Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Łukaszenko: Wziąć wszystkich Żydów pod kontrolę

Posted by Marucha w dniu 2015-05-03 (Niedziela)

Rok temu białoruski prezydent wydał gubernatorowi obwodu mińskiego Siemionowi Szapiro polecenie aby „wziąć pod kontrolę wszystkich Żydów na Białorusi”.

Szapiro, przed 2013 r. szef obwodu grodzieńskiego przerzucony do Mińska, sam jest żydowskiego pochodzenia. W czasie wczorajszego przemówienia Łukaszenko wyraził niezadowolenie, że do tej pory nie udało się „znormalizować” założyciela i współwłaściciela największego białoruskiego portalu tut.by Jurija Zissera.

– Siemion Borysowicz [Szapiro] – rok temu prosiłem was o wzięcie pod kontrolę wszystkich Żydów na Białorusi. I nawet Paweł Izotowicz [Jakubowicz – redaktor gazety „CB – Biełaruś Siegodnia”] nie oburzał się. A Zissera nijak nie można znormalizować. Przyjrzyjcie się temu uważnie”.

Sam Zisser wyraził zdziwienia słowami 03prezydenta. Jak podkreślał, jak do tej pory sami politycy i urzędnicy wypowiadali się dla portalu tut.by. „Nie rozumiem jak mozna kontrolować wszystkich Żydów. Przecięż oni nie są jakąś organizacją. W naszym kraju jest ich kilkadziesiąt tysięcy. My oczywiście słuchamy tych ludzi. Ale wszystkie decyzje podejmujemy samodzielnie, wychodząc od naszej polityki redakcyjnej” – powiedział Zisser.

Łukaszenko mówił o Zisserze w kontekście ostatniej ustawie o chronicznie nie pracujących, wprowadzającej wobec nich określone sankcje, która była krytykowana przez portal.

belaruspartisan.org/kresy.pl
http://www.kresy.pl/

Komentarzy 28 do “Łukaszenko: Wziąć wszystkich Żydów pod kontrolę”

 1. volviak19 said

  Chcąć zdobyć wolność i niepodległość musimy zacząć wszystko od zera, każdy kto jest świadomy i nie boi się mówić prawdy innym, musi wszem i wobec rozmawiać i uświadamić ludziom w jakim położeniu jesteśmy – niestety dużo dorosłych ludzi ma rozum dziecka, a niektórzy to jakby dopiero wczoraj się urodzili, taka jest niestety prawda.
  Kupować i chodzić w odzieży patriotycznej – to dużo nie kosztuje, a jaki efekt: dotychczasowi znajomi odnoszą się do nas z większą serdecznością, po za tym przyciągamy rzesze zwolenników do rozmów; nawet nie wyobrażacie sobie jak taki widok buduje Polaków, dlatego gorąco zachęcam!
  Zacząłem taką akcję i planuję następne, teraz chcę kupić bluzę „Śmierć wrogom Ojczyzny” zakup legalny, np na Allegro jest kilkadziesiąt różnych sztuk, u kilkunastu sprzedawców.
  Myślę i wierzę że inni skorzystają – jest to bardzo duży przekaz emocjonalny.
  Teraz w czasach internetu, mimo szybkiego przepływu informacji, tak trudno jest zmobilizować Polaków,
  pomyśleć jakie zadanie miał Roman Dmowski, po nieudanych powstaniach przeciwko zaborcom, jeździł po wsiach miastach i miasteczkach i zdobywał zaufanie ludzi, w dużej części niepiśmiennych, do tego by powstać z kolan, zrobił mrówczą pracę,
  jego trud został wynagrodzony, Polska odrzuciła niewolę niemiecką i bolszewicką.
  Teraz brakuje nam takiego Romana Dmowskiego, ale wiem że jest ktoś taki w naszych szeregach, rośnie i dojrzewa do wielkich decyzji – to tylko kwestia czasu – my Polacy musimy przyczynić się do większej manifestacji PATROTYZMU.
  To pierwszy krok – ale jaki ważny.

 2. Moher49 said

  Panie Prezydencie Łukaszenka, oby się to panu udało. Oby nie skończył pan jak nasz Władysław Gomułka.

 3. AyKoza said

  Wg mnie niezbyt racjonalne jest kolejne stwierdzenie „zaczynać WszysTko od nowa”. Panskie przesłanie przekazuje głównie tylko:zburzyć, zniszczyć wszystko bez patrzenia co lepsze a co gorsze. Patriotycznie powinniśmy rozpatrywać : jak tu kurka trafić z debatą do wszystkich : jest niedobrze czas na zmiany. Mało ludzi ma czas by zaczynać wszystko od nowa. Nasza historia jest zbyt dumna by ludzie nie brali w boważanie histori Reform Prawożądnych. Proszę to przemyśleć, nie interesuje mnie ani ani wychwalany przez Pana kolege Roman Dmowski Przeciez reformatorów nie gorszych od niego było multum (znani i nieznani) a i gorsi tez w czesci dobrze prawili.
  Wg mnie najlepiej bedzie jak każdy posłucha co niesie dobrego przekaz słusznych ludzi. Reformatorów , buntowników (z okropnego czasu) z całego świata, I w Swoim Duchu niech rozwazy słuszność chwalenia Honoru i Pokory.
  Wg mnie chaniebne jest narzucanie przez żądzących (oni bardziej majb żądzę niż umieją rządzić) odgornie poglądów kulturalnych i ustawowe olewanie dewiacji zamiast wystosować chęć mediacji.
  (ps. Nie jest napisane tutaj odemnie tylko na 1 temat, tylko w odpowiedzi na pierwszy komentarz. Starałem się uchwycić pare rzeczy)

  Nie interesuje Pana Dmowski?
  Dmowski był „reformatorem”?
  A gdzie byli ci inni – co ich było „multum”?

  Nosz kurwa, to można przecież napisać, że nie interesuje mnie np. Władysław Łokietek albo Stefan Batory, bo nie gorszych od od niego było „multum”…
  Admin

 4. Siekiera_Motyka said

  ” Przecięż oni nie są jakąś organizacją. ”

  Śmieszne !!

 5. ERROR 404 NSZ said

  Śmieli się z Batki , a on potrafi przywalić co jakiś czas wychylającemu się ponad stół garbatemu nosowi
  (…)
  Jest ich kilkadziesiąt tysięcy, zatem jeszcze jest szansa , Batku…

 6. Moher49 said

  @1.
  Inicjatywa dobra. Tak się zaczynała Solidarność w 1979 roku. Uważam tylko, że te dostępne obecnie ubiory są zbyt krzykliwe, trochę finezji trzeba, mniejsze znaczki ONR, NOP, MW, RN i wspaniały mieczyk Chrobrego. Czołem Wielkiej Polsce wołają, ale niewiele robią aby wielka była. Winnicki i Bosak jeszcze kawalerzą, potomstwa nie widać a lata lecą. Każdy Narodowiec powinien 4-kę spłodzić i należycie wychować. Nie bójcie się, da Bóg dzieci, da i na dzieci – wiem po sobie.

 7. Szapiro to typowo żydowskie nazwisko, tak na marginesie 🙂 Może Łukaszenka kieruje się logiką, że swój swego zawsze znajdzie?
  W każdym razie kierunek działań dobry.
  https://www.youtube.com/results?search_query=jewish+revolutionary+spirit

 8. Kronikarz said

  Białorusini nauczyli się myśleć a Polacy nie !? Jak to możliwe ?!

 9. STW said

  SKANDAL W STALOWEJ WOLI Z UDZIAŁEM POLITYKÓW PIS:

 10. COOL BLACK SHIT said

 11. Kar said

  ….rzeczy skrajnie niemożliwe do zrealizowania. Każdy z tych pseudoeuroprzywodcow ma dupę głęboko zamoczona w zydlactwie. No jak można np. kosher połowie spojrzeć w oczy w domu i powiedzieć: będę „czesał” kraj z żydowskiego robactwa ..no jak ?

  ..Drugi Hitler musi urodzić sie i on zrobi z kurestwem porzadek . ..

 12. Budziwoj said

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/05/02/racjonalne-zniszczenie-jugoslawii-przez-imperium-chaosu/

 13. ERROR 404 NSZ said

  Ad. 11 Kar

  Dopytam , na Kiribati i Przylądku Dobrej Nadziei też.? ;)…

 14. Kar said

  re:13 mowiac o wyspach/izolowanych miejscach, to tu jest jeszcze jedna

  ..smutna historia pokrzywdzonych/wypedzonych z Jeresy island (tej blisko Francji)..

  http://www.holocaustresearchproject.org/nazioccupation/channelislands.html

  ..A projekt odzydzania Europy (wala jak w dym tonami co dzien do Berlina) na dzien dzisiejszy wzbudza tylko salwy smiechu..wlozmy miedzy bajki

 15. Moher49 said

  @ 9,
  Dobrze, że Stalowa Wola na Gajówkę zagląda to może się się POstępactwo w tym mieście wypleni. To, że młody prezydent miasta zaprosił na występy „Big Cyca” to żadna dla niego ujma. Niech się gawiedź cieszy. Mohery się nie obrażą, bo już dawno z PiS nie maja nic wspólnego. Komentarze STW czytam na stalowka.net i czasem się z nimi zgadzam. Tutaj jednak pan STW robi za pieska byłego prezydenta miasta i usiłuje skubać młodego, bo młody chodzi do kościoła, rozpirzył miejskie sitwy, wysłał dziadków na emerytury i usiłuje coś dobrego zrobić. Szkoda, że zaczął od nazwania jednego ronda w mieście im. Lecha Kaczyńskiego, bo moim zdaniem Lech Kaczyński na takie uhonorowanie nie zasłużył. Stąd młody ma u mnie krechę – co mu przy każdej okazji wypominam. Dodam jeszcze, że Stalowa Wola to ładne miasto, dzięki głównie spółdzielni mieszkaniowej, która lokatorów z pieniędzy oskubuję, ale ociepla bloki i robi im ładne elewacje. W mieście jest również szkoła średnia z klasami wojskowymi. W mieście przed wojną nie było ani jednego żyda, teraz pewnie są bo pozmieniali nazwiska.

 16. Jacek said

  nawet po-bolszewik Łukaszenko wyciągnął wnioski ze „wprowadzania zachodniej demokracji na ukrainie”. Szapiro na pewno mu „pomoże” „wziąć wszystkich żydów pod kontrole”. Gołym okiem widać, ze od Szapiro należy zacząć. Czy Łukaszenko ma wadę wzroku? A może trzeba się dla niego złożyć na okulary?

 17. 15vagabunda said

  Łukaszenko fachowo zabrał się do roboty, nikt tak żydów nie przetrzebi i nie powyciąga z nor jak sami żydzi.
  Może Polacy zafundują swoim drogim kandydatom na prezydenta wycieczkę na Białoruś skoro sami nie potrafią ich wyprawić do ziemi ojców ?

 18. RomanK said

  Panie Volviak..dodac trzeba jeszcze na koszuli- jaka pan reklamuje… Chwala bohaterom- Smierc Wrogom! I Orlem ze skrzydlami pozakrecanywmi w stylizowane Tryzuby:-)) tfu KCbanderowska mac,….

 19. snag said

  Komentowałem to we ‚WPROST’ (wkurzony ze manipuluja) które donosiło o NOWYM* przykładzie anty-sramty Łukaszenki niestety moje uwagi zakwalifikowano jak wszystko co politycznie niewygodne do kategorii SPAM i zablokowano ,…

  ‚pod kontrolę’ jest mylnym tłumaczeniem bliższym jest ‚podporządkować prawu’ w tym wypadku chodzi o ortodoksów którzy ignorują wszystkie kanony cywilizowanego społeczeństwa kreując państwo w państwie i burdel ,…

  Z tłumaczenia WPROST wycięto wzmiankę na temat charakterystycznego Żydom stosunku do pracy i obrony kraju tudzież zarzutu kolaboracji z wrogiem czy okupantem ,…

  „He went on to describe the Jews as being „white boned” meaning they did not like to do menial work. „They don’t like to get their hands dirty or fight, but they did get their hands dirty with us!”

  Luźne tłumaczenie – ‚oni (Żydzi) nie kwapili i nie kwapią się brudzić rąk praca czy bronić (kraju) ale brudzili je prześladując nas (białorusinów) tu nawiązuje do żydowskich oprawców stalinowskiego aparatu terroru gdzie dominowali,…

  * Podkreśliłem ‚nowym” bo kilka lat temu wygarnął Żydom że zrobili chlewnie z zamieszkałej przez nich dzielnicy miasta, uwaga po której podniósł się żydowski skowyt z zarzutami anty-semityzmu ,…

 20. snag said

  Przykład ‚antysemityzmu’ Kukaszenki parę temu o którym wspomniałem wyzej ,…

  „In an Oct. 12 broadcast, Alexander Lukashenko said of Bobruisk, a Belarusian port city: “This is a Jewish city, and the Jews arę not concerned for the placę they live in. They have turned Bobruisk into a pig sty. Look at Israel – I was there.”

  Przy okazji warto nadmienić że olał żądania administracji Bush’a żeby ‚odszczekał’ i przeprosił

  http://www.jta.org/2007/10/22/news-opinion/bush-administration-slams-lukashenko

 21. Budziwoj said

 22. marta15 said

  jak na razie to Zydzi , masoni, gloabisci i satanisci maja wszystko pod kontrola.
  Tutaj bardzo ciekway artykul o powiazaniach pomiedzy ISIS-em ISIl-em oraz Czeczencami i Ukraincami.
  Wszystkie drogi prowadza do……..?
  http://www.globalresearch.ca/the-isil-is-in-ukraine-americas-agents-of-chaos-unleashed-in-eurasia/5446989

 23. JerzyS said


  Rosyjski patriota Putin używa słów
  „Z wami żydami nie ujedzie się bez bata”-A.Siwak

 24. Jacek said

  warto obejrzeć

 25. Ad. 11

  „..Drugi Hitler musi urodzić sie i on zrobi z kurestwem porzadek . ..”

  – Finansowany przez tych samych, co przedtem?

 26. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2015/05/03/lukaszenko-wziac-wszystkich-zydow-pod-kontrole/ […]

 27. tadeusz said

  Szapiro – nazwisko wcale nie żydowskie

  Jasne. Rozencwajg też nie. 🙂
  Admin

 28. Re: 27 Admin…
  Panie Gajowy: Ustalam polska polityke: Jaki my Polacy mamy z tego (czy tamtego) interes??? (jakie mamy korzysci lub bedziemy miec korzysci???)…

  No I niech nam zydostwo „szkli tylki” od poludnia do polnocy I od wschodu do zachodu slonca…a my Polacy bedziemy sie zastanawiac czy jest to dla nas interes czy go wogole nie ma…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: