Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
  Lily. o Wolne tematy (60 – …
  hulajdusznik o Polska armia prowadzi działani…
  hulajdusznik o Kurhany w Wietrzychowicach – m…
  Troll Polonii o Robocza wizyta towarzyszy żydo…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Marucha o Kurhany w Wietrzychowicach – m…
  Anucha o Ani dnia, ani godziny
  BK o Evo Morales i «białe złoto»…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Boydar o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
  Marek Lipski o Ani dnia, ani godziny
  Marek Lipski o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
  Marek Lipski o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
  Boydar o Ani dnia, ani godziny
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 497 obserwujących.

Co to za uchodźcy przybywają do Europy

Posted by Marucha w dniu 2015-03-16 (Poniedziałek)

Artykuł nadesłany przez p. Svena wpisuje się w dyskusję, jaką swego czasu toczyliśmy w gajówce: dlaczego wśród imigrantów z krajów muzułmańskich mamy w Europe taką nadreprezentację kryminalistów, że aż staje się to zauważalne nawet w oficjalnych statystykach.
Wydawało nam się, że jest to celowa polityka rządzących Europą Żydów, która rozbija resztki europejskiej kultury i moralności importowaniem najgorszego elementu z krajów Islamu. Ale być może istnieje i druga przyczyna… Obie nie muszą się wykluczać, a zapewne się uzupełniają.
Admin

Rozmawiałem niedawno z człowiekiem siedzącym dość głęboko w zagadnieniach imigracji do Szwecji. Postaram się odtworzyć zasadniczą treść tej poufnej rozmowy, nie zdradzając szczegółów, które mogłyby by pomóc w jego identyfikacji.

Otóż w krajach Islamu, czy w Syrii, osoby skazane za przestępstwa idą po prostu do więzienia. Nieraz na długie lata. Nikt ich warunkowo nie zwalnia, nie daje drugiej ani trzeciej szansy, nie wypuszcza na przepustki i w ogóle nikt się z nimi nie patyczkuje. Siedzą w więzieniu i już.

Nie znaczy to jednak, iż nie mają żadnych szans. Za odpowiednią sumę pieniędzy niejeden, mniej skrupulatny naczelnik więzienia, wypuści więźnia na wolność, po czym ogłasza, że miała miejsce ucieczka.

Oczywiście władze natychmiast wypuszczają za uciekinierem listy gończe, ale delikwent głupi nie jest. Wie, że po udanej „ucieczce” musi natychmiast zwiać za granicę, co też i niezawodnie robi.

Ale gdzie by tu zwiać? Przecież nie do innego kraju islamskiego.

Najlepsza wydaje się przyjazna imigrantom Europa, w której poziom życia w zupełności zadowala naszych uchodźców. A w Europie rekordy bycia przyjaznym wobec wszelkiej maści przybyszów bije Szwecja.

Podajesz się za uchodźcę?

Nikt się Ciebie zbyt dokładnie o nic nie pyta. Możesz opowiadać niestworzone rzeczy, konfabulować, zmyślać, kłamać – a Szwedzi we wszystko uwierzą, a przynajmniej będą udawać, że wierzą, co nie robi ci przecież żadnej różnicy.

Możesz nie mieć żadnych dowodów tożsamości i podać zmyślone dane, które wkrótce zostaną uwierzytelnione autorytetem państwa.
Możesz mieć wąsy i brodę i twierdzić, że masz 16-17 lat i w myśl prawa jesteś „dzieckiem”. Samotnym dzieckiem, bez paszportu, bez rodziców, zagubioną ofiarą turbulencji polityczno-ekonomicznych.
Możesz podać się za pedała prześladowanego w kraju pochodzenia. Bardzo dobry powód!
Możesz kilkanaście razy „gubić” paszport czy inny dokument, jaki wydały ci władze szwedzkie i nikt nie ośmieli się podać w wątpliwość twojego niesamowitego pecha.
Możesz mieć zakazany wstęp na terytorium Danii czy Finlandii. Nie przejmuj się. Wjedziesz tam przez Szwecję.
Możesz popełniać nowe przestępstwa – które albo będą ci darowane, albo poniesiesz jakąś śmieszną karę – a media opiszą je jako przestępstwa dokonane przez Szwedów. Nawet, jak nie masz obywatelstwa, nawet jak siedzisz w Szwecji nielegalnie, nawet jak nie znasz ani jednego słowa po szwedzku – będziesz na potrzeby mediów „Szwedem”.

I w ten to sposób Szwecja sama ściąga do siebie najgorsze szumowiny, dzięki którym mamy tzw. „nadreprezentację” przestępców wśród imigrantów-muzułmanów.

Sven av Stockholm

Komentarzy 16 to “Co to za uchodźcy przybywają do Europy”

 1. — Musi , ze Szwecja za krolika doswiadczalnego sluzyc zechce . Pozyjemy , zobaczymy , co sie z tego wykluje .

 2. revers said

  juz nie jedna szwedka to doswiadczyla na jedna kobiete 8 hebanow na promie lub inne przypadki.

 3. morgan said

  Jest jeszcze cos. Naprawde przykro patrzec na zastepy zebraköw przed wejsciami do sklepöw. Jest ich coraz wiecej, glöwnie na poludniu Szwecji.Sa to przewaznie rumunscy Cyganie, ale nie tylko.

 4. NICK said

  Szwecja?
  Od wieków antyprzykład.
  Mogą, uwaga, współpracować. Z U-kropami.
  Na ziemi Naszej.
  Pan Robert G. ?

  Są prawie tak samo antyrosyjscy i proukraińscy, jak Polacy – admin

 5. Kwach said

  Czemu do ch. Panie Marucha wrzuca Pan wszystkich polaków, jako kolaborantów pro banderowskich?
  Chyba, że się Pan przejęzyczył? I odejmie 50% z tego, społeczeństwa polskiego. Wielu z Nas polaków, jest prorosyjskich, tak choćby, jak i Pan, i większość tutaj piszących u Pana.

  Nie, nie wrzucam do jednego worka…
  Jestem tylko wstrząśnięty tym, że tak wielka część społeczeństwa polskiego gotowa jest banderowcom ostrzyć siekiery i piły.
  Zerowa pamięć historyczna, zero rozumu, zero godności.
  Admin

 6. Filo said

  A o zydach nie ma nic w prawie emigracyjm Szwecji?

 7. emigracja szwedzka said

  A czy emigracja zydow do Szwecji nie jest objeta programem emigracyjnym?
  I czy w programie emigracyjnym Szwecja przyjmuje tylko uchodzcow a nie zadnych oszustow jak np. podejrzani biznesmeni i dzialacze z USA i Izraela? A ile jest bezwizowych turystow, zarazonych AIDSem pedalow i ‚pracownikow’ naukowych na goscinnych wystepach?

 8. ENKI said

  Houari Boumedienne, (prezydent Algierii od 1965 – 1976):
  „Pewnego dnia miliony mężczyzn opuści południową półkulę i pojedzie na północną półkulę. I nie pojadą tam jako przyjaciele, gdyż pojadą tam, aby ją podbić (Europę). I podbiją ją za pomocą swoich synów. Łona naszych kobiet dadzą nam zwycięstwo. „

 9. Ad.4

  Choćbym chciał, nie potrafię się nie zgodzić.

  Cofnijmy się w czasie i zastanówmy się jakie zasługi ma Szwecja. Jakiekolwiek. Co też takiego ten kraj osiągnął.

  Czasy wikingów? Wyjątkowo nietrafiony przykład, gdyż najwaleczniejsi z nich byli Słowianami, a także pochodzili z terenów dzisiejszej Norwegii i Danii. Przodkowie obecnych Szwedów zajmowali się głównie kupiectwem.

  Czasy późniejszego średniowiecza? Tworzenie się fundamentów Państwa, które my posiadaliśmy już przed tysiącem lat. Nawet takie bylejakie coś jak Dania wtedy potrafiło uczynić im na rzyci całą paletę kolorów.

  Czasy jeszcze późniejsze? Bieda, smród i ubóstwo. Ale za to dużo pachołków do wysłania na wojnę, którzy w swojej Ojczyźnie nie mieli co jeść. Widocznie głód doprowadzał ich do takiej desperacji nie raz, że przez jakiś czas istotnie wygrywać bitwy potrafili. Zdobyczy wojennych utrzymać jednak nigdy nie potrafili.

  Czasy nam bliższe? Dalej bieda i smród, ale przy tym zaczątki „nowoczesności” pod sztandarami demokracji. Arystoteles przekręca się w grobie. Większość Narodu stanowili dalej biedni chłopi, o wiele biedniejsi niż w większości krajów Europy, w tym i w Polsce. Jeszcze na długo po tym, jak zindustrializowano znany nam świat.

  By przetrwać, kolaborowali z psychopatami i zbrodniarzami. Dziś wolą ich po cichu uzbrajać i wmawiać naiwnym, że zachowują neutralność.

  Paru uznanych pisarzy, aktorów czy naukowców nie stanowi o niczym, tak jak i jedna czy nawet dwie jaskółki wiosny nie czynią.

  Ludobójstwo dokonane na Lapończykach w centrum rzekomo cywilizowanej Europy to nic? Zmuszanie kobiet do aborcji, przymusowa kastracja, lobotomia, porywanie dzieci…? Kierowały tym osoby, które dziś nadal pomrukują odnośnie obecnych wydarzeń, lecz o tym nikt nie mówi. A co by było, gdyby rząd w Warszawie prowadził w latach 60-tych taką samą politykę wobec wszystkich Ślązaków?

  Dziś jest wygoda, konsumpcja, kluby, bary, restauracje, sklepy i ładne widoki za oknem. Gdzieś tam w tle przemysł drzewny wycina nielegalnie całe hektary lasów, gdzieś tam Szwedki są gwałcone przez jurnych Somalijczyków, gdzieś tam na osiedle boi się wjeżdżać policja… ale cicho sza. Przecież tej Szwecji nie ma, ona istnieje jedynie w umysłach obłąkanych.

  Wzrost imigracji z krajów niecywilizowanych jest zawsze współmierny do poziomu przestępczości. Koniec kropka.

 10. NICK said

  P. Robercie. Właściwie to się Pan zgadza, do końca się nie odnosząc.

 11. No to inaczej: jest tutaj cała masa „dzieci”. Nadzwyczaj fizycznie rozwiniętych. Ot, chodzą do liceum, a wyglądają na 30 lat. Najprawdopodobniej kryminaliści. Ciężko stwierdzić na pewno. Nie jestem z policji ni z prokuratury. Wiele na to wskazuje.

 12. NICK said

  Poprzez szacunek, chociażby. Pozdrawiam. Jeszcze pogadamy. : ) .

 13. wacus said

  DAVID DUKE który przestrzega przed żydostwem na świecie w jednym ze swych filmowych odcinków „JAK UMIERAJĄ NARODY” pokazuje żydówke ze szwecj która wypowiada sie od 9 min do 11 min co te qrwy planują zrobić z europą i to dzieje sie na naszych oczach

 14. wacus said

 15. Filo said

  9
  Robert Grunholz
  A ktory to kraj obecnie jest naprawde ‚cywilizowany’? Anglia? USA?

  Jeszcze do niedawna byla Europa.
  Teraz uwazam, ze Rosja jest bardziej cywilizowana niz rozne kraje zachodnie, ktore barbarzynsko npadaja na inne kraje.

 16. Panie Filo, Pan dobrze wie, że ja wszystkich imigrantów do jednego worka nie wrzucam. Od ośmiu lat w Szwecji mieszkam i mam więcej co czynienia z obcymi niźli z gospodarzami często. Pisałem, że moi najlepsi przyjaciele to muzułmanin z Bangladeszu, członek Kościoła Etiopskiego z Erytrei i ortodoks z Iraku. Każdy innej wiary, innego koloru skóry i z innego kręgu cywilizacyjnego, a mimo wszystko we czterech bez zbędnych sporów dogadujemy się.

  Czy mimo wszystko mogę nazwać np. Somalię krajem cywilizowanym? Nie był on cywilizowany jeszcze na długo przed przybyciem najemników USraela.

  To tak jak z gustami, o nich się nie dyskutuje. Jednakowoż niektórzy nie mają innego od nas gustu, a jego kompletny brak. Nie mogę tedy napisać, iż po prostu różnicą kulturową jest coś takiego jest kara śmierci dla zgwałconych kobiet. Jest to barbarzyństwo, przeżytek plemienny, coś jak Talmud i jego ohydztwa, coś co winno być zapomniane, spalone i zakopane przed setkami lat. Nie ma tedy też wytłumaczenia dla barbarzyńców z innych krajów, którzy rżną się wzajemnie, gdyż pradziadkowie sąsiada byli swego czasu rządzącą mniejszością. Nie potrzeba USraela ni żadnych innych krajów Ameryk, Azji czy Europy, aby prymitywne dzikusy z DRK wycinały się z powodów nieuzasadnionych etnicznir, kulturowo, ani językowo. Po prostu nie przyglądaliśmy się wcześniej tym krajom bez ingerencji w ich życie, a wszelkie przejawy barbarzyństwa byłyby wtedy dla naszych przodków normalne. Dla nas już nie są.

  Przypominam, że są to ludzie powoli coraz lepiej wykształceni. Mają jakieś stare komputery, nawet Internet. Znają angielski, francuski, hiszpański. Mają wyuczone zawody. Wiedzą w porównaniu do głupich Amerykanów, Szwedów czy Anglików, gdzie są Alpy, a Andy. Kiedy przychodzi jednak pora, to obojętnie z czyjej winy na samej górze, nie mają jednak skrupółów gwałcić setki 8-latek, a potem dokonywać aktów kanibalizmu na rytualnych ofiarach swoich utarczek. Ci ludzie, którzy często widzieli kawałek świata, chwytają za kałachy i sami z siebie chcą iść gwałcić, palić i mordować, by obalić kolejnego watażkę, a na jego miejsce wsadzić jakiegoś psychopatę po Harvardzie.

  Czy to znaczy, że USA są cywilizowane? Przecież tam nie rządzą Amerykanie. Czy cywilizowana jest Anglia? A czy Anglicy stanowią tam rząd, parlament, Izbę Lordów? Sam Pan dobrze wie, że nie. To, iż pozbawiono nas cojones i że daliśmy się wziąć na smycze i kagańce nie odbiera nam jednak pewnego postępu. To co robią Ci psychopaci ze swoimi plemiennymi zasadami sprzed iluśtam wieków to jedno, my mamy jednak wolną wolę i nie musimy równać w dół, nie musimy całej naszej cywilizacji i jej osiągnięć porównywać z zastrzeżeniem, że na jej czele stanęli przedstawicieli cywilizacji nam obcej. Wszystko demoralizuje się i upada. Jeśli jest silne, powstaje potem z popiołów jak feniks, potrzebuje odnowy ognia by wrócić do początków.

  Nasi przywódcy nas niewolą, szpiegują, ogłupiają i wykorzystują. Na szczęście jednak nie boję się, że mój starszy sąsiad, fryzjer czy dentysta kiedyś zgwałci moją córkę, wbije na widły żonę, a mnie oskalpuje. Przynajmniej dopóki moimi sąsiadami nie są ukry albo Litwini – wyjątkowo parszywe, wredne, parchate i barbarzyńskie pseudonarody. Nie byli jednak nigdy ucywilizowani, to był błąd naszych przodków. Z kolei Rosja przeszła dlugą drogę. Oni w górę, my w dół. A gdzie w tym rankingu mam umieścić Palestyńczyków, którzy tutaj stanowią większość kryminalistów? Gdzie mam umieścić Baptistę i Amina?

Sorry, the comment form is closed at this time.