Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Traditionis Custodes
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  plausi o Klęska ministra Niedzielskiego…
  plausi o Klęska ministra Niedzielskiego…
  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Niemiecka teoria wszystkiego obalona przez samych Niemców?

Posted by Marucha w dniu 2015-04-17 (Piątek)

Ozdoby kultury grobów jamowych ze zbiorów Ermitażu. Fot. Jewgienij Genkin, Creative Commons

Gajowy czuł się zmuszony nieco zmodyfikować interpunkcję oryginalnego artykułu – admin

Dzięki naszemu czytelnikowi i zamieszczonemu przez niego linkowi dotarłem do info, że te biedne Niemce już co by nie robili, to wychodzi, że cała kultura jest od nas…

Orso przysłał ten link: http://archeowiesci.pl/2015/02/14/europejski-tygiel-narodow-nowe-szczegoly/

Można tam wyczytać, że kilka tysięcy lat temu Europę zalała ogromna rzesza ludzi z terenów dzisiejszej Polski, Ukrainy i Rosji. Zmieniła ona geny i kulturę Europejczyków całkowicie.

Oczywiście nie jest powiedziane wprost, że byli to po prostu Słowianie, no ale prędzej Niemcy stwierdzą, że sami są z Syberii, niż napiszą, że coś mają od Słowian, więc cudów nie oczekuję. Jednak należy tu bezwzględnie zauważyć, że badania przeprowadzono właśnie w Niemczech… i sami Niemcy (Uniwersytet w Tybindze) doszli do tych wniosków!

Opis ludzi przybyłych ze wschodu:

“Była to społeczność pasterzy, która około 5000 lat temu zajmowała ziemie dzisiejszej wschodniej Ukrainy oraz południowej Rosji. Ludzie ci należeli do pierwszych hodowców koni, a swych zmarłych chowali w jamach grobowych przykrywanych kurhanami. Genetycy ustalili, że pasterze ci byli potomkami łowców-zbieraczy ze Wschodniej Europy (których można identyfikować ze wspomnianymi wyżej północnymi Euroazjatami) oraz jakiejś populacji pochodzącej z Bliskiego Wschodu. Z nieznanego powodu 5000-4500 lat temu wyruszyli całymi rodzinami na zachód, a efekty tej wędrówki są widoczne po dziś dzień.”

Jest to przecież opis Słowian! Jedne z największych Kurhanów świata znajdują się w stolicy Słowian czyli w Krakowie!

Pada tam też ciekawe zdanie:

“Badania wykazały, że geny tych pasterzy są obecne w DNA wielu współczesnych Europejczyków, zwłaszcza w północnej części kontynentu, a najbardziej widoczne są u Norwegów, Szkotów i Litwinów.”

Oczywiście badań “przypadkowo” nie przeprowadzono wśród Polaków, Ukraińców czy Rosjan, bo wyniki mogłyby przerazić tych naukowców (pewnie na te badania już pieniędzy nie było), a jakby zrobiono je na własną rękę – to by anulowano cały projekt przed publikacją wyników…

To zdanie tłumaczy wszystko:

“Zgromadzone dotąd genomy wskazują jednak, że na terenie Niemiec doszło wówczas do prawie całkowitej wymiany populacji.”

Każdy czytelnik tego bloga wie dokładnie co to znaczy.

Ostatnie z bardziej ciekawych kawałków:

“Reich i jego współpracownicy uważają, że to w trakcie tej migracji rozprzestrzeniła się w Europie przynajmniej część języków indoeuropejskich (rodzina do której należą m.in. języki celtyckie, germańskie, słowiańskie i romańskie).”

My dokładnie wiemy co to znaczy… po prostu nasz język przejęto, a potem nam wmówiono, że to my mamy zapożyczenia.

“Taka interpretacja wspiera tezę, że ojczyzna języków indoeuropejskich znajduje się właśnie gdzieś na północ od Morza Czarnego.”

Gdzieś na północ? Może podpowiem tym naukowcom (może któryś to czyta)… Możecie zmarnować na badania jeszcze miliardy euro… a ja Wam za darmo powiem dokładnie gdzie: dokładnie na północ od Czarnego i na południe od Bałtyckiego (w międzymorzu, który do dziś zwie się Rzeczpospolitą).

Skoro takie rzeczy wychodzą z niemieckich uniwersytetów, to jest może jednak szansa na odkłamanie tej historii! Trzymam za nas kciuki!  [Taaak… liczmy na Niemców… – admin]

Phoenix
http://wspanialarzeczpospolita.pl/

Komentarzy 19 do “Niemiecka teoria wszystkiego obalona przez samych Niemców?”

 1. Jagoda said

  Mam nadzieję, że nam się uda 🙂

 2. Przecław said

  Miesiąc temu byłem w muzeum archeologicznym w Warszawie, w sali gdzie wystawiono kilka waz o podobnym kształcie do tej pokazanej w w.w. artykule, zapytałem pani kustosz o wazę z Bronocic, najstarszy na świecie wizerunek pojazdu kołowego. Była zaskoczona, powiedziała, że o czymś takim nigdy nie słyszała. W końcu sam znalazłem tę wazę, choć chyba była ona jedynie kopią oryginału, pokazłem ją tej pani, a ona wezwała drugą panią kustosz, obie nigdy nic nie słyszały o odkryciu w Bronocicach, ale łaskawie zwróciły na nią uwagę……

  Pytanie, jakimi kwalifikacjami musiały wykazać się te panie aby otrzymać posadę w stołecznym Muzeum Archeologicznym, kto je zarekomendował ? Naprzeciw muzeum, po przekątnej znajduje się pałac okupowany przez HGW, ale oczomwidno to tylko przypadek.

 3. ProRossija said

  Tysiące lat temu Słowianie (a więc i przodkowie Polaków) tereny obecnego Iranu i Afganistanu, a także północne i środkowe Indie, gdzie znani byli jako Ariowie (Aryjczycy) oraz zachodnie Chiny, gdzie nazwano ich Tocharian (Tocharami, Tocharyjczykami).

  Polecam każdemu zapoznać się z badaniami na temat haplogrupy krwi R1a1.

  Genetycy udowodnili, że Aryjczykami są Słowianie (Polacy, Rosjanie), oraz Hindusi i Cyganie. A więc te nacje, które były podczas II wojny światowej najbardziej prześladowane, przez niemieckich masonów, przypisujących sobie rasę aryjską!

  Zaiste, Hitler był jebanym kłamcą! Odwrócił Aryjczyków w oczach ludzi o 180 stopni!

 4. PawelW said

  @Przeclaw:
  „(…)Waza z Bronocic – ceramiczna waza z rysunkiem interpretowanym jako najstarszy znany dowód używania pojazdu kołowego. Jej wiek szacuje się za pomocą datowania radiowęglowego na 3635-3370 p.n.e.[1] Należy do kultury pucharów lejkowatych. Obecnie można ją oglądać w Muzeum Archeologicznym w Krakowie.(…)”
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Waza_z_Bronocic

  To jak ja mozna w Wawie znalezc. O zadnych kopiach mowy nigdzie nie ma.

  Poza tym ten sam komantarz juz gdzie indziej odnosnie tego artykulu widzialem…

  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/04/12/niemiecka-teoria-wszystkiego-obalona-przez-samych-niemcow/#comment-5116

 5. Boydar said

  Niemców praktycznie NIE MA ! Są żydoszkopy. Artykuł (badania) jest m.in. po to, aby tą różnicę pomiędzy „praktycznie” a „w ogóle” jeszcze bardziej przybić do ziemi. Wymordowano najnormalniejszych i najbardziej ludzkich w czasie II WŚ i zaraz po. Słowo „wymordowano” jest kontrowersyjne, lecz popatrzmy na sprawę z punktu widzenia sanhedrynu a nie z naszego.

 6. Przecław said

  dot.
  Jest replika. Proszę pójść i się przekonać.

 7. Marucha said

  Przypominam wizerunki Wazy z Bronocic:

 8. Eliza said

  Panie Boydar!
  i cały czas jest cd.
  Tak dla przypomnienia i ostrzeżenia!
  Tytuł, na http://www2.almamater.uj.edu.pl/109/06.pdf, jeszcze z 2008 r. mówi bardzo dużo
  „TO, CO OCALONE… ŻYDOWSKI KRAKÓW – DAWNIEJ I OBECNIE – ważki czyli jak buduje się świadomość Polaków- Słowian!

  Click to access 06.pdf

  w tekście: „Cho ć p i e r w s z a wzmianka o obecności Żydów w Krakowie pochodzi z końca X wieku ( skąd ta data), to jednak często za początek historii Żydów w Krakowie przyjmuje się pierwszą dekadę XIV wieku, kiedy to pojawia się w dokumentach informacja o ulicy Żydowskiej …

  Wiosną 2008 roku powstała w Krakowie nowa instytucja, która ma na celu działalność kulturalną i edukacyjną na rzecz społeczności żydowskiej w Krakowie – Jewish Community Center of Krakow (JCC Krakow, Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie). Instytucja ta powstała dzięki wsparciu księcia Walii Karola, przy współudziale organizacji World Jewish Relief i American Jewish Joint Distribution Committee. …….

  Inicjatywą, która będzie kolejnym elementem łączącym historię krakowskich Żydów i Uniwersytet Jagielloński, jest planowane na najbliższy rok przeniesienie Katedry Judaistyki UJ do budynku znajdującego się w sercu Kazimierza, przy ul. Józefa. Pozostaje mieć nadzieję, że w ten sposób, dzięki bliskości i relacjom opartym na symbiozie, lokalne życie żydowskie będzie przedmiotem jeszcze intensywniejszych i owocnych badań, a krakowscy żacy dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu będą nie tylko promować dziedzictwo Żydów krakowskich, ale również wspierać inicjatywy edukacyjne zapobiegające szerzeniu się stereotypów i antysemityzmu”.

 9. Jacek said

  ad ProRossija

  „Zaiste, Hitler był” …”kłamcą! Odwrócił Aryjczyków w oczach ludzi o 180 stopni!”

  hitler byl najuczciwszym z niemcow. Uczciwy niemiec lze jak pies zawsze i wszedzie i jest sadystycznie podstepny, tak samo zreszta jak kazdy uczciwy talmudysta. Ludzi, ktorzy takich instynktow nie maja a przeciwnie sa naturalnie uczciwi i zyczliwi wobec innych, uczciwy niemiec czy talmudysta uwaza za „rase nizsza” (podludzi) ktorej „nalezy sie” niewolnictwo i wyniszczenie. Ta wspolnota „nadczlowieczenstwa” miedzy niemcami i talmudystami tlumaczy dlaczego niemcy sa uzywani jako knechci w ” wielkich przedwsiewzieciach dziejowych” na wzor prus oraz drugiej i trzeciej rzeszy (pierwszej tez niewiele brakowalo, tamowal ja Rzym), a obecnie jewrosojuza.

  Odnosnie niemcow za czasow hitlera, to byl pewien profesor niemiecki, nie pomne w tej chwili nazwiska, ktory badal wystepowanie typu „germanskiego” wsrod narodow Europy i „wyszlo mu”, ze najczesciej wystepuje ten typ wsrod Polakow. Po tym odkryciu jego kariera przybrala bardziej stonowana postac, ale dzieci polskie byly slekcjonowane do germanizacji.

  Podszywanie sie pod inna nacje aby ja „wymienic” jest stalym punktem repertuaru „nadludzi” ( dlatego talmudysci z reguly ukrywaja swoje prawdziwe nazwiska, nie tylko w Polsce). Drugim sposobem jest „wymazywanie” narodow z pamieci. Tak powstaly tzw prusy, „prusacy” podstawieni za Prusow ( z motywwem „religijnym” luteranizmem), w duzym stopniu Rosja – Rosjanie, tzn peryferyjni Rusini, podstawieni za Rusow ( z motywem religijnym- cerkiew rosyjska), jak rowniez israel – „israelczycy” podstawieni za Palestynczykow ( z motywem religijnym -talmudyzm). W usraelu ukazaly sie „dziela historyczne” wykazujace, ze przed „israelczykami”, zadnej miejscowej ludnosci w Palestynie nie bylo, z wyjatkiem „jakichs” wlasnie podludzi.

  Do takiego samego „statusu historycznego” zarowno niemcy jak i talmudysci staraja sia obecnie sprowadzic Polakow, uzywajac do tego celu talmudystow i agentury „rzadzacej” w w-wie (motyw religijny – kosciol posoborowy- czyli talmudyzm „katolicki”). Zreszta, niestety przy, do niedawna, wspolpracy z „putinowska” Rosja. Ten motyw wspolnoty celow z „germanami” to cecha charakterystczyna polityki rosyjskiej od czasu powstania Rosji. Odwraca sie on w momencie gdy „germanie” znajduja sie na przdmiesciach Moskwy, wtedy Rosja staje sie „obronca” slowianszczyzny. W duzym wymiarze taka sytuacja powtarza sie wlasnie po raz trzeci. Czy do trzech razy sztuka, zobaczymy.

  Jezeli chodzi o tzw ukraine to jest to po Rosji nastepny projekt eliminacji Rusi, bardzo swiezy. Oczywiscie tam tez realizowany jest motyw „nadczlowieka” tzn „nacjonalisty ukrainskiego” (motyw religijny – cerkiew „katolicka”, dokladnie taka sama role odgrywa islam).

 10. re1truth2 said

  ad 7 🙂
  mi to wygląda na sputnik 2 i sputnik 3 chwilę przed startem [patrz antenki]
  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRawn0QJWIgzat6qD5F-5wIEsrYnuMQ4CHbPA-iSy4o1DtIDHYbdA
  Teraz na poważnie

  wóz na rytach w Val Camonica (koło Brescii, Włochy), malowidło około 2600 lat (epoka brązu).

 11. Eliza said

  @9 Panie Jacku
  Zmieniają nazwiska, tworzą swoje partie i stowarzyszenie i fundacje – eksterminują Narody. Wymyślili NWO i ISIS. Niszczą historię, środowisko i religie (godność, moralność i etykę ), wymazują przeszłość i dzielą w celu zniewolenia. To tak w imię antysemityzmu i własnego nacjonalizmu.

 12. Eliza said

  @ 9 W przypadku tej religii to chodziło o wiarę. Bo w celu podziału ludzi to i chyba religie wymyślili.

 13. Trak said

  „Genetycy ustalili, że pasterze ci byli potomkami łowców-zbieraczy ze Wschodniej Europy.”

  Ciekawe!!!
  Wracamy do swoich pierwotnych zajęć chodząc po śmietnikach za złomem, jak przodkowie.
  W następnym pokoleniu być może zajmiemy się pasterstwem.
  Koło losu dokona obrotu.

 14. RomanK said

  Autor – przewodniczący Solidarności Miroslaw Krupinski z Australii,

  Wiersz niedopalony

  Wrośnięci w ziemię korzeniami,

  które sięgaja w Antypody,

  trwamy. Trwa Polska razem z nami,

  choc giną państwa i narody.

  Tanio sprzedane, oszukane,

  i uwiklane w sluszność świata.

  Którym, że będą zapomniane,

  jedyna dola i zapłata.

  Historia was znieczuli ciszą,

  bo będzie w niej że was nie bylo…

  Od lat już tę historię piszą

  i wkrótce wcisną wam ja siłą,

  nie szczędząc kar, wyroków, srodków,

  aby w was zabić pamięć przodków.

  Książki, zapisy, spalą skrycie,

  popioły słuszny wiatr rozwieje,

  by wmówić wam że wasze życie

  od wczoraj trwa – a o czym śnicie

  to tylko w waszych snach istnieje…

  I tylko czasem wiatr zbudzony,

  który popioly wirem kręci

  przyniesie wiersz niedopalony,

  który zazgrzyta wam w pamięci.

  Mglistym wspomnieniem zakazanym,

  niesłusznym rymem, prawdy słowem,

  i zrozumiecie. I łza spadnie,

  gdy pochylicie nad nim glowę.

  Lecz taki strzępek to niewiele,

  i pewnie braknie juz wam chęci

  by szukać dalej w tym popiele

  co wypalono wam z pamięci.

  I chociaż, gdzieś na świata skraju,

  gdzie nie dotarły nowe prawa,

  ludzie wciąż dobrą pamięć mają

  – to będzie zbyt daleko dla was.

  Bo to by moglo mieć złe skutki.

  A więc wasz łańcuch będzie krótki…

  /Miroslaw Krupinski, Australia/

 15. Wosiu said

  Re3/ProRossija

  „Hindusi i Cyganie”

  Panie, walnął pan jak łysy glacą o beton. Nie Hindusi i Cyganie ogólnie tylko wyłącznie Hindusi z kasty braminów z północnych Indii. To jest kolosalna różnica. Mają jaśniejszą skórę, wrodzoną elegancję i dystynkcję widoczną nawet po sposobie poruszania się czy gestykulacji, bardzo piękne kobiety itp.itd.

 16. Jacek said

  ad Eliza #11

  „Zmieniają nazwiska, tworzą swoje partie i stowarzyszenie i fundacje – eksterminują Narody. Wymyślili NWO i ISIS. Niszczą historię, środowisko i religie (godność, moralność i etykę ), wymazują przeszłość i dzielą w celu zniewolenia.”

  Prosze Pani, to sa jedynie rozne formy tej samej tresci. Talmudyzm to wrogosc do Stworcy a wiec i do jego Stworzenia. Dlatego talmudysci niszcza Stowrzenie wszelkimi sposobami:fizycznie, biologicznie, moralnie i intelektualnie i szydza ze Stworzenia a przez to i ze Stworcy. Takie szydzenie uprawiane z luboscia widac codziennie od srodkow masowego bluznierstwa przez antyprawa ( czyli „prawa’ przeczace Prawu Naturalnemu) „ustanawiane” przez „rzadzacych” z talmudycznego nadania, talmudyczne instytucje deprawacji moralnej („nauczania” i „kultury”) i odpowiadajce im „instytucje naukowe” czyli kociolki pichcenia „prawd naukowych”, po szczyty hierarchii „kosciola posoborowego”, czyli osrodek pichcenia „nowej religii” .

  Pozdrawiam Pania

 17. Jacek said

  Odnosnie „ukrainy” warto obejrzec:

 18. Sri Srivi Srali Mahatma Brahmaburdychovisrili Pendżab Abdul Rahman IX Chan said

  Panie Wosiu, genetycznie rodowici mieszkańcy Indii to Drawidowie (Dasowie), czyli murzyni przypominający Aborygenow z Australii. Reszta ma jasniejsza skórę, więc nie tylko bramini są potomkami Ariów. Chodź trzeba się zgodzić, że wśródd tej właśnie kasty jest najwięcej R1a.

 19. jrw said

  ad.9
  Panie Jacku, bardzo ciekawe spostrzeżenia. Czy mógłby Pan polecić jakąś literaturę dotyczącą tego tematu?

Sorry, the comment form is closed at this time.