Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  UZA o Linia podziału
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  CBA o O paranoi giedroyciowych i bar…
  CBA o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Irmina Blad o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  rafalryszkiewicz o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

PL = Polityczny Liliput

Posted by Marucha w dniu 2015-04-30 (Czwartek)

Czy zauważyliście, że Polska została sama, bez żadnego sojusznika? Nawet historycznie dobre relacje z Węgrami zostały skopane przez polskie nadęcie i bojkot Orbana w Warszawie. A Trójkąt Weimarski i Grupa Wyszehradzka istnieją już tylko formalne.

Przez ostatnie lata platformerska władza tłumaczyła nam z nadęciem jak to bardzo liczymy się na scenie międzynarodowej. Radek wysyłał zacięcie tweet za tweetem a Donek całował po rękach Angelę Merkel i był poklepywany po plecach przez niemieckich lobbystów („Gut Tusk, dobra Polak”):

http://monsieurb.neon24.pl/post/64189,gut-tusk-dobra-polak

Aż pewnego dnia czar prysł i okazało się, że nie tylko nikt się z nami nie liczy ale i też wylądowaliśmy w grupie państw, które przegrały II wojnę światową, jako „pomagierzy Holocaustu”. I wtedy okazało się, że Polska jest sama jak palec i nie ma absolutnie żadnego sojusznika.

Bilans sytuacji międzynarodowej Polski jest porażąjacy. Mamy nie tylko napięte relacje z naszymi sąsiadami Litwą i Białorusią. Ukraina właśnie wzniosła UPA na ołtarze i powiedziała nam „spadajcie na drzewo”. Czechy i Słowacja obróciły się w stronę Austrii, zakładając w styczniu nowy sojusz zwany Trójkątem Austerlitz (lub Trójkątem Sławkowskim), który czyni Grupę Wyszehradzką zbędnym przeżytkiem. Tym bardziej, że Polska już wcześniej obróciła się nadąsana plecami do Węgier Orbana.

Kraje nadbałtyckie mają swój własny sojusz. Szwecja ma kraje nordyckie a Niemcy rządzą całą Unią europejską. Nikt chyba nie myśli, że Donald Tusk reprezentuje w Brukseli silną Polske, elegancik z Zoppot jest tylko użytecznym faktotum Merkel.

Trójkąt Weimarski, w którym Polska działała wspólnie z Francją i Niemcami, też stał się tylko formalnością. Ostatnie kuriozalne spotkanie Trójkąta Weimarskiego odbyło się kilka tygodni temu we Wrocławiu, gdzie Schetyna ugościł ministrów Francji i Niemiec w pustej hali zbudowanej przez wojną przez Niemców (zdjęcie poniżej). Teatralna forma wzięła górę nad treścią. Chyba, że chodziło może o stworzenie bezpiecznej strefy buforowej, na wypadek gdyby pijany Jacek Protasiewicz chciał wtargnąć na spotkanie z okrzykiem „Heil Hitler” na ustach ?

Polska przegrała także mecz w międzynarodową lożą narodowościową B’nai B’rith. Zarządca izraelskiego projektu HEART, Daniel Arbit, o którym pisaliśmy w poprzednim wpisie, pracował wcześniej na rzecz tej loży. A ponieważ Daniel Arbit pracował wcześniej także dla kampanii politycznych Baracka Obamy i Johna Kerryego, o oficjalnych przeprosinach za słowa wypowiedziane przez Dyrektora FBI nie ma mowy, bo Biały Dom się na to „nie zgodził”.

Takie oto zbieramy pokłosie siedmiu lat wizjonerskich rządów Platformy pod hasłem „ch.., d… i tweetów kupa”. Wszystko gra i koliduje, jak to mawia Stanisław Michalkiewicz. A jaka jest rola Polski na arenie międzynarodowej to widzimy sami. Wystarczy tylko wyłączyć TVN24 i otworzyć oczy.

Polska Komorowskiego we wspólnocie narodów
http://monsieurb.neon24.pl

Komentarzy 11 do “PL = Polityczny Liliput”

 1. Toni said

  Takie właśnie włażenie w d*ę wszystkim możnym tego świata musiało tak się skończyć (nie są oni ped*ami, mimo że popierają gejowską rewoltę seksualną na świecie). Jedyna dla nas droga, to zmiana władzy (kto tego dokona? ani lemingi ani patyidioci przecież) na bardziej wiarygodną i podjęcie próby mozolnej odbudowy dobrych stosunków przede wszystkim w świecie słowiańskim. Kluczyk do tego, jak mawia kandydat na prezydenta RP, Grzegorz Braun, leży m.in. w Mińsku, na Białorusi. Drugi kluczyk do przerwania polskiej izolacji, w którą wepchnęła nas debilna władza warszawska, jak mawia tenże Grzegorz Braun, leży w Ankarze, w Turcji, a trzeci – w Sztokholmie, w Szwecji… Są też inne kluczyki, jak mawia wskazany Grzegorz, ale ruszenie tylko tych trzech, wspomnianych wyżej, diametralnie zmieniłoby nasze położenie na międzynarodowej arenie… Żaden jednak z debili platformerskich czy pisiorskich proponowanych przez Brauna gestów nie wykona. Na pohybel z tymi debilami establishmentu!

 2. anATOM said

  Pozarli,popili i w kimono ścierwa ! A wolska gore.

 3. bobolanin said

  No cóż celowa robota.
  Zniszczyć sojuszników kiedy już zniszczono armię aby przypadkiem nie miał kto bronić gdy Niemcy sięgną po swoje,
  Wszak kto im się sprzeciwi, kiedy Państwo istnieje już tylko teoretycznie, a i upodleni Polacy nie zechcą o Polskę już walczyć,
  a nawet gdyby chcieli to kto larum podniesie, media są wszak niemieckie?
  Ale nie jest tak źle 🙂
  Niemcy nie mają interesu nas napadać, bo po co, wszak niedługo tu wszystko będzie ich, a to że niewolnik chce od czasu poczuć się wolnym i flagą pomachać to niech mach wszak to nic nie zmienia.

 4. revers said

  za to pomogla zamajdanic ukrainie, i teraz robi za podnozek nowemu mocarstwu na wschodzie, Ukrainie ktora grozi 30 glowom panstw, w tym dwom mocarstwom Chinom, Rosji oraz przewodniczacemu ONZ Kimowi za to ze odwazyli sie bez ich zgody pojechac w dzien zwyciestwa do Moskwy.

  http://rusvesna.su/news/1430411738

 5. RomanK said

  Marzenka…luxusowa dziwka z Hollywood..pochodzaca z Ciechocinka..zawsze bala sie samotnosci…Od czasu , do czasu zaplakana zalila sie..znowu jestem sama…kiedy zostawial ja kolejny sugar daddy…ktoremu albo , sypal sie interes, albo przestawalo sluzyc serce..albo Marzenkczyne serwisy staly sie monotonne:-)))czy -jak zwykle zlapala kolejnego bzyda:-)))
  Jak sie liczy tylko na suggar daddy’s…i rzyc….ie staje sie gorzkim:-))))

 6. RomanK said

  Światowa Koalicja
  Polskich Komitetów Wyborczych

  Komunikat personalny !

  W związku z powierzeniem p..Walerianowi Dąbrowskiemu funkcji Przewodniczącego Polonijnej Rady Prezydenckiej oraz w związku z zakończenie dotychczasowej dwuletniej kadencji uwalnia się p. Waleriana
  Dąbrowskiego od dalszego pełnienia funkcji Przewodniczącego Światowego Forum Polaków i powierza się tą funkcję p. Edwardowi Blotko z USA.

  Komunikat nadzwyczajny!

  W związku z otrzymaniem w dniu dzisiejszym lokalu organizacyjnego w Poznaniu postanowiliśmy ustanowić dzień jutrzejszy tzn.28 kwietnia Dniem Polonii oraz m. Poznań stolicą Polonii i Polaków zamieszkałych w naszym kraju pozostawiając m. Warszawe stolicą żydów mieszkających w Polsce.

  Komunikat wyborczy !

  Powołuje się z dniem dzisiejszym Polonijną Radę Prezydencką w następującym składzie:

  01. p. Walerian Dąbrowski – USA – Przewodniczący Rady
  02. p. Elżbieta Flis – Australia – Wiceprzewodnicząca Rady
  03. p. Eugeniusz v. Motz – Indie – Wiceprzewodniczący Rady
  04. p. Krzysztof Cierpisz – Szwecja – Wiceprzewodniczący Rady
  05. p. Sylwia Plata – Turcja – Sekretarz Rady
  06. p. Aleksander graf Pruszyński – Białoruś – Członek Rady
  07. p. Włodzimierz Miry – Meksyk – Członek Rady
  08. p. Włodzimierz Pełowski – Rosja – Członek Rady
  09. p. Adam Machaj – Chiny – Członek Rady
  10. p. Jacek Straszewski – Irlandia – Członek Rady

  Propozycje programu wyborczego:

  00. Proponujemy aby Sejm i Senat dookoptował 1/4 do swojego składu z Polaków mieszkających poza granicami kraju.
  01. Proponujemy całkowicie zlikwidować P.O.- datki czyli datki na PO tj. na Platformę Obywatelską
  02. Proponujemy natychmiast przekazać majatek Polski w ręce Polaków pochodzenia polskiego
  03. Proponujemy natychmiast przekazać długi publiczne do spłacenia dotychczasowym władzom polskim
  04. Proponujemy wprowadzić obowiązkowe referendum w przypadku złożenia 100 tys. podpisów
  05. Proponujemy rozdzielić władzę ustawodawczą od wykonawczej w ten sposób, że każda osoba po wybraniu jej do Rządu musi natychmiast zrezygnować z funkcji Posła
  06. Proponujemy zlikwidować Narodowy Bank Polski złodziejski i oszukańczy i powołać Krajowy Bank Polski antyzłodziejski i antyoszukańczy.
  07. Proponujemy zlikwidować obecny bezpośredni system wyboru Prezydenta RP gdzie żaden Polak nie ma żadnych szans na wybór i wprowadzić pośredni wybór Prezydenta RP przez Sejmu RP. co zwiększy szanse Polaków na ich wybór.
  08. Proponujemy zmienić Konstytucję R.P. tak aby przede wszystkim zlikwidować lichwę czyli przyczynę zadłużania Polski i Polaków.
  09. Proponujemy powołać Światowy Bank Polaków realizujący marzenia Polaków w kraju i zagranicą
  10. Proponujemu unieważnić wszystkie umowy państwowe powodujące sprzedaż naszej Ojczyzny.

  Niech Bóg pobłogosławi Polskę bo Rząd już o nas Polakach całkowicie zapomniał !

  Polonijny Gabinet Cieni
  ===============================

  01. p. Leonor Adami – Urugwaj – Ambasador w Urugwaju
  02. p. Danuta Banachewicz – Austria – Ambasador w Austrii
  03. p. Bogdan Bąk – Szkocja – Ambasador w Szkocji
  04. p. Edward Blotko – USA – Prezes Unii MIędzynarodowej
  05. p. Robert Brzoza – USA – Prezes Wschonioamerykańskego Banku Polaków
  06. p. Elżbieta Celejewska – Australia – Konsul w Australii
  07. p. Marek Chatou – Australia – Konsul w Australii
  08. p. Krzysztof Cierpisz – Szwecja – Ambasador w Szwecji
  09. p. Roman Czachor – Hollandia – Prezes Holenderskiego Banku Polaków
  10. p. Joanna D’Art – Norwegia – Ambasador w Norwegii
  11. p. Walerian Dąbrowski – USA – Wiceprzewodniczący Rady Prezydenckiej
  12. p. Dorota Maria Galos – Peru – Ambasador w Peru
  13. p. Ewa Glosek – Szwajcaria – Konsul w Szwajcarii
  14. p. Katarzyna Mc Gown – Irlandia – Ambasador w Irlandii
  15. p. Małgorzata Mc Grath – USA – Ambasador w USA
  16. p. Alicja Gremplewski – Kanada – Konsul w Kanadzie
  17. p. Leszek Grodzki – USA – Konsul w USA
  18. p. Elżbieta Flis – Australia – Ambasador w Australii
  19. p. Krystyna Forma – Anglia – Konsul w Anglii
  20. p. Artur Jankowiak – Kanada – Ambasador w Kanadzie
  21. p. Tadeusz Jaworowski – USA – Konsul w USA
  22. p. Aga Jaworska – Anglia – Prezes Brytyjskiego Banku Polaków
  23. p. Grażyna Kaliszczak – Hiszpania – Prezes Hiszańskiego Banku Polaków
  24. p. Oksana Kalyta – Ukraina – Ambasador na Ukrainie
  25. p. Jan Kanik – Anglia – Konsul w Anglii
  26. p. Małgorzata Karwacka – Austria – Prezes Austriackiego Banku Polaków
  27. p. Bogusław Klimkiewicz – Cypr – Ambasador na Cyprze
  28. p. Amelia Kord – Niemcy – Ambasador w Niemczech
  29. p. Stefan Kosiewski – Niemcy – Konsul w Niemczech
  30. p. Bodgan Kotula – Anglia – Ambasador w Anglii
  31. p. Beata Kowalska – USA – Konsul w USA
  32. p. Eugeniusz Kownacki- Bułgaria – Ambasador w Bułgarii
  33. p. Marek Krasnowski – USA – Konsul w USA
  34. p. Marian Kurzac – Brazylia – Prezes Brazylijskiego Banku Polaków
  35. p. Wesley Lewandowski – USA – Konsul w USA
  36. p. Irena London – Anglia – Prezes Europejskiego Banku Polaków
  37. p. Danuta Lukicz – Chorwacja – Ambasador w Chorwacji
  38. p. Adam Machaj – Chiny – Ambasador w Chinach
  39. p. Helena Maksymiuk – Mołdawia – Ambasador w Mołdawii
  40. p. Janusz Małkowicz – Anglia – Konsul w Anglii
  41. p. Gośka Maryla – Australia – Prezes Instytutu Politycznego
  42. p. Jacek Matysiak – USA – Konsul w USA
  43. p. Włodzimierz Miry – Meksyk – Ambasador w Meksyku
  44. p Sławomir Miśkiewicz – Australia – Prezes Australiskiego Banku Polaków
  45. p. Mark Eugeniusz v. Motz – Indie – Ambasador w Indiach
  46..p. Marek Możdżeń – Szwajcaria – Ambasador w Szwajcarii
  47. p. Zofia Muczyńska – Kanada – Prezes Kanadyjskiego Banku Polaków
  48. p. Marek Nieznany – Islandia – Ambasador w Islandii
  49. p. Stenia Ożóg – Włochy – Ambasador przy Watykanie
  50. p. Jadwiga Pakulska – USA – Konsul w USA
  51. p. Włodzimierz Pełowski – Rosja – Ambasador w Rosji
  52. p. Adam Perun – USA – Konsul w USA
  53. p. Sylwia Plata -Turcja – Ambasador w Turcji
  54. p. Elena Pocheć – Włochy – Prezes Włoskiego Banku Polaków
  55. p. Polska Prawda – Szwecja – Konsul w Szwecji
  56. p. Aleksander graf Pruszyński – Białoruś – Ambasador na Białorusi
  57. p. Grażyna Romanowa – Kanada – Konsul w Kanadzie
  58. p. Marek Rowiński – Kuba – Ambasador na Kubie
  59. p. Patryk Ryński – Niemcy – Konsul w Niemczech
  60. p. Stanisław Sas – USA – Prezes Wschodnioamerykańkiego Banku Polaków
  61. p. Jan Saski – Anglia – Konsul w Anglii
  62. p. Dorota Elżbieta Sawin – Hiszpania – Ambasador w Hiszpanii
  63. p. Aleksander Smuda – Holandia – Ambasador w Hollandii
  64. p. Marianna Sobierajska – Austria – Konsul w Austrii
  65. p. Frank Sokolovsky – USA – Prezes Światowego Banku Polaków
  66. p. Jadwiga Sosnowska – Austria – Konsul w Austrii
  67. p. Jacek Staszewski – Irlandia – Prezes Światowego Funduszu Walutowego
  68. p. Damian Strączek- Niemcy – Prezes Niemieckiego Banku Polaków
  69. p. Jacek Szalast – Dania – Ambasador w Danii
  70. p. Janusz Szkwerek – Szwecja – Ambasador w Szwecji
  71. p Eugeniusz Szwarc – Węgry – Ambasador na Węgrzech
  72. p. Irena Teslenko – Litwa – Ambasador na Litwie
  73. p. Jan Tuski – USA – Konsul w USA
  74. p. Sławomir Walecki – Anglia – Konsul w Anglii
  75. p. Marta Wilczyńska – Austria
  76. p. Joanna Winkel – Brazylia – Ambasador w Brazylii
  77. p. Krystyna Wojnar – Grecja – Ambasador w Grecji
  78. p. Stan Zaremba – USA – Prezes Zachodnioamerykańskiego Banku Polaków
  79. p. Anita Zminiewicz – Włochy – Ambasador we Włoszech
  80. p. Justyna Ewa Zullu – Wenezuela – Ambasador we Wenezueli
  ==========================================================
  Legenda:

  Gubernator to Szef Regionu złożonego z dwóch województw
  Kasztelan to Szef starego województwa

  Krajowy Gabinet Cienii
  =============================

  01. p. Bartłomiej Baczyński – Minister Komunikacji
  02. p. Grzegorz Niedźwiecki – IV Wicepremier
  03. p. Anna Szmigiel – Minister Zdrowia
  04. p. Jan Zakrzewski – Minister Finansów
  05. p. Grażyna Pielach – Minister d/s Kobiet
  06. p. Marek Krasnopolski – Premier
  07. p. Mariusz Jurkowski – Minister Skarbu
  08. p. Jerzy Kowalski – Minister Przemysłu
  09. p. Sławomir Abt – Minister d/s Rodziny
  10. p. Mariola Szubarga – Minister Budownictwa
  11. p. Jacek Królikowski – Minister Kultury
  12. p. Ryszard Włodarczak – Minister d/s Wynalazczości
  13. p. Tadeusz Hoffmann – Minister Energetyki
  14. p. Gloria Kminikowska – Minister d/s Młodzieży
  15. p. Gniewko Wiesała – Minister Sportu
  16. p. Bogusław Wojtasik – Prokurator Krajowy
  17. p. Andrzej Pacholski – Wiceminister Spraw Zagranicznych
  18. p. Bogdan Migas – Prokurator Generalny
  19. p. Włodzimierz Rynkowski – Prezes Unii Słowiańskiej
  20. p. Stefan Wierzba – Minister d/s Kombatantów
  21. p. Graniwid Sikorski – Minister Administracji
  22. p. Emilia Cenacewicz -Wojewoda Wrocławski
  23. p. Ryszard Częstochowski – Wojewoda Bydgoski
  24. p. Zofia Wach – Wojewoda Lubelski
  25. p. Iwona Rogowska – Wojewoda Łódzki
  26. p. Marta Lewandowska – Wojewoda Krakowski
  27. p. Hanna Trochimiuk – Wojewoda Warszawski
  28. p. Marian Mackiewicz – Wojewoda Białostocki
  29. p. Piotr Smolana – Wojewoda Katowicki
  30. p. Andrzej Tonia – Wojewoda Gdański
  31. p. Halina Górnik – Wojewoda Kielecki
  32. p. Dariusz Kociuba – Wojewoda Olsztyński
  33. p. Grażyna Włodarczak – Wojewoda Poznański
  34. p. Sławomir Kożuch – Wojewoda Szczeciński
  35. p. Jacek Puchnowski – Minister Żeglugi
  36. p. Jan Sposób – Minister Leśnictwa
  37. p. Jacek Adamski – Minister Transportu
  38. p. Beata Andrejas – II Wicepremier
  39. p. Antoni Gut – Marszałek Senatu
  40. p. Konrad Wałkowski – Minister d/s Ochrony
  41. p. Andrzej Kochanowski – Komendant Straży Pożarnej
  42. p. Tadeusz Andraszewicz – Prezes Sądu Najwyższego
  43. p. Zbigniew Kurczewski – Minister d/s Ubezpieczeń
  44. p. Zygmunt Zamoyski – Minister Rozwoju Regionalnego
  45. p. Rafał Sowicki – Wiceprezes Społecznej Komisji Wyborczej
  46. p. Jerzy Lechowski – Prezes Trybunału Sprawiedliwości
  47. p. Józef Kamycki – Prezes Krajowego Banku Polaków
  48. p. Marek Głogoczowski – Prezes Instytutu Pamięci Narodowej
  49. p. Jarosław Dziwiński – Kasztelan Częstochowski
  50. p. Małgorzata Bielawska – Minister d/s Równouprawnienia
  51. p. Krystyna Trzcińśka – Prezes Trybunału Konstytucyjnego
  52. p. Danuta Urszula Grela – Minister Informacji
  53. p. Andrzej Zienowicz – Gubernator Regionu Centralnego
  54. p. Barbara Iwańczuk – Kasztelan Lubelski
  55. p. Paweł Masłowski – Kasztelan Łódzki
  56. p. Łukasz Rossa – kasztelan Warszawski
  57. p. Przemysław Pastewski – Kasztelan Katowicki
  58. p. Andrzej Dąbrowski – Minister d/s Polonii
  59. p. Mirosław Floryński – Kasztelan Elbląski
  60. p. Piotr Wojtkowiak – Kasztelan Kaliski
  61. p. Józef Komornicki – Kasztelan Pilski
  62. p. Urszula Rowińska – Kasztelan Koszaliński
  63. p. Piotr Ladziu – Kasztelan Szczeciński
  64. p. Antoni Gromadzki – Minister d/s Rozwoju
  65. p. Dominik Jafra – Minister d/s Wdrożenia JOW
  66. p. Grzegorz Wójcik – Kasztelan Gliwicki
  67. p. Anna Wojewódzka – Kasztelan Bydgoski
  68. p. Maria Geier – Kasztelan Krakowski
  69. p. Franciszek Wrześniewski – Kasztelan Płocki
  70. p. Piotr Rokosz – Kasztelan Krośnieński.
  71. p. Dariusz Kołodziej – Kasztelan Rybnicki
  72. p. Mieczysław Dębski – Minister Spraw Wewnętrznych
  73. p. Barbara Sęczkowska – Minister Edukacji
  74. p. Sławomir Kobryń – Kasztelan Wałbrzyski
  75. p. Teresa Hlawacz – Kasztelan Nowotarski
  76. p. Mariusz Krogulski – Minister Obrony Narodowej
  77. p. Ewa Krajka – Kasztelan Poznański
  78. p. Wojciech Wojciechowicz – Minister Pracy
  79. p. Aleksander Kiełbasa – Minister d/s Niepełnosprawnych
  80. p. Michał Baranowski – Minister d/s Narodowych
  81. p. Alicja Rembiszewska – I Wicepremier
  82. p. Paweł Langner – Ławnik TN
  83. p. Camila Gąsek – Ławnik TN
  84. p. Jarosław Wociał – Ławnik TN
  85. p. Andrzej Ziernik – Ławnik TN
  86. p. Zygmunt Korus – Ławnik TN
  87. p. Stanisław Krzyżanowski – Ławnik TN
  88. p. Ździsław Jankowski – Przewodniczący Rady Prezydenckiej
  89. p. Marian Cedro – Ławnik TN
  90. p. Barbara Budrycka – Ławnik TN
  91. p. Anna Wojewódzka – bis – Ławnik TN
  92. p. Agnieszka Jędraszczyk – Ławnik TN
  93. p. Ewa Dzięcielska – Ławnik TN
  94. p. Sylwia Delikat – Ławnik TN
  95. p. Wojciech Kordowski – Prezes Telewizji Polskiej
  96. p. Leszek Ropel – Kasztelan Gdyński
  97. p. Adam Wolski – Rzewuski – Minister d/s Straży Miejskiej
  98. p. Marek Sepetowski – Minister Gospodarki Górskiej
  99. p. Karol Gajdziński – Minister Gospodarki Lądowej
  00. p. Jadwiga Rydzewska – Prokurator Krajowy
  ==================================================
  c.d.n.
  razem 160 osób oraz 80 osób z Polonii co daje razem 240 osób
  ==================================================

  koniec stronki e-mailowej

  ——————————————————-

  Otrzyjcie juz lzy placzacy! Macie swoj rzad!
  Weselcie sie radujcie!!!!

 7. Czołgista said

  „Jak wybierzemy Andrzej Dudę to nasza polityka zagraniczna zmieni się na lepsze”

  Podpisano:
  Patrydioci

 8. Alik said

  Ścierwojady partyjne chcą szybko wyprzedać ostatni państwowy majątek: http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/polska-moze-zaczac-wyprzedaz-swoich-udzialow-od-pzu/p847fw a dodatkowo wprowadzić podatek katastralny: http://strefynieruchomosci.blog.pl/2015/04/30/podatek-od-nieruchomosci-ad-valorem-dla-kogo-korzystny/

 9. marta15 said

  Polska ,nie dosc ze slaba , rozkradana, demoralizowana , ponizana i,obrzucana oszczerstwami ,faktycznie zostala SAMA.
  Ci sie na nia wypieli, tamci olalali, a z tymi ona zadarla . Efekt koncowy??
  Marny. Wyjatkowo nieciekawy. Zadnych przyjaciol ,a mnostwo wrogow, w tym wielu co juz od dawna maja chrapke na nia.
  jak to sie zakonczy?????

 10. NICK said

  (6). RomanK.
  ???l

 11. ToTylkoJa said

  Gdybanie, gdybaniem Lordowie, jednak rząd (celowo z małej) robi boom, na podatki, zawyża ceny, produkuje więcej. Ludzie padają, napływ ukrainy (jak wcześniej) coraz mocniejszy. Niemcy – kupują, gospodarują, zasiedlają. Francuzi – robią monopol na „bawełnę” – po najniższej stawce. W lipcu wchodzi ustawa policji. Kanada (USA) kupuje. Bank Polski – nie jest polski. ludzie nie wierzą – narzekają. Co robią? Gdybają! Patrzą, niby widzą. Jednak ciągle szydzą. Tak można bez końca, zarówno o frankowiczach jak i o „lemingach”. To nic nie zmieni. Póki będzie praca, która ich „wzbogaca”
  Na serio wyprzedawanie, to norma, dążenie do upadłości. 10 lat temu twierdzono – gdzie się z tego śmiano – że będzie w Polsce „centrum pracy”. Nikt nie wiedział o co chodzi. Dziś widać jak na ręce. Stawka głodowa, cena wysoka, możliwość „dorobku”. Co to jest? Selekcja naturalna. Przetrwa najsilniejszy. Będzie się nadawał do pracy. Charakter: nazistowski oczywiście. Rodem z IBM przed wojną (oni pierwsi wprowadzili „ewidencję pracy”). Takie „ruchy” państwa rodzą postawy obywateli. Dziś można to zaobserwować wszędzie. Kobiety oddają ciało za kasę – bo większa. W pracy „kopią dołki” – po plecach innych, jest szybciej. Afery? Jakie afery. To jak wypuścić 4-ry odcinki serialu, który nie ma oglądalności do sieci i czekać, aż ludzie wrócą. Gra na czystą zwłokę. Emigracja, migracja. Ważne aby nie myśleć samodzielnie. Zaczynać zawsze od początku. Szukać szansy – oczywiście tam gdzie jej nie ma, a co najważniejsze samemu. Dlaczego? Samemu to ogródek można plewić. Dogadać się drogocenna cecha, jednak na niej odpowiedzialność – brać? Czy nie brać? Słuchać i nie myśleć? Czy myśleć i nie być słuchanym? Ot taka filozofia, jednak właśnie tak żyjemy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: