Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Jak zniszczono polskie gó…
  minka o Kto chce, żeby dzieci masowo z…
  Krzysztof M o W kierunku głębi
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o Jak zniszczono polskie gó…
  Greg o Wolne tematy (68 – …
  Greg o Wolne tematy (68 – …
  Krzysztof M o W kierunku głębi
  Greg o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  minka o Dugin: nowa epoka
  Peryskop o W kierunku głębi
  Lily o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Emilian58 o W kierunku głębi
  Emilian58 o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (68 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 619 obserwujących.

Rozpoczęła się natychmiastowa mobilizacja – rezerwiści mają 4 godziny na dotarcie do jednostki

Posted by Marucha w dniu 2015-03-24 (Wtorek)

Polska armia przygotowuje się do wojny. Dzisiaj [23.03.2015] rozpoczęły się testowe mobilizacje natychmiastowe. Według doniesień prasowych jedna z jednostek wojskowych przyjmie 500 rezerwistów, którzy zostaną powołani w trybie natychmiastowym.

Oznacza to, że bez względu na zobowiązania danego człowieka ma on rzucić wszystko, zabrać książeczkę wojskową i ruszyć niezwłocznie do wyznaczonej jednostki wojskowej.

Wojsko polskie sprawdza zdolność do szybkiego zmobilizowania „mięsa armatniego”, które zostanie wysłane na śmierć na skutek awantury jaką wszczęto w Europie Wschodniej. Rosja, atomowe supermocarstwo, oskarża nas o uczestnictwo w sprowokowaniu zamachu stanu na Ukrainie, którego wynikiem jest wojna na wschodzie tego kraju.

Pretekstów do wojny między naszymi krajami może być więcej, wystarczy wspomnieć o nabrzmiewającym Smoleńsku.

Propaganda wojenna obecna w mediach wskazuje na to, że konflikt zbrojny, w który pakuje nas USA, jest bardzo prawdopodobny. Wszechobecne demonizowanie Rosji ma za zadanie rozbudzenie nienawiści do tego narodu i należy to interpretować jako typowe zachowanie przedwojenne, poprzedzające rozlew krwi.

Przeforsowane ostatnio zmiany prawa nie pozostawiają złudzeń. Polska szykuje się do wojny. Pani premier Kopacz podpisała między innymi rozporządzenie, dzięki któremu każdy mężczyzna w wieku od 19 do 60 lat może zostać wezwany na ćwiczenia. To właśnie to prawo spowodowało, że postanowiono pilotażowo wezwać do jednostki 500 nieszczęśników, którzy wraz z kartą mobilizacyjną dostaną limit 4 godzin na stawienie się w jednostce.

Nie wiadomo ile potrwają takie ćwiczenia, ale oficjalnie mówi się o tym, że w 2015 roku wezwanych zostanie od 15 do 21 tysięcy rezerwistów. Początkowo do armii mają trafić ci, którzy byli w wojsku, ale mówi się też o tym, że na ćwiczenia pojadą również poborowi, którzy zostali przeniesieni do rezerwy bez odbywania służby wojskowej. Często są to ludzie, którzy nigdy w życiu nie trzymali w rękach karabinu, a co dopiero mówić o strzelaniu. Gdyby przyszło im walczyć z pewnością niewielu by to przeżyło. Aby coś robić z ciałami tych nieszczęśników uchwalono również prawo normujące pochówki żołnierzy niezawodowych.

Nie da się ukryć, że wszyscy, którzy zdecydowali się na emigrację z Polski są w dużo lepszej pozycji od tych, którzy zostali. Zmobilizowanie ich będzie bardzo trudne i armia zdaje sobie z tego sprawę. Teraz strumień młodych uciekających z naszego nieszczęśliwego kraju będzie zapewne przybierał na sile. Nie wiadomo jak długo będzie można wyjeżdżać bez przeszkód. Jeśli ktoś ma taki plan powinien go realizować jak najszybciej, dopóki jeszcze da się to zrobić.

Trzeba jednak mieć świadomość, że każdy uchylający się od obowiązku obrony Rzeczpospolitej może się znaleźć w kłopotach. Odmowa służby wojskowej skutkuje więzieniem. Wymiar kary zależy od okoliczności i może to być od 3 do 5 lat pozbawienia wolności. Wszyscy emigranci, którzy funkcjonują w spisach WKU mogą zatem liczyć na to, że czeka ich wyrok, który uniemożliwi przyjazd do kraju bez narażania się na więzienie. Nie wiadomo tez jak zachowają się kraje z Unii Europejskiej i czy na przykład nie będą pomagali wyłapywać polskiego „mięsa armatniego”, które potem mogłoby zostać wysłane na front, a potem gdzieś pochowane.

Władza jest w kłopocie, bo jest to rok wyborczy i jeśli zaczną oni być bardziej opresyjni w stosunku do obywateli, może się to odbić na wynikach głosowania, o ile nie będzie ono po prostu sfałszowane tak jak podejrzewa się w przypadku wyborów samorządowych. Tak czy inaczej jeśli ludzie zaczną być masowo wyrywani ze swojego życia celem skoszarowania, tylko nieliczni będą z tego powodu zadowoleni.

http://zmianynaziemi.pl

Przede wszystkim w kamasze powinno się wziąć tych, którzy nawołują do wojny z Rosją, takich jak Wałęsa, Bujak, Duda, Sakiewicz, Kaczyński i cała ta reszta gnojowiska. Rosja wojny Polsce nie wypowie. Z Polską Rosja nie musi walczyć. Może ją zdmuchnąć.

Po drugie – o jaką „obronę Rzeczypospolitej” chodzi? Gdzie jest ta Rzeczypospolita? Jej już nie ma – nie ma przemysłu, nie ma banków, nie ma mediów, nie ma nawet szczątków samodzielnej polityki, a ludzie uciekają z Polski gdzie pieprz rośnie. To będzie obrona interesów żydowskich, amerykańskich i niemieckich. Kto ma chęć bronić agentów, jacy rządzą Polską na jej zgubę – tych tłustych dup i spasionych na naszej krzywdzie, zionących kłamstwem i pogardą pysków? Kto jest gotów ofiarować swe życie za Komorowskiego czy Kopacz? Może za Schetynę?

To nie Rosja prze do wojny, lecz polskojęzyczne skurwysyny, które liczą, że uda im się umknąć z piekła, jakie chcą rozpętać.

Admin 

Komentarzy 117 do “Rozpoczęła się natychmiastowa mobilizacja – rezerwiści mają 4 godziny na dotarcie do jednostki”

 1. Dzonyy said

  Nie jestem pesymistą. Nie, nie.

  Podobne rozporządzenie było 2 lata temu. Tym razem Euroabwehra nas obroni przed złymi Ruskimi i będzie znów cudnie i miodkowo żyć w Priwislińkim Kraju.

 2. Kar said

  ..bedzie dobrze, bez paniki, panie Dzonny…klaniam sie st. chorazy z tej strony

 3. Dzonyy said

  Zawodowy?

 4. Kar said

  nie..

 5. Boydar said

  „Dobry gospodarz ma pożytek, nawet wtedy, gdy mu się krowa na środku podwórka zesra”. moje, copyright

 6. Zbyszko said

  A może właśnie chodzi o te masowe, być może teraz wyjazdy z Polski?

 7. revers said

  Pod Reichwehre …

  http://www.tvp.info/19181173/merkel-chce-armii-europejskiej-sytuacja-na-swiecie-stworzyla-nowe-wyzwania

 8. fuck said

  Akurat im się stawię. W ch. to mam.

 9. Boydar said

  Więcej fantazji, Panie Fuck. Jeśli już bluzgać to z klasą. Niech Pan bierze przykład np. z Pana Gajowego 🙂

 10. Budziwoj said

  Hołoty, która pójdzie walczyć i ginąć w imię żydowskich interesów wcale mi nie żal i niech bracia Rosjanie wytłuką ich wszystkich.
  Ważniejsze jest to, ażeby tych polskojęzycznych skurwieli co to wszystko urządzili wyłapać i powiesić zanim czmychną stąd, by po tym wszystkim powrócić w glorii walecznych.

 11. Kar said

  ..tak to fakt, bo Gajowy robi to z finezja..brzmi to rzewnie jak trel skowronka polnego, flet-muzyka-ukojenie dla ucha dla duszy..

 12. Dzonyy said

  No tak, tak Gajowy rzuci ku…wą to nie ma ch…ja we wsi 🙂

 13. x..x..x said

  Niech się zas…srańce z „żontu” sami mobilizują. Pewnie, mam rzucić wszystko i stawić się jako „mięcho armatnie”. Ochu…jało towarzystwo. Żaden palant nie będzie decydował o moim życiu. Zanimi nie zobaczę komorowskiego, tuska, wałęsy, kaczyńskiego i innych światłych polityków w pierwszej linii natarcia w du..pie mam to zaproszenie.

  i reszta naszego uzbrojenia – patrioty w akcji

 14. Boydar said

  Piękne słowa Panie Kar, i prawdziwe. Niech sobie bluzga, byle by był …

 15. Zerohero said

  @Admin

  Można postulat urealnić. Zrobić imienną sondę nt. poparcia polityki NATO, Ukrainy, niechęci do Putina itd. Nie ma nic przeciwko temu by powołali osła (prosto w jakiś kocioł w Donbasie gdzie go zaje..bią ruskie Grady), który od 15 lat mając Internet ZUPEŁNIE nic zrobił by zrozumieć co się dzieje na świecie. Co więcej – na tych którzy nie nadają się do walki a bardzo chcieliby zabijać (staruchy które przeważnie są jastrzębiami) nałożyć extra podatek, np. zabrać im 1/4 dochodów z przeznaczeniem na wojnę.

  Taki pobór wyeliminowałby przy okazji ubogacającą polską kulturę mniejszość żydowską. Ale co zrobić 😦

 16. Leon said

  Co ma zrobić człowiek, który dostanie wezwanie a nie chce być mięsem armatnim?
  Proszę o konkretne propozycje.
  Jak może być dostarczone wezwanie? telefonicznie? pocztą? przez zakład pracy?
  Jak się w konkretnej sytuacji zachować?
  Czy może iść do jednostki, wziąć broń i przy pierwszej okazji uciec do lasu?

  rozumiem, że czasem trzeba walczyć w obronie ojczyzny, ale w sytuacji gdzie na siłę w czyimś interesie chce się nas wepchnąć w coś takiego… za Ukrainę?

  Przede wszystkim – nie odbierać wezwania, nic nie kwitować. Jeśli się da…
  Na komisji, o ile będzie – co dwie minuty biegać do ubikacji na siusiu.
  To samo w jednostce.
  Może się uda. Już dawno nie byłem w kamaszach.
  Admin

 17. Marcin said

  Ad 16

  Proponuje zacząć od amputacji małego palca domowym sposobem najlepiej podczas imienin kolegi.

 18. Dzonyy said

  Pytałem o to wcześniej….

 19. Kar said

  ..panie Leon, panie Dzonny, zakladam, ze juz dawno nie nosicie krotkich spodenek..czas harcerstwa jest juz dawno poza Wami. Jestescie zdecydowanie dorosli (siusiu w majtkach zdolne do czynow..) i Wy.. tylko Wy jestescie odpowiedzialni za swoje czyny, prawda?

  Nie szukajcie tutaj otuchy-porady prawnej typu: czy moge podwinac ogon i zdezerterowac hwalebnie..

  powodzenia zycze

 20. Re: 16 Leon..
  Kupic bilet na Bialorus, a potem do Rosji grzecznie i spokojnie sie udac…
  ==============
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Leon said

  Oczywiście, jak otrzymam pozytywną odpowiedz z Ambasady Rosyjskiej o przyznanie azylu.
  Wówczas stanę ramie w ramie, przeciwko zarazie i truciźnie tego świata i jestem przekonany, że jeżeli na mojej linii ognia znajdzie się jakaś przybłęda z Wiejskiej, lub jemu podobne ręka mi nie zadrży

 22. Kar said

  przepraszam, czyt. chwalebnie

 23. Dzonyy said

  Panie Kar, wrzuć Pan na luz, odrobinkę….

 24. mlotnanwo said

  Po prostu odmawiać,nic Ci nie zrobią ,nie zdążą.W razie godziny W w Warszawie białoruskie tanki będą po 3 godzinach od ataku ze wschodu.

 25. Listwa said

  Niedawno oglądałem fragment programu w TV Trwam ze spotkania ruchu na rzecz liczenia w głosów wyborach, który odbywał sie w Czestochowie, pokazywali tam panią , która nawoływała Polaków przez mikrofon do obudzenia się , bo jak się nie obudzimy to znajdziemy się w kolonii niemieckiej pod wojskiem Putina.

  Taka mądra.

 26. NICK said

  Sporo pobożnych życzeń.
  Jesteśmy więźniami. Najwyżej kamasze do Nas przyjdą, sterroryzują, np. wspominając coś o rodzinie. Dalej niech każdy sobie dopowie… .
  Tylko szybka i totalna rozpierducha daje szansę.
  Uciec? Gdzie? Jak? Kiedy? Z czym i kim?

  P.S. Nabywający legalnie repliki broni są notowani, m.in. wizerunkowo… .

 27. Re: 21 Leon…
  Jesli nie wiesz co masz sam ze soba zrobic, to tymbardziej nie bedziesz wiedzial do czego sluzy bron i do kogo strzelac…

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. Wookie said

  Panowie a tych z kategorią D też wzywają ?

 29. Anucha said

  A ja zacząłem się zbroić, po kilkunastu latach przerwy wykupiłem karnet na siłownię i odbudowuję tężyznę fizyczną. W partyzantce będzie jak znalazł, co prawda dla reżimu wiek już nie poborowy ale do powstańców przyjmą

 30. kfakfa said

  Z tymi 3 godzinami na bialoruskie tanki to przesada. Za 3 godziny to najwyżej do Białegostoku . Czołg to nie sam.osobowy.

 31. Boydar said

  Kfakfa ma rację, szybciej jak w cztery godziny nie da rady.

 32. Dzonyy said

  czołg ok 60 km/h po drodze, od granicy do W jest ile? ok 250 km tak? no to 4 godzinki i……

 33. Boydar said

  Przez Świdnik to faktycznie 250 🙂

  http://www.dystans.org/Brze%C5%9B%C4%87

 34. Anucha said

  Ad.29
  Autentyczny wpis Naczelnika aresztu śledczego po inspekcji oddziału w tymże areszcie.
  ” Aresztowany (tu wpis imienia i nazwiska z celi takiej a takiej ) zbroi się przeciwko administracji aresztu wykonując tzw. pompki”. I oczywiście do tego adekwatna kara w postaci zabrania wypiski na okres 1 miesiąca. 🙂

 35. maasteer said

  A czy przed poborem będzie ponowna weryfikacja lekarska, bo np ktoś podupadł na zdrowiu, miał jakieś złamania, zawały, wypadki itp??

 36. kfakfa said

  Jakim poborem ? Tu mowa jest o mobilizacji . Tam nie powiesz ,pane Hawranek ,mnie boli pupa ,albo oko.

 37. Boydar said

  Panie Maaster, mięso ma nie zawierać cyst oraz włośni. O czym Pan rozmawiasz ?

 38. wanderer said

  „To nie Rosja prze do wojny, lecz polskojęzyczne skurwysyny, które liczą, że uda im się umknąć z piekła, jakie chcą rozpętać.”

  Nic dodac, nic ujac.

 39. parva said

  Panie Leonie czyli znowu staje się możliwe,że Polacy będą strzelać do Polaków ,jak miało miejsce w czasie I WS.Nawet do najbardziej otumanionego Polaka bym nie strzelała,a te paskudztwa z Wiejskiej na pewno nie będą walczyć w I linii, w ogóle nie będą walczyć ,oni tylko mają zadanie, wysłać nas na tę wojnę.Pat kompletny.

 40. kfakfa said

  Zabawy ru-chowe w chazarskim kne-sejmie

  http://www.defence24.pl/news_ustawa-o-stanie-wojny-przeglosowana-wesolosc-na-sali

 41. NICK said

  P. Dzonyy.
  Dlaczego chce Pan rozjechać „mój” Świdnik?
  Jedzie Pan przez Lublin i parę km bliżej. 🙂 .

  Tak na serio to będą dwa ‚fronty’. Jeden wewnętrzny, polski( polactfo v. Polacy). Drugi na linii Czernichów, Łuck, Chełm, Brześć, Grodno, Połock.
  Ew. trzeci – Użhorod, Chełm (tutaj UPA będzie miała wolną rękę).

  Przyczyna? „Nie chcemy Boga, Panno… .”

 42. marta15 said

  tanie ,slowianskie mieso armatnie potrzebne od zaraz.
  Globalisci uwielbiaja takie zabawy jak wojna.
  Ich ,szefunio, Lucyfer ma wtedy dobry ubaw.

 43. Piotr said

  TVN już przygotowuje Polaków do wojny odwołując się do m.in. młodzieży z Marszu Niepodległości (!). Teraz dla nich to już nie chuliganie tylko patrioci.
  http://xxxxxxxxxxx.salon24.pl/638403,czy-chca-wypchnac-polakow-na-wojne

 44. Boydar said

  Niech Pan Dzonyy Mu nie wierzy, wcale nie jest bliżej.

 45. Zerohero said

  Marsz Niepodległości od początku mi śmierdział. Głupio się tłumaczyli prowokatorami przy rosyjskiej ambasadzie, ale żadnego banku czy ambasady sojusznika nie tykali. Wystarczy posłuchac ich liderów. To są syjoniści i entuzjaści NATO. Robią takiego drugiego Azowa i Ajdara z zastępami poyebów stadionowych. Gardzę takim „ruchem”.

 46. Paliak said

  Do wojska nawet przy totalnej mobilizacji nie pójdę,- za stary, ale sercem jestem po stronie mordowanych ofiar, nie morderców. Faszystowski okupacyjny rzad III RP to kundle USA, a ja pluję na USA, uważam ich za największych ludobójców w dziejach świata. Ich fizyczne istnienie wyklucza pokój na świecie.

 47. Boydar said

  Tak trochę bez sensu …

 48. Piotr said

  Ad 45. Zerohero
  Chodzi mi przede wszystkim o to, że być może będą chcieli próbować się pozbyć tych patriotów wysyłając ich właśnie na wojnę. Przed tym przestrzega Grzegorz Braun.

 49. NICK said

  A który to? Ten Ewa Braun?

 50. marta15 said

  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3797519,rezerwisci-dostaja-wezwania-na-cwiczenia-38-tys-rezerwistow-do-przeszkolenia-cwiczenia-wojskowe,id,t.html?cookie=1
  komentarze pod arykulem swiadzczz wymownie ze wiekszosc lemingo nie ma zielonego pojecia o co w tym wszystkim biega.
  grunt to miec mieso armatnie, a najlepiej takie oglupiale , bezmyslne mieso armatnie. cymes.

 51. Boydar said

  Ewentualnie kuzynka Edyta.

 52. marta15 said

  „…Chcemy by tu pozostali” – powiedział Tomasz Siemoniak.

  Minister Obrony Narodowej zapewnia, że rotacja amerykańskich wojsk na terytorium Polski jest normalnym procederem trwającym w ramach europejskich ćwiczeń.
  Pytany jednak o stałą obecność sojuszniczych wojsk odpowiada: „O to zabiegamy, o tym rozmawiamy”. Jego zdaniem „Amerykanie zapowiedzieli, że w Europie Wschodniej, pozostaną tak długo jak będzie trzeba.
  Powinniśmy się zacząć PRZYZWYCZJAC DO do ich obecności”.

  W tej chwili w Polsce stacjonują żołnierze z 1. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej 3. Dywizji Piechoty, przybyli z Fort Stewart w Georgii (USA).
  Wcześniej GOSCILI ( ciekawe kto PLACI za te goscine) u nas żołnierze z 2. Pułku Kawalerii stacjonującego w bawarskim Vilseck.
  Rotacja wojsk amerykańskich odbywa się zgodnie z planem ogłoszonym w sierpniu ub. roku po spotkaniu Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych RP z dowódcą amerykańskich wojsk lądowych w Europie gen. broni Donaldem Campbellem.
  Po wymianie amerykańskich pododdziałów dwustronne treningi będą kontynuowane, a ich KULMINACJA przypadnie na maj i czerwiec, kiedy to do Polski przyjadą żołnierze z pozostałych krajów NATO na wspólne wielonarodowe manewry..
  .( czyzby planowali cos na maj lub czerwiec?? na pewno zostanie to poprzedzone jakim wydarzeniem z operacji falszywej flagi „false flag” , aby miec pretekst do ataku….pretekst MUSI istniec ,zeby lemingom zatykac tym geby i mozgownice”)……………..”

  http://reinert.neon24.pl/post/120578,do-polski-przyjedzie-10-tys-zolnierzy-nato

 53. marta15 said

  warto przeczytac. zwlasza komentarze

  http://reinert.neon24.pl/post/118791,nastolatka-pluje-na-groby-polskich-bohaterow

 54. Mały_kinol said

  Nie bardzo rozumiem na jakim terytorium mielibyśmy walczyć z tym wrogiem. Ktoś wkroczy do nas czy to nas rezerwistów wyślą za granicę choćby i bliską. ?? Ktoś może mi odpowiedzieć? Nikt nie zmusi mnie bym walczył na terytorium innym niż polskie w obecnych granicach.

 55. marta15 said

  ad 54 „..Nikt nie zmusi mnie bym walczył na terytorium innym niż polskie w obecnych granicach…”
  czy uwaza pan, ze w tzw . armii dowodcy sie pytaja laskawie zolnierzy na co oni maja ochote i czym im sie podoba, ze maja byc wyslani tu czy tam ???
  i jezeli zolnierz powie , ze on nie chce byc ,absolutnie, tu czy tam
  to jego dowodca mu laskawie mu odpowie : „dobrze synku , absolutnie szanuje twa decyzje”?

  Do czego to doszło… kobita wojskowości uczy…
  Admin

 56. NC said

  20 tysięcy zdeterminowanych ludzi z kałachami w ręku – to może być szansa i nadzieja.

 57. Maverick said

  Liderami komunistycznej rewolucji były żydowskie banki zachodnie z Niemiec i USA, czekistami mordującymi Rosjan, Polaków i innych byli żydowscy czekiści, strzelającym z potylicę w Katyniu Polakom byli żydowscy czekiści i wykonywali to z polecenia Innych rewolucjonistów Stalina i Beri tez Żydów. Polska ciemna masa nawet nie rozumie ze w 200 letnia niewolę wpadliśmy z powodu kreciej roboty żydostwa na terenie Polski, potem wrabiali nas w powstania których nie było szansy wygrać, dzisiaj wrabiają w kolejną wojnę a ci jak owce i barany dają się nabierać.

 58. NICK said

  (56) P. NC.
  A na co? Coś dobrego?

 59. marta15 said

  ad 55 co nieco wiem o wojskowosci …z filmow…:)
  i nie przypominam sobie, zeby w wojsku dowodca sie pytal byle kmiotka o to czy wyraza on laskawie zgode aby wyslac go tu czy tam.
  czasami , trzeba to przyznac, na niektore akcje wojsko najpierw pyta sie czy sa ochotnicy.

 60. Maverick said

  Media w obcych rękach podgrzewają atmosferę wojny, a Polacy coraz bardziej zaczynają przypominać rzesze Niemców zalewające ulice i z wyciągniętą ręką pozdrawiającą przejeżdżającego Hitlera w swoim kabriolecie.

  Ten co więcej nawołuje do wojny, więcej bzdur opowiada ten jest bardziej wiarygodny, prawie tak samo, jak spiralą propagandy przed napadem na Irak, czy na Serbię. Prym wiedzie chazarskie badziewie.

  Krzyczeć to małe piwko, ale gdy wywołają wojnę podpuszczeni poprzez kabałę to będzie dowód największej polskiej głupoty.

  Może chcą się pozbyć patriotycznych Polaków i wysłać ich na mięso armatnie, ale płacz będzie wielki i długi. Nawet nie zdają sobie sprawy ze w hipnozie wojny w jaką wpuszczają ich kabalarze i chazary mogą być wymazani z mapy.

 61. Pantelejmon said

  Dosyć juz w życiu widziałem. Byl Las Vegas i Las Palmas teraz bedzie Las Żagań

 62. kfakfa said

  ad59

  Pyta wtedy gdy w pierwszym szeregu stoi Chuck Norris ,albo Aron Norris

 63. kresowiak said

  Panowie jak coś się zacznie to spotykamy się w Sielcach nad Oką i wracamy do kraju

 64. marta15 said

  ad 50 zadnego szajsu z norrisami nie ogladam,
  Mowie o powaznych filmach typu „we were soldiers ” ,ktory zostalo zrobiony w oparciu o faktyczne wydarzenia w wojnie wietnamskiej.
  super film tak a propos. wart obejrzenia . Z Gibsonem w roli glownej.

 65. Mały_kinol said

  Ja napisałem co napisałem. Zadeklaruję swoje jak przyjdzie co do czego a Marta już myślała że oświeci rezerwistę bo w telewizorze zobaczyła. Co będę mówił to już moja sprawa. Nikt nie zmusi mnie do samobójczego wkraczania do obw Kalinigradzkiego ani na Łotwę czy Estonię czy Białoruś.
  Napewno jest to ambitniejsze niż jakieś bieganie do kibla za radą admina.
  Ma to niby wywołać skutki łagodniejsze niż otwarta deklaracja chęci zabijania wyłącznie banderowców?

  Myślałem, że chodzi o skuteczność, a nie ambicje… „ambitnie zdezerterować”, no no…
  Admin

 66. marta15 said

  ad 65 no i dobrze. mam nadzieje, ze pan tak zrobi jak tu nam pan deklaruje.
  oby.

 67. Maverick said

  Lucyferianie podają Polakom do picia eliksir hipnozy wojennej.

  Ci sataniści wiedzą co robią, coraz więcej naćpanych chętnych oddania swojej ofiary lucyferowi, jak w kultach Polacy zostają poddawani praniu mózgów. Świadomi na to nie dadzą się nabrać.

 68. NICK said

  No. Rozumiem: _kinol. Ale czy mały? „Napewno jest to ambitniejsze niż jakieś bieganie do kibla za radą admina.” „Napewno” ambitniejsze? A, na ten przykład, w czym?

 69. marta15 said

  ostatnio ogladalam dokumentalny film „Crisis hot line -veternas press 1”
  http://www.hbo.com/documentaries/crisis-hotline-veterans-press-1/synopsis.html#/
  ktory zajal sie tematyka przeogromnej ilosci samobojstw, jakie sa popelniane przez veteranow ostatnich wojen imperium usa/Israel. ( glownie Afganistanu I iraku) .
  „…od 2001 roku WIECEJ weteranow zabilo sie wlasna reka niz zostalo zabitych w walkach w Iraku I Afganistanie…”
  To jest w tej chwili potezny problem a USA . Przyczyna sa nie tylko tzw . PTSD ( post traumatic stress disorder) czy trauma jaka kazda wojna wywoluje .
  Przyczyna sa tez OPETANIA , jakich ci zolnierze, celowo trenowani na MASZYNY DO ZABIJANIA, doswiadczaja.
  NIe mozna bezkarnie mordowac ludzi. Zwlaszcza ,ze te wojny to nie sa wojny obronne, ktore w jakims tam stopniu moga jeszcze uzasadnic mordy ,
  ale to sa wybitnie wojny agresywne. Wojny w bronie interestow gloabalnych oligarchow, ich wladzy, ich pieniedzy, ich zlota ,ich ropy .
  Nie mozna z siebie zrobic besti i oczekiwac, ze ujdzie nam to bezkaranie.
  Z tych zolnierzy czesto zrobiono bestie( na uslugach Bestii) ,i temu tez nie moga oni zaznac spokoju po powrocie do kraju. Bestia zawsze zada ofiar.

 70. Mały_kinol said

  I tak mamy przes…ne. A ja już podczas mojej służby 10 lat temu dałem po sobie poznać że czasem mi odbija. Jestem tylko ciekaw czy moja akcja głośna na całą JW wówczas została gdzieś zanotowana skrupulatnie w moich papierach. Wolę odp…ć moim sposobem niż na jakimś klozecie.

 71. marta15 said

  ad 69
  co jest tez ciekawe ,ze oczywiscie w naszym , bardzo nowoczesnym , tzw. 21 wieku, wiekszosc ludzi ,a juz zwlaszcza tzw. psychiatrow/psychologow, NIE wierzy w opetania ,temu tez NIE sa w stanie oni pomoc tym tysiacom opetanych dusz ,
  ktore powrocily z piekla wojen, sami bedac tam reprezentatami ,( mniej lub bardziej swiadomie) demonicznych sil .
  bardzo dobra ksiazka , oparta o autentyczne fakty na temat opetan wsrod veteranow usa.
  W zyciu nic nie uchodzi na sucho. kazdy wybor jest albo wyborem po stronie dobra albo po stronie zla. Z wszelkimi konsekwencjami owego wyboru.
  http://www.goodreads.com/book/show/15802028-demon-camp

 72. marta15 said

  „..Evil then, for the moment, is the force, residing either inside or outside of human beings, that seeks to kill life or liveliness. And goodness is its opposite. Goodness is that which promotes life and liveliness.”

  Zło ( czyli SILY NIECZYSTE) , jest ta siła, zamieszkała w lub poza ludźmi,
  która dąży do zabicia życia lub żywotnośći.
  A dobro jest jego przeciwieństwem. Dobroć jest to, co promuje życie i żywotnosc …. ”
  M. Scott Peck, „People of the Lie: The Hope for Healing Human Evil”

 73. marta15 said

  „…There is no neutral ground in the universe: every square inch, every split second is claimed by God and counterclaimed by Satan.”
  C. S. Lewis

  „..Nie ma neutralnego miejsca we wszechświecie.
  Każdy centymetr kwadratowy, każdy ułamek sekundy jest zajety przez Boga i wyrywany ( roszczony sobie) Jemu przez szatana… „

 74. Mały_kinol said

  NICK!? a cóż Ty biedaku zrobisz jeśli Twój dowódca okaże się mieć nos odrobinę za duży wg Twoich standardów? Czy nie podejrzewasz że wówczas również będziesz zaniepokojony co odbije się na Twoich działaniach?

 75. aa said

  a gdyby tak wziasc przyklad ze Slowakow i olac te wezwania? Niech Komorowski wysle swego synalka-takze jego przydupasy-co Polacy maja do tego? Jak tak kocha Walcmana-Poroszenko to nie ma problemu-w koncu byly naczelny rozpierdaka Gruzji tez zapiepsza u niego-pewno tez placa niezle… Synalek Komora robi dla Gangsterow Pruszkowskich toz ma przeciez doswiadczenie i kieszen tez gleboka. Odnosnie Slowakow to na 10000 poborowych cos 1000 sie zglosilo-zreszta podobnie na Ukrainie… Ale jak znam Polakow to pewno pogalopuja jak nic mordowac w Noworosji-przeciez musza pomscic te pare setek co gnije w lasach kotla debalczewskiego…

 76. JerzyS said

  Mobilizacja i co dalej?

  Oni może i bron zmobilizowanym wydadzą,
  ale amunicji już nie,
  bo mogliby zmienić kierunek natarcia
  i ruszyć na Warszawę!

 77. marta15 said

  zydo-amerykanski Kongress ZADA/domaga sie wojny na Ukrainie.
  Bestia chce poczuc zapach slowianskiej krwi.
  http://www.ronpaulinstitute.org/archives/featured-articles/2015/march/23/congress-demands-war-in-ukraine/

 78. marta15 said

  sludzy szatana nie ustana poki krew sie nie poleje.
  http://rt.com/politics/243521-russia-blasts-congress-ukraine/

 79. Dzonyy said

  Panie Nick, Boydar, NyndrO jak jest tu w poblizu – chodu w lasy. Póki co, państwowe, więc możem. Z Gajowym na hasło się umówimy i zaczątek partyzantki już jest 🙂 Bo co , jak co, ale ktos tym bajzlem dowodzic musi 🙂

 80. gick said

  Ja tam się nie boję powołania. Przecież to jest niesamowita okazja do robienia PROPAGANDY. Akurat wszyscy, którzy czytają Gajowego – sytuację wojskową rozumieją. A więc panowie pierwszy rozkaz: Do agitacji ! Marsz! Przekonajmy nieprzekonanych i utwierdźmy w prawdzie tych, którzy ją znają.
  Przecież te ćwiczenia to jeszcze nie marsz na Ukrainę.
  Jakby faktycznie trzeba było iść na Ukrainę – to cóż, trzeba będzie zachorować.

 81. Boydar said

  Pan Nyndr0 ma chwilowy problem, gdyż został pozytywnie zweryfikowany.

 82. kfakfa said

  ad 70

  W „magazynach” ,które nie istnieją -nie ma ani broni strzeleckiej ani amunicji .O reszcie nie ma co wspominać.

 83. marta15 said

  tu ciekawa info udowadniajaca po raz tysieczny kto stoi za ‚rebeliantami” z Syrii.
  https://theuglytruth.wordpress.com/2015/03/24/free-syrian-army-terrorists-congratulate-netanyahus-election-victory/

  czy Polacy chca umierac broniac gwiazdy Davida, swastyki, banderowskiego tryzuba, masonskiego cyrkla i katownicy ,illuminackiej piramidy ,i roznych innych, okultystycznych symboli ,ktorych reprezentanci szykuja nam kolejna pozoge??
  czy Polacy dadza sie wmanewrowac ochoczo w wojne rozpetywana w celu ochrony interesow gloablistyczych lucyferianow??
  Czy chca, mowiac prosto i krotko, walczyc i umierac za Lucyfera, w jego obronie??

 84. mary said

  Oprócz rezerwistów rusza kwalifikacja wojskowa mężczyzn urodzonych w 1996r.,w latach 91-95, którzy nie mają określonej kategorii do służby wojskowej, a także kobiet urodzonych w latach 91-96, które mają kwalifikacje przydatne do czynnej służby wojskowej i kończących w roku akademickim 2014/2015 studia na wydziałach: medycyna, weterynaria, psychologia. Kwalifikacje obejmują też ochotników po ukończeniu 18 roku życia (ze strony http://mon.gov.pl/aktualności/
  A w moim mieście chyba nocą, bo wieczorem przechodziłam i nie było tablicy otwierają siedzibę sztabu….Pułku Ułanów Litewskich Oddział Kawalerii w …..

 85. Sołtys said

  A ja zrobię tak jak w tekście tej piosenki

 86. Wookie said

  Z KAT D Też biorą ?

 87. Boydar said

  Biorą, podobno do trzymania tarczy.

 88. RomanK said

  Nie do trzymania ale oslony…
  A swoja dorogo..to niby dlaczego najcizszym podatkiem ..czyli osobista sluzba za darmoche..maja byc obciqazeni tylko nieliczni obywatele???,..kiedy reszt sie wyproznia..pardon prozniaczy???
  NO taxation wityhout representation….Kazdy, kto nei b eirze udzialu w wyborach ma prawo konstytucyjne odmowiec sluzby wojskowej jako nielegalne podatkowanie…i zmuszanie do sluzby nieodplatnej…z narazeniem zycia… NIby na jakich zasqadfach i dlaczego??? Niech Prchate mobilizuja,,maja czego bronic???

 89. Siekiera_Motyka said

  Ad. 64 – Słysząc słowo „Ukranien” daje mi sygnał ze Mel całuje dupę Diabłu !!!!

  Nie było słowa „Poles”.

 90. Mały_kinol said

  Polakami wysłanymi w głąb Ukrainy dowodzić będą zapewne jakiś nowy karol świerczewski i zygmunt berling.

  Leszek Żebrowski nt obydwu.

 91. Stach said

  WOJNA
  Kto chce wojny..?
  Komu wojna potrzebna..?
  Zwykli ludzie nie chcą wojny.
  Zwykli ludzie giną, cierpią i walczą
  Dla bankierów, polityków są tarczą.
  To mięso armatnie – szubrawców.
  „Wojna, niech żyje wojna
  pieniążki sypią się…”
  Śpiewają bankierzy,
  Oni chcą wojny – nie dla siebie…
  Dla siebie zostawią zysk.
  Ty tylko walcz, zabijaj…
  Nadstawiaj pysk…
  A dla nich złoto…
  Majątki, zysk i zysk…
  Walcz i zabijaj innych,
  Tak samo jak ty niewinnych.
  Jeśli nie chcesz, i powiesz nie…
  To kulę ci wbije w łeb
  Jakieś gestapo lub NKWD.
  Warszawa 28 kwiecień 2014
  wolajacy@gmail.com

 92. Guła said

  @40

  Komentarz spod podanego linku
  „Pietrek Poniedziałek, 09 Marca 2015, 0:13
  Ha. Teraz wiem, że Piłsudski musiał dokonać przewrotu majowego. Taka sama degrengolada toczyła ówczesne władze jak dzisiaj. Jeden wielki kabaret i tumiwisizm.”

  @63

  Panie Kresowiak tak a nie inaczej. Bez względu co przydzielą tam się przezbroimy.

 93. Marucha said

  Re 92:
  Zastąpił jedną degrengoladę inną, o wiele gorszą, łamiąc przy okazji prawo.

 94. revers said

  co niektorzy juz teraz moga zaopatrzyc ukrow i siebie w mundurki, kuloodporne kamizelki

  http://www.kuloodporni.org

  takze odpornosc na wiedze nie zaszkodzi. 5 Armia swiata przyjmie kazdego co ma dwie rece, nogi – ostatnio nawet wyposazyla sie w czolgi Czarne Pantery ktore juz wprowadzono do walki.

  Kongres usraela upowaznil Obame do wyposazenia w ciezszy sprzet ukrow i ich przydupasow. Na to Duma upowaznila Putina do zajecia Nowejrosji.

 95. Baron Srul Radziwiłł said

  Szanowne Proszepaństwo!

  Ja jestem bardzo rozgoryczony na takie nastawienie polskie poborowe, że uny nie zabardzo chcą bronić nasze żydowskie interesy i tylko miślą jak tu sze od wojskowości wymigać.
  Czy to nie wielki wstyd i haniebność, żeby jakieś kategorie D mówić?

 96. kfakfa said

  który z tych byków ?

 97. russkij szpion said

  No cóż….. a ja powiem tak
  я поклялся союз с Советской армии, и никто не имеет меня не замедлился. Так Tuski и Коморовский и szoguny paszli дерево
  (tłumacz google:)

 98. Maverick said

 99. Zen said

  Latlerek szczeka Na dobermana…. Latlerek ma szczescie bo doberman juz powiedzial, Ze podniesie Na latlerka Tylko nozke ….

 100. Re: Artykul.
  Niech zadnemu Polakowi nie przyjdzie do glowy strzelac do Rosjan, ani wdawac sie w jakiekolwiek dzialania w rozpetywaniu III zydowskiej wojny swiatowej !!!!.
  (mobilizacja czy rektruturyzacja nie staja sie tego obligatoryjnym dzialaniem przeciwko naszym slowianskim braciom…(…).
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Wziales karabin, to zacznij myslec co masz z nim uczynic…by potem nie bylo za pozno…

 101. […] Za: https://marucha.wordpress.com/2015/03/24/rozpoczela-sie-natychmiastowa-mobilizacja-rezerwisci-maja-4… […]

 102. MatkaPolka said

  STRACHY NA LACHY

  Polaków straszy się agresją Rosji i zamienieniem Polski w popiół i kompletnym zniewoleniem

  A dlaczego Rosja ma w ogóle na Polskę napadać? A jeśli napadnie to, dlaczego ma zmieniać Polskę w Popiół i zgliszcza? Doświadczenie historyczne mówi zupełnie coś innego

  Od ok. 15 lat wszystko się zmieniło

  Rosja – ZSRR była kiedyś imperium zła.
  Dziś Imperium Zła jest USA i NATO – na wszystkich napadają
  Dla Polski Rosja była opresorem – aleteż opresora trzeba właściwie zdefiniować – przesladowcą Polaków było rządzone przez Żydów -NKWD, UB, SB.
  Trzeba pamiętać, ze z rąk żydowskich katów zginęło znacznie więcej Rosjan niż Polaków od rewolucji bolszewickiej aż po 1990 w Gułagach i katowniach NKWD
  Trzeba również pamiętać o tym, kto w istocie stworzył Komunizm – Komunizm stworzyli niemieccy żydzi – Marks Engels Lenin.
  Rewolucje bolszewicką Finansowała Międzynarodówka Finansowa i przegrane w I wś. Prusy – 50/50
  Znacznie większym prześladowcą Polaków był zawsze Prusak/Niemiec – jakoś nie pamieta się dziś o planowej eksterminacji Polaków przez zbrodniczą, nazistowską III rzeszę niemiecką.
  Dziś „politycznie poprawnie” – mówi się o zbrodniach „nazistów” ale nie Niemców, o zbrodniach „Komuny” –ale nie „o zbrodniach żydokomuny” człon „żydo” zniknął w cudowny sposób z tego słowa – Żydów zastąpiono jakomś bezosobową „Komuną”.

  Stalin zażydził Polskę, tak jak zażydził Polskę Piłsudski. Po II wś żydzi całkowicie opanowali Polskę.

  Tendencje w Rosji jak pokazuje doświadczenie ostatnich 15 lat sa zupełnie inne. Przymus i zniewolenie z okresu komunizmu Związku Radzieckiego zastąpiono chęcią – Partnerstwa i współpracy – stąd tez idea Wspólnoty Niezależnych Państw – Związek Radziecki rozwiązał się sam i oddał podlegle republiki czyniąc je niezależnymi państwami licząc na dobrowolne partnerstwo z byłymi satelitami. Dobra wole Rosji państwa NATO – Niemcy i USA uznały za oznakę słabości i natychmiast przystąpiono do agresji. Wykorzystując resentymenty antykomunistyczne – NATO po prostu zajęły te państwa i podporządkowały.

  Tymczasem zagrożenie ze strony Rosji zupełnie nie ma.
  To Polska na sprowokować wojnę z Rosją. – To obca agentura – „rzont polski” pcha Polskę do wojny.
  Rosja jest mocarstwem i Polska w jeden dzień lub w dwa dni zostanie pokonana – celem tej prowokacji jest jednak zupełnie, co innego:

  1) spowodować jak największe straty w Ludziach – wybić jak najwięcej Polaków rekami Rosjan ( bo przecież nie żydowskimi, nie niemieckimi, nie amerykańskimi – to „najwięksi przyjaciele”
  2) Zacementować na wieki wrogość Polaków do Rosjan – bo a nuż Polska i Rosja się połączyły w jedna wielka słowiańską potęgę i stanowiły zagrożenie dla Niemiec i USA
  3) Terenem konfrontacji militarnej uczynić Polskę – tak, aby Polska już nigdy z dna gospodarczego się nie odbiła

  Rosja nie da się prowokować do wojny i wojny nie chce. Wojnę chce USA i Niemcy – czyli odwieczny agresor, a właściwie ich przywódcy ZOG – Zionist Occupied Goverment rządy opanowane przez Syjon. Społeczeństwa żadnej wojny nie chcą.

  Polska i Rosja zawsze była napadana przez Niemca jest to historycznie udokumentowane.

  Pan Gazowy Putin chce handlować gazem chcę współpracować z zachodem odbudować swój wielki kraj w oparciu o dobrosąsiedzkie stosunki, ale Międzynarodowy Żyd i Międzynarodowy Krzyżak nie chcą się na to zgodzić – chcą panować. – Chiński polityk nazwał to polityka 0 – 1 – ZERO – JEDYNKOWA – albo my albo zero.

  Polskę straszy się wojna i okupacją, a tymczasem już Polska jest pod okupacją. Na terenie Polski stacjonują wojska NATO – USA i Bundeswehry – wbrew Konstytucji RP.

  Polska już jest pod okupacją rządu ZOG- jest skolonizowana przez Międzynarodowego Żyda i Międzynarodowego Krzyżaka – z Brukseli, Berlina, Tel Avivu, Waszyngtonu
  Majątek polski został skradziony i znalazł się w ręku Szwaba. Polacy są zniewoleni – wszystkie profity z kolonii polskiej płyną na zachód przez system bankowy. Depopulacja i regres gospodarczy narodu jest większy niż w drugiej wojnie światowej.

  Świadomość narodowa, myślenie polityczne, jakikolwiek opór są miażdżone przez olbrzymią machinę propagandową Żydo Germana – 80-100% prasy i mediów jest w Polsce w rekach niemieckich.
  Polska ma pozostać kolonią i jakiekolwiek zbliżenie z Rosją jest niedozwolone; jedyne dopuszczalne formą zbliżenie z Rosją – to jako mięso armatnie lub żywa tarcza

  Agresja na Polskę jest Totalna przy użyciu totalny siły środków przymusu pośrednich i bezpośrednich.

  Żeby wyzwolić się spod ciężaru tej tak zmasowanej propagandy trzeba kompletnie zmienić sposób myślenia, który jest nam narzucony, tak jak narzucony jest wróg i pole konfrontacji.

  Nie Rosja jest wrogiem współczesnym Polski; – wrogiem i okupantem Polski jest Niemiec – i zawsze nim był – to przecież Polska jest dziś skolonizowana i okupowana i to przez Niemców, a nie przez Rosje.

  A wiec trzeba zwrocić karabiny przeciw okupantowi – Żydom i Niemcom okupującym Polskę

  Ciągle użalamy się, że jesteśmy ofiarami agresji i napaści Niemiec i Żydów. Może jednak włączyć myślenie i zacząć myśleć kategoriami kategoriami zwycięzcy a nie kategoriami przegranego, w kategoriach interesu polskiego, a nie obcego.

  Zastąpmy wiec koncepcje oporu przeciw „Drang nach Osten” koncepcja „Dragn nach Western” – „Marszu na Zachód”

  To była jedyna słuszna koncepcja wobec agresji Niemiec na Polskę w II wś – Niemcy zostały pokonane”.

  Wobec takiego stanu bezprecedensowy agresji można przeciwstawić się jedynie siłą.
  A jedyna siłą, która jest w stanie się przeciwstawić agresywnemu światowemu Syjonizmowi jest Rosja i Chiny

  Wojny boją się żydzi, a straszą wojną Polaków, bo wiedzą, że wyniku wojny skończy się ich okupacja i panowanie nad Polską i Polakami.

  Wojna zawsze jest nieszczęściem dla każdego narodu i społeczeństwa.

  Ale

  W czasie drugiej wojny światowej zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka obróciła Polskę kupę gruzów.

  Rosja w czasie drugiej wojny światowej przepędziła niemieckiego okupanta i po zwycięstwie nad Niemcami i będąc w rosyjskiej strefie wpływów naród polski Polskę odbudował.
  Po drugiej wojnie światowej Rosja sowiecka Polskę podporządkowała, ale też i odbudowała z pożogi zostawionej przez Niemcy

  Po okresie opresji żydowskiego UB i NKWD Polska została odbudowana. Rosja była gwarantem stabilizacji politycznej i militarnej i nie tylko dla Polski, ale dla całego regionu. W okresie gierkowskim osiągnęła szczyt swego Rozwoju. Polska gospodarczo była rankowana na 10 miejscu w świecie

  Po ponownym wejściu w sferę wpływów Niemieckich ponownie dla Polski nastąpił regres gospodarczy i polityczny

  Królestwo Polskie niegdyś było potęgą i Księstwo Moskiewskie również.
  Przypomnij to Prusy doprowadziły do upadku Polski wyrosły na trupie Polski, jak również uzależniły Rosję – zawsze to robią i zawsze to robili. Pod butem pruskim Polska była niszczona miażdżona – Prusy Polskę niszczyły, niszczą i będą niszczyć.

  Nawet w okresie Królestwa Polskiego pod protektoratem Rosji polska gospodarczą rozkwitała tymczasem Księstwo Wielkopolskie pod butem pruskim miał się znacznie gorzej.

  W okresie PRL-u namiestnicy Stalina i Bieruta wprowadzili do Polski terror. Zmieniło się to po 53 r po śmierci Stalina, aby pozostając w strefie wpływów Rosji

  Dzieci i wnuki Bieruta i Stalina Polski z rąk nie wypuścili – zastąpili innym rodzajem zniewolenia
  Oddali Polskę w ręce Niemców -w ręce nowego pana.

  Permanentny niedobór dóbr konsumpcyjnych zastąpiono „lizaniem miodu przez szybę”, dano wolność do podróżowania a nawet do stałej emigracji za chlebem. Nowy pan zamiast Polaków uwłaszczyć na dorobku życiowym ich rodziców to Polaków wywłaszczył – czyli okradł i przywłaszczył, przymus fizyczny zastąpiono przymusem bankowym…. itd. itp.

  Rosja i Chiny w czasie ostatnich lat przeszły olbrzymie przemiany; Chiny stały się największym mocarstwem gospodarczym na świecie. W Polsce pod butem niemieckim nastąpił wyraźny regres

  Wojny z Rosją boją się Niemcy i Żydzi, a nie Polacy, bo wyniku wojny mogą stracić nad Polską panowanie. A polska może zrzucić kajdany .
  Wystarczy zdefiniować właściwie wroga – Niemca i Żyda – i zwrócić karabiny przeciw nim.

  Rosji nie napadać, a z Rosją się dogadać. Dziś Rosja to zupełnie inny kraj niż 35 lat temu.

  Rosja poszła w ciągu ostatnich 15 lat do przodu, Chiny stały się największa potęgą przemysłową wyprzedzając USA.

  W Polsce nastąpił olbrzymi regres gospodarczy i demograficzny – wmawia się jednak Polakom, że Polska w 1990 r. stała na skraju przepaści –a dzięki naszym umiłowanym przywódcą i zrobiła wielki skok do przodu – „awans cywilizacyjny”, a dzięki napadowi na Rosję to już się tak wzbogacimy, ze nie będziemy mieli, co z pieniędzmi zrobić i będziemy opływać w luksusach

  CZAS WŁĄCZYĆ MYŚLENIE – postępować dokładnie odwrotnie niż nam podszeptuje okupant

  A wiec program polityczny wobec okupacji ŻydoGermańskiej i podszeptom do popełnienia popełnienia przez Polaków zbiorowego samobójstwa jest taki:

  Przyjdź Putinie -Polska ginie
  Powieś Żyda na kominie
  Nie zatrzymuj się w Berlinie
  Ani też na Ukrainie
  dla Szkopa wielkiego kopa
  Niech Szkop se za Łabą ginie.

  Latarni ci u nas dostatek
  Zawiśnie z Kne-sejmu gagatek

  Dla Polski nieszczęście minie

 103. MatkaPolka said

  Oświadczenie 38 letniego st. kpr. Rezerwy

  Ja 38 letni, st.kpr. rezerwy uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę jako patriota w DRUGIM szeregu do walki z najeźdźcą!

  W drugim szeregu, zaraz za pierwszym w którym atak na wroga przeprowadzać będą: Kaczyński, Tusk, Kulczyk, Michnik,Solorz, Macierewicz, Piechociński, Palikot, Miller, Korwin Mikke, członkowie Sejmu i Senatu (i ich synowie i córki), komornicy, sędziowie i prokuratorzy.

  Gdyby ci najwięksi patrioci z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki każde wezwanie skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowane!

  Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za celebrytów: polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, Dzielnego Sakiewicza nieomylnego Palikota albo Milera.

  Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską, UOP, SBŚ, i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki.

  Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, policjantów, fotoradary, podsłuchy.

  Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków.

  Więc już dzisiaj możecie mnie zamknąć.

  Tak naprawdę to jest przykład pięknej obywatelskiej postawy. Nasi przywódcy od kołyski staja dla nas w pierwszym szeregu. Byli pierwszakami a postawówce, prymusami w liceum, studia wieńczą co najmniej doktoratem lub profesurą. Pierwsi do prześladowania pierwsi do internowania. Teraz pierwsi do rządu, pierwsi na trybunach, w pierwszych ławach w Sejmie i w pierwszych w kościele.

  Jak można im odmówić prawa walki w pierwszej linii frontu?

  PS. Jak myślę, jedna jaskółka nie czyni wiosny i jedna wątpliwość nie zachwieje zdolności obronnej naszego mocarstwa wzmocnionego 15 tys. comando z NATO (które prawdopodobnie wystawi dzielne Wojsko Polskie). Nasze siły obronne zostaną wzmocnione milionami nowych dobrze wyszkolonych żołnierzy którym przydziela się już polskie obywatelstwo. Przygotowuje się też środki w kwocie iluś tam miliardów na pokrycie kosztów podróży. W międzyczasie nasz mądry rząd wysłał kilka milionów nieporadnych na zmywaki co pozwoli przygotować miejsca na kwatery dla nowej generacji obywateli.

  Wszystko będzie dobrze.

 104. Dzonyy said

  Jak świat światem, nie będzie Niemiec Polakowi bratem.

 105. ERROR 404 NSZ said

  Ad 40.

  Listę sku…ów wykazać i przed bronkobusami, dudobusami nosić by ludziom wreszcie w tych pustych łbach coś zaczęło kiełkować, z jakimi
  łajzami mają do czynienia.Przecież te sprzedajne k…y plują na Polskę…

 106. Przecław said

  dot.102
  „Żydów zastąpiono jakomś bezosobową „Komuną”.”
  „Polska w 1990 r. stała na skraju przepaści –a dzięki naszym umiłowanym przywódcą i zrobiła wielki skok do przodu ”

  Bój się Boga Matko Polko ! Ja lubię Panią czytać, ale skąd te żenujące błędy ortograficzne ? A może to tylko wklejka, jeśli tak to czemu nie jest to zaznaczone ?

 107. Boydar said

  Panie Przecławie, błędy ortograficzne idzie poprawić. Zmiany w miózgu, trudniej.

 108. Łysenko said

  Co to k**wa ma być w ogóle , ja jestem juz 8 lat na obczyźnie i wciągu tego czasu 3 razy probowalem wrócić do kraju który mi robił bardziej pod górkę za każdym razem , i teraz co mam potulnie wrócić i bronić tych urzedasow H im w D, a poza tym mam kat D.

  Jeżeli to „urzędasy” są dla Pana głównym problemem Polski, to musi Pan jeszcze wiele się douczyć.
  Np. studiując gajówkę.
  Admin

 109. http://bezprzesady.com/aktualnosci/szykuje-sie-wojna-rezerwisci-wzywani-do-wojska fragment: – „…Wydamy 8 miliardów w tym roku na armię. Będą to zakupy amunicji pocisków manewrujących i śmigłowców szturmowych. Doposaży się też marynarkę wojenną. Nie lepiej jednak wydać pieniądze na ogólnopolski program szkoleniowy? Strzelecki program szkoleniowy. Dziś wojny toczą się w miastach. Najlepszą obroną w takim przypadku jest tzw. „zbrojna neutralność” a więc totalne przygotowanie całego społeczeństwa do walki ( Pomysł „pospolitego ruszenia” dla polskiej armii. ; Dostęp do broni palnej, czy potrzebny? )…. http://bezprzesady.com/aktualnosci/radni-nie-beda-powolani-pod-bron-dotyczy-to-tez-calej-gorki-politycznej-panstwa – jak widać są ludzie czujni którzy zauważają symptomy i umieją dodać 2 do 2.
  Ale reszta społeczeństwa?

 110. kfakfa said

  Chazarom nie chodzi o żadne Uzbrojenie i wyszkolenie” -to jest bicie piany.Oni od 1990r. wyprowadzają kasę z Polski. Jest to kolejny skok na kasę.Nikogo nie wyszkolą ani nie uzbroją.Na stronie MON jest doskonale opisany sposób walki w mieście- II wojna czeczeńska. Jak doskonale wyćwiczeni Czeczeńcy rozwalili Rosjan.To tylko POkazówka ,chazarsko-mongolska.

 111. revers said

  No potem rosjanie rozwali czczenow, bo mysleli ze jednym pulkiem zmechanizowanym bez oslony jak w Czechoslowacji w 1968 roku w Pradze wjada do centrum Groznego, wpadli w okrazenie. Tylko szkoda ze MON nie pokazal jak rosjanie graja sobie na pianiinie, miedzy akcjami zbrojnymi, dobre zlapac rytm przy muzyce np. Szostakowicza, tempo, i systematycznie neutralizowac punkty ogniowe.

  Z opisow rosjan tez wychodzilo zielonowstazkowy ostrzeliwal sie z za murku, prrzywalil specnaz z bazooki i plama zostala po czeczenie.

  Wycwiczeni i uzbrojeni, zdjecia z plecakami granatnikow przeciwpancernych na plecach czeczenow jakie znajdzie sie na stronie tzw. „rozwalonego” pulku po rosyjsku, swiadcza ze dobrze przygotowani byli, z zapasami, dobrze zasponsorowani $$$$ z zachodu.

  Wychodzi na to ze Knesejm zostawil lasy panstwowe do cwiczen wojsku, ale jak sie sytuacja na Ukrainie ustabilizuje wg. scenariusza balkanskiego to 50% gajowych pojdzie w odsiadke, a z 50% moze dostanie prace u nowych wlascicieli lasow polskich bo we Francji msoski juz od dluzszego czasu aktywnie reklamuja lasy polskie na sprzedaz.

 112. Anonim said

  Cześć, mam pytanie jeśli sie wymeldowalem z Polski i nie mam żadnego meldunku i mieszkam za granica to nie mogą mi przesłać nigdzie wezwania co nie?

 113. lukasz said

  Takie karty mobilizacyjne to wpierw powinni wyslac wszystkim politykom w calym sejmie.Ja za nich walczyc nie bede.

 114. marta15 said

  „…Przejeżdżający własnie przez Polskę konwój armii amerykańskiej cieszy się większym wzięciem niż Bronkobus. Chłopaki poklepują po plecach, sympatycznie pozują do wspólnych fotek, a dzieci czują się jak żywcem przeniesione do amerykańskiego filmu. I bardzo dobrze. Jakbym był na miejscu, też sam chętnie poszedłbym z dzieciakami zobaczyć.
  A jaki to ma związek z obecną sytuacją geopolityczną, z antyrosyjską polityką realizowaną przez neo-con [ = eskimosi komunistycznej proweniencji udający konserwatystów ] na Ukrainie?
  Otoż nie ma żadnego i tej własnie wersji musimy się trzymać, jesli chcemy przetrwać.
  Tymczasem straszny Putin zamierza zrobić rzecz straszną, a mianowicie znacjonalizować Centralny bank Rosji.
  Byłby to oczywiscie antysemityzm, jakiego od czasów Nabuchodonozora babilońskiego swiat nie widział i mamy jak w banku, że tzw. „rynki finansowe” zareagują wojną. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie będzie to wojna globalna
  ( Putin w odróżnienu od Saddama czy Kadafiego ma atomówki ), a jedynie przez posredników ( war per proxy ).
  Ale co innego robić Amerykanom laskę za darmo, a co innego służyć za bezinteresownego posrednika w wojnie przez posredników.
  Mamy wprawdzie bogatą tradycję wykrwawiania się w powstaniach przeciw carskiej Rosji w interesie Prus, Belgii, Francji czy Wielkiej Brytanii, za każdym razem pogrążając się w cywilizacyjnym regresie.
  Rzecz w tym, że kolejna próba samobojcza z naszej strony tym razem się by się powiodła.
  Dlatego też skoro już mała wojna Ameryki z Rosją jest nieunikniona,
  to niech toczy się wzdłuż Dniepru, a nie Wisły, a my – póki ostatni banderowiec żyje – stójmy cierpliwie z karabinem u nogi.
  A tymczasem fotki z amerykańskimi zołnierzami – jak najbardziej….”
  http://macgregor.neon24.pl/post/120635,slodkie-fotki-z-amerykanskimi-zolnierzami

 115. Ktoś komu zależy said

  Jakby w 1939 roku wszyscy mięli takie podejście, to 1-go września byłoby po wszystkim i do tej pory królowałyby nazistowskie Niemcy….

  A jeżeli Polacy oleją i osrają pobór do wojska – to co się stanie?
  Admin

 116. kfakfa said

  Co by było ,gdyby Polacy przystąpili do koalicji z Adolfem ,a nie stawiali opór Rosjanom i Niemcom ? Bo jak „wyszliśmy” to chyba widać ? Nie było by chazarskiej gatki : wojnę „przeżyli” sprytni chazarzy , a naiwni Polacy położyli głowy.

  Odgrzewane danie.
  Jaka koalicja? Z kim? Z tym, co miał plany wymordowania Polaków?
  Admin

 117. rumcajs said

  uważajcie na pole elektromagnetyczne w wojsku. Po siedmiu latach pracy w wojsku jako pracownik cywilny mam zmiany w nadnerczach (typowa zmiana pola), nie poczuwają się do odpowiedzialności, tylko nasyłają policje że to takie zboczenie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: