Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Izrael ewakuował z Nepalu 26 dzieci urodzonych homoseksualistom przez surogatki

Posted by Marucha w dniu 2015-05-03 (Niedziela)

Specjalnym wojskowym mostem lotniczym, po trzęsieniu ziemi w Nepalu, Izrael ewakuował swoich obywateli. Nie byłoby w tej wiadomości może nic szczególnego, gdyby nie fakt, że z Nepalu ewakuowano 26. dzieci, które izraelskim homoseksualistom urodziły w Nepalu surogatki. O ewakuacji dzieci informowały media zachodnie.

Informacja tego typu dla przeciętnego Polaka jest jak historia z jakiejś powieści science-fiction. Tymczasem okazuje się, że taki proceder, jak wynajmowanie przez homoseksualistów kobiet z biednych krajów do rodzenia im dzieci, to już w niektórych krajach norma akceptowana społecznie.

Gdzie są w tym wypadku wszystkie organizacje feministycznie, które tak bardzo walczą o prawa kobiet? Gdzie są organizacje walczące o prawa dzieci? Czy taki proceder jest naprawdę do zaakceptowania społecznie, etycznie, moralnie?
[Gdzie są? Powiem wulgarnie: obciągają Żydom, jak na komendę. – admin]

– W przeszłości dzieci izraelskim homoseksualistom rodziły głównie Hinduski, a decydowały o tym względy rynkowe: niskie koszty i możliwość zapewnienia kobietom odpowiedniej opieki zdrowotnej na czas ciąży. Na skutek zmian prawnych działalność ta przeniesiona została do Nepalu – zauważa portal PCh24.pl.

Bogaci homoseksualiści wykorzystują biedne kobiety w Nepalu dla zaspokojenia swojej zachcianki posiadania dzieci i nie spotyka się to z powszechnym oburzeniem. Świat zwariował.

03

 

Komentarzy 16 do “Izrael ewakuował z Nepalu 26 dzieci urodzonych homoseksualistom przez surogatki”

 1. Kronikarz said

  A co z koszernością w takim razie ?

 2. Mojżesz Telawiwski i Dawid Jerozolimski said

  CHCEMY WIĘCEJ BOBASKÓW !!!!!!!!!!!!
  http://i.huffpost.com/gen/2897408/thumbs/o-ISRAELI-GAY-PARENTS-900.jpg?7

 3. Marucha said

  Powiedzmy sobie od razu: jest pewne, że wiele z tych dzieci będzie później ofiarami pedofilów.

 4. Miquel del Huyo said

 5. żaden Brat w WIERZE said

  abe foxman wygląda jak rasowa surogatka.Troche brzydki.Swoja droga los tych dzieci jest holokaustem.ALE przecież to tylko dzieci bydła i insektów gojskich,których żydy pasą żelazna rózgą…

 6. 15vagabunda said

  czy może być większy pech trafić z łap homików w łapy legalnych talmudycznych pedofili ?

 7. snag said

  Nie wspominając że zaopatrzeniu czarnego rynku w ludzkie organy to ich specjalność tudzież ‚patroszenie’ zamordowanych Palestyńczyków czy zmarłych tragicznie (niekiedy w podejrzanych okolicznościach) cudzoziemców czy turystów odwiedzających Izrael na co są dowody że w tym procederze partycypuje izraelski reżim ,…

  Kiedyś jeden z najwyższych rangą duchowych liderów Judaizmu wypowiedział się na tematl roli gojów na ziemi ‚jesteście tu po to żeby nam służyć I żeby was doić’, nikt się nie oburzył czy protestował włącznie z Watykanem ,…

  To nie jest mentalność zarezerwowana dla jakiegoś religijnego ekstremisty czy popiepszonych jednostek a z nielicznymi wyjątkami uniwersalna wśród Żydów. Ponad 3600 różnych organizację w Stanach utrzymujących się z odpisywanych od podatków dotacji i rządowych grantów plus dziesiątki tysięcy zatrudnionych w holocaust industry w praniu amerykańskich mózgów zaczynając od przedszkoli po muzea i biblioteki żyjących z potu podatnika świadczy sam za siebie.

  Koszer-Nostra (kilkanaście znaków z które płaci klient kupując produkt) narzucona społeczeństwu czy policyjna i elektroniczną ochrona ich instytucji to następny temat ,…

  To wszystko uchodzi im bezkarnie bo skorumpowali polityków i zmonopolizowali media a od kiedy jest internet próbują konrolowac przepływ informacji cenzura ,…

  Zabierz im media i po hegemonii Żydów ,…

  http://www.wrmea.org/2009-november/israeli-organ-harvesting-from-moldova-to-palestine.html

 8. RomanK said

  ad 1.. Pamieta pan pojecie ..mamki???? do c ego byly wynajmowane i przez kogo>?>

 9. NC said

  Re 1: Problem dla rabinów.
  – jeśli zarodek umieszczony w macicy surogatki pochdzi z jej własnej komórki jajowej, to według judaizmu irtodoksyjnego dziecko nie jest Żydem.

  – jeśli zarodek pochodzi z komórki jajowej Żydówki i jedego z pedałów, to rabini muszą zdecydować, co rozumieją pod pojęciem matki.

  W obydwu przypadkach można uniknąć problemu przynależności plemiennej, jeśli przyjezdny rabin uprzednio skonwertował nosicielkę na judaizm, przynajmniej na czas trwania ciąży.

 10. snag said

  NC @ 9 ,…

  Żaden problem, podobnie jak przestrzeganie shmita, religijnego nakazu zostawienia ziemi odłogiem co 7 lat żeby ‚odpoczęła’ i mogła rodzic koszerny produkt – Kibutze załatwiły te sprawę po żydowsku olewając przykazanie dzierżawiąc ziemię co 7-my rok gojowi i wszystko cacy ,…

  Żyd znajdzie lukę w prawie i ma pod reka unik jak widzi korzyść ,…

 11. Bronek said

  Gdzie żyd tam Qrestwo, zło i zgrzyt. To uszkodzone genetycznie, psychiczne i seksualnie zwierzaki ludziopodobne. Pewien rodzaj arogancko inteligentnych małp. Razem z Fox…terierem. Małpą szczekającą.

 12. EKO-LAS said

  Szanowny Panie Bronku, Pan zajrzy w gugla-mugla obrazkowego na Grupę III FCI i uderz się Pan w pierś. Jakżesz można taką cudowność jak teriery porównywać z „małpą człekoszczekaczkową”?

 13. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2015/05/03/izrael-ewakuowal-z-nepalu-26-dzieci-urodzonych-homoseksuali… […]

 14. […] 2015-05-03 (niedziela) at 14:32:01 […]

 15. Mordka Rosenzweig said

  Pan Mordka znowu sie zdenerwowal na glupota gojuw, kture nic nie rozumieja i kszycza na Izrael, sze uratowal dzieci panuw pedaluw.

  Pszeciesz to jest bardzo proste do zrozumienia dla kaszdy madry zyd.

  Te uratowane dzieci to pszeciesz moga byl dla pan Elton John albo moga byc nawet pszyszle szlachetnie urodzone z krulewska rodzina od pan i pani Duke and Duchess czyli prince William and Kate.

  A jesli nawet nie dla te szlachetne osoby, to takie dzieci zawsze moga byc uszyte na pszeszczepy dla nasza rasa.

 16. Kreator said

  Reblogged this on Verba docent, exempla trahunt..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: