politikus.ru/v-rossii/44456-kadyrov-obvinil-zapadnye-specsluzhby-v-ubiystve-borisa-nemcova.html

 26. Marucha said

  Re 8:
  Dziękuję za uzupełnienie. Pisałem w pośpiechu, nie wszystko sprawdzając. Ale cieszę się, że intuicja mnie nie zawiodła.

 27. wi42 said

  @20 Ciekawostki
  ” Sam Putin niczym od nich się nie odróżnia. Jeśli o coś walczy to tylko o swoje być albo nie być!”
  Ciekawostki nie całkiem ciekawe.
  Obojętnie co ciekawostki myślą na temat Putina, odróżnia się on od pozostałego tałatajstwa klasa.
  Ciekawostki chyba mają oczy zamknięte

 28. Cadyk said

  Scenariusz jak z ministrem Dębskim, kurewka wyprowadza pod kule………😃😃😃😃

 29. Marucha said

  Re 19,20:
  Jesteś człowieku głupszy, niż regulamin przewiduje. Gajówka to nie miejsce dla ciebie. Idź żreć g*** wyborcze.

 30. RomanK said

  http://quer-denken.tv/index.php/1229-das-progrom-von-korsun-und-der-anschluss-der-krim-an-russland

 31. Halszka said

  Taki wpis na blogu Vineyardsakera:

  TASS Russia News Agency: http://tass.ru/en
  Saturday, February 28, 2015
  Nemtsov murder: Putin warned about exactly this type of „false flag” two years ago

  Already in February 2012 (two years ago!) Putin was warning Russians about exactly the kind of false flag which we just saw happening with the murder of Nemtsov. See for yourself:
  (dalej jest video)

 32. Pokręć said

  Moim zdaniem Niemcowa zatłukła mafia. Wyjaśnień i wersji będzie bez liku. Bo Rosja to stan umysłu a nie kraj, naród, czy państwo.
  Rosja, co by tu nie powiedzieć, jest krajem, gdzie korupcja jest sposobem na życie.
  Przecież Rosja powinna być najbogatszym państwem świata, zasobów i bogactw naturalnych ma tyle, ile reszta świata razem. Rosji nie brakuje NIC. Dlaczego więc nie ma tam miast jak w USA, szybkiej kolei jak w Japonii, etc, etc? odpowiedź – korupcja i rządy mafii. Na Youtube Polka opowiada jak to się żyje w Moskwie. Niby w porządku, ale jak nie masz w papierach od samochodu 300 zł (w rublach), to w przypadku zwyczajnej kontroli zapłacisz 3000 zl za holowanie tam i z powrotem samochodu na milicyjny parking + 300 zł łapówki za wydanie samochodu i „przymknięcie oka” na wyimaginowaną, kosmetyczna usterkę. Egzamin na prawo jazdy to juz jest standardowy, korupcyjny rytuał. Jeśli to prawda na poziomie zwyczajnego człowieka, to co się dzieje wyżej – nie chcę nawet mówić. Ale to by tłumaczyło, dlaczego w Rosji, pomimo takiego bogactwa po wsiach ludzie siedzą w chałupach i chleją samogon.
  Wiem, wiem, w Rosji nic się nie udaje, bo zawsze się znajdą winni – a to światowe żydostwo, co nie pozwala, a to wojny z Niemcami o Polskę, etc, etc. Dlaczego więc gdzie indziej się udaje? W takim Singapurze na ten przykład? Albo w Japonii, czy w Korei Płd? Tam Żydy pozwalają?
  Dlaczego nie zaczną od tępienia korupcji – począwszy od siebie samych?
  W Polsce jakbym chciał policjantowi na drodze dać łapówkę, to zostanę aresztowany. Tam łapówka jest wręcz oczekiwana.

 33. gość said

  Podwójne męczeństwo

  Ach, biorąc zwłaszcza pod uwagę okoliczność, że mamy akurat Wielki Post, cóż lepiej wyrazi nasze uczucia, niż pierwszy wers jednego z hymnów „Gorzkich żali”: „Żal duszę ściska, serce boleść czuje”, na wieść o męczeństwach, które zatrzęsły opinią publiczną w dwóch krajach: w jęczącej w jarzmie zimnego ruskiego czekisty Putina Rosji i w naszym nieszczęś… to znaczy pardon – jakim tam „nieszczęśliwym”, kiedy przecież bardzo szczęśliwym, pod rządami prezydenta Komorowskiego i premierzycy Ewy Kopacz, kraju.

  W Rosji od nieznanych sprawców zginął tamtejszy działacz polityczny Borys Niemcow, a w naszym szczęśliwym, to znaczy teraz już chyba niezupełnie szczęśliwym, a być może nawet również nieszczęśliwym kraju, od nieznanych sprawców zginął pies pana profesora Jana Hartmana, biegającego za filozofa. Borys Niemcow był żywą ilustracją trafności perskiego przysłowia, że „dobry kogut w jajku pieje”. Może nie tak dobrą, jak małżonek pani Magdaleny Ogórek, pan Piotr Mochnaczewski, który w 1991 roku został posłem SLD mając zaledwie 21 lat – a już zdążył trafić na „listę Macierewicza” jako zarejestrowany – oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody”, jak zresztą wszyscy inni – przez SB w charakterze tajnego współpracownika.

  Rosja jednak jest krajem znacznie większym od naszego, obecnie znowu nieszczęśliwego kraju, toteż i Borys Niemcow zaczął robić karierę nieco później. Ale i on już w wieku 32 lat został gubernatorem obwodu niżnonowogrodzkiego i piastował to stanowisko aż do roku 1997, kiedy to został wicepremierem rządu w Moskwie. Warto zwrócić uwagę, że ten pierwszy okres, to prezydentura Borysa Jelcyna, który został prezydentem Rosyjskiej Federacyjnej Republiki Radzieckiej i w tym charakterze wydał dekret o przejęciu na własność tej republiki wszystkich zasobów materialnych , co dosłownie usuwało ziemie spod nóg Michałowi Gorbaczowowi, jako prezydentowi Związku Sowieckiego, który w następstwie tego dekretu został kimś w rodzaju „Jana Bez Ziemi”.

  W tej sytuacji likwidacja Związku Sowieckiego i objęcie przez Borysa Jelcyna urzędu prezydenta Rosji była logiczną konsekwencją tamtego dekretu. Poprzedzone zostało to „puczem Janajewa” który tyle strachu napędził prezydentowi Wałęsie, a który z perspektywy czasu coraz bardziej nabiera znamion ustawki. Wskazuje na to również okoliczność, że sławne dywizje: tamańska i kantemirowska ruszyły na Moskwę gwoli stłumienia puczu i utorowania Borysowi Jelcynowi drogi do prezydentury Rosji dopiero po skierowanym do nich liście „intelektualistów i biznesmenów”.

  Ci „intelektualiści i biznesmeni” musieli mieć olbrzymi ciężar gatunkowy, skoro ich słowa potrafiły uruchomić silniki czołgów obydwu tych dywizji. I rzeczywiście – jednym z tych „biznesmenów” był Borys Abramowicz Bieriezowski, innym – Władimir Gusiński, a kolejnym – Michaił Chdorkowski, którzy mieli jeszcze i dodatkową zaletę w postaci pochodzenia żydowskiego.

  Warto dodać, że Borys Abramowicz był w poprzednim wcieleniu nauczycielem akademickim z dochodem najwyżej 30 dolarów miesięcznie – ale po objęciu przez Borysa Jelcyna prezydentury Rosji, wszedł w posiadanie pól naftowych i innych kosztownych składników majątku. Za jakie pieniądze? Aaaa, to tajemnica, na którą pewne światło rzuca okoliczność, że jeszcze w roku 1987 słynny finansowy grandziarz Jerzy Soros założył w Moskwie fundację swego imienia, która z jednej strony pełniła funkcję wywiadowni gospodarczej i agentury wpływu, podobnie jak u nas finansowana przez Jerzego Sorosa Fundacja Batorego, a z drugiej – narzędzia do przejmowania rosyjskich bogactw przez zaufanych ludzi Sorosa, to znaczy – rosyjskich Żydów w rodzaju Borysa Abramowicza. Pełnili oni rolę „słupów”, przy pomocą których Soros zaczął kontrolować rosyjską gospodarkę.

  Z czasem mogli się na boku dorobić i własnych pieniędzy, ale początkowo obracali majątkiem powierzonym, podobnie jak i u nas biznesmeni obracali pieniędzmi, jaka wojskowa razwiedka ukradła, m.in. w ramach afery Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Borys Jelcyn, który – podobnie jak Jacek Kuroń – miał do wódki już nie to, że skłonność, ale prawdziwą zapamiętałość, nadawał się na partnera grandziarza Sorosa jak mało kto, toteż żydowscy oligarchowie w Rosji bardzo go wspierali, obstawiając przy okazji własnymi kreaturami.

  Czy takie właśnie były przyczyny sprawcze kariery Borysa Niemcowa? Nie da się tego wykluczyć tym bardziej, że pod koniec 1997 roku został wicepremierem rządu przy premierze Czernomyrdinie, zwanym również „Czarnomordinem”, którego prezydent Jelcyn zrobił nawet wiceprezydentem. „Czarnomordin” przyklepywał wszystkie geszefty żydowskich oligarchów, a Borys Niemcow, jako wicepremier, musiał przy tym co najmniej asystować. Na stanowisku wicepremiera dotrwał do roku 1998, a w rok później „w odstawkę” poszedł również sam Borys Jelcyn, po którym obowiązki wezyra objął zimny ruski czekista Władimir Putin, będący również kreaturą żydowskich oligarchów. On jednak ich przechytrzył, wprowadzając do fundacji Sorosa jednego agenta po drugim, a kiedy już nie było tam żadnego normalnego człowieka, nieznani sprawcy skradli całą dokumentację i twarde dyski komputerów i z rezultacie następnego ranka całe „społeczeństwo otwarte” z rozłożonymi nogami leżało przed Putinem na jego biurku.

  Borys Abramowicz i Włodzimierz Gusiński zrozumieli, że to nie żarty, że dobry fart przy Jelcynie skończył się bezpowrotnie i czmychnęli za granicę, skąd ujadali na złego Putina, a czasami tylko groźnie kiwali na niego palcem w bucie. W tym okresie największym inwestorem zagranicznym w Rosji stał się Cypr, gdzie zasłużonego odpoczynku zażywali „intelektualiści i biznesmeni”. Najwyraźniej ktoś musiał złożyć im propozycje nie do odrzucenia, bo ukradzione w Rosji bogactwa zainwestowali w tym kraju, dzięki czemu zimy ruski czekista zaczął wypłacać pensje i emerytury, na które wcześniej nie było pieniędzy.

  No a teraz „nieznani sprawcy” zastrzelili Borysa Niemcowa. Ciekawe, kto im to zlecił: czy słynny finansowy grandziarz Soros – żeby Niemcow nie wypaplał złemu Putinowi wszystkiego, co wiedział o rozkradaniu Rosji, czy też zły czekista Putin, z obawy przed zagrożeniem ze strony Niemcowa, który zarzucał mu, że teraz to on rozkrada Rosję. Tak czy owak, Borys Niemcom stał się – być może nawet „bez swojej wiedzy i zgody” – męczennikiem rosyjskiej demokracji, podobnie jak męczennikiem demokracji polskiej stał się pies biegającego za filozofa prof. Jana Hartmana, który za to męczeństwo obwinia „polskich chamów” i grozi im straszliwą zemstą.

  Ja bym tych pogróżek nie lekceważył bo pan prof. Hartman, chociaż biega również za ateistę, należy do żydowskiego Zakonu Synów Przymierza, który – przynajmniej według najbardziej filosemicko nastawionych komentatorów – dysponuje gorącą linią bezpośredniej łączności z Niebem, dzięki czemu może tam obstalować liczne plagi. Tedy na wszelki wypadek, podtrzymując przy okazji tradycje wielkopostne, niech nam „żal dusze ściska, serce boleść czuje”.

  Stanisław Michalkiewicz

 34. Marek said

  Marek said
  2015-02-28 (sobota) at 14:20:43

  Zleceniodawcy tego zamachu ewidentnie przedobrzyli z wyborem sposobu, miejsca i czasu jego przeprowadzenia, o ile ich celem było skierowanie podejrzenia na Putina, czy to w społeczeństwie rosyjskim, czy na świecie. Odpalenie gościa w westernowym stylu, „przed bramą Kremla”, na dzień przed „antyputinowską demonstracją”, gdzie ten rzekomo miał grac pierwsze skrzypce… No ale oczywiście propaganda próbuje i z tego wykrzesać co się da…
  ========
  Pan jest tu od tygodnia, dwóch?
  Proszę sobie zmienić podpis.
  Marek
  [ten co zwykle]

 35. Ex said

  Tam też jak widać w piątki jest niebezpiecznie.

 36. Marek said

  Mam przeczucie, że służby specjalne FR znają zabójców. Jak wykorzystają tę wiedzę, nie wiem.
  Nie zostawia się takiego ptaka, który za chwilę będzie robił majdany w Moskwie, bez opieki. Musiał być śledzony. Mam nadzieję, że majdan w Rosji nie przejdzie w wersji żydobanderowskiej.

  Marek
  [ten co zwykle]

 37. La Reine Toronto said

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2972813/Russian-opposition-politician-Boris-Nemtsov-shot-dead-Moscow-street.html
  Albion przoduje w nagonce na Prezydenta Putina…teraz dranie beda szczekaly caly czas ‚analizujac’ z prawa i lewa.
  Gadziny juz niedlugo to sie skonczy.

 38. Marek said

  żydogermański łonet na pierwswzej stronie donosi:

  „Poroszenko: Niemcow chciał opublikować fakty o agresji Rosji”

  haha

  będą doić tę krowę przez 7 dni, aż zdechnie i kupią nowej.

  Marek
  [ten co zwykle]

 39. snag said

  „Former Soviet President Mikhail Gorbachev believes that the purpose of the assassination of Boris Nemtsov is to destabilize the situation in Russia” ,…

  Komentarz Gorbaczowa: Ktokolwiek to zrobil temu zalezalo na destabilizacji Rosji ,…

 40. JO said

  Napisal Pan Doskonaly Artykul Panie Gajowy!

  Rozbroil Pan wraze media jak mine czolgowa sie rozbraja…!

  …I zaiste, prawda jest, ze zydostwo poswieci kazdego dla sprawy wladzy I pieniedzy….

 41. Marucha said

  Re 32:
  Panie Pokręć, po prostu ruskie są głupsze od nas. Dlatego rośnie im BNP, pensje, emerytury, a podatki są bodajże 13%.
  Dlatego też rodziny z dziećmi dostają za darmo działki, telewizory, pralki itd. Nie wspomnę o b. małym długu narodowym, czy ogromnych zapasach złota.

  To wszystko jeden wielki ch*** w porównaniu do sukcesów Polski, które nawet największych sceptyków powalają na kolana. Tusk został prezydentem Unii, polski film Ida dostał Oskara, a Polak Michnik był wybrany Żydem roku 1990.
  Poza tym nasza armia jest zwycięska Buffalo Bill.

 42. revers said

  To plemię nie ma ojczyzny i wszędzie tam, gdzie chodzi, próbuje zniszczyć poczucie patriotyzmu, rozmuzdza ludzkie umysły. Żydzi dążą do utworzenia Republiki świata ( na ksztalt Wemaru ), a następnie będą mistrzami świata. Ponad wszystko jesteśmy po to by boic się Żydów i nie pozwolic im do podobne stwory. Widzimy, jak zabrali w posiadanie Ameryke i Europe. Można powiedzieć, że w ich rękach zebrane są wszystkie bogactwa świata. Wojna w dużej mierze zależy od Żydów, z powodu akumulacji kapitału ktore wpadaj w ich ręce. Grają światowymi rynkami jak piłką. Widzieliśmy to w czasie wojny. Rosja to było silne panstwo i wytrzymały, chociaz duchowo osłabione przez Żydów; Żydzi są zainteresowani zniszczeniem Rosji jej patriotyzmu. Zniszczyli juz Francje i wiele innych państw europejskich.

  Okuma SHIGENOBU /1838-1922 / premier Japonii

 43. ALI BABA said

  ad 31 A ukraińska dziwka go wystawiła kilerom jak ta u nas Dębskiego..To prowokacja aby dojebać Putinowi.!!

 44. A jakby tak Józka bandziora, gdy przyjechał niemieckim pociągiem do dopiero co wyzwolonej Polski. ktoś zastrzelił jak psa, to płakalibyście? Ja bym płakał… z radości.

  Jednego wuja mniej na świecie – w czym problem?

 45. Inkwizytor said

  re 39

  Paszol ty padonek kuda padalsze

  Komentarz #39 został wyrzucony, na jego miejsce wsunął się inny – admin

 46. Siekiera_Motyka said

  Ad. 32 – „Rosja, co by tu nie powiedzieć, jest krajem, gdzie korupcja jest sposobem na życie.
  Przecież Rosja powinna być najbogatszym państwem świata, zasobów i bogactw naturalnych ma tyle, ile reszta świata razem. Rosji nie brakuje NIC. Dlaczego więc nie ma tam miast jak w USA, szybkiej kolei jak w Japonii, etc, etc? ”

  A Polska nie ? A Pan myśli ze USA NIE MA korupcji? Jej nie ma na poziomie $1000, ale rozpocznie Pan mnożyć przez 10 i myślę ze znajdzie się korupcja.”

  Click to access glaesersaks_2006.pdf

  „Dlaczego więc nie ma tam miast jak w USA,…”
  Czy Pan czytał historie Rosji ? Czemu my tego nie mamy czego Pan się domaga Rosja „powinna” mieć ? Strategiczny most Warszawy plonie i nikt o tym nie wie a głupia tęcza ma camery i policyjna ochronę.

  Trochę wątpię czy pisze Pan ten swój komentarz na poważne.

  „Dlaczego więc gdzie indziej się udaje? ”
  W USA się udaje, ale tylko sprytnie wyciąć Indianin a na koniec tych co ich załatwili, gojów.

 47. ~ said

  Nie ma znaczenia dla prostackiej antyrosyjskiej propagandy kto opluwa Rosję lub Putina, ważne by opluwał.
  Opinie pospolitych zdrajców, renegatów i złodziejów mają rangę opinii wybitnych mężów stanu.
  Trupy przeszłości władz czasów Jelcyna jako demokratyczne opozycja zabierają głos, chcą władzy, powrotu anarchii, słabej plugawionej przez obcych Rosji.
  To Jelcyn rozwalił ZSRR, to Jelcyn podarował Ukraińcom ziemie od zawsze rosyjskie, to Jelcyn doprowadził kraj do gospodarczej katastrofy!
  Nie wypłacano ludziom pensji, rent, emerytur, pijany Jelcyn hołubiony przez USA, zachód i oligarchów, trwał jako prezydent, bo tylko taki jak Jelcyn gwarantował politycznemu rynsztokowi władzę i majątki! Rosją rządziła oligarchia.
  Kto to taki oligarcha?
  Zarządzeniem Jelcyna, majątki państwa stały się majątkiem dyrektorów państwowych firm, lub ludzi wskazanych przez władzę.
  Oligarchowie niczego nie budowali, oni przejęli majątki państwa i z dnia na dzień stali się miliarderami!
  Nie płacili pensji robotnikom, nie płacili żadnych podatków, miliardy dolarów lokowali na kontach zagranicznych w Anglii, Szwajcarii, USA, etc, etc.
  Tak narodzili się w jedną noc oligarchowie. Mieli pieniądze, chcieli władzy której nie skąpił im pijany Jelcyn.
  Do tego raju renegatów licho przygnało jakiegoś Putina, który powoli a stale wymieniał ludzi z władzy Jelcyna na sobie lojalnych.
  Powoli przejmował darowane przez Jelcyna z naruszeniem prawa majątki państwa.
  Ci którzy w porę spostrzegli co się święci uciekli za granicę, hołubieni przez demokratyczne władze zachodu, takiej samej konduity jak oni sami. Chodorowski trafił do pudła bo uważał, że darowana własność państwa jest jego i tylko jego!
  W tym przekonaniu utrzymywał go „demokratyczny” zachód, który doił frajera ze złodziejskiego łupu.
  Odsunięci od wpływów i władzy sieroty Jelcyna z dnia na dzień ubrali się w szaty „demokratycznej” opozycji.
  Chcieli wpływów i władzy a na przeszkodzie ich marzeniom stał jakiś Putin.
  Borys Niemcow -zabity kanalia, domagał się darowania rezunom Krymu, domagał się zaprzestania pomocy mordowanym powstańcom!
  I taki plugawy renegat żył pośród Rosjan!
  Ludobójca Obama jest zaniepokojony śmiercią jednego rosyjskiego kanalii Niemcowa, oczekuje wykrycia sprawców!
  Ten sam Obama przez ponad 6 lat nie postawił przed sądem Busha i jego administracji za dokonanie zamachu 11 września 2001 w którym zginęło ponad 2 tysiące osób!
  Dla nikogo nie jest tajemnicą, że sprawcą ludobójstwa z 11 września jest Bush- były prezydent USA!

  Może by naprzód osądzić Busha ludobójcę ponad 2 tysięcy ludzi?
  Jazgot złodziejów ściganych przez państwa swoich okradzionych ofiar będzie straszny, świat będzie w żałobie po śmierci jednego kanalii, wroga Rosji, i każdego Rosjanina z osobna, wroga mordowanych ofiar przez jego plugawych przyjaciół z junty kijowskiej! Podobno do kanalii Niemcowa, jakiś szlachetny patriota rosyjski strzelał 7 razy, na całe szczęście zabił bydlaka!
  W III RP to cudowne zdarzenie byłoby przedstawione jako samobójstwo.
  Sekuła dwa razy strzelił sobie w brzuch, raz w klatkę piersiową i dla pewności wbił sobie nóż w plecy!
  Rosja nie ma takich zdolnych prokuratorów! A szkoda!

 48. JO said

  Rzady Jelzyna a wiec I Niemcowa to czasy gdy w Polsce rozpoczal sie process jej totalnej degradacji.

  Do 89 roku w Polsce Polacy rozwijali swe inicjatywy, kazdy mial nadzieje I plany na swoj maly sklepik…

  Od 89 roku, nie mozna bylo zrobic nic, totalna blokada. Pana artykul wskazuje na powiazania polityki w Polsce z Polityka w Rosji – Zydo-Masoneria poczula sie tak silna myslac , ze ma I Rosje w swojej kieszeni a Rosjan na Szubienicznym Podescie kolo szubienicznego sznura..

  No zaczal sie kolowroteg niszczenia Nas Polakow, bo kto sie sprzeciwi, skoro JPII jest po Masonerii-Zydow Stronie…?

  Smutne jest ogladnac sie w przeszlosc jak Nas Oszukano, jak Nasze Elity JPII I Ekipa okraglego stolu wyrugowala a potem juz okolo 6 milionow mlodych Polakow wygnala na zmywaki na zachod?

  Jak zostalismy oszukani, jak pchnieci w samozniszczenie, jak upadli i slabi jestesmy nie potrafiac sie zjednoczyc w Dzialaniu.

 49. Inkwizytor said

  Ad rem

  Dzis na ruskich kanalach zabojstwo Niemcowa to temat nr 1

 50. ALI BABA said

  ad 32..”Tam łapówka jest wręcz oczekiwana…” Tam tak było od wieków i nic się nie zmieniło //jeśli tak ..to tylko na gorsze/. 600 tys baksów musiał dać dealer aut zachodnich aby uzyskać pozwolenie na kupno terenu pod swój salon w Moskwie.!! Ps A Łużkow /mer Moskwy/ w r. 2007 został wybrany po x 5 na mera na wniosek Putina przedłożony Dumie Miejskiej /tym razem wyborów nie było/..!!

 51. wi42 said

  @49 I

  Oto przyklad:

 52. JO said

  ad.47. Boze Daj mi sily bym umieral bedac narzedziem twoim wymierzajacym kare Mordercom.

 53. Inkwizytor said

  re 50

  Wlasnie teraz leci na 1

 54. Ex said

  @Pokręć 32 > Jeśli to prawda na poziomie zwyczajnego człowieka, to co się dzieje wyżej – nie chcę nawet mówić.

  „Krystian Broll: nie chciał uczestniczyć w oszustwie. Spędził 8 lat w szpitalu psychiatrycznym

  Ponad 8 lat Kry­stian Broll był bez­praw­nie trzy­ma­ny w szpi­ta­lu psy­chia­trycz­nym. Stra­cił wszyst­ko – zdro­wie, ma­ją­tek, ro­dzi­nę. Tylko dla­te­go, że nie chciał brać udzia­łu w oszu­stwie prze­tar­go­wym.

  Kry­stian Broll był ce­nio­nym pra­cow­ni­kiem dużej firmy pro­jek­to­wej, do­ra­biał jako in­spek­tor nad­zo­ru bu­dow­la­ne­go. Jego pro­ble­my za­czę­ły się, kiedy w ka­to­wic­kim Ośrod­ku Po­mo­cy Spo­łecz­nej pró­bo­wa­no go na­mó­wić do za­wy­że­nia prze­tar­gów. Kiedy od­mó­wił, zo­stał wy­rzu­co­ny z pracy i za­czął otrzy­my­wać po­gróż­ki. Gdy zło­żył za­wia­do­mie­nie w pro­ku­ra­tu­rze, w od­we­cie sam zo­stał po­zwa­ny o „groź­bę ka­ral­ną” i tra­fił na ba­da­nie psy­cho­lo­gicz­ne.

  Le­karz stwier­dził u niego pa­ra­no­ję, (…).”
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/krystian-broll-nie-chcial-uczestniczyc-w-oszustwie-spedzil-8-lat-w-szpitalu/6vbjbx

 55. Marucha said

  Re 50:
  Dealer aut dał 600 tys dolarów łapówki za pozwoleństwo na kupno terenu pod swój salon?
  Dureń.
  W Polsce by dostał za darmo, albo i jeszcze by mu dopłacili za zaszczyt, jaki wyrządził Polakom.

  Polska stoi korupcją, afery MILIARDOWE! – całe państwo roz…one, przemysł nie istnieje, rolnictwo wegetuje… a w Rosji 600 tysięcy jest podnoszone do rangi problemu państwowego…

 56. Siekiera_Motyka said

  Kiedyś „Plemię” miało wolną rękę w Rosji

 57. 15vagabunda said

  Borys Niemcow lokalny obwodowy deputowany w Jarosławiu, rzeczywiście bardzo ważna persona ale pod względem obyczajowym jak najbardziej tacy odpowiadają CIA i Mossadowi. Tacy mają pięknie skompletowane teczki i służą wiernie do ostatnich dni. Przy jego boku niunia banderówa, wszystko zgodnie ze znanym schematem werbowania agentów. Gwiazdy Solidarności też tak preparowano obyczajowość konserwując w teczkach w Waszyngtonie. Koleś był na krótkim łańcuchu u zachodnich mocodawców.

  ukraińska „dama” deputowanego

 58. Ex said

  @54 c.d.

 59. snag said

  Pokręć @ 32 – Odpowiedz na twoje mydlenie oczu ,.

  Wspolny mianownik zadluzonych czy na skraju bakructwa krajow jak Ameryka, Argentyna, Francja, Ukraina, Wegry czy Grecja – Proporcjonalnie wysoki procent zydowstwa w spoleczenstwie ,…

  Wspolny mianownik krajow prosperujacych finansowo w tym samym czasie i sasiedztwie jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Dania, Holandia czy Niemcy … Minimalna reprezentacja Zydow ,…

  W krajach ktore wymieniles, Singapour, Japonia czy w Korea zbiegiem okolicznosci nie ma Zydow i nie ma korupcji ,…

 60. Budziwoj said

  Uśmiałem się dziś, kiedy usłyszałem jazgot marionetek i dziennikarskich prostytutek, które trąbią w kółko o jakimś mordzie politycznym w Rosji.

  Albo taki zdrajca narodu Polskiego, marionetka, łajdak Tusk, który z dalekiej Brukseli poucza Rosjan o potrzebie pełnego, niezwłocznego i przejrzystego przeprowadzenia śledztwa i ukarania sprawców.

  Niech powie ten łajdak ile to wykonano mordów politycznych w Polsce, kiedy to on był płemiełem i w jakiej wielkości przyczynił się on do pełnego, niezwłocznego i przejrzystego przeprowadzenia śledztw i ukarania prawdziwych sprawców.

  Jak śmie ten zdrajca jeszcze wychylać się i zabierać głos, kiedy go nikt nie pyta!

 61. Ex said

  @58 I niech powie dlaczego/za co mu płacą 100tys/miesięcznie, bo przecież nie za wiedzę. Są tacy, co uważają to za zalegalizowaną formę łapówki-nagrody za wykończenie kraju jego własnymi, demokratycznie wybranymi i zalegalizowanymi rękami.

 62. ASA said

  ad.32 Panie Pokręć,

  a ja znam Polaka, który będąc w delegacji służbowej w Moskwie, wracał z 2 kolegami z Niemiec z kolacji i przeszli jezdnię nie na przejściu dla pieszych. Policja ich wylegitymowała i do Polaka powiedzieli – ty słowianin, ty idi, a Niemcom mandat wypisali. Potem Niemcy krzywo na niego patrzyli, że coś na nich nagadał tym policjantom…

 63. aa said

  za tym wszystkim stoja Ukraincy a konkretnie Jarosz ,ktory wynajal Serba znanego z udzialu w tzw „kolorowych rewolucjach”. Serb ten przed tygodniem przybyl do Moskwy i tylko dziwic sie nalezy ze sluzba bezpieczenstwa nie zwrocili na niego uwage. To ze ta ukrainska pinda wystawila durnia to oczywiste-noc byla zimna i bynajmiej nie do spacerow. Wogole trudno zrozumiec nieudolnosc sb Rosji i wogole rzadu-plaszcza sie przed tymi bandytami z zachodu, jakby prosili o laske. A z drugiej strony wiadomo-forsa!!! podobno w zachodnich bankach jest pol biliona (500 mld) dolcow ruskich zlodzieji-oligarchow. I forsy tej nie chca stracic-i juz wszystko jasne oj biedna ta Rosja i Rosjanie-znow pewno przyjdzie im zaplacic krwia za glupote. Stalin tez plaszczyl sie przed bandziorami zachodnimi do ostatniej chwili…….

 64. snag said

  Pokrec @ 32 ,…

  W Stanach na CNBC leci program ‚American Greed’ (amerykanska pazernosc) w ktorym mimo ze zazydzona stacja bardzo sie stara ‚okrasic’ autorow korupcji i przekretow czlonkami innych grup i nacji to niezbyt im to wychodzi bo ponad 80% wymienionych przestepcow stanowia Zydzi.ktorzy reprezentuja zaledwie 2% spoleczenstwa ,…

  http://www.cnbcprime.com/american-greed/

 65. Marek said

  Sputnik:

  „Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow jest przekonany, że morderstwo opozycjonisty Borysa Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne.

  „Organizatorzy morderstwa mają nadzieje, że o śmierć Niemcowa cały świat oskarży władze kraju i wywoła to falę protestów. Nie ma wątpliwości, że zabójstwo Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne, które wszelkimi sposobami próbują wywołać konflikt wewnętrzny w Rosji. Taka jest ich praktyka. Najpierw spoufalają się z człowiekiem, … nazywają przyjacielem Ameryki i Europy, a potem przynoszą w ofierze, aby oskarżyć o to władze polityczne” napisał Kadyrow w Instagramie”

 66. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 67. Zerohero said

  Niemcow był w rosyjskim obozie rządzącym w latach 90. Odpowiada za wiele morderstw politycznych w tym czasie.

 68. Marek 2 said

  Ad. 34
  Nie, jestem chwilę dłużej. A o co panu chodzi, jeśli łaska? O podpis? Nie zauważyłem żeby „Marek” był w jakikolwiek sposób zastrzeżony, ani przez kogokolwiek używany, więc podpisuję się tak, jak się podpisuję. Jeśli ma pan w związku z tym jakiś problem, to proszę zmienić swój podpis. I go zastrzec.

 69. jowram said

  Nikt przy zdrowych zmyslach nie uwierzy, ze Niemcowa zlikwidowano na zlecenie Kremla. Niemcow mial nikle poparcie i zadnego znaczenia w Rosji. Po prostu mocodwacy Niemcowa stwierdzili, ze autorytet Putina rosnie zamiast malec, wiec potrzeba „meczennika”, by wywolac ferment w Rosji a przy okazji dalej dyskretytowac Rosje na miedzynarodowej arenie, jako „dziki kraj likwidujacy opozycjonistow”.

 70. marta15 said

  jednej szuji mniej na tym swiecie.
  jednej wiecej szuji w piekle.

 71. snag said

  Poprawka do 64 ,…

  Powinno byc ‚okrasic’ program lotrami innych grup i nacji – Sorry ,…

  Nie tak dawno przypadkowo podsluchalem jak jeden Amerykanin uswiadamial drugiego ze autorem afery ponizej $100 tys moze byc kazdy, powyzej wiadomo ze Zyd ,…

 72. Joe said

  Morderstwo w Sarajewie=Morderstwu w Moskwie?Czyzby to znak rozpoznawczy III ciej wojenki panow z za Oceanu??

 73. revers said

  Znaleziono Ford Mondeo niedaleko stacji metra „Smolensk”, gdzie musial zamachowiec przesiac sie, jest jeszcze poszukiwany samochod KIA ktory rowniez byl w niedalekiej odleglosci od miejsca zdarzenia.

  http://lifenews.ru/news/150531

 74. Marucha said

  Re 68:
  Pana odpowiedź jest zdumiewająca.
  To ten, kto pierwszy podpisywał się „Marek” ma na Pana życzenie zmienić podpis?
  Co to ma wspólnego z tzw. dobrym wychowaniem?

 75. marta15 said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-swieta-ofiara-moskiewskiego-majdanu-zabojstwo-niemcowa-2015-02

 76. marta15 said

  bardzo ciekawy artykul
  http://www.infowars.com/russia-us-backed-opposition-leader-gunned-down-in-moscow/
  „..Martyrdom on demand: if not of use alive, perhaps of use dead?..”

  ” Meczesntwo na zamowienie– jezeli nie mozna go bylo w pelni wykorzystac jak zyl,
  to mozna zrobic uzytek z jego smierci? ………”
  —-
  „..US-backed opposition groups in Russia have so far failed utterly to produce results. Their transparent subservience to Washington coupled with their distasteful brand of politics has left a rather unpleasant taste in the mouth of most Russians. Each attempt to spread the “virus” of color revolution to Moscow, as US Senator John McCain called it, has failed – and each attempt has fallen progressively flatter.

  Russian President Vladimir Putin has never been more popular.
  His ability to weather serial provocations aimed at Russia by NATO has made him a champion against the perceived growing injustice exacted against the developing world by an increasingly militaristic and exploitative West.

  So when US-backed opposition groups in Russia decided to gather again this coming March 1, Sunday, many wondered just exactly what they expected to accomplish……….”

 77. snag said

  „While US media tried was quickly trying to pass it off as a Russian government assassination, Itina Khakamada, a top ally of Nemtsov in the opposition, said the killing was “clearly not in Putin’s interest. It’s aimed at rocking the situation.” –

  http://news.antiwar.com/2015/02/27/former-russian-deputy-pm-slain-in-moscow/

 78. Attam, Jednego ŻYDOWSKIEGO gangstera MNIEJ, said

  Jednego awanturniczego ŻYDA mniej i nie ma się czym przejmować.

  Nie ZADZIERAJ nosa, baw się razem z nami jeśli masz ochotę:

 79. Wspominajmy Krzysia Klenczona - Hej za rok matura ! said

  10 w skali Beauforta – dokument filmowy

 80. jowram said

  I reportaż o „bohaterze”;
  .https://www.youtube.com/watch?v=x0M4hCyJoos

 81. wanderer said

  Zadna po nim strata. Jednego rozp..lacza normalnosci miej.
  Zreszta na pewno zrobili mu to swoi, pod publiczke, zeby tak ladnie wygladalo ze to znow Putin zrobil. Po co Putin by mial to robic we wlasym domu? Zeby matoly mialy pozywke do jazgotu? Poczekalby az sam zdechnie. Tak czy owak widac ze to byla zwykla prymitywna ustawka zeby oczernic Putina.

 82. Marcin said

  Kahał dał to i kahał odebrał . Nic nowego. „Małego rycerza smoleńskiego” też musieli poświęcić dla dobra sprawy bo stosunki z Rosją nieznacznie uległy poprawie.

 83. RomanK said

  Zyl jak swinia..zaszlachtowali – jak swinie…za caly komentarz.

 84. revers said

 85. wi42 said

  Kamera – najważniejsze po. godz. 23:30….

 86. Filo said

  Jej, Polacy.
  Kto zabil Lepera i dlaczego?
  Kto zabil Lepera i dlaczego?
  Kto zabil Lepera i dlaczego?

  Zanim zaczniemy dyskutowac awantury antyrosyjskie, moze nasi przywodcy zajma sie antypolskimi mordercami w kraju.
  Prasa w Polsce nigdy powaznie nie potraktowala politycznych morderstw w Polsce.
  Czy polskie wladze kiedykolwiek rozpoczely dochodzenie w sprawie katastrofy lotniczej pod Miroslawcem, w ktorej zginelo dowodztwo polskiego lotnictwa?
  Czy ktos z rzadu oficjalnie skladal kondolencje rodzinom zamordowanych polskich politykow, dzialaczy, generalow, naukowcow?

  Tymczasem w Rosji wielka demonstracja przygotowana na 1 marca jakos nie byla popularna i wygladalo na to, ze frekwencja nie dopisze.
  Komus sie bardzo spieszylo, zeby nie dopuscic do kompromitacji.
  Jakos tak sie dziwnie zbieglo w czasie.
  No i dobra pora, zeby oskarzyc Putina o zbombardowanie Hiroszimy i Nagasaki.
  Ostatnio znow wyciagali smierc Litwinienko. Widac nie pomoglo.
  Trzeba bylo wyciagnac bron ciezka.

 87. snag said

  PS. do 64 ,…

  Ostatni przyklad przekretu jednego z nich ,…

  Ira Rennert Ordered To Pay $118M for Looting Firm

  Read more: http://forward.com/articles/215678/ira-rennert-ordered-to-pay-m-for-looting-firm/#ixzz3T5Wh1It4

 88. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka muwi do wszystkie czlowieki, sze jest pszeraszony tym co sie dzieje.

  Ja pan Mordka jusz nie wie czy lepiej byc pszyjaciel od pan Putin czy jego wrug.

  Pan Nemtsov byl wielki wrug od pan putin ale CIA razem z nasza rasa go zalatwilo szeby zwalic cala wina na pan Putin.

  Pan Mordka sie sie tesz dowiedzial od pan Bibi, sze na poczatku to nasza rasa chciala uciupac szanowny pan Chodorkowsky ale pan Mordka ublagal pan Bibi, sze na razie wystarczy pan Nemtsov.

  Pan Mordka wytlumaczyl pan Bibi, sze pan Chodorkowsky bedzie nam potszebny aby zostal prezydent dla cala Rosja jak pan Putin pszegra wybory, a wiec nie moszna go mordowac.

  Who Killed Boris Nemtsov? | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2015/02/28/who-killed-boris-nemtsov/

 89. Mordka Rosenzweig said

  Acha, teraz najwasznioejsze:

  Ja pan Mordka pszeczytal komentasz od pan Gajowy i pomyslal, sze to jest wspaniale pszyslowie:

  „Kto szybko daje, dwa razy daje”.

  Ja pan Mordka polecial do swoje Salcie i jej to powiedzial.

  Jutro jusz pan Mordka bedzie mugl wyjsc z garaszu z powrotem do domu.

 90. Warto przypomnieć że strzelając w plecy swoim kolegom demonstrantom na Majdanie usunęli legalnie i demokratycznie wybranego prezydenta. Powtarzają więc ten numer z Putinem. Putin mając na karku światowe lobby chazarskich „żydów” w żadnym wypadku nie poprawiłby swej sytuacji usuwając niegrożnego opozycjonistę. Trzeba by idiotą lub tubylcem w Polsce aby uwierzyć w prawdomówność mediów żydowskich. Przecież ta sama banda zestrzeliła malezyjski samolot pasażerski dla odwrócenia swego ludobójstwa Palestyńczyków w Gazie!

 91. Nie bedzie PRZEKLĘTY na ZAWSZE ten żyd Niemcow ! OKRADŁ Roskich z $500 milardów! said

  Ten PRZEKLETY gangster ŻYD przekupny oszust Borys Niemcow był wice-premierem Rosji za czasów tego alkoholika Jelcyna „prezydenta” Rosji.

  Jemu jako wice-premierowi Rosji podlegał minister prywatyzacji Anatolij Czubajs, który realizował plan tzw. „przekształceń własnościowych” znany pod nazwa jako „500 dni”, był taki sam jak w Polsce tzw. „plan Blcerowicza” – czyli najpierw terapia SZOKOWA dla Rosjan w postaci gwałtownej DEWAULACJI pieniądza na rynku, dla spowodowania paniki i całkowitej dezorientacji obywateli, a potem BŁYSKAWICZNA prywatyzacja najbardziej dochodowych państwowych przedsiębiorstw.
  Zwłaszcza tych przedsiębiorstw, które mają duże zaplecze materiałowe w celu maksymalnej GRABIEŻY ale dla określonych złodzieji z politycznej wierchuszki.

  Ten ZŁODZEJSKI plan „500 dni” miał finansowe wsparcie amerykańskiej agencji rządowej USAID na sumę ponad 350 milionów dolarów na analityczne rozpracowanie oraz „dozór”(łapówki) dla przeprowadzenia całej operacji. Cieszył się ten plan także najwyższą rekomendacją Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego, gdyż w tych instytucjach najważniejsi bonzowie też otrzymywali „wżiatki” z tej grabieży.

  Ówczesny wiceprezydent USA Al Gore osobiście nadzorował, aby ten ZŁODZEJSKI plan był wykonany w całości i na bazie tych doświadczeń stworzył „plan zatrzymania ocieplania” planety ziemi, który też jest grabieżą finansową.

  Kiedy Rosjanie zorientowali się kilka lat później jaki jest mechanizm złodziejstwa to ten cały RABUNKOWY plan „500 dni” w którym udział brał znany żydowski złodzej G. Soros i ludzie J. Sachsa, to w między czasie już WYPROWADZONO z Rosji ponad 500 miliardów dolarów gotówki, która została „wyprana” głównie w bankach żydowskiego Nowego Yorku.

  Właśnie w tej chwili jest przeprowadzana identyczna ZŁODZEJSKA akcja na Ukranie przez tych samych złodzieji amerykańskich, którym patronuje ten oszust Joe Biden vice-prezydent USA. Aby RABUNEK ukrainców był sprawniejszy to ten kat Poroszenko na zamówienie żydowskich złodzeji z New Yorku poprosił o pomoc starego choksztaplera Balcerowicza.

  Tym to sposobem ten żyd były vice-premier Rosji, B.Niemcow oraz jemu podległy minister prywatyzacji Anatolij Czubajs, który realizował plan tzw. „przekształceń własnościowych” zdeorganizowali cały rynek finansowy i Rosja NIE miała czym spłacać zagraniczne pożyczki, ponieważ nagle stała się bankrutem.
  66% majątku Rosji narodowego znalazło się w rękach sześciu rosyjskich oligarchów, z których pięciu jest pochodzenia żydowskiego. Ponad 15 milionów Rosjan z powodu nagłej biedy i chorób straciło życie.

  Dzięki temu SABOTAŻYSCIE B.Niemcowowi pod koniec lat 1990-tych błyskawicznie się NAKRADŁO na garbie Ruskich wielu choksztaplerów złodzieji z USA i Europy Zachodniej, dlatego oni teraz tak płaczą krokodylimi łzmi za tym gangsterem B.Niemcowem.

  Można powiedzieć, że spustoszenia przeciętnych Rosjan były porównywalne do zrzucenia kilkunastu bomb atomowych na Rosję.
  Spekulant G. Soros w jednym ze swoich wywiadów prasowych powiedział, że byłe Imperium Sowieckie stało się JEGO Imperium czyli Sorosa.
  To Soros wykupił on po cichu za bezcen PERŁY rosyjskiej gospodarki dzięki danym łapówkom dla Nimcowa.

  Rosja w której ŻYDZI zabili Cara, ŻYDZI zabili cała elitę oraz najbogatrzą warstwę etnicznej Rosji w sumie ok. 50 milionów ludzi po zorganizowaniu ZSRR to następnie 1991 roku ci sami ŻYDZI BOLSZEWICY którzy rządzili tym ZSRR zadali KOLEJNE uderzenie nożem w plecy wszystkich Rosjan zabijając też ZSRR aby jego OBRABOWAĆ dla kiludziesieciu żydów.

  Dopiero jak nastał szorstki facet wychowany w KGB Władimir Putin i został premierem Rosji to on widząc co się dzieje zatrzymał KRWOTOK nielegalnie wywożonych pieniędzy z Rosji. Właśnie o to są tacy wściekli ZŁODZEJE z Waszynktonu i Brukseli. Polacy z tego złodzejstwa NIC NIE mają ale jak durnie je wspierają nie rozumiejąc, że są w identyczny sposób rabowani.

  Cały mechanizm tej potwornej GRABIEŻY majątku narodowego Rosji szczegółowo opisała amerykańska dziennikarka Anne McMillan w swojej książce „Plaga – jak Ameryka zdradziła Rosję”.

  Tej książki nigdy nie chciał wydrukować żaden wydawca w USA, a sama A. McMillan od roku 2008 tajemniczo zniknęła z publicznego pola widzenia. Jej arcyciekawa książka, a czyta się ją jak najlepszy kryminał, zawiera ostrą krytykę RABUNKOWEJ niemoralnej polityki zagranicznej USA.

  Tą GRABIEŻY Rosji właśnie umożliwił B.Niemcow jako vice-premier w rządach Jelcyna, dlatego NIECH BEDZIE PRZEKLETY na ZAWSZE !

  Nie tylko Rosjanie są UMĘCZONYM narodem, gdyż wcześniej zostosowano tą samą metodologie RABUNKU na Polakach, a w tej grabieży pomagał nie rozliczony oszust Balcerowicz.

  http://mojsiewicz.salon24.pl/629281,soros-i-balcerowicz-zostali-nadzorcami-poroszenki-i-ukrainy

  Teraz w identyczny sposób z tą samą metodologią są BEZLITOŚNIE ograbiani ukraincy, a na dodatek tego ci żydowscy LUDOBUJCY z Waszynktonu tych ukraińców celowo skonfliktowali, aby proces grabieży był szybszy.

 92. revers said

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/62283.html#ixzz3T4HR6Su2

  lepsze rasy wiedza swoje

  Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow jest przekonany, że morderstwo opozycjonisty Borysa Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne.

  „Organizatorzy morderstwa mają nadzieje, że o śmierć Niemcowa cały świat oskarży władze kraju i wywoła to falę protestów. Nie ma wątpliwości, że zabójstwo Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne, które wszelkimi sposobami próbują wywołać konflikt wewnętrzny w Rosji. Taka jest ich praktyka. Najpierw spoufalają się z człowiekiem, … nazywają przyjacielem Ameryki i Europy, a potem przynoszą w ofierze, aby oskarżyć o to władze polityczne”, — napisał Kadyrow w Instagramie.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com//swiat/20150228/62283.html#ixzz3T79KeDDL

 93. snag said

  Putin Urges Oligarchs, Criminals to Bring Dirty Money Back to Russia

  „In Russia, two of the major classes of people who have large amounts of capital overseas are organized criminal groups and the so-called oligarchs, the people who profited in extraordinary, and sometimes illegal, ways after the fall of Communism left control of former state enterprises up for grabs. In stressing that there would be no prosecution, Putin appeared to explicitly leave the door open to money obtained illegally”

  See more at: http://www.thefiscaltimes.com/2014/12/05/Putin-Urges-Oligarchs-Criminals-Bring-Dirty-Money-Back-Russia#sthash.Tz5u3kP5.dpuf

 94. Siekiera_Motyka
  Wysłany 01.03.2015 o 08:30:25
  Przeniesiony tutaj przez gajowego.

  ————————————————————
  Ad. 7 – Widać że rozpoczyna się kampania podniesienia memu „ruska agentura” w Polsce do rangi bardzo udanego memu „antysemita”. Jest to następna broń kontra mowie nie poprawnej, mowie o patriotyzmie i interesach narodowych.

  Ad. 91 – „Aby RABUNEK ukrainców był sprawniejszy to ten kat Poroszenko na zamówienie żydowskich złodzeji z New Yorku poprosił o pomoc starego choksztaplera Balcerowicza. ”
  Nie zapomnijmy jego obcokrajowych ministrów, co musi być jedną z najbardziej bezczelnych obsad rządu w czasach nowoczesnych.

  Ad. 90 – ” Trzeba by idiotą lub tubylcem w Polsce aby uwierzyć w prawdomówność mediów żydowskich. ”
  Przykro mi ale sporo ich widzę w okół siebie dziennie.

  Ad. 88 – Pan Mordka jest bardzo mądry. Myślę że ta analiza to strzał w 10-tke. Chodorkowski był by lepszą ofiarom dla Molocha,

  No ale on sporo kasy zarobił Baronowi „R”
  http://www.washingtontimes.com/news/2003/nov/2/20031102-111400-3720r/

 95. Ad. 79

  Cóż. Za wysoko urósł… Podobnie Komeda… Podobnie Lenny Breau… I nie tylko oni… Goje mają chłonąć piękno, ale nie takie…

 96. Siekiera_Motyka said

  Wypuścili wideo które pokazuje że ta „akcja” była profesjonalnie skoordynowana. To nie wściekły kochanek Ukry który impulsywnie zabił rywala. Ukrainka jakoś do tego pasuje. Prawie jak nasza „Inka” spod mostu Warszawskiego.
  http://www.zerohedge.com/news/2015-02-28/caught-tape-moment-boris-nemtsov-was-assassinated

 97. Siekiera_Motyka said

  Ktoś analizuje wideo zabójstwa.
  http://ukraineatwar.blogspot.co.uk/2015/02/analyzing-cctv-footage-that-seemed-to.html?m=1
  Jest całkiem możliwe że lepsze nagranie ma Kreml, z drugiej strony mostu,
  https://pbs.twimg.com/media/B-44jYNUYAEbIne.png:large

  Sikorka pracuje jak może,
  https://twitter.com/anneapplebaum

 98. slowianin said

  Mord na Niemcewie wykonały zachodnie służby specjalne

 99. NICK said

  Żeś mnie Pan wyprzedził, P. Romanie (83).
  Chciałżem bowiem napisać: „żyłeś jak pies, zdechłeś jak pies… .”
  To chociaż dodam: Z qooorwą u wuja. Jak Giermek i wielu innych szlajaczy, co to nie wiedzą co żona znaczy. Co znaczy dzień, co znaczy NOC.

 100. Siekiera_Motyka said

  Robota była zaplanowana jeżeli w niej bierze udział śmieciarka która zatrzymuje się by zasłonić widok „akcji” dla samochodów na moście. Trudno inaczej wyjaśnić zatrzymanie śmieciarki.

  Ale romantyczna deszczowa pogoda iść piechotą do domu.

 101. NICK said

  Takie morderstwa, „porachunki”, SĄ PLANOWANE. We 99,5 per cent. Polityka… . Brudy do ułudy.
  Głowa ryby gnije. Przenosi to na Nas. Łba nie przeszczepią. Resztę? Mogą. I, znowu – od Nas.
  Zachowajmy łebskie łby, mózgowia.
  Ktoś będzie musiał przejąć i przyjąć ślad drugiego człowieka. Nikły promil TO zrobi. Może ktoś z Nas… .

 102. Pszek said

  Czekam teraz na kolejne qrw… nawalne, chodorkowskie etc. etc… czas na Nich, najwyższy.

 103. Siggi said

  Z Sieci-internauci piszą,a my cytamy:…

  Dla wszystkich, którzy może nie wiedzą, Borys Niemcow, to świnia odsunięta od koryta, gotowa sprzedać Rosję USA byle zachować koryto władzy nawet jako namiestnik USA w Rosji. Miał 32 lata gdy w latach 1991–1997 pełnił funkcję gubernatora Niżnogorodu. Jak ją pełnił wiedzą mieszkańcy obwodu niżnogorodzkiego, był złodziejem, erotomanem i kanalią. Miał 38 lat gdy pijany Jelcyn namaścił go na wicepremiera rządu kryminalistów 1997–1998. Ale nawet pijaczyna Jelcyn zobaczył jego beztalencie i naturę kanalii i po roku wyrzucił go na zbity ryj. Po usunięciu z urzędu, natychmiast stał się opozycjonistą wobec pijaczyny Jelcyna, którego nie tak dawno miłował z całej duszy! Założył partię Sojusz Sił Prawicowych i mianował się liderem 15 osobowej partii renegatów. Nie wyszło, to zarejestrował republikańską partię Rosji i znowu nic. Koryta jak nie było tak nie było. W roku 2008 postanowił zostać prezydentem, przeciwnik- Miedwiediew, wydawał się słaby, Boria Niemcow zdobył całe 13% głosów! Sny o władzy legły w gruzach po pierwszej turze. Bez szans na powrót do polityki, sprzedał się wrogom Rosji, USA, rezunom i UE. Dzięki swojemu pochodzeniu od Abrahama i Mojżesza w zachodnich mediach przedstawiany był jako mocarz rosyjskiej opozycji. W rzeczywistości był tylko złodziejem, zdrajcą, ścierwem , gnojem, kanalią.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/01/moskwa-nie-wierzy-lzom-po-zlotym-chlopcu-czyli-prawda-o-b-niemcowie/#more-1684

 104. Re: Artykul…

  Lichwiarskie zydostwo jest przekonane o tym, ze zamorduje W.Putina w sposob podobny jak zamordowalo J.F.Kennedy’ego w Dallas (1962 Dallas-USA), tylko
  dlatego, ze Rosja zlikwidowala (wyrzucila do smietnika) ze swojego panstwa zydowskiego dolara z federal reserve drukowanego (emitowanego) na podstawie
  cienkiego powietrza oblozonego oprocentowaniem…
  Gdyby TYLKO 5% Amerykanow czy Polakow dowiedzialo sie w jaki sposob lichwiarze kreuja (emituja) kredyty finansowe, to nastepnego dnia przed wschodem
  slonca rozpoczelaby sie krwawa rewolucja, a bankierzy skonczyli by swoj szalbierczy zywot na pobliskich latarniach (mowie o tych, ktorym nie udaloby sie
  uciec w pore)…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 105. […] https://marucha.wordpress.com/2015/02/28/borys-niemcow-opozycjonista-nie-zyje/ […]

 106. Siekiera_Motyka said

  Bory by „opozycja” ??? Czego ?
  http://www.express.co.uk/news/world/561686/Boris-Nemtsov-funeral-two-woman-claim-dating-Zamira-Duguzheva-Anna-Duritskaya
  „Second woman claims she was dating Boris Nemtsov as funeral for murdered politician held”
  Na pewno jest 3 i 4 i 5 …..

Sorry, the comment form is closed at this time.