Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tak to prawda, że PIS i PO to…
  Anucha o Czy Polska ma politykę wschodn…
  Anucha o Czy Polska ma politykę wschodn…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
  Dziadzius o Step we krwi?
  Rokitnik o Step we krwi?
  Alina@Warszawa o Step we krwi?
  revers o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o Eksperci ONZ: „Aborcja podstaw…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 497 obserwujących.

Uniwersytet używa nastoletnich dziewczynek jak świnek morskich do eksperymentów z aborcją

Posted by Marucha w dniu 2015-04-18 (Sobota)

Lifenews aborcjaNaukowcy z Hawajów rekrutują dziewczynki nawet w wieku 14 lat do eksperymentów z aborcją w drugim trymestrze ciąży, czyli w 18-24 tygodniu, aby sprawdzić, czy hormon zwany oksytocyną może zredukować krwawienie matki podczas i po aborcji.

Pseudonaukowcy spod znaku dr-a Mengele nie próbują nawet wykorzystać rezultatów tych koszmarnych doświadczeń w jakimkolwiek dobrym celu (który i tak nie uświęciłby środków) … ale dla usprawnienia procedury aborcji!

Doświadczenia są przeprowadzane na Uniwersytecie na Hawajach oraz Uniwersytecie Washingtona w Seatle. Obydwie uczelnie są publiczne, co natychmiast narzuca pytanie: czy rząd to finansuje?

Aborcja w drugim trymestrze to dwudniowa procedura. Dziecko otrzymuje truciznę powodującą zatrzymanie pracy serca, a następnie albo trup sam wychodzi na świat z ciała kobiety, albo jest rozrywany na kawałki przez aborcjonistę i wyciągany. Zdarza się że kobiety umierają od takich zupełnie legalnych, późnych aborcji – jak to miało miejsce z Jennifer Morbelli w roku 2013, Tonyą Reaves w 2012 (w ośrodku osławionej mordowni Planned Parenthood w Chicago) czy Karnamayą Mongar w 2009 (zabitą przez niemniej osławionego kryminalistę dr-a Kermita Gosnella)

„Studium kliniczne” na Hawajach poszukuje 166 uczestniczek. Najprawdopodobniej rozpoczęło się w październiku 2014 i zakończy się w lipcu 2015.

Oznacza to 166 matek, które będą ciężko poranione fizycznie i psychicznie przez niszczące skutki aborcji. To oznacza co najmniej 166 dzieci, które poniosą straszną śmierć w męczarniach „w imię nauki”.

Udowodniono, iż dzieci odczuwają ból już w 20-tym tygodniu ciąży i reagują na niego. Matki ponoszą ryzyko fatalnych komplikacji zdrowotnych. O ile przy aborcji w pierwszym trymestrze prawdopodobieństwo zajścia takich komplikacji wynosi około 6%, o tyle w drugim trymestrze wzrasta do 50% (!), a przypadki śmiertelne mają miejsce w 76.6 narodzin na 100 tysięcy.

Nieludzkie eksperymenty Uniwersytetu na Hawajach – pominąwszy iż są morderstwami na niewinnych dzieciach – narażają ich matki na ryzykowne komplikacje zdrowotne, a nawet śmierć.

W Stanie Hawaii aborcje są legalne w dowolnym okresie ciąży i z dowolnej przyczyny.

Więcej  w oryginalnym artykule.
http://www.lifenews.com/2015/04/15/university-recruits-teens-to-abort-their-babies-in-name-of-scientific-research/
Autor Kristan Hawkins

Tłum. / opr. Gajowy Marucha

Komentarze 22 to “Uniwersytet używa nastoletnich dziewczynek jak świnek morskich do eksperymentów z aborcją”

 1. Polo said

  A nam wmawiają,że czasy wczorajsze to czasy barbarzyńskie.

 2. Boydar said

  Qrwa, Panie Gajowy, tego się nie da czytać ! Tylko proszę nie pisać, że to nie od czytania to się dzieje; bo owszem, od czytania. Jedni czytają Ewangelię a drudzy talmud i kabałę.

  To trzeba czytać, aby – kiedy dostaniemy szansę – nie zadrżała nam ręka z nożem albo palec na cynglu.
  Admin

 3. AV said

  Przeczytałem tylko tytuł i nie chce czytać reszty… Znów mnie krew zaleje…

 4. panMarek said

  To trzeba czytać, aby – kiedy dostaniemy szansę – nie zadrżał palec na cynglu. Na cynglu panie Gajowy. Nóż raczej dal bandyty i banderowca.

  To nie nóż. To ten, kto go używa i po co.
  Admin

 5. Sprawców kastrować (interes także) i puszczać wolno. Może jeszcze język…

 6. lopek said

  Prawidłowość jest prosta – im większe wpływy unych na świecie tym większa mengele-izacja, tym większe upokarzanie człowieka stworzonego przez Boga.

 7. parva said

  Taka aborcja to zwykły mord rytualny ,który jest legalny w „oczach prawa”.Im więcej krwi i okrucieństwa zadane niewinnym tym większa radość piekieł. Wszystko wg talmudu ,człowiekiem( no nie wszyscy) staje sie nowo narodzony ,gdy główka przejdzie drogi rodne więc dla „jurystów”rodem z piekieł wszystko jest dopuszczalne ,łącznie z mordowaniem dzieci przed urodzeniem poprzez wyrwanie mózgu ,co było praktykowane za czasów otrzymującego(!!!) Komunię Sw prezydenta Clintona

 8. wanderer said

  Za takie mordowanie niewinnych – rozp..lic leb. Bo na nic innego nie zasluguja te scierwa ktore morduja a mord podciagaja pod nauke.
  Qrwa.
  Nie moge.

  Czasami, Panie Wanderer, nasza wściekłość, nienawiść i wulgarność świadczą o tym, że jeszcze jesteśmy ludźmi.
  Admin

 9. Filo said

  Pierdolone pedofile od rzezi niewiniatek

 10. bitwaposhastings said

  Używa nastoletnich dziewczynek, a nie „używa nastoletnie dziewczynki”. Bardzo proszę o właściwa odmianę. To jest ważne, bo inaczej to brzmi jak żydłaczenie. Musimy tego pilnować. To jest w ogóle smutna, powszechna tendencja. W kościele bardzo często słyszę jak księża nie odmieniają nazwisk, np.msza za Antoniego Werner (zamiast Wernera), Jerzego Brzostek (zamiast Brzostka). Ja tu kiedyś już zabierałam głos w tej kwestii i, proszę wybaczyć, będe to robiła nadal.

  Pomimo błędu, admin wciąż utrzymuje, że poziomem polszczyzny bije na łeb większość zawodowych dziennikarzy, nie mówiąc o politykach.
  Admin

 11. Boydar said

  Ludwik XVI zgodził by się z Panią (9)

 12. Jacek said

  Powtorze to co wpisalem chwile temu w innym watku

  Jacek said
  2015-04-18 (sobota) at 11:24:46

  ad Eliza #11

  „Zmieniają nazwiska, tworzą swoje partie i stowarzyszenie i fundacje – eksterminują Narody. Wymyślili NWO i ISIS. Niszczą historię, środowisko i religie (godność, moralność i etykę ), wymazują przeszłość i dzielą w celu zniewolenia.”

  Prosze Pani, to sa jedynie rozne formy tej samej tresci. Talmudyzm to wrogosc do Stworcy a wiec i do jego Stworzenia. Dlatego talmudysci niszcza Stowrzenie wszelkimi sposobami:fizycznie, biologicznie, moralnie i intelektualnie i szydza ze Stworzenia a przez to i ze Stworcy. Takie szydzenie uprawiane z luboscia widac codziennie od srodkow masowego bluznierstwa przez antyprawa ( czyli „prawa’ przeczace Prawu Naturalnemu) „ustanawiane” przez „rzadzacych” z talmudycznego nadania, talmudyczne instytucje deprawacji moralnej („nauczania” i „kultury”) i odpowiadajce im „instytucje naukowe” czyli kociolki pichcenia „prawd naukowych”, po szczyty hierarchii „kosciola posoborowego”, czyli osrodek pichcenia „nowej religii” .

  Pozdrawiam Pania

 13. Jacek said

  PS

  pytanie „czytac czy nie czytac”? Koniecznie czytac, tylko w ten sposob mozemy zrozumiec do jakiego stopnia talmudyzm deprawuje czlowieka stowrzonego przeciez na Obraz i Podobienstwo Boze.

 14. Jacek said

  PS do PS

  gdy pisze o glebi deprawacji to chodzi mi rowniez o te matki.

 15. Jacek said

  warto przeczytac (za bibula);

  Sąd uznaje Mary Wagner za winną. Broniła życia nienarodzonych dzieci
  Aktualizacja: 2015-04-17 3:09 pm

  W czwartek sąd w Kanadzie – po blisko sześciogodzinnej rozprawie – uznał Mary Wagner za winną stawianych jej zarzutów. Jak długo kobieta pozostanie w więzieniu okaże się 5 maja. Obrończynię życia wspiera ks. Piotr Bałtarowicz, proboszcz z parafii Siemysłów z archidiecezji wrocławskiej. Kapłan zamieszkał na parafii przy więzieniu, w którym zamknięta jest obrończyni życia i codziennie modli się za nią Różańcem, chodząc wokół więzienia.

  Podczas rozprawy sąd wysłuchał zeznania świadków, m.in. policjantów, oraz pracownicy placówki aborcyjnej, a następnie uznał Mary za winną stawianych jej zarzutów. Jak mówi Jacek Kotula z rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia, który na bieżąco jest informowany o tym, co dzieje się z Mary, kobieta na ostatniej rozprawie kontynuowała swój niemy protest w imię obrony życia nienarodzonych. – Mary milczy i tak było również wczoraj. Podczas rozprawy cały czas siedziała ze spuszczoną głową. To jest działanie podjęte na znak protestu. Chce w ten sposób zaakcentować, że dzieci nienarodzone również milczą, gdy są zabijane. To także ma na celu ukazanie faktu, że jej wcześniejsze zeznania nie były w żaden sposób rozważane przez sąd – podkreśla Kotula.

  Portal „Naszego Dziennika” poinformował, że ks. Piotr Bałtarowicz i ks. bp Mateusz Ustrzycki, emerytowany biskup z diecezji Hamilton w prowincji Ontario, specjalnie dla Mary sprawowali Mszę św. w więzieniu. Kanadyjka również w niej uczestniczyła.

  Źródło:naszdziennik.pl

 16. JKowalski999999 said

  @10

  W ogólnej (inaczej: standardowej, kulturalnej, literackiej) polszczyźnie po czasowniku używać używamy (sic!) dopełniacza. „A ci, co Tobie ufają,/ Niech wesela używają” – pisał Kochanowski w Psalmie 5 i nie miał na myśli wesel (w liczbie mnogiej), lecz wesele w znaczeniu ‚wesołość, radość’.
  — Mirosław Bańko, PWN

  Za:
  http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/uzywac;6715.html

  Co do odmiany nazwisk – pełna zgoda…

  Wie Pan… też tam zajrzałem 😉
  Admin

 17. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka tak czyta te wypowiedzi i nie mosze uwieszyc, sze czlowieki sa tak prymitywne i nie chca aby robic doswiadczenia na dzieci.

  Na pszyklad sąd w Ontario wydal wyrok, sze glupie rodzice nie maja prawa wiedzic co homoseksualny actywista (pederasta) uczy dzieci w szkole.

  Ja pan Mordka nie rozumie po co rodzice to chca wiedziec? Aby puzniej protestowac?

  Czy nie chca wiedziec szeby dzieci wiedzialy jak sie onanizowac?

  Na szczescie szanowna pani Laura Wolfson, ktura jest lesbian aktywistka z synagoga sie tym nie pszejmuje tylko muwi, sze to wszystko jest wedlug Stary Testament i dalej uczy dzieci.

  Judge: Parents have no right to know what homosexual activist taught their children in school

  http://theaquilareport.com/judge-parents-have-no-right-to-know-what-homosexual-activist-taught-their-children-in-school/

  https://www.lifesitenews.com/news/ontario-school-hosts-school-wide-gsa-assembly-gay-speaker-re-interprets-bib/

 18. Jack Ravenno said

  @2 Admin – „To trzeba czytać, aby – kiedy dostaniemy szansę – nie zadrżała nam ręka z nożem albo palec na cynglu.
  Admin”

  Amen

 19. marta15 said

  wszystk o rozbija sie o to, ze ludzie zatracili poczucie rzeczywistosci
  ( i przyzwoitosci czyli inaczej moralnosci) i godza sie na tego typu bezecenstwa i zbrodnie tylko dlatego , ze sa one PRAWNIE zezwolone.
  Wielu uwaza, ze jezeli prawo zezwala to jest to ok.
  Kompletnie zatracone poczucie grzechu, poczucie winy , odpowiedzilanosci za swe czyny oraz konsekwencji , ktore z owych czynow wynikaja.
  Nikt tych mlodych dziiewuszek jeszcze NIE przymusza do tego typu eksperymentow. Albo godza sie na to ,mamione kasa, albo po prostu puszczaja sie jak mlode lolitki ,
  a pozniej matka je ciagnie na aborcje i jeszcze na tym wspolnie zarobia.
  Zawsze trzeba dwoch do tango .CZLOWIEK ma wolna wole i nikt do niczego NIE moze go przymusic ,o ile on sie na to nie zgadza.
  A ci tzw. naukowcy i lekarze, to najczesciej zwykli sludzy szatana, ktorzy za kase zrobia DOSLOWNIE wszystko.

 20. bart said

  A ja znowu swoje. przepraszam, za powtarzanie się, ale wciąz mieszamy Najwyższy Autorytet do uzasadniania spraw podstawowych. Nie zabija się dzieci, bo naród, który morduje swoje potomstwo jest naroderm bez przyszłości. I prosze powyższego zdania nie traktować jako slogan, czy hasło, ale jako logiczne stwierdzenie. Jesli do tych rozważań zaangażujemy argument religijny, moglibyśmy byc rozumiani, jakobyśmy gotowi byli do takich zbrodni, gdyby nie było przykazania zabraniającego tego, nieprawdaż? A przeciez to nonsens. Inna sprawa, że Najwyższy i tak zajmie sie w swoim czasie sprawcami tego trendu. Ale to nie nasza sprawa. My możemy zadziałać na kilka sposobów. Jeden sposób to czynna działalnośc zwana przez współczesnośc trr—zmem. Ale my tego nie umiemy, albowiem nasze wrodzone i pielęgnowane przez stulecia umiłowanie do obrony siebie, najbliższych oraz Narodu zostało skutecznie wytrzebione przez ostatnie dekady wyżej wymienionej współczesności. A o drugim sposobie napiszę później, bo widzę, że ten IP jest opóźniany przez wordpressa.

 21. Filo said

  20
  Bart
  Bart ma racje
  Nie wazne czy ateusz, innowierca czy heretyk.
  Zbrodnia jest zbrodnia bez wzgledu na geny, wyznanie (albo brak) czy kolor skory.
  W kazdym spoleczenstwie istnieja prawa cywilne
  Ale i klopot w tym, ze USA uwaza sie za panstwo chrzescijanskie a rownoczesnie zwalnia swoich obywateli z wszelkiej odpowiedzialnosci etyczno-religijnej.

 22. bart said

  USA nie uważa sie za państwo chrześcijańskie. USA chce, aby jego populacja myślała, że USA uważa się za państwo chrześcijańskie. Równocześnie na wszelkie możliwe sposoby zwalcza się cokolwiek związane jest z tradycji.

  Prawo zastąpiło etyke już więcej jak sto lat temu. A prawo można sobie zmieniać, jako że jest stworzone przez człowieka. A ustawodawcy starannie czytają, co napisane jest w lewym górnym rogu tygodniowego czeku będącego zapłata za ich pracę. W czyim zatem interesie piszą oni te prawa?

  Teraz tak: Ponieważ w zasadzie mamy skrępowane ręce (i nogi, a także język) przy użyciu owego wyżej wymienionego prawa, możemy w sprawie, która jest tematem tego wątku zaangażować umysł, który jeszcze nie jest całkowicie zniewolony (chyba). Otóż, nie chcąc przekładac z polskiego na nasze, mocno zachęcam do zapoznania się z poniższymi linkami. Zapewniam, że to, co owe strony zalecają, osobiście czynię od ponad pięciu lat.

  http://www.duchowa-adopcja.pl/
  http://www.duchowa-adopcja.pl/jak-przystapic-254
  http://www.oaza.pl/cdm/modlitwy/603-duchowa-adopcja-dziecka-pocztego-formua-przyrzeczenia

  I tak dalej, linków widzę jest coraz więcej.

  Do tego należy dodac całkowity społeczny ostracyzm jednostek zaangażowanych w zbrodnię oraz powszechne potępienie procederu.

  I jeszcze jedna sprawa. Czy jak panna ma dziecko to jest grzech? Ależ oczywiście, że nie. Grzechem mógł być sposób, w jaki do tego doszło.

Sorry, the comment form is closed at this time.