Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Premier Węgier nie dostosuje się do nakazów unijnych. Nie chce imigrantów.

Posted by Marucha w dniu 2015-05-06 (Środa)

Nie chcemy imigrantów na Węgrzech. Jeśli inni członkowie UE chcą ich w swoich państwach, proszę bardzo. Ale nie powinni wysyłać ich tutaj albo przez nasz kraj. To będzie wielka batalia, wielki spór z UE – mówił w wywiadzie dla telewizji Echo premier Węgier Viktor Orban.

Węgry nie chcą imigrantów i zmienią prawo, nawet wbrew Unii. Orban zamierza dokonać regulacji prawnych, które zablokują przyjęcie imigrantów z Afryki, które Unia chce nakazać państwom członkowskim.

Prezydent Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker żąda wyjaśnień od premiera Węgier, który nie pierwszy raz w ostatnim czasie naraził się unijnym biurokratom. Przed kilkoma dniami przyznał na forum, że chciałby przywrócenia kary śmierci.

http://parezja.pl

Komentarzy 13 to “Premier Węgier nie dostosuje się do nakazów unijnych. Nie chce imigrantów.”

 1. NyndrO said

  Może sobie na to pozwolić,bo (mówiąc kolokwialnie) jest ziomkiem Pana Prezydenta Putina.Pomyśleć,że Polska jako najbliższy sąsiad Rosji,duże państwo i liczny Naród moglibyśmy rozdawać karty..To jest na wyciągnięcie ręki.Tylko,że nam ręce odj*bano.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Dokładnie.
  Orban w swej rewolcie przeciwko Chujni Europejskiej oczywiście opiera się na Rosji.
  O Polsce to już szkoda rozmawiać: władza – bandyci, a ludzie – cipy.

 3. Kar said

  ..Unia Europejska Unia.., ale są jednostki odpowiedzialne za ciągnięcie tałatajstwa do Europy. Moją siostrzenica mówi otwarcie:..”Niemry nie chce nawet dupczyć pies z kulawa noga, przeto czarny z Afryki jest na wagę złota na tym lądzie”…I różnej maści organizacje „charytatywne” robią na wyścigi punkty importując wartościowy czarny kruszec do Europy. I jest po prostu gitara..tygiel

 4. Świadomy Obywatel said

  Kiedy ten sztuczny twór niemiecki czyli Unia Europejska się rozpadnie? Mam nadzieję że jeszcze dożyję.

 5. Marucha said

  Re 4:
  O ile cokolwiek znam się na świecie, to lucyferiańskie k***wy już od pewnego czasu planują upadek Unii oraz czym ją zastąpić.
  Bo chyba nie wierzy Pan, że to robactwo, jakie oblazło białego człowieka, kiedykolwiek z własnej woli pozwoli mu choć na chwilę odetchnąć?

 6. Mordka Rosenzweig said

  re 4

  Szanowny pan Swiadomy Obywatel,

  Ja pan Mordka bardzo prosi szanowny pan aby nie wywolywal wilka z lasu.

  Nasza rasa ma bardzo duszy problem z waluta euro i nawet pan Mordka jest w dusza panika co robic.

  Te wszystkie junk bonds, kture nasza rasa z Ameryka spszedala jako AAA inwestycje do panuw bankieruw z europy byly od poczatku zwykle scheiße tylko glupie bankiery z Europa o tym jeszcze nie wiedzialy.

  Teraz te scheiße bonds maja maturity we wrzesien i dluszej tego nie bedzie moszna ukryc, tylko pokazac bardzo dusze straty we wszystkie wielkie banki w nasza unia.

 7. NyndrO said

  Pan Rosenzweig jest największy jajcarz,jakiego znam oprócz pan grodzka.

 8. Boydar said

  „… władza – bandyci, a ludzie – cipy …”

  No, no, pierwsze sympatyczne słowa Pana Gajowego o Polakach, aż się boję myśleć co będzie dalej 🙂

 9. Tekla said

  Emigranci w liczbie 35tysięcy,głównie z Kosowa.Agganistanu i Syrii,przekraczaja granićę z Serbią..
  z Węgier wyjechało na zachód 350 tyś. przewaznie młodych wykształconych..Orban próbował wprowadzic prawo kar za wyjazd bezposreniopo studiach..niestety nic to nie dało..podobnie jak tu młodzi maja zaczynac od kredytów..a jak sobie nie poradza to tylko wyjazd zostaje..

  Ostatnio było głośno ,gdy zaczął FIDESZ dyskutowac w temat powrotu kary smierci/po zabójstwie sprzedawczyni z kiosku/..oczywiście sam Martin Schulz w tej sprawie dzwonił do Orbana..a michnik/opisywany w wegierskich mediach jako lewica/ tez grzmiał..nie wiem czy nie pod taka presa morderca dostał tylko 14 lat!

 10. revers said

  Dobrze pisze pan mordka Wlochy, Hiszpania, przedtem Grecja juz pograzone w tych smierdzacych obligacjach i nie ma kto te papiery pokryc w piniadzu, bo nie ma panstw sa euroregiony i tak diabelskie kolo zamyka by szambo z siara, siakowodorem wybuchlo we wrzesniu.

  No to beziemy swietowac Kiepury swieto i Molocha Unijenego 😀

 11. Janek said

  Szkoda, że nie prowadzimy takiej polityki jak Węgry.

 12. Siekiera_Motyka said

  Orban lepiej niech uważa bo może będzie miał takich gości

  co jest powiązane z tą osobą

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4632722,00.html

 13. revers said

Sorry, the comment form is closed at this time.