Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Włodek o Polityka równowagi
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Czesi do żołnierzy USA: „spóźniliście się 70 lat”

Posted by Marucha w dniu 2015-03-30 (Poniedziałek)

W ramach operacji „Dragon Raid” amerykańscy żołnierze przejeżdżali wczoraj przez terytorium Czech. Pewna grupa mieszkańców kraju zgotowała im także dość oryginalne powitanie.


Przejazd amerykańskich wozów opancerzonych Stryker z 3. Szwadronu 2. Pułku Kawalerii USA wzbudził duże zainteresowanie Czechów. Na powitanie żołnierzy wyszły mające flagi, a także transparenty. Na jednym z nich zamieszczono napis: „Spóźniliście się 70 lat”, nawiązując tym do sytuacji z końca II wojny światowej.

Amerykańscy żołnierze są w drodze do swojej bazy w niemieckim Mannheim.

twitter.com / Kresy.pl
http://www.kresy.pl  (tamże więcej zdjęć)

Komentarze 22 do “Czesi do żołnierzy USA: „spóźniliście się 70 lat””

 1. Birton said

  jak to dobrze, że przynajmniej żydowscy żołnierze amerykańscy na pewno nie pochodzą od małpy

 2. Dinozaur ( z Neandertalu ) said

  Hmmm… Dinozaur przypomina sobie , jak w końcu lat 50-tych śp: Ciocia Dinozaura ( z Karpacza ) pokazywała mu drogę w Swieradowie Zdroju ( od strony Czech ) rozjeżdżoną pod koniec wojny przez amerykańskie czołgi , która potem zawróciły grzecznie do owych Czech .
  Pozdrowienia
  Dinozaur ( z Neandertalu ).

 3. RomanK said

  A u nas pokazywalo w TIVI piekne polskie dziewczyny, ktore chcialy byc rozjechane przez nasze ciemne Marines.

 4. veri said

  W Heidelbergu Niemcy fetuja 70-ta rocznice wyzwolenia ich ( przez US-boys ) spod niemieckiego nazizmu 🙂 … biedni Niemcy !

 5. veri said

  ” Amerykańscy żołnierze są w drodze do swojej bazy w niemieckim Mannheim. ” –

  – no to sie chlopaki zdziwia … pod ich nieobecnosc Niemcy przerabiaja ich koszary na osiedle mieszkaniowe ( wczoraj tam przejezdzalem ).

 6. I od teraz w mojej obecności said

  I od teraz w mojej obecności niech nikt nie mówi, że Czesi „jaj” nie mają…. bo z liścia 🙂

 7. Siekiera_Motyka said

  No proszę, Czechy wiedzą co powiedzieć Amerykanom, „Yankee Go Home”. A Polacy czekają na zniesienie wiz, co Czechy mają.

  http://russia-insider.com/en/us-armys-dragoon-ride-sparks-anti-american-protest-czech-republic/5139#disqus_thread

 8. US Army przyjechało PODRZEGAĆ do wojny z Rosją i KONFLIKTOWAĆ Europę ! said

  US Army GO HOUME !!!

  Czy obecni Czesi STRACILI rozum ?

  Czy WIDZICIE jak bardzo jest NAGŁAŚNIANY ten DEMONSTRACYJNY i ZACZEPNY RAJD ok. 120 do 200 pojazdów opancerzonych przez całą Wschodnią Europę jak najbliżej granic Rosji przez tych zabijaków US Army.

  Żydowscy BOLSZEWICY po tym jak zostali przegnani z Kremla po 1991 roku spakowali manatki, wypchali sienniki z nakradziną forsą w zbankrutowanym przez zydów ZSRR i wyjechali z ZSRR-Rosji do USA, gdzie się zkrzykneli, podłaczyli do żydowskiej mafii panoszacej się w USA i obskoczyli już po całości Biały Dom w Waszyngtonie jak karaluchy w śmietniuku.
  Teraz oni stali się „rządem waszyngtońskim” nazywanym NEOKONAMI i wymusili ten DEMONSTRACYJNY przejazd ok. 200 wozów pancernych przez wschodnią Europę.

  Demonstrują w sposób fizyczny, że mają tych sprzedajnych kacyków syjonistycznych sprzedajnych „europejasów” czyli „polskich polityków warszawki” i Polskę w swoich szponach, mogą teraz zrobic z nami Polakami co tylko im się UBZDURA.

  Zgoda rządów „warszawki” czy też obecnego „rządu praskiego” na ten demonstracyjny RAJD US Army w Polsce i na terenie Czech świadczy o tym, że te „rządy warszawskie i praskie” będą wykonywac wszystkie ZAMÓWIENIA żydo-masońskich rządów waszyngtońskich.

  Prawdopodobnie były prezydent Czech Vacław Klaus(okres urzędowania: 7 March 2003 – 7 March 2013) by się NIE zgodził na ten zaczepny RAJD US Army przez Czechy, gdyż on WYRAŻĄŁ bez skrupułów poważne zagrożenie dla Czech od żydo-amerykańskiej DOMINACJI w Europie Środkowej i Wschodniej, po tym, jak służby specjalne żydo-amerykańskiego CIA inspirowały do KRWAWEGO konfliktu, organizowania krwawych maskr cywilnej ludności w byłej Jugosławi.

  Żydzi rządzący w Waszyngtonie DZIWNIE wspierali muzułmańskich Albańczyków z Kosowa (to jest dzicz muzułmańska, która pozostała w Europie i się rozmnożyła po rozbiciu armii tureckiej przez Jana III Sobieskiego w 1683r) aby ci masakrowali Serbów co miało na celu rozbicie na kawałki państwa Jugosławia. Albańczycy muzułmańscy zniszczyli – zrównali z ziemią WSZYSTKIE kościoły chrześcijańskie na terenie obecnego Kosowa, a żydo-władza waszyngtońska UDAJE, że tego nie zauważyła …

  Pod POZOREM jak zwykle „amerykańskiej misji pokojowej” w Jugosławi US Army zrzuciło 25 tysięcy ton bomb na Jugosłowie w 1999 zabijając pond 35 tysiecy cywili za co USA nie zostało rozliczone za to ludobójstwo.
  US Army rozwaliło tą Jugosławie w celu utworzenia sztucznego państwo Kosowo na ZRABOWANEJ rdzennej ziemi Serbów, aby na terenie tego utworzonego Kosowa utworzyc NAJPOTĘŻNIEJSZĄ BAZĘ wojskową US Army w Europie, po tym jak zostali wygnani z Niemiec przez zjednoczone Niemcy.

  Ten DEMONSTRACYJNY przejazd ok. 200 opancerzonych wozów US Army ma pokazac Rosji, że Europa Wschodnia jest teraz pod żydo-amerykańska KONTROLĄ. JANKESI BLOKUJĄ nasze drogi powodując poważne korki uliczne, poważne opóźnienia oraz ZAKŁUCENIE lokalnych systemów transportu w Polsce i krajach gdzie odbywa się ta żydo-masońska POKAZÓWKA.

  A CZEMU innemu ma SŁUŻYĆ ta DEMONSTRACJA SIŁY i jechanie przez całą Wschodnią Europę tych imperialistów US Army ?
  CHCIWY ludobujczy rząd „żydo-waszyngtoński” usiłuje ZESTABILIZOWAĆ i skonfliktowac Wschodnią Europę dla swoich DORAŹNYCH potrzeb !
  Właśnie PO TO jest ta MASKARADA przejazdów JANKESÓW kolumn sprzętu wojennego na drogach Europy!

  Nam Polakom NIE jest to potrzebne do NICZEGO ta demonstracja SIŁY US Army w Polsce !
  Niech WYPER*ALAJĄ z Polski te zabijaki US Army identycznie jak Armia Czerwona i przestaną KONFLIKTOWAĆ społeczeństwo w III RP na zamówienie żydo-warszawki !

  Już wystarczy, że US Army ZRUJNOWALI Irak, SPALILI panstwa Libje, Afganistan, wcześniej Wietnam, zorganizowali-sfinansowali KRWAWY konflikt tzw. „Arabską Wiosnę” 2011 i sfinansowali oraz zorganizowali ten konflikt na Ukrainie tzw. „Pomarańczową Rewolucje” w 2004 roku.

  W 2014 roku za kwotę $5 miliardów zorganizowali awanturę o nazwie Majdan w Kijowie w celu WYGENEROWANIA POTĘŻNEGO KONFLIKTU narodowościowego pomiędzy Ruskimi i Ukraińcami który WGONIŁ tą Ukrainę w bardzo KRWAWAĄ SECESYJNĄ wojne domowa, która do tej pory już pochłonęła życie ponad 50 tysięcy ludzi !

  To żydo-masoński „rząd waszyngtońskie” na spółkę z żydowskim lobby grasującym w Brukseli sfinansowali i podsycali ukraińskich nacjonalistów post-banderowskich UPA do mordowania ruskich i jest WINNY rozwalenia oraz separacji BYŁEJ sztucznej Ukrainy, która jest w rozsypce.

  A teraz żydo-masoński „rząd waszyngtoński” PODPUSZCZAJĄ orz WYMUSZAJĄ do wojny Ukraińsko-Rosyjskiej wpychając w to PIEKŁO Polaków !

  WYNOCHA z Polski wy MORDERCY US Army by TYLKO gdzie się pokażecie to zaraz jest KRAWAWA WOJNA bo już NIC więcej NIE MACIE innego do zaproponowania Światu, oprócz tego, aby kogoś OBRABOWAĆ po tym jak zainstalujecie SIŁĄ te żydo-bank-sterskie ZŁODZEJSKIE CITI banki tych złodzieji żydów Morganów, Sorosów, Roschalied i innych ZALEGALIZOWANYCH przez was złodzieji wy zdegenerowani ZBOCZEŃCY !

  Uzbrojeni po zęby zabijaki US Army PANOSZĄ się po całym świecie po CUDZEJ ziemi tysiące kilometrów ODDALENI od swojego domu i to wszystko jest „cacy” w żydo-amerykańskiej propagandzie.
  Natomiast, gdy RUSKA armia porusza się po własnej ruskiej ziemi, na ruskim terytorium czy to w okolicach Ukrainy, gdzie Ukrańcy dokonują MASOWYCH MASAKR ruskiej ludności to ci KŁAMCY awanturnicy żydoskie „rząd waszyngtoński” krzyczy o „ruskiej AGRESJI”.

  To jest dopiero FAŁSZ i obłuda tych zabijaków z Waszyngtonu używająca ZAFAŁSZOWANYCH podwójnych przez nich standartów. USA zarządzany przez żydów to banda KŁAMCÓW.

  Gdy rosyjskie wojska jerzdzą swoimi pojazdami wojskowymi po ROSYJSKIEJ ziemi, to BOLSZEWICKI Waszyngton gardłuje, że to wywołuje NAPĘCIE międzynarodowe, natomiast gdy zabijaki US Army WEPCHALI się do Estonii czy Polski tutaj chamsko ĆWICZĄ swoją imperialne GRY wojenne, to wszyscy mają siedziec cicho i udawac, że się nic nie dzieje !
  US Army panoszy się dookoła całej Rosji dosłownie kilka kilometrów od granic Rosji i tam organizuje ZACZEPNE manewry nie tylko w Europie ale też i w Azji.

  Czy sobie WYOBRAŻACIE, gdyby tak armia ROSYJSKA zrobiła taki podobny RAJD 150-u samochodów PANCERNYCH gdzieś w Meksyku lub w Kanadzie kilkadziesiąt kilometrów od granicy z USA?
  To dopiero byłby KRZYK tych WSTRETNYCH awanturników żydo-waszyngtońskich OSZUŚTÓW, że to jest AGRESJA na cała Amerykę.

  Rządzący BOLSZEWICY NEOKONI w Waszyngtonie mają DOKTRYNY agresji i zaborczego PODPORZADKOWANIA sobie całego Świata za pomocą żydo-globalizmu NWO, gdzie ŻYDZI mają byc KASTĄ rządzącą.
  US Army jest WYKONAWCĄ wprowadzania DOKTRYN agresji NEOKONÓW i wszystkich zaczepnych WOJEN, aby za pomocą KRWAWEJ przemocy instalowac ŻYDÓW lub posłusznych im KACYKÓW jako władza we wszystkich krajach świata.

  Przecież wszędzie gdzie się tylko pojawi się US Army na świecie to zaraz potem jest tam KONFLIKT społeczny i zorganizowane przez nich „KOLOROWE rewolucja” i KRWAWE rebelie i OBALANIE im nie posłusznych rządów w kraju w którym pojawia się ten żydo-mafijne ZABIJAKI John McCaine czy Kerry lub Obama narzucający używanie papieru toaletowego „US dolar” drukowanego w żydowskich drukarniach bez jakiej kolwiek kontroli!

  Takich demonstracyjnych przejazdów US Army NIE MA nawet w USA, więc JAKĄ rolę ma spełnić ta demonstracja w Europie Wschodniej ?

  “Massive NATO military drills near Russian border underway”

 9. Cadyk said

  Czesi są jedynym narodem, który w marcu 1999 roku w trakcie agresji na Jugosławię, aktywnie wystąpił przeciw tej zbrodni, rozkręcono tory kolejowe w kilku miejscowościach przez które miały przejechać transporty NATO…

 10. Marcin said

  Ad 4

  Heidelberg uważają za swoje miasto. Mogli zbombardować tak jak Heilbronn a tego nie zrobili. Piękne miasto.

 11. marta15 said

  a tymczasem Polacy lacza sie jednym chorem z neo-bandreowcami.

 12. Kukiz jest PŻYTECZNYM said

  Kukiz był i jest PŻYTECZNYM IDIJOTĄ żydo-masoństwa !

 13. marta15 said

  ad 11
  na tym zdjeciu przypomina mi on tego szatana z filmu Pasja Gibsona.
  Ten sam „wdziek” i spojrzenie, a i kaptur tyz.

 14. kasia said

  Panie Marucha na kogo głosować , bo załamać się można jak Boga kocham wszędzie śmierci zdradą albo głupotą

 15. outsiderR said

  RE 12

  Zastanawiam się – czy to tylko pożyteczny idiota?
  Śpiewał nie tylko w jednym chórze z banderowcami, ale i całkiem miłą piosenkę o proboszczu, co się zbliża…

  Patrząc na jego nosek… bliższy mi się on wydaje etnicznie (jako „Polak i katolik”)
  autorowi WC Kwadransa (nazwiska nie pomnę 😉 )

 16. vortex said

  No i mamy problem, świat ma problem – psychopaci u władzy w USA, czystej wody psychopaci. Oni sobie tak prężą muskuły jak zakompleksiony młodzian który ładuje się anabolikami żeby wreszcie zaimponować jakiejś dziewczynie. A jest tak, że im się od dawna kładą dokładnie wszystkie programy zbrojeniowe, mimo absurdalnie wysokich nakładów na zbrojenia (tam zdaje się poziom demoralizacji jest już tak duży, że wszyscy te programy koncerny traktują wyłącznie jako fajną okazję do wydojenia kasy, ani myślą stworzyć cokolwiek co ma wartość bojową). Zupełne zidiocenie w USA i skrajna demoralizacja, to obecnie kraj głupich zdemoralizowanych ludzi z ewidentnymi problemami psychicznymi. Według wszelkich analiz nie mają żadnych szans wygrać wojny z Euroazją ( Rosja, Chiny, Indie). Bo aby podbić obcy teren przyjmuje się że trzeba mieć 3 krotną przewagę. Gdzie tam im do tego?
  Kiedyś podobnie zafikał raz Chruszczow, zrobił dużą awanturę, ale szybko się zreflektował (albo ktoś go w łeb trzasną) i szybko wycofał się z awantury kubańskiej. A ci prą i prą do konfrontacji, której nie mają żądnych szans wygrać (natomiast mogą wywołać wojnę atomową, co jasne), żadne sygnały nie docierają. To niebezpieczni psychopaci, których jakoś trzeba zapakować w takie specjalne kaftaniki. Tylko jak to zrobić. Mamy problem.

 17. vortex said

  Jeżeli ja dobrze pamiętam, mogę się mylić, ostatnie udane amerykańskie programy zbrojeniowe to B-2 i F-22. Obydwa weszły do służby ok. 20 lat temu. Później nie ma już nic. Jeżeli ktoś ma inne informacje, to proszę je podać, może mi coś umknęło. I ci debile chcą iść na trzecią wojnę światową. To są po prostu chorzy umysłowo ludzie.

 18. rafal z said

  vortex said
  2015-03-30 (poniedziałek) at 23:10:18

  Pan nie rozumie jednej rzeczy… Podczas WWIII nie będzie czasu na latanie samolocikami czy jeżdżenie samochodzikami. Liczą się jedynie bronie masowego zniszczenia. Konwencjonalne bronie są istotne tylko PRZED WWIII w relacji mocarstwo – niemocarstwo. Strategia i logika wojny pomiędzy mocarstwami sprowadza się do totalnego zniszczenia przeciwnika w możliwie jak najszybszym czasie. Tylko tyle. I z tego też powodu zarówno USA jak i Rosja starają się budować infrastrukturę, obiekty głęboko pod ziemią.

 19. revers said

  W tym samym czasie psychopci z Wall Stree skubneli EZB na 41 mld $$$$ w zlych papierach, no piknie pepiczki, inne narodki w biedzie razniej i europejskiej bohemi, brukselskie elity sie wyzywia i zabezpiecza ja to obwiesil dzisiaj Tusk w Tunezji.

  http://www.welt.de/print/die_welt/finanzen/article138942027/Wall-Street-wettet-mit-Rekordsumme-gegen-den-Euro.html

 20. Neil said

  re 14. Głosować należy na Grzegorza Brauna.
  Jest on za powszechnym dostępem do broni i nikogo z sąsiadów w d u p ę nie całuje.

 21. Neil said

  https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Braun/268872956643088

 22. Milan said

  No, Czesi lubia dawac sie ruchac. Tylko, ze teraz mysla, ze Amerykanie by to zrobili przyjemniej niz Sowieci. W 1947 wiekszosc Czechow glosowala na komunistow. A wybory nie byly sfalszowane..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: