Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rezultat wolności – niewola

Posted by Marucha w dniu 2015-05-03 (Niedziela)

Dlaczego A. Duda nie powiedział wprost: wprowadzenie euro to jeszcze większa zależność od Niemiec? Dlaczego ten temat – statusu podrzędnego lennika Niemiec – nie stał się głównym tematem kampanii? Dlaczego zgadzamy się na niewolę niemiecką?

Jedni odpowiadają: ponieważ zagraża nam Rosja. Nieprawda Rosja chce mieć wpływ na decyzje rządu polskiego, ale gołym okiem widać, że aktualnie nasz rząd pełni rolę urzędników niemieckich, że Niemcy dyktują nam co mamy robić. I wszyscy się z tym zgadzają, nikt żaden kandydat nie przedstawił programu uniezależnienia Polski od interesu Niemiec.

Wszyscy milczą o najważniejszym problemie Polski. Wszyscy zachowują się jak niewolnicy. Jesteśmy prowincją Niemiec i to prowincją tak posłuszną tak kulturowo zniewolona, że sami Niemcy dziwią się nasze uległości. W czasie ostatniej wizyty kanclerz Merkel powiedziała to jasno – jaśniej nie można było tego powiedzieć – Polska nie ma prawa głosu w sprawie Ukrainy i nigdy nie będzie brała udziału w negocjacjach.

Może swój punkt widzenia – do tego jeszcze mamy prawo – przedstawić swemu panu czyli jej. Te słowa nikogo nie zdziwiły. Nikt nie zaprotestował. Na portalach nikt ich nie analizował. Dlaczego? Dlatego, że akceptujemy wszyscy status podrzędnego lennika, który nic nie ma do gadania.

Zwracam uwagę na jeden fakt: każdy lennik w dawnych czasach miał prawo prowadzić własną politykę wobec wrogich sąsiednich władców. Nie musiał np. władca Mołdawii konsultować wszystkich swoich decyzji z Sułtanem. Lennik miał pewna niezależność. Otóż nasz dzisiejszy status względem Niemiec – jest o wiele gorszy.

Nie jesteśmy już lennikiem, tylko niewolnikiem. Tak więc rezultatem wolności, która się cieszymy od 1989 roku jest niewola – mamy zaklejone usta w najważniejszych dla nas sprawach. W razie pogorszenia się sytuacji na Ukrainie to nasz kraj będzie zalany fala emigrantów. To my będziemy dźwigali na naszych barkach ekonomiczne skutki polityki Putina i rozkładu państwa ukraińskiego, które istnieje tylko wirtualnie, faktycznie Ukraina państwem nie jest. A mimo to nikt nie protestuje, nikt w trakcie kampanii o tym nie mówi.

Dlaczego A. Duda milczy? Dlaczego w tej – najważniejszej dla nas sprawie – PiS i jego kandydat nie przedstawia żadnego politycznego programu? Czy jej przywódcy sądzą, że patriotyzm to tylko wzniecanie antyrosyjskiej histerii, bredzenie o zamachu i Smoleńsku? Dlaczego panowie z PiS-u nic nie robicie w sprawie powolnego likwidowania Narodu Polskiego? Podkreślam Nic.

To co jest zdumiewające to fakt, że prawie cały Naród – prawie, że jednomyślnie – zgadza się, żeby Polska była lennikiem Niemiec. Więcej dobrowolnie oddaje się w niewolę. Marzy o tym by Polska była w jak największym stopniu podporządkowana Niemcom. Każdy kto odważy się pisnąć słowo przeciwko kanclerz Niemiec jest natychmiast oskarżany o brak patriotyzmu.

Jesteśmy codziennymi świadkami procesu wynaradawiania Narodu Polskiego w imię dobrobytu ekonomicznego. Kto piśnie słowo przeciwko zbyt brutalnej – jego zdaniem – dominacji Niemiec, temu przypina się łatkę wroga Ojczyzny, bo przecież fundamentem naszego rozwoju ekonomicznego sa dobre relacje z naszym odwiecznym wrogiem pardon „odwiecznym przyjacielem”.

Podobno jesteśmy krajem niezależnym, jednak naszym kandydatom na Prezydenta dziennikarze – forpoczta niemieckich klawiszy, dziennikarze – zadają zawsze pytanie: jaka stolicę europejską odwiedziłby Pan(i) pierwszy(a) i oburzają się, gdy nie słyszą słowa „Berlin”. Obowiązkiem lennika – wg. dziennikarzy – jest najpierw – jak uczy Historia – złożenie hołdu swemu Panu. Pan rezyduje w Berlinie.

„Nowoczesny patriotyzm” a la PO jest akceptacją statusu niewolnika. Chciałem podkreślić jeden fakt: polityka wynaradawiania jaką stosuje od ośmiu lat PO, jest akceptowana przez większość Polaków. W imię kilku zabawek jesteśmy gotowi klękać przed niemieckimi panami. W imię strachu, przed bezrobociem – jesteśmy gotowi zgodzić się na niewolę.

W ciągu 25 lat III Rzeczpospolitej przestaliśmy być Narodem Polskim – zmieniliśmy się nieodwołanie w „polactwo”. Dlaczego Polacy masowo zrezygnowali z niepodległości? To powinien być temat kampanii – A. Duda milczy. PiS milczy kłamiąc swoim wyborcom, że jest partią Niepodległościową. Gdyby nią był to mówiłby wprost o tym, że na naszych oczach dobrowolnie oddaliśmy się w niewolę Niemiec.

W kampanii nie porusza się tematu, który zadecyduje o naszej przyszłości: UE została podporządkowana interesom Niemiec – a więc Polska utraciła niepodległość. Z tym faktem kandydat PiS się zgadza. Gdyby było inaczej – sprawa euro i naszej zależności od Niemiec byłaby wałkowana cały czas. Nie jest.

Piotr Piętak
http://prawica.net

Komentarzy 19 do “Rezultat wolności – niewola”

 1. semperparatus said

  To tylko częściowa prawda…bo same Niemcy mają dzisiaj ograniczoną suwerenność…są wasalem zażydzonej Ameryki…A od wewnątrz-osłabiane przez masową imigrację muzułmanów i antyludzki system wartości…A więc…jak cały tzw.”Zachód”-gniją od środka…No i ich udział w światowym PKB systematycznie maleje…obecnie wynosi tylko ok.4%…podczas gdy sto lat temu,w przeddzień I Wojny Światowej Niemcy produkowały 10% PKB…

 2. deV said

  Komorowski, Duda – wybierz swojego żyda na prezydenta.

 3. volviak19 said

  Chcąć zdobyć wolność i niepodległość musimy zacząć wszystko od zera, każdy kto jest świadomy i nie boi się mówić prawdy innym, musi wszem i wobec rozmawiać i uświadamić ludziom w jakim położeniu jesteśmy – niestety dużo dorosłych ludzi ma rozum dziecka, a niektórzy to jakby dopiero wczoraj się urodzili, taka jest niestety prawda.
  Kupować i chodzić w odzieży patriotycznej – to dużo nie kosztuje, a jaki efekt: dotychczasowi znajomi odnoszą się do nas z większą serdecznością, po za tym przyciągamy rzesze zwolenników do rozmów; nawet nie wyobrażacie sobie jak taki widok buduje Polaków, dlatego gorąco zachęcam!
  Zacząłem taką akcję i planuję następne, teraz chcę kupić bluzę „Śmierć wrogom Ojczyzny” zakup legalny, np na Allegro jest kilkadziesiąt różnych sztuk, u kilkunastu sprzedawców.
  Myślę i wierzę że inni skorzystają – jest to bardzo duży przekaz emocjonalny.
  Teraz w czasach internetu, mimo szybkiego przepływu informacji, tak trudno jest zmobilizować Polaków,
  pomyśleć jakie zadanie miał Roman Dmowski, po nieudanych powstaniach przeciwko zaborcom, jeździł po wsiach miastach i miasteczkach i zdobywał zaufanie ludzi, w dużej części niepiśmiennych, do tego by powstać z kolan, zrobił mrówczą pracę,
  jego trud został wynagrodzony, Polska odrzuciła niewolę niemiecką i bolszewicką.
  Teraz brakuje nam takiego Romana Dmowskiego, ale wiem że jest ktoś taki w naszych szeregach, rośnie i dojrzewa do wielkich decyzji – to tylko kwestia czasu – my Polacy musimy przyczynić się do większej manifestacji PATROTYZMU.
  To pierwszy krok – ale jaki ważny.

 4. HDKK (Honorowa Dywizja Komandosów Kultury) said

  Dudy w miech.

  Oto piosenka kampanii wyborczej Dudy. Amerykanska piosenka, oczywiscie, jak wszystko w Polin. Tekst na czasie poniekad.

  Milych i owocnych wyborow zyczymy.

 5. xy said

  Jest taki jeden kandydat który o tym mowi, niestety nawet tutaj jest mu przyklejana łatka żyda. Nazywa sie Grzegoz Braun, symptomatyczne jest to że zarówno gazeta wyborcza, gazeta polska, tvp i nawet media rydzyka go przemilczają.
  Rodacy idzcie na wybory i zagłosujcie zgodnie ze swoim sumieniem, a zagłosujecie na Grzegorza Brauna.

  I nie mówcie że nie ma na kogo głosować, albo że jakiś bojkot.
  Przed wyborami samorządowymi ktoś tu to proponował, napisałem wtedy że nic to nie da bo i tak mogą zfałszować.

  Patrzmy na czyny, nie tylko na słowa.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Czy naprawdę nie ma już Polaka z krwi i kości, nadającego się na stanowisko prezydenta?
  Jeśli nie, no to nie ma o czym mówić. Może być poseł Godson, może być Srul Blumsztajnzweig…

 7. Joannus said

  Ad 5
  ”Jest taki jeden kandydat który o tym mowi, niestety nawet tutaj jest mu przyklejana łatka żyda. Nazywa sie Grzegoz Braun,”

  Wielu kandydatów w minionym 25 leciu duzo i dobrze a i jeszcze lepiej mówiło. Wielu zostało wybranych i co z tego mamy.

 8. AniaK said

  Re6:
  Trochę poganiałam i znalazłam 🙂

 9. deV said

  @5
  Oczywiście, pełna zgoda.

 10. bobolanin said

  To po co gajowke prowadzic, lepiej siasc i plakac.
  Ad5

 11. 15vagabunda said

  Grzegorz Braun, zalegendowany i zasoborowiony przemawia do gojów jak do swoich parobków ! Tate i mame wypasieni na Polakach tak go wyuczyli ?

 12. NICK said

  (1). „Jądro” niemieckie istnieje i ma się całkiem dobrze. Nie przeszkadza mu żyd, z którym współpracuje i dzieli się światem. Innych sprzątnie w ustalonym czasie. Południowa półkula ciągle nie nadąża. Chiny, Niemcy i Żydzi rządzą światem. (kolejność wg własnego uznania). Coraz bardziej oficjalnie.

 13. Naprzod said

  Proste ta wadze NAROD POLSKI BEDZIE MUSIAL USUNAC.INNEJ OPCJI POLACY NIEMAMY

 14. jowram said

  Kochani moi przyjaciele.

  Pozdrawiam ​was​
  serdecznie miłością Jezusa i Maryi. Łaska i pokój Boży, niech stale przebywa w sercu ​waszym​
  .

  ​Weźmy wszyscy udział w wy​
  ​borach i zagłosujmy na kandydata nr 1 na liście Grzegorza Browna. Obecnie to najlepszy możliwy kandydat, po myśli Bożej. ​
  ​Inni są mniej lub bardziej umoczeni w różne nieprawości. ​
  ​Kto może, niech śle dalej tę prośbę.

  Jest szansa, aby odbyła się niedługo ​
  ​Intronizacja, a ten kandydat jako jedyny to umożliwia. Jeżeli PO ponownie wygra, wprowadzi ​
  ​Euro w przeliczniku 6 do 1 czyli​
  ​ 6 zł na 1 euro, z płatności będą 1 do 1, czyli 1 zł za 1 euro.

  PO planuje sprzedaż wszystkich lasów i zasobów w ziemi oddanie tego żydom chazarskim. ​
  ​Zasoby ziemi naszej dały by nam bogactwo większe niż to można sobie wyobrazić.

  PO już oddaje kopalnie za darmo w których jest miedź, platyna, złoto i to w dużych ilościach. To wy w wyborach podejmiecie decyzję, czy coś zmienimy czy poddamy się bez walki. (Modlitwa, posty, jałmużny i dobre wybory.)​

  Kończąc pozdrawiam ​was​
  serdecznie, pozostający z modlitewną pamięcią, pełen ufności w Bogu.

  Piotr M. – Żywy Płomień.

 15. jowram said

  Mam potwierdzenie, wystarczająco dobre by wziąć za to odpowiedzialność, że prawdziwe wyniki badania opinii publicznej pokazują, że Pan Braun ma 18% głosów i jest w tej chwili na trzecim miejscu (Komorowski 32%, Duda 20%, Kukiz 8%, Ogórek 7% – reszta bez znaczenia, od 0 do 3%). Przewidziana frekwencja 48% uprawnionych. Potwierdzenie dostałem ostatniej nocy – w Polsce dzisiaj rano.

  Pozdrawiam w Chrystusie

 16. marta15 said

  Dupa Komorwski probuje na wszystkie sposoby, jak nie prosba to grozba..

  „…Dwa lata temu, 2 maja, Bronek patronował obrządkowi wyśmiewania polskiego godła narodowego (zdjęcie) urządzonemu przez masonów z Wyborczej. A od kilku tygodni Bronek odgraża się obywatelom na wiecach przedwyborczych. Dlaczego to tolerujemy?

  Wściekła twarz Komorowskiego zaczyna dominować wizerunek kończącej się kampanii wyborczej. Wymachujący pięścią i wygrażający obywatelom ustępujący prezydent RP pokazuje jak nisko upadła Polska w ciągu 7 lat rządów PO. Uderza w nas nieskrywana pogarda dla Polaków i pusta demagogia Komorowskiego, który odmienia w nieskończoność – jak mantrę – dwa słowa „zgoda” i „bezpieczeństwo”, pozbawiając je najmniejszego znaczenia……….”
  http://monsieurb.neon24.pl/post/121931,slodka-wladza-bronka

 17. Jacek said

  „W kampanii nie porusza się tematu, który zadecyduje o naszej przyszłości: UE została podporządkowana interesom Niemiec – a więc Polska utraciła niepodległość. Z tym faktem kandydat PiS się zgadza. Gdyby było inaczej – sprawa euro i naszej zależności od Niemiec byłaby wałkowana cały czas. Nie jest.”

  No przecież to jest już wiadomo od czasu „traktatu lizbońskiego”. Czemu tu się (znowu) dziwić?

 18. jowram said

  Niemcy rozegrali naszą dyplomację… bardzo skutecznie…. podpuścili nasz MSZ ze nie dadzą wiz…. my ich nie wpuściliśmy…. my jesteśmy ci źli… w oczach opinii publicznej w Rosji… w tym czasie prezydent Niemiec złożył kwiaty na grobach rosyjskich żołnierzy…. a teraz wilki i tak wjechały do Niemiec i nikt im nic nie zrobił… czemu nasza dyplomacja jest tak z gruba ciosana…. jakby tam siedziały kołki z najtańszego gatunku drewna..?

  Bo to są ch…
  Admin

 19. Plausi said

  Mniejsze zło

  „wprowadzenie euro to jeszcze większa zależność od Niemiec?” Nie, to byłoby mniejsze zło. Wprowadzenie euro ma niewiele wspólnego z Niemcami a to z dwóch względów

  1. nie ma żadnych Niemiec, istnieje tylko RFN, która jest jak tu już pisano, okupowana przez USA i jeszcze paru mniej ważnych

  2. zależnym się jest od tego, kto kontroluje pieniądz, a ten jest zawsze kontrolowany przez MWF, co musi być czytelnikom gajówki także od dawna wiadomo.  A więc nie przez jakichś tam żydów, wolnomularzy i.t.d., nie, przez MWF, wyżej wymieni są co prawda sprawnymi wykonawcami, chce siÄ rzec parobkami MWF, ale nie zarządcami, może im się nawet wydaje, że to oni sä zarzädcami, ale to jest tylko złudzenie.

  Jeszcze raz przypomnimy ideologa tego systemu imieniem Amszel.

  Dobrze jest na początku postarać się uporządkować pojęcia, bo inaczej powstaje chaos pojęciowy i wyrastają takie kwiatki.  Można naturalnie siłom okupującym powierzyć ustalenie pojęć, one czynią to dla nas chętnie. ale nie jest to najdoskonalszym rozwiązaniem, o konsekwencjach też można było znaleźć w gajówce. Okupant narzuca nam stale swoją semantykę i jak w linku wskazano, z powodzeniem. Na ogół jesteśmy w dodatku zmuszeni mówić jego językiem. Konsekwencja jest, że paplamy, to co on sobie życzy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: