Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Ramirez o O tych, którzy się na niemieck…
  Liwiusz o O tych, którzy się na niemieck…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  ella o Upadek cywilizacji zachodniej
  Liwiusz o Czterech pancernych i Ukr…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zasłużony Sakiewicz

Posted by Marucha w dniu 2015-04-30 (Czwartek)

sakiewicz mem

Gajowy Marucha

Komentarzy 20 do “Zasłużony Sakiewicz”

 1. Maverick said

  Żydzi od Michnika do Sakiewicza robią wodę z mózgów Polakom, a Urban podważa ich wartości kulturalne.

  Niszczą kraj a ciemniaki ich wybierają.

 2. marta15 said

  jak wygladac by wjechac do Polski :))
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/04/29/nocne-wilki-jak-wygladac-by-wjechac-do-polin/?relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=30460&relatedposts_position=0

 3. Czołgista said

  To powinno trafić na demotywatory 🙂

 4. Boydar said

  Jakiego znowu qurwa polskiego …

 5. snag said

  Gajowy, do przemyślenia ,…

  Proponuję kreować miejsce gdzie gajowkowicze mogli by cytować uwagi i komentarze które nie przeszły przez sito cenzorów innych forów ,…

  Pierwszy przyklad z ‚WPROST’ gdzie ten komentarz odzucono bo rzekomo SPAM a faktycznie PC niewygodny ,…

  ‚pod kontrolę’ jest mylnym tłumaczeniem bliższym jest ‚podporządkować prawu’ w tym wypadku chodzi o ortodoksów którzy ignorują wszyskie kanony cywilizowanego społeczeństwa kreujac państwo w państwie i burdel ,…

  Z tłumaczenia wycięto wzmiankę na temat charakterystycznego Żydom stosunku do pracy i obrony kraju tudzież zarzutu kolaboracji z wrogiem czy okupantem ,…

  „He went on to describe the Jews as being „white boned” meaning they did not like to do menial work. „They don’t like to get their hands dirty or fight, but they did get their hands dirty with us!”

  Luźne tłumaczenie – ‚oni (Żydzi) nie kwapili i nie kwapią się brudzić rąk praca czy bronić (kraju) ale brudzili je prześladując nas (białorusinów) tu nawiązuje do żydowskich oprawców stalinowskiego aparatu terroru gdzie dominowali,…

  http://www.wprost.pl/ar/504794/Lukaszenka-Zydzi-na-Bialorusi-powinni-zostac-wzieci-pod-kontrole/

 6. Marucha said

  Re 5:
  To można chyba robić w „Wolnych tematach”?
  Co sądzą inni?

 7. snag said

  Przykład jak ‚WPROST’ i zażydzone ‚polskie’ media manipulują pospólstwem – Tendencyjne wprowadzające w bląd tłumaczenie, pominięte lub wyrwane z kontekstu zdania, bardziej baczni na polityczna poprawność niż sami żydzi ,…

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4652038,00.html

 8. SAP said

  A gdzie, Panie Gajowy umieszczać takie coś?

  Click to access improvised-munitions-army.pdf

 9. revers said

  Dla swieta Sakowiczow i „Gazety Polskiej” z dn. 02.05.2014 , juz mozna oglosic
  zgodnosc przekazu w masowych mordach.

 10. Cingolo said

  Nie kupuję gadzinówek

 11. vortex said

  Tu jest pewne subtelność. Za pisanie samego Sakiewicza to by pewnie medalu nie dostał. Ale za zbudowanie siatki agentów wypisujących bez pamięci brednie po sieci, to by dostał. Ja tych ludzi od lat widzę w polskiej sieci, może to 50 ludzi może 100. Teraz piszą że straszny ruski uzbrojony po zęby i tak zaraz nas napadnie, więc wojna, wojna, wojną – i klękamy przed Amerykanami żeby nas wspomogli.
  Ale … lat temu 3 inne były instrukcje. Wtedy ruski nie był straszny, tylko głupi, śmieszny i całkowicie bezbronny. Więc tylko mu dokopać, wysłać dwie polskie dywizje i zrobić z kacapem porządek – od takich tekstów roiła się polska sieć jeszcze 3 lata temu. Na Neon24 był oddelegowany m.in. „val”. Jak chodzi o ruskie czołgi to on miał prosty tekst – to złom, rozpadnie się zaraz po wyjeździe z bazy. Ich rakiety atomowe – to samo, złom, nawet nie wystartują ( jako że czytywałem polską literaturę w tym temacie, to wiedziałem że nawet za czasów Jelcyna na ich potencjał atomowy nigdy nie brakowało środków, był utrzymywany w znakomitej kondycji, zawsze gotowy do ataku). Ale „val” agent ewidentny valił nas w bambuko, bo ilu ludzi w Polsce czyta jakąś literaturę militarną? Jak oni uruchomili radar dalekosiężny w Kaliningradzie to „val” już miał tajną informację (którą nam ujawniał), że on był przy testach w Gdańsku, jak nasi skutecznie ten radar zakłócali. „Val” był wszędzie i znał mnóstwo oficerów na całym świecie, którzy mu ze zwykłej sympatii ujawniali najbardziej strzeżone tajemnice. Wyjawił nam że Polska ma w NRF do dyspozycji w depozycie 30 głowic atomowych, do wzięcie w razie potrzeby. I do tego on też był przy testach montowania tych głowic na pociskach NSM które zakupiliśmy z Norwegii. Więc jak co do czego Petersburg spłonie, kacap nam nie fiknie, nie ma się co bać ich głowic atomowych – bić rusa i tyle. „Val” wyłączył się tak chyba kilka miesięcy przed Majdanem, musiały przyjść nowe instrukcje. Ale myślę że nadal jest w służbie, tylko vali innymi tekstami, bo są nowe instrukcje.

