Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Palma odbija
  Sarmatus Rex o Próby pisania historii Holokau…
  errorous o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Próby pisania historii Holokau…
  Boydar o Wstydliwe zakątki niezwyciężon…
  Boydar o Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrai…
  decentr o Masakra na Placu Tiananmen – f…
  Liwiusz o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  bez loginu o Nikt nie obalał rządu Ols…
  MatkaPolka o Próby pisania historii Holokau…
  tom o Nikt nie obalał rządu Ols…
  bez loginu o Czy sztuczne mięso jest nieeko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Jaką przyszłość szykują nam ukochani przywódcy?

Posted by Marucha w dniu 2015-03-21 (Sobota)

Każda próba mitygowania konfliktu jest z góry skazana na niepowodzenie, jeśli „społeczność międzynarodowa” wywiera nacisk na ofiarę zamiast na agresora.

Nakręcanie psychozy wojennej postępuje w zintensyfikowanym tempie, a konflikt zachód-Rosja wszedł w jakościową nową fazę.

Do tej pory konflikt zbrojny toczył się jedynie na Ukrainie, podczas gdy propagandowy miał wymiar globalny. Obie strony oskarżały się o „agresję”. Ustalenie tego, kto tak naprawdę jest agresorem, a kto ofiarą ma znaczenie nie tylko moralne, ale i praktyczne. Każda próba mitygowania konfliktu jest z góry skazana na niepowodzenie, jeśli „społeczność międzynarodowa” wywiera nacisk na ofiarę zamiast na agresora.

Taka sytuacja miała miejsce w dotychczasowej wojnie propagandowej. Zachód nakładał sankcje, żądał zaniechania agresji ze strony powstańców i Rosji, równocześnie zaś wspierana przezeń Ukraina kontynuowała wojnę i terror.

Rosja jasno określiła, co stanowi dla niej nieprzekraczalną granicę agresji, za którą zmuszona będzie podjąć prewencyjne działania militarne. Nieoficjalnie poinformowani zostali o tym przywódcy Niemiec i Francji, co spowodowało ostudzenie ich wojennych zapałów i w konsekwencji doprowadziło do drugiego porozumienia mińskiego. Oba te państwa wystąpiły zdecydowanie przeciw próbom uzbrajania Kijowa.

Stanowi to, na obecnym etapie budowy „nowego porządku światowego” (NWO), akt bezprecedensowy. Nikt nie ośmielał się przeciwstawić Waszyngtonowi i neo-trockistowskiej, żydobolszewickiej klice, która używając nazwania „neokonserwatystów”[i] kieruje amerykańską polityką zagraniczną. Pozostając wierna idei „permanentnej rewolucji” towarzysza Trockiego (Lwa Dawidowicza Bronsztajna)[ii], kontynuuje ją pod nową nazwą „wojny z terroryzmem” i próbuje ją uwieńczyć globalnym konfliktem nuklearnym.

Postawa Berlina i Paryża okazała się jednak niewystarczająca do powstrzymania zapędów psów łańcuchowych Waszyngtonu, jakimi są żydowsko-banderowskie władze w Kijowie, Wielka Brytania, III RP i kraje bałtyckie[iii].

Niestety „nieprzekraczalna (czerwona) linia” została przekroczona. Rosyjski wywiad cybernetyczny odkrył niedawno przygotowania brytyjskich wojsk rakietowych do wyprzedzającego uderzenia na wybrane cele militarne i cywilne Federacji[iv]. W rezultacie, czego Rosja rozpoczęła aktywne przygotowania do wojny prewencyjnej.[v]

Równocześnie Putin zażądał od Waszyngtonu i Unii Europejskiej usunięcia Davida Cameron, jeśli chcą oni uniknąć „katastrofalnych rezultatów totalnej wojny”.

Kolejne przecieki przyniosły jeszcze bardziej niepokojące informacje. Okazało się, że planowany atak nuklearny na Rosję miał być wykonany przez tandem USA-UK.

W Stanach Zjednoczonych przygotowania ataku nie zostały zapoczątkowane z powodu postawy dowódcy jednostki komunikacyjnej sił strategicznych, która odmówiła wydania kodów aktywujących ten proces.[vi] Za ten akt została ona (patrz zdjęcie) usunięta ze stanowiska i aresztowana.

Jeszcze bardziej niepokojąca jest informacja, że prezydent USA Obama, w prywatnej rozmowie z wysłannikiem Putina, stwierdził[vii] co następuje: „zbliża się wojna światowa, a ja mogę nie być w stanie jej powstrzymać”.

Tego rodzaju przecieki sugerują, że rozkład formalnych struktur władzy Stanów Zjednoczonych przekroczył „masę krytyczną”. Od kilku lat amerykańską opinię publiczną niepokoiły informacje o czystkach w siłach strategicznych US Army, a ostatnio o tym, że to nie Prezydent, ale nieformalna klika Hilary Clinton kontroluje amerykański „atomowy cyngiel” [viii]

Poniższą część tego artykułu dedykuję imbecylom, którzy są zwolennikami udziału Polski w neo-trockistowskiej krucjacie przeciw putinowskiej Rosji, aby z góry poznali skutki tejże. Stanowi ona adaptację opracowania, które w 2004 roku ukazało się w Bulletin of the Atomic Scientists[ix]. Opisuje ona hipotetyczne skutki eksplozji 800 kilotonowego ładunku nuklearnego nad Manhattanem (dzielnica Nowego Jorku).

Rosyjskie wojska strategiczne posiadają na wyposażeniu tysiąc rakiet z głowicami nuklearnymi, które w pół godziny mogą dotrzeć do granic Stanów Zjednoczonych, w tym 700 z nich zaopatrzona jest w 800 kilotonowe ładunki nuklearne.

W przypadku omawianej detonacji, w ułamku sekundy głowica osiągnęłaby temperaturę 100 milionów stopni Celsjusza, czyli pięciokrotnie wyższą od temperatury jądra słonecznego.

Wytworzona w jej rezultacie fala uderzeniowa rozprzestrzeniałaby się z szybkością kilku milionów kilometrów na godzinę. Wytworzona kula ogniowa w sekundę po wybuchu osiągnęłaby około dwu kilometrów średnicy. W ciągu kilkunastu minut, wywołany przez nią gigantyczny pożar wyzwoliłby energię 50 razy większą niż sama detonacja.

W centrum, detonacja spowodowałaby wyparowanie Manhattanu. Wiatr wywołany różnicami ciśnienia osiągnąłby prędkość 1000 km/godzinę, przewracając wieżowce w dalszej odległości. W odleglejszych dzielnicach takich jak Brooklyn, czy Greenpoint (centrum polonijne), odzież spontanicznie zapalałaby się na przechodniach.

Ogień zniszczyłby życie i wszystko inne na przestrzeni dziesiątek mil po nawietrznej. Radioaktywne opady zaczęłyby się w kilka godzin po eksplozji. Ich efekt byłby jeszcze koszmarniejszy i trwał na przestrzeni wieków.

Imbecylom, którym dedykowałem powyższą część artykułu, pragnę dodatkowo wyjaśnić, że skutki wybuchu nuklearnego ładunku są niezależne od położenia geograficznego i nad Warszawą efekt ten były identyczny. Poza tym większość z nich ginęłaby w tak potwornych męczarniach, że świadomość faktu zamienienia Rosji, w odwecie, w radioaktywną pustynie nie byłaby wystarczająca do osłodzenia tych cierpień.

[i] http://en.wikipedia.org/wiki/Neoconservatism
[ii] http://en.wikipedia.org/wiki/Leon_Trotsky
[iii] http://www.eutimes.net/2015/03/putin-orders-russias-northern-fleet-on-full-alert-amid-natos-poland-drills/
[iv] http://www.whatdoesitmean.com/index1846.htm
[v] http://www.eutimes.net/2015/03/moscow-bomb-shelters-begin-to-fill-as-russia-prepares-for-war/
[vi] http://www.eutimes.net/2015/03/top-us-commander-under-arrest-for-refusing-to-fire-nukes-at-russia/
[vii] http://www.eutimes.net/2015/03/obama-meets-with-top-russian-spy-warns-he-cant-stop-war/
[viii] http://www.infowars.com/
[ix] http://thebulletin.org/what-would-happen-if-800-kiloton-nuclear-warhead-detonated-above-midtown-manhattan8023

http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Jeszcze nie spotkałem imbecyla, którego przekonałyby fakty, liczby, argumenty. Imbecyla przekona jedynie kulka w łeb, na którą zasługuje KAŻDY BEZ WYJĄTKU, kto podżega do wojny przeciwko Rosji.
Admin

Komentarzy 7 do “Jaką przyszłość szykują nam ukochani przywódcy?”

 1. Siekiera_Motyka said

  Dla imbecylów co nie wiedza jak to wygląda

  http://nuclearsecrecy.com/nukemap/

 2. Józef Piotr said

  Co ? nie zrobią wojny jak już OBAMA jest wyłączony ?
  Oj chyba Putin przegapił odpowiedni moment do uporządkowania spraw związanych a „oligarchami” na Ukrainie.
  Chyba że ci „oligarchowie ” się wzajemnie pobiją ?

 3. Józef Piotr said

  http://menron.neon24.pl/post/120408,cnn-wali-w-wojenne-bebny
  http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/637815,jaka-przyszlosc-szykuja-nam-ukochani-przywodcy

 4. Józef Piotr said

  Budżet w środkowej Europie ………..

 5. Zerohero said

  Bydlaki liczą na możliwość unieruchomienia większości rosyjskiego potencjału zanim zostanie on odpalony. Proponuję pilnie śledzić ostatnie plany zakupowe wojska polskiego – tego co niby ma się bronić…. To są zakupy nosicieli głowic, a Polska przecież to jeden z wielu trybików. NATO jest blisko granic Rosji, natomiast samo ma głębokie zaplecze stategiczne. np. aby sięgać USA Rosji musi wysyłać rakiety międzykontynentalne. Sama może być tymczasem atakowana znienacka za pomocą pocisków samosterujących i samolotów.

  Manhattan USA mogą stracić, to jest wliczone w koszty. Wystarczy, że zachowają działające struktury panstwowe, a wróg będzie pokonany. Niewiadomą są Chiny. Możliwe, że USA będą chciały uderzyć zanim zawiąże się formalny sojusz rosyjsko-chiński.

  Tak czy siak może to być pierwsza wojna „wolnej Polski” (III RP) w której polskie lemingi w końcu zapłacą za swoje zbrodnie. Do tej pory „nasi” walczyli z jakimiś dzikimi Serbami, Irakijczykami….kogo obchodziło, że zniszczyliśmy cudzy kraj? Nawet jeśli Rosja przegra, to my jako bliska strefa oraz obszar tranzytowy możemy dostać spokojnie setki atomówek. I całe te pier…lenie takich obłąkańców ględzących, że wojnę z Rosją możemy wygrać wykrwawiając ich w walkach ulicznych o kant D potłuc.

  …z resztą nieważne. Obywatele zwycięskiego NATO pójdą do obozów zagłady. Nie będą już potrzebni, bo nie będzie już trzeba tworzyć siły zdolnej do walki z innymi potegami. koniec historii jak powiedział jeden z usraelskich filozofów na fali entuzjazmu lat 90 (Rosja na kolanach, Chiny jeszcze słabe). To był mały falstart, a teraz ostatni dzwonek dla unych.

 6. Wosiu said

  Tylko że Whatdoesitmean i Eutimes to strony hoaxerskie i wszystkie te informacje są zmyślone.

 7. @5
  Dlatego Rosja z powrotem wraca do pociągów towarowych, które będą nosicielami rakiet nuklearnych.
  Rakiety systemu Iskander mogą zapakować do zwykłych kontenerów i przewozić na lawecie cywilnych TIRów.
  Rozbudowują też flotę okrętów podwodnych.
  Ich przeciwnik nie będzie w stanie unieszkodliwić tych wyrzutni za pomocą ataku wyprzedzającego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: