Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Podwójne męczeństwo

Posted by Marucha w dniu 2015-02-28 (Sobota)

Ach, biorąc zwłaszcza pod uwagę okoliczność, że mamy akurat Wielki Post, cóż lepiej wyrazi nasze uczucia, niż pierwszy wers jednego z hymnów „Gorzkich żali”: „Żal duszę ściska, serce boleść czuje”, na wieść o męczeństwach, które zatrzęsły opinią publiczną w dwóch krajach: w jęczącej w jarzmie zimnego ruskiego czekisty Putina Rosji i w naszym nieszczęś… to znaczy pardon – jakim tam „nieszczęśliwym”, kiedy przecież bardzo szczęśliwym, pod rządami prezydenta Komorowskiego i premierzycy Ewy Kopacz, kraju.

W Rosji od nieznanych sprawców zginął tamtejszy działacz polityczny Borys Niemcow, a w naszym szczęśliwym, to znaczy teraz już chyba niezupełnie szczęśliwym, a być może nawet również nieszczęśliwym kraju, od nieznanych sprawców zginął pies pana profesora Jana Hartmana, biegającego za filozofa.

Borys Niemcow był żywą ilustracją trafności perskiego przysłowia, że „dobry kogut w jajku pieje”. Może nie tak dobrą, jak małżonek pani Magdaleny Ogórek, pan Piotr Mochnaczewski, który w 1991 roku został posłem SLD mając zaledwie 21 lat – a już zdążył trafić na „listę Macierewicza” jako zarejestrowany – oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody”, jak zresztą wszyscy inni – przez SB w charakterze tajnego współpracownika.

Rosja jednak jest krajem znacznie większym od naszego, obecnie znowu nieszczęśliwego kraju, toteż i Borys Niemcow zaczął robić karierę nieco później. Ale i on już w wieku 32 lat został gubernatorem obwodu niżnonowogrodzkiego i piastował to stanowisko aż do roku 1997, kiedy to został wicepremierem rządu w Moskwie.

Warto zwrócić uwagę, że ten pierwszy okres, to prezydentura Borysa Jelcyna, który został prezydentem Rosyjskiej Federacyjnej Republiki Radzieckiej i w tym charakterze wydał dekret o przejęciu na własność tej republiki wszystkich zasobów materialnych , co dosłownie usuwało ziemie spod nóg Michałowi Gorbaczowowi, jako prezydentowi Związku Sowieckiego, który w następstwie tego dekretu został kimś w rodzaju „Jana Bez Ziemi”.

W tej sytuacji likwidacja Związku Sowieckiego i objęcie przez Borysa Jelcyna urzędu prezydenta Rosji była logiczną konsekwencją tamtego dekretu. Poprzedzone zostało to „puczem Janajewa” który tyle strachu napędził prezydentowi Wałęsie, a który z perspektywy czasu coraz bardziej nabiera znamion ustawki. Wskazuje na to również okoliczność, że sławne dywizje: tamańska i kantemirowska ruszyły na Moskwę gwoli stłumienia puczu i utorowania Borysowi Jelcynowi drogi do prezydentury Rosji dopiero po skierowanym do nich liście „intelektualistów i biznesmenów”.

Ci „intelektualiści i biznesmeni” musieli mieć olbrzymi ciężar gatunkowy, skoro ich słowa potrafiły uruchomić silniki czołgów obydwu tych dywizji. I rzeczywiście – jednym z tych „biznesmenów” był Borys Abramowicz Bieriezowski, innym – Władimir Gusiński, a kolejnym – Michaił Chdorkowski, którzy mieli jeszcze i dodatkową zaletę w postaci pochodzenia żydowskiego.

Warto dodać, że Borys Abramowicz był w poprzednim wcieleniu nauczycielem akademickim z dochodem najwyżej 30 dolarów miesięcznie – ale po objęciu przez Borysa Jelcyna prezydentury Rosji, wszedł w posiadanie pól naftowych i innych kosztownych składników majątku. Za jakie pieniądze? Aaaa, to tajemnica, na którą pewne światło rzuca okoliczność, że jeszcze w roku 1987 słynny finansowy grandziarz Jerzy Soros założył w Moskwie fundację swego imienia, która z jednej strony pełniła funkcję wywiadowni gospodarczej i agentury wpływu, podobnie jak u nas finansowana przez Jerzego Sorosa Fundacja Batorego, a z drugiej – narzędzia do przejmowania rosyjskich bogactw przez zaufanych ludzi Sorosa, to znaczy – rosyjskich Żydów w rodzaju Borysa Abramowicza. Pełnili oni rolę „słupów”, przy pomocą których Soros zaczął kontrolować rosyjską gospodarkę.

Z czasem mogli się na boku dorobić i własnych pieniędzy, ale początkowo obracali majątkiem powierzonym, podobnie jak i u nas biznesmeni obracali pieniędzmi, jaka wojskowa razwiedka ukradła, m.in. w ramach afery Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Borys Jelcyn, który – podobnie jak Jacek Kuroń – miał do wódki już nie to, że skłonność, ale prawdziwą zapamiętałość, nadawał się na partnera grandziarza Sorosa jak mało kto, toteż żydowscy oligarchowie w Rosji bardzo go wspierali, obstawiając przy okazji własnymi kreaturami.

Czy takie właśnie były przyczyny sprawcze kariery Borysa Niemcowa? Nie da się tego wykluczyć tym bardziej, że pod koniec 1997 roku został wicepremierem rządu przy premierze Czernomyrdinie, zwanym również „Czarnomordinem”, którego prezydent Jelcyn zrobił nawet wiceprezydentem. „Czarnomordin” przyklepywał wszystkie geszefty żydowskich oligarchów, a Borys Niemcow, jako wicepremier, musiał przy tym co najmniej asystować. Na stanowisku wicepremiera dotrwał do roku 1998, a w rok później „w odstawkę” poszedł również sam Borys Jelcyn, po którym obowiązki wezyra objął zimny ruski czekista Władimir Putin, będący również kreaturą żydowskich oligarchów. On jednak ich przechytrzył, wprowadzając do fundacji Sorosa jednego agenta po drugim, a kiedy już nie było tam żadnego normalnego człowieka, nieznani sprawcy skradli całą dokumentację i twarde dyski komputerów i z rezultacie następnego ranka całe „społeczeństwo otwarte” z rozłożonymi nogami leżało przed Putinem na jego biurku.

Borys Abramowicz i Włodzimierz Gusiński zrozumieli, że to nie żarty, że dobry fart przy Jelcynie skończył się bezpowrotnie i czmychnęli za granicę, skąd ujadali na złego Putina, a czasami tylko groźnie kiwali na niego palcem w bucie. W tym okresie największym inwestorem zagranicznym w Rosji stał się Cypr, gdzie zasłużonego odpoczynku zażywali „intelektualiści i biznesmeni”. Najwyraźniej ktoś musiał złożyć im propozycje nie do odrzucenia, bo ukradzione w Rosji bogactwa zainwestowali w tym kraju, dzięki czemu zimy ruski czekista zaczął wypłacać pensje i emerytury, na które wcześniej nie było pieniędzy.

No a teraz „nieznani sprawcy” zastrzelili Borysa Niemcowa. Ciekawe, kto im to zlecił: czy słynny finansowy grandziarz Soros – żeby Niemcow nie wypaplał złemu Putinowi wszystkiego, co wiedział o rozkradaniu Rosji, czy też zły czekista Putin, z obawy przed zagrożeniem ze strony Niemcowa, który zarzucał mu, że teraz to on rozkrada Rosję.

Tak czy owak, Borys Niemcom stał się – być może nawet „bez swojej wiedzy i zgody” – męczennikiem rosyjskiej demokracji, podobnie jak męczennikiem demokracji polskiej stał się pies biegającego za filozofa prof. Jana Hartmana, który za to męczeństwo obwinia „polskich chamów” i grozi im straszliwą zemstą.

Ja bym tych pogróżek nie lekceważył bo pan prof. Hartman, chociaż biega również za ateistę, należy do żydowskiego Zakonu Synów Przymierza, który – przynajmniej według najbardziej filosemicko nastawionych komentatorów – dysponuje gorącą linią bezpośredniej łączności z Niebem, dzięki czemu może tam obstalować liczne plagi. Tedy na wszelki wypadek, podtrzymując przy okazji tradycje wielkopostne, niech nam „żal dusze ściska, serce boleść czuje”.

Stanisław Michalkiewicz
http://www.prawy.pl

Komentarzy 10 do “Podwójne męczeństwo”

 1. Kojak said

  Niemcow ? Szkoda jak kazdego zamordowanego czlowieka .Tym niemniej zydowstwo morduje bez skrupulow kazdego i to jest norma ! nie ma wowczas zadnego oburzenia mordow dokonanych przez zydowskich zbrodniarzy i mordercow ! Zydowska super kurwa Cipi Livni bedaca ministrem spraw zagranicznuych Izraela wczesniej agentka Mosadu przyznala sie ze kurwila sie na potege i mordowala bez skrupolow w czasie swego kurwienia kazdego niewygodnego dla Izraela Zaden Interpol ani z zaden rzad nie wystapil z lisem gonczym za ta zydowska kurwa i zbrodniarka ! Tak kurwa powiedziala o tym oficjalnie ze sie kurwila i zabijala ludzi na obstalunek Izraela !!! Moze teraz zrozumia po zamordowaniu Niemcowa ze oni tez moga zostac zwyczajnie sami zamordowani ! Przyzwyczaili sie juz ze moga tylko oni mordowac bez przeszkod,okazalo sie ze ich tez mozna mordowac ! Moze to nauczy ich trochu respektu ? Choc watpie w moralnosc lajdakow bez zasad moralnych !

 2. Budziwoj said

  Dlatego międzynarodowy żyd tak zaciekle walczy z patriotyzmem, który jest zagrożeniem dla jego interesów.

 3. revers said

  wlasnie z ambasady USA wyskoczyl na kreml z kwiatami dyplomata John F. Tefft wyrazic swoj zal na skrelonego przez CIA. Mosad NGOwca, wczesniej wydajnie sluzyl na placowkach dyplomatycznych w zapalnych krajach jak Izrael, Litwa, Gruzja, Ukraina .

  Zlozyl kwiaty w miejscu zabojstwa i sic! ustawil ukrainska Flage.

  http://www.pravda.ru/news/politics/28-02-2015/1250539-posol-0/

 4. galaszek said

  Aaaaaaaaajjjjj!!!!! Wwwwwwwwwaaaaaaaaajjjjjjj!!!! Profesoha Hratmana od nieznajomych sprawiecow zginol psiej!!!!!!….. i to tego psiej co mu morde….zn sie Mordkie Hratmana lizal…..Un sie tera mogie strasznie zmiescic …zn sie zemstowac na polinskiem chamie ..nobo jak sie na ten pszykladu mogom zisciec chocby zyczenia od polinskich studentow-…” a psiej go je…al .”…..zn sie to to samo co psiej mu morde lizal …a potem???…po czulem lizaniu to juz sprawa prof i psieja , czy go je…al czy nie!?… przeciez professsoh i psu by nie odmowil …..przeca un je kawal psubrat …. i jewielgie zwollennik kazikarodztwa……

 5. Parva said

  Oni nawet swoich tłuka,jak jest potrzeba chwili, wiec niech pomyślą i zadrżą te zdradziecke pacholy nizszej rasy – .Myśle ,że dziś niejedno serducho kolem stanelo , a w mozgu błysnęla myśl ,przeciez ,ja tez mogę byc uzyteczny poprzez swoj koniec. Oj,żeby nie zachciało sie im przyspieszyć „koniecznych reformy” i legislacji aby zaslużyć na łaskę panów……,bo to nigdy nie wiadomo!

 6. Marucha said

  Re 5:
  Tak właśnie jest i nawet o tym napisałem tu:
  https://marucha.wordpress.com/2015/02/28/borys-niemcow-opozycjonista-nie-zyje

  W danej chwili wykombinowali sobie, że żywy Niemcow guzik w Rosji znaczy, natomiast Niemcow zabity może sprawić kłopoty Putinowi w postaci oburzonych na dyktaturę mas protestujących. Cóż więc znaczy fakt, że był ich sprzymierzeńcem i oddawał usługi?
  Ale wygląda na to, że znów się przeliczyli.
  Ruski narod głupi nie jest, a une nie odważą się zaprowadzać w Rosji demokracji przy pomocy bomb i czołgów.

 7. NC said

  Re 6: Oczywiście.
  Jeśli „międzynarodowa społeczność” uzna, że zamordowanie lokalnego Chazara jest dla niej korzystne, to lokalny Chazar zostaje zamordowany.
  Osiemdziesiąt lat temu uznała, że trzeba wymordować setki tysięcy („6 milionów”) wschodnioeurooejskich Chazarów, by popchnąć sprawę stworzenia nowego państwa w Palestynie, i lokalni Chazarzy zostali wymordowani.
  Co tam jeden „Niemcow”…

 8. @6
  Nie wyszło im Panie Gajowy. Nawet w mendiach donosili, że Niemcowa Rosjanie mieli w dupie – nie ważne czy żywego, czy martwego.
  Są bardzo zdesperowani, że aż na taką akcję się zdecydowali. Widocznie czas się USraelowi kończy.

 9. Marucha said

  Re 8:
  Gdybym był Nawalnym, to bym się teraz bał.
  Nie, nie od razu. Gdzieś za rok.
  Une to powtórzą.

 10. Re: Artykul..

  Warto posluchac…jak bogata kobieta zostala w polowie poparzona przez piorun I znalazla sie przed Obliczem Sedziego…

  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: