Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Aaron Blumblemblaum o Zamiast łapać przestępców, prz…
  prostopopolsku o Jak koty nas widzą
  Wanderer o Ukraina zaostrza blokadę trans…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Godzimir o Hodowle komórek z aborcji. Eks…
  bardzo o Jak koty nas widzą
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  minka o Wolne tematy (7 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Kamiński powinien siedzieć, i to długo

Posted by Marucha w dniu 2015-04-01 (Środa)

Wyrok skazujący na karę trzech lat więzienia wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości, byłego szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariusza Kamińskiego nie jest jeszcze niestety prawomocny. Warto jednak pochylić się nad nim, bo stanowi on pewną ilustrację patologii systemowych współczesnej Polski.

W piątkowy sierpniowy wieczór 2007 roku jechałem z Warszawy do rodzinnego Szczecina, gdy dowiedziałem się o wtargnięciu CBA do resortu rolnictwa kierowanego wówczas przez Andrzeja Leppera. Jako poseł na Sejm postanowiłem przyjrzeć się ich działaniom. Wróciłem do stolicy i zastałem w budynku ministerstwa kilkunastu nieumundurowanych pracowników Biura.

Ustaliłem, że ich akcja już na wstępie była działaniem bezprawnym, bo wtargnęli do budynku z pominięciem obowiązujących procedur. Niektórzy z funkcjonariuszy grali szeryfów, zachowywali się chamsko, zastraszali urzędniczki resortu. To, jak się domyśliłem, narybek Kamińskiego – chuliganerka z dawnej Ligi Republikańskiej, którą ówczesny szef CBA niegdyś kierował.

Chwilę później okazało się, że mieli oni współpracujących z nimi prowokatorów także wewnątrz ministerstwa. Wszystko zaś było, jak potwierdził w swoim wyroku sąd, akcją przeciwko ówczesnemu wicepremierowi Andrzejowi Lepperowi.

Ten ostatni, którego nie ma dziś już wśród nas, opowiadał mi, jak to Jarosław Kaczyński, wiedząc o planowanej przez ludzi Kamińskiego prowokacji, dyskutował z nim długie godziny o planach na przyszłość, zapewniając o swojej przyjaźni.

Cel operacji PiS był oczywisty: eliminacja Samoobrony i jej lidera z polskiej sceny politycznej. Cel udało się osiągnąć, najpierw na gruncie polityki, później w dosłownym, fizycznym wymiarze.

Samoobrona popełniła błąd – a to gorzej niż zbrodnia – związała się umową koalicyjną z liberałami i strażnikami interesów wielkiego kapitału z PiS, które stroiło się wówczas, podobnie jak dziś w piórka socjal-konserwatystów. Za ten polityczny błąd zapłaciła najwyższą możliwą cenę.

Warto jednak pamiętać, że równie wysoką cenę płacą tysiące Polaków poszkodowanych przez służby lub prokuraturę. PiS pokazało, że stanowi element patologii, z którą rzekomo walczy: układów i układzików, które metodą prowokacji gotowe są wykończyć każdego obywatela. Czasem z pobudek politycznych, częściej z prywatnych i komercyjnych, a nierzadko z powodu czystej zawiści.

Ta patologia trwa. Jej symbolem było CBA Kamińskiego. Równie ważnym symbolem będzie, mam nadzieję, wykonanie wyroku na Kamińskim. Niech ten niewydarzony „szeryf” i partyjny siepacz PiS otrzyma szansę przemyślenia wszystkiego podczas długich dni i gwiaździstych nocy w miejscu, do którego sam chciał wszystkich niewygodnych dla siebie umieścić: w więzieniu, i to najlepiej o zaostrzonym rygorze.

Powinien też poprosić o izolatkę, żeby przypadkiem niektórzy osadzeni nie pokazali mu w dosadny sposób, co o nim myślą. Może jego los stanie się przestrogą dla twórców patologicznych sieci oplatających Polskę i grożących zdrowiu i życiu obywatela na każdym niemal szczeblu.

Mateusz Piskorski
http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl

Czy ktoś z tu przytomnych zechce założyć się z Marucha, iż na Kamińskim żaden wyrok nie zostanie wykonany?
Admin

Komentarze 44 do “Kamiński powinien siedzieć, i to długo”

 1. Przecław said

  Kamiński powinien siedzieć. Na ławie oskarżonych powinien zasiąść także Kaczyński za współudział lub poplecznictwo, to że POwcom uchodzą bezkarnie rozmaite przekręty nie jest usprawiediwieniem.
  Wczoraj radio Wnet i zapewne inne pisowskie media rozdzierały szaty nad wybitnie szkodliwym przestępcą Kamińskim, wstydliwie nie wspominając ani słowem na czym polegało jego przestępstwo.

 2. Przecław said

  cd.radio Wnet przedstawiało Kamińskiego jako męczennika i ofiarę PO.

 3. adsenior said

  Oczywiście Panie Gajowy, żaden wyrok nie będzie prawomocny! A przy każdych głosowaniach, no bo nie ma u nas wyborów, sprawa będzie wyciągana.

 4. Marucha said

  Przyznam się, że przez chwilę i ja uwierzyłem w niesprawiedliwą karę dla Kamińskiego… niby stary wróbel, a dałem się prawie nabrać.

 5. Dziad Wernyhora said

  Kamiński był pionkiem, wykonywał rozkazy. Teraz jest kozłem ofiarnym. Pospólstwo się cieszy. Może zasłużył a może nie. Mnie to nie bardzo obchodzi. No bo co z tego, że poświęcili pionek? A ręce które przestawiają te pionki pozostają bezkarne i – co więcej – niewidzialne.

  Racja. – admin

 6. Parch said

  To zemsta komuszatych bydlaków oligarchicznych, bo Kamiński naruszył ich żywotne interesy.
  Przy pomocy agenta Tomka przyłapano platfusiate menelki jak Marczuk i Sawicką, jak brały w łapę po 100 tys. zł. w tę świńskie, pazerne, żydowskie łapska.
  Jeszcze qr…wy się czują POkrzywdzone, i każą się całować w dupę!
  Cała POlsza widziała, jak ta łasa na kasę menelka Sawicka ryczała przed kamerami, prosząc o łaskę Kalkstein’a.
  Ktoś tu ma q..wa krótką pamięć. To zemsta na Kamińskim, że walczył z korupcją wśród czerwonych śmierdzieli.
  A czy pójdzie siedzieć, to się dopiero okaże. Wyrok ma zasądzony, wyrok na zlecenie polityczne. Pytanie, czy zostanie wykonany?
  To się okaże w życiu praktycznym. Platfusy się mszczą na całego, bo mają władzę bezwzględną i mogą robić co chcą, z kim chcą.
  To nawet nie przeszłoby na Białorusi u Łukaszenki, bo tam są jakieś standardy prawa i… demokracja, inaczej niż w POlszy, skundlonej, nadal ogromnie skorumpowanej, niezlustrowanej, niezdekomunizowanej, nie zdezubekizowanej. I dlatego takie rarytasy są i będą się zdarzać, dopóki z tego qrew…stwa POstkomunistycznego POlsza nie zostanie oczyszczona.
  Tylko kto ma tę stajnię Augiasza wyczyścić, jak cały czas przy żłobie siedzi żydo-komuna, a polskie lemingi są wystraszone i nie chcą polskiego Majdana. A wybory są fałszowane seryjnie, raz za razem, przy biernej aprobacie gawiedzi lemingowatej, strachliwej, „zagubionej”.

 7. Jest niemalże sto procent pewne, że Kamiński nie trafi fizycznie do pierdla, chociaż wyrok skazujący kiedyś zapadnie, pytanie tylko za ile lat… Cały ten wyrok to element rozgrywki wyborczej, i tyle. Trzeba powiedzieć, że celnie uderza w PiS i pośrednio w Dudę.

 8. revers said

  Zbilizaja sie wazne wybory, koncu przywodca Banderlandu i Jewrouni zostal sam przywodca PO Tusk, i kazde naruszenie ukladow korupcyjnych, struktur aferalnych w PL, EU to jawny antysemityzm, niepraworzadnsc, nie poprawnosc polityczna, terroryzm.

  Dostanie sie tez dziennikarzom sledczym.

  Chcial bym zauwazyc ze w Monachium zapadl podobny bulwerysjny wyrok na prawniczce Sylwia Stolz, ktora publicznie zakwestionowala liczbe ofiar Holocaustu , dodatkiem inne przyczny np. eksodus 3 mln czosnkowz gminy oplacanej 50 tys. Reichmarkami do Palestyny przez samego Hitlera, w celu zalozenia tam Panstwa Syjonistycznego , zwanego Izrael.

  Dostala 18 m-cy bez zawieszenia, oraz dostala sie na czarna liste kameralna adwokatow niemieckich, tj. bez prawa wykonywania zawodu.

 9. ALI BABA said

  ad 2 A radio wnet zaprosiło 2 dni temu do studia naczelnego rabinka Polski Szudricha, czy jak jemu tam.!! Koniec świata..Nie mają kogo zapraszać.?!

 10. Boydar said

  Mogli przy okazji zapytać, czy GMO jest koszerne; fascynuje mię to od dłuższego czasu.

 11. Zerohero said

  Nie mylić z inną pisurą – Michałem Kamińskim. Ten też niezły, np. pracował dla Prism Group – izraelskiej firmy wywiadowczej. Co za kloaka.

 12. kfakfa said

  Ten „wyrok” to budowanie kombatanctwa ,poprzez „ból i prawdę” . Wyrok nie będzie wykonany ,bo zostanie wybrany ponownie na p osła . To „wspólna walka” o wciągnięcie Polaków w awanturę na Ukrainie.

 13. NICK said

  (5).Pionkiem był! (jest i będzie)
  Świadomość ma? (czy to jaźń postawiła go na szachownicę?)

  (6). PO ma „układ” z PISem. Od wieeelu lat. Nie wykluczę, że współrządzą.

  A nawet jak go oficjalnie posadzą, to, czy rzeczywiście? A jak rzeczywiście, to w jakich warunkach i na jakich warunkach? (…)

 14. Joe said

  Na aresztowaniach wywindowali sie Szechter,Kuron i cala masa wrogow Narodu Polskiego….ktory nieswiadomy im wspolczul.

 15. NICK said

  Właśnie, P. Joe.
  „Siedzieli”. W jakich i na jakich warunkach.
  O Lejbie nie wspomnę.

  Rozgrywki na tzw. ‚górze’ z rozrywaniem strzępków Polski.

 16. Boydar said

  No i p. Brauna też zapuszkowali, jak już przyszedł z własnym śpiworem. Ale chyba na zbyt krótko, historia może nie docenić 🙂

 17. RomanK said

  Jakie Prawo w Kraju Bezprawia..oczywiscie Kaminski powinien siedziec ..ale tak samo wszyscy powinni siedziec umaczani w swinskie afery, lamanie prawa Polakow i niszczenie ich wieloletniego dorobku! To tysiace ludzi.l.ktore sluzyly i sluza Bezprawiu na wielu stano9wiskach przezerajac przyszlosc Polski.
  Kaczynscy dostali pozwolenie na dzialanie po wysluchaniu ich w Lozy B;nai B;irth…i zaakceptowaniu przez Smolara…ich solennejh obietnicy i planu , zniszczenia odradzajcej sie autentycznej Polskiej Opozycji w postaci Samoobrny i Ligi Polskich Rodzin.
  Odsylam do wystapien jakie w Lidze..;wtedy pod ksywka Fundacji St Batorego wyglosili obydwaj bracia.

 18. NICK said

  P. Romanie.
  Talmud się był rozpełz.
  Jak najgorszy grzyb, strzępkami swymi. Toksykujący Nas, jego żywicieli, śmiertelnie.
  Takie Prawo. We Kraju Niepolskim. Już.

 19. Grzegorz said

  Na wstępie chciałbym zaznaczyc, że nie posiadam żadnych sympatii politycznych, mam identyczny stosunek do Palikota jak i Korwina, skończona kanalia jest dla mnie Putin, Obama i ubity niedawno Niemcow. Mam swoj rozum bardzo wnikliwie i nieufnie podchodze do informacji serwowanych zarowno przez onet.pl jak i blog szanownego Pana gospodarza. Ale pewnie i tak będę odebrany jako oszołom i pisowiec z sekty smoleńskiej. O onecie pisał nie będę, bo wystarczy zobaczyc kto jest włascicielem tego propagndowego i utranihilistycznego portaliku, któremu w lukrowaniu obecnej władzy dorównuje jedynie gie-wu i tefauen. Można pisowcom zarzucac niemalże wszystko, ale i tak skalą afer i niegodziwości eseldowcom i peowcom do pięt nie dorastają. Nie mam zamiaru uwiarygadniac Kamińskiego, bo nie mam zamiaru przekonywać już dawno przekonanych. Nie wiem w jakich kategoriach wy tutaj myślicie, nie wiem czy posiadacie jakakolwiek wizje Polski poza poza sojuzem z Waszą matuszką Rasiją. Może i Szanowny Pan gospodarz tradycyjnie mnie zwyzywa lub wyrzuci ze swojego bloga do czego ma z pewnością pełne prawo, ale lepsze już to niz blokowanie wpisów, które nagminnie stosuje cytowany tutaj onet. Na szczęscie Polska przestaje już istnieć, pozostaje jedynie tworem czysto administracyjnym, ktorego granice nie zostały jeszcze zweryfikowanena mapach. osobiście mam nadzieję ze Nasze ziemię zostaną przejęte przez Niemcow. Niemcy raczej nie będą próbowali dokonać eksterminacji na Nas, bo mamy ładne kobiety, duża część mężczyzn jest znakomitymi i pracowitymi fachowcami. Potężna część społeczeństwa ma już dość wschodniej dziczy oraz amerykańskiego żydostwa i chce jedynie spokoju i mozliwosci stabilnego rozwoju. Jedynie Niemcy są nam w stanie to zapewnić. Oczywiście stracimy wszystko na ich rzecz, ale czytając Was dość uwaznie to tylko to jest jedynym sensownym i rozsądnym rozwiązaniem. Kraj został rozmontowany przez byłych komunistow, ktorzy sprawowali tu władzę dzięki naszym „ukochanym braciom” ze wschodu. Uwłaszczyli się na naszym majątku narowdowym i wciąż to czynią, choć wiele już nie zostało do rozkradania. Ten los sprawili nam pseudoopozycjoniści oraz oficerowie nimi kierujący, ktorzy podlegaja takim ludziom jak Mosze Kantor, jeden z największych przyjaciół Putina, oraz wielu wielu innych. Polska juz praktycznie nie istnieje i oby zapanowała u nas zasada ordnung must sein. Mowię to z wielkim bólem i smutkiem, gdyż naiwnie wierzyłem w Polskę, ale niestety nie ma to juz dalszego sensu. Jezeli Niemcy zagwarantowaly by nam, że nie tkna lasow, jezior i rzek. Nie ogranicza dostępu do nich nie odbiorą mi praw decydowania o własnym losie, to jestem orędownikiem tego, by przejeły pełną kontrolę nad Polską. Polacy jako naród nie są zdolni do samostanowienia, zdecydowana większość to zdegenerowani zlodzieje i oszuści, ktorzy dla jakichkolwiek korzyści materialnych sa zdolni do każdego niegodzistwa, a przykład idzie z góry od ludzi, ktorzy decyduja o losach tego juz nibypaństwa.

  Elementy prawdy wymieszały się Panu z bredniami.
  A propozycje proniemieckie czynią Pana wpis nie tylko durnym, ale i plugawym.
  Admin

 20. NICK said

  (19).
  Ot. Oryginał. Z ogarkiem szukać.
  To dobrze. Tania rozrywka jest.

 21. Anteas said

  Ja się nie zakładam, ale jeśli Kamiński przestanie być potrzebny, to być może będzie siedział. Wiadomo, murzyn zrobił swoje… Ale w takim przypadku bardziej prawdopodobnym będzie „samobójstwo”, martwi nie mówią, s taki Kamiński puki żyje może za dużo powiedzieć.

 22. Boydar said

  Coś Grzegorz buja, Władymir ostatnio wspominał, że z Kantorem w ogóle nie rozmawia.

 23. Grzegorz said

  Oficjalnie nie rozmawia

 24. Boydar said

  Rozumiem. Zapytam przy okazji.

 25. NICK said

  Nieoficjalnie to będę się widział z Włodkiem pojutrze, około 16.00. .
  Mogę Go podpytać, nawet podstępnie.

 26. kfakfa said

  Ad.19

  Po chazarstwie wszystkiego się zawsze spodziewam – chazaro-„katolikach”-,z niebieskimi barwami Izrahellah.

 27. Grzegorz said

  Bardzo Was proszę zatem o jakiś konkretny pomysł naprawy naszego praktycznie unicestwionego kraju. Mam nadzieję, że ma ktoś z Was odwage cokolwiek zaproponować, chociaż zarysować jakąs małoklarowną wizję wyjścia z sytuacji w jakiej znajduję się nasz kraj. Szczerze dziękuję Panu Szanownemu gospodarzowi za komentarz pod moim pierwszym wpisem. Nie chcialem by mój wpis był odebrany jako plugastwoa raczej przestroga ku czemu zmierza nasz zdegenerowany kraj. Przepraszam wszystkich prawych ludzi żyjących w kraju czy też na wygnaniu jeżeli poczuli się urażeni moim wpisem, ale taka jest niestety prawda o znakomitej większości naszego społeczeństwa.

 28. Boydar said

  Tylko podstępnie, Panie NICK’u; to cwana gapa, ot tak, to nic nie powie albo odeśle do Dugina.

 29. Anonim said

  19. Pan Grzegorz może dobrze nawet rozumować ale sam wpada w swoją pułapkę no bo jak to tak Niemcy nam coś zagwarantują i potem jak już wszystko w karby swoje wezmą to tego nie tkną bo…właśnie bo co Panie Grzegorzu?
  W Polsce za śp Aleksandrem Gudzowatym są stronnictwa ruskie niemieckie/pruskie żydowskie amerykańskie tylko tych z Polskiego jakoś mało i Pan w nie wcale wchodzić nie chce.
  Wiem że to demagogia ale to tylko komentarz do Pańskiego wpisu.

 30. NICK said

  Gapą to jestem ja. Mało cwaną zaiste. Dlatego prosiłbym P. Grzegorza o alternatywną receptę czy pomysł konkretny.
  Szczerze mówiąc jestem zdołowany Pana ocenami, Panie Grzegorzu.

 31. Grzegorz said

  Skoro polakom tak bardzo rzekomo zalezy na mocnym i zdrowym kraju o stabilnej gospodarce i mającym wpływ na własne losy, to dlaczego premierem jest pielęgniarka z Szydłowca? Jakie ona posiada kompetencje do piastowania tak ospowiedzialnego stanowiska? Czemu prezydentem jest osoba niepotrafiąca nawet sensownie się wysłowić i ubabrana szemranymi powiązaniami oraz osobami, ktore są całkowicie upodlone poprzednim systemem. Więcej pytań nie ma chyba sensu zadawać, a byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś mi odpowiedział chociażby na powyzsze pytania.

  Dlaczego kolejnymi prezydentami Francji są Żydzi?
  Dlaczego alkoholik i imbecyl Bush Jr był prezydentem USA?
  Dlaczego była szpiclówa STASI jest kanclerzycą Niemiec?
  Dlaczego kryminalista jest prezydentem Ukrainy?

  Itp
  Admin

 32. Anonim said

  Kto Panią Premier ze Szydłowca wsadził na stołek i dlaczego ten ktoś całuje pierścień frau Makrel…to tyle jeśli chodzi o Niemcy i ich pragnienie ordungu tutaj,
  A czemu żyrandola pilnuje Bul??? My nie ruszamy waszych a Wy nie ruszacie naszych lampki w głowie nie zapala?

 33. Boydar said

  Dobrze, że się Pan Grzegorz nam przytrafił. Niech Pan mi doradzi; zależy mi wcale nie rzekomo, ale nie mam nic do pielęgniarek. Szydłowca zaś nie znam w ogóle. Wsadziłem Panią Kopacz na stanowisko, licząc na troskliwość i staranie tak, jak to pielęgniarki mają. No i klops, pomyliłem się. Co mam teraz zrobić. Liczę na Pana. Boydar.

 34. Dzonyy said

  Dlatego, Panie Grzegorzu, że powyżsi, wymienieni przez Pana piastują tylko funkcje. Dlatego. I tylko i wyłacznie dlatego. To proste – skrótem. Zapisz się Pan do któregoś stronnictwa (bo chyba w żadne „partie” Pan nie wierzy?), uzyska Pan zaufanie oraz znajdując na Pana jakieś „haki”, żebyś Pan musiał spełniać rozkazy i wypromują Pana na kogo Pan chcesz. Ergo – trzeba sie sprzedać. A kim jest ten, co się sprzedaje tłumaczyć Panu nie muszę. Nie sądzę również, żeby Pan wierzył w „wybory” i to „wolne” w naszym kochanym (jeszcze) kraju.

 35. Dzonyy said

  O. I Pan Boydar się wygadał „niechcący”. Tak to działa. 🙂

 36. Grzegorz said

  Swoimi pytaniami chciałem jedynie uwypuklić fakt, jak bardzo znakomitej wiekszosci społeczeństwa wogole nie zalezy na naszym kraju i jedyne co ich interesuje, to ich własne jestestwo.

 37. Dzonyy said

  Och, Panie Grzegorzu…

 38. NICK said

  Dzonyy !!!
  : ) .

 39. RomanK said

  Taaaa…warto czytac Anonimow…. panie Grzegorzu.
  Panskie uwagi, zyczenia na temat Polsko- Niemiecki byl w takim stylu- jak panski sen- juz przerabiany w przeszlosci. To Bismark powiedzial..niech zdrowe Polski rodza nam zdrowych Niemcow..i sie przejechal..zdrowe Polki rodzily zdrowych Polakow, a Niemcy polonizowali sie w zastraszajacym tempie….
  Polecam panu dobra lekture na temat…jak zwykle nie polskiego autora..ale niezmiernie ciekawa…
  German & Pole- National Conflict and modern myth-
  by Henry Kenneth Rosenthal-
  { A Florida State University Book-1976}

 40. Dzonyy said

  Akademickie pytania wywołują we mnie taki odruch, nie wyzbyty po tylu latach. A potem mi wstyd za studentów 🙂

 41. Boydar said

  Panie Dzonyy, Pan wiesz … nie ma … złej pogody, są tylko niewłaściwie ubrani 🙂

 42. Dzonyy said

  Albert Einstein 🙂

 43. Parch said

  Albert Einstein 🙂
  To… parch.

 44. Józef Piotr said

  Polecam :

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-nie-wolno-walczyc-za-zydowska-wladze-2015-04

  Od artykułu ciekawsze sa bardzo obszerne opracowania wg linków w tekstcie

  1) http://my-files.ru/qs0t52

  2) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/nelzya-voevat-za-jidov.doc

  Tylko czy znajdzie się ktoś kto zechce przetłumaczyć i opracować skrór art. nr 2 po polsku

  Druga strona medalu pn Rosja czy też trzecia , o której niewiele wiemy

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: