Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Nadciąga wojna. Hotele już wiedzą

Posted by Marucha w dniu 2015-03-31 (Wtorek)

Odnośnie tych bredni jakie krążą od wczoraj po rosyjskich stronach i niestety po naszych polskich także.

Informacja, że wszystkie hotele w Polsce otrzymały polecenie zarezerwowania miejsc, ponieważ będą w nich lokowani zagraniczni żołnierze jest informacją nie tyle co nieprawdziwą- jest najgłupszym fejkiem z jakim miałem do czynienia.

Od kiedy to zagraniczne kontyngenty stacjonują w hotelach? Pomijam już to ile mamy takich miejsc w Polsce – kilkadziesiąt tysięcy? Rewelacyjna informacja i nikt pary nie puścił?

To już nie jest tak, że przygniata obłęd wojny – teraz to obłęd szuka usprawiedliwienia dla siebie samego. Za chwile popadniemy w paranoje i wszędzie będziemy widzieć przygotowania do nuklearnej apokalipsy – sąsiad grabi ogródek? On o czymś na pewno wie!

Problem jednak największy tkwi w tym, że o wywołanie takiej paranoi mediom/wasalom właśnie chodzi. Chcą żebyśmy uwierzyli, iż nadciąga globalny kataklizm: ocieplenie klimatu, jaszczurki, wróżka zębuszka, Rosjanie – do wyboru. Mamy popaść w manie prześladowczą i uwierzyć, mamy się bać, żyć w lęku i mamy szukać ochrony.Mamy być gotowi oddać resztki swojej prywatności za cenę mirażu bezpieczeństwa, mamy być absolutnie posłuszni, bo inaczej wojna!

Biegnijmy do sklepów, gromadźmy produkty, kupujmy, kupujmy, bierzmy kredyty, przygotujmy się do wojny, którą i tak przeżyją tylko karaluchy.

Dalej! Na co nam opieka zdrowotna, godziwe wynagrodzenia, politycy nie będący skończonymi hienami, na co nam szkoły, praca, szpitale, przemysł, górnictwo, wolne media, na co nam to wszystko –  skoro nadciąga wojna i nawet hotele już zarezerwowane!

Dawid Hudziec
http://tragediadonbasu.net

Komentarze 44 do “Nadciąga wojna. Hotele już wiedzą”

 1. Stolnik said

  http://www.viviflaminis-deogratias.pl

  Przesłanie z dn. 26.03.2015

  Bóg Ojciec mówi:

  (…) Każdy kapłan ma wielką moc sprawczą swojego działania. Każdy z nich może działać cuda, może uzdrawiać, gromić demona, ale zamiast służyć Bogu, poszli w swojej większości za głosem kusiciela. Kapłani i hierarchowie coraz mniej pomagają ludowi Bożemu, a coraz częściej szukają wygód, a pracę swoją ograniczają do minimum, jak urzędnicy. Masoneria kościelna opanowała wyższe struktury Kościoła do tego stopnia, ze sukcesywnie, powoli zmieniają doktrynę wiary, błędnie uczą w seminariach duchownych, a źle uczeni, podają błędna naukę dalej.
  Człowiek wiary, duchowo potrzebujący pomocy, nie ma za bardzo w swoim kapłanie oparcia, jak również niewielu biskupów właściwie służy tym, dla których są ustanowieni. Niewielu ludzi modli się za swoich kapłanów i biskupów, a mało który z nich prosi wiernych o to.

  Sytuacja w Kościele jest prawie beznadziejna na poprawę. Czekam do czasu, aż do ostatniej chwili, na tych ostatnich z ostatnich, by mogli bezpiecznie przetrwać, a wtedy użyję Aniołów, wykonawców Sprawiedliwego Gniewu Bożego, do wykonania Miłosiernej Chłosty. Stanie się to niebawem, a wielu z was to czuje czekając na realizację pierwszych wydarzeń. Wielką trwogę będą czuć ci, co mają brudne sumienia i krew na rękach.

  Niechaj dobrzy nie czują trwogi w dniach kary, bo Anioł Śmierci ominie ich domy. Choć nie wszyscy oznaczą swoje domy, ( Krzyże i medaliki św. Benedykta i Cudowny Medalik, na drzwiach i oknach) jak czynili to Izraelici za dni wyjścia z Ziemi Egipskiej, oznaczając krwią baranka odrzwia i progi swoich domów, to uczynią te oznaczenia ich Aniołowie Opiekunowie i Aniołowie Stróżowie. Słuchajcie swoich Aniołów, bo umrzecie, a nieposłusznym trudno będzie się zbawić, bo sąd ich będzie zależeć od stopnia ich świadomości, zwłaszcza względem decyzji, które podjęli.

  O Polacy! Wybrałem was do wypełnienia misji dziejowej, doniosłej, bo ratującej los większości ludzi na ziemi. Jesteście niszczeni przez swoich, a także przez tych co za „swoich” się uważają. Wytrzymajcie jeszcze trochę, bo pomoc niebawem nadejdzie. Macie wielu orędowników w Niebie. Znając wasze przeznaczenie orędują za wami, wszyscy wasi dawni wrogowie.

  Maryja, wasza Królowa leży Krzyżem przed Moim Tronem, żebrząc dla was resztek Mojej litości, a dołączył do niej Mój Boski Syn, Jezus Chrystus. Grzech wasz o Polacy rośnie na co dzień w postępie geometrycznym. Sprawiedliwość Boża domaga się zmiażdżenia waszego narodu tak jak zamierzam to uczynić z narodami współczesnych Sodomitów. Oczyszczę was niebawem, bardzo szybko. Dam wam krótkie, ale niezwykle intensywne cierpienie. Nawróci się w tym czasie większość waszych wewnętrznych wrogów.

  Cierpienie które nadchodzi na was, będzie powalające, wręcz druzgocące. Wielu was o Polacy wyemigrowało z własnego kraju „za chlebem”. Dzięki wam wzrasta pobożność i działanie ducha Bożego wszędzie tam gdzie jesteście, żyjecie i tam się modlicie duchem i gorliwością Polaka. Nie upadajcie na duchu, módlcie się, czyńcie pokutę i ofiarę, bo przez to wiele ofiarujecie, poprzez dobry, osobisty przykład. Nie podaję ci Żywy Płomieniu co to będzie za cierpienie, bo tylko wtedy ono zadziała, jak dusza przyjmie je sercem. Usunę tych, co przeklną swój krzyż i cierpienie. Ci świadomie wybiorą swój wieczny, dalszy los.

  Niebawem pojawią się ludzie, którzy z zapałem odnowią waszą Ojczyznę, a biskupi po wstrząsie którego doznają, zmienią się o 180 stopni, lecz ci co zapiekli będą w swojej nieprawości, zostaną odwołani do wieczności i osądzeni sądem nader sprawiedliwym.

  Pragnę, abyście o dziatki trwały wiernie na modlitwie, oddawały stale siebie i wszystko do Bożej dyspozycji. Postawa taka jest wyrazem waszej miłości i wierności swojemu Bogu. Im więcej ludzi odda się w ten sposób, tym więcej dusz będzie można uratować. Najwięcej możliwości zasługiwania ma dobrowolna ofiara z siebie kapłana i biskupa, to oni mogą odzyskać dla Boga najwięcej dusz.
  Chcąc wyprosić u Mnie wiele łask, kapłan i biskup powinien gorliwie modlić się, prosić o łaski, przepraszać za grzechy, leżąc krzyżem jak w dniu swych święceń kapłańskich. Proście o moc ochrony Maryi i Aniołów, a pomogą wam uniknąć zemsty szatana. Nie bójcie się jego, bo pokonał już go Mój Boski Syn Jezus Chrystus, swoją Świętą Śmiercią na Krzyżu.

  Panie Stolnik, Pan to się nie załamuje, ino wrzuca te proroctwa…
  Admin

 2. Kar said

  ..jest najgłupszym fejkiem z jakim miałem do czynienia..

  nie dociera do mnie „fejkiem”..(!?)..co to za pies…Polish-English..naciaganie na polski obcojezycznych znaczen? Czy to pochodzi od – fake? Stuknij sie w leb Hudziec,…ale tak porzadnie z grubej rury !

  A proszę się go nie czepiać, bo czy fejk, czy oszustwo, to o oszustwo chodzi.
  Chłop robi dobrą robotę, nie siedzi na dupie przy kompie.
  Admin

 3. tadeusz said

  DLA MĄDRYCH LUDZI PRAWICY ! ! !
  Światowej sławy filozof ,dla mnie MĘDRZEC
  ,dominikanin Józef Maria Bocheński mówił ,że filozofia to jest bardzo
  niepotrzebna, niby nauka ,sieje tylko zamęt i nie wnosi nic nowego
  .Najlepiej by polscy ,,filozofowie ,,pokazali światu ,że najważniejsza jest – MĄDROŚĆ ! ! !.
  Świat ,kościół ,filozofowie zapomnieli ,że mądrość istnieje.To Polacy
  mają otworzyć oczy światu. Proszę przeczytać dzieło naszego mędrca
  STANISŁAWA STASZICA ,,RÓD LUDZKI ”
  Tylko Polacy naprawdę są narodem wybranym przez Boga .
  To żadne chciejstwo ,tylko namacalne gołe fakty, dnia codziennego ,które są trudne do zrozumienia dla filozofów ,bo prawda jest bardzo prosta.
  Głupi ludzie byle co jadają i byle co gadają .
  BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA, BY Z ŻYCIA MIAŁ RADOŚĆ, NIE CIERPIENIE !
  NARODZIE ! ŻADNA SELEKCJA NATURALNA ANI GENY TYLKO ŻYWIENIE OPTYMALNE ,JEST PODSTAWĄ MĄDROŚCI ! ! ! POLACY MAJĄ BYĆ ,CHORZY I GŁUPI ,bo tak chcą nasi władcy !
  Nie ma dzieci niegrzecznych ,są tylko dzieci niewłaściwie żywione .
  Nie ma ludzi leniwych ,są tylko ludzie niewłaściwie żywieni.
  DR.JAN KWAŚNIEWSKI – OTRUTO !

 4. Mania said

  Tak się nakręca spiralę strachu. Bójcie się! Taki jest przekaz.

  Widziałem, wyrywali sobie ścierwo zębami
  Widziałem, grozili sobie karabinami
  Widziałem, podawali sobie z uśmiechem dłonie
  Widziałem, siadali na tronie w koronie
  Widziałem, chodzili po sobie butami
  Widziałem, jeździli po sobie czołgami

  Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie
  Hej, czy nie wiecie, nie, nie, nie macie władzy
  Hej, czy nie wiecie, nie wasza władza na świecie
  Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie

 5. Kris said

  ad.2 Kar said – „fejkiem” czyli mówiąc po polsku fałszem . No ale tak już jest ze współczesnymi Polakami że zapominają , często świadomo – bo np. chcą być „modni” własny język . Cytując fragment piosenki -” My już są Amerykany , mamy glany , my są pany ” A ja z rozrzewnieniem wspominam czasy gdy wzorem dla ogółu byli tacy mistrzowie słowa jak np. Łapicki , Holoubek , Zapasiewicz , Rudzki . Te czasy raczej już nie wrócą .

 6. Boydar said

  Panie Kar, zupełnie niepotrzebnie się Pan denerwuje. Być może część, młodszych nieco niż Pan czy ja lemingów, dzięki temu „fejkowi” uzna tekst za godny uwagi. Nie czas żałować róż.

 7. Kar said

  re:5/6

  ..prawda Panowie, i ma Pan w zupelnosci slusznego, panie Boydar..trzeba to jakos przejsc… jak pierwszego trypra..

 8. revers said

  Urzedy rowniez gotowe i zawarte jak w 1939 roku

  tylko kto pierwszy sp.doli z tego regionu PL?

 9. @1
  Te proroctwa nie są zatwierdzone przez żadne kompetentne władze kościelne. Właściwie to by było dobrze je wywalić z adnotacją od biskupa miejsca, że nie zezwala na ich propagowanie.
  Ja rozumiem, że jest tutaj jakaś wolność słowa, ale nie przesadzajmy.

  Panie Stolnik. Opamiętaj się człowieku !

 10. Budziwoj said

  Problem w tym, ażeby Rosjanie zechcieli przyjść i to możliwie szybko, tak by prawdziwi Polacy mogli zrobić to co trzeba zanim złodzieje, psychopaci i usługujące im ścierwa zaczną stąd czmychać, a wtedy jakieś tam zasrane hotele, banki, etc. nic im nie pomogą.
  Trzeba więc być przygotowanym i cierpliwie czekać.

 11. Dzonyy said

  Re 4
  Kazik.
  Był w stołecznym mieście Olsztynie nie dawno na koncercie. 2 i pół godziny „ostrej jazdy”. Nie było udawania.

 12. vortex said

  Ad. 10, Budziwoj.
  A jaki Rosjanie mają interes w wyzwalaniu Polaków z pod okupacji? Jak sami tego nie załatwimy, to Rosjanie też tego nie zrobią, zapewne jakoś dogadają się z naszymi okupantami. Ja zresztą myślę że w dyskrecji pewne rzeczy już są po cichu układane, myślę że jest jakiś kontakt. To tak jak z okrągłym stołem było, jeszcze w 88 roku oficjalni opozycjoniści oficjalnie zionęli przeciw komunie, gdy na zapleczu już były dogadywane szczegóły operacji wykiwania Polaków.

 13. NICK said

  A czy znacie metodę ‚złotego środka’?

  Pal licho te hotele ale zbytnie studzenie atmosfery nie jest na miejscu, zwlaszcza, że działania unych wyraźnie zmierzają w widocznym celu. Nieprawdaż?

 14. Boydar said

  Mają, Panie Vortex; Im do normalnego życia, przydało by się normalne Państwo za sąsiada. Są też inne powody.

 15. Dzonyy said

  Oby to ewentualne wyzwalanie nie było tylko zbyt spontaniczne, bo z plusów mogą wyjść minusy.

 16. Siekiera_Motyka said

  Na portalu
  http://russia-insider.com/en/ukraine_and_power_propaganda/5119
  podają że ta piosenka leciała na wszystkich stacjach !!! Kto nagrał tą piosenkę ?

 17. Siekiera_Motyka said

  Ad. 16 – Oto ona

 18. Boydar said

  Sądząc po głosie wokalisty, wygląda na enej.

 19. wujek... said

  „Stuknij sie w leb Hudziec,…ale tak porzadnie z grubej rury !”

  Słuchaj różowy misiu(@kar) jak przeżyłbyś choć jeden dzień w okopach ,tak jak Hudziec, to byś się pincet razy zastanowił zaczym byś coś równie durnego napisal

 20. kasia said

  Mój mąż wynajmuje tanie kwatery w Warszawie i miał telefon z urzędu bezpieczeństwa z zapytaniem jaką ilości miejsc dysponuje .zostawiam bez komentarza

 21. NICK said

  No. (19).
  Dzielny ten bohater. Waleczny. i, okopany. Jest. Prawda. Nieprawdaż?
  Jakżebym chciał śledzić na bieżąco każdy krok bohatera, np. co robi tera?
  Nie powinien się tak narażać. Ten skarb narodowy. Bo za narażanie, to ścinają głowy.
  Nie powiem makówki.
  Cóż za łamigłówki… .To są.

 22. marta15 said

  wojny nie bedzei, bedzie tylko koniec swiata.
  ale to dla niektorych wiadomosc nieistotna.
  grunt ,zeby wiedziec co sie dzieje w Na wspolnej i w M jak milosc.

 23. NICK said

  P.S.
  „Mlecz” z zielonych makówek często trafia. Do główek.
  ‚Opium dla mas’.

 24. Marucha said

  Re 21:
  Po co Pan kpi z reportera Dawida Hudźca?
  On nie pisze o sobie, że walczy, że się (jednak) naraża, nie robi z siebie bohatera – on mówi, że jest zwykłym dziennikarzem, który chciał wiedzieć z pierwszej ręki, co tam w Noworosji jest grane.
  I pisze o tym, jak potrafi.
  Ma Pan jakieś konkretne zastrzeżenia wobec niego?

 25. marta15 said

  jak pisalam Bliski Wschod znowu w ogniu.
  Mysle ze te demoniczne, globalne szatany planuja zsynchronizowac swoje dzialania i rozpetac zarzewia i pozogi w paru miejscach na globie JEDNOCZESNIE.
  bedzie gorace lato. czy przezyjemy???
  http://www.infowars.com/saudis-committing-war-crimes-in-yemen-as-war-on-shia-houthi-continues/

 26. Boydar said

  Sądzę, że Pana NICK’a Wena powiozła z wnerwienia ogólnego.

 27. NICK said

  Szanowny Gospodarzu.
  I kpię i nie. Piszę o moich odczuciach, wrażeniach, które mam od początku. Nie znajduję przyczyn, które miałyby to zmienić.
  Mam wiele wątpliwości i pytań. Jedno z głównych? Nie uznaję za bohaterów ludzi nowych, słabo prześwietlonych. Zakładając dobre intencje zawsze pytam czy ktoś lub coś za tym nie stoi. Czy nie ma on/to drugiego dna. Pełnione role i widoczne działania, jakże często są sprzeczne. A, odpowiedzi? Tak, nie znam. Zwyczajna ostrożność. Także publiczne zwrócenie uwagi na powyższe.
  Pozostaję z nadzieją, że Pan Dawid, po latach, okaże się bohaterem… .
  To są ogólne zastrzeżenia. Dotykają osób poszczególnych.

 28. Boydar said

  Panie NICK’u, a ile „raportowanych” wojen i których, powinien mieć Pan Chudziec na „koncie” aby znaleźć uznanie w Pańskich oczach ?

 29. Marucha said

  Re 27:
  Zachodzę w głowę, kto może stać za p. Hudźcem, komu może zależeć, aby jakieś okruchy niekoszernej prawdy przedostały się na światło dzienne. Może warto zatem te mroczne siły wspierać?
  Ostrożność oczywiście jest cnotą.
  Wszakże granica między ostrożnością a insynuacjami bywa bardzo cienka i balansować po niej trzeba delikatnie.

  Mnie osobiście nie zależy, by p. Hudziec okazał się bohaterem, jemu chyba też nie. Niech się okaże zwykłym, uczciwym człowiekiem.

 30. za wsio plennych i nas wajennych said

  Nick to znamienity wojennik i do tego harleyowiec. Dawid Hudziec to przy nim zwykły lans

 31. NICK said

  Pozdrawiam Panów. Delikatności czasem mi brak, Gospodarzu.
  P.S. P. Lubelaku. Pisałem o jakości a nie ilości. Jakość to obecna działalność i jej efekta. A i wszystko inne z tym związane. Przeszłość, intencje… .

 32. EKO-LAS said

  ad. Artykuł

  Pan Dawid Hudziec od pewnego czasu przebywa w odmiennym i wyizolowanym kręgu stresowego odczuwania rzeczywistości. Bardzo silnie emocjonalny wpływ otoczenia, w którym przebywa uniemożliwiać może prawidłową analizę.

  Analitycy „przykomputerowi” nie są w zdecydowanej części obarczeni tym stresem chwili i otoczenia, dlatego też ich wnioski mogą być bardziej gruntownie i w szerszej kompilacji przygotowane. Oczywiście Pan Dawid Hudziec swoim ogromnym wkładem przyczynia się do stawiania tych wniosków.

 33. Boydar said

  A w którym miejscu przedstawionego tekstu, Chudziec przedstawia coś tendencyjnie lub nieprawidłowo. Zaczynasz mnie ostro wkurwiać.

 34. Marucha said

  Re 32:
  Rozumiem.
  Przebywanie na miejscu i bycie świadkiem wydarzeń jest dyskwalifikujące. Analizę najlepiej przeprowadzać z drugiej półkuli na podstawie doniesień z trzeciej ręki.

  A tak swoją drogą… p. Hudziec nie sili się na żadne analizy. Po prostu opisuje, co widzi. Tam ostrzelany szpital, tu zabite dziecko…

 35. EKO-LAS said

  Re: 34

  W artykule „Nadciąga wojna. Hotele już wiedzą” zawarta jest wyłącznie analiza, tam nie ma żadnych faktów. Chwały „świadkowania” Panu Dawidowi nie odbierałem. Mój wpis dotyczy tylko tego konkretnego artykułu, a nie całokształtu jego działalności.

 36. Boydar said

  No, ok, i co źle napisał. Wszystkie wnioski i spostrzeżenia, są dokładnie odzwierciedleniem rzeczywistości. Atak (podważanie trafności osądu) Hudźca w wykonaniu EKO-LASA to najlepsza rekomendacja dla Dawidka. Może Snag byłby w stanie jeszcze coś mocniejszego wysmażyć, jednak nie widzę takiej potrzeby; EKO-LAS ma doskonale udokumentowaną reputację.

 37. Kar said

  re:19/wujek-kociara

  ..zapoznaj sie raz jeszcze/dokladnie z wpisem, bo obetne siekiera ogon..!

 38. Lovshak said

  Nie znam osobiście Pana Chudzica, prywatnie bardzo szanuję jego wybór, wiem tylko jedno, jeden czy drugi film z youtuba z Nim gdzie pokazuje rodziny Donbasu pochowane w przerażeniu przed ostrrzałem artyleryjskim Ukrów osiedli mieszkaniowych ma dla mnie wieksze znaczenie niz rok nagonki medialnej TVP TVN i naszych dziielnych poslanek reporterek typu Gosiewska i jej podobne zachwycającej sie mordercami z Azova,

  Jego wybór i uszanujmy ten wybór bo na jednego Chudzica przypada czy przypadało myśle kilkunastu polaków po drugiej stroniew frontu, którzy pojechali zarobić w prywatnych armiach / sorry jest mi przykro że niektórzy Polacyjuż nie wrócili do domów ich wybór.

  Tak, szczerze ciesze sie widząc załamanie sie frontu Żydobanderowca Kolomyjskiego i reszty żydobolszevii pokroju Yarosha na Wschodzie Upainy, tak szczerze pragnę aby hołota pokroju Yatzeniuka odpowiedziała za bezsensowne przelewanie krwi swoich obywateli potej czy po tamtej stronie.

  Znajdziesz jesli chcesz znajdziesz dziesiatki filmów na yt gdzie żółnierz ukrainski z imienia i znazwiska obarcza winą za ten stan wojny Poroszenke Yatzeniuka i reszte ferajny / ale tego nie zobaczysz w polskojezycznych mediach

 39. Marucha said

  Re 35:
  Pan to nazywa analizą – ja bym to nazwał kpiną zarówno z polskojęzycznych mediów, jak i Polaków.
  Kpiną w 100 procentach słuszną.

 40. EKO-LAS said

  Re: 39
  Jak zwał tak zwał, prawdą jest to, że artykuł FAKTÓW dziennikarskich jednak nie zawiera. KPINA to przecież nie fakt, prawda? Czy to rolą dziennikarza, czy też rolą satyryka jest produkcja KPIN?

  Czy Pan z byka spadł? Czy coś wypił?
  Admin

 41. Lovshak said

  Dalej! Na co nam opieka zdrowotna, godziwe wynagrodzenia, politycy nie będący skończonymi hienami, na co nam szkoły, praca, szpitale, przemysł, górnictwo, wolne media, na co nam to wszystko – skoro nadciąga wojna i nawet hotele już zarezerwowane!

  Nie wiem, kolega Eko Las czy nie widzi Pan sarkazmu w tym zdaniu ostatnim Chudzica, sarkazmu na całą medialną nagonke i wojenną retoryke zachodnich mediów. pozdrawiam

 42. EKO-LAS said

  Re: 41
  Szanowny Panie Lovshak, oczywiście że widzę ten sarkazm, kpinę czy jak by to jeszcze nie nazwać. Niepokojące jest jednak to, że Pan Hudziec zaczyna odbiegać od roli do jakiej nas przyzwyczaił, to jest przedstawiania faktów. Byłbym ostrożny co do tego, czy sarkazm Pana Hudźca na sytuację społeczno-gospodarczą w Polsce powinien być budowany w oparciu o stwarzanie efektu ironizującego, w sprawie możliwości zagrożenia wojną.
  Pozdrawiam. Dobrej Nocy życzę 🙂

  O Jezu… Niech się Pan nie niepokoi z góry i nie wyznacza Hudźcowi ramek, w których ma pisać.
  Admin

 43. ktos said

  ludzie nie nakrecajcie sie tak ta wojna. a zreszta wczesniej czy pozniej i tak trzeba bedzie umrzec. Grajmy wiec na razie tu te swoja role, tak jak najlepiej potrafimy, niczym w teatrze; Sw. Pawel pisze:” Mowie wam, bracia, czas jest krotki. Trzeba wiec, aby ci , ktorzy maja zony, tak zyli, jakby byli nie zonaci,
  a ci, ktorzy placza, tak jakby nieplakali,
  ci zas ktorzy sie raduja, tak jakby sie nie radowali; ci zas ktorzy nabywaja, jak gdyby nie posiadali; ci ktorzy uzywaja tego swiata, tak jakby z niego nie korzystali. Przemija bowiem postac tego swiata

  tekst jakby buddyjski 😉

 44. oj wujek.. said

  Drodzy piszący, wojna to bynajmniej nie samo bohaterstwo, ale przede wszystkim
  zimno, głód i ..i to czekanie nieustanne.. w międzyczasie kiedy zmieniamy gacie po kolejnym efekcie jaki wywołują orzące ziemie pociski „grad”
  Ps.Jakby wam na głodnego tylek przymarzł do okopu to szybko opuściła by Was ta hrabiofska wrażliwość i wyssany z ekranu
  Holiłudzki bohateryzm.
  Pan Dawid Hudziec na pewno zna to uczucie. Dużo Zdrowia życzę 😀

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: