Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pod znakiem żonkila Dawidowego

Posted by Marucha w dniu 2015-04-20 (Poniedziałek)

Minęły Święta Wielkanocne, nawet prawosławne, według kalendarza juliańskiego, no i nikt już nie pamięta, że „zgoda buduje” i tak dalej i że 10 kwietnia cała Polska, to znaczy – wszyscy Polacy, zamiast spierać się o przyczyny katastrofy w Smoleńsku, powinni się zjednoczyć „w zadumie”, a jeszcze lepiej – „w bulu i nadzieji”.

Magdalena Cielecka, ambasadorka akcji "Żonkile".

Magdalena Cielecka, ambasadorka akcji „Żonkile”.

„W bulu” – no bo jakże nie odczuwać „bulu” w obliczu tragedii narodowej, ale zarazem „w nadzieji”, że ta tragedia przyniesie jakieś korzystne rezultaty. Że przyniesie – to rzecz pewna tym bardziej, że już przyniosła. Czy gdyby nie ta tragedia, to pan marszałek Komorowski przejąłby obowiązki prezydenta? Jasne, że by nie przejął. Tymczasem przejął i to od razu na podstawie komunikatu przekazanego w TVN przez panią red. Justynę Pochanke i to zanim jeszcze śmierć prezydenta Kaczyńskiego została urzędowo potwierdzona.

Wymaga to uzupełnienia przysłowia, że pośpiech jest wskazany tylko w dwóch przypadkach: przy biegunce i przy łapaniu pcheł. Okazuje się, że są jeszcze inne okoliczności – na przykład konieczność jak najszybszego przejęcia „Aneksu” do „Raportu o rozwiązaniu Wojskowych Służb Informacyjnych”.

Tego „Aneksu” właśnie szukali panowie wysłani 10 kwietnia przez pana marszałka Komorowskiego do przejęcia Kancelarii Prezydenta – co, mówiąc nawiasem, zgadza się z rewelacjami przedstawionymi przez pana red. Jurgena Rotha. Powołując się na niemiecką razwiedkę sugeruje on, że inicjatywa zamachu w Smoleńsku wyszła ze strony polskiej. Chętnie w to wierzę, bo w odróżnieniu od ruskich szachistów, dla których po dokonanym przez prezydenta Obamę słynnym „resecie” w stosunkach amerykańsko-rosyjskich z 17 września 2009 roku prezydent Kaczyński nie stanowił już żadnego problemu, to dla tubylczej soldateski, zaniepokojonej możliwością ujawnienia w roku wyborów prezydenckich rozmaitych „wstydliwych zakątków”, prezydent Kaczyński stanowił zagrożenie tym większe, że zwracając się do resortowej „Stokrotki” jej operacyjnym pseudonimem, dał do zrozumienia, że te wszystkie „wstydliwe zakątki” zna i je wykorzysta.

Dlatego z przejęciem „Aneksu” nie można było czekać ani chwili – i stąd ten pośpiech, chociaż ani pan marszałek Komorowski, ani jego „szogun” w osobie pana generała Kozieja nie cierpiał na biegunkę, ani nie wyłapywał pcheł. Więc chociaż trwanie „w zadumie”, a nawet – „w bulu i nadzieji” było całkowicie uzasadnione, ledwo tylko wahadło zegara zakreśliło ostatnią sekundę 10 kwietnia, natychmiast wszyscy zapomnieli nie tylko o „zadumie”, ale o „bulu i nadzieji” też.

Bo jakże tu „dumać”, czy też pogrążać się w „bulu i nadzieji”, kiedy „trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe”? Konkretnie – z razwiedką, która w Konstantynowie Łódzkim chyba przypomniała panu prezydentowi Komorowskiemu, skąd wyrastają mu nogi. Mam oczywiście na myśli wypadnięcie z szyn tramwaju, którym pan prezydent właśnie podróżował w ramach przedwyborczego podlizywania się obywatelom.

Zaraz po tym incydencie pan prezydent ogłosił, że porzuca wahania i niezwłocznie podpisze konwencję Rady Europy o zwalczaniu przemocy wobec kobiet, w oczekiwaniu na którą z nogi na nogę przestępował nie tylko Salon, ale chyba i razwiedka. Rzecz w tym, że konwencja ta zawiera postanowienia uruchamiające rozbudowany mechanizm inwigilacji obywateli, co dla razwiedki obojętnym być nie może, bo czy to pod pretekstem ochrony kobiet, czy pod jakimś innym, inwigilacja okupowanej ludności jest dobra na wszystko.

Salon z kolei zainteresowany był przede wszystkim nakreślonym we wspomnianej konwencji programem duraczenia obywateli od kołyski do grobu. Nietrudno się domyślić ileż to wesołych miejsc pracy powstanie przy tym duraczeniu, ileż forsy uda się wydoić od Rzeczypospolitej pod pretekstem wdrażania nieubłaganego postępu. A któż lepiej oduraczy, któż lepiej wdroży nieubłagany postęp, jeśli nie potomstwo dynastii nie tylko ubeckich, ale i naukowych, których założyciele zdobywali ostrogi docentów na dostarczaniu argumentów na rzecz wyższości ustroju socjalistycznego i tak dalej?

Dlatego nie zaskoczył mnie widok resortowej „Stokrotki”, która na plakacie z napisem: „Łączy nas pamięć”, trzyma żonkila Dawidowego, to znaczy – żonkila w kształcie Gwiazdy Dawida. Najwyraźniej taki jest na tym etapie rozkaz, a któż może takie rzeczy wiedzieć lepiej, niż resortowa „Stokrotka”? Gdybyśmy byli w roku 1968 to pewnie trzymałaby transparent z napisem: „Syjoniści do Syjamu”, ale teraz jest inny etap i obowiązują całkiem inne mądrości.

Skoro jednak nawet resortowa „Stokrotka” trzyma żonkila, to nieomylny to znak, że sprawa żydowskich rewindykacji majątkowych zbliża się do ostatecznego rozwiązania.

W takiej sytuacji trudno się dziwić, że chociaż państwowa telewizja zaplanowała debatę między kandydatami na prezydentów, to pan prezydent Komorowski się od tej debaty uchylił, ku szczeremu żalowi pana Andrzeja Dudy. Pana Dudę z kolei wyzwał na debatę Janusz Korwin-Mikke – czy jednak Andrzej Duda zechce taką debatę zaryzykować? O czym tu bowiem debatować, gdy wszystko wyjaśni się dopiero po realizacji wspomnianych roszczeń? Dopiero wtedy będzie wiadomo, jakie zadania spoczną na tubylczym prezydencie.

Oczywiście to i owo wiemy już teraz, między innymi dzięki temu, że pan prezydent Komorowski 24 stycznia ubiegłego roku podpisał ustawę o „bratniej pomocy” przewidującą udział formacji zbrojnych obcych państw w pacyfikowaniu rozruchów w naszym nieszczęśliwym kraju, ale to jest wiedza, że tak powiem – ogólna – bo któż dzisiaj może wiedzieć, czy owe formacje zbrojne będą strzelać bez ostrzeżenia, czy też najpierw w powietrze, a w nogi dopiero potem, no i przede wszystkim – czy po tych rewindykacjach Izrael będzie uważany za państwo „obce”, czy już nie. Skoro odpowiedzi na te najważniejsze pytania jeszcze nie padły i nawet Wojskowe Służby Informacyjne, których w dodatku przecież „nie ma”, nie mogą podsunąć panu prezydentowi Komorowskiemu zbawiennej ściągawki, to jakże tu debatować?

W takiej sytuacji trzeba wrócić do sprawdzonej, orwellowskiej retoryki, to znaczy – „cztery nogi dobre – dwie nogi złe”. Toteż pan red. Terlikowski, „Żyd duchowy”, schłostał pryncypialnie pana Wiktora Węgrzyna, komandora Rajdu Katyńskiego, ale zarazem szefa sztabu wyborczego Grzegorza Brauna za życzliwy stosunek do rajdu „Nocnych Wilków” przez Polskę. Ci rosyjscy motocykliści, którzy w swoim czasie wsparli polskich motocyklistów z Rajdu Katyńskiego, organizując im i towarzysząc w triumfalnym przejeździe przez Moskwę z rozwiniętymi polskimi sztandarami, zostali uznani przez pana Pawła Kowala za awangardę rosyjskiej inwazji na Polskę.

Skoro padł taki rozkaz, to pan red. Terlikowski jednym susem stanął w pierwszym szeregu oskarżycieli pana Węgrzyna jako putinowskiego agenta, być może „bez swojej wiedzy i zgody”. A z agentami – wiadomo – krótka rozmowa, toteż i pan red. Terlikowski wzywa, by tych agenciaków „tak traktować”. „Tak” to znaczy – jak? Kulę w łeb, czy do gazu? Miejmy nadzieję, że pan red. Terlikowski w odpowiednim momencie to wyjaśni – oczywiście dopiero po otrzymaniu stosownej instrukcji, bo kiedy kują konie, to żaba nie powinna podstawiać nogi, tylko oczekiwać rozkazów.

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Żydzi 19.04.2015 poznakowali żółtym żonkilem cały personel polskojęzycznej telewizji. Bo tak się robi od pradawnych czasów: właściciel bydła znakował je wypalaniem jakichś symbolów na zadzie, czy na rogach. Potem doszły metody kolczykowania, tatuażu itd. 

Zobacz też:
> http://wyborcza.pl/magazyn/1,144509,17767784,Magdalena_Cielecka__z_zoltym_zonkilem_nam_do_twarzy.html
http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/1430-bydlo-polskie-odznaczone-gwiazda-dawidowa   [fajne zdjęcia]
Admin

Komentarzy 29 do “Pod znakiem żonkila Dawidowego”

 1. hawo said

  pani Cielecka tez odkryła w sobie korzenie? czy po prostu dobrze placa?

 2. Mania said

  Takie akcje są obrzydliwe, jak nachalne reklamy podpasek i szamponów p. łupieżowych w telawizji, a nawet bardziej!

 3. Peryskop said

  Kampania Prezydencka Konstantynów Łódzki 12.04.2015
  http://d.polskatimes.pl/k/r/1/be/40/552a66b44582d_p.jpg?1429102652

  M5 koniec trasy w 54. rocznicę pionierskiego lotu w kosmos Yuri Gagarina
  http://d.polskatimes.pl/k/r/1/75/ca/552a66d18d540_p.jpg?1429102652

  Bronisław Komorowski tuż po wykolejeniu się
  http://d.polskatimes.pl/k/r/1/cb/27/552a66eaca76b_p.jpg?1429102652

  źródło:
  http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3819927,tramwaj-z-bronislawem-komorowskim-wykoleil-sie-w-konstantynowie-zdjecia,id,t.html

 4. gbk said

  Oznakowali swoich – fotografujmy ich, spisujmy, żeby było wiadomo, komu wręczyć paszport w jedną stronę… Oddajmy właścicielom to bydło oznakowane za darmo!

 5. Kar said

  ..maja ladne wyszukane nazwiska (Magdalena Cielecka)..i kuli w leb nie bedziemy jej dawac (szkoda wartosciowego metalu na bladz..), ale wyslemy ja tzw. exchange program..czarnuchy do Europy a zydlaki do Afryki..za zaslugi zasmiecania Europy

 6. Piotr_36 said

  Wczoraj wszystkich posrało w TV, latali jak głupki z szatańską gwiazdą w klapie w kolorze sraczkopodobnym. Co się stało z tym narodem. Teściowa moja też zachwalała, na szczęście teść doskonale zna co to za plemię żmijowe. Większość nie pamięta o czym była wczorajsza ewangelia a o sraczkożonkilu się orientują. Posoborowie zlasowało mózgi ludziskom, jeno tradycja katolicka jest czysta bez wzniesień, uniesień, spadków czy upadków czy jeszcze coś tam.

 7. adsenior said

  Pan Michalkiewicz, jak zwykle trafia w „10”-kę.

 8. Kar said

  re:6/Piotr

  ..moja mama jeszcze wciaz pamieta-wspomina jak to zaraz po wojnie w wyludnionych mieszkaniach (lodzkie) bylo slychac zydowski rejwarch nowoprzybylych-zmartwychstalych..i mowi, ze ludzie-sasiedzi potrafili blyskawicznie rozwiazywac palacy problem wrzuceniem wiazki grantow do gniazda…no i potem byla ta kojaca przerazajaca cisza..zadnego zoltego koloru na widnokregu..

  czy widzi pan to …?

 9. zetef said

  Niektóre komentarze zadziwiają. Jacy oni swoi?
  Uważacie, że Cielecka to żydówka?
  Bzdury. I wbrew temu co sugerują niektórzy to nie jest żadne znakowanie (które na ogól nie jest dobrowolne).
  A w TV i nie tylko to jest dobrowolna akcja. Zwyczajnie, ludzie mediów, politycy i cała reszta hołoty (czyli ludzie bez kręgosłupa) mają dobrze rozwinięty instynkt samozachowawczy. Dla miłego grosza wepną sobie dowolny znaczek w dowolne miejsce. Jak się ma rozbuchane potrzeby, kredyty do spłacenia i nawyk dostatniego życia – to nie takie ‚żonkile’ sobie poprzypinają. Nawet grozić nie ma potrzeby. Ci ludzie jakimś przedziwnym instynktem wiedzą co trzeba robić i z kim wyrażać solidarność
  Mnie osobiście te żydowskie obrządki gówno obchodzą. Kładę lachę na ich powstanie i przy okazji na cały ten dęty ‚holocaust’. Trzeba jednak przyznać, że biznesowa strona geszeftu p.t. ‚holokaust’ jest bez zarzutu. Ot jak można doić kasę 60 lat po wojnie.
  Jak dobrze, że nie mam telewizora.

 10. zetef said

  Przepraszam, ale pomyliłem się – 70 lat po wojnie.

 11. marta15 said

  kiedys takim golono glowe na lyso.
  teraz skundleni i upodleni tubylcy po prostu patrza…
  patrza i czekaja…na manne z nieba chyba

 12. marta15 said

  „..Skoro padł taki rozkaz, to pan red. Terlikowski jednym susem stanął w pierwszym szeregu oskarżycieli pana Węgrzyna jako putinowskiego agenta, być może „bez swojej wiedzy i zgody”. A z agentami – wiadomo – krótka rozmowa, toteż i pan red. Terlikowski wzywa, by tych agenciaków „tak traktować”. „Tak” to znaczy – jak?..”

  Terlikowski to wyjatkowo podla kreatura.
  Z gatunku Judaszy w gajerkach . ten czlowiek powininn byc od razu umieszczony na liscie aktywnych agentow wspierajacych siedmioramienny tryzub ,ktory obecnie rzadzi Ukraina.
  To WYJATKOWO niebezpieczny agent jude-masonko-banderowsko-faszystowski .
  Bardzo aktywny i wyjatkowow falszywy na dodatek.
  Gnida do kwadratu.

 13. parva said

  Nie lubię żonkili już żonkili.

 14. wanderer said

  Jak mozna sie tak sqrwic zeby sobie to gowno okupantow wpinac w klape? Jak nisko trzeba upasc, zeby znaczek bandytow rozp..dalajacych caly swiat, satanistow zabijajacych kazdego, kto sie im nie podoba, bedacych inspiratorami zgnilizny pod kazdym wzgledem dac sobie nosic?
  Dla zwyklej qrwy mam wiecej szacunku, bo chociaz nie udaje kim jest, niz dla takiej szmaty ktora pozwala sobie nosic takie gowno

 15. parva said

  Nie tylko tych dwóch (przez pomyłkę) ,o których wyżej ,ale wszystkich żonkili{.uwaga stylistyczna do”13″}

 16. marta15 said

  a co ma zonkil do tego??
  kwiat jak to kwiat. ladny i wiosenny.
  to nie wina kwiatu ze wybrali go jako symbol do „‚srali, smazgali”.

 17. wanderer said

  ad.12
  Pani Marta15,
  Wyjatkowa gnida, jak kazdy spod siedmioramiennego tryzuba.

 18. marta15 said

  ad 17 niby tak ,tylko ,ze ta gnida UDAJE wielkiego katulika , obronce dzieci nienarodzonych i mlot na gejow.
  TYM zaskarbia sobie sympatie i zaufanie wielu .
  Dzieci palestynskie, ginace od kul i bialego fosforu Izraelczykow ,nie interesuja go zupelnie.
  Podobnie jak dzieci Polakow zamordowanych brutalnie an Wolyniu przez bandy UPA, obecnie gloryfikowane legalnie i prawnie przez rzad ukrainski ,
  gloryfikowany w te i we wte przez skunksa Terlikowskiego.

 19. mironik said

  Też nie wiem co było na ewangelii (nie o zydach?) ale znam cennik w Legnicy na Piekarach 7tys. pogrzeb, 4 tys. ślub, i podobnie chrzest. zasłyszane w autobusie, już nie powiem co w dalszej części dyskusji było. Realne płace to z 1400zł

 20. aaaaaaaaaaaaa said

  @17
  sądząc po nazwisku to jest to Turek ,…….a dokładniej turecki kapeć ………., chociaż wiemy już ,że mógł je zdobyć jak Szczynukowicz ród Komorowskich ……….w tym burdelu wszystko jest możliwe …………

 21. aaaaaaaaaaaaa said

  @9

  prawdopodobnie tak właśnie jest ,……żaden cud purymowy tylko zwykłe kurestwo ,………….wdepnęło dziewczę w gówno i teraz głupio się wycofać a i koryto mogłoby się skończyć …………” kastracja jaj z kręgosłupem ” to typowa cech tego środowiska ,ale nie tylko tego ……

 22. POWSTANIE W GETCIE WARSZAWSKIM było dziełem nacjonalistycznej Poalej Syjon, która – wobec wymordowania przez Niemców nacjonalistów warszawskich – używała też nazwy Polska Partia Narodowa.
  Śp. Czesław Wójcik – ojciec Tomasza z Solidarności – pisał z ramienia Delegatury raporty do Londynu w/s Getta warszawskiego i Treblinki, ale Instytut Ścigania Zbrodni Przeciw Narodowi Polskiemu NIE CHCIAŁ O TYM WIEDZIEĆ. Mówił mi, że Treblinka była KOMBINATEM Getta warszawskiego Komisariatu Żydostwa Rzeszy. WSZYSTKIE TRANSPORTY szły na Wschód przez Siedlce, gdzie na stacji Iganie składy dzielona: Do BIAŁOWIEŻY lub Do TREBLINKI.
  Z Białowieży był transport lotniczy do Szwecji i USA a Treblinka była Amerykańskim Obozem ŚLEDCZYM, gdzie Żydzi podejrzani o komunizm a deklarujący się AMERYKAŃSKO byli mordowani. Była to Konwencja Szwedzka, ale w moim domu byli Żydzi, którzy nie załapali się na Konwencję Szwajcarską, obejmującą 2,5 miliona Żydów transportem lotniczym USA. U nas samoloty amerykańskie lądowały na lotnisku Sosnowica, do którego droga prowadziła przez wieś Białkę – i DLATEGO Niemcy wymordowali w Białce wszystkich mężczyzn powyżej 12 roku życia – żeby nikt o Konwencji Szwajcarskiej się nie dowiedział.
  Trzykrotny kandydat na prezydenta USA, Pat Buchanan, powiedział Amerykanom, że WEDŁUG AMERYKAŃSKICH DANYCH WYWIADOWCZYCH I ŚLEDCZYCH TO W TREBLINCE KOMÓR GAZOWYCH I KREMATORIÓW NIE BYŁO – co znaczy, że Amerykanie budowali komory gazowe tylko dla Warszawiaków – A DANE O UŚMIERCANIU ŻYDÓW SPALINAMI SAMOCHODOWEMI W BUDACH DO PRZEWOZU NIEWOLNIKÓW SĄ DEZINFORMACJĄ. Stąd wiem, że z Treblinki dostarczano niewolników na budowę HOLENDERSKIEGO zagłębia węglowego Wołyń-Lwów, ale w Treblince był też obóz dla polskich chłopów, którzy podlegali jurysdykcji pracy NIEWOLNICZEJ, z której Żydzi byli wyłączeni.
  Powstaniem w Getcie Warszawskim kierowała organizacja nacjonalistyczna Poalej Syjon, których Amerykanie NIE CHCIELI., jako skorumpowanych przez komunistów i używającej nazwy Polska Partia Narodowa. Sam wybuch Powstania w Getcie był chyba NAJDZIWNIEJSZĄ rzeczą w II wojnie światowej. Otóż KUPIŁ tych Polskich Narodowców, których zostało 45 tysięcy, Adolf Eichmann na emigrację do Palestyny.
  Eichmann przysłał do warszawskiego Getta kilkuset kolejarzy łotewskich, bardzo młodych i BEZ BRONI, żeby przewieźli Żydów do Odessy, ale Polscy Narodowcy z Getta bezbronnych Łotyszy WYMORDOWALI. Głównym podejrzanym jest tu KOORDYNATOR Gwardii Ludowej z Gestapo, późniejszy Marszałek Polski Marian Spychalski, który obsadził Urząd Bezpieczeństwa TYSIĄCAMI policjantów hitlerowskich z gett żydowskich.

 23. parva said

  AD
  Nie ma obowiązku lubienia wszystkich kwiatow ,tym bardziej ,że wydzielina łodygi żonkila przyspiesza umieranie innych kwiatów w bukiecie, Ten kwiat na zawsze będzie kojarzył się ż tą trująca wydzieliną poniektórych POlskich Chwastów

 24. marta15 said

  ad 23 oczywisce nie ma obowiazku lubienia wszystkich kwiatow, ale tez nie ma obowazku wylewania swych zali czy pretensji do kwiatka i na kwiatek.
  kwiatek tu akurat najmniej jest winny czemukolwiek.

 25. RomanK said

  Drodzy Patrioci…po co tracic nerwy..Ni emozna poprostu wylaczyc telewizora ,,pojsc wymeldowac i nei placic:-)))
  Przeciez wystarczy powiedziec NIE~! I zdechna z braku srodkow..nie tylko zonkile ale i wieszaki na zonkile:-)))
  Zbojkotowac TiVi..zbojkotowac rzont…tzw wybory:-)))))
  NO…ale ktop to ma zrobic????:-)))) lemingi nie chcom:-)))))

 26. Isreal said

  ad 9
  „Trzeba jednak przyznać, że biznesowa strona geszeftu p.t. ‚holokaust’ jest bez zarzutu.”
  pogratulować poglądów w temacie biznes

 27. aaaaaaaaaaaaaa said

  @25
  bez większości mas nic Pan tutaj nie zbojkotuje , ……a lemingów u nas nadwyżka …..niestety 😦

 28. anne said

  U nas w szkole (Lubań) też chodzili z tymi kwiatkami. Nie przyjęłam- chyba jako jedyny nauczyciel.
  1.04. 1944 we wsi Poturzyn k. Tomaszowa Lubelskiego żołnierze 14 Dywizji Grenadierów SS z pododdziałem UPA dokonali mordu na 162 Polakach.
  4.04. 1940- Niemcy wymordowali 499 pacjentów szpitala psychiatrycznego w Warcie
  4.04.1946- UPA spaliły miasto Bmukowsko i wsie: Nowotaniec, Nagórzany, Dudyńce, Pielenia i Pobiedno.
  5.04.1944- Niemcy zaordowali w Makowie Podhalańskim 42 osoby.
  6.04.1944- Co najmniej 38 Polaków zginęło w ataku UPA na wieś Sołotwina
  7.04. 1940- Niemcy dokonali pacyfikacji wsi Adamow i Królewiec zabijając 104 mężczyzn.
  7.04.1944- Pawlikówka- 124 Polaków, Pyszówka- 52- z ręki UPA
  8.04.1943- 130 Polaków zamordowanych w Brzezinie (UPA)
  9.04.1944- 43 mieszkańców Tomaszowki zabili ukraińscy nacjonaliści,
  12.04.1944- UPA i SKW dokonały masakry ponad 100 Polaków ze wsi Hucisko i Miedziaki
  13.04.1943- masakra 10 mieszkańców ze wsi Bilicze na Wołyniu
  14.04.1940- Niemcy w odwecie za zabicie rodziny niemieckiego kolonisty schwytali i rozstrzelali 217 osób we wsi Józefów Duży
  16.04.1944- Ukraińscy żołnierze 14 Dywizji Grenadierów SS dokonali masakry od 250 do 862 Polaków w Chodaczkowie Wielkim
  19-21. 04. 1944- UPA zmasakrowała ok. 200 Polaków i polskich Ormian w Kutach,
  23.04.1943- ok 600 Polaków zostało zamordowanych w Janowej Dolinie na Wołyniu
  To tylko te ofiary- Polacy, o których wiem. Rozumiem, że w myśl współczesnej polityki oni nie zasługują na pamięć?

 29. Kar said

  re:28/Anne

  ..nalezy sie Pani wielki uklon z naszej strony.. tj. z mojej i mojej rodziny…Jeszcze raz dziekujemy Pani za odwage stawieniu czola zydolactwu i pamieci o pomordowanych

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: