Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  burakzkartoflandii o Polskość czarnych Polaków na…
  ats42 o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Polskość czarnych Polaków na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Banderowcy chcą powstrzymać „Nocne Wilki”

Posted by Marucha w dniu 2015-04-14 (Wtorek)

Od ponad dwóch tygodni niektóre media, z „Gazetą Wyborczą” i „Gazetą Polską” na czele rozpętują histerię wokół przewidywanego na koniec kwietnia przejazdu przez Polskę rosyjskiego klubu motocyklowego „Nocne Wilki”. Ich celem jest Berlin i uczczenie 70. rocznicy zwycięstwa nad III Rzeszą.

[To, że żydowskie kurwy medialne szczują Polaków na Rosjan – to jedno. To ich zadanie od stuleci. Dużo gorsze jest, że Polacy dają się poszczuć. – admin]

Sztucznie podsycana kampania ma na celu zablokowanie tego przejazdu. Biorąc pod uwagę ścisłe związki GW i GP ze środowiskami banderowskimi w Polsce i na Ukrainie jest wysoce prawdopodobne, że całą akcję wymyślili Ukraińcy w Polsce, nazywani przez wielu internautów V kolumną.

Banderowskie szczucie na Rosję, wciąganie Polaków do tej zabawy oraz ciągłe prowokacje – są widoczne gołym okiem. Zablokowanie „Nocnych Wilków” ma być też odwetem za nie wpuszczenie do Polski rowerowego rajdu szlakiem Stepana Bandery.

Banderowskie prowokacje mają czynne wsparcie niektórych mediów, przecież nie na darmo red. Tomasz Sakiewicz z „Gazety Polskiej” otrzymał od Służby Bezpeky Ukrainy order zasługi. Już jednak nawet czytelnicy „Gazety Wyborczej” mają dosyć, o czym świadczą liczne wpisy na jej forum. Poniżej garść z nich:

„W dzień wizyty prezydenta Komorowskiego na Ukrainie tamtejszy parlament uchwalił rezolucję stwierdzającą, że UPA walczyła o wolność Ukrainy. Tak więc rzezie Polaków na Wołyniu i w Galicji Wschodniej nie były niczym innym, jak walką o „wolną Ukrainę”. Rezolucja ta nie wywołała najmniejszego sprzeciwu ze strony polskich władz, a nasz prezydent wygłosił nawet mowę pochwalną w Radzie Najwyższej w Kijowie. Mordy na Polakach, nie mające precedensu w swoim okrucieństwie nie stanowią tematu godnego polskiej polityki historycznej. Wspieranie pogrobowców banderowskich bandytów może się dla Polski skończyć tragicznie”.

„Podniecacie się przejazdem motocyklistów, którzy, czegokolwiek by nie napisać o ich przywódcy – jadą świętować zwycięstwo nad Hitlerem. To Wam się nie podoba. Ale po ostatnich decyzjach parlamentu Ukrainy uznających UPA za bohaterów ojczyzny, wypada się przygotować na to, że niebawem odwiedzi nas więcej motocyklistów. Tylko będą mili tryzuby na flagach i przyjadą oddać cześć mordercom z UPA. Wtedy mam nadzieję również zaprotestujecie. Nie piszę tym razem do ukraińskiej V kolumny z tego forum”.

„A ja bym chciał by sobie spokojnie i bezproblemowo przejechali. Mało tego. Mam nawet taką fantazję, by zachowali pozytywne wrażenia z naszego kraju. Ale czarno to widzę. Nie po to politycy wraz mediami nakręcają spiralę rusofobii, by teraz jakaś zorganizowana grupa motocyklistów z Rosji przejechała sobie przez nasz kraj. Obawiam się, że grupy kiboli, nacjonalistów i nawiedzonych świrów wywołają skandal, których konsekwencje poniosą Polacy, którym zdarzy się być w Rosji , teraz albo w najbliższym czasie. Do części Polaków nie dociera, że władza, jeśli udzieliła komuś wizy ma mu obowiązek zapewnić bezpieczeństwo”.

„Szanowni dziennikarze. W ramach ekspiacji za permanentne podburzanie biednych Polaków do antyrosyjskości może byście wystosowali jakiś zdroworozsądkowy apel o powstrzymanie niezdrowych emocji, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli?”

„Już nam minister spraw zagranicznych wyszykuje jakąś zadymę , bo podobno wg jego historycznego wykształcenia i mniemania Berlin zdobywali Ukraińcy i dlatego wpuści do Polski rajd z tryzubami na czapkach i flagach”.

„Rozumiem, że naszych motocyklistów jadących do Smoleńska i Katynia Rosjanie po takich zapowiedziach będą witali chlebem i solą. Najwyraźniej michnikowcy grają na konflikt pomiędzy Polakami i Rosjanami”.

„Spokojnie! Nie podgrzewajcie atmosfery! Nasi motocykliści też jeżdżą na rajdy katyńskie. Chcecie dać ruskim pretekst? Jak mają wizy i nie łamią prawa, to mogą przejechać. Ich poglądy nas nie interesują. Żyjemy w demokratycznym kraju”.

„Ciągle odnoszę wrażenie, że GW wie znacznie więcej na temat poczynań i zamiarów ruskich motocyklistów niż oni sami. Proszę odwiedzić ich stronę internetową http://www.nwrussia.info. Owszem, jak się doszukać to jest tam wzmianka o planowanej eskapadzie, ale raczej nie wygląda ona jak wypowiedzenie Polsce wojny. Za to reakcja polskich oszołomów, podjudzanych przez GW, wygląda już jak wojna. Zastanawiam się co GW chce z tego mieć?”

„Cenisz dobre dziennikarstwo?” nie czytaj GW. Skoro motocykliści dostaną wizy, to czemu nie mieliby przejechać przez nasz terytorium, nasi jeżdżą do Katynia i jakoś Rosjanie nie szczują nikogo na nasze grupy. Dziennikarzyny, przestańcie szczuć nas na Rosjan, są ważniejsze problemy w Polsce niż przejazd grupy motocyklistów”.

„Rusofobiczne durnie mogą zaszkodzić Rajdowi Katyńskiemu”.

„Jakieś Wilki gówno mnie obchodzą, mogą sobie jechać byleby nie prowokacyjnie bo prowokacji mamy dość od judeobanderowców ostatnio gdy tuż po przemówieniu Komorowskiego w parlamencie kijowskim uchwalili rezolucję sławiącą UPA lokując Gajowemu w pysk”.

„Co lepsze: przejazd „Nocnych wilków” Putina przez Polskę czy panoszenie się krypto faszystów ukraińskich ubranych w pro-europejskie piórka i upamiętnianie przez nich UPA?”

„Ale dlaczego Polska wpuszcza faszystowską bojówkę, której członkowie chełpią się tym, że mordują ludzi w Donbasie?”

http://mysl-polska.pl

Komentarze 72 do “Banderowcy chcą powstrzymać „Nocne Wilki””

 1. EKO-LAS said

  …. [To, że żydowskie kurwy medialne szczują Polaków na Rosjan – to jedno. To ich zadanie od stuleci. Dużo gorsze jest, że Polacy dają się poszczuć. – admin] …..

  Szanowny Panie Marucha, zdaję sobie sprawę z Pana inicjatyw intencją wyższą kierowanych, niemniej co za dużo to i gęś tuczona przełknąć już nie jest w stanie. Z tego ciągłego Pana obstrukcyjnego Polakognojenia, to mnie się już nierozróżniającym czasami staje czy to Pan o szczaniu, czy też o szczuciu czucia Czesia pisać raczy. Zapodaj Pan choć dwa razy, na zmianę usposobienia, – o tych Rosjanach co to w Rosji szczunia metodyki od medialnych wzorców się naumieli i szcz(u)(a)ją w niezrozumiałym języku na dobroczyńcę swego p.Putina. Wrzuć Pan tu od czasu do czasu „kwiatka” jakiego, co by monotematyczność urozmaicenia doznała.
  Z szacunkiem pozostający, pozdrowienia przesyłam 🙂

  Panie Eko-Las, z nie mniejszym szacunkiem pytam: w którym miejscu piszę nieprawdę?
  Bo jeśli piszę prawdę, to o co chodzi?
  I niby dlaczego mam nagle zacząć pisać o jakimś rosyjskojęzycznym, głównie żydowskim, marginesie antyputinowskim – skoro w Polsce analogiczny „margines” to 80% narodu?
  Piszę o tym co uważam za ważne lub pouczające.
  Admin

 2. Marek said

  Czy w ubieglych latach Rosjanie tez przejezdzali przez Polskę?
  Jezeli tak, to dlaczego wtedy nikomu to nie przeszkadzało?

 3. Józef Piotr said

  Wiadomość z ostatniej chwili . Komandor (szef) polskich motocyklistów jeżdżących do Katynia oświadczył że przez terytorium Polski będą Polscy MOTOCYKLIŚCI towarzyszyć na Motorach Rosyjskim MOTOCYKLISTOM !!!
  I oby dotrzymał słowa. i nie dopadł go „seryjny samobójca”

 4. Cracovia Pany! said

  Jebać „żydowskie kurwy medialne”.

  Komentarze nawet na POrtalach typu wupe czy łonet mówią coś innego – większość nie ma nic przeciwko przejazdowi Nocnych Wilków, bo „nasi jeżdżą do Katynia i Smoleńska i nikt im nie przeszkadza”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wiekszosc-Polakow-jest-przeciwna-przejazdowi-Nocnych-Wilkow,wid,17447461,wiadomosc.html?ticaid=114af8

 5. Cracovia Pany! said

  ~anatol 9 godzin i 46 minut temu
  Polacy co roku organizują rajdy do Katynia. I nikt ani Białorusinów, ani Rosjan o zgodę nie pyta. Jadą, zwiedzają groby, wracają…. komu więc ma przeszkadzać przejazd tych Rosjan ??? Chyba tym, co sondaż przeprowadzali ?

  ~vik 10 godzin i 11 minut temu
  a kto jeszcze wierzy tvn owi naiwniak chyba

  bfzb 8 godzin i 24 minut temu
  ja pier….. , jak media kochają dzielić Nasz naród 😦

  ~diabel 9 godzin i 40 minut temu
  kto sie pytal Polakow na temat przejazdu przez Polske rosyjskich motocyklistow,wymyslacie glupstwa w Warszawie i karmicie tym polska gawiedz,pewnie sie dowiemy ze Berlin zdobyli Marsjanie

  ~Ocena faktów. 6 godzin i 55 minut temu
  Problemem Polski nie jest przejazd rosyjskiego rajdu motocyklowego przez Polskę lecz banda chorych rusofobów Kowalów, Kaczyńskich, Waszczykowskich, Szeremietiewów, Dudów i im podobnych szkodników Polski.

  ~kiki 10 godzin i 2 minuty temu
  nie znam NIOGO kto jest temu przeciwny, a nawet są pomysły aby takie rajdy były kilka razy w miesiącu, zarobi wielu prostych ludzi.

  ~fede 8 godzin i 56 minut temu
  Gdyby nie media nikt nie zauważyłby tych motocyklistów , na pewno zatankują a może coś zjedzą , zawsze to bussines , a przyjaciół nie szuka sie za oceanem . Swoją drogą to klawe chłopaki , więcej adrenaliny od pielgrzymki do Częstochowy

  ~Kac 2 godziny i 9 minut temu
  Lepiej jeżeli ci Rusowie będą jechać, niż banderowcy mieli by maszerować.

  i same „zielone łapki” pod komentarzami 🙂

 6. NICK said

  (2). Super.
  Należało się spodziewać tej dobrej wiadomości.
  Obserwuję ich dość długo.
  Polscy motocykliści są Polakami.

 7. vortex said

  Poniższy ( w linku ) znakomity tekst pokazuje mechanizm. Tekst jest o tym jak żydzi zorganizowali nam Powstanie Styczniowe, dokładnie wiedząc po co, że ma to być masakra Polaków i polskości. Udało im się to zrobić przy pomocy sztuczek nieraz wręcz prostackich. Polacy nie wykazali minimalnej czujności (dokładnie to samo mamy dzisiaj). Warto przeczytać i rozpowszechniać.

  https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/

  Podam tylko dwa cytaty z tekstu.

  „Starali się oni o wywoływanie stałych awantur ulicznych, o obrażanie oficerów rosyjskich w miejscach publicznych i t. p.; ludzie poważniejsi pragnęli zapobiec tym ekscesom. Winowajcy naśmiewali się jednak z nich głośno, a drażnienie poszczególnych Moskali nie ustawało.”

  „W wielkiej manifestacji kwietniowej wzięli liczny udział Żydzi. Skupieni na ul.Marjensztadt zachowywali się oni specjalnie hałaśliwie, prowokując wojsko rosyjskie. Dwustu zabitych i czterystu rannych zaległo ulice Warszawy. Co się tyczy narodowości poległych, to autor (Z. L. S.) dzieła p.t. „Historja dwóch lat 1861-1862″, (t. II, str. 344) wymienia zaledwie trzy nazwiska Żydowskie.”

  Mój komentarz.
  Oni nie byli tacy głupi, żeby wierzyć w patriotyczne wrzaski które z siebie wydawali nieustannie. Dobrze wiedzieli że umierać mają Polacy, że o to w tym wszystkim chodzi. Gdy zorientowali się że Rosjanie zostali już doprowadzeni do furji i mogą zacząć za chwilę strzelać, szybko zwiali. Tylko trzech żydów zginęło, ci co nie wykazali dostatecznego refleksu albo byli słabsi w nogach.

 8. Dzonyy said

  Sam bym pojechał z nimi.

  P.S. Tankuję na Łukoilu.

 9. Mariusz said

  MSZ już wydał wczoraj oświadczenie że żadnej „partyzantki” celem niewpuszczenia tej grupy do Polski nie będzie, no ale wrzawa medialna nie tylko nie słabnie ale i się wzmaga, bo jest pilna potrzeba odwrócenia czymś uwagi „polactfa” od „sukcesu” Komorowskiego na Ukrainie. W tym kraju najlepiej to wychodzi gdy sięgnie się po dyżurny temat „rosyjskiego zagrożenia” – z braku laku mogą to być nawet rosyjscy motocykliści. No i w takiej sprawie POPiS działa solidarnie i „ponad podziałami”. Te same idiotyzmy wypisuje Lis i Michnik, co Sakiewicz i Karnowscy.

 10. * said

  Na pytanie, czy polskie władze powinny pozwolić na przejazd „Nocnych Wilków” przez Polskę, 52 proc. badanych udzieliło odpowiedzi „zdecydowanie nie” (26 proc.) lub „raczej nie” (26 proc.), wynika z sondażu. Tylko 11 proc. ankietowanych było zdania, że na taki przejazd „zdecydowanie” powinna być zgoda, zaś 29 proc. odpowiedziało, że „raczej” powinna być zgoda. 8 proc. pytanych Polaków nie miało zdania na ten temat.

  Rosyjska grupa motocyklowa „Nocne Wilki” chce przejechać trasę Moskwa-Berlin, aby uczcić 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Przejedzie z Moskwy przez Mińsk, Brześć, Wrocław, Brno, Bratysławę, Wiedeń, Monachium, Pragę, Torgau i Karlshorst do Berlina. 25 kwietnia grupa rusza z Rosji i dwa dni później ma przekroczyć polską granicę.

  „Nocne Wilki” to najstarszy klub w Rosji – powstał jeszcze za czasów ZSRR, w 1989 r. Regularnie obchodzą Dzień Zwycięstwa 9 maja, poparł on także rosyjską aneksję Krymu. Motocykliści otwarcie wspierali wówczas „zielonych ludzików”, którzy okupowali półwysep.

  Władimir Putin wielokrotnie spotykał się z przedstawicielami „Nocnych Wilków”. Ich lider Aleksander Załdostanow, pseudonim Chirurg, jest uznawany za przyjaciela prezydenta Rosji.

  Na Facebooku Polacy, którzy nie zgadzają się na przejazd przyjaciół Putina przez Polskę, tworzą grupy koordynujące protest przeciwko „Nocnym wilkom”. Jedną z nich jest: „Nie dla przejazdu bandytów z Rosji przez Polskę!!!!!!!!”. Załdostanow zapowiedział, że klub nie zmieni trasy rajdu „Zwycięstwo. Moskwa – Berlin” ze względu na protest Polaków.


  Władimir Putin i Aleksander Załdostanow, lider „Nocnych Wilków”

 11. Lesio said

  Żydowscy bandyci oraz ich polskojęzyczne i banderowskie kurwy mogą sobie szczuć. Próżny ich trud. W ten sposób wywołują tylko u Polaków większą sympatię do Rosji i Rosjan, a nienawiść do żydobanderyzmu i polskojęzycznego żydostwa. Jeszcze trochę i doprowadzą w Polsce do wojny domowej, w wyniku której zostaną wytępieni jak robactwo.

  Panie Lesio, bujaj Pan w obłokach…
  Admin

 12. * said

  Jestem zdecydowanie za tym, żeby Bracia Rosyjscy mogli poruszać się swobodnie na motocyklach po Polsce.
  Przywitam ich po Słowiańsku: chlebem i solą. Tak im dopomóż Panie Boże, za szczęśliwy przejazd i pobyt w Polsce.

 13. APEL do motocyklistów z Polski w sprawie RAJDU "Nocnych Wilków" w Polsce ! said

  W związku z planowanym przez ROSYJSKICH MOTOCYKLISTÓW z klubu motorowego „Nocne Wilki” przejazdem przez Polskę pod koniec kwietnia 2015 roku WZYWAM Was rasowych MOTOCYKLISTÓW w całej Polsce, a zwłaszcza we Wrocławiu do ZAPEWNIENIA im BEZPIECZEŃSTWA na całej trasie ich przejazdu w III RP !!!

  Ten ruch motocyklistów w Rosji czy w Polsce ma swoje korzenie z Zachodniego Świata i my motocykliści obojętnie z jakich krajów NIE będziemy i NIE mamy zamiaru się bic miedzy sobą bo NIE MAMY o CO !

  Harleyowcy i motocykliści z całego Świata NIE DAJMY się SKŁUCIĆ ani PODZIELIĆ tym politycznym awanturnikom ZŁODZEJOM finansowym żydo-bank-sterom z USA, Niemiec czy wykołowanej III RP, którzy OKRADAJĄ nas zwiększanymi podatkami na ich awantury międzynarodowe.

  DZISIAJ ta hołota ukraińska i żydowska podszywająca się za „polaków” PANOSZĄCA się po Polsce SZKODZI Polsce i nam Polakom. To właśnie oni nawołują do NIE legalnego z podeptaniem prawa przeszkadzania ruskim motocyklistom przejeżdżającym po drogach PUBLICZNYCH w Polsce.

  NIE zapominać, że już we wrześniu 2015 roku Rosjanie w ramach REWANŻU też mogą ZABLOKOWAĆ przejazd TYSIĘCY polskich motocyklistów na terenie Rosji, którzy będą jechać do Katynia a potem dolej na Wschód do Moskwy na Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński.

  Żydowskie polskojęzyczne ANTY-polskie media zwalczajace Polaków jak „Gazeta Wyborcza” Michnika czy tzw. „Gazeta Polska” ŻYDA Tomasza Sakiewicza zainstalowane w Polsce hodują RUSOFOBIE. Oni chcą abyśmy my OGŁUPIENI PODPUSZCZENI Polacy zaczęli skakać do oczu Ruskim i się bili jak przekupieni przez żydów waszyngtońskich te ukraińskie GŁUPKI.

  Jest poważne zagrożenie, że „polska policja” na ZAMÓWIENIE ministra spraw wewnętrznych „rzadu warszawskiego” który działa na SZKODĘ etnicznych Polaków pozwoli na AWANTURNICTWO tych głupich podpuszczonych jakiś psycholi w III RP przez żydo-waszyngtońskie media czy nacjonalistów UKRAIŃSKICH przebywających jako „goście” w Polsce SZKODZĄCY Polakom.

  W Polsce SZALEJE piąta kolumna, która rozpala tutaj FOBIE antyrosyjską, której mądrzy Polacy są PRZECIWNI !!

  DLACZEGO żydowski „rząd waszyngtonski” z USA nie ROZPĘTUJE wojny ze swoimi sąsiadami jak z Kanadą czy Meksykiem, tylko na siłę podpuścili SKONFLIKTOWALI Ukraińców z Ruskimi ??

  Nie budzi dziś wątpliwości, że KRWAWY Majdan w Kijowie w lutym 2014 r nie był żadnym „oddolnym” i „samoistnym” protestem, ale znakomicie zorganizowaną akcją, FINANSOWANĄ w 100% i koordynowaną przez amerykańskie i niemieckie służby specjalne!

  Skoro Rosja nie czuje się na siłach podbić Ukrainy, to tym bardziej nie zaatakuje Polski, będącej członkiem NATO i UE. Polska nie znajduje się w rosyjskiej przestrzeni geopolitycznej, sformułowanej w doktrynie Miedwiediewa.

  Celem tej operacji „kijowski Majdan 2014” była wymuszenie ZMIANY przez USA geopolitycznego układu sił w Europie, a nawet na świecie, której istotą było WYPCHNIECIE Rosji z Europy, RABUNEK resztek ukraińskiej gospodarki przez niemieckie firmy i zbudowanie, pod rosyjskim nosem, AMERYKANSKICH imperialnych baz wojskowych.

  Obecny ANTY-polski „rząd warszawski” należy do żydowskich NEOKONÓW i niemieckich WŁAŚCICIELI razem z tymi „niezależnymi” żydo-niemieckimi mediami PRZYGOTOWUJĄ nas Polaków do otwartej AGRESJI państw zachodnich razem z USA przeciwko Rosji, tak aby FAŁSZYWIE przedstawić je jako uprawnioną „samoobronę”.

  USA i zbrojne ramie żydo-banksterów NATO usiłuje spreparowac klasyczną sytuacje, gdy AGRESOR kłamliwie przedstawia się jako „OFIARA”, aby zmobilizować opinię publiczną zwłaszcza w wykołowanej politycznie Polsce, aby NAIWNI oszukani Polacy stanęli po stronie AGRESORA czyli NATO. Medialna zakłamana wrzawa sugeruje, że żydoski „rząd waszyngtoński” szykuje się do ZWARIA z Moskwą i zaatakowania Rosji aby ją ROZBIĆ identycznie jak ukrainę.

  Zapamiętajcie sobie to motocykliści i przeciętni kołowani ludzie w Polsce, że NALEŻY się BAĆ imperialnego znanego AWANTURNICTWA żydowskiego Waszyngtonu i Berlina niż tejże Rosji.

  Obecny partyjny ptrzestepczy GANG polityczny PO-PiS-PSL-SLD/PZPR podpuszcza nas Polaków do ROZPETANIA wojnę miedzy Polską i ROSJĄ z INSPIRACJI Berlina i Waszyngtonu.
  Im szajba ODBIJA – NIE głosujcie w wolnych wyborach na gangsterski system partyjny PO-PiS-PSL-SLD lecz tylko na kandydatów z POZA tego złodziejskiego SYSTEMU partyjnego, który wygnał z Polski pond 3 miliony młodych Polaków, a teraz popycha Polaków do WOJNY z Rosją !

  Polacy motocykliści NIE ulegajcie propagandzie i róbcie to, co jest ZGODNE z POLSKIM, a nie OBCYM interesem.
  Na pewno wielu z Was motocyklistów z Polski pojedzie kiedyś motorem do Rosji, chociażby na obecnie poplarny Międzynarodowy Rajd Katyński, który potem objeżdża Rosję łącznie z przejazdem przez Moskwę i tam w zeszłym roku NIKT polskim motocyklistom NIKT NIE przeszkadzał ani NIE zaczepiał polskich motocyklistów.

  http://rajdkatynski.net/rajdy-katynskie/rajd-katynski-14.html

  Polscy motocykliści APELUJĘ do Was NIE DAJCIE się PODPUŚCIĆ i jeśli postąpicie według mojej rady będziecie mogli bez jakich kolwiek przeszkód kiedyś pojechać też na jakiś RAJD do Rosji.
  Ten ruch motocyklistów w Rosji czy w Polsce ma swoje korzenie z Zachodniego Świata i my motocykliści obojętnie z jakich krajów NIE będziemy i NIE mamy zamiaru się bic miedzy sobą bo NIE MA o CO !

  Jeśli wy motocykliści zaś ULEGNIECIE propagandzie czy to tego obecnego ANTY-polskiego „rządu warszawskiego” który nas BANKRUTUJE oraz KONFLIKTUJE ze WSZYSTKIMI i wszędzie za pomocą PIĄTEJ kolumny grasującej w Polsce (ostatnio wspieranych arbitralnie finansowo ukraińców) to czego możecie się spodziewać że nigdzie NIE będziemy mogli pojechać gdzie kolwiek.

  Koniecznie ZAPOZNAJCIE się z bełkotem ŻYDOWSKIEGO NEOKONA Friedmana szefa firmy z USA o nazwie:

  Strategic Forecasting, Inc., (po polsku „strategiczne przewidywanie”)

  która specjalizuje się w organizowaniu oraz realizowaniu ZAMÓWIEŃ razem z CIA w przygotowywaniu KRWAYCH konfliktów międzynarodowych, organizowaniem krwawych NIENAWISTNYCH przewrotów politycznych w Europie Wschodniej. Rekomenduje wspieraną przez NEKONÓW z USA wyniszczających wojen domowych w Europie, Bliskim Wschodzie, Ameryce Południowej z pomocą których to żyd-banksterzy z USA zakładają finansowy oraz polityczny RABUNKOWY kaganiec na mniejsze przez nich zrujnowane kraje:

  „Friedman rekomenduje wspieraną przez USA wyniszczającą wojnę w Europie”

 14. EKO-LAS said

  @ 1. ad Admin
  Szanowny Panie Gospodarzu, o nieprawdzie żadnej w Pana pisaniu ni słowem wspomnieć nie raczyłem. W odniesieniu zaś do prośby mej uprzednio wyrażonej, to z roztropności dziejowej, dla dobra braci Rosjan, optykę należałoby czasami odwrócić, aby u nich przez zaniechanie jakie, ich „margines” do tych polskich 80% nie urósł. Również i nam Polakom (tym 20%), być może korzyść by jaka w natchnieniu do świadomości spłynęła, gdyby skutecznej metody, wyprzedzającego działania obronnego przed tym „poszczuwaniem” mogli się od skuteczniejszych w rozumowaniu nauczyć. Rosja to tak tylko dla przykładu podana została, każdy inny skuteczny naród, równie dobrym podkładem pouczaniu służącemu, mógłby tutaj zaistnieć. Taki tylko koncept podając, proszę Szanownego Pana Maruchę, o nieczynienie „jakiekolwiek konsekwencji” dla mej skromnej, „wirtualnej” tu osoby. 🙂

 15. ALI BABA said

  ad 7 ” Co się tyczy narodowości poległych, to autor (Z. L. S.) dzieła p.t. „Historja dwóch lat 1861-1862″, (t. II, str. 344) A NIE MOŻNA PODAĆ PEŁNEGO NAZWISKA AUTORA TEGO DZIEŁA..?!

 16. Lesio said

  Panie Gajowy, nie rozumiem dlaczego Pan nie wierzy w Polaków i tak łatwo ulega defetyzmowi. Polaków można długo oszukiwać, okradać, pluć im w twarz i wchodzić na głowę, ogólnie dezorganizować, zakładając że są już zupełnie niegroźni. Ale nagle przychodzi taki moment, że Polak mówi dość i przecina wrzód, a wtedy ręka, noga, mózg na ścianie. Nie znajdziesz Pan na świecie drugiego takiego jak przyparty do muru Polak, który będzie swoich wrogów ciął po kilku na raz. Jak przyjdzie konieczność, to szybko się zorganizujemy i nie będą nam do tego potrzbne żydowskie media społecznościowe…

 17. Marucha said

  Re 14:
  Panie Eko-Las, wierzę w Pana dobre intencje. Więcej napiszę, jeśli przeformułuje Pan swój wpis tak, żebym wróciwszy z lasu i zdjąwszy zabłocone gumiaki, mógł zrozumieć, o co Panu chodzi.

  Re 16:
  „Łatwo ulega defetyzmowi”… Boże, Boże…

  Ja ten polski naród obserwuję świadomie od co najmniej 40 lat, i ja widzę, co się z nim dzieje po roku 1989, widzę przede wszystkim wymieranie tego narodu i ucieczkę za granice… widzę coraz niższy poziom wiedzy i intelektu, widzę jego skundlenie błyskotkami na poziom jakichś Murzynów z dżungli… widzę narastanie coraz gorszych cech w narodzie przy jednoczesnym zanikaniu tego, co było w nim dobre… widzę coraz bardziej wszechogarniającą, bezdenną głupotę, zacietrzewienie… widzę, że Polacy mają Polskę w dupie…
  I ja mam być optymistą.
  „Się zorganizujemy”… „Przetniemy wrzód”…
  Zapewne tak samo myśleli Jaćwingowie przed ich eksterminacją.

 18. Boydar said

  Co gorsza (per analogiam), że również nie chcieli Chrystusa. Jaćwingowie, znaczy się.

 19. lopez said

  Szerokiej drogi Awantura wokół „Nocnych Wilków” przypomina jako żywo…

  http://chart.neon24.pl/post/121311,szerokiej-drogi

 20. EKO-LAS said

  @ 17. Marucha

  Tłumaczenie wpisu @ 14. EKO-LAS said 2015-04-14 (wtorek) at 06:30:09 🙂

  …. Szanowny Panie Gospodarzu, nie pisałem że pan pisze nieprawdę. W poprzednim moim wpisie (@ 1.) Rosję podałem wyłącznie jako przykład. Pouczającym dla Polaków i innych narodów może być wskazanie metod na skuteczną walkę z wrogimi mediami. Zlekceważenie zagrożenia ze strony wrogich mediów, może być przyczyną wzrostu zaczadzonych umysłowo Rosjan do poziomu występującego obecnie w Polsce.
  Przykładem radzenia sobie z wrogimi mediami nie musi przecież koniecznie Rosja, może to być przecież każdy inny europejski mądrzejszy naród, który poradził sobie z wrogimi mu mediami. Proszę o właściwe odebranie mojej prośby. …..

 21. Marucha said

  Re 20:
  Nie widzę żadnego powodu martwienia się o Rosjan i poziom ich zaczadzenia mediami. W odróżnieniu od Polaków są narodem patriotycznym, nie dają sobą poniewierać, a gdy raz zostaną oszukani, to raczej nie ma przebaczenia.

  A teraz proszę o podanie mi, który to naród europejski poradził sobie z wrogimi mediami. Oprócz Rosji i Białorusi.

 22. Marucha said

  Swoją drogą radziłbym Wilkom zaopatrzenie się w broń.

 23. Boydar said

  To my Ich mamy bronić, Oni są Gośćmi ! Nie mogą mieć broni sensu stricto. Jeżeli Ich nie obronimy, to … Boże, bądź miłościw … kolejny raz wyprzemy się człowieczeństwa. Wtedy stanę po stronie Pana Gajowego.

 24. EKO-LAS said

  Re: 21.
  Widzę u Pana podobną pewność w odniesieniu do Rosjan, jaką i ja miałem w stosunku do nas Polaków, szczególnie kiedy uchwalano w Polsce prawo o „ochronie języka polskiego”, nazewnictwa polskiego, zmierzające między innymi do pozbycia się paskudnych obco brzmiących szyldów i haseł komercji powszechnej i całego tego medialnego chłamu. I co ta moja pewność dała?

  Co do sprawy radzenia sobie z wrogimi mediami, to raczył Pan sam zauważyć, że bądź co bądź to dużego wyboru nie miałem proponując przykład Rosji.

 25. tadeusz said

  Panie Gajowy, EKO-LAS ma rację, pan masz jakąś obsesję z tym Polakognojeniem, tych chorych monotematycznych bzdetów aż czytać się nie da ze spokojem. Czy uwierzysz pan, że mozna być sceptycznie nastawionym do żydostwa panoszącego się od wieków w naszym kraju i jednocześnie nie nie składać pokłonów wiernopoddańczych w stronę ruskiego kacapstwa? Tak, tak taka opcja też istnieje. Więc miej pan litość i chociaż tę swoją wazelinę zapodawaj w formie subtelniejszej i mniej zauważalnej bo razi w oczy na czyje zlecenie ta strona działa.
  Ustawienie wszystkiego w linii: kto sprzyja Ukraińcom ten jest żydem albo na usługach żydostwa to dziecinne i śmieszne.
  A jak pan się ustosunkuje do wypowiedzi Putinowego pupila „Chirurga”, który wie, że przejazd przez nasz kraj nie spodoba się jak to określił: ” potomkom Polaków , którzy byli policjantami i nadzorcami w gettach żydowskich?” – czyżby tak go obchodził los żydów w gettach? Pan powinien się oburzyć bo tu sie panu wszystko rozjechało, pan przecież dla żydów nie ma litości i nie jest skłonny ubolewać nad ich losem, a tu proszę taka niespodzianka.
  Taka pogarda dla tych co gnębili żydów w polskich gettach i troska nad tymi gnębionymi zapewne bierze się u pana Załdostanowa z tego, że patrząc na jego facjatę wyraźnie widać chazarskie rysy twarzy, profil wręcz wzorcowo pokazuje koniuszek nosa opadający na górną wargę, co by pasowało bo pan „Chirurg” urodził się i wychował na terenach dzisiejszej Ukrainy więc prawdopodobieństwo, że ma żydowskie korzenie jest dość spore – a pan tak bezrefleksyjnie urrrrrraaaaaaaa gieroj !Urrraaaaa nasi bracia Słowianie ….. panie, jacy oni Słowianie? Czyli podsumowując- potomkowie żydów wielbiący jak pan cara Putina to dobrzy żydzi jak mam rozumieć? hahaha

 26. Boydar said

  Za późno, Panie Tadeuszu. O osiem lat za późno zaczął Pan wciskać kit. Ludzie już kumają, że litość i pogarda to dwie różne sprawy. Chirurg, jak sądzę, ma generalnie gdzieś wewnętrzne, żydowskie eksterminacje, i słusznie. Bo żyd się rodzi by mordować drugiego, obojętnie, żyda czy goja. Mordowanym jednak zawsze należy współczuć (co najmniej, jeśli już nic więcej uczynić nie można), a morderców ścigać do końca świata i o jeden dzień dłużej (tfu!). Oczywiście, że obecnie najznakomitszymi „policjantami” są genetycznie usposobieni. I Chirurg to wie, a ludzie rozumieją. Tylko Pan Tadeusz tnie głupa.

  Jeszcze niech Pan Tadeusz wyjaśni, kto to są ci Ukraińcy. Bo rozumując w ten sposób („… kto sprzyja Ukraińcom …”) to w Auschwitz mieszkali, żyli i umierali Oświęcimiacy. Stara nacja, prawdopodobnie jeszcze przedhistoryczna; kiedyś nazywano ich Niewolnikami.

 27. Dzonyy said

  I to by było na tyle 🙂

 28. Piotr_36 said

  Witam.
  W łże mediach dostali sraczki w tym temacie. Niech sobie jadą, zatankować gdzieś muszą 🙂 Zjeść również. Mi tam nie wadzą.
  Niech wspomną raczej o naszym hrabim wal go deską, jaką ustawę podpisał. O tym cisza.

 29. NyndrO said

  Chętnie do Nich dołączę.Choćby na kilkadziesiąt kilasów.To będzie dla mnie zaszczyt.LwG!

 30. 15vagabunda said

  P E T Y C J A
  Minister Spraw Zagranicznych RP
  Pan Grzegorz Schetyna
  00- 580 Warszawa
  Al. J.Ch. Szucha 23
  Szanowny Panie,
  parę dni temu pojawiła się informacja, iż gang motocyklowy z Krymu (pod nazwą „Nocne Wilki”) zamierza pod koniec kwietnia przejechać przez Polskę do Czech, a potem do Niemiec. Jak Panu zapewne wiadomo, szef gangu, niejaki Aleksander Załdostanow
  – ma zakaz wjazdu do USA….
  [ czyli oczywiste że do kolonii USA również]
  podpisano :
  Polska, 10 kwietnia 2015 r.
  Piotr Hlebowicz, Autonomiczny Wydział Wschodni „Solidarności Walczącej”
  Janina Jadwiga Chmielowska, publicysta niezależny, Autonomiczny Wydział Wschodni „Solidarności Walczącej”
  Józef Śreniowski
  -sami swoi, wyzwalacze i utrwalacze koszernego reżimu III RP
  http://www.petycjeonline.com/nie_dla_nocnych_wilkow_pl_ru_en

 31. Marucha said

  Re 24:
  Panie Eko-Las, pewność to ja mam jedną: że mnie kiedyś kostucha dopadnie.
  Więc przestań mi Pan wmawiać to czy tamto jak choremu jajko.

  Re 25:
  Spierdalaj Pan; znam takich gnojków i ich przemówienia na wylot i od dawna.

 32. Zenon K. said

  Towarzysze!
  Wszyscy wiemy, jak jest: bierzemy krwawe ruble jako agentura wpływu Putlera, tymczasem robota stoi w miejscu. Kto się czuje wprawnym w pisaniu cyrylicą, niech napisze po rosyjsku kilka słów zaproszenia dla harleyowców z Moskwy do przejazdu przez Polskę, aby łatwo było skopiować i wysłać im maila na stronę, czy wkleić w komentarzach pod ich filmikami na YT (i podpisać swym nickiem, czy imieniem). Centrala dostanie sygnał, że pracujemy, a koszt tej pracy -niewielki.
  Pozdrowienia od towarzyszki Zoji z Legnicy.

 33. Filo said

  30
  15
  Vagabunda
  Bardzo zacna petycja.

  No i patrz pan, jakie qrwy goscinne. Nie wiedza co to tranzyt. Musi co z Solidarnosci.
  Wiadomo, kto zakladal Solidarnosc.
  i tak juz zostalo.
  Jest to znakomita przechowalnia wiejskich odmiencow.
  Niech sie taka kretynka zbolala od niezaleznej publicystyki pofatyguje i sie dowie ilu Polakow ma zakaz wjazdu do USA.

  Czy to juz tako nisko Polacy pelzaja?

  Cos z Mrozka:

 34. Zbyszko said

  Bardzo dobrze, że polscy motocykliści zamierzają przyłączyć się do tej akcji przejazdu motocyklistów rosyjskich. Myślę, że do tej akcji powinni się także przyłączyć motocykliści innych państw, by stworzyć jedną potężną grupę pokazującą tą jedność europejską w walce ze Złem. Jest to doskonała okazja do takiej międzynarodowej manifestacji solidarności (choć to już zdegradowane słowo) z Rosjanami. Myślę, ze na trasie przejazdu powinniśmy się ustawić z naszymi polskimi flagami. W końcu to nie ci zwykli Rosjanie którzy ginęli wyzwalając nasz Kraj spod niemieckiej okupacji, byli winni temu, że Stalin (z naszymi „sojusznikami”) skazał nas na pożarcie. To własnie dla tych Rosjan którzy tu zginęli, powinniśmy stać tam z polskimi a może i rosyjskimi flagami

 35. marta15 said

  Polakow, jak zwykle , mozna udoopic tzw .odwroceniem tematu.
  Zamiast robic rejwach z powody ogloszenia na bandero-Ukrainie mordercow i zbrodniarzy UPA I ONU bohaterami narodowymi, w Polsce bedzie narodowa debata o Nocnych Wilkach i ich ew. przejezdzie.
  To , ze polsko-jezyczny prezydent zrobil z siebie i z narodu polskiego totalne wycieraczke pare dni temu w Bandero-Ukrainskim Parlamencie ,
  przeszlo prawie bez echa.
  Ta przemowa, polsko-jezycznego Judasza i szuji , oficjalnie reprezentanta resztek narodu ,kiedys polskiego, malo obeszla Polakow.
  Teraz wszyscy sa zajeci Nocnymi Wilkami.
  Durny, bezmyslny narod, pozbawiony myslenia i godnosci.

 36. marta15 said

  w tzw miedzy czasie, jak Polactfo jest bardzo zajete Nocnymi Wilkami ( za pieniadze Polakow) aktywnie instaluje sie V kolumne.
  http://www.fronda.pl/a/polacy-pomagaja-ukrainie,50015.html

 37. aaaaaaaaaaaaaa said

  @amin
  „Swoją drogą radziłbym Wilkom zaopatrzenie się w broń.”

  ….kto miałby do nich strzelać ? …..chyba Szczynukowicz ze swoją „elitą” łowiecką ;-D

  Można na wiele sposobów, których podawał nie będę, uczynić przejazd motocyklisty bardzo niebezpiecznym.
  Admin

 38. marta15 said

  a tu dobry przyklad propagndowej agitki, ktora sie bardzo latwo sie odmozdza Polactfo. Z serii :
  http://www.fronda.pl/a/ludobojstwo-upa-potepiamy-wolna-ukraine-popieramy,49976.html
  Niejaka badnerowska gnida , Wojcjowski pisze m.in.:
  „..Ludobójstwo UPA potępiamy, wolną Ukrainę popieramy! … bo jeśli jutro zniknie wolna Ukraina, pojutrze zniknie wolna Polska, a wtedy i Katyń i Wołyń znów będą możliwe…” – pisze Janusz Wojciechowski…”
  ———
  pare dobrych komentarzy jako odopwiedz na te agitke:
  „Prostytutek sie nie popiera.”
  „…Nie ma Ukrainy … a tym bardziej wolnej Ukrainy bez miłości do naziolii UPOwskiej. Nie tak dalej jak w zeszłym tygodniu parlament Ukrainy (a więc oficjalny organ reprezentujący Ukrainę) przyjął rezolucję piejącą z zachwytu nad bandytami i mordercami z UPA. Od tego momentu każdy zdrowo myślący człowiek może mówić UPAina. Bo dokładnie takie to państwo. Czy wolna czy nie – na zawsze związana z mordercami gloryfikowanymi przez parlament. TP część ich tradycji i historii.
  Nie ma UPAiny bez UPA. I czy teraz pan redaktorek dalej tak lgnie do tego syfu ?…”
  „..
  Popierając Ukraińców popierasz banderowców…”

  ten ostatni komentarz uderza w sedno sprawy. OFJCJALNY rzad Ukrainy uznal bandziorow /mordercow z UPA I ONU jako bohaterow narodwoych , za ktorych krytyke mozna pojsc do wiezenia.
  Wspierajac taki rzad, wspierasz banderowcow, tzn. WYJATKOWO brutalnych, sadystycznych, wyrafinowanych mordercow niewinnej polskiej ludnosci.
  I ten rzad zdradziecki, judaszowski , parchaty polsko jezyczny rzad, ktory wspiera TAKI rzad Ukrainy powinien zawisnac na okolicznych mostach i latarniach.

 39. NICK said

  Aaa.
  Śliczne te zdjęcia P. (10).

 40. Marucha said

  Re 35, 36:
  Pani Marto, sprawa „Nocnych Wilków” jest również ważna. Określa bowiem podatność Polaków na prymitywną propagandę oraz poziom ich skundlenia.
  A występy Szczynukowicza u banderowców też się obiły szerokim echem.

 41. Dzonyy said

  Jak to było? Jeśli burdel nie przynosi dochodów, to nie zmienia sie w nim firanek tylko k..wy?

 42. marta15 said

  ad 39 poziom skundlenia Polakow i ich podatnosc na prymitywna agitke jest , niestety ,czym nader oczywistym.
  Temu tez o wiele bardzei sie emocjonuja przejazdem ( lub nie) jakis Nocnych Wilkow ,niz oczywista Zdrada ludzi ,ktorzy ich oficjanie i legalnie reprezentuja.

  To są, pani Marto, dwie strony TEGO SAMEGO ZJAWISKA.
  Admin

 43. Joannus said

  Kowalowi co nie dziwota, nie pasuje przejazd, radzi w odwecie za niewpuszczenia Borusewicza na pogrzeb wielgaśnego ”opozycjonisty”, zakazać wjazdu.
  Podfarbowanemu liskowi chytruskowi Dudzie takoż nie widzi się przejazd.

  Ad 33 Filo
  Kiedy nawet niedorozwoje uświadomią tragiczną sytuację, niektórzy nadal będą z uporem prukać o istnieniu dwóch Solidarności, pierwszej dobrej polskie drugiej złej obcej.

 44. marta15 said

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121314,syjonisci-iii-rp-nakrecaja-spirale-nienawisci-do-rosji
  jezeli Polacy nie zdadza sobie sprawy, ze sa rzadzeni przez rzad zdrajcow i Judaszy , ktory NIENAWIDZI Polske i Polakow i robi WSZYSTKO aby ten kraj i tych ludzi zniszczyc , to nigdy nie beda w stanie rozsluplac tego wezla gordyjskiego perfidnej propagandy, ktora , jak powtarzam od zawsze, obstawia OBYDWA konce kija.
  Trzeba byc czujnym jak zolnierz na warcie, a Polactfo spi.
  Spi lub slucha z zapamietaniem ( i w nie wierzy ) klamstw , klamstw i manipulacji, jakie sie tocza 24/7 z tzw. main media, czyli propagandowcyh szczekaczek przetwarzajacych non-stop informacje na uzytek rzadu zdrajcow i Judaszy.

 45. marta15 said

  „..@ Ja tylko się zastanawiam
  Ja tylko się zastanawiam jak to jest … jakaś mentalność Kalego?
  Jak Rosjanie chcą jechać na motocyklach i odwiedzać groby żołnierzy to jest prawie że agresja.
  Jak nasi chcą jechać do Katynia albo do Smoleńska odwiedzać też groby to bardzo patriotyczne. To jak to jest?
  Odwiedzanie grobów rosyjskich jest feee a polskich bardzo dobre?
  Pawlo Kowal ( vel. Paweł Kowal) to nie Polak ale szpieg i dywersant banderowski z miejscem stacjonowania Polska….”

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121314,syjonisci-iii-rp-nakrecaja-spirale-nienawisci-do-rosji

 46. marta15 said

  „….Na myśl przychodzą popularne Międzynarodowe Motocyklowe Rajdy Katyńskie, http://www.rajdkatynski.net, których komandorem jest Wiktor Węgrzyn.
  To on w roku 2000 rzucił hasło pojechania motocyklami do Katynia.
  Otrzymał wsparcie od byłego jeńca z sowieckiego obozu specjalnego w Kozielsku, którego koledzy zostali zamordowani w Katyniu i Smoleńsku, Ks. Prałata Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.
  Wśród osób wspierających realizację inicjatywy Wiktora Węgrzyna należy wymienić również Prymasa Polski Ks. Józefa Kardynała Glempa, proboszcza polskiej parafii w Smoleńsku, Ks. Jacka Kucznika, oraz ówczesnego prezesa „Wspólnoty Polskiej” prof. Andrzeja Stelmachowskiego.
  Na rajdy jeżdżą do dzisiaj, zwykle trasami Warszawa – Brześć – Mińsk – Katyń – Kłuszyn – Moskwa – Kursk – Charków – Kijów – Kamieniec Podolski – Lwów – Warszawa (liczącą ok. 3500 km) i Warszawa – Brześć; – Mińsk – Katyń – Dynenburg – Wilno – Warszawa (ok. 2000 km).
  Piszę tu o grupie kilku-setnej armii motocyklistów, którzy z biało-czerwonymi chorągiewkami i przesłaniem „Kocham Polskę. I Ty ją kochaj”, docierają również rokrocznie do miejsca, w którym zapadały decyzje – Moskwy.
  „Należy podkreślić – pisze Wiktor Wegrzyn – , że RAJDOWCY NIE SPOTKALI SIE DOTAD Z JAKIMIKOLWIEK AKTAMI PRZEMOCY .
  Szczególne uznanie budzi postawa miejscowych motocyklistów – „bajkerów” białoruskich, rosyjskich, czy ukraińskich.
  Służą bezinteresowną pomocą, wspierają serwisowo, w każdej chwili można na nich liczyć. I, co ważne, włączają się w upamiętnianie ofiar Zbrodni Katyńskiej i wszystkich innych sowieckich.”
  Reportarze w mediach rosyjskich n.t. rajdu można tylko nazwac „bombą medialną”.

  Tymczasem, w Polsce mamy do czynienia z zacofańcami syjonistycznymi, którym dano „stanowiska”.
  Jednym z nich jest dyrektor Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, dr Sławomir Dębski, który nie tylko krytykuje … Rosję we wszystkim (http://jeznach.neon24.pl/post/121300,centrum-rusofobii), ale również nie chce mieć z Międzynarodowym Motocyklowym Rajdem Katyńskim, ani z Nocnymi Wilkami, nic wspólnego.
  Czyż nie najwyższy czas aby naszych „rabinów” przy sterze również wysłać na rajd, ale taki w jedną stronę tylko?………………….”

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121314,syjonisci-iii-rp-nakrecaja-spirale-nienawisci-do-rosji

 47. NICK said

  Tu Pan zaryzykował, Panie Joannus (43). Wie Pan.
  W tym przypadku? Jest ryzyko. Zabawy niewiele.
  Nie napiszę, że cokolwiek się z Panem zgadzam, bo mnie zjedzą, podobnie jak Pana.
  Dodam tylko, że to był rodzaj niewydolnego ‚powstania’.

 48. Marek said

  Tadeusz napisał:
  A jak pan się ustosunkuje do wypowiedzi Putinowego pupila „Chirurga”, który wie, że przejazd przez nasz kraj nie spodoba się jak to określił: ” potomkom Polaków , którzy byli policjantami i nadzorcami w gettach żydowskich?” – czyżby tak go obchodził los żydów w gettach? Pan powinien się oburzyć bo tu sie panu wszystko rozjechało, pan przecież dla żydów nie ma litości i nie jest skłonny ubolewać nad ich losem, a tu proszę taka niespodzianka.

  =========
  Goowno, a nie niespodzianka. Pan Kosiur prawidłowo odczytał słowa Załdostanowa:

  Rosjanin, Aleksander Załdostanow, szef Nocnych Wilków, w jednym z wywiadów odpowiedział na żydowską histerię IIIRP: „Nie zmienimy trasy mimo protestów Polaków. Trzeba pamiętać, że byli Polacy, którzy walczyli, którzy doszli z Armią Czerwoną do Berlina. Ale byli i Polacy, którzy zostali policjantami i nadzorcami w gettach. Możliwe, że ich potomkom nie podoba się nasz pomysł.” Oczywiście A. Załdostanow zna historię i dobrze wie, że tymi policjantami i nadzorcami byli w gettach Żydzi, czyli Polacy żydowskiego pochodzenia.

  Tadeusz, Polak potomek policjanta z getta?
  haha

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121314,syjonisci-iii-rp-nakrecaja-spirale-nienawisci-do-rosji

 49. Tekla said

  Gang odwołuje się do rosyjskiego prawosławia, jego członkowie często biorą udział w motocyklowych pielgrzymkach i wykonują gesty względem rosyjskiej Cerkwi, łącznie z wizytą u patriarchy Cyryla.

  Tyle oficjalnego opisu. Nocne Wilki deklarowały wierność wobec Władimira Putina, który zresztą nie stroni od publicznego pokazywania się z bikerami. Wilki pokazały pazury w czasie aneksji Krymu, gdy członkowie klubu przyjechali do Sewastopola i „ochraniali” budynek miejscowych władz.

  Motocykliści wspierają także samozwańcze „republiki” na wschodzie Ukrainy. Niedawno rajd bikerów przyjechał do Ługańska, a przywódcy gangu wielokrotnie wypowiadali się pozytywnie o działaniach wspieranych przez Rosję separatystów.

  Na osobny opis zasługuje Aleksander Załdostanow, lepiej znany pod pseudonimem Chirurg. Ten urodzony w ukraińskim Kirowohradzie 50-latek jest niekwestionowanym liderem Nocnych Wilków. Z wykształcenia jest lekarzem, specjalizował się w operacjach twarzy.

  Dość zaskakujące są także poglądy Chirurga. – Prawosławie to fundament naszego kraju. Na przykładzie rozpadu Ukrainy wyraźnie widać jaki jest los wspólnoty, która utraciła wartości. Dla statku, który nie ma celu, żaden wiatr nie będzie dobry – mówił niedawno w wywiadzie dla rosyjskiego „The New Times” pytany o swoje główne wartości.

  – Druga z nich to ojczyzna, państwo. Jeżeli spojrzymy na historię naszego kraju w ostatnich stuleciach, to zobaczymy, że za Stalina, gdy państwo było najwyższą wartością, państwo osiągało niewiarygodne sukcesy. W XXI wieku przejadamy resztki tego, co zostawił nam Stalin – tłumaczył. Nigdy nie ukrywał zresztą swojego stosunku do Stalina. Chirurg nie używa np. obecnej nazwy Wołgograd, lecz stosuje sowiecką nazwę Stalingrad.

  http://www.tvp.info/19638047/pupile-putina-na-motocyklach-kim-sa-nocne-wilki

 50. "polskie" MSW i policja ZDOMINOWANE przez BANDEROWCÓW ukrainskich! said

  SQURRWIEL ANTY-polski banderowiec UKRAINSKI Paweł Kowal z polskim obywatelstwem, który o ZGROZO dalej jest posłem w polskim Sejmie jako PIERWSZY wściekle NAWOŁYWAŁ do ZATAKOWANIA rosyjskich motocyklistów, którzy mają zamiar przejechać motocyklami z Moskwy do Berlina.

  Ta ANTY-polska ukrainska banderowska QURRWA Paweł Kowal powinien być NATYCHMIAST aresztowany i ROZLICZONY za organizowane przez niego oraz BANDYCKI ukraiński nazistowski gang Związek Ukrainców w Polsce kierowany przez RASISTĘ Piotra Tymę hodującego nacjonalistów ukraińskich zamieszkałych w Polsce w DOKRYNACH zbrodniarzy ludobójców Doncowa i Bandery.

  To ANTY-polski gang Związek Ukrainców w Polsce a w tym jego członkowie synalkowie UPA-wców agentów CIA Paweł Kowal, Miron Sycz, Tomasz Siemoniak, … i inni BANDEROWCY w centralnych władzach „rządu warszawskiego” MUSZĄ byc NATYCHMIAST odsunięci od władzy w Polsce oraz ARESZTOWANI, a następnie ROZLICZENI za ich systematycznie ORGANIZOWANIE intryg politycznych wymierzonych w celu SKONFLIKTOWANIA Panstwa Polskiego z Rosją na zamówienie ludobójców żydowskich „rządu waszyngtońskiego”.

  W związku z tym, że „polskie” Ministerstwo Sprawa Wewnetrznych(MSW), Komendy Policji oraz MON jest całkowicie opanowane przez BANDEROWCÓW UKRAINSKICH z polskim obywatelstwem jako WSZYSTKIE szkoły policji w Polsce są też OPANOWANE przez BANDEROWCÓW ukraińskich to właśnie MSW łącznie z „ukraińską polską policją” najprawdopodobniej zorganizuje AKTY NAPADÓW na motocyklistów rosyjskich w Polsce w celi nawet wywołania WOJNY miedzy Polską i Rosją.

  Jeśli dojdzie do chociaż JEDNEGO aktu zaczepienia lub zaatakowania rosyjskiego motocylisty w Polsce w trakcie ich rajdu z Moskwy do Berlina to polscy motocykliści powinni wziąć ODWET na tych BANDYTACH ukraińskich Paweł Kowal, Miron Sycz, Tomasz Siemoniak, Piotr Tyma i … innych banderowców „odpowiednio” ROZLICZYĆ jako że oni działają na SZKODĘ Narodu Polskiego jako całości, a ANTY-polske MSW opanowane przez siły ZWALCZAJĄCE Polskę absolutnie NIE stoją na straży interesów Państwa Polskiego celowo zajadle KONFLIKTUJĄC Polskę z Rosją na zamówienie finansowej żydo-masonerii z Waszyngtonu, Berlina i Brukseli.

  Ukraińców i żydów trzeba PRZEGNAĆ z Polski, gdyż oni z cynizmem organizują głębokie KONFLIKTY w Polsce i to ONI najprawdopodobniej podłożyli BOMBY w samolocie rzadowym Tu-154M lecącym 10-IV-2010 roku do Smolenska z MISJĄ polskiego Prezydenta !

  PRAGNIENIEM tych DZIKUSÓW banderowców ukraińskich z polskim obywatelstwem Paweł Kowal, Miron Sycz, Tomasz Siemoniak, Piotr Tyma … i innych jest to, aby w Polsce też zapanowała atmosfera WOJNY DOMOWEJ w polskim Sejmie i CAŁEJ Polsce jaka jest w tej sztucznej RASISTOWSKIEJ wydmuszce ukrainie :

 51. EKO-LAS said

  Można by sądzić, że treści Pani Marty15, odbiegają zasadniczo swą względnością, ku rażącemu poglądowi o opacznym rozumieniu istoty godnego wyrażania się, w sprawach kultywowanego szacunku, dla ogromu bogactwa niematerialnie inspirującego, przez istoty jej obce.

 52. Dzonyy said

  zasadniczo, wyalienowała sie z rozentuzjazmowanego tłumu

 53. Boydar said

  Bynajmniej, bujnie, osobliwie woda leci

 54. Stary Warszawiak said

  Stary Warszawiak – trzydzieści pięć lat jeździł na motocyklach. A dzisiaj gdyby nie wiek nie wiem czy nie pojechałbym
  jako pilot przez Polskę.

 55. Stary Warszawiak said

  Stary Warszawiak – 35 lat jeździł na motorach. I dzisiaj gdyby nie starość nie wiem czy nie pojechałbym jako pilot przez Polskę.

 56. Maverick said

  Przecież Polska to Tuskolandia orwellowski folwark, ludzi trochę otępiałych, nadających się na tanią siłę roboczą lub najemników kabały. Takimi łatwo manipulować i podpuszczać, nie umie to samodzielnie myśleć, a rządzą nimi dzieci byłych czekistów i enkawudzistów, więc z wasalsko włażący w dupę aby tylko utrzymać się przy korycie.

  Ja nawet Polski nie odwiedzam, i polskich produktów nie kupuje bo ani polskie produkty, czy jest to wedel, Belvedere czy Zywiec.

 57. Stary Warszawiak said

  Ad 56.
  Czyli jesteś pan „nibypolakiem”, ale tak naprawdę kosmopolitą liżącym jaja tym u których znalazłeś kąt.

 58. Na jakiej podstawie takie wnioski? said

  @ Czyli jesteś pan „nibypolakiem”, ale tak naprawdę kosmopolitą liżącym jaja tym u których znalazłeś kąt.

  Na jakiej podstawie takie wnioski? Prawdę napisał; od początku do końca. O Wedlu i Żywcu też… I za to, że prawdę pisze jakieś epitety?

 59. EKO-LAS said

  @ 52. Dzonyy

  Szanowny Panie Dzonyy, rozwikłał Pan bezbłędnie ten mój galimatias słowny 🙂 . Intencje przekazywane w publikowanych treściach nie zawsze są rozumiane przez ludzi. Poszukuję takiego stylu wypowiedzi aby był on zrozumiały błyskawicznie wyłącznie przez Polaków, a jednocześnie był nie do zrozumienia przez inne narody nawet posiłkujące się translatorami. Celem tych moich poszukiwań jest wypracowanie takiego stylu, aby utrudnić maksymalnie jak to jest możliwe inteligencjom ”krzemowym” postawionym na superkomputerach rozszyfrowanie intencji zawartych w przekazach Polaków. To taka na razie nieśmiała zabawa moja. Dla wyjaśnienia dodam, że w wirtualnym świecie funkcjonują już postacie wirtualne „sztucznej inteligencji”, które potrafią w sposób nie do odróżnienia prowadzić konwersację na forach i blogach internetowych.

 60. Mykoła said

  Dobre
  http://www.mysl-polska.pl/437

 61. bolton said

  http://www.superstacja.tv/Wiadomosc,6698/Putin_Uratuje_Europe__Lider_Nocnych_Wilkow_W_Superstacji,1440959/SWIAT__Start,1243225/index.html wywiad z Panem Aleksandrem z nocnych wilkow

 62. seba said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szykuje-sie-kolejny-rosyjski-rajd-przez-polske/grrdf3

 63. marta15 said

  Kopaczowa-idiotka sie postawila nocnym wilkom i powiedziala ze to „prowokacja” . Kopaczowej nie przeszkadza fakt ,ze jej kumple z tzw. rzadu liza obsikane ja Ukrainie ,
  ktora gloryfikuje i chroni prawnie mordercow/sadystow z UPA I ONU.
  Kogo Chroni i wspomaga Kopaczowa???
  http://sputniknews.com/politics/20150415/1020927338.html

 64. Maverick said

  Do starego Warszawiaka, a co wam wspierać okupantów Polski? Czytać Gówno Wyborcze, NIE, oglądać TVN, czy oglądać presstytucyjne media nadające chałę dla Polonii i jeszcze za to płacić, chodzić na wybory i głosować na podstawianych nam knurów wywodzących się z czekistowskich i enkawudowskich rodzinek jak Stolce, Sikorskie, Rostowskie, Borowskie, Komory czy inne gady udające Polaków? Wolę obejrzeć Maxa Kolonko, gdy wszyscy robili to co ja to okupanci musieli spieprzać z Polski a Polska byłaby wolna i suwerenna.

 65. Maverick said

  Trzeba zjednoczyć ludzi, którzy pogonią kundli kabały i okupantów Polski.

  PiS z PO to lipny system dwu partyjny który nie różni się od systemu jedno partyjnego. To sposób na skłócanie Polaków.

  Dlatego trzeba okupantów z rodzinek czekistowskich odsunąć i pociągnąć do odpowiedzialności za defraudacje mienia Polaków i za wasalstwo dla kabalarzy z NWO.

  http://1polska.pl/

 66. jowram said

  Panie eko-las nie rozumiem dlaczego Pan Gajowy ma być cicho kiedy Buholc mówi ups kiedy eko-las mówi?

 67. EKO-LAS said

  @ 66. Jowram
  Pana niezrozumienie i moim niezrozumieniem być się staje. Pan by raczył, mniemam mego zrozumienia pokosztować? Użyczenie zrozumienia jowramowi, wobec braku mandatu reprezentatywnego jako gwaranta, dowodu czcigodność jego, nie celowym wobec przyczyny takowej być może.

 68. Boydar said

  Czy Panu aby się ta rura za bardzo nie wygięła ?

 69. NICK said

  No. (67).
  To ja wysiadam.

 70. Marucha said

  Re 59:
  Istnieją dość proste sposoby na zdemaskowanie sztucznej inteligencji pozującej na użytkownika Internetu.

 71. EKO-LAS said

  Re: 70
  Szanowny Panie Gospodarzu, może by Pan przy innej okazji jakiejś, podzielił się wiedzą, bo mam wrażenie że nie tylko ja miałbym problem w z demaskowaniu sztucznej inteligencji, pozującej na użytkownika Internetu. Jako, że już późna pora, to i Dobrej Nocy życzę.

 72. mgrabas said

  a udająca polską „Strefa Wolnego Słowa” bezkarnie szczuje:

  Straż Graniczna nie wpuści Nocnych Wilków? „Decyzja powinna być jednoznacznie negatywna”

  http://niezalezna.pl/66046-straz-graniczna-nie-wpusci-nocnych-wilkow-decyzja-powinna-byc-jednoznacznie-negatywna

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: