Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nocne Wilki nie przejadą – wielkie zwycięstwo polskiego oszołoma

Posted by Marucha w dniu 2015-04-24 (Piątek)

W rosyjskiej ambasadzie w Warszawie nie zgadzają się z tym, że zbyt późno wysłano noty dotyczące przejazdu Nocnych Wilków.

W rosyjskiej ambasadzie w Warszawie jednak nie zgadzają się z tym, że MSZ RP zbyt późno otrzymało od strony rosyjskiej noty dotyczące przejazdu przez Polskę grupy motocyklistów:

„Nie zgadzamy się z taką decyzją polskich władz, ponieważ w ciągu ostatniego tygodnia wielokrotnie udzielaliśmy polskim władzom szczegółowych informacji na temat trasy rajdu oraz o terminach przejazdu rosyjskich motocyklistów” – zaznaczył Siergiej Andrejew, ambasador Rosji w Polsce.

„Niestety nie możemy rozpatrywać zaistniałą sytuację inaczej niż w kontekście pogorszenia się stosunków polsko-rosyjskich w przededniu Dnia Zwycięstwa” — dodał dyplomata.

Rzecznik MSZ Marcin Wojciechowski: „Decyzja (ws „Nocnych Wilków”) nie ma charakteru politycznego lecz jest to decyzja oparta na przesłankach formalnych”. [Kazali chujkowi brechać, to brecha… – admin]

Wcześniej MSZ RP poinformowało, iż zbyt późno otrzymało od strony rosyjskiej noty dotyczące przejazdu przez Polskę grupy motocyklistów:

„Ponadto MSZ RP otrzymało od strony rosyjskiej noty w sprawie rajdu zbyt późno – mniej niż tydzień przed planowanym początkiem wydarzenia. Prośby o zgodę na wszystkie pozostałe przedsięwzięcia organizowane przez stronę rosyjską z okazji obchodów 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej — rajd Grupy Rekonstrukcyjnej, Rajd Weteranów oraz rajd motocyklistów w ramach delegacji Obwodu Kaliningradzkiego do Braniewa zostały przez Polskę rozpatrzone pozytywnie”.

W komunikacie opublikowanym na stronie MSZ RP czytamy:

„Podstawą do podjęcia takiej decyzji był brak niezbędnych, precyzyjnych informacji dotyczących harmonogramu pobytu grupy w Polsce, dokładnych tras przejazdów oraz wskazania miejsc noclegów członków klubu. Dane te były niezbędne do zapewnienia należytego bezpieczeństwa uczestnikom rajdu i odpowiedniej organizacji przedsięwzięcia”.

http://pl.sputniknews.com/

Komentarze 83 do “Nocne Wilki nie przejadą – wielkie zwycięstwo polskiego oszołoma”

 1. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka sie bardzo zgadza aby nie wpuszczac panuw ruskich na motocyklach.

  Ja pan Mordka sie dowiedzial, sze oni planowali jechac na motocykle marki ‪Иж‬ zamiast na Harley Davidson.

  Jak ruskie nie stac na dobry motocykl to niech siedza w domu.

 2. Boydar said

  Ale se „fajny” dół wykopali 🙂

 3. anATOM said

  Panie Putin wybaw nas od tych falszywych kurew!!!

 4. Siggi said

  Napewno będzie bolesna odpowiedz RF.Skończy się jeżdzenie po Rosji,do Katynia,po Syberii itd przez polskie subkutury motorowe,które nie są niczemu winne.Polityczni histerycy w Polsce wystraszyli się 30 motocyklistów z Rosji.Nie chcę być podejrzliwym,ale to była zastawiona pułapka na polskie władze,która całkowicie odziera maskę polskiego idiotyzmu,zakompleksienia itd.Będzie temat jak to w UE widzi się wolny przepływ ludzi,myśli,idei i jak wiele w tym hipokryzji,zakłamania,podwójnych standardów.

 5. W sumie było do przewidzenia. Zresztą, jakby to wyglądało: „Nocne Wilki” składające kwiaty pod pomnikiem ofiar banderowskiego ludobójstwa we Wrocławiu, przecież p. Kowal, Siemoniak et consortes mogli by poumierać na atak serca z nadmiaru stresu, a jaka by było strata dla „polskiej” polityki! Wprost nie do odrobienia.
  Niezbyt podoba mi się jednak sam tytuł tekstu (wymyślony przez p. Maruchę). Akurat polskie (rzeczywiście) kurwy i cwele nie mają z tym wiele wspólnego, w do datku ta gangsterska decyzja przyklepana, jest jak wiele wskazuje, przez Brukselę i Berlin (a może i wyżej).

 6. Marek said

  Brak informacji o miejscach noclegowych, by żydobanderowcom ułatwić prowokacje.
  Kilkudziesięciu motocyklistów rosyjskich zagraża bezpieczeństwu w Polsce?
  Argumentacja MSZ dno dna.

 7. Zerohero said

  Nasz reżim czuje się bardzo niepewnie. Najpierw oficjalne świętowanie „25 lecia wolności” – w wolnym kraju nie mówi się o wolności, wolność po prostu jest – a teraz….teraz utrudnianie kontakty z zagranicznymi turystami. USraelickie imperium wykonuje gwałtowne ruchy, ale zauważmy, że są to ruchy wisielca kopiącego nogami. Poskacze, zdefekuje się w agonii i tylko smród zostanie.

 8. Marucha said

  Re 5:
  Panie Krytyczny…
  Po pierwsze – ogromna część naszego rozumnego Narodu z satysfakcją przyjęła decyzję MSZ („aleśmy kacapom dopieprzyli!”). Typowe kompleksy obsranego ratlerka wobec wilczura.
  Po drugie – decyzję podjęły władze Polski. Władze wybrane przez świadomych swego obywatelskiego obowiązku nosicieli haplogrupy R1a1. Nie czas teraz narzekać, że to Żydzi, Ukraińcy czy Młodoturkowie. Samiście ich wybrali.

 9. RomanK said

  Panie Gajowy..jak stary obserwator..zauwazam, ze w hotelu robotniczym pielegniarek wystarczylo dwie rozpsotnice..zeby caly hotel mial opinie burdelu….
  Pan wie co to za przyjemnosc- kiedy do kandydata na wojta skierowane zostanie pytanie z tumu…..-.Panie, a jaka halogrupe pan posiada????
  Niech mi pan wierzy -jeszcze pare miesiacy temu malo kto wiedzial co to halogrupa…. bo tam, gdzie toczy sie naukowa debata nie moze byc nawet mowy o rasizmie:-))))) nietolerancji , gdzie nastepuje naukowe katologowanie gatunkow…
  Ewolucja nabiera rozmachu:-))))

 10. RomanK said

  I Uwaga…. jak mozna liczyc na UNie i NATO..skoro rzont dostaje sraki na widok 30 ruskich motocyklistow:-)))))() w otoczeniu polskich zreszta:-)))

 11. sredni said

  Obawiają się eskorty polskich motocyklistów w dużej skali (rajd ,katyński) jedność Słowian b.ich boli

 12. elo said

  Co by jednak nie mówić to komentarze, choćby na wp.pl, pokazują że niektórzy komentatorzy zachowują pewną trzeźwość.
  Ale jak to przeczytałem to w pierwszym odruchu powieka mi zadrgała, potem pomyślałem, może i dobrze – będzie o czym rozmawiać z „demokratami” …

 13. karlik said

  Ja wierzę w demokrację , to znaczy , jak Ruskie, będą chciały pojechać to pojadą..
  I gdzieś będą miały odmowy polskie..

