Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Putin wtargnął do Krapkowic

Posted by Marucha w dniu 2015-03-16 (Poniedziałek)

Gdzie jest Putin? „Może w Jaffie, niepoznany, hoduje słodkie banany? Może poszedł między Turki i tam łapie psy na sznurki? A być może ręka Boża strąciła go na dno morza i prosto z zimnej topieli naprawdę go diabli wzięli?”.

W taki mniej więcej sposób molestuje telewidzów pani red. Beata Tadla, której dzielnie przy tym molestowaniu asystują koleżanki z telewizyjnych stacji, które podejrzewam o niebezpieczne związki z wojskową razwiedką i Służbą Bezpieczeństwa, m.in. panią red. Justynę Pochanke.

Jak bowiem wiadomo, w TVN miało miejsce zbrodnicze molestowanie, a w takich przypadkach nie tylko ten molestujący, ale i molestowany siłą rzeczy do molestowania się przyzwyczaja, a przyzwyczajenie, jak wiadomo, staje się drugą naturą.

Zauważyli to już starożytni Rzymianie, którzy każde takie spostrzeżenie zaraz ubierali w postać pełnej mądrości sentencji. W tym przypadku sentencji, że consuetudo est altera natura [przyzwyczajenie jest drugą naturą – admin]. Nic zatem dziwnego, że i pani redaktor Beata Tadla z rządowej telewizji teraz molestuje swoich telewidzów, a koleżanki z telewizji podejrzewanych przeze mnie o niebezpieczne związki z bezpieką, molestują swoich.

Tym razem molestowanie ma charakter nie tyle może seksualny, co patriotyczny, chociaż trudno zaprzeczyć, że i patriotyzm też miewa swój aspekt seksualny. Na przykład pod pretekstem patriotyzmu stacje telewizyjne głównego nurtu za pośrednictwem specjalnych wysłanniczek w rodzaju pani red. Marii Stepan, umizgują się do członków ochotniczych ukraińskich batalionów, którzy walczą z zimnym ruskim czekistą Putinem do ostatniego dolara z kasy słynnego finansowego grandziarza, Igora Kołomyjskiego.

Wszystko to ma na celu pobudzenie patriotycznego ducha w mniej wartościowym narodzie tubylczym, żeby mianowicie nabrał przekonania, że „nasze dieło prawoje”, w związku z czym czeka nas nieuchronna pobieda. Taki rozkaz padł ze strony Stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego, które w związku z rozgrywką, jaką Stany Zjednoczone prowadzą na terenie Ukrainy z Moskalikami do ostatniego Ukraińca, zdominowało politycznie zarówno Stronnictwo Pruskie, nie mówiąc już nawet o Stronnictwie Ruskim, które ledwie jest tolerowane, więc zarówno oficerowie nadzorujący niezależne media głównego nurtu, jak i konfidenci poprzebierani za redaktorów molestujących, ćwierkają z klucza dorobionego do aktualnej mądrości etapu.

Tymczasem wystarczy tylko skojarzyć wiadomości podawane przez niezależne media głównego nurtu, żeby nie tylko spenetrować prawdę, gdzie znajduje się złowrogi Putin, ale nawet dołożyć mu jeszcze jedno przewinienie do listy popełnionych przezeń zbrodni.

Oto w Krapkowicach na Opolszczyźnie zaginęła 17-letnia Wiktoria. Jak wyszła z domu 10 marca, tak dotychczas się w nim nie pojawiła. Tymczasem zimny rosyjski czekista Putin, który jeszcze do 10 marca podobno spotykał się niepublicznie a to z jakimiś dygnitarzami, a to z kobietami – od 10 marca nie spotyka się z nikim. Czyż nie jest to nieomylny znak, że porwał 17-letnią Wiktorię z Krapkowic? Jasne, że tak – jednak w takim razie nie tylko wtargnął na terytorium jednego z państw NATO osobiście, ale w dodatku pewnie w asyście „zielonych ludzików”.

Ciekawe, czy tubylczy bezpieczniacy, zajęci kręceniem lodów, wzajemnym podsrywaniem się i przepychaniem w walce o lepszy dostęp do koryta, w ogóle o tym wiedzą – a jeśli wiedzą – czy obmyślają, jakby tu dać mu odpór, czy też obmyślają sposoby jakby tu podpisać ruską volkslistę?

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Komentarze 32 to “Putin wtargnął do Krapkowic”

 1. Jóżka said

  Rządowa telewizja i inne mają za zadanie przecież ogłupiać telewidzów. Tak jak wiele portali internetowych ogłupia internautów, a gazety czytelników. Rzucą plotkę i dokładają każdy od siebie. W przypadku Tadli i jej koleżanek oprócz roboty na zlecenie, dochodzi jeszcze zwierzęca nienawiść. Zresztą o czym by opowiadali, pisali? Tematy naprawdę istotne są zakazane dla lemingów.

 2. Marek said

  Pan redaktor, jak zwykle powymienial wszystkie razwiedki okupujace nasz nieszczesliwy kraj, usraelska, pruska i ruska. To nic ze ruskiej nie widac. Wymienic trza dla utrwalenia swiadomosci, jest, dziala, jak bron w Iraku.
  Odnotowac warto postep w postrzeganiu pana redaktora, ruska razwiedka nie jest tolerowana, haha.

 3. Sołtys said

  A kto by się tam przejmował co ma do powiedzenia na temat Putina jakiś tam stojak na cycki.

  Polskie kurewstwo umysłowe przykłada ogromną wagę do tego, co się mówi w telewizorze. Telewizor jest ich jedynym źródłem informacji.
  Admin

 4. Boydar said

  „… czy też obmyślają sposoby, jakby tu podpisać ruską volkslistę?…”

  O to, to, Panie Michalkiewicz, znowu zaczynam Pana lubić. Kilku chętnych na taką parafkę sam mógłbym wskazać, ale nie chcę psuć zabawy Panu Gajowemu.

 5. Anteas said

  „Czyż nie jest to nieomylny znak, że porwał 17-letnią Wiktorię z Krapkowic?”
  Jestem przekonany że tak właśnie było! Iza by jeszcze sprawdzić czy pomieniona Wiktoria jest ładna, aby się dowiedzieć czy aby Pan P. ma dobry gust.

 6. NyndrO said

 7. Siekiera_Motyka said

  Putin się pojawił

  http://www.zerohedge.com/news/2015-03-16/putin-reappears-puts-40000-troops-full-alert-part-snap-readiness-exercises

 8. Boydar said

  @ Pan Nyndr0

  Odwracasz Pan tendencyjnie uwagę od problemu. Ja się teraz zastanawiam z czego te fifraczki robią, z gumy, czy jak ?

 9. Siekiera_Motyka said

  „Allo Allo NATO” –

  http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-03-16/putin-puts-troops-on-full-alert-in-snap-western-russia-drills

 10. revers said

  tak Panie Michalkiewicz, pokazal sie w Kirgizji i oglosil Krym strefa na ktorej beddzie stacjonowac bron nuklearna, pisz pan co chce o zimnym czekiscie ale dobry gospodarz dba o swoje, carskie lub oto czmy Krym byl dla prawoslawia w okresie chrztu rusi, a czym jest Gniezno w lgbt raju , nie kraju, gdzie kazda pussi moze wejsc na oltarz i oddac mocz w ramach wysokiej cywilizacji zachodu, wartosci zachodu, kultury i zabezpiecza Krym, kaspijskie pola naftowe i gaz.

 11. NyndrO said

  Ad 8.* Fifraczek prawdopodobnie z jakiejś lajkry.Coś jak te damskie kalesony nazwane fikuśnie leginsami.Ale czy ja wiem,czy ta dziewucha odwraca uwagę? Raczej ordynarna fizjonomia.Spójrz Pan na dłonie.Paluchy,jak parówki bydgoskie.Spokojnie mogłaby przybić pionę bęgowskiemu.

 12. NyndrO said

  …żle się wyraziłem.Odwracać uwagę miałem ja.Wtenczas ona miałaby ją absorbować.Gwoli logiki.

 13. Boydar said

  No nie wiem, nie wiem, może karate ćwiczy … nic w tym złego …

 14. NyndrO said

  Ja Panu coś powiem,bez owijania w bawełnę.Miałem okazję dotykać gumowych cycków.Od tego czasu,za każdym razem,kiedy wzrok + mózg zaczynają se ze mnie jaja robić (na widok takiej lalki gumowymi),przypominam se to doświadczenie i emocje momentalnie opadają.

 15. Boydar said

  To i tak Panu Nyndr0 zazdroszczę; zanim opadną to choć chwilę postoją. A u mnie, hadko opowiadać, buuuuu …

 16. NyndrO said

  Nie no.Tu przyznam Panu rację. buuuuuu

 17. NICK said

  No. Patrzcież. Putin się śmał pojawić, śmiejąc się.
  Pachnie, prawie, objawieniem.
  Cóż teraz poczną mendia żydowinowe i ich lemingowatości, znaczy ich wierni słudzy?
  Normalny zapadł by się pod ziemię. Czego i im życzę.
  P.S. Z ostatniej chwili – to nie Putin, to sobowtór.

 18. marta15 said

  nie tylko polsko- jezyczne media w Polsce uprawiaja naga czyli skuteczna propagande.
  Poczytny New York Times, wczoraj , na pierwszej stronie raczyl swych czytelnikow uraczyc artykulem na temat polskich, paramilitarnych organizacji ( z Kalisza) przygotowujacych sie aktywnie do wojny z Rosja, ktora wkrotce, jak widac, wmaszeruje na teren Polski.

  „..Poles Steel for Battle, Fearing Russia Will March on Them Next ..”
  „..The paramilitary group, like more than 100 others in Poland, has experienced a sharp spike in membership since Mr. Putin’s forces began meddling in neighboring Ukraine last year.
  Thirty students took an oath to defend Poland at all costs, joining nearly 200 other regional members of the association — young men and women, boys and girls — marching in formation around the perimeter of the dusty high school courtyard here…”
  . http://www.nytimes.com/2015/03/15/world/europe/poland-steels-for-battle-seeing-echoes-of-cold-war-in-ukraine-crisis.html?_r=0

  a moze oni ( NYT) juz wiedza cos czego my jeszcze nie wiemy?

 19. marta15 said

  a w tzw miedzyczasie USA wysyla juz swoje uzbrojenie, wartosci wielu miliardow dolarow, pod granice z Rosja. Nna pewno nie robia tego, ot tak sobie, ale cel jest juz z gory okreslony. bebny wojny we Wschodniej Europie juz glosno warcza, ale wielu sie jeszcze ludzi.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/koncentracja-wojsk-usa-przy-granicach-rosji-2015-03

 20. marta15 said

  Putin wtargnal do Krapkowic a amerykanski konwoj wtargnal do Rumunii.
  Podobno juz jest w Polsce w celu przyniesienia wolnosci i demokracji na Ukrainie .
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanska-demokracja-podaza-na-ukraine-2015-03

 21. NICK said

  Pani Marto.
  Cóż. Przewrotne to jest.
  Najpierw tysiące ‚ochotników’ z Polin pojedzie walczyć za żydów do ‚wrzątku’ [ukrop] a jak nie będzie chętnych to się zmobilizuje. Potem przyjadą „ukraińcy” a, właściwie to już jest armia do ‚rezania’ Nas.
  Te tysiące z Polin, gdyby czytały Gajówkę, wiedziałyby jak postąpić.
  Jeżeli tak to będzie i przyśpieszy, to J.E. Putin, pomimo całej miłości do braci Słowian, skoncentruje się na obronie Rusi.
  Na terytorium Polin będzie dooopa zimna i blada. Z Nas.

 22. marta15 said

  Putin wyraznie i konkretnie mowi ,ze „amerykanscy przyjaciele” zorganizowali przewrot na Ukrainie korzystajac z pomocy swoich wasali w Polsce i na Litwie.

  „…The Ukrainian armed coup was organized from Washington, Russian President Vladimir Putin stated in an interview for a new documentary aired Sunday.
  The Americans tried to hide behind the Europeans, but Moscow saw through the trick, he added.
  “The trick of the situation was that outwardly the [Ukrainian] opposition was supported mostly by the Europeans. But we knew for sure that the real masterminds were our American friends,”Putin said in a documentary, ‘Crimea – The Way Home,’ aired by Rossiya 1 news channel.

  “They helped training the nationalists, their armed groups, in Western Ukraine, in Poland and to some extent in Lithuania,” he added.
  “They facilitated the armed coup.”..”

  http://www.infowars.com/putin-us-masterminds-behind-ukraine-coup-helped-train-radicals/

 23. marta15 said

  a lucyferianska fronda jak zwykle dostarcza nam nowych sensacji..
  http://www.fronda.pl/a/rosjanie-czekaja-tylko-az-ziemia-wystarczajaco-wyschnie-i-zaatakuja-ukraine,48722.html

 24. Siekiera_Motyka said

  Ad. 22 – „Putin wyraznie i konkretnie mowi ,ze „amerykanscy przyjaciele” zorganizowali przewrot na Ukrainie korzystajac z pomocy swoich wasali w Polsce i na Litwie.”

  To jest nie możliwe bo Pani Jen Psaki wyraźNIE mówi że USrael „…. nie wspiera krwawe zmiany władzy ….”

 25. Mania said

  Do Putina: pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz,
  Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika,…oooo jeeee!

 26. NyndrO said

  Ad 25.* 🙂 Z podkładem DJ Bambo & MC Bibi

 27. revers said

  Putin nie wtargnal do mieszkania prokuratora znajdujacego sie na 9 pietrze , przez pol godziny walczyl o przezycie prokuratora zbierajacego dowody z wypadkow w Odessie z dn.02.05.2012 a potem nie wyskoczyl przez okno jak seryjny morderca z banderowskiej bezpieki.

 28. revers said

  http://putnik1.livejournal.com/4011203.html

 29. Miet said

  Widzę, że w sferze kultury „tfurcy” nie próżnują i też się starają żeby tym Ruskim dop… – no a głównie temu czekiście z dymiącym naganem.

 30. No, ostatnio pojawilo sie w zydowskich i „lemingowskich” osrodkach masowego zidiocenia krotki filmik ukazujacy „transport” wojennych „gratow” muzealnych przemieszczajacych terytorium Rumunii.
  Graty te, byly umieszczone na kolejowych platformach (wagonach-platformach) jakoby mialy sluzyc jako sprzet wojenny do wojny z Rosja… Cale to „archiwum” wojenne bylo pieczolowicie sfilmowane przez „roznych”, ktore mialo na celu podwyzszenia „temperatury” do wojny NATO z Rosja…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 31. revers said

  Tak Panie Michalkiewicz, Putin jako nieskazitelny zimny czekista, bo te zwroty z epoki profesora Baumana z uniwerku Bandery we Wroclawiu , utknaly na zawsze w pana nieskazitelnej pamieci, nie pojechal do Szwajcarii wyskrobac swoja zone lub kochanke jak to zrobili oplakujacy smierc Niemcewa wielcy mezowie zachodnich stanow europy, czy wyswieceni wielebni z sekty Luyfariansko-Watykanskie na swieczniku zydowskim, chocby w tym samym czasie i kilka panienek wyskrobal, a dostep mial do kilku.

  Po za t, Putin prcowal w pionie wywiadu gospodarczego KGB, ma doktorat ekonomi, cos jak polski odpowiednik Olechowskiego
  z sbecji gospodarczej, co nie przeszkadzalo mu w blyskotliwej karierze w ukadzie styropianowym rozkradania panstwa, czy innej wielkiej demokratki Angeli Merkel SM „Erika” z Stasi ktora podobna role odgrywala robiac kariere w intytutach stasi na polu zrodel pozyskiwania gazu, tylko udany bizness z porzednikiem „Eriki” kanclerzem Schroderem w prowadzeniu nitki gazowej „Nordstream”, czego nigdy nie zrealizowal zaden popapraniec znad Wisly i juz nie zralizuje bez komisarzy unijnych i ich dodatkowych dochodow z korupcji, trzeba jednak zmienic swoja pogldy i sekte polityczno z lucyferianskiej na bardziej ludzka lub blizej boga.

 32. Sołtys said

  A w telewizji upaińskiej Korwin puścił bąka i teraz muszą wietrzyć całe studio.
  http://swiat.newsweek.pl/janusz-korwin-mikke-teorie-spiskowe-ameryka-chce-oslabic-rosje,artykuly,359188,1.html

Sorry, the comment form is closed at this time.