Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

82 – letni dziadek zastrzelił dowódcę sotni z Majdanu

Posted by Marucha w dniu 2015-03-16 (Poniedziałek)

82-letni dziadek zastrzelił ze strzelby myśliwskiej dowódcę sotni z Majdanu. W czasie, gdy bohater Majdanu próbował zgwałcić jego prawnuczkę.

Według ukraińskich mediów, „20 sierpnia w walce o wyzwolenie Ługańska zginął setnik 8-ej „afgańskiej” sotni Samoobrony Majdanu kijowianin Oleg Mіchniuk.”

Za swoją afgańską i komsomolską przeszłość „Mіchniuk cieszył się na Majdanie wielkim autorytetem”.

Również media poinformowały o tym, że pogrzeb, prawdopodobnie, odbędzie się w Kijowie w dniu 22 sierpnia na Bajkowym lub Łukjanowskim cmentarzu wojskowym. Pożegnanie odbędzie się na Majdanie, gdzie Oleg Michniuk, ten bohater, przebywał tam od pierwszego dnia rewolucji.

Jednak okoliczności jego haniebnej śmierci ukraińskie media, oczywiście, nie ujawniają.

A było to tak: wraz z dwoma swymi podwładnymi z 8-ej „afgańskiej” sotnі, obecnie wchodzącej w skład batalionu Ajdar, Mіchniuk, nachłeptawszy się wódki (ukr. – horiłki – od tłum.), postanowił w najlepszych tradycjach okupantów wykorzystać miejscowe dziewczęta. Długo goniąc za niepełnoletnią mieszkanką wioski, wpędzili ją do stodoły i próbowali zgwałcić. W tym momencie z domu wypadł jej 82-letni pradziadek z dwururką i na miejscu zastrzelił dwóch gwałcicieli.

W czasie, gdy dziadek przeładowywał strzelbę, trzeci bandyta zdołał uciec. Wzywając pomocy wspólników z Ajdaru, powrócił on na miejsce śmierci swojego dowódcy, aby zemścić się na rodzinie dziewczyny, ale ona i jej rodzina zdołali się schować. Rozwścieczeni żołnierze z oddziału karnego spalili chatę i budynki gospodarcze. Tak ukraińscy nacjonaliści „wyzwalają Ługańsk”.

Александр Никишин [Aleksander Nikiszin]
Центральное информационное агентство Новороссии
http://novorus.info/news/rusmir/26982-http-etoondalivejournalcom-562277html.html
Tłum. Janusz Sielicki

http://wolna-polska.pl

Polski pradziadek miałby zapewne do dyspozycji co najwyżej wiatrówkę.
Admin

Komentarzy 26 to “82 – letni dziadek zastrzelił dowódcę sotni z Majdanu”

 1. wanderer said

  I dlatego dla rownowagi sil kazdy normalny powinien miec w Polsce swobodny dostep do broni. Zeby moc bronic miru domowego.
  Bandyci ten dostep i tak maja. I nigogo o to nie musza prosic

 2. poszłaa said

  Dla tego każdy zdrowy chłop powinien umieć strzelać, polować i mieć dostęp do prostej flinty tupu dubeltówa bo na krótki dystans może to być świetna broń do obrony rodziny . Dla tego właśnie, lewackie media tak nienawidzą myśliwych w imię miłości do zwierząt… jak zwykle chodzi o inny cel a konkretnie zupełne rozbrojenie Polaków.

 3. vortex said

  „I dlatego dla rownowagi sil kazdy normalny powinien miec w Polsce swobodny dostep do broni.”

  Przecież ci co obecnie okupują Polskę doskonale wiedzą o co chodzi. Nigdy nie dostaniemy pod tymi rządami (POPiS i reszta) dostępu do broni. Będziemy ją musieli ciężko krwawiąc, zdobywać na funkcjonariuszach okupacyjnego reżimu. No chyba że pomoże Łukaszenko. On jest mało ruski, a bardziej POLSKI. Jeszcze w XVI wieku środek geograficzny Rzeczpospolitej był na obecnej Białorusi. Stąd Białoruś ma duży problem dogadać się z Rosją i z Putinem, bo to inna cywilizacja, to polska cywilizacja. Nasi okupanci, rządzący tutaj i absolutnie nienawidzący Polski dobrze o tym wiedzą. I dlatego gdy tylko lekko podszczypywali Putina, to przeciw Łukaszence wyciągnęli ciężkie armaty. Tzw. polskie służby (buhaha, te gnoje antypolskie, wielkie kupy gówna na służbie zagranicy) przez kilkanaście lat zajmowały się głównie obalaniem Łukaszenki. Oni dobrze wiedzieli dlaczego. Ale im się nie udało. I to nasza historyczna szansa. Zrzuty i transfery przez granicę z Białorusi tysięcy ton dobrego uzbrojenia sprawią że nawałą ognia i stali przepędzimy bandę okupantów udających Polaków (ohyda, oni tylko czekają na okazję, aby wpychać Polaków do komór gazowych, oni tylko czekają na okazję).

 4. vortex said

  A może zrobimy akcję – naszym prezydentem Łukaszenko. Na karcie do głosowania skreślamy tych meneli co tam są i piszemy wielkimi drukowanymi literami – ŁUKASZENKO. Rządzący Polską obecnie menele narobiliby w gacie.

 5. Hubert said

  Czy na pewno Michniuk? A nie …

 6. vortex said

  Będzie wojna, będzie wielka wojna. Ale nie z mitycznymi ruskimi, tylko z naszymi okupantami. Tymi okupantami którzy gdy zlikwidują kolejne tysiące miejsc pracy dla Polaków krzyczą, że to te zdrowe zasady rynkowe, a po cichu się śmieją – niech te głupie polaczki zdychają po kanałach. Tzw. „zdrowe zasady rynkowe” są dobre dla kretynów i agentów. Polacy powinni zachować zdrowy rozsądek i wieszać, wieszać, wieszać entuzjastów „zdrowych zasad rynkowych”. Nam potrzeba dużo szubienic dla entuzjastów „zdrowych zasad rynkowych”. Ulice polskich miast i wsi powinny zakwitnąć szubienicami.

 7. Dzonyy said

  Najpierw dziadek mógł go wykastrować siekierą. Potem ewentualnie zabić. Dobre serduszko dziadek ma.

 8. Boydar said

  My nikogo nie będziemy wieszać, Panie Vortex. Tyle lat nie wieszaliśmy i teraz nie będziemy. Mordowaniem w Polsce od wieków zajmowali się tylko jedni i teraz też się sprawdzą. Oni najlepiej wiedzą, którzy są winni upadku imperium. A najbardziej ich nieprzejednanym wrogiem są tylko oni sami. Straszyć żydów Polakami to zupełnie darmo. Jeśli kogoś się mają bać, to tylko funkcjonariuszy podziemnych i jawnych judenratów, tak było zawsze i tak będzie teraz. W dodatku, sami nie są pewni swoich. Ojciec syna, matka córki, brat brata. Taka tajność struktur się zalęgła, że już im strach głowę do poduszki przyłożyć.

 9. NyndrO said

  Ad 7.* Kindersztuba.

 10. Anteas said

  Jakie państwo i naród tacy bohaterowie.

 11. karlik said

  Ad,4 „A może zrobimy akcję – naszym prezydentem Łukaszenko. Na karcie do głosowania skreślamy tych meneli co tam są i piszemy wielkimi drukowanymi literami – ŁUKASZENKO.”
  Unieważniliby głos.
  Pamiętam przed laty moje pierwsze wybory , nie chciałem iść Ojciec kazał mi iść za „kotarę” pochować kartki i wrzucić pustą kopertę.
  I zbieraliśmy to latami by jak twierdził Ojciec udowodnić fałszerstwo wyborów..
  Ale nie doczekaliśmy i teraz nawet koperty zlikwidowano..

 12. semperparatus said

  Re.3 Vortex…Mimo zasług Łukaszenki…należy wyraźnie stwierdzić,że Białoruś jest sztucznym państwem…i prędzej czy później zostanie przyłączona do Rosji…leży to zresztą i interesie obywateli zarówno białoruskich jak i rosyjskich…

 13. marta15 said

  dziadek slusznei zastrzeli podstarzalego gwalciciela ,a tymczasem we Francyji promuja nowy film w ktroym nastoletnia lolitka dorabia sobie w zyciu seksem
  ze straym dziadem co to juz nie moze ale wspieraja sie jeszcze Viagra.
  Takie ‚wartosci” promuje sie obecnie mlodym w kiedys chrzescijanskiej Europie.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-ta-mala-kurwa-pokazana-jest-jako-wspolczesna-dziewczyna-2015-03

 14. ZBIERAĆ opisy wszystkich MORDERSTW dokonanych przez UKRAINCÓW ! said

  Banderowcy ukraińscy BARBAŻYNCY nigdy NIE byli rozliczeni za ich beztialskie zbrodnie mordowania Polaków na Wołyniu !

  Ukraińcy NIE zostali napętnowani za swoje LUDOBUJSTWA nawet przez tzw. „władze warszawki”, a MUSZĄ być UKRAIŃCY ROZLICZENI i napętnowani przez społecznośc międzynarodową i to jak NAJSZYBCIEJ aby zaprzestali ZABIJAĆ innych ludzi !

  Zwyrodnienie WSPÓŁCZESNYCH ludobójców UKRAIŃCÓW wyhodowanych na morderców za pomocą DOKTRYN Doncowa i Bandery, które są państwowymi DOKTRYNAMI są PIERWSZĄ przyczyną tego wszystkiego ZŁA, które się dzieje na CODZIEŃ na wirtualnej obecnej „ukraińie”.

  Te obecne państwowe obowiązujące DOKTRYNY wprowadzane na SIŁĘ w „życie” na ukrainie przez ZBRODNIARZA NAZISTĘ obecnego premiera Arseniya Yatsenyuka oraz innych zbrodniarzy jak Poroszenkę oraz innych z Kijowa.

  To właśnie te obowiązujące jako państwowe DOKTRYNY Doncowa i Bandary, którym urząd państwowy obecnej „ukrainy” stawia się SETKI pomników na ukrainie aby ich czcic tzn. wprowadzc w życie ich ZBRODNICZE DOKTRYNY są NAJWIĘKSZĄ przyczyną tego ZŁA, które obserwujemy na tej „ukrainie”. Krótki uproszczony opis tych obowiązujących DOKTRYN ukraińskich jest tutaj:

  http://www.inter.uni.lodz.pl/index.php/polityka/395-nacjonalizm-ukraiski-wedug-dmytro-doncowa-najbardziej-zbrodnicza-ideologia-xx-wieku

  Te obecne obowiązujące zbrodnicze DOKTRYNY państwa „ukrainy” niczym faktycznie się nie różnią od DOKTRYN nazistowskich DOKTRYN hitlerowskich niemieckiego NSDAP, dlatego właśnie doszło do tego zdegenerowania, że każdy obywatel ukrainy każdej INNEJ narodowości niż ukraińskiej jest traktowany nie jako człowiek lecz gorzej niż zwierzę.

  To jest właśnie PODSTWOWĄ przyczyną, że doszło do WOJNY SECESYJNEJ sa te DOKTRYNY ukrainskie, gdyż na tej już BYŁEJ „ukrainie” ze sztucznych granic 1991 roku na jej terytorium mieszkało ponad 70% etnicznych ROSJAN, którzy na SIŁĘ byli ukrainizowani co było, jest i będzie ABSURDEM !

  „ukraińska” władza z Kijowa po 1991 roku POSTANOWIŁA wymordować, wyrżnąc tych wszystkich obywateli, którzy nie poddają się „ukrainizacji” o czym doskonale wie cały Świat ale absolutnie nikt o tym oficjalnie NIE mówi.

  PRZYCZYNĄ podstawową tej LUDOBUJCZEJ wojny secesyjnej na „ukrainie” jest NACJONALIZM UKRAINSKI oparty na obowiązujących DOKTRYNACH państwowych Bandery i Doncowa, oraz że po 1991 roku DZIWNYM zbiegiem okoliczności, że tereny i ziemia, która ZAWSZE od początku Świata była ROSYJSKA, POLSKA, WĘGIERSKA … itd. gdzie w zdecydowanej WIEKSZOŚCI ponad 85% zamieszkiwali etniczni Rosjanie, Polacy, czy Węgrzy to ta ziemia BEZPRAWNIE stała się SZTUCZNIE NADMUCHANĄ terytorialnie „ukrainą” !

  Dlatego ta BEZPRAWNA sytuacja przyłączenia ziem, które absolutnie NIC a NIC NIE mają wspólnego z tą jakąś tam SZTUCZNĄ nadmuchana „ukrainą” właśnie wybuchła WOJNA SECESYJNA, której NIC i NIKT NIE powstrzyma, gdyż Rosjanie, Polacy, Węgrzy i inne narodowości NIC NIE chcą mieć wspólnego z NAZISTAMI BARBAŻYNCAMI ukraińcami czy żydami !

  Poniżej jest pokazany TYPOWY przywódca-polityk ŻYDO-UKRAIŃSKI, który NIGDY NIE zostanie zaakceptowany przez społecznośc międzynarodową bo to jest AUTENTYCZNY ludobujca:

 15. Wosiu said

  Już było. W lipcu 2014.

 16. SAP said

  Nowy projekt ponika Stephana (dla dorosłych)
  „http://img.sadistic.pl/pics/e16e50f243c9.jpg”

 17. patryk said

  USTAWA
  z dnia 21 maja 1999 r.
  o broni i amunicji
  Art. 11.
  Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku:
  10) posiadania broni palnej rozdzielnego ładowania, wytworzonej przed rokiem
  1885 oraz replik tej broni;

 18. SAP said

  Cholera, chciałem zapodać tylko linka. Adminie ratuj.

  Zrobione. – admin

 19. NyndrO said

  Ad 18.* Po pierwsze,to już było.A po drugie,to,że link u Pana Kierownika od razu przeskakuje w jego manifestację 🙂 ,to świetnie.I trzeba być na tyle inteligentnym*,żeby uszkodzić link w sposób prymitywny,tak,żeby nawet największy prymityw kapnął.Na przykład jakąś spacją.
  * Jeśli Pan nie wiedział,że link się u Pana Kierownika manifestuje 🙂 , to nie musi się pan/pani uważać za mało inteligentnego/ łą .
  Na marginesie,to jest brzydactwo po prostu.Nawet nieśmieszne.A niby takie śmieszne.

 20. NyndrO said

  … albo cudzysłowem.

 21. NyndrO said

  Chociaż w sumie,co ja gadam.Skąd ja mogę wiedzieć,czy jest śmieszne,czy nie śmieszne.Że niby mi się tak wydaje.Może jest śmieszne,jak cholera.Ego mi numer zrobiło…ja je kiedyś zaj*bię.

 22. Marucha said

  Re 19, 21:
  Nie wiem, czy takie postaci jak Bandera, powinno się ośmieszać.
  Czy tego chcemy, czy nie chcemy, ośmieszanie w jakiś sposób ujmuje im szatańskiego łajdactwa, łagodzi ich niewyobrażalną nikczemność, stępia ich parszywy wizerunek.
  Nie zasługują nawet na takie dowcipy rysunkowe, jaki przytoczył p. SAP.

 23. NyndrO said

  Też mi się tak wydaje.To takie robienie z bydlaka Psa Pluto.

 24. RomanK said

  Powtarzam od lat..pan Gajowy swiadkiem:
  Powszechne posiadanie broni lagodzi obyczaje!

 25. Marucha said

  Re 24:
  Też tak uważam.

 26. A najlepiej by kazdy w polsce miał w domu dwa czołgi i nocny mysliwiec pięc granatów i trzy lotniskowce w wannie wtedy bedzie miło rozsadnie i bezpiecznie

Sorry, the comment form is closed at this time.