 14. Panie Gajowy (Re:8):
  Mam Pan, owszem, dużo racji, ale chyba jednak Pan nieco przesadza w swoim krytycyzmie. Pisze Pan, zaczynając od końca, np.: „Samiście ich wybrali”. No to z miejsca odpowiadam Panu, że ja akurat nikogo nie wybierałem, nie biorę bowiem udziału w wyborczych farsach już od dawna, podobnie jak wielu podobnych mi Polaków „krajowych”, znanych i nieznanych mi osobiście. A że nie dało się i nie daje się dalej sklecić żadnego autentycznie polskiego podmiotu politycznego z myślą o bieżącej, czynnej walce politycznej, to już inna kwestia. Po części, może nawet w większej mierze, jest to konsekwencja postępującego rozpadu naszej wspólnoty narodowej, powszechnej bierności, obojętności na sprawy narodowe,uderzającej indolencji organizacyjnej itd., nie mówiąc już o poziomie pojęć politycznych, ogólnie stojącym na poziomie doprawdy żenującym. Z drugiej jednak strony, mało który, a może nawet żaden naród (grupa etniczna) postawiony (na dzień dzisiejszy)w tak obiektywnie niekorzystnych uwarunkowaniach politycznych i ekonomicznych, zdobyłby się na świadome, racjonalne i skuteczne przeciwdziałanie i opór.
  Po drugie pisze Pan z nieukrywaną ironią: „ogromna część naszego rozumnego Narodu”. Zapewne dotyczy to większości, ale czy aż „ogromnej części”? Bardzo wątpliwe. Owszem, Rosji, a zwłaszcza Putina, przeciętni Kowalscy to raczej nie kochają (choć widać stopniową rewizję tej postawy u co mądrzejszych albo przynajmniej ceniących i umiejących liczyć pieniądze – np. w branży rolnej), ale grupka rosyjskich motocyklistów specjalnie im nie zawadza. Jest to zresztą traktowane w duzej mierze jako tzw, temat zastępczy. No, chyba, że mówimy np. o bezkrytycznych słuchaczach RM, pozbawionych dostępu i wręcz świadomie odcinających się od jakichkolwiek innych mediów.
  I jeszcze jedno: ja nawet rozumiem Pańskie rozgoryczenie, że tenże Kowalski nie podziela linii Gajówki, że nie dorasta, nie ogarnia rozumem podawanej tu masy deficytowych, a trudno dostępnych informacji, że słowem Pański trud nie przynosi rezultatów takich, jakich by Pan chciał, ale zapewniam Pan – ostentacyjne wytykanie głupoty, „tłumoctwa” itd. nic nie zmieni w tym zakresie, raczej tylko zniechęci i z miejsca odstraszy tych znajdujących się dotąd poza „kółkiem wtajemniczenia”

 15. Marucha said

  Re 14:
  Wcale mnie nie dziwi, że moja codzienna, żmudna robota w gajówce nie przynosi żadnych innych efektów, niż marginalne.
  Po prostu czasami człowiek ma chęć powiedzieć szczerze, co myśli o rodakach (niekoniecznie o Panu, czy kimkolwiek z gajówki), nie oglądając się na to, czy inne nacje są od nas mądrzejsze, czy głupsze.

 16. Bimbus said

  Dobrze!!! Nawet bardzo dobrze!!! Motocyklistów w Polsce jest bardzo dużo to strzał w stopę w nadchodzących wyborach dla rządzącej ekipy.
  Po pierwsze: – wielu motocyklistów już teraz nie zagłosuje,
  Po drugie: – jak nie wpuszczą Rajdu Katyńskiego i innych wypraw do Rosji to jeszcze więcej nie zagłosuje na „syfiarzy” w wyborach na jesień…..no chyba, że wcześniej będziemy mieli wojnę i stan wojenny, a wtedy jak wiadomo wyborów nie ma.

 17. RomanK said

  Panie BImbus wie pan gdzie oni maja glosy??? motocyklistow??? rolnikow….rowerzystow :-)))) byle przyszli na „wybory” i byle wierzyli ze maja wybor // niech beda BImbusie… byle przyszli do lokalu wyborczego niech glosuja na siebie samych, na psa..byle w lokalu wyborczym,….:-)))

 18. Re: 15: Tak prawdę mówiąc, to trudno się Panu dziwić, zwłaszcza biorąc pod uwagę nakład pracy. A do siebie tych słów w żadnym razie nie biorę, zresztą, jakby co, to może się Pan wyrażać ostro i dosadnie. Więcej: ma Pan do tego pełne prawo, bo jest Pan po prostu tu gospodarzem!

 19. Boydar said

  „tylko sztuka się liczy”, powiedział doświadczony magazynier po spektaklu …

 20. Siekiera_Motyka said

  Wstyd !!!

 21. Halszka said

  Panie Gajowy, proszę poczytać komentarze na Onecie, może poprawi się Panu humor.
  Cytuję jeden:
  Facet zgłasza się z psem do weterynarza, prosi o obcięcie psu ogona. Ależ po co, ma pan jakiś powód? Pyta lekarz. „Owszem, powód jest. Przyjeżdża moja teściowa i nie chcę, by spotkały ją w moim domu jakieś oznaki radości”. Czy o to chodzi?

 22. Przecław said

 23. Przecław said


  KNOCK-OUT szczekaczki tok-fm w wykonaniu Brauna

 24. Pokręć said

  Jasny gwint, to już nawet na mnie za WIELE!!!!! Normalnie, polską racją stanu było nie dość, że ich wpuścić, to jeszcze ich chlebem, solą powitać i poczęstować jakimś dobrym calvadosem z polskich jabłek (na wieczór, maks po setce, żeby rano mieli szansę jechać rano dalej). I dbać o to, żeby przejechali spokojnie i bez stresu aż do Odry. Z honorem i po gospodarsku. Nawet nasz Rajd Katyński mógłby z nimi pojechać po naszych drogach… Mogłoby być tak fajnie a przy okazji powiedzieliby potem innym Rosjanom jak smakuje calvados z naszych jabłek. I wtedy Putin miałby problem z embargiem na nasze jabłka ;-).

 25. ENKI said

  Chirurg oświadczył, że mimo wszystko przejadą. Jak oni to zrobią? Porozumienie między motocyklistami Rajdu
  Katyńskiego i Nocnych Wików dawało jakąś nadzieję. W tak napiętej sytuacji każdy przyjazny gest ma znaczenie.

  Przecież w kraju ościennym trwa wojna domowa, najstraszniejsza z wojen: (definicja) konflikt zbrojny, w którym
  stronami są obywatele jednego państwa. Taką była doznana przez nas Rzeź Wołyńska.

  A jednak władze RP nie stać na żaden przyjazny gest. Zaś tak łatwo im przychodzi czołgać się, przyklękać w hołdach
  wobec kilku stolic.

 26. Bebebe said

  A jak??? Kibice robią patriotyczną oprawę, to zamyka się stadion.A tu polscy motocykliści robią se patriotyczne rajdy? I jeszcze bez wiedzy takiego np.Radusia sratusia bratają się z obcymi klubami?
  No przecież nie po to pierze się mózg młodzieży w szkole i telewizorni, żeby historią się ineresowała, patriotyczna była, nie?
  No to nie wpuszcza się Wilków, to następnym razem polscy motorowcy może sobie wybiją z głowy Katyń, Syberię i inne kontakty, bo tam ich nie zechcą…

 27. Mariusz said

  Ad.25

  Może po prostu do tego „tranzytu” przez Polskę znaleźli i wytypowali jakichś kilkunastu „wilków”, którzy oprócz obywatelstwa rosyjskiego mają też jakieś unijne… Podobno są tacy wśród ich członków i to znacznie więcej niż kilkunastu… A przymiarki do ich niewpuszczenia trwały od paru tygodni, więc był czas na przygotowanie wariantu awaryjnego… Jeśli tak zrobią – a dziwna jest ta pewność z jaką zamierzają jutro jechać jakby nigdy nic 🙂 – to bezcennym będzie zobaczyć miny Kowala, Schetyny i wszystkich bogoojczyźnianych „patriotów”, którzy od kilku tygodni kreślili wizje Apokalipsy jak „wołkom” uda się do Polski wjechać, a od paru godzin świętują „sukces”…

 28. Po prawdzie, to ja się władzy nie dziwię, bo mając kilka obcych służb w kraju może władza sytuacji nie ogarnąć i zrobi się z tych wilków tyle trumien, ile wilków. A potem kogo będą oskarżać o wywołanie III wojny? Polaków? To może lepiej już, że nie wjadą…

 29. emjot said

  „Nocne Wilki” – Plan przejazdu przez Polskę – APEL!!!

  Dobrych ludzi proszę o przekazanie wiadomości dalej.

  safe_image-php 1

  ——————————————————–

  Drodzy Koledzy, Polscy Motocykliści,

  Zapraszam Was wszystkich, zrzeszonych w klubach MC, innych klubach i indywidualnych motocyklistów, do przyjazdu na granicę w Terespolu 27 kwietnia br. o godz. 9:00.

  Gdyby rosyjskim motocyklistom spadł włos z głowy, gdyby zostali zaatakowani, to byłaby hańba dla nas.

  W Polsce wszyscy motocykliści są naszymi gośćmi. Nieważne czy to Rosjanin, Ukrainiec, Białorusin, Litwin czy Niemiec – biały czy czarny. Mamy im pomagać i strzec – tak jak oni nas. To jest solidarność motocyklowa.

  Niech gryzipiórki i polityczne śmiecie zostawią nas i naszych gości w spokoju.
  Kto z Was nie może przyjechać do Terespola, niech dołączy na trasie. Organizujcie się w grupy i dołączajcie do kolumny. Zadbajcie aby nasze motocykle miały biało-czerwoną flagę, po lewej stronie, po stronie serca.

  Z uwagi na brak czasu na jakąkolwiek organizację, ogłaszam Pospolite Ruszenie i całą kolumną dowodzę ja — lub wyznaczony przeze mnie motocyklista.
  Do zobaczenia.
  Paniom rączki całuję, a Panom mocno prawicę ściskam.

  Wiktor Węgrzyn

  ——————————————————————
  Plan przejazdu przez Polskę:

  Dzień 3. 27.04 (pn)
  Brest (BY) – Warszawa (PL)
  Start 08.00
  Odległości 200 km.
  Czas przejazdu 4 godziny (1,5 godziny przejście granicy)
  Zwiedzanie memoriału “Grób nieznanego żołnierza” na pl. Piłsudskiego, położenie kwiatów, minuta milczenia

  Warszawa (PL)- Wrocław (PL)
  Start 15.00
  Odległości 351 km.
  Czas przejazdu 5 godzin
  Przybycie pr. 20.00
  Na miejscu, rozmieszczenie, organizacja kolacji, odpoczynek.

  Dzień 4. 28.04
  Wrocław (PL)
  Na miejscu
  09.00 Zwiedzania pomnika ofiar ludobójstwa Wołynia, Położenie kwiatów.
  11.00 Cmentarz rosyjskich Żołnierzy (Skowronia Góra), położenie kwiatów, minuta milczenia
  13.00 Zwiedzania starego Wrocławia,
  16.00 Przyjacielska kolacja.

  Dzień 5. 29.04 (sr)
  Wrocław (PL) – Oświęcim (PL)
  Start 9.00
  Odległości 220 km.
  Czas przejazdu około 3 godziny.
  Przybycie 12.00
  Na miejscu jest zwiedzanie Obozu KL Auschwitz 2 godziny.

  Oświęcim (PL) – Hrabyne (CZ)
  Start 14.00
  Odległości 114 km.
  Czas przejazdu 2 godz.
  Przybycie 16.00

  „Nocne Wilki” – Plan przejazdu przez Polskę – APEL!!! | forumemjot dla Polski: https://forumemjot.wordpress.com/2015/04/24/nocne-wilki-plan-przejazdu-przez-polske/#more-38925

 30. Ad. 15

  Panie Gajowy… Takich portali, jak Gajówka powinno być wiele. Gajówka jest pierwsza. A pierwszy ma najtrudniej. Za pierwszym pójdą drugi, trzeci, czwarty… Tylko nie od razu…

  Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi.

 31. Rokitnik said

  Ja wierze w braterstwo …pasjonatów, Patriotów, motocyklistów, w przyjaźń męską, w solidarność braterską.!
  Jak kiedyś tzw. partia aresztowała penegrynująca po Polsce kopię Matki Boskiej Częstochowskiej, to MĄDRY Prymas Stefan Wyszyński nakazał witać na granicy kazdej Polskiej Parafii z czcią RAMĘ owego obrazu.!
  I tym fortelem ” rozłożył ” politruków doszczętnie.
  Flaga Federacji Rosyjsiej w asyście komandorii Rajdu Katyńskiego, p o w i n n a zostać przewieziona przez terytorium Polski…I gówno by mnie obchodziły wszelkie zakazy szczekających psu-bratów z reżimowych meRdiów

 32. biscoter said

  @8 Gajowy Marucha

  Panie Gajowy nie bądź Pan tak nastawiony, że Pana działalność niewiele daje. Pan żeś mnie można powiedzieć wychował, w wielu sprawach wskazał mi Pan drogę jako młodemu nastolatkowi, dzięki czemu dotarłem do wielu wartościowych materiałów, dowiedziałem się masy rzeczy i ugruntowałem swoje poglądy. W dużej mierze dzięki Panu poznałem katolicką tradycję, która wypełniła we mnie pustkę duchową po rozwodzie z jałowym intelektualnie i duchowo posoborowiem, odkryłem co w trawie piszczy i jak ustosunkowywać się do konkretnych wydarzeń z życia politycznego, inspirował mnie Pan także w rozwoju moich zainteresowań. W Gajówce poznałem wspaniałych ludzi, z którymi nawiązałem również współpracę w kierunku dobra naszego narodu. To Pan stworzył forum, które mnie uaktywniło jako Polaka, dzięki czemu działam dzisiaj w ramach Obozu Wielkiej Polski.

  Jest Pan dla mnie i zawsze pozostanie swego rodzaju drugim Ojcem, który wskazał mi kierunek i pozwolił się w nim rozwijać, niejednokrotnie dbając o to, by przywalić w łeb kiedy źle myślałem i naprostować zamieszczanymi artykułami sprawy, co do których miałem wątpliwości.

  Prawdą jest, że poszedłem w swoją stronę i w niektórych kwestiach mogę już mieć nieco odmienne zdanie niż Pan, ale nigdy nie zapomnę tego co Pan, a także szanowne grono Gajówkowiczów, zrobiło dla mojego rozwoju.

  Pan Panie Gajowy jest dobrem narodowym, pomimo tego, że nieraz ciężko czytać Pana opinie na temat Polaków. Ciężko między innymi dlatego, że widzimy w nich swoje odbicie w lustrze i wstydzimy się go. Ja się nie chcę wstydzić, ani przed sobą, ani przed Panem.

  Nigdy Panu się nie odwdzięczę za to, co Pan dla mnie zrobił. Nie jestem w stanie tyle od siebie dać, ile Pan dał mi od siebie. Mogę tylko próbować godnie iść swoją drogą i dawać przykład, że są dobrzy Polacy.

  Dziękuję.

 33. joasia said

  Ad 14 : ” ja nawet rozumiem Pańskie rozgoryczenie, że tenże Kowalski nie podziela linii Gajówki, że nie dorasta, nie ogarnia rozumem podawanej tu masy deficytowych, a trudno dostępnych informacji, że słowem Pański trud nie przynosi rezultatów takich, jakich by Pan chciał,” – Panie „Krytyczny” niech Pan nie będzie takim ponurym pesymistą, myślę że Pan Gajowy wykonuje znakomitą i potrzebną pracę która ma głęboki sens i jest ratunkiem dla ludzi myślących i otwartych ! Przykładem takiego otrzeźwienia i zrewidowania dotychczasowych poglądów jestem ja sama, pamiętam jeszcze ze dwa lata temu wierzyłam ze PIS jest jedyną opozycją patriotyczną w Polsce dzisiaj wstyd mi za swoja głupotę jak i ślepotę! Wydarzenia na Ukrainie i obecność tam lidera opozycji Jarosława (jak i innych „prawicowców” ) były dla mnie totalnym szokiem !!! Ukraiński konflikt spowodował to że ci „polscy patrioci” się całkowicie zdemaskowali, ujrzałam kim są ci ludzie komu służą i kogo popierają wbrew polskiemu interesowi !!
  Zrewidowałam także swój stosunek do Rosjan (mam wystarczająco dużo lat przeżyłam cały tzw. okres „komuny” ) mam więc skalę porównawczą w stosunku do obecnych czasów. W rodzinie jestem „ruskim agentem” (choć wcześniej byłam pisówką ) ale moje uwagi i spostrzeżenia już sieją ferment wśród moich najbliższych i znajomych (niektórzy przynajmniej zaczynają się zastanawiać a to już coś!). Tak że ten portal jest bardzo potrzebny i jest oddechem od telewizyjnej głupoty ! Myślę że takich ludzi jak ja jest dużo więcej ! Brawo Panie Gajowy to co Pan robi ma sens !

 34. Rosomak said

  „Wcale mnie nie dziwi, że moja codzienna, żmudna robota w gajówce nie przynosi żadnych innych efektów, niż marginalne.”
  Błagam Panie Gajowy, aby nie ustawać w tej pracy, bo bez tego uschniemy do reszty.
  Zgadzam się w całej rozciągłości tematu, że nosicieli haplogrupy R1a1 odmóżdżono, niestety za ich
  przyzwoleniem. Kiedyś tu przeczytałem:”- Dać się bestialsko mordować tysiącami, a potem jeszcze w rękę pocałować, to potrafi tylko naród idiotów.” – wówczas się buntowałem, dziś wiem, że to smutna prawda. Niestety.
  Pozdrawiam serdecznie, rzadko pisuję, ale bywam tu codziennie. Na spotkanie z „Nocnymi wilkami” wybierałem się do Oświęcimia…ale cóż, może innym razem?

 35. Joannus said

  @ Krytyczny Komentator
  Cenię Pana słowo, niemniej optuję, że Pan Gajowy ma rację. Tak się składa, że od lata spotkałem się tylko z kilkoma przypadkami, kiedy nie było oburzenia, agresji słownej czy tylko zdziwienia, wobec nie ujadania na ”wrażą” Rosję.
  Nie pojmuję tego, zwłaszcza u uwarzających się za wierzących.
  Klaszczą, śpiewają Barkę wielkiemu rodakowi w kościołach a nienawidzą braci Słowian, niech zatem w chocholim tańcu idą dalej na zatracenie razem ze swymi idolami, klamcami i złodziejami

 36. Rosomak said

  Ad.31 Poza tym, że mam trochę więcej lat niż Biscoter, i nie działam w OWP, to mogę się pod Jego pięknym tekstem podpisać. Oburącz.

 37. akej said

  Beznadzieja! Brak pozwolenia na przejazd Nocnych Wilkow przez Polske mozna porownac tylko z kompletna histeria z bialymi myszkami wlacznie.

 38. Boydar said

  Zdrowych nie trzeba leczyć…

 39. Stary Warszawiak said

  I pomyśleć, że były działacz sportowy z dolnego śląska (dzisiaj minister sprawa zagranicznych) nie tylko nie zna historii,
  ale stawia szlaban sportowcom – motocyklistom.

 40. Marucha said

  Pani Joasia… panowie Krzysztof M., Biscoter, Rosomak…

  Dziękuję.
  Przepraszam, że czasami mi jakaś struna pęknie.

  Polska to taki piękny i bogaty kraj.
  A jego ludzie, gdyby ktoś ich wziął za pysk i nadał kierunek, też by w sumie byli do wytrzymania.

  To tak kurewsko boli, że wszystko – absolutnie wszystko – co w Polsce było dobre, polskie, nasze, jest brutalnie niszczone przez kreatury, na których nie mogę znaleźć wystarczająco wulgarnych i pogardliwych określeń.
  Przy obojętności narodu.

  Powiedzcie – czy zostało w Polsce jeszcze COKOLWIEK, czego by te padalce nie zepsuły? Czego by nie splugawiły samym dotknięciem?

  Nawet hierarchia kościelna…

 41. wanderer said

  Hanba. Pie..lony rzad okupacyjny. Kazdego chca sklocic z kazdym. Sa przerazeni faktem, ze Slowianie ponad rzadami mogliby zyc w zgodzie i przyjazni. Teraz bedzie mi wstyd spojrzec w oczy jak sie spotkam z rosyjskim motocyklista gdzies na drodze przez tych poje..bow ktorzy panosza sie w moim kraju. Mam nadzieje, ze zrozumie ze te poje..by rzadzace Polska nie maja nic wspolnego ze zwyklymi ludzmi, zwyklymi Polakami.
  Przepraszam za slowa, ale inaczej sie tego napisac nie da.

 42. Stary Warszawiak said

  Wprawdzie sporo lat przeżyłem ale jeszcze niedawno był w Warszawie prawobrzeżnej (na Pradze) napis na murze fabryki
  samochodów osobowych – „fabrykę samochodów osobowych zbudowaliśmy w oparciu o SOJUSZ, PRZYJAŹN, PRZYKŁAD
  ZSRR”. A nieco wcześniej śpiewaliśmy pieśń masową ” i z pieśniami walcząc zwyciężając za Stalinem idzie naród nasz”.
  Cholera stary Warszawiak ma jednak dobrą pamięć. A to wszystko ma miejsce w czasie jego jednego życia.

 43. biscoter said

  @40 Gajowy Marucha

  Zostaliśmy my. Dzięki Panu, wspaniałym Kapłanom i heroicznej postawie niektórych Osób trwamy. I staramy się te zasiane przez Pana ziarno nieść dalej. Do rodziny, przyjaciół i znajomych. To Pan to podtrzymywał, codziennym trudem tłumaczył najróżniejsze kwestie, zachęcał i ponaglał. Dzisiaj wiemy, że nie bylibyśmy tym, czym jesteśmy, bez Pana pomocy. To procentuje.

  Podam przykład. Dzisiaj podczas spektaklu wyszedłem na chwilę z kościoła garnizonowego w Katowicach. Byłem świadkiem wspaniałej sceny. Matka zabrała trójkę swoich dzieci przed pomnik katyński. Dla nich była to atrakcja, zobaczyli kwiaty, znicze, mama robiła im zdjęcia. Moim zdaniem wykonała tym samym więcej pracy niż ja włączaniem się w obchody 75 rocznicy zbrodni katyńskiej. Pokazała dzieciom historię przez przeżywanie, a nie tylko uczenie się o niej w ławkach szkolnych. Ta trójka rodzeństwa będzie pamiętała.

  My jesteśmy jak te troje dzieci, które zabrał Pan w niesamowitą podróż. Podróż po meandrach wiary, teologii, politologii i nauce o cywilizacji oraz historii. Tak samo żywo przeżywaliśmy wydarzenia w Polsce pokazywane i komentowane przez Pana. Dziś jesteśmy innymi ludźmi, dużo lepiej ukształtowanymi, posiadającymi odpowiednią wiedzę i zaopatrzonymi w doświadczenie.

  W przyszłości Pana dawno nie będzie na tym świecie, a Pana dzieło będzie dalej przynosiło dobre owoce. I o to chodzi. Gajówka jest bastionem, który broni nas przed zalewem ścieków najróżniejszych kanalii. Bardzo bym chciał zainspirować w swoim życiu chociaż dziesiątą część tych wszystkich ludzi, których Pan zdołał oświecić.

  To i tak byłoby nadto wobec naszej marnej egzystencji.

  Jest Pan wielki, Panie Gajowy.

 44. Siggi said

  Z jakiegoś forum wpis:………….

  Nie wiem na ile to prawda, ale podobno do tego „tranzytu” przez Polskę zostali wytypowani ci z członków „Nocnych wilków”, którzy oprócz rosyjskiego mają też obywatelstwa jakichś krajów unijnych, głównie Austrii… Jeśli tak, to państwo polskie zbłaźni się po całości, bo po całej narodowej debacie i nagonce, a w końcu decyzji na szczeblu rządowym o niewpuszczeniu, Straży Granicznej nie pozostanie nic innego jak grzecznie zasalutować przejeżdżającym motocyklom i ich właścicielom z paszportami unijnymi.
  xxx
  Kabaret,jaja,komedia,farsa itd.itp.

 45. Trak said

  Komedia Barei w naturalnym wydaniu. Czy ja śnię?
  Aby nie burzyć nastroju, ograniczę się do stwierdzenia -„Słuszną linię ma nasza władza”

 46. wanderer said

  ad45.
  Panie Trak, mysle ze nawet Barei zrzedlaby mina jakby zderzyl sie z obecna polska rzeczywistoscia. Bo tu juz nie ma sie z czego smiac.

 47. Siggi said

  Ja tu tylko transmituję.Wpis z forum:

  ~Fred’ :
  Podobno pomiędzy „Wilkami” a wielkimi stacjami telewizyjnymi trwają rozmowy dotyczące filmowania przejazdu tych „Wilków” przez Polskę. Szykuje się jedna z ostatnich wpadek wizerunkowych tego rządu. Jedna z ostatnich, bo naprawdę ostatnią wpadką będą przegrane wybory.
  Nawiasem mówiąc, to nie wiadomo co tych w Warszawie napadło? Czy naprawdę nie ma tam nikogo kumatego, kto potrafiłby ten durnowaty pomysł z zakazem wjazdu wyperswadować?
  Jak słyszałem, to część rosyjskich motocykli jest już w Polsce. Wkrótce dojadą pozostałe i ekipa na miejscu ustalonej zbiórki stawi się w komplecie. I w towarzystwie kamer ruszą… Będzie się działo! zwiń
  xxx
  Kto z f-my Gajówka ma tam niedaleko ,to niech jedzie zobaczyć i czekamy na relację.To historyczna (…nie mylić histeryczna) chwila.Mnie tam nie ma,ale do Wrocławia(mam najbliżej) bym zaraz pojechał by pozdrowić ciepło.

 48. Piotr_36 said

  Trzeba te żydowskie parchy (ze sraczożonkilem) po prostu przegonić z naszego kraju. Obeszły nas jak zaraza. Jeszcze ta chołota z Afryki, co będzie na naszej krwawicy żerować. Po prostu będzie trzeba jakieś oddziały paramilitarne zacząć formować, bo będzie strach wyjść na ulicę. Najgorsze że nie ma z kim. Ze mną w pracy nie pracują chłopy, wręcz cioty, zniweiściałe geje, po prostu bez jaj … Albo zrobimy wspólne zamówienie na kałachy od Putina.

 49. Joannus said

  Ad 43

  ”Jest Pan wielki, Panie Gajowy”

  Tak jest Panie Biscoter.

  Nieraz zastanawiam się nad potrzebą dokonania pewnego przełożenia, dodam ozdrowieńczego dla naszych Rodaków.
  Trzeba wreszcie przeważyć szalę szerzonego gloryfikowania i kultu
  ofiar naszych wrogów, na korzyść ludzi naprawdę wielkich swoją pracą, ofiarą, zaangażowaniem dla prawdy i dobra ogólnego, a i wzorem postępowania dla Narodu.
  Do takich zaliczam Pana Gajowego i Jego dzieło. Gajówka to jedyna strona godna poświęcenia czasu, odtrutka na serwowany gnój, dająca wartościowy zasób wiedzy, i co ważne z cennymi i trafnymi zwięzłym
  odniesieniami ”wstawkami” Gospodarza.

  Nie zapominajmy zatem wyrażając pochwałę o wdzięczności wyrażanej w modlitwach w intencji Szanownego Gospodarza i Jego Rodziny.

 50. Boydar said

  Tym razem nie w temacie

  http://pomagam.wwf.pl/wilk/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=adopcje&gclid=CPr9lrTokMUCFWgOwwod2WYA6g

  Tylko 850 osobników w Polsce, malutko. Gdyby przy jakiejś okazji udało by się je bardziej rozmnożyć … Polska stała by się eko-logiczniejsza. Jak sugeruje tytuł, można też adoptować, nawet na prezent.

 51. Pokręć said

  Moim zdaniem, to Angela za nic w życiu nie chce „Nocnych Wilków” wpuścić do Niemiec. No i wymyśliła, że zadzwoni do Warszawy i wyda odpowiednie dyspozycje. I wtedy awantura graniczna przeniesie się na granicę polską i całe odium spadnie na Polskę stosunki z Rosją będzie miała spieprzone – Polska. Niemcy natomiast są w sytuacji super – komfortowej. Mają robioną laskę i jeszcze im za to głupie Polaczki płacą.

 52. Ad. 40

  „To tak kurewsko boli, że wszystko – absolutnie wszystko – co w Polsce było dobre, polskie, nasze, jest brutalnie niszczone przez kreatury, na których nie mogę znaleźć wystarczająco wulgarnych i pogardliwych określeń.”

  – A być może byłoby inaczej, gdyby w swoim czasie generałowie Rozwadowski, Zagórski i paru innych rozsiekali szablami PPS-owskich skurwysynów…

 53. Ad. 48

  ” Jeszcze ta chołota z Afryki, co będzie na naszej krwawicy żerować. Po prostu będzie trzeba jakieś oddziały paramilitarne zacząć formować, bo będzie strach wyjść na ulicę.:”

  – NIE. To ONI mają się bać wyjść na ulicę…

 54. Boydar said

  „… To ONI mają się bać wyjść na ulicę …” (52)

  To jest wersja soft, która niczego nie zmienia na dłuższą metę.
  Ich ma tutaj NIE BYĆ

  PS. nie jestem żadnym p…nym rasistą ! Jak będą u siebie a daleko ode mnie, mogę im wysłać śpiwór, koc i wodę mineralną.

 55. sredni said

  Panie Gajowy tu do Pana nawet zaglądają i powołują się dziennikarze Telewizji publicznej .
  A ja b.dziękuję i życzę aby dalej Pan kontynuował to dzieło.

 56. Re 55: Podzielam wizję (hipotezę) p. Pokręcia. Cieszę się również, że kilku dyskutantów (m.in. Biscoter, Joannus, Rosomak, Joasia) poprawiło p. Gajowemu humor. Chyba (z pewnością nawet) mają rację: to bardzo ciężka orka po zachwaszczonym, załadowanym kąkolem na maksa ugorze, ale pomalutku, kroczek po kroczku, Gajówka odzyskuje dla świadomej polskości (i także integralnego katolicyzmu) wcale pokaźną grupę ludzi – dodajmy tych spośród narodowo jeszcze niewykorzenionych i zdolnych do samodzielnego myślenia, również i do ewolucji, gdy trzeba i jest konieczność, własnych poglądów, a nie pospolitego pospólstwa (w najgorszym tego słowa znaczeniu). To jest naprawdę duża rzecz!

 57. parva said

  30 facetów na motorach powodem kompletnego schodzenia z uma ,następny tego przykład:

 58. Wywiad z Aleksandrem Załdostanow Prezydentem "nocnych Wilków" w Rosyjskiej TV said

  Tych motocyklistów „Nocnych Wilków” z Rosji jest tylko 30-u którym w „polskiej” ambasadzie w Moskwie już dawno wydano wizy wjazdowe do Polski.

  Wizy NIE wydano TYLKO Aleksanderowi Załdostanowi – Prezydentowi „Nocnych Wilków” NIE uzasdniając POWODU NIE wydania tej wizy do Polski, co jest aktem AWANTURNICTWA politycznego.

  Niemiecki i Czeski MSZ wydał wizy wjazdowe WSZYSTKIM motocyklistom z Rosji, a w tym też Aleksanderowi Załdostanowi prezydentowi „Nocnych Wilków”.

  Anty-polskie ŻYDOSKIE media grasujące w III RP szczują polskie społeczeństwo na Rosje i robią dosłownie wszystko co możliwe, aby KONFLIKTOWAĆ Polaków z Ruskimi na ZAMÓWIENIA żydoskich ludobójców rządzących w Waszyngtonie i żydo-masonów z Brukseli oraz Berlina.

  SQURRWYSYŃSKA anty-polska „warszawka” PO-PiS-PSL-SLD tych WASALI schetyny, tego GŁUPKA komorowskiego, kopacz, dudy, banderowca kaczyńskiego realizujących ZAMÓWIENIA kolonialistów z żydo-waszynktonu i żydo-masonów z Brukseli napuszczają polskie społeczeństwo na Ruskich, abyśmy sobie na wzajem skakli do oczu.

  My Polacy MUSIMY tą anty-polską bandę SITWĘ KOPRADORSKĄ „PO-PiS-PSL-SLD” koniecznie OBALIĆ apsolutnie NIE głosując na nich w najbliższych wyborach i pilnowc, aby ich ZNOWÓŻ NIE sfałszowali.

  Polskie społczeństwo w Polsce i 25-milionowa Polonia Światowa są PRZECIWNE temu politycznemu AWANTURNISTWU tego obecnego tzw. „rządu warszawskiego” gdyż on NIE jest polskim lecz ANTY-polskim, których miejsce jest dla nich w WĘŹIENIACH za prowadzenie SABOTAŻU przeciwko Polakom, a w tym złodzejstwa na wielką skale oraz morderstwa polityczne.

  12-y Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego, na który przybyło 30 TYSIECY polskich motocyklistów z CAŁEJ Polski na Jasną Góre do Częstochowy w niedzielę, 19 kwietnia 2015 uczestnicząc w pielgrzymce, chcą w ten sposób rozpocząć sezon motocyklowy na polskich drogach, i modlić się o bezpieczną jazdę też wydali aklamację:

  „Polscy motocykliści są solidarni z ‚Nocnymi Wilkami’ i NIE dopuścimy do żadnych awantur, zapewniamy im bezpieczny przejazd i gościnność”

  Na Jasnej Górze w czasie Mszy Świętej przywódca polskich motocyklistów, wielki polski PATRIOTA , wielki AUTORYTET moralny Wiktor Węgrzyn, komandor Motocyklowych Zlotuów Gwiaździstych wygłosił następujące orędzie :

  http://wirtualnapolonia.com/2015/04/20/polscy-motocyklisci-solidarni-z-nocnymi-wilkami-nie-dopuscimy-do-zadnych-awantur-zapewniamy-im-bezpieczny-przejazd-i-goscinnosc/

  „My polscy motocykliści zebrani na 12. Zlocie Motocyklowym Jasna Góra 2015 im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego potwierdzamy naszą solidarność ze wszystkimi motocyklistami świata, zapewniamy na terytorium Polski bezpieczeństwo i gościnność.

  Dziś, kiedy funkcjonariusze gazet i telewizji polskojęzycznych, posługując się kłamstwem, realizując antypolskie cele, rozpętali nieznaną dotychczas w polskiej tradycji, polskiej kulturze nagonkę na naszych gości, motocyklistów rosyjskich, zachęcając wręcz do fizycznej wobec nich przemocy, oświadczamy: motocykliści rosyjscy przez Polskę przejadą bezpiecznie.

  Nie dopuścimy do żadnych awantur, zapewniamy im bezpieczny przejazd i gościnność, taką jak oni nam od 14 lat zapewniają, motocyklistom Rajdu Katyńskiego i wszystkim naszym wyprawom na Wschód.
  Rajd rosyjskich motocyklistów z Moskwy do Berlina w 70. rocznicę ich zwycięstwa nad Niemcami, odwiedzający pola bitewne i cmentarze dziadów, ma takie samo znaczenie dla Rosjan, jak Motocyklowy Rajd Katyński dla Polaków.

  WITAMY was rosyjscy motocykliści na polskiej ziemi, spotykamy się w dniu 27 kwietnia o godz. 9.00 czasu polskiego na przejściu granicznym Brześć-Terespol. Bardzo proszę, kto jest za tym, żeby tę rezolucję przyjąć, wciskamy sygnały” – i słychać było tysiące motocyklowych klaksonów.

  Tak też myślałem, dziękuję kochani, tak uważam, bojkot, atak na rosyjskich motocyklistów, jest WBREW naszej kulturze, jest wbrew naszym obyczajom polskim.

  Czy są głosy przeciwne, czy są motocykliści, którzy się nie godzą z tą rezolucją?

  Rezolucja została przyjęta przez aklamację, jednogłośnie. Jeszcze raz dziękuję z całego serca i przypominam 27 kwietnia 2015 roku, to jest poniedziałek, godz. 9.00 rano spotykamy się na granicy w Brześciu do Terespola.

  Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, potem pojedziemy z nimi przez Polskę, kto będzie mógł na różnych odcinkach, ale zależy mi bardzo, żeby tam w Brześciu było nas jak najwięcej. Dziękuję i do zobaczenia” – zakończył Wiktor Węgrzyn

  «Ночные волки»: Мы едем разрушать русофобские мифы

  Байкер Хирург рассказал, что мотопробег «на Берлин» стартует вне зависимости от усилий европейской пропаганды, но, возможно, без него.

  http://lifenews.ru/news/153054

 59. Mało jest ludzi takich trochę innych. Takich, którzy dają coś z siebie, nie oczekując nic w zamian. Maruchę dyplomowanego i habilitowanego znam z internetu gdzieś od 1996.

  Patrzę teraz na studentów. Z jednej strony – bardzo normalni młodzi ludzie. Aż chce się każdego/każdą przytulić. Po prostu żyją. W swoim świecie. Ale inwencji, pomyślenia szerszego, to im brak. To nie jest ich wina. Też nawet i nie całkiem nasza. Moje życie osobiste bardzo poj**bane, ale ono takie nie dlatego, że nie chciałem lepiej.

  Patrzę, jak funkcjonuje uniwersytet, miejsce gdzie mnie los rzucił. Zasady są, jak widzę to, dość nieprzychylne. W istocie talmudyczne. Ale ludzie są tymi zasadami przesiąknięci.

  Trzeba dawać sobą dobry przykład. Nie zawsze można, bo słabi jesteśmy, za każdym zaś rogiem życia czeka szatan. Ale przykłady dobre pamięta się. Przecie znamy jeden dobry przykład.

 60. Marucha said

  Re 59:
  Wie Pan, co jest dla mnie swoistym podziękowaniem za robotę?
  Pełne wściekłości, napisane topornym językiem bluzgi jakie otrzymuję poza ścianami gajówki.

  A tak w ogóle, drodzy gajówkowicze, jeśli macie mi czego życzyć, to zdrowia, energii i końskich nerwów.

 61. Boydar said

  Takie malutkie faux pas, musimy mieć szerszy horyzont.

  http://wpolityce.pl/polityka/239474-komitet-wyborczy-grzegorza-brauna-apel-do-mediow-o-rzetelne-relacjonowanie-kampanii-prezydenckiej

 62. Niechaj Panu sił starcza, Marucha. Następcy chyba pan nie znajdzie.

  Być może kiedyś spotkamy się po drugiej stronie, w inny sposób. Będziemy powoli sączyć piwo i rozmawiać przez całe popołudnie, wieczór i noc.

 63. Marucha said

  Re 62:
  Chciałbym, żeby po śmierci dobry Bóg pozwolił mi zamieszkać w chatce na odludziu w górach. Blisko źródełka.
  Postawiłbym tam drewnianą kapliczkę.
  Ja ze swoją niewyparzoną mordą nie pasuję do aniołów ani świętych.
  Wolałbym chwalić Boga z daleka, cicho…

 64. Jan said

  Warszawiacy powinni gremialnie odpowiedzieć na apel komandora Wiktora Węgrzyna i stawić się w poniedziałek na pl.Zwycięstwa (przemianowanego na Piłsudskiego) by powitać grupę rosyjskich motocyklistów.

 65. akej said

  @ 63
  Jestem gleboko przekonany, ze te „niewyparzona morde” Bog i swieci doskonale zrozumia i zadnych ceregieli Panu nie beda robic. Gorzej jest z niedoskonalymi ludzmi. Dlatego
  prosze o powsciagliwosc gdyz niepotrzebnie moze ona niektorych, chociaz dobrze myslacych ale przewrazliwionych ludzi, zrazac – a tak nie powinno byc. Zycze duzo zdrowia Panu, a Panskiej stronie bardzo, bardzo wielu lat owocnej pracy. Pozdrawiam.

 66. EKO-LAS said

  Czy to aby Szanowny Pan Marucha epitafium jakoweś, sobie już by szykować raczył? 😮

 67. zolnierz said

  Nie tylko do motocyklistów SLOWIANSKICH z roznymi paszportami :
  UWAZAJCIE !
  Szykuje się powazna prowokacja na granicy wjazdu do Polski !!!
  Mimo,ze będziecie posiadac wizy wjazdowe do Polski (i nie tylko) ,to na granicy (wzorem praktyk amerykańskich a faktycznie żydowskich )możecie zostać nie wpuszczeni do POLSKI ( doświadczono,masz wize do USA a nie jeden/jedna został cofnięty z granicy).

  I teraz STRATEDZY ROZWAZCIE CO CZYNIC po obu stronach granicy – to bardzo ważne !
  Jednych wpuszcza innych nie – co uczynicie.
  Po stronie polskiej motocykliści – będą wśród was PROWOKATORZY i to tacy co będą posuiadac przy sobie wszelka bron – NIE DAJCIE SIE SPROWOKOWAC !

 68. zolnierz said

  ZOLNIERZE w stanie czynnym dawnej WOP a obecnie przemianowanej STRAZY GRANICZNEJ !
  DO WAS PROSBA :
  Niezaleznie na regulaminy,przepisy , ostanie wytyczne i instrukcje –
  BADZCIE POLAKAMI !!!
  Wiem ,jak Wam dobierano szeregi i zmiany na sluzbie,tym bardziej teraz jesteście pod naciskiem przelozonych,wiec NIE ZAPOMNIJCIE O POLSKICH DUSZACH,byc może „poczernionych klinem czasu” !

  POLSKA TO NAS POLAKOW OJCZYZNA !!!
  Licze na Was .

  zolnierz zawodowy w st.spoczynku

 69. Eliza said

  @67 Ten tekst trzeba wysłać do Moskwy. Może dochodzić do zdarzeń fałszywej flagi.

 70. Kazek said

  RE: 57 na tej republice to poważnie chorzy psychopaci broń nas Panie Boże od takich ekspertów .

  Ku… a ten sposób myślenia, gadania to jest katastrofa, . co można zrobić? Kiedyś te srodowiska uważałem z apatriotyczne.
  Nocne wilki to według nich organizacja terrorystyczna.

 71. Siggi said

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ruszyl-rajd-nocnych-wilkow-jednak-przejada-przez-polske,536735.html

  Szkoda,że mam daleko.bo bym uruchomił moją WFM-emke125, rocz.1964 i jazda na Berlin.

 72. Mam tylko rower, z dętką w przednim kole mięką. Gdyby ktoś z nich zachciał odpocząć, to zapraszam na wieś pod Rzeszowem.

 73. Siggi said

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,17484592,kat,1342,title,Nocne-Wilki-z-Kaliningradu-w-Polsce,galeria.html

 74. Marek said

  ad 22
  Panie Przeclaw, w filmiku siedząc obok Węgrzyna, Braun określa system polityczny i władzę Putina, jako reżim. I tu pier…li jak zasmarkamy ćpun.

 75. Marek said

  minuta 13-15

 76. Braun jest do przyjęcia. P**rdoli nieźle. Ale on jest bez znaczenia. Wogóle. Pójde sikać…

  Podnośmy potencjał… ręka w ruch… uh.. ;(

 77. Kar said

  re.76/ZK

  –jest 20:40 i juz dosc szaro, a ja slucham ptaka, ktory za oknem pieknie wciaz nadaje..on ma wszystko gleboko w d… Braunow i innych cwaniakow z banka w nosie..takiemu to dobrze

 78. jowram said

  Bo nasza Gajówka jest niczym ciepły, przyjazny, wielki stóg siana, w którym wspólnie grasują myszki z kotami.

 79. Jak się ma za mało energii, to dobrze jest zacząć od tego:

  Tylko przypadkiem ma to związek z wpisami pana Gajowego. 🙂

 80. Siggi said

  https://forumemjot.wordpress.com/2015/04/24/nocne-wilki-plan-przejazdu-przez-polske/#more-38925

  „Nocne Wilki” – Plan przejazdu przez Polskę – APEL!!!

  Opublikowano 24/04/2015 by emjot
  Dobrych ludzi proszę o przekazanie wiadomości dalej.
  https://forumemjot.files.wordpress.com/2015/04/safe_image-php-1.jpg?w=639&h=333

 81. Boydar said

  „… Pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć w kontekście zaistniałej sytuacji, to fakt, że zostały tym samym pogwałcone wszelkie możliwe zasady demokracji. Akurat w przypadku Polski nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, bowiem Polska nie wie, co to jest demokracja, a przytaczanie niegdysiejszych uwarunkowań panujących w naszym kraju, to czysty debilizm…”

  http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/121714,jak-glupiec-chcial-wilka-pocalowac

  Ostatnie zdanie notki Jinksa „… Bartoszewski nic się nie pomylił w opinii o Polakach, za co niech mu ziemia lekką będzie …” przypomina mi żywcem retoryczne pytanie pijaka w autobusie – „no i co się gapisz, obrzygańcu” i budzi mój sprzeciw.

 82. 15vagabunda said

  W związku z wjazdem Nocnych Wilków do Polski pojawiła się szansa swobodniejszego pisania na forach. Parch dziennikarstwa polskojęzycznego udał się w krzaki na trasę przejazdy Nocnych Wilków.

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-braniewo-delegacja-nocnych-wilkow-uczcila-pamiec-czerwonoarm,nId,1722925
  http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/braniewo-nocne-wilki-na-uroczystosciach-zakonczenia-ii-wojny-swiatowej/6gwxt7
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Motocyklisci-z-Rosji-w-Braniewie-Delegacja-klubu-Nocne-Wilki,wid,17484449,wiadomosc.html?ticaid=114c1b&_ticrsn=5
  http://www.fakt.pl/polityka/nocne-wilki-ruszyly-w-droge-nocne-wilki-jada-do-polski,artykuly,540888.html
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/488842,nocne-wilki-juz-w-polsce-byli-w-braniewie-na-cmentarzu-zolnierzy-radzieckich.html

 83. Jack Ravenno said

  @60 MARUCHA – rzeczywiście panie Gajowy – przede wszystkim ZDROWIA aby zawsze było – wtedy i resztę da się ogarnąć bo i energia będzie i nerwy w porządku. Poza tym – człowieku – ciągnij ten wóz…Kto inny to zrobi?

  Z Bogiem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: