Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Wolne tematy (84 – …
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Tad o Powstanie nowa formacja, po to…
  Orangutan o Jak wymyślono naród żydowski?…
  NC o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Powstanie nowa formacja, po to…
  Szczepan Zbigniewski o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Belwederczycy, faszyzm i zbior…
  minka o Wolne tematy (84 – …
  revers o Niemcy staczają się na dn…
  Krzysztof M o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Pawło Kowal – żydobanderowskie ścierwo, dywersant ulokowany w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2015-04-15 (Środa)

Pawel-Kowal

Pawło Kowal, syjonistyczna kreatura występująca pod nazwiskiem „Paweł Kowal” to Żyd z korzeniami na terenie dzisiejszej Ukrainy. Jest siostrzeńcem Żydówki Heleny Łuczywo (z domu Chaber, matka Guter, oboje mieszkali na Ukrainie), która była zastępcą Wielkiego Redachtora Aarona Szechtera. Również oboje rodziców Szechtera było Żydami z Ukrainy.

Jeden z najbardziej antypolskich, plugawych szubrawców, jakich nosi święta polska ziemia.

Gajowy będzie wdzięczny za wszelkie informacje o Kowalu, jakie można by tu zamieścić. A także za adresy dobrych, polskich, patriotycznych adwokatów.

Gajowy Marucha

Komentarzy 71 do “Pawło Kowal – żydobanderowskie ścierwo, dywersant ulokowany w Polsce”

 1. plasibo said

  jak tego gnoja widze w tv to od razu klne jak szewc. pewne ten szmaciarz robi teraz wielka kariere bo czesto go widac w tv od kiedy zaczal sie ten kryzys ukrainski
  wielka przyjemnoscia byloby ukatrupienie go przeze mnie. ryj jak pocisk w sam raz aby obrzucic tego gnoja kamieniami.
  w tym momencie mialbym w dupie przykazania boze …

 2. Stolnik said

  Paweł Kowal (ur. w 1975r. ), pochodzi z Rzeszowa, doktor politologii, historyk (po UJ), publicysta, w latach 2005–2009 poseł na Sejm V i VI kadencji, od 2006 do 2007 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji (do 2014). Członek PiS, od 2011 do 2013 prezes partii Polska Jest Najważniejsza, od 2013 przewodniczący rady krajowej Polski Razem(Gowin).
  Żydo-Ukrainiec, spokrewniony z Heleną Łuczywo (z-ca red. nacz. Gazety Wyborczej), która jest jego ciotką. Żonaty, ma czworo dzieci. Jego młodszy brat, Grzegorz, jest pedofilem, za co był więziony.
  Sympatyk S. Bandery i gloryfikator ludobójczej OUN-UPA (otrzymał Ukraiński order „Za Zasługi”), jako polski eurodeputowany skrytykował rezolucję Parlamentu Europejskiego z 25 lutego 2010 potępiającą wyróżnienie przez prezydenta Ukrainy Juszczenkę Bandery tytułem Bohatera Ukrainy. Jako kolega szowinisty Oleha Tiahnyboka, powiedział, że jest zadowolony, iż jego ulubiona opcja neobanderowców na Ukrainie „Swoboda” przekroczyła próg wyborczy i weszła do składu nowego parlamentu.

 3. Siekiera_Motyka said

  Ad. 3 – „Drogi Kowalu – chciałbym zapytać co ma piernik do wiatraka? ”
  Kowal ( ach takie typowe Polskie nazwisko) WIE dokładnie co „ma piernik do wiatraka” w głowie 90% Polaków.

  „Nie wiem kto powinien wypłacać odszkodowania tym niesłusznie więzionym w Polsce, USA czy Polska. ”
  Nie wie ??? A kto tych ludzi tu przywiózł ?????????

  „Dziwne, że mamy tyle służb ABW, CBA, CBŚ, a jakoś nikt nie mówi o odpowiedzialności karnej jaką powinni ponieść Miller z Kwaśniewskim. ”
  Dziwi ??? To proszę poczytać

  Te grzeczne słowa nie mają sensu bo tylko zmywają to co jest jak najbardziej oczy widne.

 4. Piotr_36 said

  Witam bywalców gajówki.
  Od dłuższego czasu czytam, ale w końcu piszę.
  Nie zapominajmy jeszcze o Bielanie, wczoraj jak klepał głupoty w TV o nocnych wilcach, to aż mdliło.
  W sumie on też ma jakieś dziwne rysy. Założyć jarmułke – ot ajwaj ajajaj ajwaj.
  W domu tłumaczę rodzicom co to za gównojady zarówno z PO jak i PIS-lamu.

 5. adsenior said

  Gdzie nie splunąć do żydostwo. Oblazło naszą ojczyznę, jak muchy goowno.

 6. Augustyn P. said

  Przeciez takich „kowali” w Polsce jest dużo urodzonych a podkarpacie ukraincami „zasiane” ,wiec nie dziwcie się nastanie uroregion galicyjsko-ukraiński .

  Czy Polacy mogą temu zapobiec ?
  NIE !
  Ale zjednoczeni Slowianie NAPEWNO !!!
  Z takich to dzieci będzie przyszlosc :

  BRAWO MALA SLOWIANKO !

 7. Boydar said

  A ja tam p. Kowala uważam za wielce pożytecznego dla Polski. Nikt lepiej od niego nie wyciągnie na wierzch wszelakiego ukrytego gów.na jakie przez tyle lat zagnieżdżało się w Naszym Kraju. Może i przesadzam z tym „nikt”, ale on jest po prostu rewelacyjny. Wystarczy przyjść i pozamiatać. Bardzo dużo zarazy już wykopał z głębin, a lezą w jego kierunku jak karaluchy do spleśniałej kiełbasy.

 8. Masakra Kowala w „Młodzież Kontra”:

  Prof. Bogusław Paź o haniebnej wypowiedzi Pawła Kowala domagającego się wspierania Ukraińców bez względu na ich stosunek do Polski:
  http://skroc.pl/4e129

 9. EKO-LAS said

  Ad. artykuł
  Ten owocnik (Phallus impudicus), mocnym jest, grzybnią w pokarmy zasilany. Pokarm zablokować lub grzybni wodę odebrać by tu należało, aby zarodnikom dojrzewanie uniemożliwić. A że on z rodzaju Phallus zrodzony, to i smrodem kusić ma umiłowanie.

 10. Mykoła said

  „Kto ma uszy, niechaj słucha!” z ewangelii świętego Łukasza. Kowal manipulant I kłamczuszek.

  Paweł Kowal – znany polityk żydowskiego pochodzenia wywodzący się z PiS, eurodeputowany, dyżurny medialny dyplomatołek, neobanderowiec, rusofob, syjonista i rodzony brat pedofila Grzegorza K.

  Wczoraj w programie „Świat się kreci” na TVP1 wystąpił Paweł Kowal, pojawia się zawsze gdy trzeba skrytykować Putina, szczuć Polaków na Rosję, wychwalać ukraińskie aspiracje europejskie, bronić syjonistycznych interesów pod pozorem walki o dobro Polski. Tematem wczorajszej rozmowy (18.02.2015) były nielegalne więzienia CIA i związane z tym odszkodowania jakie Polska będzie musiała wypłacić dwóm więźniom, którzy zdaniem Trybunału w Strasbourgu nie są terrorystami i byli przetrzymywani w Polsce nielegalnie, byli tutaj więzieni i torturowani (łamanie praw człowieka i pogwałcenie prawa międzynarodowego).

  Paweł Kowal wypowiada w programie takie zdanie: „wczoraj w Libii terroryści zabili chrześcijan koptyjskich z Egiptu, a dzisiaj Trybunał w Strasbourgu wypłaca terrorystom odszkodowanie” – typowo zakłamana żydowska retoryka i manipulacja, łączenie ze sobą dwóch odrębnych faktów, zdarzeń, które pozornie łączy zjawisko godne społecznego potępienia – terroryzm.

  Drogi Kowalu – chciałbym zapytać co ma piernik do wiatraka? Co wspólnego z mordowaniem na plaży koptyjskich chrześcijan przez przedstawicieli państwa islamskiego sponsorowanego na początku swej działalności przez USA, ma dwójka obcokrajowców więzionych i torturowanych w Polsce w nielegalnych więzieniach CIA? Czy ci więzieni nielegalnie w Polsce i jak się okazało niesłusznie (według Trybunału w Strasburgu nie mieli oni nic wspólnego z Al Quaidą ani terroryzmem – nie wiem czy Trybunał ma rację ale Kowal jakoś nigdy wcześniej nie kwestionował wyroków tego Trybunału), nie mają prawa do walki o odszkodowanie, przywrócenie dobrego imienia, rehabilitację? Nawet jeśli byli terrorystami, to sąd musi im to udowodnić, jeśli nie ma na to dowodów to nie można ich skazać, a co dopiero nielegalnie więzić i torturować – o ile pamiętam nadal obowiązuje domniemanie niewinności.

  Chciałeś kolejny raz udać polskiego patriotę, który nie zgadza się na wypłatę odszkodowań dla rzekomych terrorystów przez państwo polskie, chciałeś zapewne pokazać jakie to masz wielkie jaja kwestionując wyrok Trybunału w Hadze, chciałeś zapewne zagrać na uczuciach widzów przywołując wstrząsające wydarzenie jakim jest egzekucja chrześcijańskich koptów na plaży w Libii. Może inni nabrali się na twoje prymitywne aktorstwo, manipulacyjna retorykę, ale nie ja.

  Jestem zbulwersowany, że nikt w studio nie wytknął Tobie od razu twego bezczelnego kłamstwa, manipulacji, próby zrównania ofiar z katami i terrorystami. Moim zdaniem ktoś niesłusznie uwięziony, torturowany, oskarżony bezpodstawnie, bez dowodów nawet o zbrodnie najgorszego kalibru jest również ofiarą terroryzmu, tym razem terroryzmu państwowego reprezentowanego przez USA (członków CIA, którzy więzili i torturowali) i Polskę (premier Miller zezwala obcemu mocarstwu na więzienie i torturowanie ludzi na terenie Polski).

  Czy obywatel islamski, który niesłusznie zostanie oskarżony o jakiekolwiek przestępstwo, małego bądź dużego kalibru (kradzież sałatki w Tesco lub podłożenie bomby w metrze) może być zrównany z prawdziwymi terrorystami, którzy naprawdę mordują i dokonują zamachów. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że nie, ale ty chyba uważasz inaczej skoro formułujesz tak perfidne zdania.

  Czy jesteś aż tak prymitywny żeby nie wiedzieć o tym, że wielu ludzi na całym świecie odsiaduje wyroki, będąc skazanymi za czyny, których nie popełnili? Czy nigdy nie słyszałeś o tym, że w twoich ukochanych Stanach Zjednoczonych ludzie siedzieli nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt lat za morderstwo, którego nie popełnili? Kiedy prawda wychodziła na jaw (został np. odnaleziony prawdziwy morderca albo znaleziono dowody na to, że zbrodni jednak nie dokonał uwięziony) ludzie ci domagali się od państwa wielkich odszkodowań, często były one liczone w milionach dolarów i te odszkodowania uzyskiwali.

  Nie wiem kto powinien wypłacać odszkodowania tym niesłusznie więzionym w Polsce, USA czy Polska. O ile odszkodowania w postaci comiesięcznego dodatku do emerytur, które mamy wypłacać Żydom – ofiarom holocaustu uważam za rabunek Polaków i bezpodstawne roszczenia (byliśmy wtedy również ofiarami nazizmu a to, że zbrodnie były na naszym terenie nie oznaczają, że w jakikolwiek sposób byliśmy za nie odpowiedzialni (poza tym trudno mówić o istnieniu państwa polskiego w latach 1939 – 1945 skoro byliśmy Generalną Gubernią i rządy były sprawowane przez hitlerowców takich jak Hans Frank), to co do wypłaty odszkodowań przez Polskę dla więźniów ze Starych Kiejkut można znaleźć racjonalne argumenty – zgodę na tajne więzienia wyraził prezydent i premier istniejącej RP (można się spierać czy państwa suwerennego czy jak twierdzi były minister MSWiA państwa teoretycznego). Sam fakt, że Amerykanie uzyskali zgodę na tego typu działalność świadczy o tym, że chyba Sienkiewicz prawdopodobnie miał rację. Nie jestem z tego zadowolony, że jako podatnik będę musiał złożyć się na odszkodowanie. Najchętniej kosztami tych odszkodowań obciążyłbym byłego premiera L. Millera i byłego prezydenta A. Kwaśniewskiego. To oni w tajemnicy przed społeczeństwem podjęli taką decyzję, a teraz polski podatnik ma ponosić konsekwencje ich decyzji (na razie finansowe – wypłaty odszkodowań, a w przyszłości mogą to być np. zamachy organizowane przez członków państwa islamskiego w odwecie za prześladowania i torturowanie muzułmanów w Polsce).

  Dziwne, że mamy tyle służb ABW, CBA, CBŚ, a jakoś nikt nie mówi o odpowiedzialności karnej jaką powinni ponieść Miller z Kwaśniewskim. Nie obchodzi mnie czy obaj ci panowie wyrazili zgodę na tajne więzienia CIA za grube miliony, łapówki czy też zrobili to w imię dopieszczania naszego największego „sojusznika” i polityki robienia laski za darmo USA, na czym zna się najlepiej obecny marszałek, był szef MSZ Radosław Sikorski. Jeśli wzięli oni łapówki to znaczy, że są chciwymi, sprzedajnymi dziwkami, które dla pieniędzy są gotowe narazić Polskę na największe niebezpieczeństwa. Jeśli natomiast Amerykanie uzyskali zgodę na te tajne więzienia za darmo, to świadczy to o nich jeszcze gorzej – oznacza to, że są cichodajkami i darmodajkami jednocześnie – do tego typu prostytutek mogę przyrównać Leszka i Olka, panów, których ponoć łączy szorstka przyjaźń.

  Tych panów stać na wypłatę odszkodowań, należą do zamożnych, zwłaszcza Kwaśniewski, który zgromadził wielomilionowy majątek, ma przyjaciół wśród żydowskich oligarchów takich jak Wadim Rabinowicz czy Wiaczesław Kantor. W spłacie odszkodowań mógłby pomóc Kulczyk, który w ramach wdzięczności za zostanie oligarchą, udział w złodziejskich prywatyzacjach i za autostrady wypłaca naszemu naczelnemu menelowi RP Olusiowi cierpiącemu na chorobę filipińską pięćdziesiąt tysięcy PLN miesięcznie.

  Nie masz uprawnień Zarejestruj lub Zaloguj

  Myślę, ze obaj panowie powinni siedzieć teraz w legalnych więzieniach bez tortur (Wronki, Białołęka , nie żadne Kiejkuty), a ich majątki zlicytowane na rzecz odszkodowań, które należy wypłacić na mocy wyroków Trybunału w Strasbourgu.

  Kwaśniewski z Millerem tłumaczą swój czyn wyższą koniecznością oraz – tutaj drogich czytelników proszę o zapięcie pasów, co by nie spaść z dywanu na podłogę – klauzulą Cosmic Top Secret. Tym mianem ponoć określa się największe tajemnice NATO i UE, o których my maluczcy nie mamy prawa wiedzieć nic a nic. Muszę przyznać, że brzmi to niczym familijna komedia hollywoodzka siódmej kategorii, jaką raczy nas pan Solorz na Polsacie w niedzielne popołudnia albo środowe wieczory.

  Nie masz uprawnień Zarejestruj lub Zaloguj

  Gdyby uwięzili i torturowali ludzi bez sądu i wyroku, którzy zostali przyłapani na próbie zdetonowania ładunku wybuchowego na dworcu albo na stadionie, to bym jeszcze był gotów przyznać im racje co do wyższej konieczności i powoływania się na Cosmic Top Secret.

  Nie masz uprawnień Zarejestruj lub Zaloguj

  Wracając do bohatera mojego „paszkwilu” Pawła Kowala to powinien on wiedzieć, że wielu ludzi uważnie przysłuchuje się jego słowom i skutecznie wychwytuje jego manipulacje i kłamstwa. Tak jak Twój brat pedofil niszczy swymi dewiacjami mózgi dzieci, tak Ty drogi Pawle starasz się niszczyć mózgi telewidzów swymi kłamstwami i propagandą. Chciałbym Ci powiedzieć, że kłamcami i manipulantami brzydzę się jeszcze bardziej niż pedofilami. Gdybyś wraz ze swoim bratem wpadł kiedyś w moje ręce to zrobię z Wami dokładnie to samo, co zrobili członkowie państwa islamskiego z Koptami. Różnica między chrześcijanami z Egiptu i Kowalami jest taka, że Koptowie są męczennikami chrześcijańskimi i na śmierć nie zasłużyli, natomiast bracia K. zasługują na natychmiastową eksterminację bo takich szumowin, degeneratów, manipulantów, zboczeńców święta ziemia nie powinna dalej nosić !

  Autor tekstu- Łukasz Jóźwiak

 11. Moher49 said

  Kiedy czytam o takich osobnikach jak Kowal, Gross, Szechter, to natychmiast wspominam grupy specjalne Armii Krajowej. Zawsze mieli zimne stalowe oczy, niezawodne parabellum. Złapanych esesmanów wieszali za nogi i palili pod nimi ognisko. Odwiedzali zdrajców, kapusiów, szabrowników, granatowych policjantów a nawet aktorów jak np Igo Sym. Nie ma już takich grup. Są inne, które odwiedziły Wróbla, Petelickiego, Leppera, Jaroszewicza, Papałę.

 12. Mariusz said

  Ad.8

  W Polsce jednym z najbardziej „nokautujących” kontrargumentów, używanym ochoczo przez co bardziej ograniczonych intelektualnie osobników do zdyskredytowania adwersarza w jakiejkolwiek dyskusji, jest zarzucenie mu że „powtarza argumenty Putina”… 🙂
  Jak kiedyś jakiś oszołom zacznie twierdzić że Słońce obraca się wokół Ziemi to strach będzie oponować że jest na odwrót, bo człowiek narazi się na zarzut że „uprawia putinowską propagandę”, jako że Putin też na pewno jest zdania że to jednak Ziemia obraca się wokół Słońca.

 13. Boydar said

  Brawo Mała Słowianko.

  Szkoda tylko że nikt Ci nie wytłumaczył, że roślina nie składa się z samych korzeni. No chyba że jest to perz, oset albo … czosnek. botanicy niech zamilkną, mieli swój czas do wygłaszania mądrości, przy okazji GMO między innymi

 14. Janka said

  nnoo ! Niezłe CV Panu Kowalowi wysmażył nasz Gajowy 🙂 Z takimi referencjami może od razu zostać premierem lub posłem do Kne-set-u 🙂 Ale do rzeczy w sprawie addwokatów: NIc nie sugeruję ale po wpisaniu do googli „adwokat broniący mafię pruszkowską” wyskakuje coś co Gajowego zainteresuje . Jest tam jeden adwokat który mówiąc wprost wygrywa wszystko, niezależnie czy ma rację czy nie. Imiennik jedego z „kandydatów” (he he ) na prezydęta 3rp. Wiem z autopsji. Jest po prostu najlepszy.

 15. qwerty said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fpawel-kowal-dowodzi-praw-ukrainy-do-krymu-odwolujac-sie-do-map-niemieckiego-zaborcy-na-ktorych-chelmszczyzna-jest-ukrainska#

 16. Dzonyy said

  Botanicy milczą.

 17. Kwachu said

  Fakt, wyjatkowa z niego wesz.

 18. milton said

  Kowal kuje, popierduje, a kowalka jeść szykuje… przyśpiewka ludowa
  Bez przesady, nie demonizujmy pajaca – to dla niego zbytek łaski.

  To nie jest pajac. To jest, kurwa jego poprzeczna mać, bardzo wpływowy polityk!
  Admin

 19. Zbyszko said

  Należałoby zwrócić uwagę na niego, by przejazd Nocnych Wilków przez Polskę nie był wykorzystany przez takich jak on, do jakiejś prowokacji, która mogłaby być wykorzystana do rozpętania przez nich jakiejś zawieruchy z Rosją. Czy tacy ludzie nie powinni być prewencyjnie pozamykani?

 20. dariusz said

  My tu wszyscy gadu, gadu a te świnie żydowskie okradają ten kraj czy niema już żadnego Polaka inteligentnego, żeby zjednoczyć nasz Polaków. Panie gajowy zacznij działać i niech powstanie narót POLSKI.

 21. Lesio said

  Pawło Kowal – żydobanderowskie ścierwo nr 1, Tomasz Sakiewicz – żydobanderowskie ścierwo nr 2.

 22. NICK said

  P. Dariusz, prawi, niby, słusznie.
  Tylko czy na pewno?
  Zwłaszcza z tą odezwą?
  (jężyk polszki do poprawy)

 23. bart_w said

  Gajowy apelował o informację, a nie o przekleństwa czy komentarze.

  Cytat: „Gajowy będzie wdzięczny za wszelkie informacje o Kowalu, jakie można by tu zamieścić. A także za adresy dobrych, polskich, patriotycznych adwokatów.”

  Przekleństwa wyczerpują energię potrzebna do gromadzenia informacji.

 24. stach said

  Miron Sycz Ukrainiec poseł PO tatuś banderowiec głosował w sejmie przeciwko uznaniu rzezi na polskich ziemiach jako ludobójstwo i ustanowieniu Dnia Męczeństwa Kresowian ten obywatel gajówki nie interesuje warto zajrzeć w Warmińsko Mazurskie tam dużo u Ukraińców ciekawych rzeczy się dzieje

  Prosimy o linki lub dalsze info.
  Admin

 25. bart_w said

  Jeśli już wszyscy daja tylko komentarze to ja też

  Oto ukraińska pieśń o Kowalu Podtekst ewidentny” Lachiw idiymo rizaty.

 26. Zerohero said

  @8,
  Rzecznik Praw Gojów

  Dobry ten filmik z młodzież kontra. Michał Wirtel bardzo merytoryczny a politruka Kowala stać tylko na prymitywne obelgi w rodzaju „jesteś głupi i proputinowski”. Na uwagę zwraca również reżimowy dziennikarz, który ni z d..py ni z palucha wyskakuje ze spekulacjami na temat teoretycznej czystki etnicznej na Tatarach Krymskich. Choć to przecież poseł ukraiński zapowaidał, że mieszkańców Krymu spali:

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukrainski-deputowany-o-mieszkancach-krymu-jak-trzeba-bedzie-spalimy-wszystkich-video

  Kiedy przyjdzie sprawiedliwość na ten syjonistyczne i banderowskie kanalie?

 27. Siekiera_Motyka said

  Ad. 8 – Kowal jak ma problem z osobą która zna historie szybko spada na poziom argumentacji, „Agent Putina”. Jeszcze wspomina o czystkach etnicznych „które mogły by się stać tatarom”, kiedy już się stały Polakom na Wołyniu przez tych co broni. Szambo.

  Sporo mamy tych noszących maski „Jestem Polak”
  Duda

  „Polska poetka”

 28. joasia said

  „Jeden z najbardziej antypolskich, plugawych szubrawców, jakich nosi święta polska ziemia.” – Zgadzam się w 100% !!! Owo ścierwo wraz z pociotkami winno być natychmiast deportowane z Polski gdzieś na zadupie Ukrainy bez prawa do powrotu kiedykolwiek !!! Obyśmy dożyli czasów gdzie będziemy mogli oczyścić Polskę z takich kanalii !!!

  To ścierwo powinno być powieszone. Tak by się stało w normalnych czasach.
  Admin

 29. Paweł Kowal szykuje się do wojny – https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/25/pawel-kowal-szykuje-sie-do-wojny/

  Co się marzy syjonistycznym kreaturom pokroju Pawła Kowala? – http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sie-marzy-syjonistycznym-kreaturom-pokroju-pawla-kowala-2014-03

  Paweł Kowal o Wołyniu: „Trzeba uważać z upolitycznianiem kategorii ludobójstwa” – http://wpolityce.pl/polityka/157458-pawel-kowal-o-wolyniu-trzeba-uwazac-z-upolitycznianiem-kategorii-ludobojstwa

  P.Kowal, Poseł PiS wspiera brata pedofila! – http://www.fakt.pl/Posel-PiS-wspiera-brata-pedofila-,artykuly,53358,1.html

 30. […] Więcej o Pawle Kowalu:> https://marucha.wordpress.com/2015/04/15/pawlo-kowal-zydobanderowskie-scierwo-dywersant-ulokowany-w… […]

 31. marta15 said

  V kolumna ukrainsko-judeo-banderowska jest juz od dawna bardzo aktywnie instalowana na ziemiach ,oficjalnie zwanych jeszcze Polska.
  Obsadzaja , jak zwykle, swoim plemiennym zwyczajem wszystkie czolowe ,
  strategiczne , najwazniejsze punkty w danym kraju ,gdyz wiedza ,ze kto ma wladze i media to moze obecnie praktycznie wszystko.
  Takie Kowale, Siemoniaki , Tymy, etc, zaczna sie coraz bardziej przebijac do przodu i glosu ,gdyz obecnie nastaje ich 5 minut slawy.
  A Polacy ?? ano obserwuja i jak zawsze ludza sie sie „ze jakos to bedzie „, „a moze tej wojny to panie nie bedzie” .,”ee tam poogladajmy M jak milosc” bo to ciekwasze „.
  A V kolumna rosnie w sile i judo-ukro-banderowcom apetyty rosna i nadzieje tez.

 32. NICK said

  P. Joasiu (27). Ja bym ich wysłał poza orbitę ziemską. Najchętniej.

 33. marta15 said

  tak sie zastanawaim czy wsrod tych wielu tysiecy niby Ukrainskich studentow wiekszosc to nie V kolumna instalowana bardzo wygodnie pod pretekstem tzw. „studiowania” .
  Czy owi ‚studenci” nie sa czasami wybierani pod katem swej absolutnej lojalnosci wobec „bohaterow” bandero-Ukrainy, ktorych jakakolwiek krytka jest juz przez ichni Parlament zakazana.
  Kopaczowa vel Judasz hojna reka rozdaje z budzetu polskiego rozmaite stypendia dla V kolumny ukrainskiej.
  Ma sie ten gest, Kopaczaro.
  http://telewizjarepublika.pl/kopacz-powola-pelnomocnika-rzadu-ds-wspierania-reform-na-ukrainie,16164.html
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1356413,Premier-Kopacz-oferuje-Ukrainie-100-milionow-euro-pozyczki-Na-Donbas-i-reformy-

 34. Joannus said

  Na pohybel ścierwu, na pohybel jego kamratom pisiakom.

 35. marta15 said

  http://macgregor.neon24.pl/post/121361,pawlo-kowal-agent-siedmioramiennego-tryzuba
  „….Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski we „Fronda.pl” (Internet) napisał: (Paweł Kowal, były puKs. Tadeusz Isakowicz-Zaleski we „Fronda.pl” (Internet) napisał:
  (Paweł Kowal, były pupilek Lecha i Jarosława Kaczyńskich i realizator ich wspólnej polityki wschodniej, po odejściu z PiS – M.K.) „używa obecnie hasła „Polska Jest Najważniejsza”.
  Z całą odpowiedzialnością, powiedziałbym, że p. Kowal powinien na swoich sztandarach napisać: „Ukraina Jest Najważniejsza”, a nawet dodać: „Ukraina Banderowska Jest Najważniejsza””….”

 36. Mordka Rosenzweig said

  re 7

  Szanowny pan Boydar,

  Ja pan Mordka pszeczytal:

  „Wystarczy przyjść i pozamiatać”

  Ja pan Mordka dostszegl duszy logiczny błond w rozumowaniu.

  Ja pan Mordka nie bardzo rozumie ten odnosnik u szanowny pan, ale od razu muwi sze guwno sie nie zamiata bo sie rozmazuje i potem strasznie smierdzi w okolica.

 37. jan said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/new-world-order-juz-jest-i-dziala-2015-04

 38. Maverick said

  Ten Kowal ma taki żydowski nosek.

  Trzeba zjednoczyć ludzi, którzy pogonią kundli kabały i okupantów Polski.

  PiS z PO to lipny system dwu partyjny który nie różni się od systemu jedno partyjnego. To sposób na skłócanie Polaków.

  Dlatego trzeba okupantów z rodzinek czekistowskich odsunąć i pociągnąć do odpowiedzialności za defraudacje mienia Polaków i za wasalstwo dla kabalarzy z NWO.

  http://1polska.pl/

 39. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka znowu znalazl logiczne zle myslenie, tym razem u pan Gajowy:

  „A także za adresy dobrych, polskich, patriotycznych adwokatów.”

  Ja pan Mordka jusz nawet nie ma sily wytykac te logiczne zle myslenie, ale pan Mordka mysli sze pan Gajowy chce rujnowc kariery u wyksztalcone czlowieki.

 40. Boydar said

  To była tylko taka nieudolna przenośnia, Panie Mordka Najuszanowniejszy. „… karcherem Jasiu, karcherem…”

 41. revers said

  .. i jego dobra robota na wolyniu

  http://rusfront2012.com/pamyat/332-strashnye-dokumenty-o-zverstvakh-oun-upa-strogo-18

 42. Jacek said

  zero zaskoczenia. Podobnie” jest z „episkopatem”, „z rodu slowian” zreszta.

 43. Augustyn P. said

  O Kowalach już cos wiemy choćby to co wyżej napisano ale co z Nowakami ?

 44. Bob said

  “Boże, chroń nas przed przyjaciółmi”

  Niedawno pisaliśmy o fatalnym wpływie ludzi o podwójnej lojalności, którzy zdominowali polskie współczesne elity poityczne. Nasz kraj ciągle musi znosić brzemię historycznej wymiany elit, jaka nastąpiła u nas w rezultacie wojny. Patriotycznie nastawieni przedstawiciele polskich warstw przywódczych zostali fizycznie wyeliminowani przez obydwa totalitarne reżimy: nazistowski i sowiecki.
  Stalin z definicji nie ufał Polakom i posługiwał się polskimi Żydami komunistami oraz agentami-matrioszkami w celu przejęcia przywództwa i zapanowania nad narodem, w stosunku do którego prowadził długofalową politykę podboju. Wielu spośród współczesnych przywódców politycznych Polski wywodzi się właśnie z tych stalinowskich rodów. Jednym z nich jest były Prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski, ale również obecny Prezydent Bronisław Komorowski, reprezentujący środowiska byłych PRL-owskich wojskowych służb specjalnych.
  Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego
  http://niepoprawni.pl/blog/2218/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego
  Komorowski – kandydat postkomunistycznych służb WSI
  http://www.bibula.com/?p=22834
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/12/zydowski-rzad-polski/
  Szczególną rolę w utrzymaniu wpływów przedstawicieli elit politycznych, wywodzących się ze wspomnianych powyżej środowisk, odegrał Generał Wojciech Jaruzelski, uważany przez niektórych autorów za byłego agenta NKWD – sowiecką „matrioszkę.“
  http://prawica.net/forum/38481
  Jaruzelski pokazał swoje prawdziwe oblicze, ogłaszając stan wojenny oraz przygotowując grunt do rozmów w Magdalence. Cezary Rozwadowski w swoim artykule pt. Smutna zabawa w klocki historyczne przedstawił scenariusz, według którego gen. Jaruzelski przygotował rozmowy okrągłego stołu, wykorzystując stan wojenny do wyeliminowania z gry działaczy Solidarności Polaków-patriotów i podzielił się władzą ze starannie dobranymi, głównie według kryterium etnicznego, działaczami tzw. opozycji demokratycznej pochodzenia żydowskiego oraz Polakami, na których miał teczki świadczące o ich współpracy z komunistycznymi służbami specialnymi, nie licząc kilku polskich tzw. “użytecznych idiotów”, którzy jedynie uwiarygodnili calą akcję.
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1388&Itemid=56
  Z powyższych wywodów można byłoby wyciągnać wiosek, że przedstawiciele tych elit reprezentują tzw. „razwiedkę,” czyli wpływy rosyjskie w Polsce. Jak więc wytłumaczyć nieustanne ataki propagandowe naszych mediów na Rosję Putina oraz zaangażowanie przedstawicieli naszych elit, niezależnie od opcji politycznej, w bezwarunkowe poparcie dla Ukrainy, ignorujących równocześnie wpływy neonazistów-banderowców w tym kraju.
  http://www.prawica.net/40997
  Nie da się tego zrozumieć bez uwzględnienia informacji, że interesy grupy amerykańsko-żydowskiej były kluczowe dla polskiej transformacji i generalnie to ich rozstrzygnięcia stoją za tym, czym Polska jest dzisiaj. To one decydowały o tym, jak z Polską i Polakami postępować i na czym opierać techniki manipulacyjne. Polacy byli w tamtych czasach – a mówię tu o szerzej pojętych elitach – całkowitymi idiotami, zupełnie niezdającymi sobie sprawy z mechanizmów politycznych, gospodarczych, nieświadomymi powszechnie używanych metod rozgrywania; słowem, Polska była bezbronna jak masło pod nożem, mentalnie upośledzona, co wręcz wywoływało gorączkę złota u szabrujących ją międzynarodówek.
  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Zapis-rabowania-Polski
  Dzisiaj szuka się nowych sposobów oddziaływania , jak na przykład specyficznie ukierunkowane uczucia patriotyczne i narodowe. Na nich można oprzeć mobilizację społeczną na potrzeby interwencji na Ukrainie i związanych z nią „wyrzeczeń”; na podpompowywaniu i wzmacnianiu tradycyjnych polskich lęków przed Rosją, odwoływaniu się do starych klisz antysowieckich, podkreślaniu sowieckich zbrodni (jeszcze niedawno wyciszanych), budować można akceptację prowadzonej dziś nad Polską polityki amerykańskiej i żydowskiej wobec Rosji Putina.
  Wielu ludzi dziwi, dlaczego na Ukrainie tak łatwo udało się złączyć żydostwo z banderyzmem, gdy przecież nacjonaliści ukraińscy mają na koncie masowe morderstwa Żydów w latach wojny? Otóż, ideologia banderowska została wskazana jako jedyne nośne pasmo do antyrosyjskiej mobilizacji części zaangażowanej młodzieży. Ukraiński banderyzm jest kontrolowany i finansowany przez Żydów, co nie powinno też dziwić, jeśli zdamy sobie sprawę, jak silne są związki Ukraińców z Izraelem, dokąd wyjechało 600 tys. osób, często o silnym ukraińskim lub mieszanym poczuciu tożsamości. To dzisiaj owocuje interesującą współpracą, wpływami i dostępem do informacji na terytorium republiki.
  http://www.goniec.net/goniec/teksty/andrzej-kumor/jak-hartowa%C5%82a-si%C4%99-stal.html
  Skoro Moskwa nie czuje się na siłach podbić Ukrainy, to tym bardziej nie zaatakuje Polski, będącej członkiem NATO i UE. Polska nie znajduje się w rosyjskiej przestrzeni geopolitycznej, sformułowanej w doktrynie Miedwiediewa: ani nie była w składzie ZSRR, ani nie ma tu rosyjskiej mniejszości. Nie da się prowadzić u nas żadnej wojny hybrydowej, gdyż żadni przywiezieni z Rosji „separatyści” nie są zdolni prowadzić działań partyzanckich przy zerowym wsparciu ludności cywilnej.
  Kto miałby im dać jeść, przenocować, wskazać drogę, ostrzec przed polskim wojskiem? No kto? Mieszkańcy podrzeszowskich, lubelskich czy białostockich wsi? Prowadzenie wojny tego typu jak w Noworosji wymaga aktywnego współdziałania ludności cywilnej, czyli licznej mniejszości narodowej wspomagającej agresora.
  Czemu służy więc to straszenie Polaków groźbą rosyjskiej agresji? Politycy i „niezależne” media raczej przygotowują nas na agresywne działania państw zachodnich przeciwko Rosji, tak aby przedstawić je jako uprawnioną samoobronę. To klasyczna sytuacja, gdy agresor przedstawia się jako ofiara, aby zmobilizować opinię publiczną po swojej stronie. Medialna wrzawa sugeruje, że ktoś szykuje się do zwarcia z Moskwą. I bardziej boję się Waszyngtonu i Berlina niż tejże Moskwy.
  http://www.prawica.net/41006
  Skoro Rosja, rzekomo nasz największy wróg, nie wysuwa pod adresem Polski żadnych roszczeń terytorialnych lub majątkowych, to co można powiedzieć o naszych największych „przyjaciołach i sprzymierzeńcach,“ takich jak rząd USA i różne środowiska żydowskie, które od lat prowadzą antypolską kampanię zniesławiania Polski w mediach światowych oraz żądają astronomicznych odszkodowań od Polski za mienie utracone w wyniku II wojny światowej?

  http://www.biztok.pl/biznes/jerusalem-post-zamiescil-wezwanie-do-zwrotu-zydom-170-tys-nieruchomosci-w-polsce_a20842?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2
  W tej antypolskiej propagandzie stosuje się nawet tak ochydne, śliskie triki jak nazywanie nazistowskich obozów śmierci „polskim obozami koncentracyjnymi,” w czym wziął nawet udział obeny Prezydent Stanów Zjednoczonych Barak Obama. Warto rownież przypomnieć, że aktualna kandydatka Demokratów na to stanowisko Hilary Clinton wsławiła się kiedyś wysłaniem listu do ówczesnego Premiera Polski Jarosława Kaczyńskiego, w którym oskarżała wraz z innymi sygnatariuszami Polskę o zwłokę w wypłaceniu Żydom odszkodowań.

  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=artykuly&id=1532

  http://niepoprawni.pl/blog/2218/stany-zjednoczone-ze-swiatowym-kongresem-zydow-w-bojkocie-polski-z-67-miliardami-dolarow-0

  Powyższe fakty przywodzą na myśl stare, polskie przysłowie, które mówi: „Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie dam radę.”

  Na tym miejscu warto chyba przypomnieć poglądy przemilczanego polskiego przedwojennego politologa Jana Emila Skiwskiego, który już wówczas przestrzegał Polaków przed Anglosasami. Wkrótce Polacy, zdradzeni przez zachodnich sojuszników w we wrześniu 1939 roku oraz sprzedani przez Anglosasów Stalinowi w 1944 roku mogli się przekonać o słuszności tej opinii.

  Autor pisze, że my Polacy zachowujemy się tak, jakbyśmy żyli między Ameryką a Anglią. Prawdą jest jednak i pozostanie nią na wieki, że żyjemy między Niemcami a Rosją i z tymi krajami przede wszystkim powinniśmy układać sobie poprawne stosunki.

  http://www.prawica.net/40996
  Niestety, ale zachowanie naszych elit politycznych, które tak mocno zaangażowały się w wygrażanie pięścią Rosji i bezmyślne poparcie dla Ukrainy, przywodzi na myśl inne polskie powiedzenie, że „Polak zarówno przed szkodą, jak i po szkodzie, jednakowo głupi.”

 45. Boydar said

  To samo.

  przychodzi żyd do Urzędu Stanu Cywilnego i mówi, ze chce zmienić nazwisko.
  – Na jakie?
  – Chciałbym się nazywać Kowalski.
  – A jak się pan teraz nazywa?
  – Malinowski.
  – Panie, po co to panu, dlaczego chce pan to zmienić??
  – Widzi pan, bo jak się mnie wtedy zapytają o poprzednie nazwisko, to chcę powiedzieć – „Malinowski”

 46. Kazek said

  Pawło Kowal, Tomasz Siemoniak i ich mentor Janusz Onyszkiewicz wszyscy ukraińcy

 47. Gudłaj said

  Proponuję p.Kowalowi położyć się na jezdni na trasie przejazdu i podjąć walkę z widłami i siekierą (jak banderowcy) z całą zdegenerowaną umysłowo elitą polityków i dziennikarzy. Którzy dostrzegli duży problem w przejeździe 30 motocyklistów.Nie widzą trwonionych ukradzionych nam milionów na beznadziejnie głupią kampanię wyborczą oraz przekroczone bariery biurokracji w Kancelarii Komorowskiego. Który wyłudził (ukradł ) społeczeństwu ok. miliarda złotych i wydał przez 5 lat na utrzymanie swojego dworu i 300 pasożytów (pracowników, doradców,(sprzęt fotograficzny za 200tys. 16 autokarów firmy Mercedes, marmury, itd) nie wnosząc prawie nic do rozwoju kraju. Najwyższy czas Państwo; kandydaci i mistrzowie dziennikarze, naukowcy od zarządzania i organizacji zamiast dalej ogłupiać społeczeństwo podjąć poważną dyskusję nad celowością utrzymywania takiej struktury urzędu prezydenta RP i zbędnych wydatków. Tą pracę według fotografii przebiegu kadencji i zadań wynikających z Konstytucji może wykonać zespół 30 osób za kwotę 30 milionów a nie 200 milionów

 48. Zenon K. said

  re:8 Komentarz do „racji” Kowala w sprawie ukraińskiego Krymu, od mniej więcej 2 minuty:

  Kowal twierdzi, zresztą błędnie o rok, że Ukraina weszła na Krym w 1917 (faktycznie w 1918 i wcale nie weszła, bo w 1918 ustanowiono tam Krymską Republikę Ludową)- i powołuje się na stare mapy. Mapy te pochodzą z okresu podpisywania traktatu brzeskiego w 1918, kiedy Niemcy podpisali traktat pokojowy z bolszewikami, i powołały do życia państwo ukraińskie.
  Niemcy wyznaczyły sobie obszar Ukrainy wg własnego uznania i przebiegu linii frontu, zaliczając do Ukrainy Krym, jak również na północy -rdzennie polskie ziemie.
  Było to typowe „podarowanie Niderlandów”, bezsens, mający zagwarantować możliwie duży chaos na wschodzie, umożliwiający Niemcom przerzucenie możliwie największych sił niemieckich na front zachodni.
  Na takiej mapce (gdzie nasze, polskie ziemie należą do Ukrainy!), którą wnet po wydrukowaniu można było sobie dupę podetrzeć, antypolski sqrwiel Kowal opiera „prawa” Banderlandu do Krymu. Takie stawianie sprawy podważa jednocześnie prawa polskie do Przemyśla,Chełma i części Podlasia.

  I taka kurwa zasiada w Sejmie, zamiast wisieć na latarni!

 49. świadek historii said

  Paweł Kowal. Od początku lat 90 XX w. w Rzeszowie ukazywał się samorządowy miesięcznik GŁOS RZESZOWA ( do 2002 r ).Redaktorem naczelnym był wówczas śp. Stanisław Szczepański. rzecznik prasowy prezydenta miasta. Gdzieś w roku 1995 lub 1996, a może 1997 w redakcji miesięcznika pojawił się nowy młody człowiek, który zaczął pisać artykuły na różne tematy – dokładnie można by to sprawdzić po sygnowanych przez autora artykułach.Był nim właśnie Paweł Kowal. NIE BYŁO BY W TYM NIC DZIWNEGO,GDYBY NIE ZACHOWANIE REDAKTORA. Przestrzegł on bowiem innych piszących do miesięcznika przed tym osobnikiem, odpowiadając na pytanie dlaczego tak – przysłali mi go tu. Odpowiedź na pytanie kto go do redakcji przysłał zabrał do grobu.
  W 2014 r jedno z lokalnych mediów przed samorządowymi wyborami próbował podsunąć kandydaturę Kowala jako kandydata na prezydenta miasta Rzeszowa – nie udało się, szybko zwinięto ten sztandar.

 50. Zenon K. said

  Admina proszę o wykasowanie mojego wpisu ( czeka na moderację),którego dokonałem nie zauważywszy artykułu „Paweł Kowal dowodzi praw Ukrainy do Krymu”. Mea culpa i przepraszam za zamieszanie.

  Niech zostanie!
  Admin

 51. Mordka Rosenzweig said

  Po pszeczytaniu o pan Kowal, ja pan Mordka by sie wcale nie zdziwil jakby uslyszal, sze te bezrobotne mlode czlowieki z Ukraina kture teraz masowo pszyjeszdszaja do Polsza beda dostawaly prace w polska policja i strasz miasta.

 52. marta15 said

  ad 49
  „…Przemysława Wiplera prawdopodobnie ZMASAKROWALI ukraińcy z polskim obywatelstwem, którzy to UKRAINCY zamieszkali w Polsce są NAJLICZNIEJSZĄ grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji.

  W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo LICZNA mniejszośc UKRAINSKA przesiedlona tam 1947 roku z tradycjami banderowskimi UPA, którzy biologicznie NIE nawidzą Polaków i MSZCZĄ się na Polakach.

  To nie jest przypadkiem, że UKRAINIC potomek UPA-wiec MIRON SYCZ dostał się z listy przestępczej PO i uzyskał mandat Posła do Sejmu, otrzymując w 2011r w okręgu elbląskim wojewódzctwa olsztyńskiego otrzymując 8884 głosy wyborcze, gdyż tam jest liczna mniejszośc ukrainska + wykołowane lemingi, którzy głosują na byle kogo w wolnych wyborach.
  Poseł z Elbląga MIRON SYCZ jest synalkiem BANDEROWCA rezuna „żołnierza UPA – UON”!

  Stało się to już tradycją, że UKRAINCY są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach.
  W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszośc ukrainska, która chętnie wstepuje do lokalnej szkoły policji.
  Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim.

  Faktycznie w obecnej „polskiej” policji rządzą UKARINCY po zrobionej CZYSTCE w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska.
  w Słupsku i okolicach też mieszka wysoki procent UKRAINCÓW, którzy szczególnie upodobali sobie zawód POLICJANTA. Być może do podejmowania tego zawodu ich nakłania Związek Ukraińców w Polsce.

  Dzięki temu zawodowi policjanta UKRAINCA w III RP, generalnie UKRAINCY są bardzo wpływowi w III RP.
  To ci teoretycznie „polscy policjanci” ale FAKTYCZNIE UKRAIŃCY tak bardzo NIE NAWIDZĄ polskiej biało-czerwonej flagi, ZWALCZAJĄ zajadle świętowanie Świeta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada i DLATEGO tak ochoczo KATUJĄ. okładają pałami UKRAINCY ubrani w kominiarki bijacy Polaków na Marszach Niepodległości.

  Prawdopodobnie poseł do Sejmu Przemysław Wipler też został SKATOWANY właśnie dlatego że jest POLSKIM posłem przez tych ukraińsko-polskich „policjantów. KONIECZNIE trzeba sprawdzić pochodzenie tych „policjantów”.

  Nad inspektorzy policji w Warszawie i WOJEWÓDZCY prawie w całej III RP to UKRAINCY! Tusk dokonał CZYSTKI Polaków w „polskiej policji” w 2012 roku, którzy to „policjanci” przy byle okazji PAŁUJĄ Polaków, zwłaszcza tych co otwarcie identyfikują się z polskością, która jest OFICJALNIE zwalczana przez żydo-mafie rządzącą w III RP udającą „polski żond”.

  Cała masa bardzo wysokiego szczebla POLICJANTÓW, inspektorów, nad-inspektorów i generałów policji w III RP jest w dużej części pochodzenia UKRAIŃSKIEGO, których łączy BANDEROWSKA IDEOLOGIA oraz spuścizna.

  „Policjanci” którzy brutalnie SKOPALI Polaka przechodnia na ulicy w Warszawie 11.XI.2011r w czasie Marszu Niepdległości to byli też UKARIŃCAMI z polskim obywatelstwem:………..”

  http://wirtualnapolonia.com/2014/11/06/nazwiska-pokrzywdzonych-milicjantow-przez-wiplera/

 53. Filo said

  49
  Mordka Rosenzweig

  Car mial pulki kozackie zeby laly Rosjan – a te Kozaki byly carowi wierne
  W Iranie stworzyli Bahajow przeciwko muzulmanom
  Anglicy mieli Tamilow przeciwko Syngalezom
  Belgowie mieli Tutsi przeciwko Hutu

  A polscy zdrajcy buduja policje obca przeciwko wlasnemu narodowi. (zeby im palka nie zadrzala w rece jak beda lali Polakow)

  Niech sie pan Mordka nie dziwi, ze bierzemy przyklady z histori albowiem juz najstarsi uczeni w pismie nam wbijali do glowy, ze:
  Historia magister vitae.

 54. u said

  Po przeczytaniu tytulu tekstu autorstwa p.Gajowego umacniam sie w postanowieniu – szlaban, bo z 90% idiotow, ktorzy maja prawo wyborcze w kraju to kowalstwo bedzie prosperowac, bez wzgledu na wlasne zaslugi w zyciorysie. Doszlam do wniosku, ze bede spac spokojnie jak takie wiadomosci beda poza moja swiadomoscia. Przeciez z taka wiedza i brakiem srodkow zaradczych to mozna tylko zajoba dostac.

 55. Boydar said

  Noż w mordę jeża, mój Dziadek był kowalem !!!

  Mój pradziadek z bocznej linii też.
  Jeszcze kilkanaście lat temu można było znaleźć ślady po jego kuźni, gdzie jako mały bajstruk z podziwem patrzyłem na płonące żelazo…
  Admin

 56. NICK said

  Swego losu. :).

 57. z prowincji said

  wczoraj widziałem tego palanta w kropce u Olejnik .
  Niestety ale wtórował mu , niewiedziec dlaczego były poseł SLD
  w ocenie Nocnych Wilków ;masakra .
  Miller i lewica powinni go natychmiast wykluczyć z szeregów lewicy .
  Czarno widze Polske po wyborach mamy zatrzęsienie obcych w
  politycznym ZOO ,a Polacy stracili instynkt samozachowawczy .
  Niestety !

 58. Boydar said

  Losu też. Po zwolnieniu z wojska wybudował na końcu wsi kuźnię i był normalnym kowalem.

 59. kowalski Cypis said

  cyt. Losu też. Po zwolnieniu z wojska wybudował na końcu wsi kuźnię i był normalnym kowalem….
  – aż do momentu kiedy we wsi pojawił się cygan
  i kowala ruskie powiesili – jak mówi legenda

 60. Boydar said

  Ruski, to akurat był właśnie mój Dziadek. Reszta Chachły. Ale on miał ciężką rękę, a Chachły tylko w kupie gieroje.

 61. NICK said

  Pamiętam taką kuźnię – krzyżówka szosy warszawskiej i szosy do Nałęczowa. Czynna była też kolej wąskotorowa do cukrowni garbowskiej (Zagrody). I pamiętam ten parowozik przejeżdżający obok tej kuźni. Skry leciały z obojga ‚pieców’.

 62. Kazik said

  Moj died toże kuzniec , a za Wilno 1919 goda u niego ordien ,

 63. Inkwizytor said

  Od kiedy zabity został „Lalek”, ostatni z Żołnierzy Wyklętych nie ma komu likwidować takie banderowskiej goowna jak Kowal, ale miejmy nadzieję, że sprawiedliwość istnieje i szybko ten śmieć zręcznie, czego mu z całego serca życzę, po banderowsku

 64. Kar said

  re:52..Noż w mordę jeża, mój Dziadek był kowalem !!!

  ..czy to ten sam co doginal u Szymona Kobylinskiego? .. (odpier..syzyfowa robote..w PRL-u) przekuwal lemiesze na miecze/miecze na lemiesze?

 65. Boydar said

  Nie, to ten –

 66. Kar said

  ..nie widze naszywki jednostki wojskowej..Brygada Nadwislanska (MSW)?..dziarski chlopak, jezeli to rzeczywiscie panski dziadek, a nie jakis podstawiony lamignatubek ?

 67. Boydar said

  Panie Kar, to zdjęcie ma prawie sto lat, o czym Pan piszesz. Było zrobione tuż po przysiędze. Jeśli zaś mowa o jednostce, to przypuszczam że był to 34 PP.

 68. Kar said

  re:67

  ..no wlasnie..nie wypadalo, niegrzecznie i nietaktownie bylo zapytac wprost, a ile to Pan liczy sobie wiosen..A tak widze jak na dloni, ze Pan juz tez okryty pajeczyna czasu..ale tak czy owak, przy okazji musimy bęcnąć na czesc dziadka jakies %

 69. Boydar said

  Staram omiatać się od czasu do czasu, ale coraz mniej mi się chce …

 70. slakot said

  KOWAL TO AGENT BANDEROWSKO UKRAIŃSKICH ŁOBUZÓW I MORDERCÓW..SWOŁOCZ WON NA UKRAINĘ

 71. Boydar said

  Panie Gajowy, coś się Panu pozajączkowało ! Bajstruk to po chachłacku nieślubne dziecko …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: