Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
  ibrahim ibn jakub o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Waszyngtoniszcze

Posted by Marucha w dniu 2015-04-22 (Środa)

Urodzony w Petersburgu premier Polski Stanisław Cat Mackiewicz dowodził, że celem Wielkiej Brytanii było doprowadzenie do wojny między Niemcami a ZSRR i zapewnienia poprzez to własnej hegemonii. Dzisiaj, Waszyngtoniszcze powtarza ten sam scenariusz. Wypowiedź dyrektora FBI o polskiej winie za Holokaust to wierzchołek góry lodowej.

Premier Mackiewicz napisał świetną książkę, „Londyniszcze”, w której dowodził naiwnym rodakom, że zostali wykorzystani przez Wielką Brytanię w 1939 roku by zwrócić wojska niemieckie przeciwko Polsce i tym samym pozwolić siłom atlantyckim na uniknięcia pierwszego, najbardziej śmiertelnego uderzenia Hitlera szukającego odwetu na Zachodzie za klęskę Niemiec w I Wojnie Światowej.

Według premiera Mackiewicza, Polska stała na przeszkodzie polityce imperialnej Wielkiej Brytanii, która zawsze zwalczała państwa kontynentalne urastające na mocarstwa o zasięgu światowym, niezależnie czy Hiszpanię, czy Niemcy, czy Francję. W państwach europejskich mogących zagrozić Brytyjskiemu Imperium owo imperium urządzało intrygi i wojny.

Wielka Brytania miała interes skłócić Rosję Sowiecką z odrodzonymi Niemcami i doprowadzić do ich konfrontacji: na ich drodze stała Polska, w której interesie leżały dobre stosunki z zachodnim jak i wschodnim sąsiadem. Premier Mackiewicz opisuje szczegółowo, jak to Anglia skłóciła Polskę z Niemcami. Z drobnego konfliktu, zupełnie banalnego, bo tyczącego tylko kwestii niemieckiej ludności w Danzig oraz budowy autostrady łączącej Niemcy, Polskę i Prusy Wschodnie, Anglikom udało się zrobić sprawę o „honor Polski”, przekonując Becka i rząd sanacyjny, by wystawili swój kraj przeciwko Hitlerowi.

Później, Londyniszcze, pupilki brytyjskiego imperializmu zasiadające w ławach polskiego rządu emigracyjnego w Wielkiej Brytanii, zostali według premiera Mackiewicza wykorzystani przez Brytyjczyków jako karta przetargowa ze Związkiem Radzieckim, którego Churchill straszył perspektywą nowej ofensywy anglo-amerykańskiej przeciwko bolszewikom.

Cynizm Churchilla, który wystawił Rosję na długoletnie krwawienie na froncie wschodnim, nie dopuszczając do otwarcia frontu zachodniego na kontynencie nawet w obliczu dopływających na Zachód wieściach o zagładzie niewinnych Żydów, co dopiero o cierpieniach Rosjan i Polaków, jest według Premiera Mackiewicza charakterystycznym usposobieniem angielskim. [Tzn. wynika zapewne z zażydzenia narodu angielskiego – admin]

Wielka Brytania, dowodził Cat, nigdy nie przystępowała do wojny bez sojuszników, zimno kalkulowała, i tam gdzie było to możliwe, zwycięstwo swoje okupowała obcą krwią, bo ceniła krew angielską wyżej od słowiańskiej czy germańskiej. Zło rodzi zło, i przystępując do intrygi przeciwko Niemcom, Polakom i Rosjanom, Wielka Brytania została wyniszczona do takiego poziomu, że straciła swoje Imperium i stała się wasalem nowej potęgi światowej: Stanów Zjednoczonych.

Dzisiaj, znowu próbuje się szczuć Niemców, Polaków i Rosjan przeciwko sobie. Te trzy narody, które poniosły największe straty w ludności w historii, niewyobrażalne dla dziś żyjących, mają moralny obowiązek wobec poległych aby nigdy więcej nie dopuścić do wojny między sobą. A taką właśnie wojnę nieustanie prowokują Stany Zjednoczone od momentu, gdy zaangażowali się finansowo w Majdan na Ukrainie. Ostatnie wypowiedzi dyrektora FBI o udziale Polaków w holokauście nie są odosobnionym przypadkiem, lecz wpisują się do szerszych starań, by wywołać wojnę światową w Europie, nim dojdzie do pełniejszego zaciśnięcia przyjaźni i współpracy między Niemcami, Polską i Rosją.

Słowa dyrektora FBI, po których marszałek Radosław Sikorski napisał lakonicznie, że „przyjaźń polsko-amerykańska przetrwa”, i po których gazeta amerykańska, która upubliczniła haniebne słowa dyrektora FBI opublikowała kolejny artykuł pana Richarda Cohena dowodzącego, że „zanim Niemcy podbili Polskę w 1939 r., Polska podbiła Żydów i stworzyła państwo anty-semickie”, mają na celu skłócenia nas wszystkich — Niemców, Polaków i Rosjan – którzy ucierpieli na skutek II Wojny Światowej. Nie dajmy się. [Przyjaźń polsko-amerykańska… przyjaźń gówna z nocnikiem… – admin]

Światu Atlantyckiemu obce jest cierpienie spowodowane II wojną światową. Pouczają Niemców, Polaków Rosjan, w zależności od potrzeb geopolitycznych. Krew nas zalewa, bo nawet przeciętna babuszka na białoruskiej wsi wie pewnie więcej o cierpieniu wywołanym przez wojny XX wieku, aniżeli cała sala amerykańskich uczonych wziętych razem.

To nasze babcie, nasi dziadkowie, byli świadkami i uczestnikami dramatu kontynentu Europejskiego, i to od nas Rosjan i Europejczyków różnych narodowości zależy, czy pozwolimy by atlantyckie siły wyzyskiwały namiętności pamięci Eurazji, czy też wykorzystamy pamięć o przodkach, aby zbudować jedność, która odrzuci obce wpływy imperialne szczujące nas przeciwko sobie.

Dyrektor FBI oczywiście nie będzie posyłał swoich agentów do muzeum w Hanoi czy na gruzy miast Irackich, gdzie hegemon imperialny dokonał i dokonuje dzisiaj zniszczenia równie bestialskiego, co te, wobec których Europa i Rosja przysięgły „nigdy więcej”.

Ass kisserTo nasze „nigdy więcej”, budowane na gruzach powojennej Eurazji, i to w warunkach Zimnej Wojny kiedy hegemon atlantycki co chwilę prowokował do kolejnej wojny kontynentalnej, jest teraz znowu zagrożone.

Rząd Polski musi konsekwentnie domagać się odwołania dyrektora FBI. Musi, bo Polska doszła do granic upokorzenia: brak wiz, brak Prezydenta USA na pogrzebie tragicznie zmarłego śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, więzienia CIA w którym dokonane były na ziemiach Polski tortury istotnie identyczne do tych z obozach nazistowskich, brak realnego wsparcia militarnego przy jednoczesnym parciu na Polskę by ta brała udział w agresywnej polityki anty-rosyjskiej, sankcje gospodarcze przeciwko Rosji które szkodzą Polsce…

Jeżeli po 15 latach poddańczej wierności często graniczącej ze śmiesznością, państwo Polskie nie postawi teraz twardy postulat odwołania dyrektora FBI, utwierdzi całą Europę w opinii, że istnieje „tylko w teorii.” [Państwo Polskie nie istnieje inaczej, jak na papierze, żadnych warunków nie postawi i będzie nadal lizać żydomamerykańską dupę, a kto w to wątpi, ten bałwan – admin]

http://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 19 to “Waszyngtoniszcze”

 1. Anteas said

  „państwo Polskie nie postawi teraz twardy postulat odwołania dyrektora FBI”
  Państwo polskie postawi twardy postulat postawienia do pionu wszystkich tych, którzy ni przejawiają odpowiedniego nabożeństwa do wysokiej rangi przedstawiciela zaprzyjaźnionego mocarstwa, a ABW, BOR, CBŚ, CBA i reszta alfabetu zostaną postawieni na nogi w celu wytropienia wszystkich dysydentów nie przejawiających odpowiedniego nabożeństwa.
  Dziewięćdziesiąt dziewięć procent bywalców Gajówki z Panem Maruchą na czele znajdzie się w polu zainteresowania „alfabetu”.

 2. Boydar said

  „… tragicznie zmarłego śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ….”

  że zmarłego – rozumiem, że tragicznie – domyślam się, jednak z tym ś to chyba przerost formy nad treścią

 3. Boydar said

  „… znajdzie się …”

  prorok, czy co ?

 4. MAX said

  Ad 2
  Panie Boydar od pewnego czasu mam takie same zdanie odnośnie pańskich „wypocin” – chyba przerost panskiej formy(wiedzy) nad treścią jest własciwym stwierdzeniem
  Pozdrawiam

 5. Boydar said

  Panie MAX, mnie się tylko raz robi w ch..,ja. Ten pan zrobił to kilkakrotnie. Ani moja w tym wina ani Pańska. Tylko po co się pultać ?

 6. Marucha said

  Re 4:
  Pan uważa, że Lech Kaczyński był „świętej pamięci”?

 7. RomanK said

  Ej zara uwaza…:-)))) un je swiencie pszekonany:-))))

  Pan sie schowa w sianie- panie Boydar..tak do piatku:-))))
  W piatek opuszcza patryiotyzm, a zaczyna lapac cugg:-)))

  Panowie autorzy zapominaja, ze najnowoczesniejsze panstwo USA, zbudowane jest na feudalnych zasadach.
  USA nie ma i nie potrzebuje aliantow..bo ma i utrzymuje wasali.
  Zasada jest, ze wasal mojego wasala, jest moim wasalem- jak okaze sie to wygodne, badz nie jest- jak przestanie.
  I druga kardynalna zasada , lennik nie moze sie lenic:-:)
  Trzaecia zasada – Pokora et labora!
  Spoleczenstwo dzieli sie sprawiedliwie na :
  tych co maja,
  tych co maja nadzieje miec,
  i na tych co nie maja nic i nawet, jak maja- to miec nie beda.
  Dewiza stara sentencja:
  Non est patrem suum et fecit, sed hac nutriant.

 8. Nie ma sensu rozwodzić się w temacie, odręczny komentarz Pana Gajowego prostuje wszelkie, powiedzmy delikatnie, mankamenty tegoż tekstu.

 9. Boydar said

  W sianie ? Na przednówku ? Skąd mam wziąć te cholerne siano.

 10. snag said

  Marucha @ 6 ,…

  Nie ten sam przypadkiem ktory ukradl Warszawiakom pare hektarow najdrozszej ziemi w reprezentacyjnym kawalku Warszawy i podarowal Zydom pod museum? Nie ten za ktorego kadencji pare ulic zmienilo nazwy promujac Zydow? ,…

 11. Trak said

  Jak może ktoś postawić twardy postulat, jeśli jest miękkim chu…m zrobiony? No, jak?
  Czegoś takiego w kosmosie nie ma.

 12. pokojnaziemi said

  Lech Kaczyński to był, jak jego brat i całe PiSdzielstwo, kawał zmarniałego chuja. To największa hańba i zdrada Polski po 1989.

 13. Przecław said

  To, że W.Bryt, usiłowała skierować pierwsze uderzenie Niemiec na Polskę, to prawda. Autor nic jednak nie pisze o tym, że W.Bryt. zainstalowała w r.1926 swój własny reżim w Warszawie firmowany przez starego agenta WB i Niemiec, Piłsudskiego. Tym samym WB wyłuskała Polskę z sojuszu Małej Ententy, czyli Francji-Jugosławii-CS-Polski i Rumunii, a właśnie ten sojusz, o ostrzu antyniemieckim najlepiej zabezpieczał Europę przed wybuchem nowej wojny. Wywiad brytyjski zamordował także w jednoczesnym zamachu ministra s.z.Francji i króla Jugosławii Aleksandra, był to kolejny cios w Małą Ententę.
  ZSRR miała ludobójczy reżim zainstalowany przez W.B. i Niemcy, a wcześniej rosyjska polityka od XVI w. była ściśle podporządkowana W.B., a Lenin był takim samym agentem WB jak Piłsudski, tylko Piłsudski nie mordował Polaków na tą skalę co Lenin Rosjan.. Opowiadanie, że polski rząd londyński był pupilkiem W.B. mija się z prawdą, bo nie kto inny jak wywiad WB zamordował premiera tegoż rządu Sikorskiego, a potem w II poł.r.1944 odmówił akredytacji tegoż rządu na rzecz rządu mianowanego przez ZSRR przy udziale posłusznego Churchillowi rozłamowca Mikołajczyka.

 14. Boydar said

  @ Pan Przecław (11)

  Pupilkiem ? Raczej marionetką, która w pewnym momencie prawdopodobnie zaczęła próbować ruszać się sama. Nie ma pewności którą kończyną.

 15. Siekiera_Motyka said

  Ad.11 – „ZSRR miała ludobójczy reżim zainstalowany przez W.B. i Niemcy,”
  + USA

  Cohen tłumaczy Amerykanom że nic złego się nie stało (on jest ekspertem na te tematy) bo dyrektor FBI prawdę mówił. Bo byli tacy Polacy którzy współpracowali z Niemcami. A więc Polska jest współodpowiedzialna.

  Cohen i jego logika sprytnie unika umieścić na liście następne narodów które „pomagały” Niemcom :

  Francja
  Dania
  Austria
  Ukraina
  itd.

  Czemu ?
  Polska —-> Plac organizacji „HEART”
  Węgry —-> Orban i współpraca z Rosją

  Ciekawe kiedy Grecy będą współodpowiedzialni za Holo – show

  „Polskie nie postawi teraz twardy postulat odwołania dyrektora FBI, ”
  🙂

 16. Wosiu said

  Artykuł słuszny ale Mackiewicz nigdy nie był premierem.

  Ściśle mówiąc – był premierem Rządu na Uchodźstwie od 7 czerwca 1954 do 21 czerwca 1955. Co by to nie miało znaczyć.
  Admin

 17. Jacek 2 said

  Cytat z Wikipedii: „Anglowie – lud pochodzenia germańskiego, który w V wieku n.e. najechał wraz z Sasami i Jutami Brytanię”. Szkoci i Irlandczycy swoich krzywd nawet na wołowej skórze nie spiszą , o Brytach już mało kto wie że tacy kiedykolwiek istnieli. Dziwny to ludek, taki pomysłowy – komputer zmajstruje i w równie pomysłowy sposób ukatrupi. Za Hitlera nawet gilotyna wróciła do łask, łeb obcina elegancko i jucha tak nie bryzga jak pod toporem.
  Żyd jaki jest to każdy wie ale germańcy wcale od niego nie lepsi.
  Widzisz Panie tą swołocz i nie grzmisz…

 18. Przecław said

  #17
  Przypomnienie całkiem na miejscu. Najwyraźniej „germanie” to wbrew powszechnemu mniemaniu żadna rasa, ale bandycka spółka. Twierdzenie, że germanie to rasa jest kamuflażem służącym do kontynuacji bandycko-rabunkowej działalności. Jak wiadomo analiza genetyczna zaprzecza istnieniu jakiejś rasy „germańskiej”, a określenie „germanie” stosowane było przez Rzymian w stosunku do Słowian, dopiero od XVI wieku zaczęli zawłaszczać go do swoich celów lichwiarze budujący nowy porządek w środku Europy..
  Oni trzymają Rosję pod butem od XVI w., stosując hasło „keep quiet and plunder”, a Rosjanami kieruje fałszywy wstyd aby przyznać się, ze zostali podbici. Opowiadają bajki o jakimś „Imperium Rosyjskim”, a jakie to imperium, skoro car Mikołaj II w ciągu jednej rozmowy, w lutym 1917, z dwoma mało znanymi osobnikami zgodził się go rozwiązać, co i tak nie uchroniło go od zamordowania razem z całą rodziną.

 19. Boydar said

  Nie tyle pod butem, Panie Przecławie, co przydeptali i zmiażdżyli Rosji łapę. Ciężkim, żydoszkopskim butem. To dobra ilustracja dylematu (Pana NICK’a ?) co znaczy „przygwoździć”.

Sorry, the comment form is closed at this time.