 12. RomanK said

  ad6. To sluszna uwaga panie Gajowy.
  Tematy wolne i tak staly sie- jakby niezalezna trybuna,,takim naszym ciemnogrodzkim Hyde Parkiem…
  MOga tam powiedzic co chca Polacy , ktorym w cywilizacji lacinskiej i demokracji najdemokratyczniejszej nikt nigdzie indziej pwiedziec nie pozwolil….
  Moze dolozyc badz zmienic tytul dodac…’

  Fora ze Dwora!!!!!,
  czyli
  tematy wolne- wolnych Polakow, ktorym zadna demokratyczne europejskie Portale i Fora….. tego powiedziec publicznie nie pozwolily:-))), z prosba, zeby wpisywali notatke , z jakiego Portalu i Forum powiedziano im ……fora:-)))

 13. vortex said

  A dodam. Stali czytelnicy Neon24 po pewnym czasie już wiedzieli że „val” to bardzo prymitywny, wręcz ordynarny agent wypisujący prymitywne propagandowe brednie, był on już pod koniec po prostu pośmiewiskiem. Ale byli też czytelnicy niestali, zwabieni nieortodoksyjnym profilem Neona, i to dla nich pisał „val”.

 14. vortex said

  Bo ja wam wyjaśnię na czym to polega. Amerykański, ruski, niemiecki, czy chiński oficer udający Polaka w końcu się wsypie – nie zna tradycji, kultury, korzeni, wpadnie że jest obcy. Więc siatkę propagandystów należy budować z miejscowych, oni nie wpadną. I taką siatkę zbudował Sakiewicz.
  Gigantyczne bezrobocie celowo stworzone, ciągły wielki lęk o jutro. Ludzie mają dzieci, rodziny, no chcą jakoś przeżyć – więc do roboty, wypisywać brednie według instrukcji. Chcesz aby twoje dzieci razem z tobą zdechły w kanale???
  Jak kiedyś będę podrzynał gardło Sakiewiczowi i licznym jego kumplom, to ja nie będę miał skrupułów moralnych.

 15. Boydar said

  W tym konkretnym przypadku podrzynanie gardła jest jak zawsze nie pedagogiczne. Jedynym uzasadnieniem, które należy uwzględnić w tym przypadku, jest bezsprzeczny dowód zbrodni dostarczony przez służby specjalne (tak się akurat złożyło, że państwa kraju sąsiedniego, ale to zupełnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie) z radością zaakceptowany przez oskarżonego. Sąd jest ludowy, proces publiczny, podsądny nie ma prawa opuścić sali w jednym kawałku przed wykonaniem wyroku. Jeżeli Pan Vortex zgłasza się na ochotnika, rzecz cała bardzo się upraszcza a bieg sprawy pozwala na ogłoszenie „Następny proszę”.

 16. Ukraińcy NISZCZĄ polskie archiwa z dokumentami ludobujstwa UPA na Polakach said

  Ukraińcy zamieszkali w Polsce z polskim obywatelstwem po 1990 roku byli masowo zatrudniani przez żydów do polskiego IPN-u i innych instytucji jak np. „Ośrodka KARTA”:

  http://www.karta.org.pl/

  gdzie są w Polsce archiwa z różnymi dokumentami z historii Polski. Ci ukrańcy zatrudnieni w tych archiwach otrzymali POLECENIA od mafiozów ukrainskich organizacji prosperujących w Polsce do WYSZUKIWANIA dokumentów w tych archiwach dokumentujące ZBRODNIE UPA na Polakach i natychmiastowego NISZCZENIA tych dokumentów.

  W Ośrodku „KARTA” ul. Narbutta 29 w Warszawie jest archiwum Polskich Kresów, gdzie też było ARCHIWUM dokumentacji zbrodni UPA. Tam też nakierowano UKRAINCÓW, którzy WYSZUKIWALI dokumentów związanych z LUDOBUJSTWEM na Wołyniu i też NISZCZYLI dokumentację związaną ze zbrodniami UPA.

  Ten proceder był i dalej jest wspierany przez żydo-ukrainskich włodarzy obecnej III RP, którzy Panstwo Polskie już prawie zamordowali.

  Właśnie dla tego ukraińcy są tacy DZISIAJ pewni i bezczelni w fabrykowaniu legend o „bohaterskim” UPA, tylko dlatego czują się tacy pewni w tych swoich kłamstwach, gdyż myślą sobie, że w Polsce nie ma dowodów zbrodni ukrainców UPA na Polakach.
  Ciekawe co na ten temat jest w archiwach rosyjskich. Bardzo by się przydało, gdyby w Rosji przejrzano archiwa w tym temacie zbrodni ukraińskich na Polakach i te archiwa OPUBLIKOWANO nawet na internecie.

  Obecna tak zwana „historia ukrainy” jest w 100% SFABRYKOWANA i jest jednym wielkim oczywistym KŁAMSTWEM ! Te wszystkie obecne „ukraińskie historie” to są w 100% wymyślone na poczekaniu BZDURY.

  Ta bezczelnośc i bezkarność ukraińców fabrykujących „historię” bierze się też z tąd, że mimo upływu 25 lat od zmiany ustroju w Polsce, niestety żadna uczelnia wyższa w Polsce do tej pory nie przystąpiła do realizacji jakiegokolwiek programu badawczego na ten temat ludobójstwa UPA na Polakach.
  Oczywiście nie jest przypadkowe, gdyż okazuje się że estabłyszment żydowski zamieszkały w Polsce i niszczący celowo polskośc do tego anty-polskiego projektu też wciągnęli ukraińców zamieszkałych w Polsce.

  Ta anty-polska ścisła współpraca żydów i ukraińców zamieszkałych w Polsce w dołowaniu Polaków trwa od 1989 roku, gdzie takie zasady ustalili w czasie „okrągłostołowych” porozumień, gdzie faktycznie skrzyknęli się aktywiści wszystkich mniejszości narodowych zamieszkałych w Polsce ale do których wiekszośc, czyli etniczni Polacy byli wykopani.

  Co gorsza, kiedy po latach oczekiwania na oficjalne badania tego tematu ludobujców UPA, które to badania były ZKAZANE przez „władzę okrągło-stołowców” to rodziny Kresowiaków zaczęli poszukiwac indywidualnie dokumentów w archiwach, którzy robili badania na swoją rękę.

  Wtedy to okazało się, że większość tych zbiorów dokumentów dotyczących Kresów Wschodnich, które dotyczyły tego tematu były CELOWO otwarte i bez kontroli dla określonych kręgów . To było CELOWE działanie zachęcające do rozkradnięcia tych dokumentów które były w tych archiwach.
  Bardzo dużo dokumentów już nie ma, zniknęły, pomimo wcześniej sporządzone spisy wyliczają całą masę dokumentacji która faktycznie była zgromadzona. Sprawcy mieli na to niszczenie 25 lat, które trawa do dzisiaj. Zobacz np. informacje na ten temat tutaj:

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,48782,76912096,,%5BPOLSZCZYZNA!!!%5De_z_UPA.html?v=2&wv.x=1

 17. pokojnaziemi said

  Dziwi mnie też dlaczego tak mało osób rozumie, że ataki środowiska GW na sektę PiSielstwa służą uwiarygodnieniu tego pseudo-chrześcijańsko-patriotycznego szamba (wyrosłego z ateistycznych działaczy PZPRowskich i syjonistycznej agentury) jako zatroskanego o polskie interesy narodowe?

  Takie typowo iluminackie (biało-czarne motywy w teledyskach, lustra) tworzenie dualizmu (komunikat nadawany kanałami pop kultury dla istoty ludzkiej brzmi: jesteś pomiędzy młotem a kowadłem, dotyczy to też sytuacji: rządząca oświecona globalna oligarchia kabalistów – młot, a ciemne lokalne masy prymitywnego luda – kowadło)…

 18. revers said

  Spawnie dzialaja sluzby Sakiewicza w rok po 02.05.2014 zymyka sie rodziny ofiar wydarzen w Odessie

 19. revers said

  profilaktyki nigdy nie za malo,, ZOMO to pikus przy SBU

 20. Gazda said

  Ad 16: Nieznajomość podstawowej ortografii języka ojczystego razi w każdym tekście, a w szczególności w tytule wydrukowanym tłustym drukiem. Ma tam być “LudobÓjstwa” zamiast “LudobUjstwa”. Poza tym, tekst jest b. wartościowy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: