Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 554 obserwujących.

Żyrynowski okiem naszego czytelnika

Posted by Marucha w dniu 2015-02-28 (Sobota)

Polskie znaki dodano przy użyciu witryny http://www.spolszcz.pl/
Polecam ją każdemu, kto nie ma odwagi spytać się jakiegoś dziesięciolatka, jak pisać po polsku na komputerze.
Admin

Ja słucham Żyrynowskiego. Wcale nie z miłości do Rosji. I bardzo mi przykro, że w Polsce nikt nie miałby odwagi opowiadać publicznie o interesach Polski tak, jak Żyrynowski broni interesów Rosji i Rosjan.

Leper próbował, to go zaciukali. Dr Ratajczak próbował, to go najpierw zgnoili, wyrzucili z pracy a potem ubili jak psa. Gen. Petelicki nie musiał zginąć, ani nie musieli tez polscy generałowie NATO, o których jakoś dziwnie NATO do tej pory się nie upomniało.

W gajówce jest długa lista pomordowanych polskich obywateli, którzy próbowali zgłosić bezprawie rządu w posolidarnościowej Polsce.

Kto zna język rosyjski, zwrócił na pewno uwagę, że Żyrynowski powiedział głośno i publicznie, iż w interesie Rosji jest przyłączenie Zachodniej Ukrainy do Polski.

Żyrynowski gdy pyskuje na Polskę, to przede wszystkim w odpowiedzi na polskie brednie, jak na przykład zupełnie żałosne domaganie się sankcji na Rosję.

Jakoś Polska nie domagała się sankcji na USA po bombardowaniu – powtarzam: bombardowaniu Jugosławii dzień w dzień przez prawie trzy miesiące. Polacy chętnie się zgodzili na rzeź na Bałkanach i bombardowanie Belgradu i Prisztiny –  i to pomimo tego, że Serbowie byli jedynym narodem na Bałkanach, który walczył z armią hitlerowską.

Myślę, że nie tylko Żyrynowskiemu wydaje się dziwne, że Polacy popierają neohitlerowców. Mnie też to dziwi.

A tymczasem zaprzyjaźniony Zachód ma nas dokładnie tam gdzie słońce nie dochodzi. Zachód na nas nie pyskuje – Zachód nas okrada i totalnie lekceważy jako partnera do czegokolwiek. Ale sprawdzamy się jako wiejski głupek na posyłki. Jeszcze tylko sprzedamy lasy, i kopalnie, i wodę w Wiśle – i zapłacimy zaprzyjaźnionym żydom te 65 miliardów [chyba po raz kolejny – admin] i wtedy Rosjanie mogą nas w dupę pocałować.

Nigdy nie zapomnę jak w 1981 roku solidarnościowa hucpa żydowską się darła, że Sowieci stoją na granicy i lada chwila wejdą do Polski.  Ta sama hucpa doskonale wiedziała, że będzie stan wojenny, bo go osobiście przygotowała!

I dokładnie ta sama hucpa obecnie opowiada Polakom te same nowiny. Rosjanom to Polska potrzebna jest tak samo jak zbankrutowana Ukraina. Kto by to próbował finansować i inwestować w nieistniejącą gospodarkę? Jeszcze wziąć sobie na kark taki zagnojony burdel z tuzami polskiej polityki typu Kaczor, Kopacz, Schetyna czy innego kretyna…
Polskich uniwersytetów już się nie da odwszyć z parchów, ani podejrzanych gescheftow z zachodnich bandziorów.

Pyskujemy na Rosję a Zachód nam dupę obrabia. Jeszcze nam Śląsk zabiorą, a my będziemy dalej ujadać na Moskwę.

Filo

Oto jedna z wypowiedzi Żyrynowskiego, przed wizytą Lecha Kaczyńskiego w Gruzji. Oczywiście wznieciła potworne oburzenie wśród patridyotycznych g…jadów:

Mam w nosie, że będą Kaczyńscy u was.(…) Oni doigrają się tego, że Niemcy wyjdą z NATO i zajmą zachodnie ziemie Polski. Właśnie tego się doigra, że tak powiem, ten gnom Lech Kaczyński. Właśnie tego się doigra. My kichamy na stanowisko Polski.

No cóż, Żyrynowski mylił się. Lech Kaczyński się tego nie doigrał, bo nie zdążył.
A swoją drogą, czy w powyższej wypowiedzi czuje się niechęć do Polski – czy raczej zatroskanie, że jakieś nieodpowiedzialne indywidua mogą doprowadzić do jej klęski?

Admin

Komentarzy 19 do “Żyrynowski okiem naszego czytelnika”

 1. Kojak said

  Wszystko to tylko potwiersxza jakie zalosne smiec zydowskie rzadza Polska !

 2. Siekiera_Motyka said

  „Hucpa” to dobre słowo. Potrzebujemy powtarzać Polakom jej przykłady które często nas w gó%no wprowadzały i wprowadzają,

  http://www.bibula.com/?p=41045

  „Ambasada
  Rzeczypospolitej Polskiej
  w Waszyngtonie

  W sprawie sytuacji wewnętrznej w Stanach Zjednoczonych

  Do Pana Ministra Spraw Zagranicznych
  w Warszawie

  T A J N E

  Waszyngton, 12-I-1939r.

  Nastroje, jakie obecnie panują w Stanach Zjednoczonych potęgowane są coraz wiekszą nienawiścią do faszyzmu, a przede wszystkiem do osoby Kanclerza Hitlera oraz do wszystkiego co tchnie nazizmem. Propaganda urabiana jest w pierwszym miejscu przez czynniki żydowskie, które mają w swoich rękach nieomal w stu procentach radio oraz wytwórnie filmowe, jak również przez prasę oraz tygodniki. Mimo tego, że propaganda jest szyta grubymi nićmi i że przedstawia Niemcy w świetle jak najbardziej ujemnym, wyzyskując głównie prześladowania religijne i obozy koncentracyjne, to jednak dzięki ignorancji tutejszego społeczeństwa, nieobeznanego zupełnie z sytuacją w Europie, działa ona w sposób tak przenikliwy, iż obecnie wiekszość na­rodu amerykańskiego uważa Kanclerza Hitlera oraz nazizm za największe zło i niebezpieczeństwo jakie zawisło nad światem.”

  Można to zmienić i będzie pasować IDEALNIE do dzisiejszej sytuacji

  „Ambasada
  USA
  w Warszawie

  W sprawie sytuacji wewnętrznej w Polski

  Do Pana Ministra Spraw Zagranicznych
  w Waszyngton D.C.

  T A J N E

  Waszyngton, 12-1-2015 r.

  Nastroje, jakie obecnie panują w Polsce potęgowane są coraz wiekszą nienawiścią do Rosji, a przede wszystkiem do osoby Prezydenta Putina oraz do wszystkiego co tchnie Rosją. Propaganda urabiana jest w pierwszym miejscu przez czynniki żydowskie, które mają w swoich rękach nieomal w stu procentach radio oraz wytwórnie filmowe, jak również przez prasę oraz tygodniki. Mimo tego, że propaganda jest szyta grubymi nićmi i że przedstawia Rosję w świetle jak najbardziej ujemnym, wyzyskując głównie prześladowania Pussy Cats i gejów/lesbijek , to jednak dzięki ignorancji tutejszego społeczeństwa, nieobeznanego zupełnie z sytuacją w Rosji i UE, działa ona w sposób tak przenikliwy, iż obecnie wiekszość na­rodu polskiego uważa Prezydenta Putina oraz Rosję za największe zło i niebezpieczeństwo jakie zawisło nad światem.”

 3. JO said

  „Polskich uniwersytetów już się nie da odwszyć z parchów, ani podejrzanych gescheftow z zachodnich bandziorów”.-Filo

  Uniwersytetow?

  Bankow, Urzedow, Szkol, Kosciolow- ala Ksiezy I Biskupow, Osrodkow Zdrowia, Szpitali, Zakladwow Higieny czy Zakladow Weterynaryjnych-panstwowych laboratoriow.

  Kto jest wlascicielem pozostalego przemyslu w Polsce, Sklepow wielkotowarowych, zbrojeniowki, kopaln?

  Nas juz nigdzie poza ulica I zadluzonymi mieszkaniami I domkami jednorodzinnymi oraz zadluzonymi dospodarstwami rolnymi – nia ma.

  Przygladnijmy sie kto z Polski „Wyjechal” a kto w Polsce pozostal I gdzie pracuje, na jakich stolkach

 4. Kar said

  Żyrynowski…jam juz gotow (moje wszystkie czlonki juz gotowe) calowac tego gudlaja w d.upe

 5. Zbigniew said

  Krótko: absolutnie nie mam zaufania do Żyrynowskiego. Dupek on dla mnie z pop-polityki, wykorzystywany umiejętnie przez Putina. Wybaczcie, ale ja nie mogę powoływać się na niego.

 6. AlexSailor said

  Żyrynowski mówi to, czego oficjalne władze Rosji powiedzieć nie mogą.
  Mówi to, czego nie ma sensu mówić do oficjalnych władz Polski, a tylko do jakichś środowisk, które choć trochę polskiego interesu pilnują.

  Z kilku źródeł potwierdza się np., że Gorbaczow był skłonny do powrotu do granic Polski na wschodzie z 1939r.
  Jak widać nie jest to tylko pomysł Gorbaczowa, czy tamtej elity rosyjskiej.
  Jest to przemyślane i konsekwentnie sygnalizowane, oczywiście z uwzględnieniem obecnej sytuacji, np. nowego państwa – Białorusi.
  Jak widać Polacy mają nie tylko wspólny interes we wschodniej Małopolsce z Rosją, ale także na Wileńszczyźnie.

  Jeśli mówi Żyrynowski o spopieleniu Polski w razie konfliktu, to tylko ostrzega przed oczywistymi konsekwencjami starcia Zachodu z Rosją na terenie Polski.
  To nie ma nic wspólnego ze straszeniem.

 7. revers said

  „Jeśli mówi Żyrynowski o spopieleniu Polski w razie konfliktu, to tylko ostrzega przed oczywistymi konsekwencjami starcia Zachodu z Rosją na terenie Polski.
  To nie ma nic wspólnego ze straszeniem.”

  ale to wystarcza zeby aktywizowac rozne kefirki, jarguciki, api, krzysie, ptysie, rysie ktorzy na codzien strasza uzytkownikow internetu, groza ukraicami z pobiciem, morderstwem politycznym wlacznie, w polsce lub w zachodniej europie.

 8. aa said

  dobre. Wlasnie podali ze w Moskwie utlukli filoukrainca i opozycjonera Niemcowa ktory petal sie po nocy z ukrainska mloda kurwa-fotomodelka- on 56 ona 24. Trzeba to zapamietac bo to moze byc poczatkiem „majdanu” w Rosji. Wszystko wskazuje ze durnia wystawili aby miec pretekst. Tzw sprzedajna „opozycja” juz sie pcha pod Kreml i chce tam klecic namiotowe pole. Trzeba na to zwrocic uwage. Zydogad Niemcow nalezal do sprzedawczykow i kumpli pijaczyny Jelcyna, potepial Noworosje i dazyl do rozwalenia Rosji. Pewno tez byl agentem usraela. To wazny egzamin dla Rosjan i trzeba miec nadzieje ze sprawia sie z tym jak nalezy.

 9. Aro said

  Nie przesadzajmy z tym zatroskaniem. Ja go ni krzty nie odnajduję. Zresztą ten człowiek jest mi wyjątkowo obrzydliwy i dziwię się, że tu w gajówce robi się jakieś kroki by uprzyjemnić nam jego wizerunek.

 10. janek0 said

  Ten stary wściekły żyd może prof. Niesiołowskiemu buty czyścić. Chociaż obaj siebie warci. A porównywanie go do śp. Leppera czy dr Ratajczaka jest dużym nietaktem i obrazą

 11. Jestem polakiem i wstyd mi za tych co żądzą Polską Ale czy zauważyliście że ci którzy za komuny lizali dupy Komunistą, teraz kiedy Rosja jest normalnym państwem,oni liżą dupy zachodnim politykom. Myślę że uzależnili się od gówna !

 12. wi42 said

  @5 Zbigniew
  „Wybaczcie, ale ja nie mogę powoływać się na niego.”
  To nie Pan czy gajówka powołuje się na niego. Na niego nie ma co siź powoływać. Na niego powołują się patryidioci podając przykład co myślą „rosyjscy politycy” czy nawet Rosjanie o Polsce. Cytowanie tego co mówi Z. ma na celu jedynie pokazanie jak czołowy „pajac” polityki rosyjskiej wypada na tle rodzimej elyty. I co – nie widać tego?

 13. wi42 said

  #10 J
  Zgadzam się z Panem w dużej mierze, chociaż „Chociaż obaj siebie warci.” Faktycznie, ale mają różny styl, nie wiem który jest lepszy – żaden nie zasługuje na czyścibuta.

 14. wi42 said

  #9 A
  „Zresztą ten człowiek jest mi wyjątkowo obrzydliwy i dziwię się, że tu w gajówce robi się jakieś kroki by uprzyjemnić nam jego wizerunek.”
  Proszę przeczytać wpis #11

 15. Ciekawski said

  Żyd Żyrnowski pracujący za zatroskanego Rosjanina – chutzpa na całego

 16. Siggi said

  ad-14 Ciekawski, w kwestii formalnej.Wladymir Wolfowicz to półŻyd tj-50%, po ojcu.Należałoby sprawdzić czy…scyzorykiem chrzczony,ale jak to zrobić?Mnie się przedstawia,że trza by Go do Polski zwabić na balangę z panienkami tj dziewuszkami.Ale problem w tym ,że te przeklęte przez polskich sadowników i nie tylko sankcje nie pozwolą mu przylecieć do W-wy Iłem =62M.On jest ta tej liście proskrypcyjnej tzn nie do wpuszczenia na tereny H.U.I.Nii Europejskiej.
  Wladymir Wolfowicz,zna kilka języków m.in. turecki,płk awiacji,inż.hab.reformator sceny politycznej i obyczajowości ,no i nacjonalista tj.kocha publicznie Rosję,gdzie się urodził ,dorastał i wyrósł na tego kim jest.
  No i już…

 17. wi42 said

  @16S
  Dlatego zaproponowałem porównanie z polską „czołową elytą”, z marginalnymi pajacami nawet nie co porównywać.

 18. Jacek said

  „Kto zna język rosyjski, zwrócił na pewno uwagę, że Żyrynowski powiedział głośno i publicznie, iż w interesie Rosji jest przyłączenie Zachodniej Ukrainy do Polski.”

  ale czy jest w interesie Polski, tzn Polakow? Czy tez jest to sposob na podrzucenie Polakom smierdzacego jaja? Kwestia ukrainy wyraznie pokazuje jak idiotycznym posunieciem z puntku widzenia interesow Rosji, tzn Rosjan, byl sojusz zwiazku sowieckiego z niemcami. Silne i rzeczywiscie polskie (rzadzone w interesie narodu polskiego, w oparciu o Prawo Naturalne) panstwo polskie jest najlepszym zabezpieczeniem dla istnienia i prosperowania narodowego panstwa rosyjskiego. Jakos trudno dostrzec kogokolwiek w Moskwie mowiacego takie rzeczy. Wprost odwrotnie, sojusz z czwarta rzesza i apoteoza pruskich niemiec (tych samych ktore podjely sie zbrojnej likwidacji Rosji, lacznie ze zorganizowaniem ogolno -rosyjskiego riezania, tzn „rewolucji pazdziernikowej”) jest czolowym priorytetem. Takim priorytetem jest rowniez czynienie wszystkiego co mozliwe aby dac pozywke dla antyrosyjskiej propagandy w Polsce. Mozna z tego wyciagnac tylko jeden wniosek. obie propagandy – antyrosyjska w Polsce i antypolska w Rosji -graja w tej samej (niemiecko -talmudycznej) orkiestrze, jak od wiekow bywalo.

  Z wypowiedzi gen Siwkowa (najwyrazniej) wiemy ,ze sa Rosjanie ktorzy maja daleko idace watpliwosci co do „rosyjskosci” (tzn reprezentowania interesow narodu rosyjskiego) obecnych wladz w Moskwie. Polacy maja uzasadnione podstawy do podobnych watpliwosci, i dlatego powinni zachowac daleko idaca ostroznosc w interpretowaniu polityki obecnego panstwa rosyjskiego jako opartej na racji stanu narodu rosyjskiego. Mozna uzasadnic wniosek, ze ta polityka tylko przypadkowo i powierzchownie zbiega sie z rosyjska racja stanu, a jej celem jest jedynie utrzymanie wladzy w Rosji przez rzadzaca tam oligarchie i „dolaczenie” prze nia do nwo jako „rownorzedny partner”. Znaczaca wskazowka w tym wzgledzie sa kordialne stosunki Wladimira Wladimirowicza z sekta Chabad-Lubavitch.

  Dlatego ponizsze stwierdzenie jest absurdalne.

  „I dokładnie ta sama hucpa obecnie opowiada Polakom te same nowiny. Rosjanom to Polska potrzebna jest tak samo jak zbankrutowana Ukraina. Kto by to próbował finansować i inwestować w nieistniejącą gospodarkę? Jeszcze wziąć sobie na kark taki zagnojony burdel z tuzami polskiej polityki typu Kaczor, Kopacz, Schetyna czy innego kretyna…
  Polskich uniwersytetów już się nie da odwszyć z parchów, ani podejrzanych gescheftow z zachodnich bandziorów.”

  Polska jest potrzebna Rosjanom jako Polska Polakow Ale w cyrku obecnych ( a i przeszlych) stosunkow „polsko -rosyjskich” ani o Rosjan (czy Rosje Rosjan) ani o Polske Polakow nie chodzi.

  „Myślę, że nie tylko Żyrynowskiemu wydaje się dziwne, że Polacy popierają neohitlerowców. Mnie też to dziwi.”

  jacy Polacy? w czyim interesie jest przedstawianie agentury rzadzacej Polska, w oczywisty sposob na zgube Polakow, jako ‚Polakow”?

 19. Maverick said

  Pokolenie dzieci czekistów z lat 44 – 56 znowu dorwało się do władzy w Polsce i można ich tylko siła i procesami o zdradę postawić przed obliczem prawa. Przecież to kundle kabały.

Sorry, the comment form is closed at this time.