Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kredytodawcy odmówili umorzenia Ukrainie 15 miliardów zagranicznego zadłużenia

Posted by Marucha w dniu 2015-04-10 (Piątek)

Najwięksi zachodni kredytodawcy na czele z amerykańskim funduszem inwestycyjnym Franklin Templeton odmówili umorzenia Ukrainie głównej kwoty zagranicznego zadłużenia kraju w wysokości 15 miliardów dolarów. Poinformowała o tym agencja Bloomberg powołując się na komunikat prasowy Komitetu Prywatnych Wierzycieli Ukrainy.

Gdy dowiedziano się o tym, zachodni koledzy w zamian przedstawili władzom Kijowa plan, który ich zdaniem „zapewni Ukrainie niezbędną płynność finansową”.

W ubiegłym tygodniu minister finansów Natalia Jareśko zwróciła się do zachodnich wierzycieli z prośbą o restrukturyzację 15 miliardów dolarów zagranicznego zadłużenia kraju. Jednocześnie ponagliła ich oświadczając, że trzeba podjąć decyzję do końca maja, aby kraj ten nie znalazł się poza programem pomocy MFW.

Zgodnie z podpisaną umową MFW przeznaczył w tym roku Ukrainie w ramach nowego programu pierwszą transzę pomocy kredytowej w wysokości 5 miliardów dolarów. W czerwcu spodziewana jest druga transza na dokładnie tę samą sumę, jednak Ukraina nie ma prawa wydać tych pieniędzy na spłatę starych zobowiązań, z wyjątkiem kredytu MFW.

W rezultacie otrzymanych od MFW pieniędzy Ukraina nie tylko nie może inwestować we własną gospodarkę, ale także wydawać ich na spłatę zagranicznych długów.

http://pl.sputniknews.com

Komentarze 3 do “Kredytodawcy odmówili umorzenia Ukrainie 15 miliardów zagranicznego zadłużenia”

 1. StellaKübler said

  Lichwa ma się coraz lepiej!

 2. Porzycznie pieniędzy ukraincowi jest BZDURĄ ! said

  Bezczelnośc RASISTÓW ukraińskich banderowców z Kijowa lub tych wściekłych kundli nacjonalistów ukraińskich zamieszkałych w Toronto w Kandzie NIE zna granic, którzy brutalnie KRADNĄ i posługują się DOKTRYNAMI nazistów Doncowa oraz Bandery w swoim faszystowskim rozumowaniu.

  Ta LENIWA zdemoralizowana DZICZ ukraińska NIGDY NIE wywązuje się z jakich kolwiek przyjętych przez siebie zobowiązań i z POGARDĄ odnosi się do wszystkich wzorując się zwyrodnialcach żydach.

  Ta żydo-mongolska zbieranina odpadowa dzicz ukraińska bezczelnie KŁAMIE i wyłudza od wszystkich pieniądze udając od 50 lat, że JAKOBY ich spotkała jakaś martyrologia co jest wstrętnym KŁAMSTWEM, gdyż tak naprawdę to oni PRZYZWYCZAILI się do skomlenia i wyłudzania WSZYSKIEGO za DARMO czego się nauczyli za czasów ZSRR!

  Te wieczne pretensje do wszystkich tej LEWNIWEJ bezwartościowej czerni ukrańskiej a zwłaszcza do Rosji i innych jest STAŁYM obrzydliwym procederem ukraińców, jako że ta samodzielna banderowska „władza ukraińska” od 1991 roku się pierwszy raz zaczęła to żyła we wzajemnym OSZUSTWIE, ZŁODZEJSTWA.

  Ci ukraińscy najważniejsi urzędnicy administracji państwowej tej WYDMUSZKI „państwa ukraina” zorganizowali przestępczą republikę ZŁODZEJI brutalnie rozkradającej pożyczone i publiczne fundusze finansowe wykazują zupełny braku samodyscypliny wewnętrznej i do dzisiaj nie posiadają systemu rozliczania za te oczywiste ZUCHWAŁE złodzejstwa.

  Ukry banderowcy wykazali przez ostanie 25 lat, że nie są w stanie tworzyć samodzielnej państwowości pod każdym względem, NIE zasługują na samodzielnośc państwową, ciągle wywołują krwawe awantury i są ZARAZĄ dla Świata:

  „Турчинов воровал миллиардами, доказательства Шустер украина”

 3. Filo said

  Perpetuum mobile
  Ukraina bedzie pozyczac pieniadze ad infinitum, zeby spacic dlug.
  Fascynacja Zachodem bywa kosztowna.

  Ale nawet pan Poroszenko wie, ze lepiej miec dlugi niz … krotki.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: