Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dajcie przykład, przywódcy!

Posted by Marucha w dniu 2015-04-23 (Czwartek)

Euro-leaders

Uwaga: osoby na zdjęciu niekoniecznie muszą mieć coś wspólnego z bydlakami, świniami, śmieciami, ścierwami itp.
Ich wizerunki są użyte jedynie dla celów poglądowych.

Gajowy Marucha

Komentarzy 29 do “Dajcie przykład, przywódcy!”

 1. marta15 said

  „…Nocne Wilki – Plan przejazdu przez Polskę

  Dobrych ludzi proszę o przekazanie wiadomości dalej.

  Drodzy Koledzy, Polscy Motocykliści,
  Zapraszam Was wszystkich, zrzeszonych w klubach MC, innych klubach i indywidualnych motocyklistów, do przyjazdu na granicę w Terespolu 27 kwietnia br. o godz. 9:00. Gdyby rosyjskim motocyklistom spadł włos z głowy, gdyby zostali zaatakowani, to byłaby hańba dla nas. W Polsce wszyscy motocykliści są naszymi gośćmi.
  Nieważne czy to Rosjanin, Ukrainiec, Białorusin, Litwin czy Niemiec – biały czy czarny.
  Mamy im pomagać i strzec – tak jak oni nas. To jest solidarność motocyklowa. Niech gryzipiórki i polityczne śmiecie zostawią nas i naszych gości w spokoju.
  Kto z Was nie może przyjechać do Terespola, niech dołączy na trasie.
  Organizujcie się w grupy i dołączajcie do kolumny. Zadbajcie aby nasze motocykle miały białoczerwoną flagę, po lewej stronie, po stronie serca.
  Z uwagi na brak czasu na jakąkolwiek organizację, ogłaszam Pospolite Ruszenie i całą kolumną dowodzę ja lub wyznaczony przeze mnie motocyklista.
  Do zobaczenia.
  Paniom rączki całuję a Panom mocno prawicę ściskam.
  Wiktor Węgrzyn…”……..”

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/04/23/nocne-wilki-plan-przejazdu-przez-polske-i-apel-wiktora-wegrzyna-niech-gryzipiorki-i-polityczne-smiecie-zostawia-nas-i-naszych-gosci-w-spokoju/

 2. Polo said

  Ja chciałbym mieć ich poglądowo na mojej tarczy „sportowej”.

 3. RomanK said

  Szanowny panie Gajowy!
  Wlasnei wycialem z lasu.. niezwykle ciekawy okaz.
  Do zaprezentowania na Gajowce.
  Prosze ocenic samemu:

  Rosja mówi nie dla Światowego Rządu ~!
  Iron Sheik 22.04.2015 World News
  http://govtslaves.info/russia-says-no-to-one-world-government/
  (Victor Olevich) Wybitny amerykański konserwatywny myśliciel i pisarz William Lind tłumaczy, dlaczego Zachód atakuje Rosji.

  Victor Olevich: Prawie ćwierć wieku minęło od zakończenia zimnej wojny. Jednak, zarówno Rosja, jak i Zachód po raz kolejny znaleźli się na skraju przepaści nowej zimnej wojny. Dlaczego Waszyngton wzial sie do prowadzenia agresywnej polityki zagranicznej wobec Moskwy po tym jak ZSRR rozpadl sie po roku 1991? Czy takim wydarzeniom mozna było zapobiec?
  William Lind: Policy Washingtonu, które jest ponadpartyjne, polega na glebokim przekonaniu elit dzierzacych wladze w USA, że teraz moga rządzić światem. Ze moga dyktować wszystkim- i na wszystkich moga wymusić swoja ideologie, która jest okreslana mianem globalizmu, czy liberalna demokracja. W rzeczywistosci jest tylko miękkim totalitaryzmem- Brave New World. Jeśli to konieczne, z uzyciem siły militarnej. Jest to klasyczna pycha, ktora w przeciagu historii niszczyla jedno panstwo po drugim. Nie ma w tym nic nowego.
  Victor Olevich: Dlaczego Waszyngton wybrał Ukrainę -jako pole bitwy w nowej zimnej wojny z Rosją?
  William Lind: Rosja pod rządami prezydenta Putina reprezentuje narodowy system państwa i sposób w jaki państwa normalne działaly w oparciu o ich narodowe interesy. Ideologia obecnych elit Waszyngtonu twierdzi, że tak nie powinno byc i ze dalej swiat tak dzialac nie moze. Zamiast tego będzie zasadniczo jeden światowy rząd z siedzibą w Waszyngtonie. Ideologia ta obejmuje takie pojęcia, jak feministyczna definicja praw kobiet, dewaluacja wszystkich religii, tak zwanych praw gejów i przekonania, że musi to być uniwersalne. Rosja mówi- NiE….i stwierdza, że nadal wierzy w system państwa narodowego i jako takie będzie realizować swoje własne interesy na arenie międzynarodowej. Więc kiedy Rosja potwierdziła swoje interesy w obliczu prob wepchniecia Ukrainy do NATO, to Waszyngton zareagował bardzo mocno i natychmiast.
  Victor Olevich: Biały Dom i Departament Stanu często krytykują Rosję i inne narody na całym świecie za podważanie norm demokratycznych. Jednak Waszyngton nie zastanawial sie dwa razy podżegajac do obalenia demokratycznie wybranego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza i wspiera rząd, który doszedł do władzy w Kijowie w wyniku zamachu stanu. Jak wytłumaczyć te podwójne standardy? Co mówią o wartościach tkwiących w dzisiaejszej polityce zagrnaicznej USA ?

  William Lind: Wedlug wlasnej Policy Washington definiuje demokrację jako system, który w trybie tzw demokratycznych wyborów- wybiera tylko ludzi, ktorzy juz wczesniej wyselekcjonowani – musza być wybrani. Jeśli takie wybory w kazdej innej części świata nie umieszcza przy władzy takich rządow, jakie podobaja sie Waszyngtonowi – to Waszyngton poprostu odmawia uznania wyborów. Widzieliśmy to najbardziej dramatycznie wyraznie w Strefie Gazy, gdzie w najbardziej wolnych i najpiękniejszych wyborach, jakie kiedykolwiek odbyły się w świecie arabskim i doprowadziły rząd Hamasu do władzy. Waszyngton natychmiast ogłosił, że nie będzie go uznawal i z nim wspolpracowal.

  Victor Olevich: Jaka jest rola neokonserwatystów w zaostrzeniu aktualnej konfrontacji z Rosją?

  William Lind: Neokonserwatyści nigdy nie pogodził się z Zimna Wojna i reprezentują myślenie, że była ona dzialaniem antyrosyjskim długo przed ZSRR, jako aparat polityki antyrosyjskiej stworzony w 19 wieku. Niestety dla Ameryki i reszty świata, mieli oni( bneocony)ogromny wpływ na amerykańską politykę zagraniczną. Nie ma zadnego powodu, usprawiedliwiajacego to, ze powinni one mieć ten wpływ, ponieważ wszystkie ich przedsiewziecia i plany okazały się katastrofalne. Oczywiście, to ich dzielem jest zupełnie niepotrzebna i katastrofalna w skutkach wojnę w Iraku. Niemniej jednak ludzie nadal ich słuchaja. Może to mieć duzo wspólnego z faktem, że mają dużo pieniędzy do swojej dyspozycji.
  Neokonserwatyści i neoliberałowie są bardzo podobni, praktycznie nie roznia sie wcale i działaja razem. Policy Waszyngtonu realizowana jest za obopolna zgoda ponadpartyjnie.Sa elementy na lewej i prawej stronie, który odbiegaja od niego, zwłaszcza senator Rand Paul, ale obydwa zachowuja konsensus na plaszczyznie politycznej Ukladu, chociaż udaja dla celow propagandowych, że sa sobie przeciwne, ale tak naprawdę nie są. Hillary Clinton, na przykład, jest neoliberalna. Ale ako prezydent jej polityka, bedzie mało różnic się od tej neokonserwatystów.

  Victor Olevich: rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow stwierdził niedawno, że celem sankcji nałożonych przez USA i UE wobec Rosji jest zmiana reżimu w Moskwie. Czy kampania Waszyngtonu wobec Putina rykoszetem?

  William Lind: Tak jest, oczywiście. Stany Zjednoczone i Unia Europejska bardzo bolesnie odczuly wlasne sankcje przedewszystkim. Rosja ma bardzo duże rezerwy walutowe, a ponadto winna pozyczyla i jest winna około 800 miliardów dolarów bankom zachodnim, z czego wiekszosc tych pozyczek zaczyna wchodzić w terminy splat. Teraz, ze względu na sankcje, Rosja nie będzie w stanie przefinasowywac, pożyczając wiecej na Zachodzie. Oczywiście, to- co Rosja może zrobić w tej sprawie to poprostu oswiadczyc, że zawiesza płatności wszystkich kredytów ze względu na to, ze instytucje finansowe znajduja sie w krajach, które nalozyly i uczestniczą w sankcjach- dotad- dopóki sankcje nie beda zniesione. I tak nagle w tak prosty sposob, sankcje zaszkodzily Europie znacznie więcej, niż skrzywdzily Rosję, ponieważ Europa skreowala sam asobie calkiem nowy, ogromny kryzys bankowy u siebie.
  W zeszłym tygodniu pojawily sie wieści, ze Rosja i Chiny kupują bardzo duze ilosci złota. To wskazuje ze maja tez inny sposób , dzieki ktoremu sankcje spala na panewce. Reszta świata, a nie tylko Rosja, jest zmęczona dyktatem Stanów Zjednoczonych w szczególności banki. Ktore w ich własnych krajach, zmuszone sa postepowac tak, jak gdyby były amerykańskimi instytucjami , przy całkowitym braku poszanowania dla ich krajowej suwerenność. Jednym ze sposobów, aby zniszczyć cały ten mechanizm sankcji, nie tylko w przypadku Rosji, ale także w odniesieniu do innych krajów, jest przeniesienie rozliczen handlowych na baze złota- zamiast na bazie dolara. Gdyz wtedy rola banków amerykańskich nie bedzie miala zadnego znaczenia, ponieważ transakcja zostanie rozliczana w złocie.

  Victor Olevich: Czy Europa jest w stanie działać samodzielnie, niezależnie od celów polityki zagranicznej USA?

  William Lind: Nie, w tej chwili cala Europa jest na orbicie Waszyngtonu. Nie byłoby przesadą stwierdzenie, że UE jest amerykański satelita. Europa zbyt boi sie amerykańskiego gniewu- aby wazyc sie do podjęcia jakichkolwiek rosyjskich ofert. Jest to raczej kwestia podjęcia logicznych krokow podyktowanych aktualna sytuacją. Problem zadłużenia- mówiłem wcześniej -z pewnością zwróci uwagę Europy i uzmyslowi jej, że polityka antyrosyjska niesie znacznie większe niekorzystne konsekwencje dla nich, niż dla Waszyngtonu. W tym sensie, ze interesy europejskie i amerykańskie są bardzo rozbieżne.

  Victor Olevich: Rosja ostrzega o niebezpieczeństwach obalenia syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada od początku kampanii Waszyngtonu wobec jego rządu. To -ze to prez. Putin mial racje i mowil prawde okazały tuż najnowsze wydarzenia związane ISIS?

  William Lind: Tak, oczywiście, i jak sie okazuje -to on mial rację. Polityka US na Bliskim Wschodzie jest poprostu głupia, tworzy realne zagrozenie, ze w pewnej chwili znajdziemy się w sytuacji aktywnej walki naraz ze wszystkimi stronami konfliktu – z islamskimi rebeliantami w Syrii, rządem Assada i Iranem. Trzeba rzczywiscie specyficznego talentu dyplomatycznegio , zeby sie w pakowac w walke ze wszystkimi, zwalczajac wszystkich naraz w tym samym czasie, pomimo faktu, że one wzajemnie tez sie zwalczaja. Jedyną szansą dla stabilności w Syrii, i dla zachowania porzadku i panstwa w Syrii jest rząd Assada. Decydenci Waszyngtonu chcea Assada obalic, tylko dlatego ponieważ nie jest on częścią ich – globalistów systemu i ich Policy. Widzieliśmy juz podobną sytuację w Libii, gdzie obalenie Muammara Qaddaffi doprowadziło do rozpadu państwa i stan permanentnego chaous.

  Victor Olevich: Co stoi za masową kampanię propagandową praw LGBT na Zachodzie? Dlaczego ten temat podane tak wiele uwagi, natomiast zagadnienia bardziej wazne i naglące są ignorowane?

  William Lind: To jest częścią ideologii klasy panującej tutaj, to w rzeczywistości jest pewna odmianą marksizmu. To marksizm Instytutu Badań Społecznych szkoły frankfurckiej, ktora przełożyła marksizm z gospodarczej domeny na kulturalna. Ta oczywiście, jest zupełnie inna od marksizmu dawnego Związku Radzieckiego, który był bardziej ekonomiczny niż kulturowy. Celem marksizmu kulturowego od 1919 roku, kiedy to został pomyślany niezależnie przez Lukacs’a na Węgrzech i Gramsci’ego we Włoszech jest zniszczenie zachodniej kultury i religii chrześcijańskiej. Lukacs, kiedy został zastępcą komissarza Kultury w rządzie Beli Kuna wprowadzil edukację seksualną do szkół węgierskich, bo wiedział, że jeśli zniszczyć seksualnych obyczajów społeczeństwa, to miało byc olbrzymim krokiem w kierunku zniszczenia jego kultury jako całości. Węgierska klasa robotnicza była tak oburzona tym, co zrobił Lukacs, ze gdy Rumunia najechała Wegry, ci nie nie pojeli walki i rząd Beli Kuna został obalony. Marksizm kulturowy dalej rozwijano w 1930-1950s i jest to teraz ideologia obowiazujaca na Zachodzie. Fakt, że prezydent Putin jest przyczyną , ze Rosja wylonila sie jako najbardziej konserwatywne z wielkich mocarstw,dokladnie tak samo, jak Rosja w 19 wieku, rozwściecza marksistow kulturalnych i sprawia, że Rosja stala sie ich wrogiem numer jeden.

  Victor Olevich: Jak Rosja moze pomoc zdrowym siłom konserwatywnym na Zachodzie, ktore sprzeciwiają się marksistom kulturalnym?

  William Lind: Myślę, że Rosja powinna zrobić to, co robi teraz – pokazując ludziom na Zachodzie, że można oprzeć sie marksizmowi kulturowemu, że nie trzeba myśleć, że jest on nieunikniona droga ku przyszłości, i że to tylko panstwo narodowe może decydować, zachowujac swój tradycyjny sposób życia i wiare.

  Victor Olevich jest rosyjsko-amerykańskim politologiem z Moskwy. Jego artykuły ukazywały się w Izwiestija, Planeta, Komsomolskaja Prawda i innych głównych rosyjski- i anglojęzycznych gazetach i czasopismach. Jest częstym gościem w roznych rosyjskich programach opubicystycznych i politycznych radia i telewizji.

  William Lind paleoconserwatywny pisarz i były dyrektor Centrum Kultury Konserwatyzmu we Fundacji Wolnego Kongresu. Pisze regularnie dla amerykańskich magazynow Konserwatywnych i jest współautorem „Ameryka może wygrać: w przypadku reformy wojskowej” (1986) napisanej wsolnie ze senatorejm i byłym kandydatem na prezydenta partii Demokratycznej Gary Hart.
  Tlum: Roman Kafel
  Uwagi tlumacza:
  Wspomniany przez pana Lind „specyficzny marksizm” tzw elit amerykanskiego establishmentu zarowno neokonow, jak i neoliberalow, to znany stary i swojski antynomizm Frankistowski. Wlacznie z jego otoczka sexualizmu bazujaca na heretyckim kabalizmie z praktykami perwersyjnych sexualnych orgii, feminizmu i zboczen . Pan Lind nieslusznie zwalnia bolszewizm ZSRR z kulturowego marxizmu iluminckiego-antynomizmu, gdyz zmiany kulturowe w Rosji pochlonely wiecej ofiara niz bolszewickie przeksztalcenia wlasnosciowe.
  Zauwaza natomiast slusznie, ze to co jest zrodlem sily tych dwoch frakcji tego samego illuminackiego Frankizmu to potezne pieniadze! Nieogranczone fundusze na ich projekty.
  Pieniadze jakie plyna rzeka z exploatacji obecnego systemu bankowosci ulamkowej i kreacji pieniadza kredytowego o parytecie dlugu pod dyktatem Banku Rezerw Federalnych, tworzacych pieniadze z niczego i okladjac go odsetkami w procesie lupiezczej exploatacji narodow, przeznaczajac w ten sposob zrabowane srodki narodow na projekty sluzace ich bezwzglednemu niszczeniu.

 4. marta15 said

  przywodcy, jak na razie, chapia ile sie da w swoje prywatne kieszenie.
  http://narodowcy.net/polska/11032-nowe-smiglowce-dla-wojska-kolejny-przekret
  Wojna, w koncu zawsze jest okazja do bardzo zybkiego dorobku, zwlaszcza tych, ktorzy ja tak zajadle promuja,
  a sami spieprza jak tylko sytuacja zacznie sie nieco komplikowac.

 5. Boydar said

  A oni to w piątek nie są umówieni ?

 6. marta15 said

  jakis uklon w strone Francyji??
  Francyja zas nam sle juz swoje czolgi, ktora gdzies tam sobie, w tej chwili jada, i jada
  http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17475251&title=Przetarg-na-smiglowce-dla-wojska-To-najwiekszy-przekret-w-naszym-przemysle-zbrojeniowym&kat=1019383

 7. Wichłacz said

  Bardzo ciekawy tekst Panie RomanieK.

 8. marta15 said

  tu sa akcje grupy Airbus-helicopter . byc moze za polsko-jezyczni dealerzy zrobil dobry internal deal.
  jak nie wiadomo co chodzi to WIADOMO ze chodzi o kase.
  http://www.4-traders.com/AIRBUS-GROUP-4637/

 9. marta15 said

  (Reuters) – Poland said on Tuesday it would buy Raytheon Co’s Patriot missiles from the United States and provisionally selected French Airbus Group helicopters as it speeds up the modernization of its military amid tensions with Russia.

  The choice of suppliers, in deals potentially worth $8 billion, strikes a trans-Atlantic balance as Eastern Europe’s largest economy re-arms itself on NATO’s frontline while edging toward a bigger role in Europe’s defense industry.
  „For the armed forces’ technical modernization and the Polish armed forces’ resilience to be effective, the so-called anti-missile shield … had to become the priority of priorities,” said Polish President Bronislaw Komorowski.

  A consortium of France’s Thales and European group MBDA was also competing for the $5 billion missile defense contract – the largest in Poland’s military history. The United States said it welcomed the announcement from its stalwart NATO ally.

  The program „is expected to generate at least $2.5 billion in U.S. export content – that means supporting American jobs at home and growing our manufacturing base,” U.S. State Department spokeswoman Marie Harf said in a statement.
  Poland, a NATO member since 1999, had accelerated the process to select a supplier for the missile system after Russia’s annexation of Ukraine’s Crimea Peninsula last year prompted great concern among NATO members in Eastern Europe.

  Since the end of the Cold War, Poland has usually kept closer defense and security ties with the United States.

  But in the past few years, policymakers have been lobbying for a stronger security relationship with the rest of Europe, especially after the Obama administration scaled back its missile defense shield plans in Eastern Europe.

  AIRBUS STATUS

  Poland also named the Caracal EC725 of Airbus Helicopters as its preferred choice in a $3 billion utility helicopter tender, subject to army testing, dropping U.S. and Italian competitors.
  It trimmed the potential order from an original 70 helicopters to 50. This would still represent Poland’s biggest defense acquisition from Western Europe since the end of the Cold War. Deliveries could begin as early as 2017.
  The helicopter decision was seen as delicate because rival bidders Sikorsky, United Technologies Corp’s helicopter unit in the United States, and AgustaWestland, owned by Italy’s Finmeccanica, have factories in Poland whose unions had warned of job losses.
  A French defense official said the Caracal helicopters and their Turbomeca engines would both be assembled in Poland as part of a wide-ranging industrial pact. Airbus has offered what could evolve into „fifth nation” status for Poland alongside its Western European founders to support its bid.
  The official said Poland had monitored France’s decision last year to suspend delivery of warships to Russia over its role in the Ukraine crisis, but denied any explicit link between that move and Poland’s decision to buy French hardware.
  Poland said that because of „changing security circumstances,” it had decided to speed up a separate acquisition of attack helicopters.
  Four companies have expressed interest in supplying some 30 units in a deal already brought forward by two years in light of the crisis in Ukraine. …”
  http://www.reuters.com/article/2015/04/21/us-poland-defence-helicopters-missileshi-idUSKBN0NC1QZ20150421

 10. marta15 said

  „…A consortium of France’s Thales and European group MBDA was also competing for the $5 billion missile defense contract – the largest in Poland’s military history. The United States said it welcomed the announcement from its stalwart NATO ally.
  The program „is expected to generate at least $2.5 billion in U.S. export content – t
  hat means supporting American jobs at home and growing our manufacturing base,” U.S. State Department spokeswoman Marie Harf said in a statement….”

  Eksprt tego zlomu z USA do Polski przyniesie niby gospodarce USA 2.5 milardow dolarow ( drugie 2. 5 milardow trafi fo prywatnych kieszeni bonzow zamieszanych w te „wymiane”)


  „..The helicopter decision was seen as delicate because rival bidders Sikorsky, United Technologies Corp’s helicopter unit in the United States, and AgustaWestland, owned by Italy’s Finmeccanica,
  have factories in Poland whose unions had warned of JOB LOSSES…”
  oczywisce polsko-jezyczni Judasze ,rzadzacy tym krajem ,maja gleboko w doopie fakt, ze wielu Polakow z tego powodu straci swa prace. judasze sa zadowoleni ,ze ich srebrniki pojda tam gdzie trzeba.

 11. RomanK said

  Wazny ..bardzo wazny panie Wichlacz… zwlaszcza w swietle obecnych wydarzen i dzialan tzw polskch elit politycznych:-))))
  Ale- jak pan widzi – sa ciekawsze wydarzenia:-)))))

 12. Boydar said

  Panie Romanie, Marcinkowskiej z drugiego piętra to kalafiorem, a ona ma rodzinę.

 13. Budziwoj said

  Panie JO, dla Pana.

 14. RomanK said

  Kalafiorem..to jakby pan chlebem rzucal. Ja mam duzy szcunek do jedzenia…tak wychowali:-))) Cham panie… z ziemi podnosi przez uszanowanie ….i caluje:-)))
  Juz niedlugo..nie zycze nikomu…ale poszanuja….jak znajda.

 15. Budziwoj said

  http://www.wprost.pl/ar/503811/Bialy-Dom-zabronil-Comeyowi-przeprosic-Polske/

 16. Budziwoj said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-moze-wyslac-bron-ukraine-jesli-rosja-dostarczy-systemy-s-300-iranu

 17. Eliza said

  Będę szukać mieszkania w Rosji, najlepiej blisko lasu.

 18. snag said

  Budziwoj @ 13 ,…

  W dolcach ,…

  Tablica nad drzwiami sali rozpraw (ktora mozna zastapic numerkiem za 20) ok. 500, nawet jesli na syntetycznym marmurze, mahoniowe meble w sali kilka tys. zaluzje na oknach ok. 300 ,… bogaty kraj 😉 ,…

 19. MatkaPolka said

  Oświadczenie to krąży w sieci już od jakieś czasu. Ale ponieważ polsko-ukraińscy elitarni “patrioci” mentalnie przygotowują nas na zbrojną konfrontację, dobrze wiedzieć co myślą szaraczkowie. Oświadczenie to funkcjonuje w różnych w mniejszym lub większym stopniu zmodyfikowanych wersjach ale przecież każdy ma prawo do indywidualności i może je dostosować do swego smaku. Jeszcze wszystkie możliwe wersje nie zostały wykorzystane. Jest pole do popisu.

  OŚWIADCZENIE NA WYPADEK WOJNY Z ROSJĄ

  Oświadczenie 38 letniego st. kpr. Rezerwy

  Ja 38 letni, st.kpr. rezerwy uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę jako patriota w DRUGIM szeregu do walki z najeźdźcą!

  W drugim szeregu, zaraz za pierwszym, w którym atak na wroga przeprowadzać będą:
  Kaczyński, Tusk, Kulczyk, Michnik,Solorz, Macierewicz, Piechociński, Palikot, Miller, Korwin Mikke, członkowie Sejmu i Senatu (i ich synowie i córki), komornicy, sędziowie i prokuratorzy.

  Gdyby ci najwięksi patrioci z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki każde wezwanie skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowane!
  Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za celebrytów: polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, Dzielnego Sakiewicza nieomylnego Palikota albo Milera

  Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską, UOP, SBŚ, i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki..

  Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, policjantów, fotoradary, podsłuchy.

  Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków.

  Więc już dzisiaj możecie mnie zamknąć.

  Tak naprawdę to jest przykład pięknej obywatelskiej postawy.
  Nasi przywódcy od kołyski staja dla nas w pierwszym szeregu. Byli pierwszakami a podstawówce, prymusami w liceum, studia wieńczą, co najmniej doktoratem lub profesurą. Pierwsi do prześladowania pierwsi do internowania. Teraz pierwsi do rządu, pierwsi na trybunach, w pierwszych ławach w Sejmie i w pierwszych w kościele.

  Jak można im odmówić prawa walki w pierwszej linii frontu?

  PS. Jak myślę, jedna jaskółka nie czyni wiosny i jedna wątpliwość nie zachwieje zdolności obronnej naszego mocarstwa wzmocnionego 15 tys. comando z NATO (które prawdopodobnie wystawi dzielne Wojsko Polskie). Nasze siły obronne zostaną wzmocnione milionami nowych dobrze wyszkolonych żołnierzy, którym przydziela się już polskie obywatelstwo. Przygotowuje się też środki w kwocie iluś tam miliardów na pokrycie kosztów podróży. W międzyczasie nasz mądry rząd wysłał kilka milionów nieporadnych na zmywaki, co pozwoli przygotować miejsca na kwatery dla nowej generacji obywateli.

  Wszystko będzie dobrze.

 20. MatkaPolka said

  8 minut, które zabiło Andrzeja Leppera

  Andrzej Lepper. Służby specjalne, politycy i mafia
  – ostatnie 10 lat – część 1 – 200 VIDEO

 21. MatkaPolka said

  SŁUŻBY SPECJALNE 10 MINUT FILMU

  Służby specjalne (2014) Cały film PL

 22. MatkaPolka said

  https://www.youtube.com/user/sejmowewiezienie

  Zbigniew Stonoga lista złodziei z Wiejskiej – Pełny film

 23. MatkaPolka said

 24. RomanK said

 25. semperparatus said

  Re.10…Pani Marto,prosimy po polsku…wielu z nas(także ja)rozumiemy po angielsku…ale inni mogą tego nie rozumieć…a także by chcieli przeczytać i wyciągnąć prawidłowe wnioski…Poza tym jęz.angielski żle się kojarzy…głownie z imperializmem żydo-anglosaskim…jest narzędziem obcego kulturowego wpływu…Precz z angielszczyzną na naszych forach!

  TAK.
  Przynajmniej krótkie streszczenie po polsku.
  Admin

 26. Boydar said

  Yes, yes, yes !

 27. Mania said

  Padłam ze śmiechu: ” jedynie dla celów poglądowych”
  Facjata na pierwszym planie, wzorcowa!

  No co Pani chce od rodowitego Belga… :–)
  Admin

 28. Mania said

  Kurcze, miało być na głównym planie, nie pierwszym;)

 29. Jacek said

  Czemu tu sie (znowu) dziwic? przeciez te wszystkie camerony, hollandy itd to pobratymcy jaceniukow itd. Ciekawe, ze w Moskwie dopiero teraz sie z tym „plapuja”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: