Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gd-ap o Wolne tematy (53 – …
  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  AniaK o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Gwałt na Szwecji

Posted by Marucha w dniu 2015-04-22 (Środa)

Wstęp

Gdy byłem jeszcze chłopcem, w latach 80-tych i 90-tych, Szwecja zazwyczaj kojarzyła mi się ze spokojem, z dobrą ekonomią, czystością, ekologią oraz także z absolutnym bezpieczeństwem. W czasach gdy Polska była zamknięta za żelazną kurtyną wielu Polaków chętnie pojechałoby do Szwecji aby pracować i żyć. Gdy byłem chłopcem Szwecja była dla mnie bogatą wersją Polski po drugiej stronie Morza Bałtyckiego lecz dziś sytuacja ta uległa tak diametralnej zmianie że widzę Polskę jako lepszą wersję Szwecji.

Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy. Nie było podpaleń, brutalnych morderstw i gwałtów, nie było dzikich ludzi na ulicach oraz przestępczych gett. W tamtych czasach Szwecja była dostatnim, bezpiecznym rajem dla Białych rodzin.

Dzisiejsza Szwecja.

Szwecja dzisiaj

W moim artykule zamierzam najpierw w ogólny sposób przedstawić co oznacza polisa inwazyjnej imigracji muzułmanów do Szwecji oraz kto jest odpowiedzialny za krzywdy wyrządzone szwedzkiemu narodowi. Następnie przejdę do opisu konkretnego gwałtu i następującego po nim morderstwa, załączając zdjęcia z tej sprawy, i niestety są one tak szokujące i tak brutalne że po przeczytaniu mojego artykułu każda Biała kobieta bardzo poważnie przemyśli samotny wyjazd do Szwecji.

„Cieszę się, że pracuję w Malmö gdyż czuję się tu jak w Bagdadzie lub jakimkolwiek innych arabskim kraju”.
Imigrantka z Iraku

Obecnie Szwecja stała się tragicznym w swych skutkach multi – „kulturowym” eskperymentem oraz laboratorium zagłady skandynawskiej kultury i jego rodowitych mieszkańców. Skrajnie lewicowa partia socjalistyczna, która obecnie jest u władzy tworzy „perfekcyjne” według siebie społeczeństwo oparte na otwartej wojnie przeciwko własnemu narodowi. Poprzez niekontrolowaną imigrację z krajów muzułmańskich i afrykańskich ogarniętymi wojnami i totalnym bezprawiem wielu Szwedów nie czuje aby był to ciągle ich kraj.

Imigracja z takich krajów jak Somalia, Erytrea, Pakistan, Afganistan czy kraje Bliskiego Wschodu w liczbie około 100.000 rocznie w połączeniu z ultra-liberalną kulturą zasiłków doprowadziła do terenów zamkniętych nawet dla policji. Obecnie 55 muzułmańskich gangów kontroluje aż 186 terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa co doprowadziło do sytuacji gdzie Biali ludzie wiedzą, że pójście tam może się skończyć śmiercią.

Jak otwarcie i bardzo szczerze przyznają muzułmanie policja nie ma „u nich” czego szukać bo to są „ich” dzielnice. Do tego rodzaju przestępczych gett policja i służba medyczna boi się jeździć choć od czasu do czasu przyjeżdża straż pożarna.

„Perfekcyjne” społeczeństwa tworzył już wcześniej Lenin i Stalin a obecnie tworzy jest klan Kimów w Korei Płn… i zupełnie poważnie, tworzy je także Szwecja. Aby utrzymać swoje Laboratorium Szwedzkiej Zagłady dwie partie socjalistyczne biją Szwedów batem rasizmu i biją do takiego stopnia, że już nie tylko sama krytyka imigracji oraz krytyka islamu podlega aresztowaniom i medialnym zniesławieniom ale już nawet samo omawianie tego problemu. Każdy kto śmie otwarcie krytykować lub chociaż omawiać problem islamu i imigracji nie ma w Szwecji szansy na pracę ani na normalne życie, a jeśli zostanie zdemaskowany przez czerwone media to w gazetach pojawi się zdjęcie tej osoby z tytułem „rasista” lub „faszysta” i taka osoba musi na siebie uważać.

Szwedzcy socjaliści stworzyli system oparty na stalinowskich metodach, dlatego że ludzie wydają się nawzajem gdy usłyszą „rasistowski komentarz” lub gdy zobaczą przed czyimś domem prawicową gazetę gdzie podejmowane są problemy muzułmańskiej imigracji i ich zbrodni. Stale rosnąca muzułmańska imigracja doprowadziła nawet do tego, że Szwecja stała się europejską stolicą gwałtu i liczba ta rośnie wprost proporcjonalnie do liczby muzułmanów. Murzyni biją Szwedów na ulicach, w szkołach, w autobusach i na dworcach a po podpaleniu samochodów ustawiają się dookoła i nagrywają film telefonami komórkowymi ufundowanymi ze szwedzkich zasiłków. Bonanza szwedzkiego multi-kulti wciąż trwa i jedno jest pewne – Szwedzi są wyjątkowo cierpliwym narodem.

Tymczasem Rząd Szwecji zdecydował się zdjąć z parlamentu barokowy obraz kobiety z odsłoniętymi piersiami aby nie obrażać uczuć muzułmanów oraz feministek. Obraz ten, szwedzkiego autora Georga Engelharda Schrödera o nazwie „Juno” wisiał w Szwedzkim Parlamencie od 30 lat i był znanym dziełem szwedzkiej kultury. Niestety jednak, w Szwecji liczą się tylko uczucia wrogów Białej cywilizacji lecz nie samych Szwedów. Poprawność polityczna w Szwecji oszalała, postradała zmysły.

„To miejsce jest bardziej niebezpieczne niż Mogadiszu. Nie można tutaj mówić prawdy. Prawda jest trzymana w sekrecie a ludzie są uciszani”.

Amun Abdullahi – somalijska dziennikarka Sveriges Radio International, która wróciła do Somalii po tym jak była atakowana fizycznie i psychicznie za mówienie prawdy na temat horroru o poprawnie politycznych mediach w Szwecji. Zeznała między innymi, że szef ośrodka dla młodzieży w mieście Rinkeby rekrutował młodych muzułmanów do somalijskiej islamskiej organizacji terrorystycznej al-Shabab.

Linda, lat 18, brutalnie zgwałcona przez społeczeństwo multi – „kulturowe”. Według badań w którymś etapie swojego życia zgwałconych lub napastowanych seksualnie będzie 23% wszystkich Szwedek i będą to gwałty popełniane przez muzułmanów. Czy Szwedzi nadal chcą być „wzbogacani kulturowo” ???

Zaskakująca jest jednak sama postawa Szwedów, którzy nie czują się już u siebie i którzy są regularnie terroryzowani i gwałceni przez muzułmanów. Lata prania umysłów skrajnie lewicową propagandą podpartą reżimem strachu doprowadziła do tego, że Szwedzi nie mają dość bycia ludźmi ostatniej kategorii w swym własnym kraju i nie mają nic przeciwko płaceniu ogromnych zasiłków swym oprawcom i wrogom.

Otóż partia patriotyczna o nazwie Szwedzcy Demokraci, która otwarcie mówi o zagrożeniach związanych z islamem oraz o realnych prognozach że Szwecja stanie się krajem Trzeciego Świata, podwoiła swoje poparcie tylko do 13% i do 50 miejsc w parlamencie. Wynik ten sprawił, że wrogowie zachodniej cywilizacji oraz ogłupieni lewicową propagandą Szwedzi wychodzą masowo na ulice aby walczyć z „rasizmem”. Muzułmanie wrzeszczą, że poleje się krew i że mogą robić co chcą (bo rzeczywiście mogą) a głupi Szwedzi wychodzą z transparentami że są dumni ze swych 87%.

Niewarygodne, że naród z pozoru tak światły i zaawansowany w każdej sferze życia akceptuje w swoim kraju trujący prymityw i podpisuje wyrok śmierci na samych siebie!

Koń trojański na własne życzenie

Naturalną rzeczą dla każdego narodu jest poczucie nacjonalizmu, z którego ludzie nie zdają sobie nawet sprawy. Ów nieświadomy nacjonalizm lub patriotyzm objawia się przywiązaniem do swojej ziemi, do swojej kultury, do swoich wartości, do obyczajów, do swojej flagi, hymnu oraz ludzi z tego samego kręgu etnicznego. Pomimo, że będąc w Europie na przykład Polacy i Niemcy niekoniecznie darzą się szczególną sympatią, to podczas moich dalekich podróży dotarło do mnie bardzo jasno, że bez względu na pochodzenie na przykład w Indiach czy w Iranie Biali ludzie stają się dla siebie rodziną i trzymają się razem.

Zastanawiam się czy horror multi -„kulti” doprowadzi kiedyś do takiej sytuacji w Europie i czy właśnie Szwecja, jako świnia doświadczalna Europy znajdzie się jako pierwsza w takiej sytuacji? Co jeśli skrajny rząd poprzez imigrację elemtów wrogich szwedzkiej populacji oraz umiejętną propagandę doprowadzi do takiego obłędu, że naród szwedzki straci pełną świadomość tego kim jest lub będzie się czuł kompletnie bezradny?

„Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa”.
Arystoteles

Obecnie populacja Szwecji wynosi około 9.6mln z czego populacja oficjalnie mieszkających w Szwecji muzułmanów wynosi około pół miliona, co stanowi około 5% całej populacji. Co ciekawe jednak według obliczeń Amerykanów jest to 0.5 mln natomiast według obliczeń Szwedów liczba muzułmanów w Szwecji stanowi „tylko” 350.000. [W rzeczywistości jest ich zapewne dużo więcej – admin]

Muzułmańska populacja oraz naiwna polityka otwartych drzwi sprawiają jednak, że populacja muzułmanów w Szwecji cały czas rośnie i choć wielu Szwedów w swym obłędzie dało się zastraszyć to z drugiej strony kwestionowanie muzułmańskiej inwazji wiąże się z poznaniem ciemnej strony szwedzkiej „demokracji”.

Przed rokiem 2000 w Szwecji mieszkało około 280.000 muzułmanów a w roku 2015 jest już 500.000 choć wedle niektórych obliczeń może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy więcej. Oznacza to, że polityka otwartych drzwi oraz większa rozrodczość muzułmanów sprawiły, że zaledwie w ciągu 15 lat muzułmańska populacja w Szwecji podwoiła się i już teraz w wielu miasteczkach i dzielnicach dużych miast Szwedzi nie czują, że są w Szwecji. Co więcej, rodowite blondynki farbują włosy na czarno i chodzą w grupach gdyż boją się o swoje zdrowie i życie a partia socjalistów nie walczy z muzułmanami z uwagi na „rasizm”. Organizacje takie jak Eurostat, ONZ i World Religion Database przewidują, że jeśli nic się nie zmeni to do roku 2030 populacja muzułmanów osiągnie około 1 mln czyli nawet do 10% ogólnej populacji.

„Myślę, że to jest właśnie to czego Szwedzi zazdroszczą imigrantom. Wy macie kulturę, tożsamość, historię, coś co was trzyma razem. A co my mamy? My mamy Noc Świętojańską i tego rodzaju głupoty.”
Mona Sahlin – była lider Szwedzkiej Partii Socjalistyczno-Demokratycznej, która ciągle udowadnia że przenoszenie Afryki i Bliskiego Wschodu do Szwecji jest możliwe.

Przy takim obrocie sutuacji każdy o zdrowych zmysłach głosowałby na partią antyimigrancką lecz toleracyjni i otwarci Szwedzi wciąż nie mają dość islamizacji, gwałtów i setek tysięcy pasożytów żyjących na koszt państwa.

Cuchnący marksizmem rząd Szwecji ma w swym programie azyl oraz także program łączenia rodzin, który tylko w latach 2004-2011 objął 250.000 analfabetów z Somalii, którzy na dobrą sprawę potrafią tylko brać zasiłki, kraść, gwałcić i wrzeszczeć: „rasizm” i „dyskryminacja”.

Artykuł opublikowany przez Szwedzki Parlament zawiera jasną informację, że tysiące Somalijczyków czeka w Somalii na lot do Szwecji, mimo że co zastawiające nie mają pieniędzy ani na bilet ani na życie, a tylko w samym roku 2009 jedynie 16% somalijskich uchodźców miało paszporty. W sumie nie wiadomo więc skąd oni naprawdę są, do jakich organizacji należą i jakie mają prawdziwe plany co do Szwecji. Wiadomo jednak, że według poprawnie politycznej policji 100% gwałtów na Szwedkach jest popełnianych „przez mężczyzn o nie-europejskich rysach”.

Łączenie rodzin, które jest utopijnym nonsensem samym w sobie nie jest też tanie, dlatego że regularne przenoszenie Somalii i Arabistanu do Szwecji tylko w roku 2013 kosztowało Szwecję $341 mln. Następnie rząd daje im mieszkania, zasiłki i prawa człowieka o których muzułmanie nie mogliby nawet marzyć u siebie. Z programu łączenia rodzin w latach 2012-2013 skorzystało 112.500 muzułmanów, głównie z Iraku, Somalii, Afganistanu i Syrii. Imigranci tego typu nie pracują przez pierwszych kilka lat albo nie pracują w ogóle, tym bardziej że muzułmanki szybko zachodzą w ciążę.

Jednym ze 186 muzułmańskich terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa jest getto miasta Malmö o nazwie Rosengaard. Władza leży tam w rękach miejscowych imamów i są tam regularne demonstracje przeciwko żydom i Szwedom a bezrobocie stoi na poziomie 70%. Natomiast samo Malmö jest już muzułmańskie w 25%. Nie ma w tym mieście potraw z wieprzowiny a jednym z najpopularniejszych imion nie jest już Lars czy Anders ale Mohamed i Ali. Na początku w to nie wierzyłem ale w Malmö jest już nawet szkoła nauki jazdy o nazwie Jihad a miejscowy polityk Adly Abu Hajar zadeklarował, że „Szwecja jest najlepszą republiką islamską”. Do Rosengaard karetki czy pracownicy zajmujący się sprzątaniem spalonych samochodów wjeżdżają tylko z obstawą uzbrojonej policji która jest bezradna.

Nawet gdy w Malmö żydzi zorganizowali pro-izraelską demonstrację i muzułmanie obrzucili kamieniami 90-letniego człowieka który przetrwał holocaust, żydzi myśleli że policja ich pobije i aresztuje. Uczestnicy demonstracji stojący naprzeciw muzułmanom czekali na reakcję policji lecz gdy się nie doczekali jeden zapytał policjanta dlaczego nic nie robią. Policjant odpowiedział tylko, że „według szwedzkiej konstytucji muzułmanie mają takie prawo”. Szwedzka konstytucja nie daje jednak wolności w krytyce muzułmanów gdyż ci którzy im ubliżali zostali usunięci z demonstracji.

Horror związany z islamem i muzułmanami staje niekończącą się opowieścią oraz symbolem bezradności, głupoty i apatii Szwedów.

„Islam w człowieku jest tak niebezpieczny jak wścieklizna w psie”.
Winston Churchill

Warto więc zdać sobie sprawę, że szwedzka sprawiedliwość to sprawiedliwość podwójnych standardów na korzyść ewidentnych wrogów zachodniej cywilizacji. Musimy też sobie powiedzieć jasno, że Szwecja nie została napadnięta i zgwałcona z zewnątrz lecz od środka. Jest to więc gwałt, zbrodnia oraz reżim na życzenie Szwedów.

Naród szwedzki ma tak wyprane umysły lewicową propagandą, że wiele osób zaczyna głosować na Szwedzkich Demokratów dopiero gdy zostanie zgwałcony lub pobity ktoś z najbliższej rodziny lub oni sami. Szwedzi są nastawieni pokojowo i otwarcie, natomiast muzułmanie chodzą w grupach nie schodząc nikomu z drogi a ich demonstracje są zawsze połączeniem języka nienawiści z przemocą i podpaleniami samochodów.

Szwedzi nie zdają sobie sprawy że na szwedzkich ulicach miast powstaje armia morderców i gwałcicieli złożona z wrogów Szwecji. Tragicznym faktem jest także, że większość Szwedów jest tak poprawnie polityczna że wolałaby umrzeć z głodu niż bronić swojego kraju i swoich kobiet aby tylko nie być posądzona o „rasizm”. Na dzień dzisiejszy jednak hordy sub-człowieczych kreatur są masowo werbowane przez żydów do niegdyś bezpiecznych ojczyzn Białych ludzi.

Gwałt w Szwecji

Smutnym faktem jest, że gwałt i pedofilia są nieodłącznymi komponentami „religii pokoju” i skoro prorok Mohamed sam daje taki przykład i jeśli jego pedofilskie czynności są udokumentowanie w Koranie, to muzułmanom daje to zielone światło aby gwałcić do woli. Niestety bardzo smutną prawdą jest, że tylko i wyłącznie z powodu czarnej i muzułmańskiej imigracji Szwecja stała się dziś oficjalnie europejską stolicą gwałtu, po krajach takich jak RPA, Lesotho, Bostwana czy Swaziland. Sytuacja jest tak dramatyczna, że obliczono że w którymś momencie swojego życia aż 23% kobiet w Szwecji zostanie zgwałconych lub napastowanych seksualnie, wliczając w to nawet 12-sto i 15-letnie dziewczynki.

„Mahomet brał kąpiel z małą dziewczynką i zabawiał się z nią”.
Bukhari (6:298)

W 1975 roku Szwedzki Parlament potajemnie zdecydował aby zmienić homogeniczną Szwecję na multi-kulturową co okazało się tragicznym eksperymentem. Od tamtego czasu brutalne zbrodnie wzrosły o 300% a gwałty o 1472%.

W 1975 roku populacja Szwecji wynosiła około 8.2 mln a w 2014 z powodu imigracji, głównie z takich krajów jak Irak, Somalia i Afganistan populacja wynosiła już 9.7 mln czyli nastąpił wzrost o ponad 18%. Do tego przyrost naturalny wynosi około 1.9 dla Szwedek oraz ponad 2.4 dla muzułmanek i, co ciekawe, drugie pokolenie muzułmanów liczone jest jako „Szwedzi” a Białe kobiety nie zawsze rodzą Białe dzieci.

Szwedzcy marksiści naiwnie wierzyli w to, że asymilacja jest możliwa lecz dziś gwałt jest tak notoryczny, że w obawie przed rewolucją media nie mają prawa podawać pochodzenia gwałciciela, a czasem nazywają ich „Szwedami”. Ten kto próbuje mówić prawdę jest wściekle atakowany przez socjalistyczny reżim Szwecji.

Szwecja ma około 66 gwałtów na 100.000 populację i około 90% nie jest nawet składanych na policję. W 1996 roku Szwedzka Krajowa Rada do Zapobiegania Przestępczości wydała raport, w którym stwierdziła że mężczyźni z Afryki Płn (Maroko, Algieria, Libia, Tunezja) dopuszczają się gwałtów 23 razy częściej niż rodowici Szwedzi. Na terenie całej Szwecji działają też somalijskie gangi, które gwałcą młode Szwedki i zmuszają je do prostytucji.

Tylko w pierwszych siedmiu miesiącach 2013 roku muzułmanie zgwałcili 1000 kobiet, z czego 300 było poniżej 15 roku życia.

Natomiast Szwedzka Krajowa Rada do Zapobiegania Przestępczości (BRA), która stała się zakładnikiem w rękach cuchnącej ekstremalną lewicą rządu Szwecji ma zakazane używanie słów „muzułmanin” i „gwałt” w jednym zdaniu. Wedle policji z uwagi na stygmat związany ze składaniem doniesień o gwałcie prawdziwe liczby mogą być większe o około 400-900%.

Jednak, gdy Michael Hess, polityk z partii Szwedzcy Demokraci powiedział głośno że gwałt i brutalność są głęboko zakorzenione w islamie i że plaga gwałtów w Szwecji jest spowodowana przez muzułmanów, został on postawiony pod sąd, który skazał go na grzywnę i karę więzienia w zawieszeniu. Sąd, zbudowany przez marksistów zadecydował na ustawionej sprawie że pan Hess jest uprzedzony do osób o wyznaniu muzułmańskim. Sama krytyka islamu, krytyka muzułmanów oraz nawet głośne mówienie w Szwecji że to muzułmanin zgwałcił podlega karze. Nawet ofiary gwałtów nie mogą mówić, że zostały zgwałcone przez murzynów lub Arabów gdyż też byłyby posądzone o rasizm… Piszę z pełną powagą.

Gdy po wojnie kobiety były brane jako niewolnice przez ludzi Mahometa, ich ojcowie i mężowie byli zabijani. Wówczas kobiety były gwałcone i zapładniane za przyzwoleniem Mahometa bez jakichkolwiek oznak współczucia dla swych „łupów wojennych”. „Czy należy kończyć na zewnątrz czy można w środku” – pytali żołnierze. Mahomet odparł: „Jeśli zajdą w ciążę to zajdą. Taka jest wola Allaha”.
Bukhari (62:137)

Sprawy gwałtów w Szwecji są tak częste i tak brutalne, że jest to nieskończony temat i dlatego w tej części mojego artykułu wspomnę tylko o niektórych.

Według badań 82% kobiet w Szwecji boi się wychodzić na zewnątrz po zmroku choć w Szwecji somalijskie gangi gwałcą też grupowo w biały dzień. Co więcej, sprawa jest tak notoryczna że gwałt stał się częścią „kultury” Szwecji, jeśli można to tak nazwać a policja określa muzułmanów jako Szwedów, co jest żałosną kpiną w stosunku do ofiar tych brutalnych zbrodni. [Nawet gdy kozojebcy nie maja szwedzkiego paszportu! – admin]

Partia socjalistyczna oraz policja i media w Szwecji które stały się jej zakładnikami politycznymi ignorują prawdę na temat związku islamu z gwałtem i innymi zbrodniami. Głośne były dwie sprawy; jedna gdy młoda kobieta została zgwałcona i pobita przez stado murzynów prawie do śmierci, a druga gdy młoda dziewczyna była zgwałcona w łaźni przez dwóch muzułmanów.

Co jednak najdziwniejsze w łaźni tej było 30 osób i nikt nic nie zrobił. Gdzie są szwedzcy mężczyźni i czy można ich nadal nazwać mężczyznami?

Inny muzułmanin pociął osiem Szwedek w kilku różnych pubach a inne zgwałcił, i jak sam stwierdził nienawidzi szwedzkich kobiet. W sąsiedniej Danii pewien mullah stwierdził, że wszystkie kobiety, które nie zakrywają głowy są „dziwkami” więc gwałcenie ich jest zgodne z islamem gdyż Mahomet też gwałcił kobiety z podbitych krajów jako swoje łupy wojenne. Reszta muzułmanów też tak sądzi.

Gdy dziennikarze pytali muzułmanów na ulicach Szwecji czy gwałcenie Szwedek im się należy, oni zawsze odpowiadali, że tak bo to i tak są „dziwki”. Oni mają je tylko do gwałtów, albo żeby się wyżyć przez jakiś czas a potem żenią się z arabską dziewicą. Muzułmanie widzą tylko problem, gdy zgwałcona jest Arabka gdyż „one mają moralność i dla nich to jest potężny cios” a „Szwedka i tak cały czas się puszcza więc dla niej to nie problem. Nie zasługują one na szacunek i dlatego są rozp….lane na kawałki”.

Według muzułmanów ten punkt widzenia jest jak najbardziej zgodny z Koranem gdyż według nich Szwedzi są „innowiercami i przez to nie zasługują na szacunek a ich kobiety nie są ich, tak samo jak Szwecja. Ich kobiety należą do muzułmanów jako łupy wojenne odebrane innowiercom.”

„Allah dał Rayhanę z (żydowskiej) Qurayazy jako łup wojenny swojemu prorokowi (lecz dopiero gdy była ona zmuszona patrzeć jak jej ojciec i brat mieli obcinane głowy, matka była odholowana do gwałtu a siostry były sprzedane jako niewolnice).
Tabari IX:137 (Mahomet uważał kobiety które uwięził jako dar od Boga).

Interesująca i zarazem niezwykle szokująca była też sprawa gwałtu grupowego na kobiecie, która pracowała w domu uchodźców i która szczerze ich lubiła i opiekowała się mężczyznami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Została ona zgwałcona przez 7 Afgańczyków, dla których Szwedka była tylko „innowiercą”. Była tak gwałcona przez całą noc że dopiero nad ranem była w stanie zadzwonić na policję. Sąd dał im od 4.5 do 6.5 lat kary pozbawienia wolności lecz w Szwecji zazwyczaj odsiadki trwają tylko 1/3, więc już niedługo wyjdą i będą dalej gwałcić „niewierne islamowi”.

Moi czytelnicy pewnie myślą, że to już koniec ale niestety nie, dlatego że najlepszym przyjacielem muzułmańskiego gwałciciela jest nikt inny jak tylko szwedzki sąd, który oficjalnie współczuje imigrantom, lecz niestety nie ofiarom gwałtów które czasem są jeszcze w wieku szkolnym. Sąd w Szwecji współczuje somalijskim i arabskim gwałcicielom do takiego stopnia że kilka razy uniewinnił ich, gdy młode dziewczyny były gwałcone przez 6, 7 i 8 z nich.

Myślę, że niedługo prawo Szwecji będzie takie samo jak prawo w krajach arabskich gdzie to kobieta „jest winna gwałtu”.

Cześć. Znacie mnie? Jestem Elsa ze Szwecji. Mam 12 lat i zostałam brutalnie zgwałcona przez 3 murzynów i 3 Arabów. Nienawidzę ich i chcę aby umarli ale sąd w Szwecji ich kocha. Trzech z nich dostało 30h pracy społecznej, dwóch wyrok w zawieszeniu a jeden został uniewinniony. Witajcie w Szwecji!

Prawniczka Ann Christine Hjelm przeprowadziła dochodzenie w sprawie brutalnych przestępstw w Sądzie Najwyższym i z narażeniem życia i prześladowań ze strony kulturowych marksistów podała informację że 85% skazanych gwałcicieli zostało urodzonych zagranicą lub byli oni urodzeni w Szwecji przez obcokrajowców (w znaczeniu: przez muzułmanów).

Oficjalnie jednak media podają, że winni gwałtów są zawsze Szwedzi aby nie obrazić imigrantów i aby nie być posądzonymi o „rasizm”.

A te spośród waszych żon, które już zwątpiły w okres miesięczny – jeśli macie wątpliwości – niech czekają trzy miesiące; podobnie te, które jeszcze się nie rozwinęły. Kobiety brzemienne zaś niech czekają, aż złożą swoje brzemię. Temu, kto się boi Boga, On przyniesie ułatwienie.
Koran (65:4) (W islamie gwałt, małżeństwo i rozwód z niedojrzałymi płciowo dziećmi jest legalny)

Tymczasem grupa szwedzkich studentek wymyśliła specjalny pas, który można otworzyć tylko dwoma rękami i który daje kontrolę noszącemu a nie komuś kto postara się go zdjąć na siłę. Pas ten, częściowo przypominający pas cnoty ma za zadanie zniechęcić gwałcicieli. Studentki zamierzają z tego zrobić złoty interes.

Obłudny żyd

Za każdym razem gdy drążę temat Białego ludobójstwa, niszczenia europejskiej kultury i chrześcijaństwa, za każdym razem wypływa na wierzch jakiś obrzydliwy, śmierdzący żyd.

W Szwecji jednak sytuacja jest tak ekstremalnie zła, że żydzi już nawet nie ukrywają że stoją za niszczeniem Białej cywilizacji, pomimo że w wielu częściach Szwecji żydzi boją się chodzić po ulicach w obawie przez muzułmanami. Dobrym przykładem jest tu Barbara Spectre, żydówka która z pomocą szwedzkiego rządu i za pieniądze szwedzkich podatników założyła instytut żydowskiego kształcenia o nazwie PAIDEIA. Barbara twierdzi, że tak zwany „antysemityzm” w Szwecji przeminie a żydzi będą mieli bardzo ważną, przywódczą rolę do odegrania w kraju tak ogromnych zmian jak Szwecja. Do jej szkoły przychodzą setki i tysiące naiwnych Szwedów, którzy uczą się kochać żydów, mimo że nie wiedzą dlaczego, oraz uczą się jak przyzwalać na politykę szwedzkiego ludobójstwa. Całość jest oczywiście ubrana w ładne słowa a niekończąca się pomoc finansowa lewicowej partii u władzy daje wrogom Szwecji takim jak Barbara Spectre niekończące się możliwości. Organizacja ta jest więc kolejną machiną propagandową mającą na celu pranie umysłów Szwedom ultra-lewicową propagandą i zmiany ich toku myślenia na żydowski, w zmniejającym się szwedzkim kalifacie.

Na stronie głównej tej organizacji widnieją zdania, których nie trzeba specjalnie wyjaśniać:

„PAIDEIA dedykowana jest odrodzeniu kultury żydowskiej w Europie. PAIDEIA kształci liderów w Europie – naukowców, artystów i działaczy społecznych – w kierunku płynności w żydowskich źródłach tekstowych, które czerpały ze źródeł cywilizacji żydowskiej. PAIDEIA odnawia głos żydowski w Europie, który długo był uciszany przez komunizm i traumę po holokauście. Głos, który może się przyczynić do kulturowo bogatej i pluralistycznej Europy”.

Słowa „bogata kulturowo Europa” oznacza muzułmańską inwazję, muzułmańskie gettta oraz Szwedów jako przyszłą mniejszość w swym własnym kraju. Słowa „PAIDEIA kształci liderów w Europie – naukowców, artystów i działaczy społecznych” oznaczają że organizacja ta buduje wyprane syjonizmem kukły, które będą bezgranicznie posłuszne żydom.

Jednak najciekawszy i zarazem najbardziej bezpośredni cytat Barbary Spectre nawiązuje do absolutnej żydowskiej kontroli nad Europą w której przyznaje się ona do tego że żydzi są odpowiedzialni za czystkę etniczną na cywilizacji Białego człowieka:

„Myślę, że występuje obecnie odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym momencie Europa jeszcze nie nauczyła się jak być multi-kulturową i myślę że będziemy jej częścią w ferworze tej transformacji która musi mieć miejsce. Europa jeszcze nie nauczyła się jak być wielokulturową. Europa nie będzie sładała się z monolitycznych społeczeństw którymi była w ostatnim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To ogromna transformacja dla Europy. Europejczycy obecnie wchodzą w tryb wielokulturowy a żydzi będą miei swoje pretensje do tego z powodu naszej wiodącej roli. Ale bez naszej przywódczej roli i bez tej transformacji Europa nie przetrwa.”
Barbara Lerner Spectre, IBA-News 2010

Ciekawe – Europa nie przetrwa bez czarnych i muzułmańskich leni, analfabetów i kryminalistów? Czy ona sądzi że my jesteśmy skończonymi głupcami???  [Tak właśnie sądzi, i słusznie sądzi, co widać po stanie umysłowym rdzennej europejskiej populacji – admin]

Barbara Spectre jest twardą zwolenniczką syjonizmu oraz okupacji ziem palestyńskich przez syjonistyczny Izrael. Natomiast w Szwecji propaguje kulturowy Marksizm (multi-kulturowość) w celu zniszczenia Europejczyków na ich własnych ziemiach.

Gdyby żyd mógł zobaczyć swoją duszę w lustrze.

Jednak 3 lata wcześniej Barbara Spectre pozwoliła sobie na bardziej szczere rozwiązanie języka i dlatego wyjaśniła prosto od serca dlaczego żydzi niszczą Białą cywilizację:

„Potrzebujemy żydowską społeczność w Europie. Izrael potrzebuje żydowskiej społeczności w Europie. Izrael nie może przetrwać, ekonomicznie i politycznie bez Europy. Są oni (ci żydzi w Europie) niezbędnymi adwokatami spraw żydowskich”.
Barbara Lerner Spectre, Jewish Peoplehood and Identity 2007

Ciekawe jest jednak, że premier Izraela Benjamin Netanyahu otwarcie głosi stworzenie Izraela tylko dla żydów, jednocześnie pchając murzynów i muzułmanów do Europy pod szyldem „asymilacji”. Obserwując ostatnich kilka dziesięcioleci w Europie, w Ameryce Płn i Australii widać, że Biali ludzie są jedynymi którzy potrzebują różnorodności i asymilacji i zarazem jedynymi którzy są „rasistami” jeśli chcą pozostać Biali. Cała reszta świata nie potrzebuję żadnej z marksistowskich utopii.

Żydzi są mistrzami kłamstwa i obłudy oraz globalną mafią bogacącą się na krzywdach innych narodów; poprzez lichwę, podstęp, taktykę „dziel i rządź” oraz masową ateizację i demoralizację społeczeństw chrześcijańskich. Panie, zbaw nas od żydów.

Sprawa Elin Krantz

Elin Krantz była 27 letnią lewicową fanatyczką, która otwarcie wspierała inwazję kolorowych do Szwecji i która była śmiertelną przeciwniczką partii patriotycznej o nazwie „Szwedzcy Demokraci”. Ta młoda, rodowita Szwedka, będąca ładną blondynką należała do grupy na Facebooku o nazwie „Lubimy różnorodność” i oczywiste już teraz jest że popełniła ogromny błąd. Jej ultra-lewicowa, ekstremalnie liberalna natura doprowadziła ją do opinii, że Szwecja powinna w ogóle nie mieć granic a chora ideologią mieszania się ras stała się jej obsesją i jawnie ją promowała.

Tej młodej, zagubionej dziewczynie bardzo się też podobał teledysk o tytule „Wymieszaj” (Mix it up), który jest brutalną propagandą mieszania się ras zafundowaną przez żydów w Szwecji i gdzie głównym wątkiem jest nawoływanie do między-rasowego seksu. Jest to nachalny, oślizgły, bezwartościowy oraz skrajnie demoralizujący teledysk w którym występują tłuste murzynki oraz blondynka ujeżdżająca negroida i śpiewająca szwedzki hymn. Istna Sodoma i Gomora.

Niestety los chciał, że pewnego wieczora Elin jechała w jednym metrze z negroidem z Etiopii , który wyszedł za nią a następnie śledził ją. Był to Ephrem Tadele Yohaness, który po odsiedzeniu wyroku w USA poprosił o status azylanta w Szwecji na podstawie „prześladowania w USA na tle rasowym”. Rząd w Szwecji przyjął go oczywiście z otwartymi ramionami i zapewnił mu darmowe mieszkanie i dożywotnie zasiłki. Negroid ten, który był bezrobotny przez cały swój pobyt w Szwecji, a wcześniej także w USA, podążył za Elin pod osłoną nocy. Według naocznego świadka próbował nawiązać kontakt z dziewczyną lecz ona nie robiła tego chętnie, dlatego ten zaatakował ją, brutalnie zgwałcił a potem zabił. Aby mieć pewność, że Elin już nie żyje napastnik wziął 83.6 kg kamień i rostrzaskał jej głowę a potem rzucił jej nagie zwłoki w krzaki i odszedł jakby nic się nie stało.

Elin wyraźnie nie zdawała sobie sprawy jak bardzo zmieniła się Szwecja przez ludzi takich jak ona sama i przyszło jej za to zapłacić najwyższą cenę. Szwedzcy mężczyźni wychodząc z klubu nocnego idą spokojnie do domu natomiast murzyni i muzułmanie wychodzą na zewnątrz aby gwałcić i mordować. Po całym zdarzeniu media w Szwecji nie opublikowały informacji na temat pochodzenia sprawcy lecz dzięki patriotom i internetowi wiemy kim on był.

W rezultacie negroid został zkazany na 16 lat więzienia lecz po pierwsze nie zwróci to życia szwedzkiej dziewczynie a po drugie za podobne zbrodnie skazani zazwyczaj odsiadują w Szwecji tylko 1/3 wyroku.

Elin Krantz – Skrajnie lewicowa działaczka popierająca inwazję murzynów i muzułmanów do Szwecji…..brutalnie zgwałcona i zamordowana przez murzyna!!!

Poza ogromną tragedią oraz niewyobrażalnym bestialstwem w tej sprawie zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:

– Czy w ostatnich chwilach życia Elin zrozumiała, że popełniła błąd promując imigrację kolorowych do Szwecji i czy wydając ostatnie tchnienie stała się nacjonalistką o zdrowych prawicowych poglądach? Czy po brutalnym gwałcie przez murzyna zdała sobie sprawę jak wielkim dramatem dla wielu kobiet w Szwecji jest inwazja elementów niższych czy może starała się sobie wytłumaczyć, że to nie jego wina bo jest on „ofiarą rasizmu Białego człowieka”? Czy gdyby Elin mogła przewidzieć swoją przyszłość – czy byłaby patriotką promującą homogeniczną Szwecję czy mimo wszystko zagłębiałaby się w lewicowym bagnie?
Tego już się nie dowiemy lecz niech sprawa Elin Krantz będzie przestrogą dla wszystkich Białych kobiet i każdej z osobna. [Nie będzie – admin]

– Czy gdyby socjalistyczny rząd Szwecji przewidział to morderstwo czy nadal wpuściłby do swojego kraju tego murzyńskiego gwałciciela i mordercę? Jestem pewien że tak, dlatego że w Szwecji najwyższą sub-wartością jest skrajnie lewicowa utopia a ten kto się z nią nie zgadza jest „rasistą”.

Podsumowanie

Utopijna budowa „perfekcyjnego” społeczeństwa w Szwecji poprzez „kulturowe wzbogacanie” nie ma końca. Ja z tej sytuacji widzę tylko dwa wyjścia. Po pierwsze Szwedzi mogą mieć już tak dość gwałtu na swoim narodzie że obalą marksistów, deportują cały Trzeci Świat, zdelegalizują islam i wrócą do chrześcijańskich wartości. Wówczas powstałoby państwo nacjonalistyczne czyli takie gdzie naród i jego rodowici ludzie są najwyższym dobrem.

Jeśli jednak Szwedzi się nie obudzą z poprawnie politycznego letargu i nie zaczną walczyć o swój kraj, to wtedy muzułmanie opanują Szwecję, wszystkie Szwedki będą zmuszone przejść na islam i będą zmuszone rodzić muzułmanów, a Szwedzi, ich kultura, język, flaga i cała historia zostaną wymazane z pamięci przez osobniki niższego szczebla kulturowego.

Zaznaczam jednak, że Szwecja nie zostaje podbita od zewnątrz ale od wewnątrz i płaci teraz ogromną cenę za swoją słabość. Nie jest to zatem wina muzułmanów lecz wina Szwedów, że pozwalają się mordować i gwałcić na własnych ulicach. Islam jest tu więc tylko narzędziem, którym globaliści bardzo zręcznie się posługują i który w bardzo brutalny sposób usuną jeśli zajdzie taka potrzeba. Poza tym muzułmanie i murzyni są znakomici w swojej roli, gdyż ani za nimi ani za ich zbrodniami nikt nie będzie płakał.

Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem, że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich z powrotem do Afryki?

Pomimo, że przede wszystkim winię samych Szwedów za tak tragiczny obrót sytuacji, to sam islam nie jest jedynym problemem, mimo że muzułmanie najbardziej rzucają się w oczy.

Innym problemem jest ekstremalny liberalizm oraz zastępowanie chrześcijańskich wartości przez ogłupiające i wrogie Szwecji pseudo-wartości. Oficjalnie około 70% Szwedów należy do Kościoła Szwecji, który z uwagi na poprawność polityczną w roku 2000 stracił status kościoła narodowego. Jednak po dokładniejszych badaniach okazało się, że jedynie 5% Szwedów chodzi regularnie do kościoła,, pomimo że 13% uważa się za religijnych, 3% uważa Biblię są słowa Boga a 12% miało w swym życiu „religijne doświadczenie”.

Szwedzi więc sami wymienili Boga na alkohol i poprawność polityczną, a wartości przekazane w Biblii na parady zboczeńców. Dla socjalistów więc religia to „opium dla szwedzkiego ludu” choć mimo to zaciekle promują islam i dają muzułmanom status nietykalności. Głupi, szwedzki naród sam sympatyzuje z islamem. Kobiety same wchodzą Arabom i murzynom do łóżka, dlatego że widzą że muzułmanie są jak armia i widzą że są silni a przy tym mają pieniądze, mimo że nie pracują. Wedle opinii muzułmanów to tylko prostytutki, delikatnie mówiąc, lecz Szwedkom to nie przeszkadza.

Gdy Biała kobieta zostaje zabita lub zgwałcona media milczą, lecz gdy raz zginęła muzułmanka, w drodze solidarności Szwedki pozowały do zdjęć w hidżabach. Obecnie w Szwecji jest około 5000 rodowitych Szwedów, którzy przeszli na islam i 70% z nich to kobiety, dlatego że te są niestety najbardziej zagubione i naiwne. Dla porównania w Wielkiej Brytanii liczba ta przeszła już 100.000 i zastanawiam się jaki procent tych kobiet rozumie czym wogóle jest islam i czy rozumieją, że dla muzułmanów są one tylko naiwnymi prostytutkami lub lepszą wersją kozy.

Na koniec przygotowałem absolutny hit, który nie wiem czy miałby miejsce nawet w ogłupionej Holandii lub Anglii. Otóż angielskojęzyczna gazeta w Szwecji o o nazwie The Local opublikowała artykuł o tym, że w ultra lewicowo-liberalnej Szwecji pozwolono skazanemu pedofilowi na adopcję dziecka. Według przedstawionych dowodów mężczyzna był wcześniej skazany za molestowanie 5-letniej dziewczynki oraz był podejrzany o molestowanie bardzo młodej nastolatki a teraz regularnie rozmawia z nastolatkami przez internet. Ponadto był on też winny 90 innych przestępstw.

Komisja Spraw Społecznych Gminy (socialnămnd) nie wyjaśniając dlaczego, pomimo wszystko stwierdziła, że mężczyzna nie stanowi zagrożenia dla dzieci i dlatego pozwoliła mu na adopcję. Jak widzimy Szwecja stanowi o wiele większy problem, niż tylko sam islam, dlatego że w Szwecji wszyscy są niewinni. W Szwecji jedynym prawem i jedyną religią jest utopijna ideologia oparta na marksizmie.


Tęsknicie już za mną???

„Multikulturowość” to zakodowane słowo oznaczające gwałt, demoralizację i ludobójstwo Białej cywilizacji.

Marcin Malik
http://www.prawica.net

Komentarzy 57 to “Gwałt na Szwecji”

 1. Moher49 said

  Breivik, larum grają. Europa zginie na własne życzenie.

 2. aaaaaaaaaaaaa said

  ……….na razie biały miś słodko śpi …..jest co jeść , jest gdzie spać ………niech żydki i ‚araby’ poczekają ,aż się to skończy ……wtedy natura ukaże swoje prawdziwe oblicze ……..

  podejrzewam, że ewentualne ‚vendetty’ dokonywane przez Vikingów są wyciszane i tuszowane ……,aby nie siać dymu wśród przyjezdnych …….

 3. Sven av Stockholm said

  Nic nie wiem o wendettach Skandynawów na kolorowych kryminaiistach.
  Natomiast można niejedno opowiedzieć o kryminalnych, bandyckich wyczynach „antyfaszystów”, na które policja patrzy przez palce, a media przemilczają. Ewentualnie napaść 20 „antyfaszystów” na jednego „faszystę” określają jako bronienie się przez nazistowskimi zwyrodnialcami.

 4. Kar said

  ..Cześć. Znacie mnie? Jestem Elsa ze Szwecji. Mam 12 lat i zostałam brutalnie zgwałcona przez 3 murzynów i 3 Arabów…

  ..wspolwinni sa ignoranci typu filo, ktorzy biora brudna kase za swolocz spychana do Europy…ale my ich wkrotce odpowiednio rozliczymy, prawda filo?

 5. Marucha said

  Re 4:
  Nie wiem dokładnie, czym się p. Filo zajmuje zawodowo, ale można z jego niektórych słów wywnioskować, iż zawodowo pomaga biednym uchodźcom.
  Ech, żeby to chociaż chodziło o biednych uchodźców, a nie kutych na cztery nogi kryminalistów…

 6. aaaaaaaaaaaaa said

  @3
  oczywiście ,że nigdy się nie dowiemy o vendettach bo Szwecja ma w oczach opinii publicznej uchodzić za wzór do multi-kulti ……to jest dla mnie jasne jak słońce …….

  w samych kapelach metalowych jest pełno neonazistowskich – satanistycznych wyznawców, więc o nich nie ma się co martwić ……..hasło fuck muhamed ….jest na porządku dziennym ……….SIEGREICHER MARSCH nie gra się bez powodu ……..

  Cieszyć się z debilów, którzy wprawdzie nienawidzą islamu, ale sami wyznają satanizm???
  Admin

 7. aaaaaaaaaaaaa said

  ……..wolę zdecydowanie satanistów niż żydów czy islam ……bo ci przynajmniej pracują na własne utrzymanie i nie stawiają swoich kościołów na które trzeba łożyć , o całej reszcie typu propaganda nie ma co pisać bo z żydami i islamem nie mają szans ,
  to że wyznają takiego bożka -ich sprawa ………….osobna sprawa, że żydostwo ich wykorzystuje i promuje do rozwalania społeczeństwa chrześcijańskiego i jednocześnie sami się pod to podpinają dla odwrócenia uwagi ,……….

  północy nigdy Pan nie przerobi na inną religię niż ich pogaństwo ……..ten satanizm to jest tylko przedłużenie pogaństwa – nic innego …………….

  kto by zamienił bogów z młotem w ręku na cherlawego żyda nadstawiającego drugi policzek ?…….to jest wbrew naturze , tam nie ma miejsca na słabych, stąd silna identyfikacja z hasłami Hitlera , jak obejrzy się filmy rasowych skandynawskich reżyserów to wątek zdrowej, silnej rasy „pod powierzchnią” jest przemycany prawie zawsze , może nawet bardziej podświadomie niż w sposób zamierzony , …….

  do prawdziwego Vikinga nie można pójść tak po prostu do domu , tydzień zapowiedzi minimum , dwa tygodnie wcześniej jest w „dobrym tonie”……chyba nie muszę tłumaczyć jaki to jest dystans do wszystkiego co obce …….dlatego północ jaką my widzimy to jest północ żydowskich mediów…… tak jak nas Polaków teraz pokazał żyd Comey całemu światu …..wszystko ustalone propagandowo …..
  ale żydy kiedyś się na tym przejadą , uwierzą we własne kłamstwa, a rzeczywistość pokaże coś innego ………uzbroją Chiny ,które później same ich wykończą , …….

 8. Siekiera_Motyka said

  Nie wiedziałem że jest tam tak źle


  http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

 9. Boydar said

 10. aaaaaaaaaaa said

  @9

  w Polsce tak , ….zgadzam się , ………

 11. Marucha said

  Re 7:
  Pan bredzi.

 12. matirani said

  In 2013, there were 5,887 rapes reported to the Swedish police — or 63 cases per 100,000 population … Czyli dalej bardzo duzo.

 13. aaaaaaaaaaa said

  @11

  …..czas pokaże kto bredzi …….,…….biała rasa przeżyje prędzej na północy niż tu w środkowej europie ,…….nie mówię o wielkich skupiskach w miastach tylko o lasach północnych ,……..

  co do Chin będą kiedyś rządzić na tej planecie , to tylko kwestia czasu ……

 14. Marucha said

  Nie wiem, w jakim stopniu na statystyki wpływa brak oporu w rzucaniu oskarżeń o gwałt przez Szwedki.

 15. Tak się płaci za brak zainteresowania rzeczami wspólnymi w państwie.

 16. Boydar said

  Nie mam pewności co miał na myśli Pan Krzysztof, ale jeśli to co ja, to powiedziałbym raczej, że tak się płaci za ogólnoświatowe przewodnictwo w promowaniu pornografii i wyuzdania.

 17. aaaaaaaaaaa said

  @admin

  Polacy psychicznie nie wytrzymują pogody na północy, a co dopiero ‚araby’ i inne gatunki ………to że od 15 lat , 20 lat robią w Szwecji dym to jeszcze nie stanowi, że się tam zaaklimatyzują na stałe, ……..przecenia Pan po raz kolejny …poganiaczy kóz

  Gadanie. Poganiacze kóz się świetnie zaaklimatyzowali.
  Admin

 18. aaaaaaaaaaa said

  @admin (17) ……jak zobaczę prawdziwe statystyki samobójstw ‚przyjezdnych’ to porozmawiamy ……

 19. W latach 60-tych, przez 4 lata mieszkałem w Sztokholmie, uczęszczałem do Adolf Fredriks Skola, koncertowałem w ABF Huset przy Kungsgatan, pod kierunkiem prof Einara Gadeniusa. Mieszkania, samochody i rowery pozostawiano bez zabezpieczenia na ruchliwych ulicach. Co prawda, w stosunku do polskiej szkolnej dyscypliny – Szwecja już wtedy była mocno liberalna, lecz mieściło sie to w granicach rozsądku. Lecz już wtedy polityka socjalna grzeszyła sporą naiwnością. Pamiętam, jak wybudowano nowoczesne osiedle, by osadziś tam i ucywilizować wędrujących w taborach cyganów, a ci dar rządu – puścili z ogniem. Ufam, że ta zaraza do Polski nie dotrze.Bo nie jest to dowód ucywilizowania, lecz masochizmu i skrajnych skłonności samobójczych. Nie można uchodzić za człowieka rozumnego, gdy się taki koszmar toleruje. A że każda akcja – wywołuje reakcję, przeto wczesniej czy później wyhodują sobie Breivika….

 20. Marucha said

  Re 19:
  Wie Pan, ufność, że „ta zaraza do Polski nie dotrze” została już tyle razy narażona na szwank, że aż przykro pisać.
  Miała nie dotrzeć propaganda pedalstwa, eutanazji, odbieranie dzieci rodzicom etc. etc.
  U nas w gajówce powiedzenie „Ale w Polsce nigdy do tego nie dojdzie” używane jest wyłącznie w sensie ironicznym. Bo wiadomo, że wszystko dojdzie.

 21. Boydar said

  Wierzy Pan w tą „hodowlę” ? Serio ?

 22. Listwa said

  Zrozumieć głupoty nie sposób, to zagłada i zniszczenie, przeciwieństwo mądrości.

  @ 16 Boydar

  Własnie tym zaczęli tworzyć wyzwolone społeczeństwo. Po co im zacofana moralność katolicka ? ciekawe jak sie teraz wyzwolą z wyzwolonego społeczeństwa?.

 23. snag said

  Siekiera_Motyka @ 8 ,…

  Wcale nie znaczy ze az tak zle bo moze znaczyc ze nie ma tam stygmy zwiazanej z gwaltem jak w innych krajach i ze poszkodowane melduja bez krepowania gwalty ktore w innych krajach sa przemilczane z roznych powodow ale glownie z powodu stygmy. Jeszcze jedno, zalezy od kryteriow, co w Szwecji jest gwaltem niekoniecznie jest nim w Costa Rica. W Serbii nie zamelduja bo nie znajda meza ,…

  W statystykach muzulmanskich krajow nie ma gwaltow nie dlatego z ich nie ma a dlatego jak wyjdzie na jaw to poszkodawana ukamienuja sasiedzi albo podpali rodzina za splamienie ‚honoru’ ,…

  W Stanach wiem ze duzo kobiet nie melduje bo boja sie ‚maglowania’ w sadzie gdzie adwokatom wolno wycierac podloge poszkodowana zeby wybronic klienta.

  Wierze Szwedom uzyja Muzulmanow zeby wykurzyc Zydow a jak dopna swego to znajda sposob zeby pozbyc sie ‚ragheads’ ,…

 24. Boydar said

  Ależ oni chyba nigdy nie byli katoliccy, przecież to durni protestanci. I tak ich wcześnie dopadło.

 25. Marek said

  „tęsknicie już za mną”
  nie!
  i po ch. to głupie pytanie pod konktretnym artykułem?

 26. Listwa said

  @ 23 Boydar

  Na początku była tylko światłość, Luter pojawił się dopiero 500 lat temu.

 27. Miet said

  Re.22.
  Zadał Pan bardzo dobre pytanie: ” ciekawe jak sie teraz wyzwolą z wyzwolonego społeczeństwa?”.
  Widać gołym okiem, że tym, którzy mają aspiracje do panowania nad światem, solą w oku są państwa narodowe. W państwie narodowym trudniej jest wzniecać rewolucje, trudniej podrzegać jednych przeciwko drugim.
  Uważam, że to wpychanie na siłę Afrykanów do Europy ma na celu właśnie pomieszanie narodów, tak aby obywatele żyli w grupach etnicznych i żeby w razie „potrzeby” można było łatwo podpuścić jednych na drugich, co już obserwujemy w wielu krajach.

 28. Miet said

  Re.26.
  Sorki, sorki, powinno być -„podżegać”.

 29. Trak said

  Wygląda na to, że Szwedzi wkrótce wyniosą się do Afryki. Muzułmanki są bardzo płodne i a muzułmanie ogromną wagę do rozpłodu przywiązują i robią to niezwykle starannie i systematycznie, na chwałę Allacha. Muzułmanin wystarczy, że kichnie a już żona jest w ciąży, bo cały czas jest on silnie podniecony nawet w Szwecji.
  Straszne czasy nadeszły.

 30. Galernik said

  Elin Krantz teledysk się nie to że podobał, tylko ona w nim grała. Patrz 1:03.

  Poza tym dobrze szmacie. Dostała to na co sama sobie zapracowała.

  Dalej. Ja tam wybitnym znawcą szwedzkich partii nie jestem ale…
  …o ile mnie pamięć nie myli to w Szwedzkich Demokratach działają jawnie oficjalnie osoby min. żydowskiego i cygańskiego pochodzenia. Partia zasłynęła też z „tolerancji” i wyrzucania z szeregów porządnych nacjonalistów za…. za… uwaga…..za „rasizm”.
  Lepszą opcją są Narodowi Demokraci (Nationaldemokraterna).

 31. Galernik said

  I przy okazji – głos ze Szwecji. Nie oszczędzajcie głośników.

 32. Tolek Banan said

  Re 24

  MORDA, fiucie! Nie bluźnij największemu europejskiemu mężowi stanu od co najmniej 1000 lat!!!

  Pewnie że tęsknimy, gdyż Pan ze zdjęcia powinien był wygrać wojnę i objąć ziemski glob w posiadanie. Wtedy europejska rasa byłaby czyściejsza i piękniejsza, architektura doskonalsza, zdrowie lepsze, środowisko bardziej ekologiczne, gwarancja bezterminowego pokoju, wszędzie wzorowa pedanteria, porządek, no i w każdym zakątku globu dałoby się słyszeć majestatyczne brzmienia języka niemieckiego. Co więcej, te obleśne i rozbestwione seksualnie BRUDASY oraz ich poplecznicy, zamiast tego co robią dziś w szwedzkich miastach, mogliby się wykazać np. w kopalniach ołowiu na Czukotce, lub też gdzieś w Azji Centralnej, spełniając rolę helotów na szkoleniach SS-manów… a żydostwo byłoby jedynie koszmarnym wspomnieniem odrodzonej ludzkości w muzeum historii naturalnej. Ooo, żeby tak było… JAKŻE BYM CHCIAŁ COFNĄĆ CZAS I SPRAWIĆ, ŻEBY TAK WŁAŚNIE SIĘ STAŁO! …

 33. Tolek Banan said

  Re 24

  MORRRDAAAA, fiucie!!! Nie bluźnij największemu europejskiemu mężowi stanu od co najmniej 1000 lat!!!

  Pewnie że TĘSKNIMY, gdyż Pan ze zdjęcia powinien był wygrać wojnę i objąć ziemski glob w posiadanie. Wtedy europejska rasa byłaby czyściejsza i piękniejsza, architektura doskonalsza, zdrowie lepsze, środowisko bardziej ekologiczne, gwarancja bezterminowego pokoju, wszędzie wzorowa pedanteria, porządek, no i w każdym zakątku globu dałoby się słyszeć majestatyczne brzmienia języka niemieckiego. Co więcej, te obleśne i rozbestwione seksualnie BRUDASY oraz ich poplecznicy, zamiast tego co robią dziś w szwedzkich miastach, mogliby się wykazać np. w kopalniach ołowiu na Czukotce, lub też gdzieś w Azji Centralnej, spełniając rolę helotów na szkoleniach SS-manów… a żydostwo byłoby jedynie koszmarnym wspomnieniem odrodzonej ludzkości w muzeum historii naturalnej. Ooo, żeby tak było… JAKŻE BYM CHCIAŁ COFNĄĆ CZAS I SPRAWIĆ, ŻEBY TAK WŁAŚNIE SIĘ STAŁO! …

 34. Filo said

  olof
  Olafa Palme zabili Somalijczycy dzidami i dolozyli tym kijem co wynalezli na pustyni.
  I zaraz potem zaczeli spraszac do Szwecji nastepnych czarnych braci z Afryki.

 35. MatkaPolka said

  Czy Islam i Judaizm to ta sama religia?

  Ks. Prof. Michał Poradowski stwierdził, ze islam stworzyli żydzi jako przeciwwagę katolicyzmowi, czyli stworzyli ci żydzi, którzy nie uwierzyli Chrystusowi stwierdzając, że twarda jest Jego mowa i którz jej może słuchać.. Według tego to ignotantami są ci, którzy twierdzą, że inne religie wyznaja tego samego Boga.

  Islam zaczerpnął koncepcję jedynego Boga wprost z judaizmu, dodał niektóre elementy teologii chrześcijańskiej, zwłaszcza znanego Mahometowi chrześcijaństwa odmiany nestoriańskiej. Kwestia początkowego dopuszczania przez Mahometa politeizmu do islamu (tj. akceptowania innych bóstw) jest mocno kontrowersyjna i ostro zwalczana i kwestionowana przez większość ortodoksyjnych wyznawców islamu. Kwestia ta dot. tzw. szatańskich wersetów, domniemanego autorstwa Mahometa, które następnie kazał on usunąć z kanonu Koranu.

  Dlatego też nadal podtrzymuję, to co napisałem wcześniej, iż Bóg, w którego wierzą w większości chrześcijanie (w tym także katolicy), z wyłączeniem niektórych gnostyckich sekt, i w którego wierzą także żydzi i muzułmanie, to starotestamentowy Bóg-stworzyciel Adama i Ewy, Bóg Abrahama i Izaaka, Bóg Mojżesza, czyli Jahwe.

  Kwestia braku wiary w Trójcę Św. i w boskość Jezusa jako jednej z boskich osób nie przekreśla faktu, iż zarówno żydzi, jak i muzułmanie modlą się do tego samego Boga-stworzyciela Adama i Ewy, którego jednak historię relacji z ludzkością i którego objawienie postrzegają w odmienny sposób niż chrześcijanie, w tym i katolicy.

  Ba, także ortodoksyjny hinduizm wierzy w jedynego Boga, który zgodnie z pierwotną hinduistyczną teologią przejawia się w różnych osobach (określanych mianem bóstw, pojawiających się na świecie pod postaciami tzw. awatar), z których główne i najważniejsze to Brama, Wisznu i Śiwa. Jednak, jak wierzą ortodoksyjni hinduiści, są to imiona tego samego jedynego boga. Jedną z religii, która ma diametralnie odmienną koncepcję stworzenia świata i która w ogóle podważa istnienie osobowego Boga-Stwórcy i Boga-Zbawiciela jest buddyzm.

  Religiami, które nie podzielają wiary w jednego Boga były tzw. dualistyczne religie m.in. manicheizm czy zaratustrianizm, a także niektóre gnostyckie sekty (np. walentynianie) , które z kolei stworzyły i wierzyły w skomplikowany system bóstw-eonów, z których jednym z eonów był starotestamentowy Jahwe.

  Dlatego też JP II twierdząc, że żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga, miał rację.

  To co „usłyszał” Mahomet nie jest tym co czytamy dzisiaj. Jeden z kalifów zebrał wszystkie wersje Koranu jakie krazyły wówczas przekazywane ustnie. Kalif Otman mianował komisję czterech redaktorów odpowiedzialną za zbieranie licznych i różnych materiałów napisanych będących w obiegu. Aby stworzyć jedność nie tylko religijną, ale tez jurydyczną, polityczną i społeczną, Kalif rozkazał spalić wszystkie poprzednie teksty i wysłał jeden tekst oficjalny Koranu do czterech stolic nowo powstałego imperium islamskiego: Bassora, Kufa, Medyna i Mekka.

  Jak go zredagowanoto juz tylko oni wiedza wiec tak pewny bym nie był co tam było wypisane. Tym bardziej ze jak wiadomo z Mahomet najpierw kazał modlic sie zwróconym ku Jerozolimie aby sie podlizac Żydom. Kiedy Zydzi „wysmiali” te dziwne „podlizywanie” sie Mahometa postawili Mahometa przed trudnymi decyzjami. Mahomet znalazł się przed faktem, że opowiadania biblijne, przekazane bez przekłamania z „Niebiańskiego stołu dobrze strzeżonego”, nie uzyskiwały u żydów tego potwierdzenia, do którego wiele razy się odwoływał. Przyznać się do swego błędu przed swoimi pogrążyłoby go bez ratunku. Zabraniało mu tego jego własne przekonanie. Zaczął więc oskarżać żydów i chrześcijan o sfałszowanie otrzymanego objawienia. Nie mógł wykazać swego twierdzenia, ale jego autorytet wystarczał dla zwolenników, którzy nie umieli czytać ani Biblii ani Ewangelii, a nawet dzisiaj nie przeszkadza muzułmanom, że nie umieją czytać.Zmieniając tak swoje sympatie we wrogość, Mahomet nie chciał ogłaszać się założycielem nowej religii, ale po prostu odnowicielem pierwszego objawienia, kontynuatorem czystej religii Abrahama, który nie był „ani chrześcijaninem ani żydem” , ale którego żydzi i chrześcijanie uznawali za patriarchę.

  Tak wiec wymyslił ze: Izmael, syn Abrahama, był przodkiem arabów. Razem ze swym ojcem, ze zrządzenia Allaha, zbudował Kaa’bę. W ten sposób Mahomet przedstawiał Islam jako religię narodową, wpływając na własną miłość narodową.

  Aby uwrażliwić wszystkich na ten nowo podjęty kierunek, ostentacyjnie zmienił „kibla” , orientację w trakcie modlitwy, która aż do wtedy była w stronę Jerozolimy, a od tego momentu miała być w stronę Mekki.

  Ten sam Bóg dla tych co naprawde wierza w JEDYNEGO BOGA a w co naprawdę wierza muzułmanie to juz naprawde nie jest pewne.

  Stawiam śmiałą tezę, że bez Judaizmu nie byłoby Islamu.

  Oczywiście, bez Judaizmu jako zaprzeczenia Dobrej Nowiny, którą głosił Pan Jezus.

  Jak wiadomo, po Upadku Jerozolimy były Naród Wybrany został rozproszony po całym Cesarstwie Rzymskim. Spora część jego przedstawicieli znalazła jednak schronienie na obrzeżach imperium – pośród swoich arabskich pobratymców (również Semitów, mówiących wówczas bardzo podobnym, jeśli nie prawie identycznym, językiem). Nie wiadomo nawet, czy Arabowie wyznający monoteizm nie uważali się wówczas również za część Narodu Wybranego.

  Jaki jest stosunek judaizmu do Mahometa?

  odpowiedź :

  Podobnie jak w przypadku Jezusa, judaizm nie zajmował się również Mahometem. Ogólnie uznawał islam za religię monoteistyczną, a Mahometa za proroka wypełniającego misję wobec ludów politeistycznych o arabskich korzeniach etnicznych, ale nie uważał, że jego posłanie ma na tyle uniwersalistyczny charakter, by obejmować także Żydów.

  Wpływ judaizmu na islam jest oczywisty: w Koranie Mojżesz jest wymieniony ponad 100 razy, Mohammed obchodził święto Jom Kippur, a modlitwy odbywały się w kierunku Jerozolimy, dopiero później zastąpiła ją Mekka. Odrzucenie przez Żydów Mahometa, jako proroka, któremu powinni się podporządkować poprzez przyjęcie islamu, spowodowało zmianę jego stosunku do judaizmu. Stąd wiele stwierdzeń w Koranie, które oskarżają Żydów o rozliczne przewinienia. Powtórzyła się więc historia reakcji Żydów na chrześcijaństwo: Żydzi uważali, że to, co jest w przesłaniu Mahometa prawdziwe – nie jest dla nich nowe, a to co jest nowe – nie jest dla nich prawdziwe. Konsekwencją były więc prześladowania i bardzo skomplikowane relacje żydowsko-islamskie na przestrzeni stuleci, których konsekwencje trwają do dziś.”

  Moim zdaniem, między Islamem a Judaizmem jest o wiele, wiele więcej podobieństw, niż między islamem a Chrześcijaństwem czy Judaizmem a Chrześcijaństwem. Spośród wielu z nich to (oprócz oczywistego monoteizmu):

  – obowiązek obrzezania
  – traktowanie kobiet
  – mycie rytualne, zakaz umieszczania wizerunków ludzi i zwierząt
  – koszerne jedzenie i halal
  – traktowanie religii jako ideologii państwowotwórczej
  … i wiele, wiele innych, wspólnych cech.
  Główne różnice to nieuznawanie przez Żydów Mahometa za proroka, poligamia i misyjny charakter religii Islamskiej. Nie jest ich jednak, wbrew pozorom, tak wiele.

  Uważam, że Islam to po prostu judaistyczna sekta, stworzona przez arabskie plemiona pod wpływami gnostyckimi i zaratustriańskimi.

  Znamienny jest również fakt, iż Judaizm u swojego zarania (a również i dziś) był bardzo eklektycznym wyznaniem – patrz Talmud i inne post Staro – Testamentalne Księgi, kabała itp itd. Islam mógł być po prostu lokalną „mutacją” Judaizmu, jedną z wielu…

  Uważam, że Islam to po prostu judaistyczna sekta, stworzona przez arabskie plemiona pod wpływami gnostyckimi i zaratustriańskimi. ”
  .
  Poligamia aż do XI wieku n.e była zjawiskiem akceptowalnym przez religie Żydów. Nie tylko Kolega zauważył silne podobieństwa między Judaizmem a Islamem.
  Sami Żydzi twierdzą, że Islam to odszczepieństwo od ich religii. Obie te religie są zresztą również państwowotwóczymi ideologiami, w przeciwieństwie do chrześcijaństwa, w którym Pan Jezus nakazał oddać Bogu to co boskie, a cesarzowi to, co cesarskie.
  Zastanawia również fakt, jak bardzo Mahomet na samym początku swojej misyjnej działalności zwalczał miejscowe żydowskie plemiona w Arabii – mówiące tym samym językiem co on. Czyżby nie chcieli dostosować się do wymogów nowej sekty?

  „Poligamia aż do XI wieku n.e była zjawiskiem akceptowalnym przez religie Żydów”

  Bez Judaizmu – jako zaprzeczenia chrześcijaństwa, Islam nigdy by nie powstał.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Judaizm – patrz hasło Judaizm rabiniczny.
  Co jakiś czas niektórzy Żydzi obwoływali się na „Mesjaszami” – co najczęściej kończyło się tak:

  „Nadzieje mesjańskie zmaterializowały się w ruchach sabataistów i frankistów, pochodzących od nazwisk „mesjaszy” Sabbataja Cwi (1626-1676) oraz Jakuba Franka (1726-1791), które jednak zakończyły się konwersją religijną – pierwszego z nich na islam, a drugiego – na chrześcijaństwo.

  Wstrząsem dla judaizmu był „Traktat teologiczno-polityczny” filozofa żydowskiego Barucha Spinozy, wydany w 1670 r., który zaatakował podstawy judaizmu: objawienie, koncepcję narodu wybranego, wiarę w cuda, metodę objaśniania Biblii oraz jej autorstwo. Spinoza za swoje poglądy został wyklęty przez rodzimą gminę amsterdamską.

  Św. Hieronim w korespondencji ze św. Augustynem napisał: „Uważają się za żydów i chrześcijan, ale w rzeczywistości nie są ani jednymi ani drugimi

  Islam to najpewniej inna mutacja Judaizmu. Judaizmu, który zrodził takie „pomysły”, jak Talmud, Kabała, a w końcu i Marksizm…

  Zarówno Judaizm, jak i Islam, jako swój fundament obierają NEGACJĘ. Negację Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Nie liczą się dobre czyny, pobożne życie (zwłaszcza w Islamie), by być zbawionym.

  Islam jest czymś w rodzaju judaizmu dla gojów.

  Dziwi mnie mocno, że powszechnie ukuł się termin „Judeo-chrześcijaństwo”, mimo iż są to dwa wzajemnie wykluczające się systemy religijne, a nikt nie mówi o „judeo-islamie” mimo iż byłaby to o wiele bardziej trafna zbitka pojęciowa.

  Zapytaj muzułmanina, kim jest dla niego żyd – ‚niewiernym’.
  Zapytaj żyda, kim jest dla niego muzułmanin – ‚gojem’.

  W praktyce jednak muzułmanie posiadają o wiele więcej żydowskich zwyczajów religijnych niż chrześcijanie. Tak na szybko można tu wymienić np. obrzezanie, obrazoburstwo, pogarda dla innowierców, dopuszczalność poligamii (żydzi dopiero w średniowieczu stali się społeczeństwem w pełni monogamicznym), zasłanianie kobiecych włosów czy obowiązkowa pielgrzymka do świętego miasta (Mekki).

  Bo przed islamem Arabowie byli silnie zjudaizowani?

  Poza tym, obrzezanie nie jest rytuałem wyłącznie żydowskim, było znane przed Abrahamem.

   Żydzi – w większości Semici – (doktrynalnie za takich się uważają)
   Muzułmanie – w większości Semici
   Żydzi – nie mogą jest wieprzowiny
   Muzułmanie – nie mogą jest wieprzowiny
   Żydzi – ciapaci
   Muzułmanie – ciapaci
   Żydzi – wyznają religię stworzoną przez Żydów, aby odciągnąć ludzi od chrześcijaństwa
   Muzułmanie – wyznają religię stworzoną przez Żydów, aby odciągnąć ludzi od chrześcijaństwa
   Żydzi – walczą z chrześcijaństwem (w Izraelu napady na duchownych, profanacje kościołów itd. to chleb powszedni)
   Muzułmanie – walczą z chrześcijaństwem (chyba jasna sprawa)
   Żydzi – finansują różne lewackie inicjatywy, których skutkiem jest osłabienie zachodniej tradycji cywilizacyjnej
   Muzułmanie – przyjeżdżają do krajów europejskich by osłabiać europejską tradycję cywilizacyjną.

  Śmieszą mnie Ci, którzy pryncypialnie popierają Izrael (vide Ziemkiewicz, który zdrowo odjechał porównując katolicką ideę polskich narodowców do żydowskiego nacjonalizmu) – z punktu widzenia europejskiej prawicy jest to sytuacja taka sama, w jakiej znaleźli Polacy w czasie I i II Wojny Światowej.

  Najkorzystniejsza była dla nich klęska zarówno Niemiec jak i Rosji.

  Najkorzystniejsze dla nas – konserwatystów, narodowców, konserwatywnych liberałów – jest unicestwienie zarówno Izraela i żydowskich ośrodków wpływu, jak i bliskowschodnich państw i muzułmańskich ośrodków wpływu.

 36. MatkaPolka said

  Czy chrześcijanie, żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga?

  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/1214

  Wnioski

  Pozostawianie katolików i niekatolików w przekonaniu, że czczą tego samego Boga, jest błędem przeciwko rozumowi oraz grzechem przeciw wierze katolickiej. Stanowi brak miłości wobec tych, którzy zeszli z drogi prawdy – utwierdza ich w błędach. Jest też brakiem miłości wobec katolików, ponieważ naraża ich na niebezpieczeństwo utraty wiary.

  Co więc powinniśmy czynić? – Doktryna katolicka uczy nas, że podstawowy obowiązek miłości bliźniego nie polega na tolerowaniu fałszywych idei, niezależnie od tego, jak szczere by były, ani na teoretycznej czy praktycznej obojętności na błędy i wady, w jakich widzimy uwikłanych naszych braci… Co więcej, sam Chrystus Pan, tak pełen dobroci wobec grzeszników, którzy zbłądzili, nie wyrażał szacunku wobec ich fałszywych przekonań, niezależnie od tego, jak bardzo szczere mogły się one wydawać.

 37. Anzelm said

  Ad 36 – to nie są grzechy przeciwko wierze, ale

  Grzechy przeciw Duchowi Świetemu,

  które ani w tym aniw w przyszłym świecie nie będą mogły być wybaczone!

  To są słowa samego Zbawiciela, a ten mały błąd w myśleniu powoduje

  kardynalne skutki. Ważne jest każde słowo . . .

 38. Boydar said

  Pieszczoch 🙂

  Durni protestanci ! „Pod włos to Szweda, bo Polak się nie da”, znasz to ?

 39. atr said

  Mam wrażenie że skończy się to powstaniem narodowego socjalizmu, jak w Niemczech za czasów wąsatego kanclerza.

 40. GT said

  U nas gwałtów nie będzie, bo mamy odpowiedzialne i obywatelskie społeczeństwo :). Zresztą pięć złotych to nie majątek, więc po co gwałcić? 😉

  https://m.youtube.com/watch?v=aROPFrjXVtU

 41. GT said

 42. Marek said

  Tolek Banan, morda w kubeł, chamie pruski.

 43. Marucha said

  Gajówkowiczów przepraszam za chwilowe wpuszczenie zwierzątka „Snag” na forum.
  To jest przypadek beznadziejny w swym prymitywizmie ocen.

 44. stach said

  w Norwegii wybudowano już 124 meczety a Norwedzy nie widzą problemu ,że budowane są za kasę terrorystów

 45. snag said

  Marucha @ 45 ,…

  Panie Gajowy, facet ma jebca na tle protestantow i innowiercow, jego ‚opinie’ dolewaja oliwy do ognia tych ktorzy gnoja Polakow, szkoda ze pan tego nie widzi ,…

  Apropo’s gwaltow w Stanach ,…

  • 68% of sexual assaults are not reported to the police
  • 98% of rapists will never spend a day in jail

  https://www.rainn.org/statistics

  Zrodlo i statystyka z ktorego Siekiera korzysta gdzie Szwecja sie wyroznia ,…

  Sweden[edit]

  Main article: Rape in Sweden

  A frequently cited source when comparing Swedish rape statistics internationally is the regularly published report by the United Nations Office on Drugs and Crime (UNODC), based on official statistics provided by each member state.[note 1] In 2012, Sweden had 66 cases of reported rapes per 100,000 population, according to the Swedish National Council for Crime Prevention (Brå).[226] This was unequivocally the biggest number reported to the UNODC in 2012.[227] However, widely differing legal systems, offence definitions, terminological variations, recording practices and statistical conventions makes any cross-national comparison on rape statistics difficult,[228][229][230][231] which is why the UNODC itself caution against using their figures.[227] It should also be noted that many countries do not report any rape statistics at all to the UNODC,[232] and some report very low numbers, despite studies that indicate otherwise.[233][234]

  The Swedish police record each instance of sexual violence in every case separately, leading to an inflated number of cases compared to other countries.[228][231][235] Sweden also has a comparatively wide definition of rape.[228][229][230] This means that more sexual crimes are registered as rape than in most other countries.[229] For example, in 2005 Sweden reformed its sex crime legislation and made the legal definition of rape much wider,[228][236][237][238] which led to a marked increase in reports.[239][240] Additionally, the Swedish police have improved the handling of rape cases, in an effort to decrease the number of unreported cases.[228][240][241][242] For this reason, large-scale victimization surveys have been presented by criminologists as a more reliable indicator of rape prevalence.[228][229][230] An EU-wide survey on sexual violence against women, published the European Union Agency for Fundamental Rights (FRA) in 2014, placed Sweden below Denmark and Finland,[243] and a previous assessment by Brå have placed Sweden at an average level among European nations.[229]

  According to the FRA study there’s a strong correlation between higher levels of gender equality and disclosure of sexual violence.[243] This, and a greater willingness among Swedish women to report rape in relationships,[244] may also explain the relatively high rates of reported rape in Sweden, which has a long-standing tradition of gender equality policy and legislation, as well as an established women’s movement,[230] and has been ranked as the number one country in sex equality.[231][245]

  http://en.wikipedia.org/wiki/Rape_statistics#Sweden

  Zauwaz pan w ilu krajach sex z zona ktora akurat ‚boli glowa’ jest uwazany za gwalt ,…

 46. stach said

  https://www.youtube.com/watch?v=ozxqupYtGnU a tu film ,,Postęp po Szwedzku,,

 47. ojojoj said

  Panie Aaaaaaa, w usa wiekszosc maslimow jest skupiona w polnocnych stanach, a przeciez maja do wyboru taka Floryde czy Kalifornie, o Arizonie pelna piasku nie wspomne. Wiec przestan pan pieprzyc.

 48. KOR said

  @ 28 Sorki, sorki, powinno być -„podżegać”, a może przepraszam, przepraszam powinno być -„podżegać”

 49. KOR said

  @ 24. Boydar – luteranie, ale są i prawosławni

 50. Miet said

  Re.47.
  A czy szanowny pan KOR nie potrafi wyczuć, kiedy pisze się żartobliwie a kiedy poważnie?
  Ja sam też nie pochwalam mieszania obcych języków z polskim – ale w żartach to mi nie przeszkadza, czego i szanownemu panu KOR życzę.

 51. Miet said

  Mój wpis pod #50 dotyczy, oczywiście, #48 a nie 47.

 52. Boydar said

  @ KOR

  Jeśli po zaledwie pięciu wiekach przerobili się na niekatolików, to znaczy tylko, że im nigdy katolicyzm do serca nie trafił ani do rozumu. Zresztą, w robieniu najlepszych interesów katolicyzm to zbędna przeszkoda. A czy luteranie czy inna hołota to już nie istotne, przynajmniej dla mnie. Wspominanie o prawosławiu to pompowanie marginesu błędu. Może to tylko ruski ambasador albo ktoś koło niego.

  41% – protestanci,
  2% – katolicy,
  1% – prawosławni,
  9% – innymi wyznaniami chrześcijańskimi, (chłe, chłe)
  4% – inne „religiami” (voodoo ? pierzasty wenż ?),
  43% – ateizmem i agnostycyzmem.

  I qurwa ani jednego żyda, zaraz pęknę ze wzruszenia !

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_w_Szwecji

 53. KOR said

  @35,36 Wypadałoby przywołać do tego artykułu Koran, aby można było porównać omawiane tematy:
  http://www.planetaislam.com/koran_bielawski.html
  Mahomet wspomina księgę którą mają żydzi, ale nie odwołuje się do konkretnych rozdziałów. Musa to Mojżesz, Isa to Jezus obaj są prorokami w Islamie. Allah jest bogiem uniwersalnym, w przeciwieństwie do plemiennego, żydowskiego Boga Jahwe. Chrześcijaństwo zbudowane przez św. Piotra i św. Pawła, wykształconego faryzeusza ma wiele elementów pogańskich greckich i rzymskich, w tym nazwę Boga: Zeus = Deus.

  Żadna inna książka nie była chętniej czytana i żadna nie wyrządziła więcej zła. – Fryderyk Nietzsche

 54. snag said

  ojojoj @ 47 ,…

  Wiekszosc muzulmanow osiedla sie w Stanach oferujacych najlepsze swiadczenia socjalne a ze na polnocy to przypadek. Gromadka bachorow pozwala przezyc bez pracy a jak ma sie cos na lewo ‚pod stolem’ to calkiem niezle.

 55. Galernik said

  W @30 wspomniałem o Szwedzkich Demokratach, którzy nie są warci tego by się nimi podniecać tak jak autor artykułu. Nie chcę nikogo zanudzać, więc tylko przytoczę dwa tytuły artykułów na temat tej partii.
  – (Czy) Szwedzcy Demokraci pozbędą się resztki nacjonalistów?
  – Lider Szwedzkich Demokratów chwali akcję skrajnej lewicy przeciwko nacjonalistom.

  Artykuły dostępne tu;
  https://nacjonalizm.wordpress.com/tag/szwedzcy-demokraci/

  SD to kolejna fałszywa nuta na europejskiej scenie politycznej. To coś jak Wilders. Takie żydo i pedało – lubne, żerujące na tępej islamofobii kurestvo.
  Zagospodarowują społeczne niezadowolenie i sprzeciw wobec masowej islamskiej inwazji ale nie postulują jej powstrzymania tylko stręczą asymilację. A tymczasem, borem lasem, wymiana rdzennej europejskiej populacji na nową z importu trwa w najlepsze.

 56. Tolek Banan said

  Re 39 – oby jak najszybciej! 😀 Ja żywię taką gorącą nadzieję i ochoczo przyłożę do tego swą żelazną prawicę!
  Re 42 – lepiej być Prusakiem niż prostakiem. Czyż zaprzeczysz, że Prusy oznaczają Najwyższą Światową Jakość Inspiracji? 🙂

 57. KOR said

  @ “Gwałt na Szwecji” 35. MatkaPolka said, 2015-04-23 (czwartek) at 04:15:41: „Poligamia aż do XI wieku n.e była zjawiskiem akceptowalnym przez religie Żydów”
  A to co:
  http://www.bnai-brith.org.pl/wielozenstwo

  Wielożeństwo

  Religia Żydów dopuszcza, by miał on więcej niż jedną żonę. Jest to praktykowane. Jednak, by Żyd mógł poślubić kolejną kobietę wszystkie jego wcześniejsze żony muszą wyrazić na to zgodę. Wcale nie musi to oznaczać, ze zostają one odsunięte od obowiązków małżeńskich, od prac domowych. Czasami żony jednego Żyda widują się sporadycznie, raz na jakiś czas. Mieszkają w pobliżu siebie jednak nie ze sobą. Żyd – mąż ma obowiązki wobec każdej z nich. Czas spędzany z każdą żoną musi być jednakowy. Oznacza to, że nie może odstawić on kobiety, która już mu się znudziła i zająć nowo poślubioną. Zazwyczaj jest tak, że wyznaczane są określone dni, w których spędza on czas z poszczególnymi żonami. Religia dopuszcza mieć aż cztery żony. Ślub jest jednak wielkim wydatkiem. Dlatego też większość Żydów pozostaje przy jednej lub co najwyżej dwóch żonach. Z każdą z nich zakłada on rodzinę, ma dzieci. Szanuje je jednak w taki sam sposób, żadnej nie faworyzuje. Za najważniejszą uważa się jednak pierwszą żonę.

  Rozwody naszych posłów rozwodnkow nie kolidują z powyższym talmudycznym prawnym i obyczajowym rozwiazaniem. Strona jest prawdopodobnie zablokowana dla gojów.
  Pozdrawiam

Sorry, the comment form is closed at this time.