Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Drang nach Osten państw Zachodu

Posted by Marucha w dniu 2015-02-28 (Sobota)

Koń na którym jadą ma na imię DRANG NACH OSTEN. Trwa to od ponad 1000 lat, tylko jeźdźcy się zmieniają.

I trzeba stwierdzić że im to wychodzi. Zachodnie Granice Słowiańszczyzny przesunęły się ze strefy Renu i Łaby na Bug. I dalej im mało. Bo za linią Bugu aż do Kamczatki są bogactwa surowcowo-energetyczne, jakich nie ma w innych obszarach świata.

Zniszczenie Słowiańszczyzny tak jak pierwotnych ludów płn Ameryki oraz Australii, idzie im ciężej, ale cel jest podobny. Nie można sobie wyobrazić osiągnięcia tego celu bez zniszczenia Rosji.

Jednym z epokowych aktów procesu niszczenia Rosji była Rewolucja i zamordowanie Cara.

Bezczelność i niegodziwość królewskiej dynastii angielskiej wykazano w procesie mordu na Carze. Król Anglików nie spróbował nawet odrobiny działań ratunkowych wobec swojego brata krwi w obliczu ukartowanego morderstwa. Chodzi tu o Cara i jego rodzinę.

Rewolucja i holokaust kilkudziesięciu milionów Słowian przez 70 lat są efektem strategii cywilizacji złodziei i morderców rodem z chlewa.

Ustawianie ideologiczne pocztu genseków na Kremlu przez te lata pozwalało na dojenie dóbr doczesnych, w tym tego co błyszczy i świeci się – ładowanie do anglosaskich banków trwało nieprzerwanie. Jednocześnie wszczepianie robactwa w struktury budowli jakim była Sovietia doprowadziły do jej spróchnienia. Ostatnimi w poczcie władców na Kremlu, jakimi byli Andropow, Gorbaczow i Jelcyn powierzone zostały prace wyburzeniowe zarobaczonej budowli z jednoczesnym nadzorem nad końcowym rabunkiem tego, co się tam wytworzyło przez 73 lata pracą milionów katorżniczych niewolników.

Po popisach pijaczyny Jelcyna liczyli na to, że zaoranie tego co zostało z imperium wykona i  uklepie Putin, oddając się w końcówce swej misji w niewolę niczym zadżumiony aborygen.

A tu się okazało co innego. Putin, jak wynika z jego zachowania, nie jest „palcem zrobiony” i mają z nim zagwozdkę… Oczekiwali, że wzorem Gorbaczowa, który tajnie i po cichu rozwiązał Związek Sowiecki, jego następcy rozczłonkują powstałą na ruinach Sovietii Rosję na obszary wskazane w planach iluminatów. Był nawet jeden (generał i gubernator ziem środkowej Rosji), co to dziwnie zginał w katastrofie helikoptera – jako dowód na zakulisowe gry.

Tenże Putin nie chce słyszeć o dobrowolnym oddaniu do dyspozycji „zachodowi” wydobywanych paliw i surowców (kanalia jedna!) i i im się stawia.
No to trzeba wciągnąć go w wojnę, najlepiej „bratobójczą”, gdzie nie wiadomo kto jest kto.

Być może Pan A. Siwak miał rację pisząc w jednej ze swoich książek o zorganizowanej od wielu już lat (od czasów Żukowa) konspiracji oficerów w Armii Sowieckiej a później Rosyjskiej. Konspiracja ta ma charakter nacjonalistyczny, narodowy rosyjski i ma najwyższy stopień tajności. I chyba to utorowało drogę Putinowi do postawienia niespodziewanej dla „zachodu” zapory na drodze do likwidacji Rosji jako takiej.

Ale „zachód” planów rozczłonkowania Rosji i rozłożenia jej na łopatki nie skreślił i gra dalej.

Już w czasie budowy Sovietii jako kraju „zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego” przewidywano kres tej budowli, a objawem tego było budowanie po kawałku i na raty tworu pod nazwą Ukraina. Najpierw odrejentował na to konto spory kęs Rosji Lenin, później doszły tzw „zdobycze” wynikające z bonusów „zachodu”, czyli ziemie polskie, rumuńskie, węgierskie za Stalina – i do kompletu Chruszczow dodał Krym.

Za szybko ”zachód” działał i sprawa się rypła.

Do tego doszło skłócenie na dziesięciolecia Ukraińców z Rosjanami z powodu wydarzeń w Donbasie. Co z tego wyjdzie? Skoro tu nikt nie odpuści, dopóki nie dostanie po zębach? Wojna? Albo cud uczyniony przez Stwórcę?
A równolegle trwa zwalczanie wiary katolickiej rzymskiej jak i prawosławnej na kontynencie Eurazji.

Putin jest chyba najbardziej zagrożonym człowiekiem na kuli ziemskiej. Czy go ochrona ustrzeże? Czy też podzieli los Cara?

Obywatele Rosji, nie martwcie się, to dla waszego bezpieczeństwa!

Wracając do zagadnienia przewrotności Albionu, to pamiętam słowa wypowiadane do mojej klasy w szkole ponadpodstawowej przez nauczyciela wuefu, który parał się tym zawodem po powrocie z Anglii jako były żołnierz Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie i który w nieskończoność nam powtarzał: „Chłopcy pamiętajcie, Anglicy to świnie.”

Po latach go zrozumiałem .

Józef Piotr

Komentarzy 7 do “Drang nach Osten państw Zachodu”

 1. Siekiera_Motyka said

  „Niemcow na dwie godziny przed śmiercią udzielił wywiadu rozgłośni Echo Moskwy. Mówił między innymi o planach zorganizowania jutro przez opozycję dużej demonstracji w rosyjskiej stolicy. Jedynym świadkiem jego zabójstwa – jak podają media – była 23 letnia Ukrainka, modelka Anna Duricka, w towarzystwie której Niemcow miał iść mostem, gdy padły strzały. Kobieta została przewieziona na przesłuchanie. ”

  Polski „Kiepski” barknie natychmiast (reakcja Pawłowa) „Putin go zabił”.

  Co ciekawe
  1) Zrobili to „tuż przed” „dużą” demonstracjom w rosyjskiej stolicy na drugi dzień.
  2) Niemcow krytykował Putina „tuż przed” śmiercią
  3) Niemcow jest z „Ukrainką” „tuż przed” śmiercią
  4) Niemcow jest z pod murami Putina „tuż przed” śmiercią

 2. Siekiera_Motyka said

 3. Bodzio said

  Mam skojarzenie z zabójstwem b. ministra niejakiego Dębskiego, którego też wystawiła na strzał młoda kobieta.

 4. emilzola said

  Wczoraj, 26 lutego, grupa wywrotowa z prywatnej firmy wojskowej Greystone, pochodząca z Ukrainy, Rumunii, została przeniesiona z pełnymi wyposażeniem do Naddniestrzańskiej Republiki Mołdawskiej do prowadzenia misji bojowej.
  grupa składa się z 80 sabotażystów.
  amerykańscy wywiad postawił sobie dwa cele. Pierwszy to sabotaż, by odwrócić uwagę od tego, co dzieje się w innym miejscu.
  Drugi cel to polityczny: zmusić Kreml do wycofania się z punktu równowagi.
  dowódcą grupy jest Robert Edwin Harrison ze stanu Illinois.
  Pan Harrison opuścił służbę w siłach specjalnych dowodził operacjami, US Marine Corps (MARSOC – United States Marine Corps Siły Dowództwo Operacji Specjalnych) w randze kapitana i poszedł do pracy w prywatnej firmy wojskowej Greystone.
  Nie będę zgadywać, czy firma Greystone będzie ryzykować, a raczej ich klienci, aby zezwolić na kontynuację planowanych operacji w TMR. Czas pokaże.

 5. żart said

  To wszystko wina Słońca (Naszej gwiazdy).
  Wszystkim kieruje zazdrość (że Słońce wstaje na wschodzie, a nie na zachodzie).
  Wszyscy chcą być pierwsi w „Powitaniu Słońca” (ćwiczenia Joga).
  Dlatego USA spieszy do Europy, a UE do Rosji.
  Odwrócić obieg Ziemi (satelity) w drugą stronę wokół Słońca i zachód będzie zadowolony.
  Kopernik – wstrzymał Słońce,ruszył Ziemię.
  Cywilizacja podążą na wschód do Słońca (od pierwszego człowieka na Ziemi), nie rozumie tego Rosja,
  Drang nach Osten – (Ziemia jest okrągła, nie płaska) – skąd wyjdą, tam dojdą.
  Przepuścić matołków, dla świętego spokoju.

 6. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Myślę że pasuje,

  http://www.tomdispatch.com/post/175945/tomgram%3A_nick_turse,_a_shadow_war_in_150_countries/

 7. revers said

  Ciekawsze jest to ze w newsach mainstreemowych o smierci Niemcowa wiedziano juz 10 godzin wczesniej, puszczono wiadomosc, przynajmiej w „Die Welt”.

  Kochanka Niemcowa mloda studentka ekonomii z ukrainy, rok wczesniej skrobala sie za jednye 2300 papiera w Szwajcarii, oczywsicie siwieze skrobanie, mord na plodzie w lonie matki jest jak najbardziej czynnoscia rewolucjna, wielka czynnoscia opozycyjna w nowym przadku swiata.

  http://lifenews.ru/news/150528

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: