Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Miloš Zeman: nie pozwolę ambasadorom, aby mieszali się w moje podróże zagraniczne

Posted by Marucha w dniu 2015-04-06 (Poniedziałek)

Jak to cholernie piecze i boli, że takie coś nie zdarzy się w Polsce, kraju osłów rządzonych przez hieny…
Admin

Prezydent Czech Miloš Zeman przypomniał ambasadorowi USA o zasadzie nieingerowania w wewnętrze sprawy kraju przyjmującego.

Amerykański ambasador w Czechach Andrew Schapiro [czosnek aż tu zaśmierdział – admin] w swoim wystąpieniu telewizyjnym skrytykował zaplanowaną wizytę czeskiego prezydenta w Moskwie z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

Zeman odpowiedział amerykańskiemu ambasadorowi w Pradze:

„Nie mogę sobie wyobrazić, aby czeski ambasador w Waszyngtonie radził amerykańskiemu prezydentowi, dokąd ma jeździć. I nie pozwolę jakiemukolwiek ambasadorowi, aby wtrącał się ze swoimi radami w moje podróże”.

„Obawiam się, że po takiej wypowiedzi przed ambasadorem Schapiro drzwi na Zamek na Hradczanach (rezydencja prezydenta) zamknęły się” — oświadczył Zeman w wywiadzie na łamach „Parlamentni listy”.

http://pl.sputniknews.com

Komentarze 22 do “Miloš Zeman: nie pozwolę ambasadorom, aby mieszali się w moje podróże zagraniczne”

 1. lopek said

  Prezydent nadepnął Szatanowi na ogon!

 2. Siekiera_Motyka said

  Ja podziwiam Czechów. Widać że nie mają nic wspólnego z Polakami. A Chazary już nie mają hamulców. Gdzie się nie popatrzy to siedzą oni na wysokich stołkach Chamerykanskiego rządu.

  Przedstawiciele rezerw wojskowych publicznie ogłosili że NIE MAJA zamiarów walczyć dla interesów elit globalnych. Należy bić brawa takim ludziom.

  http://russia-insider.com/en/czechoslovak-reservists-facebook-group-issue-memorandum-against-nato-planned-war/5316

 3. AlexSailor said

  @Admin.

  Oj boli, i nie tyko to.

 4. wanderer said

  Dalby Bog takich politykow z taka postawa Polsce

 5. Z tymi Czechami, to jest tak naprawdę różnie, mowa oczywiście o czeskiej klasie politycznej, głęboko podzielonej w kwestii stosunku do Rosji i konfliktu na Ukrainie. Np. premier Sobotka i minister spraw zagranicznych Zaoralek to zdeklarowani, a przynajmniej karni euroatlantyści, no, ale z drugiej strony są jeszcze wpływowe koła gospodarcze, bardzo wymiernie zainteresowane utrzymaniem wymiany handlowej i robieniem interesów z Rosją, tradycyjnie i szczerze prorosyjska partia komunistyczna, posiadająca spory elektorat, nieporównanie bardziej niezależne i obiektywne niż i u nas media, a przede wszystkim urzędujący oraz były (Klaus), a wciąż popularny prezydent „z jajami”.
  Z drugiej strony nietrudno chyba jednak zrozumieć, że Czechy, ze względu na choćby swe położenie geograficzne i pozycję geopolityczną, nie mają aż takiego znaczenia dla głównych inicjatorów i kreatorów realizowanej krucjaty antyrosyjskiej i nie podlegają aż takiej presji z ich strony, jak kolonia czy bantustan zwany III RP.

 6. rewers said

  Niemieckie satelity w rodzaju Czech, Węgier, Słowacji, Austrii podlizują się w ten sposób, bo dobrze wiedzą jakie klimaty polityczne panują w rajchu:) Im wolno w miarę bezkarnie szczekać bo Obama swoje zastrzeżenia i tak przekaże do Berlina, Berlin nieposłusznych zdyscyplinuje i się sprawa po kościach rozejdzie. Zeman to harcownik sprawdzający jak daleko się można posunąć:)

 7. Filo said

  Ojejejej
  A my kombinujemy na wszystkie strony jakby tu i Czechom przylozyc.
  Pewnie Krytyczny Komentator i Rewers bardzo zaluja, ze w pore nie interweniowalismy w sprawie nienaruszalnosci granic europejskich w przypadku Czechoslowacji.
  A moze do tej pory sie nie zorientowali, ze Czesi i Slowacy bez awantur sie rozeszli.
  Nawet Putin nie byl im potrzebny do POKOJOWEGO rozwodu bez jednego wystrzalu i sprzeciwu Polakow.. ( a to przeciez nasi sasiedzi!)

 8. rewers said

  Czechów należy podziwiać, im kurczowe trzymanie się niemieckiego cycka się zawsze opłaci a Niemcy doceniają ich historyczną lojalność. Przecież to właśnie niemieckie wpływy obroniły czeski przemysł przez zniszczeniem. W tej chwili czeska gospodarka kwitnie (w relacji do naszej)… Z Niemcami musi się liczyć Ameryka bo utrata tego sojusznika może być początkiem końca USA. Dlatego Zeman może mówić to co mówi.

 9. Feluś said

  Zeman też obrzezany tak jak Jarkacz.

 10. Do Filo: Ja tam przynajmniej nic do Czechów nie mam, chciałem tylko wskazać, że Zeman porusza się w trochę innej, że tak się wyrażę, klatce geopolitycznej. P. Rewers bliżej, ściślej to wyłuszczył w swoich komentarzach (nr 6 i 8).

 11. Filo said

  10
  Krytyczny Komentator
  Naturalnie, ze zawsze znajdziemy sobie powody dla ktorych inni zachowuja sie inaczej niz my.
  Mnie chodzi o to, ze Czesi jakos potrafia sobie zalatwic swoje sprawy troche korzystniej dla siebie niz my.
  Chodzi mi o to, ze ja nie wiem na czym to polega. Ale widac golym okiem, ze Slowianie – Czesi bardzo sie roznia od Slowian z Zachodniej Ukrainy.
  A przeciez u nich tez mieszkaja i czesto rzadza wystrugani i ich sytuacja tez jest taka sobie.
  Wlasciwie w Europie co drugie panstwo ma parszywa geopolityke: Serbia, Albania, Montenegro, Bosnia, Gibraltar, a takze kraje nadbaltyckie i Benelux. Glupio ma tez Turcja i w ogole kraje CW. BByle poludniowe republiki sowieckie: Turkmeny, Azery, Ormianie, uzbeki, Kazachy.
  Wlasciwie USA zrobilo z kazdego panstwa nawet najdurniejszego – bardzo wazny punkt strategiczno-geopolityczny.

 12. snag said

  Zydzi powinni robic co robia najlepiej pilnowac kramu na jarmarku a nie zajmowac sie dyplomacja ,…

  Schapiro jest synem czeskiego zyda ,…

 13. Jacek said

  Neimiecki ambasador w Pradze nie musi p. Zemana upominac publicznie.

 14. jaworscy said

  Janusz Korwin Mikke ostatecznie masakruje Lewaków https://www.youtube.com/watch?v=fMW55a_nlE4

 15. marta15 said

 16. ALI BABA said

  ad 7 ..”A moze do tej pory sie nie zorientowali, ze Czesi i Slowacy bez awantur sie rozeszli.” O NAIWNOŚCI LUDZKA .!! A MOŻE KTOŚ /?/ IM W TYM „POMÓGŁ”..PRZECIEŻ OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ DEMONTAŻ..!! RESZTA JEST DOMYSŁEM…

 17. W Sądzie Najwyższym USA na 9 członków, 4 to Żydzi ! said

  To jest bardzo GŁOŚNY FAKT w zdemoralizowanym i zbankrutowanym USA, że aż 4 członków Sadu Najwyższego w USA to są ŻYDZI na 9 osób wchodzących w skład tego „sadu”. W sadzie jest też 1 murzyn majacy LEWACKIE poglądy, a pozostali to anglosasi, którzy łatwo dają się MANIPULOWAĆ.
  TAKA to „sprawiedliwośc” w zbankrutowanym moralnie oraz ekonomicznie USA.

  „Amerykański” tzw. Departament Stanu to faktycznie taka sama żydoska MELINA jak Biały Dom w Waszyngtonie, gdzie wszystkimi najważniejszymi urzędnikami są obywatele amerykańscy, ale otwarcie deklarujący ŻYDOWSKĄ NARODOWOŚĆ.

  W związku z tym, że tzw. „Departament Stanu”(czyli ministerstwo sprawa zagranicznych) jest CAŁKOWICIE obskoczony przez ŻYDÓW wiec dlatego WSZYSCY ambasadorowie USA we wszystkich krajach na Świcie to też żydzi z obywatelstwem amerykańskim.

  Nikogo NIE powinno DZIWIĆ, że „amerykańskim” ambasadorem w Pradze TEŻ jest ŻYD, który z kopytami WTRĄCA się we WEWNĘTRZNE sprawy Czech, ale skoro po całych Czechach lub Polsce po ich drogach dano pozwolenie na RAJDOWANIE w kolumnie 200 sztuk amerykańskich pojazdów opancerzonych, to ambasador „amerykański” w Pradze już uważa, że to ON ostatecznie DECYDUJE co jak będzie w Czechach i gdzie pojedzie lub NIE pojedzie Prezydent Czech.

  Obecny ambasador USA w III RP w Warszawie też jest ŻYD Stephen Mull w Warszawie, który najwięcej czasu traci na chodzenie po zebranich różnych gmin i organizacji żydowskich w Polsce.
  Ambasady USA we wszystkich krajach Świata to takie zalegalizowane ŻYDOWSKIE MELINY z której lokalne żydostwo ma podstawowe wsparcie polityczne.
  W Warszawie jest IDENTYCZNIE to też centralną żydowską MELINĄ jest ambasada amerykańska, miejsce KONTAKTOWE organizacji żydowskich grasujących w III RP działające na szkodę Polski.

  Poprzedni ambasador Lee Feinstein USA w Warszawie też był żydem, który przygotował dla Obamy to SKANDALICZNE przemówienie z wstawką o „polskich obozach kopncentracyjny ch” przeczytaną przez Obamę w tracie jego oficjalnej wizyty w Polsce w maju 2012r.
  Poniżej na zdięciu ambassador USA w Warszawie Lee A. Feinstein (z lewej strony) z Chief Rabbi Michael Schudric na całą Polskę na Festiwalu pieśni żydowskiej w Warszawie 28 sierpnia 2012r:
  http://www.thenews.pl/f0f55db2-9211-4815-8876-6ad858c39115.file
  President Bronislaw Komorowski aby się PODLIZAĆ żydom odznaczył „amerykańskiego” ambassadora w Polsce Lee A. Feinsteina w Belwederze największymi odznaczeniami na koniec jego „misji” w Warszawie.

  W normalnym trybie każdy ambasador USA w polsce jest zmieniany co 4 do 5-u lat. Niestety, ale Obama wydał polecenie SKRUCIĆ „misje dypolomatyczną” takiego „swojego ambasadora” w Warszawie za to, że to Lee A. Feinstein właśnie był jednym z tych, którzy PRZYGOTOWALI to przemówienie dla Obamy przeczytane w przez Obamę w Warszawie 29 maja 2012 roku wystawiając Obamę na POŚMIEWISKO za wstawienie do tego przemówienia KŁAMLIWEGO żydowskiego frazesu „polskie obozy koncentracyjne” wywołujący SKANDAL Obamie.

  Mimo tego znanego SKANDALU ten wycieruch dupek B.Komorowski zdecydował się wręczyc najwyższe odznaczenia Polski temu skandaliście Lee A. Feinsteina na ZAMÓWIENIE zadowolonych żydów z tego kolejnego OCZERNIENIA polskich obywateli.
  Komorowski ma Polaków za NIC, nie identyfikuje się polskim interesem oraz działa na SZKODĘ Polaków.

  Poniżej SKANDALISTA żydowski Lee A. Feinstein oprowadzany przez wycierucha PACHOŁKA żydowskiego globalizmu NWO Komorowskiego po Belwederze w Warszawie:

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad 17 –
  Odznaczenia

  Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP – 2012, Polska

  Kombatancki Krzyż Pamiątkowy „Zwycięzcom” (ZKRPiBWP) – 2011, Polska

  Odznaka Okolicznościowa „65 rocznicy Bitwy pod Lenino” (Stowarzyszenie Pamięci Generała Zygmunta Berlinga i Jego Żołnierzy) – 2011, Polska

 19. Filo said

  16
  Ali Baba
  Ja sie zgadzam, ze demontaz Europy jest zaplanowany. Az tak daleko moja naiwnosc nie siega, zeby wierzyc w cuda.
  Nie jest zadna tajemnica, ze Jugoslawie trzeba bylo rozwalic bo to przynioslo korzysc glownie Niemcom i Amerykanom..
  Te same hieny probuja podzielic Ukraine a i w planie maja podzial Rosji na trzy czesci.

  Ja mam niestety uczulenie na tle ” zachowania gatunku”. I nie lubie rozlewu krwi dla czyichs planow politycznych.
  Czesi i Slowacy nie bardzo sie lubili i my o tym wiemy. Nie jest to zadna tajemnica, ze Slowacy czuli sie troche jak ‚krewni ze wsi’. I nie jest to zadna tajemnica, ze Czesi maja troche inny poglad na otaczajacy swiat.
  Ale rozlaczajac sie w spokoju i pokoju oszczedzili zycie wielu Slowian.

  Slowianie nie powinni mordowac Slowian. Dla przetrwania gatunku.

 20. a.ciesla said

  Amerykanska i Zachodnia kultura polityczna nie istnieje.Rosyjscy i azjatyccy dyplomaci sa klasa sama dla siebie.

 21. Boydar said

  @ Pan Filo

  Nie ma Pan Filo „polskiej” klawiatury ?

  Każdy ją ma. Tylko mu się nie chce spytać jakiegoś 10-latka, jak ją włączyć.
  Admin

 22. Boydar said

  No więc sprawa jest wyjaśniona (21). Pytałem się, bo widzę, że Panu Filo „żet z kropką” „nie wchodzi” – „… bo to przyniosło korzyść głównie Niemcom i Amerykanom …”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: