Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Marucha o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  amexpo o Odszkodowanie za “Ognia”
  aro o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Antares o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (42 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  ella o Wszyscy pochodzimy ze wsi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily. o Kobieta aresztowana za brak ma…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Pedagogika wstydu

Posted by Marucha w dniu 2015-04-26 (Niedziela)

Wypowiedź dyrektora FBI Jakuba Coneya, w której oskarżył Polaków o udzielanie złym nazistom pomocy w holokaustowaniu Żydów, wywołała burzę w szklance wody. Wszyscy, oczywiście z panem prezydentem Komorowskim na czele, byli strasznie oburzeni.

Ostatni raz takie powszechne oburzenie zapanowało w naszym nieszczęśliwym kraju w związku z „niegramatycznym tangiem” pod tytułem „Przeleć mnie”. Jak głosiły słowa piosenki – „wszyscy uczeni byli tangiem oburzeni, kazali zmienić wszystkie słowa wszystkich tang”. To początkowe oburzenie wkrótce potem opadło, gdy okazało się, że nie chodzi o żadne ekscesy, a przelecianym pragnie być „świat daleki”. Słowem – wszystko skończyło się jak należy, to znaczy – wesołym oberkiem.

W przypadku wypowiedzi dyrektora Coneya burza w szklance wody była znacznie większa, więc oburzyli się nie tylko „uczeni” ze sławnym „profesorem” Władysławem Bartoszewskim, ale również, a może przede wszystkim – Umiłowani Przywódcy, na czele z panem prezydentem Komorowskim, który najwyraźniej zapomniał, że 10 lipca 2011 roku wysłał do uczestników uroczystości w Jedwabnem list zawierający słynne zdanie, że „naród polski” powinien uświadomić sobie, że był również „sprawcą”. Oczywiście sprawcą zbrodni II wojny światowej.

Jeśli takie rzeczy wypisuje w listach prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, zażywający w dodatku reputacji historyka, to cóż ma myśleć, a zwłaszcza – cóż ma mówić dyrektor FBI? Toteż nic dziwnego, że nie tylko swojej opinii nie odwołał, ale ją w całej rozciągłości podtrzymał. Podtrzymał – chociaż skrytykowany został przez Amerykański Komitet Żydowski, a także – przez samego pana doktora Szewach Weissa, byłego ambasadora Izraela w Warszawie, który nawet wysunął pomysł odwołania dyrektora Coneya z zajmowanego stanowiska.

Warto w związku z tym zwrócić uwagę właśnie na stanowisko, jakie pan Jakub Coney zajmuje. Jest dyrektorem FBI, a więc jednej z dwóch formacji amerykańskiej razwiedki i z tego tytułu coś tam przecież musi wiedzieć. Na przykład – że rząd Stanów Zjednoczonych nieustannie wywiera na Polskę naciski, by ta jak najszybciej zadośćuczyniła żydowskim roszczeniom majątkowym, szacowanym na 60, a może nawet 65 miliardów dolarów.

Dyrektor Coney musi też wiedzieć, że jednym z elementów tego nieustającego nacisku jest tzw. „pedagogika wstydu”, której Polacy poddawani są co najmniej od roku 1990, kiedy to żydowskie organizacje przemysłu holokaustu wysunęły przeciwko „narodowi polskiemu” dziwaczny zarzut, że w obliczu holokaustu zachował się „biernie”. Zarzut dziwaczny, bo oskarżyciele nie wskazywali, co właściwie naród polski miałby zrobić ponadto co zrobił, by nie zasłużyć na taką recenzję.

Potem, w ramach zapowiedzianej przez ówczesnego sekretarza Światowego Kongresu Żydów Izraela Singera operacji „upokarzania Polski na arenie międzynarodowej”, nastąpiła eskalacja tych oskarżeń; w roku 2001, podczas uroczystości w Jedwabnem, „naród Polski” został oskarżony o „współudział”, a 10 lat później – o „sprawstwo” samodzielne.

Uprzejmie uważam, że FBI nie mogło o tym wszystkim nie wiedzieć tym bardziej, że agenci tej organizacji, podobnie jak agenci CIA, w „pedagogice wstydu” prawdopodobnie bezpośrednio lub pośrednio uczestniczą – na przykład nakręcając odpowiednio swoich konfidentów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Polsce.

Zatem jeśli nawet Amerykański Komitet Żydowski dzisiaj protestuje, a pan doktor Weiss domaga się nawet dymisji, to dyrektor Coney najprawdopodobniej wie, że to tylko takie przekomarzania, bo skoro Amerykański Komitet Żydowski i pan doktor Weiss żydowskie roszczenia majątkowe wobec Polski popierają, to muszą też godzić się na operację rozmiękczania polskiego oporu właśnie „pedagogiką wstydu”, w której oskarżenia Polaków o zbrodnie II wojny światowej pełnią ważną funkcję.

Jeśli zatem oficjalnie protestują, to nie jest wykluczone, że w ukryciu zacierają ręce, iż w „pedagogice wstydu” wziął udział taki ważny dygnitarz. A ponieważ niegrzecznie byłoby zakładać, że FBI nie wie o sprawach, które dzieją się w ukryciu, zatem prawdopodobnie wie i o tym zacieraniu rączek. W takim razie dlaczego dyrektor Jakub Coney miałby się przejmować protestami nawet żydowskimi, a tym bardziej – polskimi?

Protestami polskimi może by się przejmował, gdyby na przykład pociągałyby za sobą ryzyko utraty polskich głosów dla jakiegoś kandydata w wyborach. Na razie jednak takiego ryzyka nie ma, bo na skutek braku polskiego lobby politycznego w USA, tamtejsi polityczni ambicjonerzy uzyskują polskie głosy za darmo, a nawet za mniej, niż darmo, bo uzyskują je nawet wtedy, gdy uczestniczą w antypolskiej „pedagogice wstydu”.

Zatem jeśli nie musi się przejmować protestami polskimi w USA, to tym bardziej – protestami polskim w Polsce – bo cóż Polacy w Polsce mogą mu zrobić? Oto pan Andrzej Duda odgraża się, że „pozwałby” dyrektora Coneya za jego wypowiedź. „Pozwałby” go – ale go nie pozywa. Niechby tylko spróbował, to zaraz by mu przypomniano, skąd wyrastają mu nogi. „Kiedy Padyszachowi wiozą zboże, kapitan nie troszczy się, jakie wygody mają myszy na statku”, a w tej sytuacji ani żadnych przeprosin, ani żadnego „pozywania” nie będzie.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Gdyby Polska była państwem poważnym, znalazłyby się środki nacisku nawet na USRael…
Admin

Komentarze 33 do “Pedagogika wstydu”

 1. hawo said

  Wystarczy wprowadzić na przykład wizy dla yankeeboys … co za problem…

 2. RomanK said

  Panie Havo…po co Amerykanom wizy??? jak ktory muysi to pojedzie i dostanie wize i za nia zaplaci. Amerykanie do Polski nie jezdza..jezdza Polacy. i Zydzi..czasami sie trafi, jakis Amerykanin z polskimi korzeniami.

 3. hawo said

  ad. 2

  1. Od czegoś trzeba zacząć…
  2. Tak wiem.. .Hamerykanie czują sie tutaj ( w Polsce) równie dobrze co u siebie
  3 Trzeba w końcu skończyc z tym mitem zachodu i mentalnością parobka , ale to punkt pierwszy

  Lista jest długa.

 4. Marucha said

  1. Wizy dla Amerykanów nie pochodzenia polskiego.
  2. Nacjonalizacja żydoamerykańskich banków i przedsiębiorstw
  3. Wypieprzenie żołnierzy usraelskich z Polski.
  4. Wypierdolenie ambasadora.

  I wreszcie – ścisły sojusz z Rosja

 5. RomanK said

  25 październik 1998 Dallas Texas

  Pan dr Marian Krzaklewski-
  Przewodniczący NSZZ”Solidarność” i AWS
  Pan prof. Jerzy Buzek-
  Premier Rządu RP

  Szanowni Panowie!

  Zwracam się do Was, liderów tego- co zostało że ” Solidarności”, czując się nadal związany z owym „Wspaniałym Ruchem” i zdając sobie doskonale sprawę z tego- że mój głos wyraża odczucia co najmniej 9mln członków -tych „pierwszej” Solidarności, którzy dzisiaj….. znów stanowią ową milcząca większość.
  Obydwaj Panowie zostaliście wyniesieni na najwyższe stanowiska dzięki poparciu Narodu Polskiego, który wielokrotnie oszukany, jeszcze raz chciał wierzyć, że nie zawiedziecie jego zaufania. Oczywiście obiecywaliście Panowie spełnić te oczekiwania i dążyć do realizacji celu naszej Solidarności, czyli zaprowadzenia w Polsce ustroju sprawiedliwości społecznej, uczciwości i równych szans dla każdego obywatela oraz społecznego pokoju.
  Te oczekiwania nigdy nie były i nie są dzisiaj żadna fanaberia, lecz minimum niezbędnym do egzystencji państwa narodowego, zabezpieczającego ” Nasz- specyficznie polski- sposób życia” .
  -życia- zakorzenionego głęboko w naszej przebogatej historii,
  -życia – i jego przekazania z wychowaniem następnych pokoleń zgodnie z naszą, piękna, polska tradycja i kultura,
  – życia- wyznając religie ojców naszych,
  -życia – posługując się naszym, polskim językiem,
  -życia- utrzymując się z owoców naszej, pięknej, polskiej ziemi,
  -życia – z pracy naszych- polskich rak, prowadząc naszą- polska gospodarkę
  służącej przede wszystkim naszym- polskim potrzebom.
  Bo przecież nic innego, a tylko ten nasz, własny, „polski sposób życia”, wyróżnia nas spośród RODZINY innych narodów i czyni Polakami.
  To coś, co jest tak niezmiernie ważne dla Polaków zamieszkujących terytorium Polski, jest tak samo -a może nawet ważniejsze- dla prawie tak samo licznej – polskiej diaspory. Polonii, której istnienie jest najlepszym dowodem, jak szkodliwy jest i do jakich tragedii prowadzi- brak istnienia warunków do narodowego istnienia w Kraju.
  Jest to problem o największej wadze dla przyszłości Polski, dla jej fizycznej, suwerennej egzystencji! I nie jest to niestety żadne dramatyzowanie.
  Przypominam Panom fakt, że w przeciągu ostatniego dwudziestolecia, Polska poniosła straty ludnościowe, porównywalne tylko do strat wynikłych z najbardziej tragicznych katastrof naszego narodu.
  Straty te są tym dotkliwsze, że nastąpiły w czasie pokoju. Bez żadnego konfliktu militarnego, bez żadnego kataklizmu spowodowanego siłami przyrody. Jest to i pozostanie już na zawsze faktem, że tylko i wyłącznie głupotą i pycha, niepohamowana chciwość, cynizm i chamstwo rządzącej kasty, spowodowała sytuację, że czując się kompletnie niepotrzebnym, wyalienowanym w swojej własnej Ojczyźnie i nie mając żadnej nadzieji na poprawę swojej sytuacji- Polskę opuściło udając się na stała emigracje ponad 1 milion 300tys Polaków.
  Dane o owym Exodus -” Wyjściu Polaków z Polski” są nadal wstydliwie ukrywane pomimo, że nie przyznajecie się Panowie do żadnego związku z poprzednim komunistycznym reżimem. Nie muszę dodawać, że znakomita większość owej emigracji to byli i są ludzie młodzi i bardzo młodzi, którzy zasilili ekonomię krajów osiedlenia. Ludzie w znakomitej większości dobrze wykształceni i przygotowani zawodowo, świadczy o tym ich pozycja zawodowo społeczną w nowych krajach, nieporównywalna do żadnych innych poprzednich fal emigracyjnych.
  W ostatnich tygodniach i miesiącach daje się zauważyć, niepokojące zjawisko, alienacji coraz szerszych kręgów społecznych, które znowu zakończy się następna fala masowej emigracji z Polski, pomimo wprowadzenia ogromnie restrykcyjnych zabezpieczeń emigracyjnych w tradycyjnych krajach osiedlenia, które to zjawisko- jak narazie – tylko opóźniają.
  Zaledwie ponad 30% frekwencja wyborczą potwierdza wyraźnie owo groźne zjawisko negacji i alienacji. Świadczy to, że nadzieji -jakie w was pokładali Polacy, niestety Panowie nie spełniacie- a w to, że je kiedykolwiek spełnicie, już nie wierzą.
  Zaoferowaliście i poparliście Panowie swoim autorytetem Ustawę Zasadniczą i Ordynacje Wyborczą, która Naród Polski z narodu gospodarza uczyniła drugorzędnym przedmiotem praw i obowiązków, a nie podmiotem. Przynależność bowiem do narodu polskiego w obliczu przywilejów, jakie nadaje Konstytucja wszelakim mniejszościom narodowym, czyni z Polaka, obywatela polskiego drugiej kategorii.( Vide- rezultaty wyborcze we Wrocławiu i Opolu)
  Bazujący na owej nieszczęsnej Konstytucji porządek prawny dokonuje sanacji niespotykanego w historii Polski złodziejstwa i grabieży narodowego majątku, a winnych owej zbrodni zamiast pociągnąć do odpowiedzialności karnej (!!!) nobilituje.
  Porządek polityczny pozbawił Naród Polski jego suwerennej, demokratycznej decyzji i odpowiedzialności za przyszłe swoje losy, a suwerenem w Polsce ustanawia egzekutywy organizacji partyjnych. Haniebny system proporcjonalnych wyborów, jak i progów wyborczych doprowadził do sytuacji, że proces wyborczy uchodzi w oczach konstytucjonalistów z krajów demokratycznych za ( tak! tak!!!) „parodię cyrku wyborczego(!)”.
  Restytuuje to w Polsce typowy xenooligarchiczny ustrój partyjnokratyczny, ograniczający jakikolwiek wpływ na decyzję polityczne do wąskich grup partyjnych elit. Tym samym, stawia znakomita większość narodu w sytuacji bezsilnych i niemych świadków wydarzeń, pozbawionych jakiejkolwiek możliwości aktywnego wpływu na ich bieg, a upragniony stan pokoju społecznego zastępuje stałe pogłębiającym się procesem społecznej frustracji, alienacji i negacji.
  Szczytem zwyrodnienia, ostatnim stadium rozkładu systemu komunistycznego, a zarazem najlepszym wymiernikiem jego idiotyzmu, był gigantyczny aparat biurokraty-czny państwa. Polip próżniaczy, a złośliwy zerujący na gospodarce narodowej i wiszący, jak kamień u szyji świata pracy.
  Po tzw. przełomie w wyniku działań „reformatorów” rzekomo wywodzących się że świata zorganizowanej pracy, ów aparat uległ podwojeniu w przeciągu zaledwie kilku lat. Przy czym apanaże owego aparatu wzrosły kilkakrotnie w porównaniu z czasami komunistycznymi…. Brzmi to, jak idiotyczny żart, wygląda- jak parodia groteski, lecz jest to niestety tragiczna, gorzka, polska, jak najbardziej rzeczywita – dzisiejszość..
  Eskalacja wytworzonej sytuacji przez waszych poprzedników, jak i wasze Panowie przyzwolenie i zjawisk takowych akceptacja, spowodowała natychmiastowe przemieszanie się struktur politycznych z nieformalnymi strukturami grup przestępczych i zorganizowanej zbrodni. Jest to „latynizowanie państwa”- czyli umacnianie na długie lata niezwykle groźnego i zabójczego dla bytu państwowego Polski – ustroju „zorganizowanej korupcji”!
  Panowie jesteście tego świadomi!!!
  Ów oligarchiczny partyjno-mafijny układ, przejął kontrolę nad całą gospodarka narodową i czyni wszystko, w kierunku usankcjonowania grabieży i uzyskania aktów własności chociażby do części ochłapów. W procesie owej kanibalizacji polskiej ekonomii zostaje zaprzepaszczony bezpowrotnie ogromny majątek wypracowany przez naród polski pod batem komunistów.
  Do owej uczty „ekonomicznych padlinożerców”, zaprasza się zorganizowane spekulacyjne, globalistyczne grupy kapitałowe. Grupy te posiadając ekspertyzę w zakresie przejmowania majątku, drogą niszczenia gospodarki, jak i dowodów i śladów owej zbrodni, świadczą „dobre usługi” miejscowym hienom ekonomicznym i za odpowiedna zapłata, dostarczają odpowiednich alibi, schowków na zagrabione kapitały, jak i w sytuacjach kryzysowych, bezpiecznych melin poza granicami Polski.
  W ciągu ostatnich lat polski produkt wysoko przetworzony z dużym wkładem myśli technicznej i rodzimej technologii, znikł że światowych rynków. Utratą tradycyjnych rynków broni, przemysłu maszynowego, maszyn i ciągników rolniczych, przemysłu okrętowego, jak i servisu inzynieryjno budowlanego- to utratą pracy w Polsce, to utratą źródeł godziwego utrzymania polskich rodzin. A to jest niczym innym, tylko po prostu zbrodnia przeciwko Polsce!!!
  Mówiąc wiele o waszej trosce o polska rodzina, jakoś zapominacie Panowie o tak ważnym czynniku.
  Wierząc w mit, że prywatyzacja jest panaceum na wszystkie problemy Polski, dopuszczacie Panowie do wyprzedania za bezcen w obce ręce najbardziej istotnych części narodowej gospodarki- zapominając, że w ten sposób pozbawiacie Naród Polski możliwości kierowania własnym losem.
  Dopuszczacie Panowie do niczym nie ograniczonego obrotu ziemia, w sytuacji istnienia kominów cenowych ziemi w Europie- niszcząc w tym samym czasie „sól polskiej ziemi”- Polskiego Chłopa. Pomaga w tym chętnie i nachalnie, z nienawistna gorliwością, sprzedajna kasta zawodowych propagandystów. Kasta, która zawłaszczyła publiczne, czy raczej państwowe środki masowego przekazu- na czele z najbardziej efektywnym narzędziem politycznej stymulacji PR i TV. Jej agentury specjalizują się w pseudofachowym bełkocie, powtarzając horrendalne bzdury o niewydolności polskiego chłopa. Słowem nie wspominając, że dokładnie w taki sam sposób, w diametralnie odmiennym układzie ekonomiczno socjalnym, ten sam kanibalizm monetarystów niszczy i likwiduje najbardziej wydajnego rolnika na świecie- niszczy amerykańskiego farmera.
  Prawda jest jedną- zmonopolizowana, oligarchiczna, światową mafia pośredników skupiająca w swoich rękach skup, jak i przemysł przetwórczy, utrzymuje ceny skupu zboża i żywca 30- 40% poniżej kosztów produkcji, niszcząc farmy( ceny zboża w 1947 roku były wyższe niż są w 1998)- kiedy w tym samym czasie głodują miliardy i umierają z głodu na świecie miliony ludzi.
  Panowie!
  Posługując się naukowymi tytułami, przyznając się do korzeni chrześcijańskich, przyjmujecie zarazem za dobra monetę tłumaczenia entropistow. Akceptujecie malthusianskie rozwiązania ekonomiczne, dokonujące zagłady gospodarki fizycznej, niszczenia warsztatów pracy. W imię interesów międzynarodowego kapitału spekulacyjnego i miejscowych oligarcho- kryminalnych korporacji niszczycie bazę ekonomiczna własnego Narodu.
  Za ową gorliwość i posłuszeństwo i specyficzny „progress inaczej”, światowe gremium skupione w IMF wyróżnia wysokimi nagrodami dwuch swoich funkcjonariuszy odpowiedzialnych za wzorowe wykonywanie ich poleceń w Polsce. Wypełniają je wzorowo, ponieważ w tym samym czasie- pełnia również funkcje organów Polskiego Rządu !!!!!
  Panowie!
  Statystyki ” progressu inaczej” owego procesu reform- mówią same za siebie:
  – przyrost naturalny w Polsce równy zeru
  – średnia długości życia w Polsce spadła poniżej wieku emerytalnego, – zachorowalność na tzw, choroby cywilizacyjne zajmuje czołowe miejsce w skali Europy,
  – co czwarte polskie dziecko przychodzi codziennie do szkoły głodne,
  – sierocińce przepełnione opuszczonymi dziećmi,
  – ulice miast zapełniają młodociane prostytutki,
  – rośnie narkomania, przemoc, samobójstwa, sektarianizm, etc, etx…
  Zaiste czołowi heraldowie kultury śmierci, zasłużona odebrali nagrodę…..
  Wprowadzane są obce naszej chrześcijańskiej kulturze wzorce zachowania, chyba tylko dla zmylenia nazywane- alternatywnymi…..
  Pozwalacie Panowie na dokonywanie zmiany paradigmu kulturowego Polski!!!
  Posiadając większość w Sejmie i poparcie Narodu pozwoliliście wodzić się na krótkiej smyczy koalicjantowi, który oprócz ogromnego mniemania o swej wyższości zarówno intelektualnej, jak i socjalnej- będącego być może wynikiem obciążeń genetycznych- nie posiada nic więcej, oprócz pełnej gęby pustych frazesów, pychy, lekceważenia partnerów i trzeba przyznać znakomitej zdolność nawiązywania tyle egzotycznych co i podejrzanych kontaktów.
  Posiadających tylko takie cechy zdegenerowanych marksistów, usadowiliście na najbardziej newralgicznycgh stanowiskach państwowych, powierzając ich widzimisię- (bo przecież na ich decyzję nie macie żadnego wpływu, w przeciwieństwie do agentur międzynarodowych i obcych) los 40 mln narodu????
  Działania tych właśnie ludzi, pod waszym patronatem, doprowadziły do wprowadzenia w życie tak ważnych rozwiązań, jak nowy podział administracyjny Kraju. To właśnie dzieło dzielnicowego rozbicia Polski, włącznie z ustrojem stołecznego miasta Warszawy stanowi przykład legislacyjnego brakoróbstwa i opóźnienia z wyraźnymi śladami debilizmu umysłowego jego autorów(!), bądź (???) rozmyślnego, jadowicie antypolskiego sabotażu!!
  Nowy wymiar podatkowy, polityka socjalno zdrowotna i mieszkaniowa, polityka finansowo kredytowa państwa polskiego prowadząca do fizycznego samounicestwienia narodowego etc. etc. etc…..
  Panowie!
  Litanię niefortunnych roztrzygniec można kontynuować, mnie chodzi natomiast o to- aby ten przeklęty ciąg zbrodniczych, antynarodowych, nieludzkich pociągnięć przerwać…… i to przerwać natychmiast!
  Jesteśmy świadkami niespotykanego w nowożytnej historii ludzkości załamania obecnego systemu finasowego w skali całego świata. Skutków owego załamania finasowego nikt nie może przewidzieć, gdyż nikt, nigdy i nigdzie – czegoś podobnego nie widział przedtem.
  Skoki na giełdach finansowych świata i straty sięgające 40- 60%, łączenia się banków, działania ratunkowe hedge funds etc, etc, to nic innego, jak widomy znak że cały system finansowy podlega coraz szybciej całkowitej dezintegracji, jednym słowem zdycha… i zdechnie. Patrzcie na Japonię, Koreę, Tajwan, Rosję, Brazylię, Mexico etc, etc…. na godna naśladowania Malayazje, która jedyna i pierwsza postąpiła tak, jak godny i suwerenny kraj- rządzony przez patriotów postąpić powinien. Stosowanie się bowiem do zaleceń światowych mącicieli i spekulantów, obrona ich wyimaginowanych zysków i niczym nie usprawiedliwionych lichwiarskich profitów od nieistniejących kapitałów, kosztem własnej fizycznej ekonomii, kosztem zdrowia i przyszłości własnych dzieci to – Panowie – zwyczajną głupotą!
  Dalsze niszczenie narodowej gospodarki i kanibalizacja warsztatów pracy w obliczu sytuacji, kiedy już wkrótce- może się okazać niezbędnym każde, nawet najprostsze narzędzie, każdy ziemniak, fasolka i każdy kłos zboża- jest Panowie niczym innym tylko zbrodnia popełniana przeciwko własnemu Narodowi.
  .
  Panowie!!!! Na Miłość Boską!!! ….co robicie …i komu służycie….

  Z poważaniem

  Roman Kafel

  Otrzymują: 1.Adresaci
  2. Jego Eminencją Prymas Polski
  3. Radio Maryja
  4. Tygodnik ” Naszą Polska”
  5. Prasa polonijna
  6. a/a

 6. Plausi said

  Wielka rola małego wiaterka w polityce

  „jednej z dwóch formacji amerykańskiej razwiedki” Oficjalnie jest w USA coś przeszło 10 takich formacji, CIA, FBI, NSA byłby 3 i to największe.

  „FBI … CIA, … uczestniczą – na przykład nakręcając odpowiednio swoich konfidentów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Polsce „, wg. pułkownika, to nawet uczestniczą w śledztwie smoleńskim, przy czym mają na pewno wpływ na wynik tego śledztwa, a już bezspornie na doniesienia przekazywane do publikacji wolnym i niezależnym mediom w III Rzeczy…

  „Gdyby Polska była państwem poważnym, znalazłyby się środki nacisku nawet na USRael… „, nie przeceniał bym z tą poważnością, weźmy choćby takie państwo, ponoć wiodące w UE, jak RFN, czyż pani Merkel nie uznana w mediach za najpotężniejszą panią an świecie ?

  Dla RFN ustalili okupanci zaraz po II Wojnie stałą ich polityki zagranicznej, zmieniając w nagrodę Plan Morganthau, która określa, że RFN czyni do dziś podarunki małemu kraikowi na BW, oficjalnie dostarcza RFN za darmo dwa okręty podwodne do przenoszenia głowic jądrowych, na ile dalsze cztery mają być zapłacone, trudno jest ocenić, ale jest to na pewno cena przyjacielska.

  Obłożenie krajów UE, w tym RFN, trybutem wielu bilionów euro z okazji operacji MWF „kryzys finansowy”, jak też operacji „bankructwo krajów PIGS” skłania też do refleksji. Teoria „krajów poważnych” Michalkiewicza jest co prawda pouczająca dla Polaków, wyjaśnia im bowiem, że są mało znaczącą prowincyjlką imperium, wymaga jednak pewnych uściśleń. Podnoszenie bowiem „złotej pani” do roli carycy, choć pełni ona zaledwie funkcję kelnerki federalnej, odbiega naturalnie daleko od aktualnego stanu rzeczy. Zrozumienie tego ułatwi Polakom pojąć, że ich „przywódcy” są jedynie papierowymi pajacami, którzy w każdej chwili mogą zostać zdmuchnięci małym powiewem wiaterka, jak się o tym przekonał jeden z bliźniaków, co ukradli księżyc.

 7. Eliza said

  ze strony http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/hucpa-wokol-holocaustu/
  fragment:
  „HUCPA WOKÓŁ HOLOCAUSTU

  Określenie „hucpa” to słowo pochodzenia żydowskiego, świadczące o skrajnej perfidii, cynizmie i dwulicowości. Rozmiary tej perfidii i dwulicowości najlepiej wytłumaczyć na przykładzie: Gdy widzisz mężczyznę stojącego z zakrwawionym nożem nad trupem, i wołającego o pomoc. Odpowiadasz na krzyki o pomoc pytaniem: Co się stało? Ten mężczyzna zaś powiada: Zabiłeś człowieka i wciska ci nóż w rękę. Potem we wszystkich sądach, pod przysięgą, będzie twierdził, że to ty jesteś zabójcą. To jest właśnie hucpa. Człowiek kłamie pod przysięgą, zarzucając innym zbrodnię, której sam dokonał lub której chce dokonać. Fakt, iż swoim postępowaniem krzywdzi niewinnych ludzi, nie dociera do jego świadomości.

  Hucpa to w istocie rodzaj choroby psychicznej: psychopatii lub charakteropatii, której towarzyszy niezdolność do rozwoju i uwiąd inteligencji, choć subiektywnie człowiek uprawiający hucpę może spostrzegać samego siebie jako człowieka „mądrego” Na tym, między innymi, polega zanik inteligencji u hucpiarza czy też chorego na psychopatię. Osłabienie inteligencji wynika z redukcjonizmu etycznego i objawia się niezdolnością do wyboru pozytywnych wartości, którymi warto kierować się w życiu. …”

 8. NC said

  „Fakt, iż swoim postępowaniem krzywdzi niewinnych ludzi, nie dociera do jego świadomości.”
  Ależ dociera, tyle, że nie ma najmniejszego znaczenia.

 9. hawo said

  ad.4

  Te punkty to jak najbardziej jestem za … zapomnial Pan jeszcze o Niemcach 🙂 bo ich tu nie widać ale oczywiście są … a jakże…

  Ciekawe co „Ruscy” mieliby do zaproponowania jakby juz do konkretów doszło…. Ale to marzenie sciętej głowy…
  Amerykanie zrzucają nam przeterminowany sprzęt ( rakiety Patriot etc. ) , oczywiście jest to przedstawiane jako sukces , a coooo….

 10. Maksymilian said

 11. KOR said

  Wypowiedź dyrektora FBI Jakuba Coneya, w której oskarżył Polaków o udzielanie nazistom pomocy w holokaustowaniu Żydów, może być pretekstem do wystąpienia Polski z NATO.

  Ba ha ha ha! Fajne żarty się Pana trzymają..
  Admin

 12. Budziwoj said

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/hucpa-wokol-holocaustu/

 13. Budziwoj said

  http://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2013_11_01/Na-zydowskim-cmentarzu-znaleziono-grob-szefa-gestapo/

 14. Budziwoj said

 15. Budziwoj said

  Polacy powieszeni za pomoc udzielaną Żydom.

 16. Budziwoj said

  Współziomek dyrektora FBI Jakuba Coneya

  Na żydowskim cmentarzu w Berlinie znaleziono miejsce pochówku szefa gestapo Heinricha Muellera, który kierował tajną policją III Rzeszy.

 17. Siekiera_Motyka said

  Jacek Sasin i Zbigniew Ziobro w Radiu ZET zarzucili prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, że swoją wypowiedzią w 70. rocznicę mordu w Jedwabnem obciążył wszystkich Polaków odpowiedzialnością za Holocaust. Ostro i dowcipnie na te zarzuty odpowiedziała Ilona Antoniszyn-Klik. – Nie rozumiecie zdania złożonego. Niedobrze – wypaliła wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

  Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta ds. historii i dziedzictwa narodowego mówił, że był, kiedy tekst prezydenta czytał Tadeusz Mazowiecki. – To były piękne i mądre słowa. Prezydent obszernie mówił w tym liście o Polakach jako o narodzie ofiar agresji niemieckiej i sowieckiej. Tam było wiele passusów, jak na Jedwabne być może za dużo, o „narodzie ofiar”, a potem jedno zdanie, że „naród ofiar bywał także sprawcą” – mówił Nałęcz w Radiu ZET.

  Dodał, że to, że Polacy mają odwagę również przyznać się do „rzeczy strasznych” powoduje, że Polska jest ceniona na świecie. – Naród, który by to ukrywał, nie byłby godzien swojej wielkości – stwierdził Nałęcz.

  Jacek Sasin zarzucił doradcy prezydenta, że „jest mistrzem odwracania kota ogonem, a w tej sprawie nie da się odwrócić tego kota ogonem”. – No nie da się odwrócić. Tam Polacy mordowali swoich żydowskich braci – odbił błyskawicznie ten atak Nałęcz.
  Sasin o kolaborantach i mordercach z Jedwabnego: „Jednostki, które nie umiały się zachować”

  Sasin i Ziobro na przemian oskarżali Bronisława Komorowskiego o to, że zdanie, którego podmiotem jest naród, oznacza oskarżenie całego narodu o odpowiedzialność . Sasin chciał, aby oskarżenie dotyczyło „jednostek”.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/488875,sasin-i-ziobro-oskarzaja-komorowskiego-wiceprezes-psl-nie-rozumiecie-zdania-zlozonego.html

 18. Plausi said

  Na cmentarz żydowski …

  @Budziwoj,16

  … można było najłatwiej dotrzeć, przy pomocy Judenratów, szmalcowników czy choćby żydowskiego Gestapo.

 19. marta15 said

  wypowiedz owego udoopionego szabes goja, szfefunia FBI jest z cyklu :
  „jak juz masz klamac, to klam na wielka skale, bezczelnie i z usmiechem.
  COS zawsze z tego zostanie.”

  warto obejrzec to video na ten temat

 20. marta15 said

  tu ciekawy artykul Gilada ana temat innej sprawiedliwosci dla Zydow,
  a innej dla gojow.
  http://www.gilad.co.uk/writings/2015/4/24/crime-and-punishment-holocaust-vs-paedophilia

 21. marta15 said

  tu zas Finkelstein na temat kolejnych przetargow fianansowych Holokausciakow.
  Zydzi juz dawno nie milei tak dobrego biznesu jak Holocaust Biznes.
  Miliony sie na tym szabrownictwie niezle wzbogacilo. Nic dziwnego ,
  ze trzeba szukac coraz to nowych sposobow aby trzymac ten biznes na powierzchni .
  Pomyslow im nie brakuje.
  http://normanfinkelstein.com/2015/04/25/third-generation-holocaust-survivors-to-sue-second-generation-holocaust-survivors-for-stealing-millions-from-first-generation-holocaust-survivors-alan-dershowitz-to-represent-all-three-generations/

 22. Budziwoj said

  Re 4.

  Dodam jeszcze do punktu czwartego, że dodatkowo spalenie miotaczami ognia całej ambasady.

 23. Dictum said

  ad. 4.
  Mosiek, marzyciel!

 24. Dictum said

  ad. 5.
  Drogi Panie Romanie, list mądry i piękny. Ale takie listy pisze się do ludzi, po których spodziewamy się choć odrobiny honoru. A jak tu spodziewać się czegoś pozytywnego po zdrajcach, konfidentach i złodziejach.
  Czy miał Pan jakiś odzew?

 25. Marucha said

  Ciekawe, co by się stało, gdyby nakazano opuszczenie w ciągu 48 godzin granic Polski całemu personelowi wszystkich placówek dyplomatycznych USA oraz wszystkim USRaelitom pracującym w Polsce.
  Wojna?
  Obambo by spuścił atomówę na Warszawę?

 26. Mordka Rosenzweig said

  re 25

  Szanowny pan Gajowy,

  Ja pan Mordka nie wieszy w takie opuszczanie.

  Ja pan Mordka kiedys tesz chcial opuscic Polsza z powodu pszeciagu.

  Jak moje Salcie sie pytalo czy od pszeciagu pan Morda mial zawiany muzg to pan Mordka wyjasnil, sze dostal pismo z uszedu aby aby w pszeciagu 48 godzin zapalcil zalegle podatki.

  Na szczescie czlowieki sie zmienili i podatki umoszyli.

 27. RomanK said

  ad 24. Szanowny panie Dictum…

  To dotarlo do adressatow, o czym zostalem poinformowany prywatnie przez wspolnych znajomych. Z pretensjami, jak moglem im cos takiego publicznie zarzucic:-))))
  Oficjalnie dostalem potwierdzenie o przyjeciu listu przez Kancelarie Prymasowska… prasa zwiazkowa i „patriotyczna „skonczyla ze mna wspolpracowac:-)))
  Jak mozna bylo zarzucic tak patriotycznym rzadom zdrade Polskiej Racji Stanu

 28. Mordka Rosenzweig said

  Acha, pan Mordka chcial tesz napisac o pedagogika wstydu, bo to nie tylko w Polsza.

  Poniszej jest ciekawe pisanie o tym, sze pszemyslowcy za czasuw pan Hitler oraz jego bankieszy sa wszyscy niewinni.

  For Nazi Industrialists And Hitler’s Banker „All Was Forgiven”

  http://www.zerohedge.com/news/2015-04-26/why-nazi-industrialists-and-hitlers-banker-all-was-forgiven

 29. Mordka Rosenzweig said

  re 27

  Szanowny pan Roman,

  Jak moszna bylo wyslac taki nietaktowny list do nasze czlowieki?

  Pszeciesz to zakrawa na cos straszne!

  A szczegulnie napisanie „Na Miłość Boską!!!” do pan Glemp to jusz jawna obraza jego majestatu, bo on sie pszeciesz nie bedzie bawil w zgadywanki o jaki bug chodzi.

 30. RomanK said

  Szanowny panei Mordka..to wlasnie oberzniecie dwoch swinskich koncow…tej koshernej szynki:-))))) zaszkodzilo mnie na pszyjazni z wazne ludzie…a po reszcie splynalo- jak zimna woda po trefnej gesi:-)))

 31. revers said

  co zostało że ” Solidarności”, czując się nadal związany z owym „Wspaniałym Ruchem”?

  zostallo za elltaa :”ch.j, dooopa i kamieni „jerozolimskich” kupa.

 32. Dictum said

  Ad. 27.
  Panie Romanie, list datowany jest na 1998 rok.
  Wiedział Pan wtedy już wiecej niż my tutaj. Mieliśmy rozmaite sygnały z wiarygodnych źródeł, do czego to wszystko ma doprowadzić, ale większość ludzi ani o tym nie chciała myśleć, ani rozmawiać.
  Dziś już raczej wszyscy szarzy obywatele mają świadomość, że Polski zasadniczo nie ma i że nie mamy żadnego wpływu i żadnej mocy, żadnych środków, żeby to zmienić. W PRL-u władza na protesty jakoś reagowała. Dzisiaj – niekiedy masowo – protest za protestem w każdej dziedzinie i w każdej formie. Zawsze taka sama odpowiedź – gest Kozakiewicza.

 33. Boydar said

  Wygląda na to, że nawet „Co je moje to je moje” poszło się pieprzyć. Króluje „moja chata z kraja”. Tylko za moment „… nie (było) będzie już nikogo”. I kraja nie będzie też.

Sorry, the comment form is closed at this time.