Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (22 – …
  Leo o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  NyndrO o Wolne tematy (22 – …
  JADAM o Powstaje druga część „Pa…
  . o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Anucha o Kobieta mnie doi
  Slawek o Wolne tematy (22 – …
  Marucha o „Anioł Śmierci” z…
  osoba prywatna o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Wolne tematy (22 – …
  Marucha o Wolne tematy (22 – …
  . o „Anioł Śmierci” z…
  Bili de kid o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Yagiel o Wolne tematy (22 – …
  Olo o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 510 obserwujących.

Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem

Posted by Marucha w dniu 2015-05-06 (Środa)

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej został zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem – i to jest nasz, Polaków, cały wyborczy sukces.

Nie kosmopolityzm, nie internacjonalizm, nie liberalizm, ale narodowy punkt widzenia winien zawsze cechować myślenie o państwie, o narodzie, o społeczeństwie.

Spoglądając z takiego punktu widzenia na aktualną prezydencką kampanię wyborczą winniśmy wyciągnąć wniosek, że dla Polaków, dla polskiej strony narodowej, wybory są już zakończone. I po raz pierwszy od 25 lat osiągnęliśmy jednak, mimo, że bardzo skromny, to dość spektakularny, polityczny sukces wyborczy. Sukces tym cenniejszy, ponieważ uzyskany przy braku narodowej organizacji. Sukces po części wystukany na klawiaturze w Internecie.

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej, a więc całkowitą utratą pozorów posiadania jakiejkolwiek legitymacji do sprawowania władzy, którą zapewnił mu nielegalny przecież stan wojenny w 1981r., został w końcu zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem.

Żydo-reżim i jego media wykreowały grono kandydatów, którym dozwolono w kampanii wyborczej stosować nie tylko anty-okrągłostołową retorykę, ale także retorykę antyżydowską. Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za tę piekielną zbrodnię, za „mowę nienawiści”. [No właśnie! – admin]

To powszechne żydo-media nadały tej grupie kandydatów określenie „antysystemowi kandydaci”, co według speców od żydo-reżimowej socjotechniki winno zachęcić Polaków do udziału w wyborczej hucpie. Ilu z nas wykaże się politycznym infantylizmem i da się oszukać żydo-reżimowym specom trudno przewidzieć, zresztą zobaczymy już niebawem.

Jeśli nie potrafimy dostrzec socjotechnicznego zabiegu z „antysystemowym” parawanem, to spróbujmy chociaż odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest możliwa sytuacja, w której reżim traci władzę w zorganizowanych i kontrolowanych przez siebie wyborach?

A żydo-reżim IIIRP dysponuje nie tylko mediami i konstytucyjnymi agendami władzy, ale także służbami specjalnymi. ABW kontroluje zarówno ludzi i strony internetowe. W 2014r., jak podaje żydowska gadzinówka Michnika, ABW pobierało dane abonentów telefonicznych oraz bilingi rozmów aż 176 tys. razy – tak żydo-system dba o własne „być albo nie być”. Tylko ktoś wyjątkowo politycznie niefrasobliwy może się łudzić, że wyborczą kartką dokona zmiany.

Bez silnej narodowej organizacji, bez narodowych mediów, nie może być mowy o jakimkolwiek wyborczym sukcesie. Czy posiadamy taką organizację? – NIE. Czy posiadamy takie media? – NIE.

Każda próba stworzenia autentycznej, polskiej, narodowej organizacji jest niszczona przez agenturę żydo-reżimu, a na własne narodowe media po prostu nas nie stać. Zresztą, czy żydo-reżim dopuściłby do funkcjonowania takich mediów – ? – wątpliwe.

Pozostaje nam na razie prowadzenie z żydo-reżimem medialnej wojenki partyzanckiej przy pomocy Internetu i oczywiście z zastosowaniem BOJKOTU wyborów organizowanych przez reżim.

Dariusz Kosiur
http://wps.neon24.pl.neon24.pl

Komentarzy 235 to “Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem”

 1. deV said

  Cytat z artykułu:
  „Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za tę piekielną zbrodnię, za „mowę nienawiści”. [No właśnie! – admin]

  Nie zgadzam się z tą tezą. Kandydat Grzegorz Braun jest skutecznie rugowany z mediów, zerowany z wiadomości. Oskarżenie o antysemityzm lub mowę nienawiści mogłoby dać mu rozgłos i otrzeźwić ludzi, którym żydokracja nie odpowiada. Dlatego G.B. jest skutecznie kneblowany i usuwany z mediów. W debacie wypadł blado, bez dynamiki i siły przebicia. Szkoda.

  „Antysemickie” odzywki osób DUŻO mniej widocznych w mediach, niż Braun, są nagłaśniane, a armia szczekaczy aż się zapluwa z nienawiści do gojów.
  Co Panu daję pod uwagę.
  Admin

 2. NyndrO said

  Mi osobiście Grzechu Braun nie wydaje się być mendą.Oczywiście nie dałbym se krocza na sucho za niego ogolić,ale instynkt mi podpowiada,że to może być porządny człowiek.Póki co,nie czepiałbym się go.Nie skrewił jeszcze.To,że nie wyją,może być spowodowane czym innym,niż że jest z nich.Szachy w najlepszym wykonaniu właśnie dlatego są takie wyrafinowane.Zebyśmy się czasem nie musieli pukać w czoło,jak go wywieszą na kaloryferze.Ja na wybory nie idę,bo jest sezon motocyklowy i zgubiłem dowód ,ale gość ma u mnie co najmniej 0.

 3. Eliza said

  Na kogo sceduje głosy pieśniarz narodowy?
  Nie chce się wypowiedzieć? Kto wie dlaczego? A odpowiedź jest taka prosta.

 4. MatkaPolka said

  Taktyka wyborcza PO to rozbić glosy na tzw. „prawicy” i zdobyć zdecydowana przewagę nad innymi.
  I tak wygra PO – maja stały elektorat – służby specjalne, policja, klasa urzędnicza, media i ich rodziny, plus ogłupiony medialnie elektorat –zwany lemingami oraz nieograniczona i niczym nieskrepowana możliwość fałszowania i manipulacji.

  Celem tych wyborów i głośnej kampanii wyborczej jest nic innego tylko FREKWENCJA – to frekwencja ma uwiarygodnić władze

  Wyborcy PO nie jest aż tak dużo, aby spełnić wymogi 50% frekwencji
  Dlatego też bez frekwencji wybory będą nieważne – Jego Najwyższa i Totalnie Agenturalna Jołopowatość – nie zostanie prezydentem

  Wszystkie wybory do tej pory zostały sfałszowane -jest na to 1000 dowodów , a nawet decyzje sądów.

  No i co z tego ? – NIC !!! – Grupa Trzymająca Władzę ma to w najmniejszym poważaniu.

  Natomiast wyborców fałszerstwa wyborcze nic nie nauczyły – lecą na wybory jak ćma do ognia

  Ponadto – co jest bardzo istotne – w obecnej praktyce , polityce, ordynacji – nie ma możliwości ODWOŁANIA posła lub prezydenta jeśli nie spełnia obietnic wyborczych. Ponadto nikt z polityków nie jest pociągany do odpowiedzialności za swoje przysięgi lub złe uczynki – ROBIĄ CO CHCĄ

  Rząd uważa siebie za WLADZE – to znaczy naród ma podlegać i być podporządkowany władzy. Jest to fundamentalne nieporozumienie – to władza – administracja ma służyć narodowi i wyborcom. Dopóki ta „imperialne” myślenie polityków się nie zmieni – żadne wybory nie maja sensu. !!

  Żaden z kandydatów na prezydenta się nie nadaje – nic sobą nie reprezentuje. Wręcz odwrotnie – kandydaci reprezentują obcy interes i siły wrogie Polsce. Żaden nie jest w stanie przedstawić spójnego programu politycznego do zaakceptowania przez społeczeństwo.

  Żaden z kandydatów nie ma programu politycznego godnego poparcia. I nie adresuje najważniejszych spraw nurtujących społeczeństwo. Bezczelnie ściema i prosi o glosy

  NIE MA KANDYDATA GODNEGO POPARCIA I DLATEGO WYBORY NALEŻY ZBOJKOTOWAĆ

  Wszystkie Partie POPiS, SLD, PSL poparły banderowskie UPA i dzisiejszą gloryfikacje UPA przez obecną Junte osadzona przez USA UE na drodze zamachu stanu – są dla MNIE nie do przyjęcia i dyskwalifikują wszystkich polityków. Kukiz również poparł Majdan. Rzekome sprawstwo Rosji w kryzysie ukraińskim jest brednią.

  Na urzędującego prezydenta chce głosować 39% ankietowanych. Drugie miejsce w sondażu zajął kandydat PiS Andrzej Duda. Chce na niego głosować 25% badanych. Trzeci w wyścigu prezydenckim jest Paweł Kukiz, który cieszy się poparciem 11% badanych. 4% ankietowanych odda swój głos na Magdalenę Ogórek oraz Janusza Korwina Mikke. Pozostali politycy mają poparcie mniej niż 2% Polaków.
  Jeśli 10 maja żaden z kandydatów nie zdobędzie połowy głosów, druga tura wyborów odbędzie się 24 maja

  Kampania Grzegorza Browna jest dobra – daje równo – lubię go słuchać. Jest radykalny i prawdziwy w swoich wypowiedziach. Wyraża cała frustracje upodlonego przez okupanta narodu? Wielu uważa go za prawdziwego patriotę, głos narodu. ( wielu wg sondaży 2% – ale czy można ufać sondażom)

  Wielu przeciwników uważa jednak, ze Grzegorz Braun może prezentuje się najlepiej, ale i jego program polityczny jest słaby, a sama narracja wypowiedzi i retoryka jest niespójna, a on sam nie reprezentuje żadnej struktury administracyjnej i terenowej, z która mógłby wprowadzać w życie swoje poglądy.

  Jednak wg mnie – czy osobiście sam GB z tego sobie zdaje sprawę lub nie, że służy, jako WENTYL dla społeczeństwa, jest narzędziem w rekach graczy, a jego wypowiedzi mają dać nadzieję na zwycięstwo – bo przecież „On ma racje” – a w konsekwencji zagnać na wybory i napędzić frekwencje – co jest celem graczy

  Dobrze by było, żeby wygrał – ze wszystkich to najlepszy kandydat – ale to zbyt piękne, aby było prawdziwe.

  Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy
  – SZYKOWAĆ KAŁACHY!!! Marek Chrapan

  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Niewazne-kto-glosuje-wazne-kto-liczy-glosy-szykowac-kalamachy-Marek-Chrapan

  Mafijny układ z Magdalenki (GTW) nie odda władzy drogą „kartki do głosowania” żadnej opcji z po za tego układu, doskonale wiedzą, że sami wydaliby wyrok na siebie.

  DOŚĆ MYDLENIA OCZU !!!

  WYZWOLIĆ SIĘ Z POD PATOLOGICZNEGO, MAFIJNEGO SYSTEMU STWORZONEGO PRZEZ KOMUSZĄ SBcję DO SPÓŁKI JEJ KAPUSIAMI I ZWERBOWANYMI BEZIDEOWYMI, OGARNIĘTYMI RZĄDZĄ WŁADZY KONIUNKTURALISTAMI, MOŻEMY JEDYNIE ZBROJNYM ZRYWEM

  Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan

  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Szykowac-Kalachy-Marek-Chrapan-3348/page/-3

  Swego czasu dzwoniący słuchacz audycji w Radiu Maryja określił wszystkie ekipy „rządzące” Krajem od 20 lat, wszystkich „parlamentarzystów” i cały ten 20-letni okres jako NIEODPOWIEDZIALNY – wykazując działalność WSZYSTKICH osób publicznych bez żadnej odpowiedzialności za swoje czyny nawet te zbrodnicze, postawy nie licujące się w żaden sposób z „osobą publiczną”, decyzje nawet te najgorsze na szkodę Narodu, Kraju, Państwa.

 5. volviak19 said

  Drukować ciekawe i radykalne komentarze i rozklejać gdzie się, władza musi zacząć się bać!!!
  To prawie nic nie kosztuje- ja od jakiegoś czasu tak robię, do klejenia najlepsza tuba 0,5 l kleju stolarskiego Wikol, jak przez noc żadna łachudra nie zerwie, to potem wyschnie i dobrze trzyma.
  Wypisywać, kleić m.in:

  -ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!

  -KARA ŚMIERCI ZA ANTYPOLONIZM, ZDRADĘ OJCZYZNY I DESTRUKCJĘ RODZIN POLSKICH!!

  -WOŁYŃ PAMIETAMY- 200 TYS. POLAKÓW ZOSTAŁO WYMORDOWANYCH PRZEZ BANDEROWSKICH UKRAIŃCÓW, ŻYDOWSKICH BOLSZEWIKÓW I NIEMIECKIE GESTAPO!

  -CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!

  -ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!

  -ZA TĄ DŁOŃ UNIESINĄ NAD POLSKĄ- KULA W ŁEB!!!

  -KATYŃ PAMIETAMY – OK 20 TYS.POLSKICH OFICERÓW POMORDOWANYCH PRZEZ ŻYDOWSKIE NKWD!

 6. volviak19 said

  AD 5; jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to proszę zamieszczać, musimy się organizować tak jak za okupacji, najlepsze są nieduże grupy po 3, 4 osoby z podwórek, które dobrze się znają i mogą sobie zaufać, wytyczyć hierachię- dowódca grupy, reszta jest mu bezwzględnie posłuszna, ludzie wysportowani, dobrze jeżdżący na rowerach, dobrzy biegacze, klejenie ulotek- to własnie grupy na rowerach najlepiej do tego się bedą nadawać, mozna zamalowywać fotoradary, bo pieniadze z tego ida na żydków, więc bez skrupułow proszę.
  Coś się już dzieje proszę państwa, gdyż w mojej okolicy sporo murów pokryło się napisami Legia Warszawa, Polscy Patrioci, jeden z sąsiadów pomalował swoje ogodzenie na biało- czerwony kolor.
  Powodzenia, Czołem Wielkiej Polsce!!!!

  Uważać na kamery!
  Admin

 7. Lesio said

  Pełna zgoda Matko Polko, wolność można sobie wywalczyć tylko kałachami a nie żydowskimi karteczkami do głosowania. Jeżeli chodzi o Brauna, to nie podoba mi się, że pogardliwie nazywa on Rosjan moskalami. To demaskuje fakt, że prawdopodobnie stoją za nim nienawidzący Rosji żydowscy protektorzy. Kukiz wystarczajaco skompromitował się na majdanie, śpiewając żydobanderowcom pieśni pochwalne oraz zwożąc im kamizelki kuloodporne, żeby bezpieczniej mogli dokonywać eksterminacji rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy.

 8. Maciej said

  Ja, jeśli pójdę głosować to na Brauna – w mediach i tak go nie ma, dla przeciętnego zjadacza chleba on nie istnieje – jest formą egzotyczną … Frekwencja ma legitymizować okupantów, tylko jeśli założymy, że wybory są fałszowane stale, to czy można wykluczyć, że frekwencja jest także fałszowana ?? Bronek może wygrać i bez fałszerstw póki ludzie myślą telewizorem …

 9. szary4aequitas said

  Dzień Dobry.
  Bacząc na to że frekwencja nie ma żadnego znaczenia to właśnie BOJKOT nazwałbym zachowaniem PRO SYSTEMOWYM bo pozwoli zachować obecny układ. Po prostu wybiorą się sami.
  Proponuje wszystkim którzy mają olej w głowie pójść do wyborów, wziąć kartę, dopisać na niej ŻADNE Z POWYŻSZYCH, DOMALOWAĆ KRATKĘ I JĄ ZAZNACZYĆ (swoim mazakiem?). Bo to się nazywa oddanie głosu a nie milczenie, a nie NIEME PRZYZWOLENIE na to co się dzieje z Ojczyzną (bo nawalić się piwem jest ważniejsze?).
  Oddanie głosu który nawet jeśli ONI uznają za nieważny jest ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. To jest ta znacząca różnica. ONI chcą byście nie chodzili głosować, chcą by każdy z Was zamknął usta. To jest ESENCJA DEMOKRACJI! Przewaga nieważności odbiera im legitymizację do pełnienia władzy i co ważniejsze jest to zgodne z ich Konstytucją.
  Pozdrawiam

  Dziecinada z tymi kartkami. Proponuję jeszcze na każdej napisać długopisem „DUPA”.

  Poza tym oni właśnie CHCĄ, żebyśmy głosowali i upierdliwie do tego namawiają. W prasie, TV, na bilboardach, plakatach itd.
  A Pan pisze coś przeciwnego.
  Więc albo jest Pan głupcem, albo nasłany.
  Admin

 10. kfakfa said

  Czy znany jest fakt odwołania się od wyroku skazującego G.Brauna w sprawie zajść w PKW ? Jeśli nie, to kandydat na Prezydenta jest karany.

 11. Boydar said

  Coś mi się zdaje, że wagon Marlboro to będzie mało …

 12. wanderer said

  ad4.
  „Jednak wg mnie – czy osobiście sam GB z tego sobie zdaje sprawę lub nie, że służy, jako WENTYL dla społeczeństwa, jest narzędziem w rekach graczy, a jego wypowiedzi mają dać nadzieję na zwycięstwo – bo przecież „On ma racje” – a w konsekwencji zagnać na wybory i napędzić frekwencje – co jest celem graczy”

  I tak właśnie jest.

  ad.9
  Obawiam się, że te wszystkie znaczenia kartek mazakiem na nic się zdają bo wyniki (czytaj dowody, kartki) już są dawno przygowtowane, a im właśnie chodzi tylko o frekwencję, czyli akceptację i uwierzytelnienie tej farsy jaką są te całe wybory.

 13. Budziwoj said

  Duda i jego towarzycho!

 14. Budziwoj said

 15. Boydar said

  Zapewne wszystkiego nie wiem, ale ja nie jestem Pan Mordka, iskrówki z kahału do mnie nie trafiają.

  Zauważam jednak, że GB to naprawdę wielce cwany cyc, praktycznie nie popełnia błędów. Jeśli coś skręca to tak, by można było przeinterpretować, takie przesłanie do inteligentniejszych. Jednak błąd popełnił, na samym początku akcji. Mam na myśli nocleg na odwachu. Oraz ewidentnie spapraną inicjację procesu legendowania na cmentarzu. Jak się popatrzy z perspektywy, to właściwie wszystko to było bez sensu; no chyba że przemycano właśnie rower.

 16. JO said

  Matka Polaka- Grzegorz Braun jest „Wentylem” ale i to podstepny kandydat. Papier lakmusowy to Rosja, na ktorej sie pali oraz Religia Katolicka, ktora nie wystawia mu ceryfikatu Ortodoksyjnosci a przeciwnie, obnaza go.

  SZYKOWAC SIE DO WOJNY – Fizycznej Wojny! Szykowac sie do Zabijania w mysl Katolickiej Nauki Sprawiedliwej Wojny

 17. Eliza said

  Panie Boydar, cisza wyborca powinna trwać od początku kampanii. Wtedy i papiesosow nie trzeba by bylo w takich ilościach.

 18. Eliza said

  Panie Jo, to nie o fizyczną wojnę chodzi. Słowo ma większą moc. Ważne jest kto je wypowiada.

 19. Boydar said

  Kampania, jak sama nazwa wskazuje, to przedsięwzięcie reklamowe, jego celem jest wciśnięcie klientowi towaru którego on tak naprawdę nie potrzebuje.

  To tylko pół prawdy. Bo drugie pół (obaliliśmy) wygląda tak, że tego towaru bez nachalnej reklamy nikt normalny by nie kupił. Bo to jest produkt „halowy”, nawet jeśli nie podróbka to nędznej jakości. Jakoś chleba i ziemniaków nikt nie reklamuje.

 20. Marucha said

  Re 19:
  Oczywiście, kampania to prostacki, ale dobrze działający w społeczeństwie idiotów, sposób na nakłanianie tychże idiotów do głosowania na ludzi, od których – po chwili zastanowienia – nie kupiliby nie tylko używanego samochodu, ale nawet bali by się stanąć koło nich w tramwaju, żeby nie zostać okradzionym.

  A tu ktoś (#9) – trzymajcie mnie, ludzie – pisze, że władza zachęca ludzi do bojkotu wyborów!
  Słyszeliście?
  Władza, wydająca ciężkie miliony na propagowanie wyborów „zniechęca” do brania w nich udziału….

 21. Maciej said

  @ 14

  Głosując na Dudę osiedlasz Judę:

  Dziadek i wnuk a więc to w genach.

  :

  NIE dla Andrzeja Dudy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Dziadek Andrzeja Dudy, Michajło Duda (1921-1950) to żydowski oficer morderczej UPA!
  Agent żydowski Andrzej Duda chce zostać prezydentem Polski! Czy Ty mu pozwolisz!?
  Sylwetka Mychajło Dudy. ps. „Hromenko” zdumiewa:
  – Od 1937 członek OUN
  – w 1939 skierowany na szkolenie dywersyjne do Niemiec, gdzie w 1941 wstąpił do batalionu Roland;
  – w UPA od 1943, najpierw jako instruktor w szkole podoficerskiej;
  – od czerwca 1944 organizator UPA na Pogórzu Przemyskim i w Bieszczadach;
  – od sierpnia 1945 Mychajło D. dowodzi sotnią „Udarnyky 3” należącą do 2 kurenia „Udarnyky”;
  – 1947 sotnia Mychajło Duda. przebiła się z Polski do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech;
  – w latach 1948-1949 członek Misji UPA;
  – 31.05.1950 dowódca 4-osobowej grupy zrzuconej na spadochronach na terytorium USRR;
  – kawaler nadanego pośmiertnie Złotego Krzyża Zasługi Bojowej I klasy;
  – według znawcy spraw ukraińskich prof.Grzegorza Motyki, Mychajło Duda to „najzdolniejszy dowódca UPA”.
  No i dlaczego kandydat Andrzej Duda w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych „zasług” dziadka i rodziców biologicznych!? Oboje profesorowie:
  tata w Senacie AGH, mama dziekan AGH. Co się kampanii prezydenckiej przytrafiło na starcie, że tak mocne atuty nie zostały ujawnione? Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca Andrzeja Dudy w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał nienawiść do Polaków!
  Pan Andrzej Duda to agent żydowski, który przy pomocy żydomasonerii zmanipulował Radio Maryja, Tadeusza Rydzyka, TV Trwam i miliony Polaków.
  Pan Duda w swoim życiorysie zataił przynależność do Unii Wolności, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO a Andrzej Duda znalazł gniazdo w PIS. Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań i pokwitowania składek na UW. Andrzej Duda, dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi Polskiemu, za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 000 żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II wojny światowej. Czy pan Duda nie wie, że na Polskę w czasie II wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali Polskę z ziemią i wymordowali ponad 6 mil. Polaków? Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów, a nie odwrotnie. Za tę zdradę Andrzej Duda zostanie postawiony do odpowiedzialności karnej przed Trybunałem Stanu. Jak głosowali posłowie PIS i inni w sprawie odszkodowań za holocaust !? Zobacz>>> http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=40491&KodKlubu=PiS
  A. Duda ukrywa, że w styczniu 2014r brał udział w posiedzeniu Parlamentu Izraelskiego w okupowanej Polsce, gdzie http://m.in/ siedząc z braćmi bił im brawo. Zapytany w Londynie o tą hańbę, Duda powiedział, że reprezentował Polaków i uciekł. W parlamencie UE, pełniąc rolę Polaka, A.Duda głosował przeciw wolnej Palestynie! Jeżeli jesteś Polakiem to masz obowiązek informować, zrobić ksero i uświadamiać Polaków, by wiedzieli kim jest Andrzej Duda, kandydat na prezydenta Polski. Kolejny zdrajca, i wilk w owczej skórze.
  POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA ANDRZEJA DUDY: „Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza: „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami”

 22. Słowo na temat G.Brauna

  G.Braun jest człowiekiem głęboko wierzącym, szanującym instytucję Kościoła i jego hierarchów („Kościół, szkoła, strzelnica”; „nie budujmy Polski plecami do Kościoła” – to są znane bon moty Brauna) – chyba nikt nie zaprzeczy – ?

  G.Braun głosi także pogląd, że Polska winna opuścić struktury UE – w tym także się chyba zgodzimy -?

  Jak w takim razie pogodzić ten pogląd G.Brauna ze wskazaniami JPII, Episkopatu Polski: „nie ma alternatywy dla europejskiej integracji”, czy z tak niedawnymi nawoływaniami prymasa H.Muszyńskiego do podpisania traktatu lizbońskiego – ?

  Jeśli Kościół wskazywał nam złą politycznie drogę (do UE) to chwała Braunowi, że wskazuje właściwą (wyjść z UE). Tylko dlaczego Braun wskazuje nam jednocześnie na Kościół jako wyznaczający właściwy kierunek w kształtowaniu całej polityki państwa?

  W takim razie czy Braun jest głupcem, czy oszustem?

  Pomijam stały slogan Brauna „Polska jest kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem” jako oczywistą bzdurę.

 23. duszyczka said

  https://ewastankiewicz.wordpress.com/2014/12/06/szczesc-boze-aleksandrze-i-grzegorzowi-od-dzis-panstwu-braun/

 24. Waldek said

  Grzegorz Braun jest w tym rozdaniu JEDYNYM ROZSĄDNYM kandydatem, – BIJE PARCHÓW i UKŁAD MOCNO. Sam chętnie bym zagłosował na przedstawiciela organizacji narodowej, ale żałosny kandydat Kowalski z tz Ruchu Narodowego świadczy o pełnej Infiltracji tej organizacji przez służby. https://www.youtube.com/watch?v=ilqP3vELcO0

 25. wełna said

  Bojkotując wybory robimy dokładnie to czego oczekuje system, a być może nawet sam steruje w tym kierunku.

  Na Dudę i Komorowskiego pójdzie głosować ich elektorat, a kandydaci niezależni, którzy mogliby zaistnieć w przyszłości, zostaną skompromitowani, z powodu nikłego poparcia.
  Zostanie to później, przez system wykorzystane do pokazania jak niskie poparcie w społeczeństwie maja głoszone przez nich hasła – w tym celu właśnie, pozwala im się je tak „swobodnie” wygłaszć.

  Nikt nie będzie ubolewał nad frekwencją, zostaniemy nazwani leniami którym nie chciało się wyjść z domu, a jak będzie dużo za niska, to zawsze mogą coś „dorzucić” do urny, a następne wybory zrobić obowiązkowe.

  Nie idąc głosować sprawiamy, że wynik wyborczy takiego np. Komorowskiego się poprawia. Zakładając że zagłosują sami jego zwolennicy (reszta będzie „bojkotować”), w ekstremalnej sytuacji może się okazać że ma poparcie 100% i właśnie to będzie go uwiarygadniać w przekazie medialnym.

  Żydomedia nie napiszą że popiera go 10% społeczeństwa, tylko o jego wysokim zwycięstwie (jeśli nastąpi to w pierwszej turze).

  JEŚLI NIE MASZ NA KOGO GŁOSOWAĆ TO SKREŚL WSZYSTKICH, ALE NIE WSPIERAJ ISTNIEJĄCEGO SYSTEMU.

  Jeśli już bojkotować to dopiero druga turę

  —————————
  I jeszcze dobrze jest dopisać na karcie do głosowania „DUPA”, wyraźnymi dużymi literami. Żeby podkreślić swą dezaprobatę.
  Ale głos człowieku oddaj, żeby ss-yny mieli w statystkach…

  Pana wpis jest po prostu idiotyczny.
  Co da skreślenie wszystkich? NIC. Przecież ss-yni nie napiszą potem „45% głosów – skreślono wszystkich”, tylko „45% głosów nieważnych”. I wyjdzie, że Polacy to idioci, bo nie umieją oddawać ważnych głosów.
  Dlaczego bojkotować dopiero drugą turę?
  Admin

 26. Maciej said

  @ 26

  Bojkot drugiej tury jest dobrą inicjatywą – przy założeniu, że wybory nie są permanentnie fałszowane … Wydaje mi się, że kandydaci „anty – systemowi” sumarycznie mogą mieć więcej głosów niż Duda …

  Dlaczego dopiero drugiej tury?
  Drugiej tury raczej nie będzie, a w każdym razie nie jest pewne, że będzie.
  Olać całą imprezę. Nie brudzić sobie rąk żydowskim gównem.
  Im chodzi o frekwencję.
  Admin

 27. Boydar said

  Panie Kosiur, a po cóż zaraz ta alternatywa. Jest oszustem (ale bez gruntownych studiów w tym kierunku !) bo oszukuje (vide Pański wywód), a głupcem bo podejrzewa że oszustwa nikt nie zauważy.
  To i tak jest za poważna analiza, głównym zadaniem jest nakłonienie do zrezygnowania z bojkotu systemu, a nie tam jeden czy drugi figurant; zawsze ktoś się da złapać na czułe słówka.

  PS. nie idź Pan na żadne skróty w tym swoim pisaniu, jak na razie tylko Pan masz względnie czyste konto (u mnie), i z satysfakcją zauważam postępy 🙂 🙂 🙂

 28. revers said

  wczorajsze debaty kandydatow na najwyzszy urzad Jewropolin w radiowej jedynce byly tak wysokiego lotu, ze od wolnosci, ladu spolecznego, bezpieczenstwa zbiorowego, wyjatkowosci, zachodnich wartosci i cywilizacji staly sie mantra, miodem na uszy, szczesciem wyborcow na najblizszy czas wyborow i konfrontacji z Rosja.

  tylko nie wiadomo do konca kto krooolem, kto katem bedzie na zlecenie, w namiestnictwie zagranicznych agent 21 i sluzb.

  Sama data wyborow, dzien po 70 rocznicy zakonczenia wojny staje sie jewromasonaka
  rozgrywka na szczycie wladzy PL, agentur i przyspieszeniem procesow „drang nach osten NATO”.

  No właśnie. Debata w TV. Nachalne rajfurzenie wyborów.
  A jakieś niedorozwoje pieprzą, że władzy ZALEŻY aby ludzie nie oddali głosów. aby bojkotowali wybory…
  Admin

 29. żaden Brat w WIERZE said

  @@ad 22-Różnica jest ewidentna- Braunowi bliżej do przedsoborowej tradycji,która jest zwalczana przez KOŚCIÓŁ ABPA MUSZYŃSKIEGO.pod tym więc kątem charakterystyka Brauna nie trzyma się kupy.
  Ma więc ktoś jakiś plan działania na odzyskanie Polski,bo coś mnie się zdaje że piszecie z wygodnych fajnych krzeseł jakiegoś zachodu,i gdzie się nie odwrócić dupa zawsze z tyłu!CZY POZOSTAJE SAMOTNE MORDOWANIE WROGÓW OJCZYZNY,SAMOBÓJSTWO CZY CÓŚ W TEN DESEŃ??

  Panie drogi, jakieś 80-90% gajówkowiczów mieszka w Polsce, to raz. Jeśli chce Pan statystyk, to chętnie zamieszczę.
  A po drugie – gajówka jest witryną INFORMACYJNO-EDUKACYJNĄ. Jako taka nie zajmuje się planami „naprawy Rzeczypospolitej”, organizowaniem grup oporu, handlem bronią, ani nawet reperowaniem telewizorów. Po prostu opisuje, co widzi. To i tak dużo więcej, niż robią media głównego ścieku.
  Admin

 30. bobolanin said

  wybaczcie ale
  jak można być tak głupim żeby wierzyć iż nie robiąc nic można coś zmienić ;(((
  zło do działania potrzebuje jedynie naszej bierności

 31. Maciej said

  @ 26

  Panie Gajowy przecież jeśli można sfałszować wybory, to jaki problem sfałszować frekwencję … ? Ja jestem zwolennikiem pracy organicznej – co staram się czynić … Musimy odzyskać małe ojczyzny by tą wielką odzyskać. Za mój głos na Grzegorza Brauna biorę pełną odpowiedzialność ! Oczywiście jeśli pójdę pod urnę … Druga tura natomiast to więcej niż babranie się w ….. wiadomo czym …

  Nie widzę żadnej różnicy między pierwszą turą a następną czy następnymi.
  Oczywiście, jeśli sądzi Pan, iż Grzegorz Braun jest kandydaturą do przyjęcia, to przecież klątwy na Pana nie rzucę 🙂
  Admin

 32. Marucha said

  Ad 31:
  Jeszcze dodam.
  Otóż nie sądzę, aby wybory w Polsce były fałszowane. A na pewno nie tak, by w sposób istotny wpłynąć na wyniki końcowe.
  Polacy po prostu tak właśnie głosują. Tak właśnie głosują. Żadnych fałszerstw nie trzeba, wystarczy ograniczyć pole wyboru do pewnych kandydatur/partii.

 33. Naprzod said

  A wieczne przebaczanie tym co Cie gnebia okradaja.To tez czyni cie bezwolnym I tepym nazedziem w rekach wladzy.Bo stajesz sie choragiewka w rekach zdrajcow I wiejesz tam gdzie oni chca.Jak oni tym czasem zyja jak poczek w masle kosztem .
  Twojego przebaczania I naiwnego ufania ze sie jakos samo wyklaruje.Nic sie nie wyklaruje.Dopuki jak NAROD nie przegoni tych ZDRAJCOW sila. No tak ale powie ktos Przemoc rodzi przemoc. A biernosc tworzy zlo.I nadal siedzisz Narodzie w gownie.Masz pokoj tak zgadzam sie .Ale zato niemasz pracy niemasz za co wyzywic rodziny.I musisz sie wyprowadzic za granice Zeby jakos przezyc.70-LAT po wojnie.I ty Polaku zyjesz w nedzy.To wstyd I HANBA DLA NAS WSZYSTKICH.
  WIEC POLAKU OBECNA WLADZA TO WROG TWOJ NR 1.
  A droga kartki wyborczej ja niemysle ze mozna ten chory system I tych chorych ludzi ktorzy rzadza tym krajem zmienic.

  Można spróbować (drogą łagodnej perswazji oraz apelowania do chrześcijańskiego sumienia) przekonać rządzących, iż źle czynia i że powinni, dla dobra Narodu, albo się poprawić, albo oddać władzę innym.
  Tak samo skuteczne, jak wybory.
  Admin

 34. wełna said

  Admin.

  „Co da skreślenie wszystkich? NIC. Przecież ss-yni nie napiszą potem „45% głosów – skreślono wszystkich”, tylko „45% głosów nieważnych”. I wyjdzie, że Polacy to idioci, bo nie umieją oddawać ważnych głosów”.

  Głosy nieważne zostaną przez wszystkich odczytane jako sprzeciw, dadzą poczucie jedności przeciwko systemowi, natomiast bojkot jako akceptacja tego co jest i być może przyzwolenie na wygranie w pierwszej turze przez Komorowskiego.

  Co osiągniemy bojkotem? NIC kompletnie NIC.

  „Dlaczego bojkotować dopiero drugą turę?”

  Dopiero w sytuacji gdy mamy do wyboru dwóch systemowych możemy pokazać co myślimy o takich wyborach.

  Panie Kierowniku, mniej emocji, więcej zrozumienia, pozdrawiam.

  Panie kochany, emocje to ja miałem ostatnio w roku 1994, kiedy widziałem, jak Kościół i Młodszy Brat parchatych wpychali Polskę do Unii.
  Co osiągniemy bojkotem? Przynajmniej sobie nie powalamy rąk ani sumienia żydowskim gównem.
  A co osiągniemy głosowaniem? No?
  Admin

 35. outsiderR said

  ad 6

  „Uważać na kamery!
  Admin”

  I telefony zostawić w domu 😉

 36. Maciej said

  @ 32

  Wie Pan, Panie Gajowy, że jeśli chodzi o gardzenie rządzącymi i tą fasadową demokracją to gardzę tym tak jak okupant gardzi Polską i Polakami. Jeśli chodzi o bojkot wyborów to zawsze miał Pan we mnie sojusznika – ale nie wiem, raczej intuicyjnie czuję, że gdybym znalazł się pod urną z kartą do głosowania to głos na Bruna oddałbym z czystym sumieniem … Wydaje się uczciwy – po prostu, tak czuję … Zarzuty wobec niego są szukaniem dziury w całym … Moim zdaniem.

  Co do fałszerstw wyborów – coś w tym jest, że nie muszą być fałszowane – póki ludzie głosują telewizją …

 37. NICK said

  Parę miesięcy temu pisałem o znaczeniu frekwencji.
  Przypomnę skrótowo.
  Jej znaczenie jest ZASADNICZE. Nie, nie dla Nas. Dla unych!
  Dla Nas fałszowanie danych o frekwencji, też nie powinno mieć znaczenia.

  Natomiast: une, wyżsi politycy, rząd, znacząca część świata, w tym JE Putin… . Wszelkie dane będą mieli PRAWDZIWE. I tu jest meritum.
  Frekwencja poniżej pewnego progu, spowoduje u jednych strach, u drugich radość i związane z tym zachowania.
  Notowania, np. poniżej 30%, mogą spowodować, że Putin życzliwiej spojrzy na braci Słowian.
  A, może i coś więcej?

  BOJKOT.

 38. xy said

  Czytam to i aż się dziwię że jeszcze można się łudzić po wyborach samorządowych, że bojkot jest w stanie zmienić cokolwiek.
  Przed nimi pisałem że gdyby była mała frekwencja, to by pobiadolono w TV i na tym by się skończyło, a i tak zawsze mogli by sfałszować wybory
  No i sfałszowali!
  Jeśli jest szansa choćby manifestacji, że jest nas jakaś większa grupa która myśli o pomyślności Polski to już jest jakaś wartość.
  Inaczej wpędzamy siebie w marazm i otępienie.
  O to chodzi by całkowicie przekonać polaków o beznadziejności jakiegokolwiek oporu!!
  Bojkot jest niebezpieczny i głupi!
  Przyzwyczaja Polaków do nic nie robienia, wysyła sygnał do rodaków „nie ma nadziei, zwijamy interes”.
  Głosujmy i angażujmy się chociażby w ruch kontroli wyborów!
  Dziwię się Gajowemu Marusze, że inteligentny człowiek może proponować tak szkodliwy mity.
  Moge się tylko domyślać że jest to objaw frustracji i braku nadziei, bo nie podejrzewam złych intencji.

  Co do Pana Grzegorza Brauna to byłem sceptyczny gdy ogłosił kandydowanie.
  Znałem twórczość Pana Brauna wcześniej i to jak go 3rp prześladuje sądowo, ale sam pomysł uważałem za dziwaczny. Nie wierzyłem że zbierze podpisy.
  Zebrał więc postanowiłem pogłębić wiedzę na jego temat i na to co ma do powiedzenia.

  Grzegorz Braun jest człowiekiem niezwykle inteligentnym, który mówi o kluczowych dla naszego państwa i narodu sprawach, jako jedyny!
  Nie owija w bawełnę, mówi wprost o przestępcach komorowskim, tusku i kopaczowej, że powinni iść do więzienia.
  W programie reżimowej tv ” Polityka przy kawie” zareklamował bardzo ważną książkę podkładającą dynamit pod polskojęzyczną klasę polityczną i 3rp.
  Czy ktoś słyszał aby jakiś polityk publicznie przywoływał problem żydowskich
  u-roszczeń majątkowych? Chyba tylko Korwin-Mikke kilka razy poruszył ten problem, ale w kampani cicho sza!
  Braun mówi otwarcie, trzeba wznowić śledztwo w Jedwabnem, jako kluczowe dla bezpieczeństwa nie tylko finansowego państwa, ale żeby wytrącić argument oszczercom Narodu Polskiego.

  Niektórzy tutaj piszą, że jest antyrosyjski.
  Tak mogą pisać tylko ignoranci!
  Nie raz się wypowiadał, że nie jest antyrosyjski, a antysowiecki iproponuje urealnić wzajemne stosunki. Czy to jest ta antyrosyjskość?

  Jest jedna rzecz która mnie zszokowała u Pana Brauna, jego stosunek do powstań, który jest krytyczny(polecam opinie o powstaniu listopadowym).
  Dekomponuje te szkodliwe mity i o zgrozo(!!!), przedstawia rosjan(np. WK Konstanty) w pozytywnym świetle!
  To wszystko jest do sprawdzenia, są filmy na youtube, więc jak się chce to się znajdzie.
  Ale niestety, są też osoby tutaj zwyczajnie głupie i leniwe intelektualnie i będą pisały brednie o Grzegorzu Braunie, że „wygląda na osobę zimną, nie kochającą nikogo(…)”(mąż jednej żony), albo że jest żydem(ma ktoś jakikolwiek dowód?), zamiast prześledzić jego wypowiedzi, bądź życiorys i znaleźć sprzeczność, pozwalającą, na wątpliwości co do GB.

  Takich sprzeczności ja nie widzę.
  Proszę, aby ktoś mnie oświecił, może to ja jestem pożytecznym idiotą?
  Ale jeśli nie jestem, to w takim razie kim są oszczercy Grzegorza Brauna?

 39. Boydar said

  Otóż to (37) Panie NICK’u. Tylko weź Im to qurwa wytłumacz !

 40. deV said

  „Antysemickie” odzywki osób DUŻO mniej widocznych w mediach, niż Braun, są nagłaśniane, a armia szczekaczy aż się zapluwa z nienawiści do gojów.
  Co Panu daję pod uwagę.
  Admin

  Ależ dokładnie to samo chcę powiedzieć. GB mówi o sprawach niewygodnych (np. kwestii roszczeń ścierwojadów na 65mld $) i razem z nim te tematy wycina się z debaty publicznej. Gdy stanie się jasne ile każdy z nas ma zapłacić tym gadom, to podniesie się ferment, który zdemaskuje Dudę-Kornhausera, stręczonemu przez „katolicki” PiS.

  Szkoda, że GB wypadł tak słabo, bo była szansa, jedna z niewielu, żeby pokazać program i zyskać wyborców. Skupić na sobie uwagę. Bardzo żałuję, jest to najbliższy mi kandydat. Co do bojkotu wyborów – widzę tu pewną naiwność, czy Sz.P. Gajówkowiczom i Panu Kosiorowi wydaje się, że władza bez mandatu (frekwencji) honorowo poda się do dymisji i nie będzie pobierać uposażeń? Wolne żarty. Rząd się sam wybierze i sam wyżywi – nie bądźmy naiwni, to są k****y zawodowe. Bojkot wyborów, choć kuszący, nie załatwia sprawy.

 41. NICK said

  P. Boydar. Toż od lat tłumaczymy, jak nie powiem komu.
  A dyskutują albo błądzący albo łby zakute albo agentura.
  Sam nie wiem co gorsze.
  Mądrej głowie dość po słowie.

  Jest to jedna z ostatnich szans aby – pokojowo – coś zmienić. Dużą frekwencją, odwracając myślenie, damy unym oręż do wynarodowienia. Jeżeli słowo wynarodowienie kogoś nie interesuje? To zostanie wyrezany. Tuż po mnie… .

  Aaa i dzięki P. Dariuszu za artykuł.

 42. wełna said

  Ad. 37 i 39

  Żaden bojkot nie obniży frekwencji poniżej „bezpiecznej” dla systemu wys. 40%.(urzędasy, radiomaryjni itp.), natomiast pozwoli uznać tematy: żydowskich roszczeń, Jedwabnego, przekręty władzy – o czym pisał powyżej p.Xy – jako nieistotne dla Polaków, nie mające dla nich znaczenia.

 43. Boydar said

  Pani Wełna niech jeszcze raz przeczyta (37) i spróbuje przyswoić sedno. System nie działa tak jak sobie Pani wyobraża.

 44. NICK said

  Pani Wełna. Niestety u unych jest wielu mądrzejszych od Nas. Co widać. I, wezmą pod uwagę, że mają swój stały elektorat i, że jest on gooowno warty. Odejmą go od procentów i zostanie im to co zostanie. Jaśniej nie potrafię.

  P.S. Polacy na tacy, są rozłożeni.
  Chojracy, dziwacy, już zniewoleni.

 45. Rokitnik said

  Wszyscy wypowiadający się / nie tylko w tym art./ wykazują, że sprawa POLSKI leży IM na sercu !!! Głosów za BOYKOTEM jest oczywiście więcej albowiem najłatwiej jest NIC nie czynić ( w czym moi Rodacy są specjalistami Światowej klasy ).
  K a ż d y z nas zajmujący sie tym tematem ( nawet amatorsko ) WIE, że istnieje tzw. elektorat strachu zydo-komuny…jakieś maksymalnie 8-9% populacji. Tak więc w sytuacji extrelalnego bojkotu (?) ta część będzie stanowiła owe 100 % i …układ jako zabetonowany nadal będzie w najlepsze funkcjonował.
  MYŚMY TO PRAKTYCZNIE PRZERABIALI W TOTALNYCH BOJKOTACH ZAWŁASZCZONEGO BANKU POLSKIEGO I CENTRUM SŁOWIAŃSKIEGO W NOWYJ YORKU !!!! Bywało ze na ” walne zebranie ” 70,000 członków przychodziło 14 osób i…wszystko było glance gal !?? Tak więc ta ” opcja ” wogóle się nie sprawdza. Powoduje za to zniechęcenie i odwracanie się plecami od problemu ( w tym przypadku tragicznego położenia Polski).

  Dużo sie mówi także tutaj na niezależnych forach o ” spokoju sumienia „, które jak jako CNOTĘ wynosi się z bierności? Otóż NIE. Spokojne sumienie mogą mieć tylko ci, którzy coś ROBIĄ – chociażby budząc świadomość,(Marucha) robiąc akcje ulotkowe, zamalowywująć foto radary, manifestując przywiązanie do pryncypiów Narodowych i Chrześcijańskich.! Inni ( kanapowcy ) nie mogą mieć owego komfortu ….!

  I dlatego deklaruje ODDANIE głosu na p. Grzegorza Brauna. Uważam, że to j e d y n y kandydat który z BOSKĄ POMOCĄ może zagrozić systemowcomi oraz idiotom, typu JKM czy Kukiz – Majdaniarz !!

  Pamiętajcie o cassusie Victora Orbana!!! ON BYŁ WYBRANY PRZY TYM SAMYM TOTALNYM SYSTEMIE..ale Węgrzy mu ZAUFALI i wyborów NIE ZBOJKOTOWALI ( po raz wtóry, bo podchodził do zwycięstwa ponownie )!

 46. MatkaPolka said

  BOJKOT ANTYDEMOKRATYCZNYCH WYBORÓW – DO CZASU NAPRAWIENIA ORDYNACJI

  Naprawa ordynacji wyborczej jest trywialna i można ją zrealizować na różne sposoby.

  Kilka uwag wstępnych – polecam doskonałą stronę WOLNE WYBORY z licznymi linkami i dogłębnym wytłumaczeniu wielu zagadnień https://wolnewybory.wordpress.com

  Fałszerstwa wyborcze

   Nieuczciwa kampania medialna – wpływ obcej propagandy. Niedopuszczenie Propagandy zgodnej z interesem Polski Miażdżenie świadomości społecznej i narodowej
   Wyeliminowanie partii opozycyjnych i brak środków na alternatywy polityczne
   Sposób wyłaniania kandydatów– przez partie rządzące
   Nierówne finansowanie
   Dostęp do mediów
   Ingerencja obcych sil finansowych
   FREKWENCJA WYBORCZA nie wpływa na ważność wyborów -Prezydentem zostaje ten kandydat, który otrzyma ponad połowę wszystkich ważnie oddanych głosów.
   Permanentne fałszerstwa
   Glosowanie korespondencyjne
   Kupowanie głosów
   Niemożność odwołania i ukarania wybraneg, ktory niespełnia obietnic wyborczych
   Ordynacja wyborcza – kompletnie zła wbrew prawu – wbrew Konstytucji

  Jak niska jest świadomość społeczna? I starzy i młodzi Polacy i Polki przestali rozumieć, co się wokół nich dzieje, co stracili i co tracą, co mogliby zyskać, na czym polega wolność i suwerenność, dobrobyt indywidualny każdego z obywatela, interes indywidualny i zbiorowy, jako kraju – godzą się ze zniewoleniem i podbojem.
  Taki stan odpolitycznienia społeczeństwa i zmiażdżenia świadomości narodowej nie jest przypadkowy – to wynik długoletnich pracy i wysiłków wrogów Polski, tych, którym zależy na tym, aby właśnie tak było.
  – I nie łudźmy się poświęca się ogromna ilość środków finansowych, zatrudnia olbrzymi aparat propagandowy – media w Polsce są w rękach Niemców i Żydów 85 – 100%. – co już daje odpowiedź kto jest wrogiem Polski .

  Ciekawe, dlaczego wyśmiewany jest polski patriotyzm, a naokoło kwitną nacjonalizmy niemiecki, ukraiński i żydowski – tych nawet Polak nie ośmiela się krytykować.

  Ludzie są ogłupieni – nie ma, na kogo głosować. Chcą głosować, a to na PO – Komorowski, a to na PiS -Duda, a to na SLD – Ogórek, a to na na Nowa Prawicę – Korwin Mikke – żaden, ale to żaden kandydat nie reprezentuje interesu polskiego – ani interesu Polaków, ani Polski.
  W istocie nie ma, na kogo glosować – 15-10 lat działań wroga pozwoliło wyeliminować jakąkolwiek opozycje polityczną, wyłączyć myślenie – propaganda niemiecka ma niezwykłą siłę ogłupianie – i zawsze miała
  Jak można głosować na jawnych wrogów Polski i obcą agenturę.
  Jednak największa część wysiłków propagandowych skierowana jest na to, żeby brać udział w wyborach – bo same uczestnictwo uwiarygodnia ten przestępczy proceder jakim są wybory w obecnych czasach w obecnych czasach

  Ostatnim kandydatem, który pozwalał mieć nadzieje na zmiany był Andrzej Lepper – ale go zamordowano !!!

  W tej sytuacji, jaka mamy odpowiedzią może być jedynie masowy bojkot wyborów. Ale bojkot też nie ma znaczenia – ONI same się wybiorą – jest stały elektorat – urzędników administracji państwowej i ich rodzin, policji i służb państwowych – tych beneficjantów systemu.

  Są również ci ogłupiali przez media, którzy uważają, że głosowanie i udział w wyborach to „patriotyczny obowiązek”. To prawda – tak powinno być – Ale – JEST BARDZO DUŻO WIELKICH ALE

  Wybory są fałszowane na wielu etapach i płaszczyznach – to dosyć skomplikowane, aby wyjaśnić rzecz w kilku słowach. Fałszerstwa wyborów dokonywane sa nie tylko przy Urnie Wyborczej i przy liczeniu głosów – to jeden z etapów wyborów – bynajmniej nie ostatni.

  Cały proces wyborczy jest w całości fałszowany.

  Nieuczciwa kampania medialna – wpływ obcej propagandy. Niedopuszczenie Propagandy zgodnej z interesem Polski Miażdżenie świadomości społecznej i narodowej
  Wyeliminowanie partii opozycyjnych i brak środków na alternatywy polityczne
  Sposób wyłaniania kandydatów– przez partie rządzące
  Nierówne finansowanie
  Dostęp do mediów
  Ingerencja obcych sil finansowych
  FREKWENCJA WYBORCZA nie wpływa na ważność wyborów -Prezydentem zostaje ten kandydat, który otrzyma ponad połowę wszystkich ważnie oddanych głosów.
  Permanentne fałszerstwa
  Glosowanie korespondencyjne
  Kupowanie głosów
  Niemożność odwołania wybranego niespełniającego obietnic wyborczych
  Ordynacja wyborcza – kompletnie zła wbrew prawu – wbrew Konstytucji
  Konstytucja mówi wyraźnie o Ordynacji Wyborczej – Tymczasem wprowadzono Kodeks Wyborczy – już tylko to należy uznać za powód do unieważnienia Wyborów

  Wyborcy mają ograniczone/odebrane zarówno bierne jak i czynne prawo wyborcze, przymiotnik tajności jest w sposób oczywisty pogwałcony

  Jest jeszcze inna sprawa – nawet przy tak fałszowanych wyborach, udało się kilka razy złapać przestępcę na „gorącym uczynku” – a to fałszerstwa w konsulatach za granicą (udowodnione kilka razy – Ottawie i Brukseli…), a to złapanie policjanta z w samochodzie z kufrem pełnym kart wyborczych, a to zaskarżenie fałszerstw wyborczych i udowodnienie i orzeczenie sadu, czy tez ostatnia interwencja/wtargniecie Grzegorza Brauna do lokalu wyborczego – i udowodnienie fałszerstwa. I co? I nic

  Wybory i oszustwa wyborcze maja kilka faz
  Nie jest to proces polegający na wrzucaniu i liczeniu głosów wyborców

  Pierwszym stadium jest urabianie opinii publicznej. Dezinformacja, propaganda sukcesu, chwalenie swojej opcji politycznej. Długoterminowe i stale kształtowanie opinii publicznej kształtowanie sposobu myślenia.
  Przy jednoczesnym blokowaniu jakiejkolwiek innej alternatywy politycznej – przeciwników się po prostu morduje.

  Drugim elementem jest stale dorabianie gęby przeciwnikowi, który ma inne koncepcje, wyśmiewanie i krytyka.
  Niedopuszczenie do mediów i publicznej prezentacji innych opcji politycznych.

  Tworzenie alternatyw i partii pseudo opozycyjnych, ale w samej istocie tych celów politycznych POPiS

  Nielegalne pozyskiwanie głosów – glosuj za babcie, głosuj na flaszkę wina, głosuj za 50 lub 100 zł, niech głosują więźniowie – skazani i ubezwłasnowolnieni.

  Granie na ignorancji wyborców, obiecanki cacanki, z których i tak nic nie wynika i do niczego niczego nie zobowiązuje. Nie ma możliwości odwołania już raz wybranego – Chyba tylko w Szwajcarii jest taka opcja, można odwołać wybranego posła lub senatora. A powinien być to warunek konieczny każdej ordynacji wyborczej, łącznie z możliwością ukarania – już nie tylko za przestępstwa kryminalne, – co jest oczywiste, ale np. za Krzywoprzysięstwo – niedotrzymanie obietnic dawanych wyborcą – jest to ciężkie przewinienie – szczególnie w wykonaniu urzędnika publicznego

  Dosypywanie głosów do urny, preparacja list wyborczych, dopisywanie do list osób przebywających za granicą

  Wymóg rejestracji przed wyborami, glosowanie przedwczesne, glosowanie korespondencyjne ( Głosowanie musi być bezpośrednie, a pomysł z korespondencyjnym głosowaniem już sam w sobie mówi o przestępstwie z premedytacją) glosowanie elektroniczne, przez Internet, Glosowanie wielokrotnie przez tą sama osobę podająca się za kogo innego. Liczenie Głosów

  FAŁSZOWANIE WYBORÓW. Trudno złapać za rękę przy liczeniu głosów , ale..

  Wybory do Sejmu są pięcio -przymiotnikowe – tzn. powszechne, równe, bezpośrednie, proporcjonalne, tajne
  Do senatu – trój-przymiotnikowe – powszechne, bezpośrednie , tajne
  Wybory na prezydenta – czwór przymiotnikowe – powszechne, bezpośrednie , równe, tajne

  Kodeks Wyborczy jest niekonstytucyjny – konstytucja Polska mówi wyraźnie o Ordynacji Wyborczej , a nie o Kodeksie Wyborczym

  Konstytucja mówi o głosowaniu bezpośrednim, tymczasem Kodeks Wyborczy zmieniono i umożliwia się na głosowanie korespondencyjne, a wiec pominięto wymóg głosowania bezpośredniego – całkowicie sprzeczne z konstytucją – stwarzającą doskonała szanse do fałszowania.

  Ponadto nierówny dostęp do mediów. Kandydaci, jeśli się w jakiś sposób przebija – nie wszyscy maja ten sam dostęp do mediów –nie wszyscy maja pieniądze i finansowanie kampanii wyborczych. Można to np. zmienić wydając nakaz publicznym media udostępnienia wszystkim kandydatom takie samego , bezpłatnego dostępu do Mediów

  Także nierówne szanse zgłaszania kandydatów. Kandydat musi zebrać tysiące podpisów, aby w ogóle moc kandydować. W prawie brytyjskim potrzeba TYLKO DWIE OSOBY, aby moc kandydować – proposer and seconder – składający wniosek i popierający wniosek. Plus kaucja Ł500 funtów w Komisji wyborczej

  Zbieranie podpisów pod listami poparcia narusza przymiotnik tajności wyborów podobnie desygnowanie przez partie. Wymóg uzyskania 100, 000 tysięcy podpisów popierających kandydata – to przecież nic innego jak naruszenie tajności wyborów.

  To komisja wybiera, a nie wyborcy.

  Wybory sa nieważne, a w konsekwencji wszystkie prawa i ustawy uchwalane przez nielegalny rząd są nieważne i nie mogą mieć mocy prawnej.

 47. Marek said

  Wypowiedź pana Kosiura w 22, nic dodać.
  Dobrze pan napisał o Braunie, gdyby jeszcze zechciał się nawrócić i nie wałczył z Kościołem, byłoby wspaniale.
  A tak, jest z panem i Braunem, nie po drodze, choć mówicie i piszecie całkiem ciekawe rzeczy.

 48. volviak19 said

  Informacje na temat postępującego rozbioru Polski coraz częstsze i dobitniejsze:
  Grupa Polskiej Policji pojedzie na Ukrainę w „ramach kontyngentu obserwacyjno- pokojowego”
  na początek 10 osób, po tygodniu 100, a za miesiąc 1000, powolutku, po cichutku, żeby przyzwyczaić, a w zamian do Polski
  przyjedzie ISIS sponsorowany przez USSrael, w ramach wymiany kadr i germańska policja + oczywiście watahy Upaińców.
  Dziś się dowiedziałem, że elektrownie będą zwalniać 2000 pracowników, a liczniki będą odczytywać…listonosze z Poczty Polskiej
  za darmo, w ramach dodatkowych obowiązków.
  Raz jeden zakład na północy, potem na południu, kopalnia, rolnicy dostają po dupie i tak powoli, nie wszyscy naraz bo larum by się podniosło, a tak w Polin będą uspieni.
  ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY, ŚMIERĆ LICHWIARZOM I KOLABORANTOM.

 49. niereligijna said

  jak mozna traktowac WYBORY powaznie jesli taki klaun jak „anna grodzka” zostal(a) wybran(a)
  naiwnosc ludzka nie ma granic, czy nie widzicie ze to tania farsa ,

 50. MatkaPolka said

  Matrix – Apel do wyborców (napisy i lektor PL

  Film, który warto zobaczyć. Oparty jest on głównie o interpretację filmu „Matrix” przez Marka Passio i pokazanie go w kontekście polityki i władzy państwa – w bardzo dużym skrócie. Poniżej ważne linki, zapraszam:

  Wybory fałszowali, fałszują i będą fałszować

 51. Piotr72 said

  Dziękuję za tę dyskusje, bo pomogła mi pomóc w podjęciu decyzji…

  Według mnie bojkot, może i miał sens, ale jakiś czas temu i jak widać nie wyszedł.

  Obecnie chyba najbardziej dla unych jest niebezpieczny Grzegorz Braun i sam niejednokrotnie podkreśla, że tak naprawdę to on już wygrał, bo muszą go wysłuchać i w TV i radiu, i może powiedzieć to chce i to mówi (proponuje oglądnąć na youtubie wywiad w Tok’fm https://www.youtube.com/watch?v=WalNPHPWy0g , czy też inne wywiady )

  Dlatego na chwilę obecną, jeśli się znajdę przed urną wyborczą to na niego oddam głos.

 52. xy said

  Re 47
  Czy pan jest skończonym durniem czy tylko udaje?
  Re22
  Co to za argumenty, co za brednie!
  Właśnie na takich farbowanych lisów trzeba uważać jak p. Kosiur.
  Pustka umysłowa, frazesy i bzdury, ale hochsztaplerów intelektualnyc nie brakuje.
  WYSTRZEGAJMY SIĘ TYCH CO NAMAWIAJA NAS DO NIC NIE ROBIENIA I UBIERAJĄ TO W RETORYKĘ OPORU WOBEC SYSTEMU!

  Więc niech Pan się wystrzega gajówki. Tu większość jest za bojkotem tej farsy.
  Sam Pan odejdzie?
  Admin

 53. NICK said

  Chyba czas logogryfować. Jak we wprost nie dociera.
  P. Rokitnik (45) Traktuje Polskę i Węgry zbyt paralelnie. Zwłaszcza „wybory”. Indywidualność poglądów bywa indywiduumalnością. Co prawda indywiduumalność chorobą nie jest, to szkodzi Narodowi Polskiemu. Więc, może, jest?
  Wątpliwości w sprawie Węgier nie powtarzam, żeby nie było odnośNICKów.

 54. Maverick said

  Polska prawica musi się zjednoczyć a nie wykłócać, stworzyć status suwerennego Polaka, suwerennego kraju i konstytucje bazowaną na suwerenności. Oczywiście ze Grzegorz Braun ma racje, Polacy powinni być uzbrojeni na wzór Szwajcarów. Suwerenność zbudowana na moralności katolickiej. Bo nigdy nie pokonamy dzieci czekistów i enkawudzistów co traktują Polskę jak swój prywatny folwark, a Polaków jak głupków którym wszystko można wmówić, a nawet ręcznie sterować i wrabiać w wojny. Kraj gdzie donosiciel SS Bartoszewski jest uważany za autorytet zakrawa na kpinę z naszych wartości. Infiltracja naszego kraju poprzez badziewie chazarskie jest coraz bardziej widoczne gołym okiem.

 55. Marucha said

  Posłuchajcie ci, do których to nie dotarło:

  Gdyby rządzącym nie zależało na frekwencji wyborczej, to by nie rajfurzyli tych wyborów we wszystkich mediach i nie pieprzyli o „obywatelskim obowiązku głosowania”.

  A skoro im zależy, to można ze 100-procentową pewnością stwierdzić, że jest to jakieś draństwo i kurewstwo, które na pewno nie leży w interesie Polaków.
  Bojkot to potężna broń.

 56. xy said

  Re Admin
  Ja nigdzie się nie wybieram, może mnie gospodarz zablokować.
  Takie pańskie prawo.

  Co im szkodzi pogadać o „obywatelskim obowiązku”?
  Coś muszą mówić, nad czymś się pochylać, po mydło przed kamerami nie wypada.
  Wątpię aby większość tutaj była za bojkotem.
  Nie ma żadnego sensownego argumentu za bojkotem.

  Niech Pan nie wątpi, tylko poczyta wypowiedzi.
  Admin

 57. kfakfa said

  „Ludzie wierzący winni oddać głos na te osoby, których postawa i poglądy są im bliskie, a przynajmniej nie sprzeciwiają się wierze katolickiej i katolickim wartościom oraz zasadom moralnym” – powiedział Gądecki na Jasnej Górze. Wskazał także, że członkowie Kościoła mogą należeć do różnych partii, i mogą różnić się w wielu sprawach, ale – nie zgadza się, by katolickiemu politykowi w imię wolności sumienia wolno było wszystko w odniesieniu do stanowienia prawa, przekreślającego prawo Boże. Gądecki uznał, że brak udziału w wyborach to grzech zaniechania. „

 58. posiadacz telewizora said

  re 46
  Tak… dla otuchy…
  A ja wstaję o piątej rano w niedziele i zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby żadnych cygaństw nie było, żadnych „cudownych rozmnożeń” głosów.
  Cały dzień poświęcę, dla kraju mojego. Nie tylko dwóch minut dla wrzucenia kartki….

 59. MatkaPolka said

  WŁADZA DLA LUDZI

  Zachodni System rządów parlamentarny lub prezydencki w całości jest ZŁY i jest TO w istocie dyktatura

  No i zabili – czy za tą książeczkę , czy za złotego Dinara

  ZIELONA KSIĄŻECZKA

  Kadafi – nie tylko „dyktator” – ale tez wielki myśliciel polityczny

  Książka napisana przez libijskiego przywódcę. Stanowi ideologiczną podstawę ustroju w Libii oraz filozofię M. Kadafiego nt. polityczne i społeczne.

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/13/muammar-al-kaddafi-zielona-ksiazka

  Władza ludu

  PODMIOT WŁADZY

  Kwestia podmiotu władzy jest pierwszoplanowym problemem politycznym, przed którym stoją społeczności ludzkie.

  Ten sam zresztą problem jest w większości wypadków powodem konfliktów rodzinnych.

  Nabrał on szczególnej wagi po ukształtowaniu się społeczeństw współczesnych.

  Obecnie ludy nieustannie borykają się z tym problemem i cierpią z powodu wynikających zeń niebezpieczeństw i poważnych jego następstw. Nie zdołały one do tej pory rozwiązać go ostatecznie i w sposób demokratyczny. „Zielona Książka” prezentuje ostateczne rozwiązanie problemu władzy.

  Wszelkie systemy polityczne we współczesnym świecie powstały w wyniku pokojowej lub zbrojnej walki o władzę między narzędziami władzy – walki klas, grup wyznaniowych, plemion, partii albo jednostek. W jej rezultacie zwycięstwo odnosił element stający się podmiotem władzy: jednostka, grupa, partia lub klasa. Oznaczało to klęskę ludu, czyli klęskę prawdziwej demokracji.

  Walka polityczna, w wyniku której jeden z kandydatów uzyskuje np. 51% głosów wyborców, wyłania dyktatorski podmiot władzy, choć odziany w szaty demokracji. Albowiem 49% wyborców rządzonych będzie przez podmiot władzy, którego nie wybrali, lecz który został im narzucony. To właśnie jest dyktatura. Taka walka polityczna może prowadzić do zwycięstwa podmiotu władzy reprezentującego jedynie mniejszość. Następuje to w wypadku, gdy głosy wyborców rozkładają się wśród grupy kandydatów, w których jeden otrzymuje większą liczbę głosów niż każdy z pozostałych.

  Gdyby podsumować głosy uzyskane przez tych, którzy otrzymali mniej od zwycięzcy, dałoby to przeważającą większość. Mimo to zwycięża zdobywca mniejszości głosów, i w dodatku taki sukces uważa się za praworządny i demokratyczny, choć w rzeczywistości wyłania się tu dyktatura ubrana w szaty demokracji! Taka jest prawda o panujących dziś w świecie systemach politycznych. Są one jawnym zafałszowaniem prawdziwej demokracji, są systemami dyktatorskimi.

  (***) (****)

 60. Maverick said

  Panie Gajowy na frekwencji im nie zależy w USA gdzie frekwencja nigdy nie jest większa od 45% też wałkują temat i to nie dwa miesiące ale dwa lata, aby przyzwyczajać i tresować do swoich kandydatów. Tworzy to w opinii większości wyborców poczucie nadziei ze coś się zmieni a nic się nie zmienia. Zmienia sie tylko na gorsze, lłamanie konstytucji, podsłuchy, państwo policyjne a brutalność policji nie mająca sobie równej od czasów gestapo.To wypróbowany sposób duszenia społecznego niezadowolenia, poprzez niby zmiany. A wszystko i tak jest kontrolowane z poza kurtyny poprzez kabalarzy i takich Sorosów czy Rodschildsów. Gra pozorów dla naiwnych a tak naprawdę chodzi im o zbudowanie jednego światowego rządu gdzie oni są rasą panów.

 61. NICK said

  Fucktycznie, P. Xy.”Wątpię aby większość tutaj była za bojkotem.”
  No, bo, większość ma zawsze rację. Prawidło demonkracji??? Gościu, demolka piwna, ma taką samą rację jak Pan? MA. Co widać.
  Przestarzały, fafluśniacki, debilny – argument.

  No toż apeluję! Oczyścić Stajnię. Wuj z frekwencją na Gajówce. Zreflektowałem się. Nie. Nie wuj.

 62. Maverick said

  W USA kabalarze odstawiają wszystkie swoje konie. Wyśmiewają kandydatów naturalnych liderów jak Ron Paul, czy Tom Cruz etc. Wydzwaniają z pytaniami do sondaży, a gdy odpowiadam ze gdy będzie wybór pomiędzy lucyferianskimi kandydatami jak Hilarzyca i Bush to nie będę brał udziału w wyborach to rzucają telefonem i nie kontynuują pytań.

 63. JO said

  ad.59.
  W PRL prawdziwych przywodcow , liderow Polskiego Narodu masoneria morduje , jak s.p. Leppera, Ratajczaka i wielu z listy smierci, a wystawia samych swoich pod roznymi plaszczykami.
  Nie ma od nas i dla nas zadnego kandydata. Gdyby byl, byl by juz trupem lub zamilczany na smierc.

  Tylko opcja bojkotu wyborow ma sens przyrodzony oraz nadprzyrodzony

 64. debesciak said

  ad4
  Wyborcy PO nie jest aż tak dużo, aby spełnić wymogi 50% frekwencji
  Dlatego też bez frekwencji wybory będą nieważne – Jego Najwyższa i Totalnie Agenturalna Jołopowatość – nie zostanie prezydentem

  Nie – Frekwencja wyborcza w Polsce nie wpływa na ważność wyborów prezydenckich, europarlamentarnych, polin-parlamentarnych i samorządowych.

 65. NyndrO said

  Chciałbym mieć nadzieję,że Grzechu Braun nie jest mendą.Jak dla mnie,to bardziej naiwniak i poczciwota.Ale jak się okaże inaczej,to zmądrzeję jeszcze bardziej,a Pan Roman Wilhelmi przestanie być dla mnie najlepszym aktorem w historii.Niech Pan nic nie mówi,Panie Boydar.Jeszcze nie.

 66. debesciak said

  Coś ten Braun ostentacyjnie manifestuje swój łaciński tradycyjny katolicyzm jak Lech Wałęsa z wpiętym obrazkiem Matki Bożej.
  Kto strzela fotki jak Braun przystępuje do Komuni Św?
  A jego przedwyborczy ślub trochę przypomina ślub Tuska przed wyborami udzielony przez rabina ze Stelli Maris Gocłowskiego.

  Krystian Żelazny – Grzegorz Braun wygrywa majowe wybory prezydenckie i…

  Grzegorz Braun – Będzie się działo… (śmiech). Po prostu zacznie wracać normalność: wolność, ze szczególnym uwzględnieniem wolności gospodarczej, równość wobec prawa i wzajemność w stosunkach z innymi państwami. Trzeba pilnie zadeklarować neutralność w wojnie ukraińskiej. Na 1050-lecie Chrztu Polski trzeba też pilnie podjąć narodowy rachunek sumienia i odprawić nowennę – w drodze do Intronizacji. Trzeba zmienić bez mała wszystkie zasadnicze akty prawne, które organizują – a właściwie dezorganizują – nasze życie. Trzeba dać Polakom nową, nadająca się do czytania konstytucję, nową ordynację wyborczą i podatkową, itd. itp. Mnóstwo pracy.
  http://grzegorzbraun.pl/gdy-wygram-przywroce-w-polsce-normalnosc-wywiad-z-kandydatem-na-prezydenta-rp

  Grzegorz Braun – obiecam ci wszystko co chcesz;-)

 67. wełna said

  „Posłuchajcie ci, do których to nie dotarło: (p.Admin, p.Boydar, p.Nick)

  Gdyby rządzącym nie zależało na frekwencji wyborczej, to by nie rajfurzyli tych wyborów we wszystkich mediach i nie pieprzyli o „obywatelskim obowiązku głosowania”.

  – oni drą te ryje po to, aby Was jak dzieci (na złość mamie odmrożę sobie uszy)-zniechęcić do głosowania. Zafiksowaliście się w tym swoim bojkocie, wytaczając argumenty z dupy wyjęte o jakichś unych, i przekazie dla świata.

  Nie ma żadnego sposobu na obniżenie frekwencji poniżej 30%, a głosując na „niezależnych” lub oddając głos nieważny demonstrujemy, w pewien może niewielki sposób, swój sprzeciw, lub poparcie dla haseł głoszonych przez tych kandydatów (patrz j/w).

  Weźcie pod uwagę fakt, że mogą to być ostatnie wybory gdzie hasła takie mogą być głoszone; następne, jeśli uznają, że frekwencja była za niska, mogą być obowiązkowe, przy udziale „odpowiednich kandydatów”.
  ———————————————–
  Pani Wełna, to Pani pieprzy, jak potłuczona.
  Pani sobie ubzdurała, że cała kampania wyborcza jest po to, by Polaków zniechęcić do głosowania? Pani chyba na głowę upadła.
  Pani niech sobie idzie, głosuje, upaprze ręce i sumienie biorąc udział w tej szopce, która nic nie zmieni – obojętne kto wygra wybory. Powtarzam: nic nie zmieni. Niech Pani się zastanowi, dlaczego.

  Ostatnie takie wybory gdzie hasła takie mogą być głoszone?
  Możliwe, ale to jest bez znaczenia.
  W Polsce wyborami niczego się nie zmieni. A kto myśli inaczej, ten głupiec.
  Admin

 68. NyndrO said

  Ja biorę szerokość całą pod uwagę.Nie uważam,że jest poczciwotą,bo jest taki chudziutki i tak mówi.Troszkę bardziej.Fakt,że Wojtyła raczej był troszkę dziwny,a Braun występuje pod jego szyldem.Ale czy nie używa,jako symbolu tradycji,bo Polacy niczego innego nie zajarzą?No tak se gadam..Ja i tak nie głosuję od prawie 20-tu lat na nic.Mi o człowieka się rozchodzi. * Błagam,Panie Boydar.Jeszcze nie.

 69. Cute Kid said

  Ad 22: pan Braun jesli mowi o Kosciele to NIE o Kosciele posoborowym lecz tym tradycyjnym.

  A wiec nie ma tu zadnej sprzecznosci.

 70. NICK said

  (66). Nie potrafi Pan(i) prostych faktów interpretować.
  „argumenty z dupy wyjęte o jakichś unych, i przekazie dla świata.”
  Czytać, uczyć się, do końca dni… .
  Prawdopodobnie? Będzie Pan zbanowany ale, jeżeli Prawdę chce Pan poznać? Niechże Pan poczytuje. Szechtera i Gajówkę.
  Troll.

 71. NICK said

  Nawiasem. Błądzących, debili i agentów. Obrodziło. Dzisiaj.

 72. kfakfa said

  Ad68 „pan Braun jesli mowi o Kosciele to NIE o Kosciele posoborowym lecz tym tradycyjnym.”

  To poproszę o tę mowę.

 73. wełna said

  Ad.69

  „Czytać, uczyć się, do końca dni…” – bardzo polecam.

  A teraz te „proste fakty” – tylko bez memłania i gróźb. Pozdrawiam.

 74. NyndrO said

  Panie Wełna,ale tak szczerze mówiąc,to uni istnieją i wcale nie są jacyś tam,a po drugie (i ważniejsze),to „p.Admin” ,jeśli nawet miałby się mylić,to głową,a nie dupą.Wie Pan,dlaczego to piszę? Bo ostatnio śmiecie tu nasr*ły.Szanuj Pan Pana Kierownika,bo nie ma życia lekkiego i dużo ma na swojej głowie.Zmęczony jest,a ja np. nie chciałbym,żeby Pana zbanował.A zrobi to przy takich hasłach.Pozdrawiam.

 75. Cute Kid said

  Ad 71:

  „Mowi” w sensie: mowi czynami.

  Braun uczestniczy, bierze slub i generalnie swymi czynami POPIERA Kosciol tradycyjny.

  Oczywiscie powinno byc: „na podstawie jego (Brauna) czynow widac (mozna wnioskowac), ze kiedy w swych mowach popiera Kosciol, to popiera Kosciol tradycyjny a nie posoborowy. Bo tak MOWIA jego czyny.

  Nie sadze, ze w kraju z tak szeroko rozprzetrzenionym kultem JPII moglby to otwarcie powiedziec.

 76. NICK said

  Kolego
  NyndrO. Ty mi się ( pozdrawiam niedźwiedzie), zbytnio, nie przydobowywuj. A wiesz, że zrezygnowałem z kupna motorynki? Zgadnij dlaczego. Znaczy się: czy Pan wie, oczywiście. No to i P. Kara zapytam.

 77. wełna said

  Ad.73

  Pan Marucha jest dla mnie niemalże wyrocznią, zaczynam i kończę dzień od wyjścia do gajówki. Przekonałem do tego samego bardzo wiele osób. Ale szacunek to nie bezkrytyczne pochlebstwo. Bojkot wyborów, to jak na razie pierwsza istotna różnica poglądów. Doceniam i podziwiam Jego zaangażowanie i życzę Mu wytrwałości i zdrowia, to co robi jest nie do przecenienia. Pozdrawiam.

 78. MatkaPolka said

  Poniżej na wzór dowodzenia twierdzeń naukowych szczegółowo wyjaśniono zaproponowaną metodę bojkotowania i stanowczego nie akceptowania jawnie spaczonych rozwiązań przeszkadzających w rozwoju narodu polskiego.

  https://wolnewybory.wordpress.com/

  Hipoteza 1: “OBECNE POLSKIE WYBORY SĄ ANTYDEMOKRATYCZNE

  lemat 1: “obecne polskie wybory sa pozbawione kontroli obywatelskiej” wynika z faktu iz jedynie podmioty trzecie, bezpośrednio lub pośrednio podległe władzom III RP tj NIK, PKW, RKW, MSW, CBOS, etc, chociaż częściowo powinny być odpowiedzialne za wiarygodność ordynacji wyborczej (w rzeczywistosci nikt za nic nie odpowiada, oficjalnie ponad 5mln glosów w ostatnich wyborach było nieważnych i temat się wygasza medialnie). Problem polega na kontrolowaniu kontrolerów, rozmytej odpowiedzialności, identyfikacji pozorantów, etc.

  Od 2015r nie wystarczy już jedynie zaufanie do bezużytecznych “mężów stanu” z różnych POPiS’owych partii politycznych, których praca ogranicza się głównie do pierdzenia w stołki komisyjne.

  Od tego roku wchodzą nowe, niczym niekontrolowane narzędzia fałszerstw wyborczych tj: aplikacja ŹRÓDŁO i WOW, redukcja zagranicznych komisji MSW, głosy korespondencyjne dla wszystkich oraz dowody osobiste bez stałego adresu zamieszkania. Poza tym nie ma żadnej realnej kontroli legistlacyjnej lub sądowniczej która by skutecznie przeciwdziałała degradacji konstytucji i prawa wyborczego w Polsce. Na koniec wyborcy mimo braku racjonalnych i technicznych przeciwskazań pozbawieni są anonimowej weryfikacji własnych głosów tj np poprzez system trójstronnej weryfikacji.

  To wszystko razem z empirycznymi doświadczeniami z ostatniej ćwierć wiecznej historii Polski w zupełności wystarczy i dobitnie dowodzi lematu na to iż obecne polskie wybory są pozbawione porzadnej kontroli.

  lemat 2: “brak kontroli wyborów szkodzi demokracji” wynika z samej definicji demokracji, która bazuje na sprawiedliwych wyborach. Tj każda prawdziwa budowla oparta jest na porządnych fundamentach tak każda prawdziwa demokracja powinna opierać się na porzadnych wyborach. Praktyczny przykład braku kontroli wyborów przedstawiony jest w lemacie 1, a jego skutki są wręcz podręcznikową konsekwencją złej demokracji, którą widać na co dzień w 3RP i gdzie od niedawna ten PRLbis przeistacza się w skrajną antydemokracje.

  lemat 3: “obecne polskie wybory są nieuczciwe” wynika bezposrednio z wcześniejszych lematow 1 i 2. Uczciwość polega na jasnych i zrozumiałych zasadach dla wszystkich. W obecnej sytuacji wyborcy, którzy bezzasadnie są pozbawieni jakiejkolwiek możliwości weryfikacji swoich głosów, traktowani są bardzo niepoważnie! To tj organizować nową dyscypline olimpijską w której niekontrolowani zawodnicy wrzucając coś do nieznanej czarnej skrzynki (tajnie bez ujawniania co jest na wejściu/wyjściu) są bezpodstawnie oceniani przez niekontrolowanych arbitrów, którzy decydują kto wygrywa podając jakieś sfabrykowane dane i tłumacząc się że oryginały z tego blackbox‘a musiały być natychmiast usunięte z bezsensownych przyczyn, wtf? Ilu prawdziwych sportowców (kandydatów) decydowałoby się na uczestnictwo w takich nieuczciwych zawodach oraz jak durna musiałaby być publiczność (wyborcy) aby kibicować takiej szopce?

  lemat 4: “w obecnej Polsce nie ma i nigdy nie było demokracji” w większości wynika to z lematu 1, 2 oraz 3, ale mimo technicznie wypaczonych wyborów istnieje jeszcze bardzo małe prawdopodobieństwo, że szlachetność decydentów (jeśli by ją posiadali) choć trochę stanie w obronie demokracji. Niestety w praktyce “25letni złoty wiek” 3RP dowodzi że obecnie spróchniałe fundamenty demokracji są w gorszym stanie niż w 1990r. Przy pełnej aprobacie wszystkich POPiS’owych partii politycznych od lewa do prawa, wprowadzono niczym niekontrolowane głosy korespondencyjne dla wszystkich, ręcznie liczący PKW (w całości wybrany przez PBK), wadliwej aplikacji ŹRÓDŁO (na którą skraży sie PKW), nowych dowodów osobistych bez stałego adresu zamieszkania, prowizorycznej RKW, której zadaniem nie jest naprawa systemu ale oswojenie obywateli z wyborczymi przekretami poprzez ich śmieszną pseudo-kontrole (prawdopodobnie w celu tworzenia haków politycznych i nowych bezowocnych komisji śledczych). Na domiar złego wewnetrzne struktury Polski są konsekwentnie niszczone tj konstytucyjny szwindel Kwaśniewskiego, bandziorskie reformy Balcerowicza, FOZZ, czy #wygaszone, #PolskaRacjonalna i wiele innych skandalicznych afer politycznych.

  hipoteza 2: OBECNA POLSKA JEST PAŃSTWEM ANTYDEMOKRATYCZNYM

  lemat 5: “uczestnictwo w nieuczciwych wyborach szkodzi demokracji” wynika z prostego faktu iż skoro fundamenty demokracji, które z technicznego punktu widzenia nie działają (tj lemat 1,2,3) oraz ze czynnik ludzki jawnie zawodzi (tj lemat 4), to bierna akceptacja tego stanu rzeczy po prostu zabija demokracje. Poza tym nie ma żadnej racjonalnej przesłanki na to że uczestnictwo w nieuczciwych wyborach wspierałoby demokracje (jest to wręcz nielogiczne)! Co więcej uczestnictwo w nieuczciwych wyborach nie tylko niszczy demokracje, ale równiez stwarza pozory i błedne przyzwolenie społeczne ze tak właśnie zawsze powinno być. Jest to bardzo krzywdzące szczególnie dla osób nie interesujacych sie na co dzień polityką i nie znających lub nie rozumiejących poprawną definicje demokracji! Analogicznie, świadome lub nieświadome spożywanie niezdrowej żywności również działa na naszą niekorzyść, niezależnie od motywów takiego postepowania. W przeciwieństwie jednak do spożywczego fast food’u, który niszczy jedynie nieodpowiedzialne jednostki, wyborczy fast food (zaspokojenie potrzeby usprawiedliwienia otaczającego bałaganu poprzez bezmyślny akt “głosowania”) masowo zabija cały naród!

  hipoteza 3: BOJKOT OBECNYCH WYBORÓW W POLSCE SŁUŻY DEMOKRACJI

  Podsumowując hipoteza 3 wynika bezpośrednio z prawdziwości wcześniejszych hipotez 1 i 2 opartych na wszystkich w/w lematach. Co więcej nikt nie zaproponował jeszcze żadnej logicznej, sensownej i realnej alternatywy w celu ustanowienia demokracji w Polsce oraz z autopsji wyraźnie widać że zaciskanie zębów i głosowanie dla głosowania szkodzi rozwojowi kraju. Na koniec warto podkreślić ze bojkot wyborów ma na celu nie tylko świadome nieakceptowanie obecnego stanu rzeczy ale również oślepienie władzy która straciłaby monopolistyczną kontrolę nad rzeczywistymi preferencjami Polaków.


  dzisiejsze wybory

 79. MatkaPolka said

  OBALANIE MITÓW:

  Bardzo często ludzie słysząc cokolwiek nt tabu bojkotu wyborów, z automatu i bez zastanowienia powtarzają telewizyjne głupoty takie jak:

  – “uczestnictwo w wyborach to obowiazek obywatelski”: bzdura, w demokracji nie ma przymusu głosowania, poza tym jak wyżej to zostało udowodnione, uczestnictwo w nieuczciwych wyborach to wręcz obywatelskie przestępstwo! Aby dorosnąć do demokracji trzeba najpierw zrozumieć zasady działania jej fundamentów, które w obecnej Polsce są w opłakanym stanie.

  – “wiekszosc jednak pojdzie na wybory”: jest to klasyczny przykład czystej propagandy (dostarczanej głównie przez CBOS) w celu pozyskania przyzwolenia społecznego dla antydemokratycznych wyborów. Rozsądny człowiek powinien żądać dowodów na jakiej podstawie, kto i jak dokładnie oszacowal ową większość oraz dlaczego jeszcze w obecnej Polsce nie da sie tego zweryfikowac mimo braku technicznych przeciwskazan?

  – “Jak zbojkotujemy to wygra PO. Czy o to chodzi?“: POPiS’owa zabawa w celu zmarginalizowania ludzi spoza układu PRLbis oraz tj powyżej propagandowe zmuszanie do głosowania. Konstytucja nie wyjaśnia w szczegółach jak uczciwe wybory powinny wyglądać, bo można to zrealizować na różne sposoby. Sam fakt nieprzymusowego (przynajmniej fizycznie) uczestnictwa w wyborach (uczciwych czy nieuczciwych) przypięczetowuje tylko ich legalność!
  – “Nie chodząc na wybory ułatwimy zadanie manipulantom”: Po pierwsze trzeba sobie uświadomić że fałszowanie polskich wyborów, biorąc pod uwagę obecne zabezpieczenia, jest dziecinnie proste (zawsze tak bylo ale od 2015 polska ordynacja po skandalicznych nowelizacjach w kodeksie wyborczym wrecz namawia do fałszowania). Na domiar złego wszystkie dowody zbrodni są prawomocnie niszczone, więc nie ma nawet mowy o jakiś sensowanych inwestygacjach wbrew temu co stara się wmawiać RKW, która ze strachu cenzuruje wszystko związane z bojkotem. Po drugie ze względu na kompletny brak kontroli nad frekwencją wyborczą (przed 2015 bylo troche lepiej) to nawet jeśli realna frewkencja będzie bardzo niska lub wysoka, to nie wplywa to na wyrafinowany mechanizm niczym niekontrolowanych fałszerstw wyborczych w Polsce.

  – “Zgoda fakt manipulowania jest niezalezny od % niemniej ilość manipulowania już tak.”: tzw mniejszcze zło? dla mnie to tj z zabijaniem 1 lub n osób, morderstwo to morderstwo nie ma sensu sie rozdrabniać ! Największym manipulatorem wyborów jest władza 3RP, bo to oni mają niczym niekontrolowany monopol na wybieranie skorumpowanych sędziów ręcznego liczydła PKW, to oni sztucznie fabrykują głosy korespondencyjne i to oni karmią propaganodwe sondażownie wyborcze w Polsce.

  – “A kto tę złą ordynację zmieni na właściwą, jeśli zostaniemy w domu?”: to tj narzekać na złą żywność i jednocześnie regularnie stołować się w McSyfie bo nikomu się nie chce zdrowo gotować, wtf? Poza tym skoro bez żadnych rewolucji społecznych udaje się degradować konstytucje i kodeks wyborczy w Polsce, to dlaczego pokojowo nie udaloby się tego wszystkiego naprawić tak jak powinno być w prawdziwej demokracji na przekór obecnego PRLbis?

  – “trzeba głosować, OBWE nas obroni”: tak wyglada oficjalny dokument sporządzony dla OBWE: http://www.osce.org/odihr/elections/poland/150121 , a w nim same propagandowe kłamstwa wychwalające w superlatywach polski system wyborczy i już oszacowaną 30mln frekwencją korespondencyjną na tego roczne wybory made by GW i TVP. Poza tym nikt się Polską nie przejmuje, na świecie jest mnóstwo spaczonych systemow wyborczych i OBWE pomaga jedynie oswajać obywateli z tym faktem tj w czasie gdy 8lat temu PO “obaliło” PiS.
  – “bo do wyborów trzeba zmądrzeć, dojrzeć, a Polacy sa zbyt głupi”: to nie wina Polaków, że wyrżnięto nasze elity i zniewalają nas we własnej ojczyźnie iluzją-demokracji która tworzy fałszywe nadzieje! Nawet w przyrodzie badając nieznane jeszcze zjawiska fizyczne analizuje się wejścia/wyjścia takich czarnych skrzynek. Niestety blackbox polskich wyborów z premedytacją skonstruowany został w taki sposób aby nie można było niczego udowodnić, aby wyborcy nie mogli anonimowo weryfikować swoich głosów oraz aby niczym niekontrolowane wyniki były manipulowane przez pro-rządowe sondaże tj CBOS. Z tak wielkim błędem BIAS nie da się przeprowadzić żadnych sensownych, poza propagandą, badań statystycznych czy naukowych w tej materii.
  – “przecież w każdej komisji są goście reprezentujący, wskazywani przez te partie polityczne, wiec gdzie oni byli ?”: Na swoich miejscach posłusznie wykonując bezużyteczną pracę tj wyborcy którzy bezmyślnie wrzucają swoje głosy do urn łudząc się że mają jakiś wpływ na wybory. Fałszerstwa wyborcze w Polsce dokonywane są na wyższym szczeblu niedostępnym dla zwykłych zjadaczy chleba czy partyjnych kukiełek. Każde uczestnictwo w wyborach jedynie przyzwala na oszustwa, dokonywane przez niczym niekontrolowanych urzędników PRLbis tworzących wirtualnych wyborców w aplikacji ŹRÓDŁO, którzy korespondencyjnie głosują przez kilka dni na ręcznych liczydłach PKW, aby sfabrykować POPiSowe wyniki i frewkencje nad którą pozornie czuwa exit polls sponsorowany przez rezimowe media.

  – “trzeba pogodzić się z tym co mamy, bo innego wyjścia nie ma”: Błąd, nowa koncepcja wyborca-blokchain-komisja sprawia iż w kwestiach spornych każdy wyborca miałby prawo domagać się swoich praw w komisji na podstawie własnego anonimowego głosu oraz jego kopii zapisanej w najbezpieczniejszej internetowej bazie danych na świecie blockchain (lancuch blokow). Tym samym wszelkie potencjalne machlojki wymagałyby nie tylko fałszowania komisyjnych kart wyborczych jak to aktualnie ma miejsce, ale również “zhakowania” silnie kryptograficznego internetu oraz przechwycenia prywatnych papierowych głosów pilnie skrywanych przez każdego wyborce. Jakakolwiek niezgodność pomiędzy głosami wyborca-blockchain-komisja (bardzo łatwa do wykrycia z zachowaniem pełnej anonimowości) uznawana by była za atak na cały system wyborczy i powinna być niezwłocznie wyjaśniona dla opinii publicznej aby przeciwdziałać takim skrajnym przypadkom w przyszłości. W praktyce tego typu konspiracyjne sytuacje byłyby nieopłacalne dla “wyborczego terrorysty”, który osiągnąłby swój cel znacznie niższym kosztem poprzez respektowanie praw czysto demokratycznych, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi aby w końcu prawdziwie konstytucyjna wiekszość narodu decydowała o swoim losie, a nie “że pozwalamy na to, aby tylko 100 ludzi stało na przeszkodzie rozwoju kraju”

  “Jaki bojkot!!!!!!!!!!! Ostatnia szansa na zmiany i mamy zostać w domach?“: Zamiast walić głową w mur lepiej jest po prostu nie walić głową w mur. Niestety już wieloktrotnie zmarnowaliśmy “nasze ostatnie szanse” jakieś 5, 10, 15, 20 i 25 lat temu, więc teraz przydałoby się w końcu jakieś konkretne i skuteczne dzialanie, tj zaproponowany tutaj masowy bojkot wyborów ! Przy okazji warto zwrócić uwagę na wyrafinowaną socjotechnike tego bojowego zmuszania do głosowania. Praktycznie przy każdych wyborach to się pojawia, zawsze medialnie kreuje się emocjonalnego bohatera PRLbis, na którego trzeba głosowac boooo… no bo tak przecież trzeba, jakże by inaczej, wszyscy tak robią i się podniecają, etc, ale poza tym to tak naprawde nie ma żadnego sensownego wytłumaczenia! Wałęsa z PRL zrobił PRLbis, Kwaśniewski zdegradował Konstytucje, Kaczyński podpisał traktat lizboński, Komorowski wprowadził GMO, PRISM, WSI, etc. Eksperyment uczestnictwa w wyborach w nadzieji że bedzie lepiej, kompletnie zawiódł. Mineło ponad ćwierć wieku i przed wyborami ciągle słychać tą sama zdarta płyte, że już teraz bedzie lepiej, a im dłużej przyzwalamy na te oszustwa wyborcze tym bardziej Polska jest POPiSowo okradana ze wszystkiego.

  – “wolne wybory to fikcja, nigdy się nie przekona wszystkich. Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził”: To nie fikcja tylko czysta inzynieria, która namacalnie działa tj np: RepRep, Bitcoin, GNU/Linux, etc. Fundamenty demokracji w dzisiejszych czasach też się da porządnie zaimplementować, np tj to zostało przedstawione w poprzednim poście ! Nie potrzeba na to tysiąca lat, powyższe ogólnodostępne projekty działają znakomicie od początku ich powstania i naturalnie ewoluują, stąd ich ogromna popularność. Polska również nie musi być od razu liderem światowym ale zasługuje w końcu na prawdziwie demokratyczną wolność oraz naturalny rozwój i to ASAP!

 80. NICK said

  Widzisz Pan. P. NyndrO. Spuścił ze tonu, Wełna znaczy. Mimo wszystko, wywaliłbym gostka, na czas jakiś. Dla przyzwoitości.

 81. NyndrO said

  Ad 76.* Okej.Ale przyjmijmy,że tak,jak Pan NICK,czy Senior o umyśle młodzieńca,Pan Boydar może wziąć coś z d*py,tak Pan Kierownik nie.Tu chodzi o pewne zasady.Rozumie mnie Pan,nie?
  Ad 75.* Bo speniałeś? Tzn. bo Pan się przestraszył? Czy zbankrutował?* Jak Pan z jakichś powodów nie może,to niech Pan wie,że to nie jest najważniejsza rzecz na świecie.Ale nie powiem,dużo Pan traci.Z tym,że „doczesności”.

 82. ERROR 404 NSZ said

  Ad 22. Dariusz Kosiur

  Moim zdaniem łatwo się gra kartami pewnymi , lecz takie tuzy jak kościół , szkoła, strzelnica wcale tuzami w Polsce obecnie nie są…

  – zmodernizowany kościół nie daje pewnego fundamentu którego Polacy łakną
  -szkoła (w pełnym aspekcie -edukacja), od momentu gdy wpadła w łapska majstrów z za Odry jest sukcesywnie pauperyzowana
  -strzelnica (wojsko, obronność), wystarczy wziąć podstawowe dane , stanowimy tło dla innych krajów

  G.Braun, nie mam nic do niego, dla Polski żaden wybór…

  Pozdrawiam serdecznie, ERROR 404 NSZ, białystok

 83. ERROR 404 NSZ said

  Ad. 55 Pan Marucha

  Oczywiście, że dla „nich” cyfry grają rolę. Jeżeli teraz zmanipulują wybory, a zrobią to na pewno, podadzą frekwencję np. 72% ( 90 to zbyt duże
  przegięcie) i z wypiekami na twarzy oznajmią ludu tubylczemu..” frekwencja w porównaniu do poprzednich wyborów wzrosła o 20% i społeczeństwo
  przekazało swój mandat zaufania obecnemu prezydentowi, opcji politycznej etc….” Ponieważ mogą to zrobić więc to zrobią. To jest pewne jak
  amen w pacierzu…..

  Pozdrawiam ERROR 404 NSZ, Białystok.

 84. kfakfa said

  Ad75 :

  „„Mowi” w sensie: mowi czynami.

  Braun uczestniczy, bierze slub i generalnie swymi czynami POPIERA Kosciol tradycyjny.

  Oczywiscie powinno byc: „na podstawie jego (Brauna) czynow widac (mozna wnioskowac), ze kiedy w swych mowach popiera Kosciol, to popiera Kosciol tradycyjny a nie posoborowy. Bo tak MOWIA jego czyny.

  Nie sadze, ze w kraju z tak szeroko rozprzetrzenionym kultem JPII moglby to otwarcie powiedziec.”

  No ,tak ,oto „czyny” :

  „Partnerka reżysera jest zdezorientowana i nie wie, co obecnie dzieje się z Braunem. ”

  http://telewizjarepublika.pl/policja-w-domu-grzegorza-brauna-rezyser-trafil-do-aresztu,9792.html

  wiedząc ,że został wyznaczony na kandydata /jak Donald Duck/ bierze ślub

  „W Duszpasterstwie Tradycji Łacińskiej w Warszawie, w dniu 6 grudnia AD 2014 w kościele św. Klemensa przy ul. Karolkowej, odbył się ślub Pana Grzegorza Brauna z Panną Aleksandrą Gruziel. Tak Pan Bóg w Trójcy Jedyny, nagradza swoich rycerzy.”

  http://www.radiownet.pl/publikacje/slub-grzegorza-brauna-w-rycie-lacinskimtradycyjnym

  a 24 styczniu 2015 zgłasza start w wyborach prezydenckich .

 85. Marucha said

  Re 80:
  Gajowy wcale nie jest na ogół taki szybki z wywalaniem. Chyba, że od razu śmierdzi trollem albo prowokatorem. Ale tych to łatwo odróżnić. Jak gówno pływające po stawie wśród nenufarów.

 86. NyndrO said

  🙂

 87. JO said

  ad.66. Przedwyborczy Slub przypomina Slub Kwasniewskich ….

  A oscentacyjnosc Katolicka , tak, przypomina Walese i jego Klapke w garniturze…

  Nie dajmy sie na to nabierac drugi raz… Gdyby Braun byl Katolikiem, to nawolywal by do bojkotu wyborow i gremialnego odejscia od Judeokosciola organizowawszy sie w kolo Ksiezy tradycji.

  Widzilby Rosje i Bialorus jako potencjalnych sojusznikow a nie jako wrogow , ktorych agentura z Putinem na czele szleje w PRL.

  Jego szczytem obludu jest jego wskazywanie na PSL i publiczne teorie, ze to Rosyjska Agentura…
  ——————–

  Musimy przyjac prawde, nie unikac jej, nie bac sie jej – jestesmy na lopadkach depopulowani, mordowani, ograbiani, wyrzucani z ojcowizny na rzecz Braunow, Kwasniewskich, Muszynskich…ktorzy juz sie niemalze z tym wcale nie kryja.

  Nasza jedyna szansa jest Wojna z nimi, fizyczna wojna u boku Rosji. Do tego musimy dazyc i przygotowywac sie.

 88. Maverick said

  Nas skłócają, sami się maskują udając Polaków.
  Grzegorz Braun wniósł trochę świeżej krwi do przebudzenia Polaków.

  Negując wszystko nie prowadzi do celu, a celem jest odsunięcie czekistów chazarskich z życia społecznego i politycznego.

 89. Kar said

  re:76/Nick

  ..pytaj Pan, ja jestem w temacie technicznym..(moge o tym godzinami.., to 100% lepsze jak alkohol lub baby-higieniczne..)

 90. Mordka Rosenzweig said

  re Artykul i dyskusja,

  Ja pan Mordka tak czyta te wypowiedzi od szanowne czlowieki i sie dziwi glupocie bo pszeciesz to wszystko jusz bylo.

  Cala ta dyskusja na temat pan Braun czy jest dobry czy zly to pszeciesz nie ma sensu bo on i tak nie wygra.

  Pani Matka Polka napisala, sze on jest wentyl. Dusza prawda.

  Nasza rasa rasa raz zrobila duszy blad bo pozwolila wygrac pan Lepper, ale tylko dlatego sze go miala za pulgluwek.

  Nigdy wiecej.

  A po wyborach beda dyskusje:

  „Tyle czlowiekuw glosowalo na pan Braun, a on nie wygral”.

  BO ON NIE MIAL WYGRAC. Bo on byl tylko jako wentyl.

  A teraz niech czlowieki ida i spelniaja swuj obowiazek i glosuja na swuj ulubiony kandydat bo to i tak nie ma znaczenia.

  Acha, Pan Mordka muwi w wielka tajemnica, sze bedzie glosowal na pan Walesa.

 91. Listwa said

  @ 67 Wełna

  To co te niby debaty robią to wciskanie Polakom opcji myślenia i działania. Mówią : zobaczcie jakie programy mają kandydaci (jakby naprawdę mieli i naprawdę mogli je zaprezentować) i wybierzcie który jest wam najbardziej bliski (a nie taki który odpowiada i jest właściwy). Podają jedenaście opcji, a każda z nich może posiada albo i nie, kilka rozwiązań kilku spraw.
  Żadna z prezentowanych nie stanowi sobą poważnego programu działania i rozwiązań na miarę istniejących problemów Polski, których żaden z kandydatów nawet nie określił. Weźmy dla przykładu G. Braun mówi : nie dla żądań 65 mld za majątki niby pozostawione w Polsce przez Zydów. Ale na mówieniu nie skończy, a Sejm przegłosuje, on rozłoży rączki. Podobnie inni.

  My najpierw chcemy mieć wybór takiego Putina, Orbana, Ławrowa, czyli ludzi z potencjałem i odpowiednim kalibrem na dobrego prezydenta, który potrafi prawidłowo zdiagnozować problemy, aby potem zmontować odpowiedni plan działania. A tego nie ma. Proponują nam kandydatów, którzy głoszą hasła i raczej nie bardzo wiedzą jak do realizacji swoich haseł się zabrać.

  Oni wygrają wybory już wtedy, gdy my nie będziemy się upominać o prawdziwe mocne kandydatury, i poprzestaniemy na proponowanych nam opcjach. Weźmy taki Kukiz – lawirant, który jest za cienki moralnie i intelektualnie, aby być prezydentem Polski. Ale będą z niego robić przewodnika dla tych co uznają jego zbiór haseł za najbardziej im odpowiadający. Braun podobnie, i inni. Tak żeby na właściwego kandydata nie było czasu i miejsca. My wygramy wtedy wybory, gdy na urzędzie będzie mądry mocny właściwy człowiek, a nie podskakiwacze.

 92. NICK said

  Tu nie chodzi o techniczne. Po prostu. Jak mi parę osób zapodało, że „odwala mi” we wczesnej andropauzie i,że inni tacy, to się farbują i na stare baby lecą – motocyklem. Odpuściłem.

 93. db said

  http://www.dlapolski.pl/niezlomni-kaplani-o-grzegorzu-braunie
  i weź tu dawaj na tacę na takich ślepców przewodników wiernych

  Grzegorz Braun i Aleksandra Gruziel przyjęli dziś sakrament małżeństwa.

  Nowożeńcom życzymy szczęścia, Łask Bożych i spełnienia marzeń !

  Związek małżeński zawarli podczas Mszy Trydenckiej w Parafii Św. Klemensa Dworzaka w Warszawie.
  http://ewastankiewicz.wordpress.com/2014/12/06/szczesc-boze-aleksandrze-i-grzegorzowi-od-dzis-panstwu-braun/

  O. Tadeusz Mól SJ
  posługuje we wspólnotach (sektach) neokatechumenatu i Odnowy w Duchu Świętym.
  http://dworzak.jezuici.pl/jezuici/nasi-duszpasterze/
  Taki z Brauna katolik wierny tradycji
  A on tylko członek Koscioła posoborowego przypudrowany Mszą Trdydencką

  Dziś ok. godz. 8.00 policja przyszła do domu Grzegorza Brauna. Reżyser na 7 dni trafił do aresztu śledczego po tym, jak opuścił salę w czasie jednej z rozpraw w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu.

  Partnerka reżysera jest zdezorientowana i nie wie, co obecnie dzieje się z Braunem. Również jego adwokat nie posiada na razie szczegółowych informacji. Potwierdził jednak w rozmowie z Telewizją Republika informację o jego zatrzymaniu. – Policja nikogo nie informuje o takich działaniach, również mnie jako obrońcy – mówił. Dodał, że nakaz o aresztowaniu został wydany już 2 tygodnie temu. – Dziś policja wykonała po prostu swoje obowiązki – wskazał.

  http://grzegorzbraun.pl/policja-w-akcji-tydzien-w-areszcie

  Dzisiaj po południu reżysera odwiedziła partnerka Joanna Czarnecka.-Nie ma żadnych taryf ulgowych jest to w pełni więzienny rygor – relacjonuje Czarnecka. – Grzegorz odmówił wykonanie polecenia wstawania na każde żądanie służby więziennej (otwarcie wizjera w drzwiach celi) za co został pozbawiony możliwości słuchania radiowęzła. Reżyser wstaje tylko na sygnał ciszy nocnej o godz. 22.00 i porannej pobudki o godz. 6.00 rano. Jednocześnie podczas ciszy nocnej co godzinę jego cela jest kontrolowana, zapalane są światła.

  Według relacji Joanny Czarneckiej, samo doprowadzenie Brauna do aresztu (przypomnijmy: ukaranego za obrazę sądu podczas rozprawy) wyglądało dość dramatycznie. Dwóch policjantów aresztowało go w domu we wtorek ok. godz. 7.00 rano. Doprowadzono go w kajdankach do komisariatu, skąd po przeprowadzeniu formalności znowu zakuto go w kajdanki i przewieziono do aresztu przy ulicy Świebodzkiej. Potem reżyser został poddany kolejnym procedurom: zrobiono mu zdjęcia, przeprowadzono badania lekarskie (m.in. RTG), przeszedł rozmowę z wychowawcą.
  http://wdolnymslasku.pl/wydarzenia/866-ujawniamy-kulisy-aresztowania-i-osadzenia-grzegorza-brauna-kmentarz-stefana-hambury

  Żona Grzegorza Braun to Aleksandra Gruziel a partnerka to Joanna Czarnecka? Kahał kazał się odkochać i wyznaczył żonę?

  Przed aresztem zgromadzili się przedstawiciele różnych grup prawicowych, m.in. wiele znanych postaci opozycji z lat ’80, Solidarność Walcząca, Stowarzyszenie Solidarni 2010, Klub Gazeta Polska i Stowarzyszenie Demokracja USA.

  Wśród prowadzących spotkanie wystąpił m.in. Adam Słomka z Solidarności Walczącej i KPN, który za działalność opozycyjną w latach ’80 spędził w więzieniach PRL-u łącznie ponad 2 lata. – Grzesiu jesteśmy z Tobą. Witam Cię serdecznie, bo pewnie nas słyszysz – rozpoczął swoje wystąpienie, w którym zwrócił uwagę na to, że za murami aresztu nie znalazł się żaden z sędziów, którzy skazali na śmierć kilka tysięcy żołnierzy niezłomnych w latach ’40 i ,50, ani żaden z prokuratorów, którzy osądzali opozycjonistów w czasie staniu wojennego, ale właśnie reżyser Grzegorz Braun.
  http://www.pch24.pl/wroclaw–manifestacja-poparcia-dla-grzegorza-brauna,24601,i.html#ixzz39GCyyKSu
  I jeszcze ten świr do wynajęcia Słomka Adam.

  Kiedy Ksiądz Arcybiskup poznał generała Kiszczaka?
  Podczas spotkania, które odbyło się 17 listopada 1988 roku na plebanii w Wilanowie. Pamiętam, że był to nowy dom, jeszcze niewykończony, okna zasłonięto prześcieradłami, bo brakowało firanek… Przyjechali Lech Wałęsa i Tadeusz Mazowiecki, generał Czesław Kiszczak ze Stanisławem Cioskiem. Arcybiskup Dąbrowski wyszedł, przywitawszy gości, został ksiądz Alojzy Orszulik i ja. Trzeba w tym miejscu wyjaśnić, że przedstawiciele Kościoła byli świadkami, nie zaś uczestnikami rozmów w Wilanowie, a potem w Magdalence. Ksiądz prymas Glemp zdecydował, że biskup gdański powinien wziąć w nich udział, stąd moja tam obecność. Odbywało się to wszystko za wiedzą i zachętą Ojca Świętego. Na początku listopada byliśmy w Watykanie z arcybiskupem Bronisławem Dąbrowskim. Zatroskany losami Polski Jan Paweł II był zdania, że trzeba zacząć rozmawiać, szukać kompromisu. W niedzielę po naszym powrocie we wszystkich kościołach odczytano apel Episkopatu Polski do społeczeństwa i do władz o podjęcie rozmów. I te rozmowy podjęto.
  http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3331841,abp-tadeusz-goclowski-w-magdalence-naradzalismy-sie-z-walesa-w-lesie-rozmowa,id,t.html
  Wałęsa tez miał swoich „kapłanów”

 94. Cute Kid said

  Re 84:

  No wlasnie:

  No 1:

  Trafia nagle do aresztu tak, ze nawet jego wlasna zona nie wie co sie dzieje.

  Ten fakt na moja logike swiadczy, ze Braun to NIE sciema. (chyba, ze sie zalozy ze to znowu tylko taki teatr dla zmylenia – czego nie mozna wykazac)

  No 2:

  Bierze slub w rycie tradycyjnym krotko przed zgloszeniem swej kandydatury na prezydenta .

  Znowu: Ten fakt MOZE lecz NIE MUSI dowodzic, ze Braun to sciema.

  MOZE jak sie z gory zalozy ze to tylko dla pozorow (zalozenie, ktorego NIE mozna udowodnic).

  Ale:

  Czy nie zyskal by wiekszej popularnosci wsrod kosciolkowiczow jak by wzial slub w Novus Ordo?

  A wiec to tez by przemawialo, ze NIE jest on sciema.

  W koncu:

  Czy Braun jest czy nie jest sciema moglibysmy dowiedziec sie tylko PO jego wyborze na prezydenta i PO jego jako prezydenta dzialalnosci.

  Bardzo male jest prawdopodobienstwo, ze jego wybor na prezydenta nastapi.

  Ale juz teraz widzimy, ze wiele (nie wszystkie) z jego hasel sa w obecnym ukladzie politycznym w jakim znajduje sie Polska,

  haslami nierealistycznymi.

  Braun sam powiedzial, ze nawet z malym prawdopodobienstwem wyboru, ceni sobie mozliwosc wylozenia I naglosnienia swych pogladow.

  A wiec ktos moglby powiedziec: jest on uzywany po prostu jako wentyl, bo jest juz tyle nagromadzonej frustracji wsrod prawicowego tradycyjnego elektoratu, ze trzeba to jakos upuscic. No i na to przychodzi Braun.

  Tylko dlalczego wlasnie ON, dlaczego wlasnie z tak prominentnej zydowskiej rodziny? Brakuje w Polsce Polakow?

  Sadze, ze dopiero po czasie dowiemy sie (byc moze) czy jest on prawdziwy czy nie: po jego dalszej dzialalnosci juz po wyborach.

 95. Boydar said

  „pokażę wam wszystko co chcecie zobaczyć, powiem wam wszystko co chcecie usłyszeć”

  „Witamy was – mamy was”

 96. JO said

  ad.93. Polakow to sie Morduje a Zydow jak Braun LANSUJE, nawet na Swietych jak JPII…

  Trzeba byc SLEPYM by tego nie widziec.

 97. wełna said

  Ad.67

  „W Polsce wyborami niczego się nie zmieni…”

  A ma Pan lepszy pomysł. Argument w rodzaju „pokażemy światu..” jest śmieszny – miliony Polaków zginęło w powstaniach żeby „pokazać światu”. Lepsze są drobne kroczki.
  Głosując na Brauna przebijamy się do świadomości społecznej z żydowskimi rozczeniami, Jedwabnem itp,
  Głosując na Ogórek, popieramy politykę współpracy z Rosją
  Oddając głos nieważny obniżamy skalę zwycięstwa Komorowskiego, i dajemy jasny przekaz o naszym sprzeciwie.

 98. JO said

  ad.96. Glosujac na Ogorek to niby popieramy polityke wspolpracy z Rosja??? Buchachacha cha..

 99. marta15 said

  ad 96
  ja proponuje zeby miliony ruszyly na W-we i inne osrodki wladzy i zrobilo raz na zawsze porzadek z owymi polsko-jezycznymi „rzadzacymi” .
  Latarni w Polsce nie brakuje, sznurka tez.

 100. Boydar said

  % głosujący na Komorowskiego – stara gwardia +/- 10%
  % głosujący na Dudę – arogancja judaizmu
  % głosujący na Brauna – zwolennicy miękkiej transformacji
  % głosujący na Kukiza – odstawili dragi ale jeszcze ich trzyma mocno
  % głosujący na JKM – a nuż się uda zrobić jaja z Polaków
  reszta to różowy szum

  i o te dane chodzi systemowi. Od tych wyników zależeć będzie przebieg dalszych eksperymentów na IIIRP.

  Bojkot to klęska tej strategii spisu powszechnego.

 101. JO said

  ad.98. BRAWO Boydar.

 102. Kar said

  re:92/Nick

  ..nie przejmuj sie Pan, mowia: nie wazne co na zewnatrz, wazne na ile czujesz sie przy sercu..(nie mam pod reka fotki 81 letniej Amerykanki, ktora wciaz ujezdza ciezkie motory..Klasa baba..

  Ludzie/bliscy znajomi pytaja: „no a kiedy w koncu przejdziesz zasluzenie na kanape”..? a ona:..”wlasnie planuje kupic ciezszy sprzet do jazdy po amerykanskich drogach..(?)

  Widzi szanowny Pan, to jest wlasciwe podejscie do zycia..A nie szloch: me..me..)..

  pozdrawiam

 103. JO said

  ad.100. To brak powsciagliwosci a nie wlasciwe podejscie do Zycia…

 104. wełna said

  Ad.98

  Wszystko pięknie, tylko spraw Pan żeby wybory zbojkotowali: radiomaryjni, urzędasy, lemingi (0k.40% „wyborców”). Bez tego to całe napinanie się z bojkotem nie ma żadnego sensu – nikt nie zauważy.

  Taki bojkot trwa od 25-ciu lat – i co to zmieniło?

  Ad.97

  Śmieszne, ale kto inny publicznie, oprócz niej, nie pluł publicznie na Rosję i Putina? – pomyśl i baw się dalej.

 105. Kar said

  re:101

  tak, czuje Pana, panie JO..pan za ascetyzmem – 6′-0″ nura pod ziemie..

 106. wow said

  „Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za tę piekielną zbrodnię, za „mowę nienawiści”. ”

  To akurat bzdury-raz słyszałem jakąś debatę polityczna przed wyborami u „Stokrotki” to non stop establishmentowi politycy najeżdżali właśnie na Brauna za „antysemityzm”. Dość mocno za antysemityzm i wychwalanie Hitlera krytykowano Korwina, dostało się też Kowalskiemu z tego samego paragrafu za antysemityzm i coś tam napominali o Kukizie, że populista. Był też jazgot , że w wyborach mamy „6 kandydatów pro-putinowskich minimum”

 107. @102

  Nie od razu Kraków zbudowali.
  Nie zapominajmy, że za kilka miesięcy będą wybory parlamentarne. Ludzie młodzi w zdecydowanej większości olewają żydo-reżimowe wybory.
  W żydo-mediach, jak ktoś to ujął np. w Polszmacie zastanawiali się czy nie karać więzieniem za wyborczą absencję.

  To zapewne w ramach zniechęcania ludzi do głosowania… – admin

 108. NICK said

  No dobrze. P. Wełna nie jest trollem. Jest, z lekka, upierdliwy? Błądzący? Niekumaty? Nie czyta? Postów wcześniejszych? Jałową dyskusję od nowa poczynając? Memłając? Nie rozumie?
  Więc kim jest?
  Troll.

 109. Pitagoras said

  Bardzo dziękuję Wszystkim opluwającym Pana Grzegorza Brauna – im macie więcej i sztywniejszą ślinę — tym więcej Polaków
  zastanawia się o co tu chodzi?
  Na kogo oddać swój głos rozsądku?
  Nie myślę o typowej grupce demokratycznie myślących, którzy zagłosują na lepiej skaczącą małpkę w czasie choćby debaty prezydenckiej i niemyślącej nad sensem słów, tylko jak i co pod publiczkę …

  Nikt tu o. Brauna nie „opluwa”.
  Admin

 110. wełna said

  No dobrze. P. ( NICK) nie jest trollem. Jest, z lekka, upierdliwy? Błądzący? Niekumaty? Nie czyta? Postów wcześniejszych? Jałową dyskusję od nowa poczynając? Memłając? Nie rozumie?
  Więc kim jest?
  Troll.

  To nie tak. Nie ma symetrii. Pan NICK jest tu od dawna.
  Admin

 111. osoba prywatna said

 112. NICK said

  Na nikogo. P. Pitagoras. Jeżeli jest. Rozsądek.

  Czy Pan Wełna…. .Woolmark jest sprzedany. Obcy.

 113. Pitagoras said

  P. NICK – czyli jedno = nihil novi i osobie prywatnej także, czyli zostanie nam ten sam ‚członek’ na krzesełku 😦

 114. NICK said

  Sub sole, A wiesz Pan (113), że – zostanie? Ten sam czy inny, acz zostanie? B. podobny? A, że raczej ten sam? 😦 .

 115. Marucha said

  Re 97:
  Pani Wełna, ja nie jestem omnibusem i na wiele rzeczy nie mam recept.
  Poza tym ja Panią uprzejmie proszę, aby nie dyskutowała z poglądami, jakich nie posiadam, a jakie mi Pani imputuje.
  Nigdy nie używałem argumentu w rodzaju „pokażemy światu..”.
  Przeciwnie, jest mi on całkowicie obcy, rzekłbym, że ustawiony do mnie pod kątem 180 stopni. Światu nic nie pokażemy, oprócz naszej głupoty i naiwności.

 116. Jack Ravenno said

  @100 BOYDAR – a ja specjalnie pójdę i oddam ważny głos na P.Kukiza a tylko dlatego, żeby pokazany przez pana system się pop….ił ponieważ preferencje mam zupełnie inne – po prostu zrobię sobie jaja 🙂 i popatrzę potem co z tego wyniknie – taki mały eksperyment. Osobiście mam głęboko gdzieś to czy jakieś tam wybory są czy nie są fałszowane, kto rządzi bądź nie rządzi. Ddy widzę to wszystko wokoło – na usta się cisną słowa obelżywe bądź zanoszę się obłędnym śmiechem. Ze skrajności w skrajność. Z powagi zaś wielu wypowiedzi wnoszę, iż jest w Gajówce sporo ludzi, którym się wydaje, że jakiś bojkot wyborów czy pójście na wybory mają jakiekolwiek znaczenie. To przecież tylko gra pozorów – wszyscy gracze udają a tylko publika daje się nabierać. Kto chce niech idzie, a kto nie chce niech zostanie w domu i tak WSIoki podstawia tego kogo zechcą – czy tak trudno to zrozumieć? Nie ma więc o co kopii kruszyć…Sk….ksyny realizują swój plan nie bacząc na kogokolwiek. To widać, słychać i czuć…………………

  Polska nam się wali w gruzy – ot tak po prostu. Gospodarczo i demograficznie. Amen.

 117. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka chce tylko powiedziec, sze czytajac te komentasze to dochodzi do logiczny wniosek, sze prowadzenie pszez tyle lat Gajuwki przez pan Gajowy to jest tak jak rzucanie perly pszed swinie.

 118. posiadacz telewizora said

  @105 A ty czemu teraz nie kandydujesz? Oddałem na Ciebie głos w poprzednich wyborach. Czyli co? następne sto lat i będzie szansa?
  Kolega Poliszynel dobrze mówił , że wszyscy wygramy w chwili śmierci.. Ciekawe co tam się z nim dzieje…

 119. Marek said

  O ku..wa!

  Dodano: 04.08.2014
  Grzegorz Braun jest traktowany w areszcie jak bandyta. Przebywa w fatalnych warunkach – niezalezna.pl
  foto: Robert Krauz
  We wtorek, między godz. 8 a godz. 12, Grzegorz Braun ma opuścić wrocławski areszt przy ul. Świebodzkiej. Według relacji jego partnerki, reżyserki Joanny Czarneckiej, znany dokumentalista jest przetrzymywany w fatalnych warunkach i traktowany jak groźny bandyta.

  – Grzegorz przebywa sam w celi monitorowanej przez dwie kamery. Podczas ciszy nocnej, pomiędzy godz. 22 a 6, jest budzony co godzinę przez zapalane w celi światło. Odmówił podnoszenia się na każde otwarcie wizjera, za co został ukarany odłączeniem radiowęzła. Problemem jest brak dostępu do wody pitnej, poza dostępną i niezachęcającą „kranówką”. Jest w więzieniu i jest traktowany jak przestępca – relacjonuje Czarnecka, która rozmawiała z Braunem.
  http://niezalezna.pl/58008-grzegorz-braun-jest-traktowany-w-areszcie-jak-bandyta-przebywa-w-fatalnych-warunkach

  ========

  A 4 miesiące później, grudniu 2014, już na ślubnym kobiercu na mszy trydenckiej, wow!
  Wzorowy katolik tradycyjny:)
  A w styczniu już kandydat na prezydenta.
  Używając jego ulubionego słówka kandydat-rezydent:)

 120. Pitagoras said

  Panie Marku – na pewno się przydadzą.
  https://www.google.pl/search?q=chusteczki&rlz=1C2SFXN_enPL501PL518&biw=1536&bih=873&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=xG5KVe2RA6uqygOfiYDwBA&ved=0CB8QsAQ&dpr=1.25

 121. NICK said

  ” Grzegorz Braun ma opuścić wrocławski areszt przy ul. Świebodzkiej. Według relacji jego partnerki”.
  „Według relacji jego partnerki”.
  ” partnerki”.

 122. Feluś said

  Bojkot wyborów to działanie na rzecz tych przy korycie, bo zawsze pojdzie 40 % uprawnionych (żołnierze, policja, urzędnicy i pustaki a wybory uznaje się za ważne gdy jest większość ważnych głosów.
  Węgrzy przegnali złodziei nie bojkotem , ale wyborem. Ma racje Pan pod poz. 25,30,34. Panie Marucha po rozum do głowy, bojkotowanie dla satysfakcji to żaden cel.

  Tu nie chodzi, murwa kać, o bojkotowanie „dla satysfakcji”.
  Węgrzy mieli na kogo głosować i zagłosowali.
  Polacy nie mają na kogo głosować.
  Admin

 123. Zdziwiony said

  RE.100. Boydar: i o te dane chodzi systemowi. Od tych wyników zależeć będzie przebieg dalszych eksperymentów na IIIRP.

  Uprzedził mnie Pan, tyle, że „wybory” chciałem nazwać sondażem, który im jest niezbędny, stąd użyto straszaka grzechu zaniechania (Gądecki), by zwiększyć im frekwencję.

  Nie rozumiem Brauna, jak można przystępować do elekcji bez przygotowania. Mam tu na myśli brak zbudowanego ruchu społecznego, jak to ujął Pan Kosiur bez próby tworzenia autentycznej, polskiej, narodowej organizacji. Braun nic nie mówi o Lepperze. Przypomniał mi się western Jeździec znikąd z 1953, ale Braun skończy z gorszym skutkiem.

  http://joogle.pl/jezdziec-znikad-1953

 124. Marek said

  Grzesiu Braun szybko zmienił partnerkę Czarnecką na żonę Gruziel.
  Jak ta kampania przyspiesza, nie nadążam:)

 125. wełna said

  Ma Pan rację, mój błąd. Przepraszam.(ale dotyczy to jak mniemam tylko tego jednego poglądu-napisał Pan, poglądów?)

  Kwestia stylistyki. – admin

 126. joasia said

  „„Dlaczego bojkotować dopiero drugą turę?”” – Zastanawiam się czy w ogóle głosować, czy to ma jakikolwiek sens ? Jeśli już to myślałam o I turze ale nie znajduję kandydata który by mi odpowiadał bez większych zastrzeżeń ! Dwóch prowadzących w „sondażach” odrzucam całkowicie i definitywnie ze zrozumiałych jak myślę względów ! Kukiza też chyba sobie odpuszczę (nie mogę mu darować owych „występów artystycznych” na majdanie !!), Co do pozostałych jeszcze się waham z przewagą nie uczestniczenia wcale,,,,
  Ciekawa też jestem co z PKW o ile dobrze pamiętam to po ostatnich „wyborach” wszyscy oni podali się do dymisji czy tak ? Są już jacyś nowi i kto to jest ??? Jaka firma ma obsługiwać te wybory ? Mają liczyć ręcznie czy jak ? Głosowanie tzw. „korespondencyjne” czysty przekręt wbrew konstytucji ! Bagno zniechęcające do udziału !!! II tura o ile będzie w niej Komor i Komor bis czyli Duda to tym bardziej udział w tym syfie jest bez sensu !!! Po prostu niedobrze mi….

 127. NICK said

  We „wolnych”, kilkakrotnie, próbowałem odpisać Panu Bejzor. Pojawiały się uprzejme komunikaty, że jest to niemożliwe.

 128. snag said

  Maciej @ 21 ,…

  Kliknalem na link, zadnej informacji na co glosowali gdyby nie wzmianka w poscie nie wiedzial bym o co biega – Traktuja was jak pijanych durni ,…

 129. NICK said

  P. Snag(128). „Traktuja was jak pijanych durni ,…”
  Kto to są ‚was’?

  Pan Snag za „my” uważa usraelitów, za „wy” – Polaków.
  Zupełnie nie rozumiem, co robi w gajówce. Przecież są witryny dla usraelitów…
  Admin

 130. Mordka Rosenzweig said

  re 119

  Szanowny pan Marek,

  Pan Michnik i pan Geremek tesz byli aresztowani i cala Polsza im wspulczula bo pszeciesz walczyli o lepsza Polsza.

  Pan Michalkiewicz swojego czasu tesz byl oskarszony o antysemitnictwo ale jakos to szybko bylo wycofane.

 131. SAP said

  Bojkot jest zawsze skuteczną bronią. Bojkot zastosowano w 1980 roku, kiedy ludzie przerwali pracę lub jej w ogóle jej podjęli. Bierny opór w masowej skali jest zawsze skuteczny. Uderzyć raz ale za to bardzo silnie. Po prostu pewnego dnia nikt nie idzie do pracy (np. wszyscy biorą chorobowe) …
  Ale przeciętnego obywatela polityka, miłość do ojczyzny nie interesuje w szerszym zakresie niż pogadanki przy drugim śniadaniu. Dla przeciętnego obywatela najważniejsze są dobra materialne. Rozumial to już Adolf, dając ludziom dobrobyt, pracę, domy i samochody ale pod jednym warunkiem, że nie będą się wpieprzać do polityki, a będą calkowicie podporządkowani. Niemcy nawet służbę w Werhmachtcie traktowali jako pracę, bo frau lub muter dostawala za niego geld. Społeczeństwa zachodu zaadaptowały doświadczenia Adolfa. Dajemy ci pracę, dom i samochód (na kredyt) ale ty nie wpi..rdalaj się do polityki, bo to stracisz. Dlatego społeczeństwa zachodu są całkowicie podporządkowane władzy. A na obniżenie ciśnienia u frustratów wysyłają wygadanych Braunów lub Fargeów. Tylko nieoczekiwana akcja może rozwalić ten system. Na przyklad podpalanie sprzedanych lasów.

 132. NICK said

  Co, więc robi? Adminie?

  A dlaczego Pan Mordka Szanowny nie lubi Pana St. M.? Swój chłop, przeca. Pytam prymitywnie, wiem. Proszę o odpowiedź wyższej jakości.

 133. Cute Kid said

  W UK maja dokladnie ten sam problem z wyboramiL: kandydaci tak dobrani , ze nie ma na kogo glosowac. Ciekawe jak sobie oni z tym poradza?

  http://www.veteransnewsnow.com/2015/05/05/517989-uk-general-election-democracy-hits-the-bottom/

  Wyglada, ze ta zaraza „wyborowa” rozprzestrzenia sie na skale globalna.

 134. Rokitnik said

  Jak narazie to mamy jeszcze jedno referendum wybiórcze (?) albowiem większośc zgadza się co do tego, że p.G.Braun mimo wszystko najpoważniejszym kontr kandydatem REŻIMOWCÓW i „pajaców ” JEST.
  Zgadzamy się także, że i ON NIE ZWYCIĘŻY w takim ustawieniu…chociaż jak sam powiada ” jak Pan Bóg dopuści to i z kija spuści ” (!).
  Padło także ważkie określenie p. Gospodarza iż Węgrzy takiego kandydata MIELI ( więc zwyciężył !) – zaś Polacy go NIE MAJĄ > co oczywiste….
  Logicznym więc byłoby skopiować poczynanie bratanków !? Ba, ale przecież ci POTENCJALNI także nie mają szans ze względu na mizerotę FINANSOWĄ vulgo brak zaplecza? Wielce Czcigodny p.Jaśko z Toronto dorzucił mi najwyrażniej wnerwiony, że Jezus też nie brał udziału w wyborach (?) ale dzięki NIEMU wszystko zatrybiło i jest na właściwym miejscu…On (p.Jaśko) też ma rację…więc w sumie, KTO tej racji NIE MA?

  Odpowiem po swojemu.
  Od dziesiatkow LAT rolują nas w farsach wyborczych / bez litości ale z premedytacją /. Od wielu, bardzo wielu lat NIKT porządny z skrystalizowanymi poglądami na POLSKĘ i naszą obecność na tym łez padole – nie pojawił się by dać ODPÓR fałszerstwom, pomowieniom i zwyczajnym ŁGARSTWOM nas o c z e r n i a j ą c y m !!!? Pierwszym ( jeszcze żywym ) jest p.Braun, o którym ” powiada się „, że ma pochodzenie koszerne( p.JO + inni ). Jeśli więc jest on wydmuszką, to ZYCIE szybko zedrze tę zasłonę? A jeżeli nie jest…to chyba logicznym by było – – – – pójść drogą WEGRÓW i w oparciu o lekki ” wyłom „…zbudować wreszcie ów OSRODEK zwycięskiego OBOZU PATRIOTYCZNEGO naszego nieszczęśliwego Kraju? Czy wówczas naszym LIDEREM będzie nadal p. Grzegorz B nie wiemy?
  Wolałbym w tym miejscu mądrego i pyskatego p.Maruchę !!!! Wiemy za to, że czekała by nas dość długa droga; KU NORMALNOŚCI – ale to chyba lepsze jak wieczne UTYSKIWANIE nad nasza mizerotą duchową, polityczną, gospodarczą, moralną i każdą inną ?

  Amen

 135. Marucha said

  Re 132:
  Nie widzę innego wyjścia, niż budowanie alternatywnych, oddolnych struktur, stojących w opozycji do szumowin udających polskich polityków.
  Ale to łatwo powiedzieć…

 136. jowram said

  Rodacy!

  Zaprawdę – wolałbym, aby ten temat nie zaistniał. Wszelako ataki na pana Grzegorza Brauna – i to na tzw. prawicy polskiej, osobliwie deklarującej przywiązanie do naszej Świętej katolickiej Wiary i tradycji narodowej oraz fakt, że kierowane przez mnie Stowarzyszenie tę kandydaturę wspiera – zmuszają mnie do zabrania głosu.

  Oczywiście – prawica w rozumieniu lobby interesów żydowskich, amerykańskich i ukraińskich, czyli partia PiS – w ogóle mnie nie interesuje. Partia obywatelska volksdeutschów (duchowo, a nierzadko i dosłownie, vide habler Deutsche Donald Tusk, jak go nazywały gazety niemieckie) – również nie. Nie będę też się zajmował opcją już obstawioną przez „razwiedkę” – czyli tym wszystkim, co się wiąże z organizatorami Marszu Niepodległości. Bo lobby to lobby, volksdeutsche to volksdeutsche, razwiedka i jej ekspozytura to razwiedka i jej ekspozytura – będę się zajmował tymi nurtami aktywności społecznej w życiu publicznym, które z korzenia zdrowej myśli światopoglądowej, społecznej, gospodarczej, deklarują się wyrastać. I widać zapominają, z czego wyrastają…

  Dlaczego Braun?

  Na sam pierw chcę powiedzieć, dlaczego my popieramy Grzegorza Brauna.

  Otóż – tak dał Pan Bóg – że jako samouk niezgorzej znam historię Polski. Czy wiecie, drodzy Rodacy – jaka pierwsza loża masońska pojawiła się na ziemiach polskich? To był tzw. zakon Izydy. Tzw. starsi i mądrzejsi skaptowali do tego „zakonu” grono polskich magnatów i polityków już w pierwszej połowie XVII wieku. Ich siedzibą był zamek Krzyżtopór. Mieli tam figurę Matki Bożej, która po otworzeniu sekretnych zamków otwierała się jak szafa ukazując w środku figurkę mezopotamskiej i egipskiej pogańskiej bogini płodności. „Kult” Izydy polegał oczywiście na orgiach seksualnych. A politycznie „starsi i mądrzejsi” wmawiali im ku czci „bogini” wojnę z Turcją i zdobycie „dla Izydy” – zdobycie Egiptu. Przy okazji subtelnie przejmując ster spraw w państwie. I forsując dechrystianizację. Ten „zakon Izydy” istniał jeszcze w okresie II RP. Zgadnijcie, czemu nagle marszałek Piłsudski odwołał z Egiptu wszystkich polskich oficerów i instruktorów tam pracujących i popędził przepraszać ówczesnego króla Faruka? Czyżby ci Polacy – oficerowie z rodzin arystokratycznych i ziemiańskich – nadal jako główną opcję działania mieli zdobywanie Egiptu dla ich „bogini”? Po prostu niewyobrażalni idioci! A wiecie, tak przy okazji, wyprawa Napoleona do Egiptu, co tam robił książę Sułkowski… Ciekawe sprawy.

  Czy myślicie, że ziemiańskie pochodzenie Grzegorza Brauna robi na mnie jakiekolwiek wrażenie? Polskie herby jego przodków? Owszem – robi na mnie wrażenie rodzina Mamy Grzegorza. I ogólnie – martyrologia rodzinna.

  Czy myślicie, że nie zakładam, że pan Braun ma domieszkę krwi żydowskiej? Nawet nie znając wcześniej faktów – uważałem to za bardzo możliwe. Czy myślicie, że nie wiem, że UW nie dopuszczała do ważnych funkcji byle kogo, osób, którym by całkowicie nie ufali – a więc pan Juliusz Braun, stryj Grzegorza jest potężnie „podejrzany”? Jeśli tak myślicie, że nie zauważam takiego ewenementu jak kariera stryja Grzegorza Brauna – to macie mnie za politycznego naiwniaka, nie znającego realiów Polski. Czy myślicie, że nie zakładam, że rodzina Grzegorza w XIX i XX wieku była uwikłana w jakąś masonerię? Ogromna większość polskiego ziemiaństwa i arystokracji była – więc paru osób z rodziny Grzegorza też pewno w tym gronie nie zabrakło! Co jednak nie znaczy, że to byli ludzie złej woli czy nie patrioci – wręcz przeciwnie. (Przywołane powyżej sprawy rodzinnej tradycji „martyrologicznej”.)

  A przy okazji, te nasze elity ziemiańskie i arystokratyczne – jacyż to byli w ogromnej większości polityczni imbecyle!!! Jak się dawali nabierać i oszukiwać!!!

  Więc dlaczego popieram Grzegorza Brauna, zapytacie?

  A tak w punktach:

  1. Popieram Grzegorza Brauna, nie jego rodzinę. A już jeżeli, to małżonkę kandydata, która na pierwszą damę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej pasuje „jak ulał”. Elegancja, erudycja i naturalny wdzięk…

  2. Popieram głęboką i nienaganną, całkowicie prawdziwą i potwierdzoną prawdą jego życia – Wiarę Katolicką Grzegorza Brauna. Takie filmy jak „Nie o Mary Wagner” czy „Eugenika – w imię postępu” – może robić tylko człowiek takiej nienagannej i nie zachwianej Świętej Wiary.

  3. Popieram nienaganny polski patriotyzm Grzegorza Brauna, przy okazji jego imponującą wiedzę. Myślicie, że filmy takie jak „New Poland” mógłby zrobić ktoś, kto Polski nie kocha i nad wyrządzonymi nam krzywdami nie boleje?

  Ale to wszystko, to jedynie wstęp do najważniejszego. I tak znowu, w punktach:

  1. Mnie nie interesuje pajacyk, co opowiada o wieku emerytalnym, a nie chce widzieć najważniejszych problemów narodu i państwa – jak na przykład problemu szkalowania naszego dobrego imienia, drastycznej nieprawdy historycznej czy wymuszania nienależnych drakońskich roszczeń odszkodowawczych.

  2. Diagnoza polityczna Grzegorza Brauna – a mianowicie, że w stolicach politycznych świata postanowiono wojnę i depopulację narodu polskiego, a potem po przywróceniu niemieckiej granicy z 1937 roku na resztkach Polski i resztkach (zachodnich) Ukrainy utworzenie nowego państwa pod zarządem Żydów, przy okazji w wielomilionowej emigracji przesiedlonych z Palestyny – mogę tylko potwierdzić, że jest prawdziwa i słuszna. A nawet każdy, kto nie ma wystarczającego do takich stwierdzeń dostępu do pewnych faktów – musi wszak przyznać, że taka diagnoza jest po prostu najbardziej prawdopodobna.

  3. Tylko Grzegorz Braun prezentuje program, który jest adekwatny do sytuacji, kompleksowy i pozbawiony najmniejszych błędów. To nie jest kampania wyborcza wiecowego pajacyka, tylko męża stanu.

  4. Imponuje mi odwaga i prawdomówność tego człowieka. Obu tych cnót zapomnianych potrzebujemy w naszym życiu publicznym, jak tlenu do oddychania. Są one u pana Brauna jakości i klasy najwyższej. A wszak ten człowiek mógł sobie, przy takich choćby rodzinnych koneksjach, uwić gniazdko luksusu w tzw. III RP, że „hej”! Czy nikt nie widzi ceny płaconej za wierność Bogu, który jest Prawdą – jaką ten człowiek płaci? Już zapłacił i płaci nadal?

  Wiele rzeczy nie mogę do końca powiedzieć. Możecie w pewne moje stwierdzenia wierzyć albo nie. Mnie samemu wystarcza, że wiem, co mówię. A o tym wspomnianym akcesie do informacji – co nam się zdarzyło zupełnie jakby przez przypadek – o czymś takim wywiad tzw. III RP może sobie tylko pomarzyć… To tyle – i nic więcej na ten temat nie powiem.

  Czy kto mi może zarzucić, że robię z pana Brauna bożka? To niech uważnie poczyta, co pisałem o niektórych wypowiedziach kandydata – np. w sprawie narkotyków, gdy przykładał rzymską maksymę prawniczą „chcącemu nie dzieje się krzywda” do problemu, do którego akurat ta maksyma żadnego zastosowania nie ma. Najlepsze rozwiązanie w temacie stosuje Republika Singapur: Handlarzy śmiercią każemy śmiercią! Pan Grzegorz, jak to bywa u teoretyków wolnościowców, wyraźnie nie doczytał czym są narkotyki. Może warto Mu przypomnieć, że nasz ukochany Papież Benedykt XVI dodał do listy grzechów wołających o pomstę do Nieba jako piątą pozycję właśnie – wytwarzanie, handel i przyjmowanie narkotyków. Uprzednio na tej liście były i nadal są: umyślne zabójstwo; krzywdzenie ubogich, wdów i sierot; grzechy nieczyste przeciwko naturze i zatrzymywanie zapłaty pracownikom.

  A wprowadzając do kampanii wyborczej wiedzę o zatajonych bogactwach Polski i ich ogromnym politycznym znaczeniu, czy podejmując inne działania – czyż nie staram się pomóc – bowiem właśnie taka pomoc wydaje się potrzebna? Ale właśnie – nie ma w pełni idealnych kandydatów, w pełni idealnych sztabów wyborczych – podobnie jak nie ma idealnych mężów, idealnych żon, idealnych małżeństw, idealnych dzieci – bowiem w ogóle nie ma idealnych ludzi. Wszyscy popełniamy jakieś błędy. Wszyscy mamy jakieś niedociągnięcia.

 137. NICK said

  P. Jowram (136). Czy ten tekst jest Pana autorstwa? A, jeżeli nie, to, czy się Pan pod nim podpisuje?

 138. edi said

  nie czepiaj się marucho GB – to porządny gość, katolik i chrześcijanin

  Gdzie się go „czepiam”? Napisz Pan, jak masz odwagę.
  Admin

 139. edi said

  Jowram, dziękuję za piękny tekst !

 140. Mordka Rosenzweig said

  re 132

  Szanowny pan Nick,

  „A dlaczego Pan Mordka Szanowny nie lubi Pana St. M.?”

  Ja pan Mordka nie to sze nie lubi pan St. M.

  Jak moszna nie lubic kogos kto robi wszystko aby go lubic? No jak? Nie moszna.

  Inne pytanie czy moszna miec do taki czlowiek zaufanie?

  Czy szanowny pan Nick spotkal kiedys taki czlowiek, sze jak mu podal reke, to potem chcial policzyc swoje palce?

  I Am Who I Say I Am. (Jestem Tym Kturym Muwie Sze Jestem).

 141. HDKK (Honorowa Dywizja Komandosów Kultury) said

  I jeszcze dobrze jest dopisać na karcie do głosowania „DUPA”, wyraźnymi dużymi literami.

  O, nie. Dlatego iz P bardzo łatwo jest poprawić na D.

 142. wełna said

  Ad.91

  „My najpierw chcemy mieć wybór takiego Putina, Orbana, Ławrowa…”

  – to sobie ich wystrugaj z banana. Przecież gdyby kandydowali w Polsce, to natychmiast wyszukałby Pan im tysiąc „grzechów”,(KGB, pochodzenie) i pozostał w domu w dniu wyborów, czekając na „mocnego kandydata”

  Czy w Polsce kandyduje ktoś bodaj zbliżony do Putina, Orbana czy Ławrowa?
  Już mieliśmy „wielką nadzieję białych” – Kaczorów.
  Jacy, kurwa ich mać, katoliccy, jacy patriotyczni….
  Admim

 143. HDKK (Honorowa Dywizja Komandosów Kultury) said

  Talk is cheap.

  Glosujcie na nas. Bedziemy waszymi prezydentami.

  Obiecujemy przysięgając solennie, iż sprawimy, że będziecie pracowac mniej, a zarabiac wiecej. Ponadto obiecujemy kazdemu telefon komorkowy za darmo (precedens juz byl – vide usa osiem lat temu) oraz butelke piwa na osobe. I znizke na bilet do londynu.

  Powyzsze potwierdzamy wlasnorecznymi podpisami.

  HDKK.

 144. Cute Kid said

  Re 136:

  Nawet jezeli sie podpisujemy pod programem pana Brauna, nawet jezeli bedzie on wybrany i zostanie prezydentem to:

  jaka, realistycznie mowiac ma szanse zrealizowac w czasie swej prezydentury te swoja platforme wyborcza?

  Czy pan Braun ma wewnastrz obecnego ukladu jakas silna I zorganizowana grupe na ktorej moze sie oprzec w realizacji swej platformy wyborczej?

  Nie ma. Nie ma on ZADNEGO zaplecza politycznego (w kazdym razie teraz).

  A wiec na razie , tak jak ja towidze, jest to wszystko palcem po wodzie pisane.

 145. Mordka Rosenzweig said

  re 136

  Szanowny pan Jowram,

  Wiele punktuw kture pan wymienil u pan Braun nie maja nic wspulnego czy pan Braun jest dobry czy zly kandydat, ale to nie jest dla pan Mordka istotne.

  Wiele punktuw u szanowny pan to jest czysta spekulacja, a to czy pan Braun jest prawdomuwny czy nie to tylko on wie.

  Ruwniesz, ja pan Mordka mosze zareczyc szanowny pan, sze nawet jeli pan Braun wygra wybory, kture nie wygra, ale nawet jesli wygra, to nic sie nie zmieni.

  Wladzy sie nie oddaje z powodu wybory i takiego wypadku jeszcze nie bylo.

 146. Mordka Rosenzweig said

  re 143,

  Szanowny pan Cute Kid,

  Dokladnie tak.

  Czlowieki nie maja zielone pojecie na czym to wszystko polega.

 147. wełna said

  A.d.114-145

  „Nie ma. Nie ma on ZADNEGO zaplecza politycznego (w kazdym razie teraz)”

  to dajcie mu szansę – teraz nie wygra, ale jak dostanie kilku-kilkunastoprocentowe poparcie, to następne wybory są w jego zasięgu, łącznie ze zbudowaniem odpowiedniego zaplecza.

 148. Lily said

  Re 13;Budziwoj
  Na tym kabarecie,byla rowniez zlotoustna
  Krystyna P……cz. Slyszalam,jej wypowiedz,przed ich przyjazdem, z rozmowy Jej z dziennikarka wynikalo,ze nie wezmie w tym udzialu.Mowila,ze nie podoba jej sie to wszystko…
  Co inne nam mowia,a co inne robia…
  Oni wszyscy siebie warci,anty-polscy.

 149. revers said

  o lepszy kahal, i koryto wg. schematu oczyszczenie w ustawionym zatrzymaniu, ustawienie opozycjonnisty na zamowienie, sakramenty i jazda na 4 koniach apokalipsy po urzad i kabale przemieszana z propaganda przedwyborcza..

 150. Mordka Rosenzweig said

  Szanowna pani Welna,

  Pani naprawde jest bardzo naiwna:

  „to następne wybory są w jego zasięgu, łącznie ze zbudowaniem odpowiedniego zaplecza.”

  To jest akurat na odwrut.

  To nie kandydat buduje sobie zaplecze, ale zaplecze znajduje sobie odpowiedni kandydat.

  Czy jeszcze pani czegos nie rozumie?

 151. Niezłomny said

  Wolę dać szanse Braunowi niż Komorowskiemu. Braun to patriota, katolik, ogromnu hotyzont wiedzy.
  Marucha sieje zwątpienie we wszystkich, defetyzm,że nic nie da się zrobić, za takie działanie na froncie kiedyś wieszano. Jeszcze nigdzie na świecie nie udało się zrobić 100% bojkotu, bo nawet najgorsze tatalitaryzmy mają swoich popleczników.
  Panie Gajowy trzeba myśleć a nie popierać Komortowskiego i jego zgrai.

  Czy Pana pojebało? Popierać Komorowskiego?
  Może jeszcze coś da się zrobić, może da się ożywić trupa – ale na pewno nie żadnymi wyborami, petycjami, listami otwartymi czy napisami na płotach.
  Admin

 152. Boydar said

  „… budowanie alternatywnych, oddolnych struktur, stojących w opozycji do szumowin …”

  vs.

  „… sze jak mu podal reke, to potem chcial policzyc swoje palce …”

  I ten problem trzeba rozwiązać, jedyny jaki jest. Dlatego (mam nadzieję) Putin zaczął od restauracji moralności. Gdybyśmy my, Polacy, byli moralni, nie upatrywali sukcesu w sraniu na grób, szumowina zniknęła by sama, bez jednego wystrzału. Dalsze dywagacje wymagają przytoczenia Gajówki od jej zarania.

 153. robert2360 said

  Bojkot wyborów przez społeczeństwo niewiele zmieni. Co prawda wróg nieustannie namawia ludzi do tego, aby ślepo uczestniczyli w wyborach ale nie to jest istotą problemu. Nie jest istotą problemu czy wróg posiada społeczną legitymację do rządzenia wyrażoną udziałem w wyborach czy też jej nie posiada. Wróg chce bezkrytycznych ludzi a udział w wyborach danej populacji to niekoniecznie dowód na uległość wobec władzy!
  Natomiast, jeśliby udział populacji w wyborach był miernikiem uległości tejże populacji wobec władzy to wtedy bojkot jest jak najbardziej wskazany!
  Innymi słowy, wróg co prawda boi się bojkotu ale ten bojkot nie zada bolesnej rany wrogowi! Nie mówiąc już o śmiertelnej ranie!
  Natomiast gremialny udział w wyborach utrudni fałszerstwa. Przy gremialnym udziale w wyborach trudniej będzie wrogowi ukryć przed ludźmi swoich fałszerstw! Więc uczestnictwo w tych wyborach jest wskazane.
  Natomiast wróg boi się bojkotu lemingów przez prawdziwych Polaków! Wróg boi się tego, że Polacy (nie polactfo), ci wierni ortodoksji katolickiej zaczną wyróżniać się na tle innych, poprzez bojkot ludzi biernych, miernych, lemingów.
  Moim zdaniem takiego bojkotu boi się wróg.
  Boi się postawy która charakteryzowała pierwszych męczenników chrześcijańskich! Tego boi się wróg!
  Natomiast wróg ma gdzieś frekwencje. Bo frekwencja w wyborach to nie jest miernik zniewolenia ludzi!
  Przykro pisać, ale Dariusz Kosiur nieuczciwie z nami postępuje. Ten pan nawet nie sili się na to, aby zrobić pewien bilans zysków i strat jaki byłby wynikiem osadzenie Grzegorza Brauna na fotelu prezydenckim.
  Zauważcie ludzie, że Dariusz Kosiur bagatelizuje zbawienny wpływ mowy Grzegorza Brauna, mowy, która dlatego jest zbawienna, że budzi sumienia wielu i uwrażliwia. Jego mowa budzi tęsknotę to wyższych celów. Mało! Grzegorz Braun, jako osoba publiczna upowszechnia, upublicznia staropolski zwyczaj całowania kobiet w rękę, wita się słowami „Szczęść Boże”, mówi o powrocie Krzyża do korony godła polskiego. A więc upowszechnia obyczaj i kulturę polską, tworzy pewien klimat, który jest niezwykle istotny! Jak można nad tym przechodzić do porządku dziennego!
  Przecież taka postawa prezydenta to asumpt do tego aby postawa Polaków wreszcie był taka sama jak postawa pierwszych chrześcijan! Jednoznaczna!
  Braun, jako prezydent nie podaje ręki jednemu i drugiemu parchowi, a za nim przykład biorą inni!
  Postawa takiego prezydenta dałaby zaczątek zdrowych relacji w społeczeństwie!
  O tym Dariusz Kosiur cicho sza!
  Pojawia się zarzut Pana JO, który odsądza od czci i wiary G. Brauna za to, że nie przylgnął do Bractwa i że, nie organizuje jednoznacznie ludzi wokół bractwa. Pan JO mówi też o niejednoznacznej postawie Brauna wobec Rosji. To prawda. Mam nadzieję, że stosunki z Rosją za prezydentury Brauna byłyby przyjazne. O tym możemy dyskutować. Ale zauważcie Państwo, że Dariusz Kosiur tego problemu nie patroszy!
  Panie JO! Roman Dmowski przez większość życia był agnostykiem. Mało! Roman Dmowski w wieku 48 lat dopiero pierwszy raz usłyszał, że istnieje coś takiego jak masoneria! Przedtem w ogóle o niej nie miał pojęcia! Jednak Polacy organizowali się wokół niego i skutecznie krok po kroku budowali struktury dobra!
  G. Braun to nie R. Dmowski, natomiast przy takim prezydencie ileż można by zrobić dobrego dla rozwoju Bractwa Św. Piusa X w Polsce! Przecież taki prezydent byłby co najmniej życzliwy dla Bractwa. Nie można takiego czegoś bagatelizować! Nie można o czymś takim nie mówić! Nie wolno nie robić bilansu zysku i strat!
  Natomiast Pan Dariusz Kosiur, bardzo sobie ceni Bractwo ale jako agenturę Rothschildów… o czym nie omieszkał poinformować w jednym ze swoich artykułów czytelników Gajówki, mając ich chyba za gojów z którymi można już postępować, jak z jakim lemingiem-szabas gojem.
  Pan Dariusz Kosiur demonizuję obecną antypolską władzę. Przedstawia ją w czarno-białych barwach. Podobnie czyni z G. Braunem. To postawa manichejska, która mówi, że albo ktoś jest święty albo potępiony. To manicheizm! Taka postawa jest obce chrześcijaństwu!
  Szanowni Państwo !
  Proponuję bojkot tekstów pisanych i mówionych niejakiego Dariusza Kosiura !
  Bojkot, to jedyny sposób aby temu panu powiedzieć. NIE dla żydowskiej argumentacji panie Kosiura !
  NIE dla żydowskiej mentalności!
  NIE dla manicheizmu!
  Polska przedwojenna kryminalistyka uczyła, że ten kto pierwszy z donosem przychodzi jest najbardziej podejrzany. Wiadomo, złodziej pierwszy woła:”łapać złodzieja !”. Panie Kosiur ! Coś Pan taki gorliwi ?!
  Myślisz Pan, że Polacy są zaprogramowani na żydowską kryminalistykę, która mówi, że najbardziej zaufanym jest ten, kto pierwszy przychodzi z donosem ?
  Czy Pan, Panie Kosiur chce nas podstępnie zażydzać ???!!!!
  Kim Pan jest, Panie Kosiur ???
  Jakie jest Pana prawdziwe nazwisko ???
  Publiczną osobą człowieku jesteś, mam prawo o to pytać !!!

 154. edi said

  chociażby to króciutkie zdanie świadczy jednoznacznie o negatywnym odbiorze GB, marucho : „antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna” – umieszczenie GB w gronie Żydów, zrobienie z niego talmudycznego agenta (w domyśle) w łonie katolicyzmu, piątej kolumny, nie jest może negatywnym osądem ? to wystarczy, żeby obrzydzić człowieka niejednemu bezkrytycznie myślącemu pajacowi – w tym upatruję zło pańskiej wypowiedzi, marucho

 155. kfakfa said

  Jestem pod wrażeniem:

  zbawienny głos mowy i wierni ortodoksji katolickiej

  W „przepowiedniach” niejakiego Nostradamusa – dyktator Polin ma podpisać traktat pokojowy z Talibanem ,a Polacy mają masowo przejść na islam.

 156. Czołgista said

  @22
  Katolik nie powinien zgadzać się ze wskazaniami biskupów, którzy namawiają do odprawiania Mszy Świętej na stołku, gdy kilka metrów dalej jest poświęcony kamienny ołtarz, a co tu dopiero mówić o zdegenerowanym tworze politycznym, który promuje aborcję, różne dewiacje seksualne itd. Obecnie w Krk mamy poważny kryzys i każdy musi pilnować sam siebie.
  Wielu z tych biskupów jeszcze 50 lat temu byłoby na celowniku Świętego Oficjum za podejrzenie propagowania herezji modernizmu.

  @154
  Pan Kosiur podał swoje prawdziwe dane osobowe.

 157. Marcin said

  Ad 153

  To się nazywa robienie komuś „historii”. W przypadku Bola przerabiane wielokrotnie i sprawdzone.

 158. NICK said

  Dziękuję P. Mordka.

  Ot, niezłomność, jak się patrzy. I ta rada dla Gajowego. 😦 .

 159. Eliza said

  @117 Mordka Rosenzweig
  „ Ja pan Mordka chce tylko powiedziec, sze czytajac te komentasze to dochodzi do logiczny wniosek, sze prowadzenie pszez tyle lat Gajuwki przez pan Gajowy to jest tak jak rzucanie perly pszed swinie”

  Z przykrością muszę przyznać Panu rację. Do jakiej frustracji doprowadzono ludzi i to słychać w słowach Pana @111 Jack awenno, który mówi:
  „Tak @100 BOYDAR – a ja specjalnie pójdę i oddam ważny głos na P.Kukiza a tylko dlatego, żeby pokazany przez pana system się pop….ił ponieważ preferencje mam zupełnie inne – po prostu zrobię sobie jaja.”

  Działa wprowadzone przez polityków ostatniej dekady pojęcie: głosuj i wybierz mniejsze zło, tak dla przekory.
  Dzisiaj ta zasada brzmi: pójdę dla pójścia i zrobię sobie jaja.
  Tragiczne to wszystko jest. Jeżeli podobnie myśli większość młodych ludzi, to Polska została zwinięta jak stary dywan i wrzucona na śmietnik historii.
  Pragmatyzm, nigdy przecież nie był naszą narodową cechą. Efekty widać.
  Mnie chyba też frustracja opętała.

 160. Boydar said

  Smacznego, Pani Elizo. Na krótką metę takie posiłki tanio wychodzą.

 161. JO said

  ad.154. Ile Pan ma lat?

 162. JO said

  ad.151.
  „Wole dac szanse Braunowi niz Komorowskiemu”

  To zdanie powala z nog….
  Szanse Komorowskiemu? Na co , na dalsze Mordowanie nas?
  Braun – mielismy takich Braunow patriotow w przeszlosci wielu – Mazowiecki, Kaczynscy, …ba JPII wielkim patriota byl :))))

  Panie JO – świetna uwaga.
  „Dać szanse Komorowskiemu…”
  Chyba, że to taki lapsus językowy.
  Ten kryminalista szanse już dostał.
  Admin

 163. Eliza said

  „… Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku poinformował, że ze względu na stan zdrowia swojego ojca, przerywa kampanię i odwołuje swoją wizytę w Olsztynie. Kukiz przeprosił swoich wyborców, podkreślając, że to ojciec nauczył go miłości do Polski.

  Kandydat na prezydenta poprosił swoich zwolenników o wsparcie i modlitwę w intencji Tadeusza Kukiza – podkreślił, że to ojciec jest w dużej mierze współtwórcą jego sukcesu.

  We wyborczej debacie w TVP, w której wzięło udział 10 kandydatów ubiegających się o najwyższy urząd w państwie, Korwin-Mikke powiedział, że wycofa się z wyborów i przekaże Kukizowi poparcie, jeśli w dzisiejszych wyborach w Wielkiej Brytanii, jednomandatowe okręgi wyborcze przyniosą taki skutek o jakim mówi Kukiz, czyli jeśli dwie największe brytyjskie partie Konserwatywna i Pracy, dostaną mniej niż 200 mandatów, a UKIP więcej niż 20 i okaże się, że JOW-y są korzystne dla mniejszych ugrupowań. Korwin-Mikke uważa, że jednomandatowe okręgi w polskich realiach doprowadziłyby do tego, że w Sejmie mandaty przypadłyby w większości PO i PiS, a spoza tych dwu partii byłoby tylko kilka partii.

  W wywiadzie dla RMF FM Kukiz powiedział, że wycofuje się z jakiejkolwiek współpracy z Korwin-Mikkem. Stwierdził, że zachowanie Korwin-Mikkego w czasie debaty „było jak nóż w plecy, jak Ruscy w ’39, 17 września”.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pawel-kukiz-przerywa-kampanie-ze-wzgledu-na-stan-zdrowia-ojca/y2j30n

 164. wełna said

  Szanowny Pan Mordka.

  „To nie kandydat buduje sobie zaplecze, ale zaplecze znajduje sobie odpowiedni kandydat.
  Czy jeszcze pani czegos nie rozumie?”

  W kraju gdzie dwóch ludzi ma trzy zdania, zbudowanie oddolnie zaplecza ma takie same szanse, jak lot latawcem na księżyc. Może warto zrobić to inaczej i budować je wokół kandydata.

  Innego kandydata nie mamy, po prostu nikt nie chce się ustawiać w roli chłopca do bicia, przecież my Polacy uwielbiamy kogoś wdeptywać w ziemię, nikomu nie pozwalamy wyjść przed szereg.
  Przykład ze śp. p.Lepperem, gdyby za życia miał takie poparcie jak teraz, to prezydentem zostałby w pierwszej turze.

 165. Marucha said

  Re 154:
  Braun jest Żydem i nie ma co do tego wątpliwości. Napisałem zatem prawdę.

  Nie robiłem z niego talmudycznego agenta ani piątej kolumny – to są twierdzenia wzięte z pańskiej dupy.

 166. Eliza said

  @161
  Drogi p. Boydar

  Nie kumam. „Smacznego, Pani Elizo. Na krótką metę takie posiłki tanio wychodzą”.
  W pierwszej chwili pomyślałam, że Pan dronem dysponuje.

 167. Maciej said

  Brak szerszej krytyki Brauna może wynikać z dwóch banałów:

  – sam jest Żydem – przechrztą o czym mówi, co również służy uświadamianiu kwestii asymilacji Żydów.

  – wygodniej go przemilczeć, i zapomnieć o nim po wyborach, zniknie z opinii publicznej – czyli świadomości ogólnej.

 168. JO said

  ad.167.
  Panie Macieju.
  Tu nie chodzi o przy..szanie sie do Pana Brauna a zwykla ludzka przezornosc.

  Krytyka Pana Brauna istnieje i to doglebna oraz bbb szczera, az do bolu jak widzac. Z niej wynika, ze Pan Braun niestety nie jest po Polakow Stronie.

 169. Antykomor said

  ad.151 admistratorowi nie zbywa na kulturze ani na inteligencji : nie zaświta mu pytanie a co bojkocie np 30 procentowym? Sami odejdą od koryta? Jakim trzeba być ciemnym i naiwnym w XXI wieku.

  Ok, już Pan nie musi zaglądać do gajówki.
  Admin

 170. Boydar said

  Nie bardzo rozumiem Pani Elizo czego Pani ewentualnie nie zrozumiała, ale dla poddierżenia rozgowora proponuję przerywnik seksualno-gastronomiczny :

  – Kochanie, usmażyć ci jajka ?
  – Cycki sobie usmaż !

 171. wełna said

  Ad.168

  „Z niej wynika, ze Pan Braun niestety nie jest po Polakow Stronie.”

  Co Ty q… człowieku p…sz. To po czyjej stronie jest, mówiąc o żydowskich roszczeniach, Jedwabnem, agenturalności
  ‚naszych” władz.
  Kto inny się odważył mówić o tym publicznie. Może nie jest idealny, jak znasz kogoś takiego to go zaprezentuj. Potrafisz się tylko naśmiewać i jątrzyć.

 172. Boydar said

  Pan Braun jest po stronie aktualnie (?) wyklarowanego Stronnictwa Zwolenników Miękkiej Transformacji. Zgodnie z zasadami hebrajskiego samogłoski pominąłem. „Socjalizm – tak, ale z ludzką twarzą”. Przerabialiśmy to już co najmniej raz, wystarczy.

 173. xy said

  Nieładnie panie Marucha usuwać posty które pokazują gnidy we właściwym świetle.
  Takimi gnidami są jak napisałem w poprzednim poście usuniętym przez gajowego NICK i Marek za swoje posty nr. 121 i 124.
  Bo wystarczy przeczytać internetowe wydanie „Niedzieli” gdzie słowo partnerka nie występuje, a jest przyjaciółka.
  Panie gajowy za obronę oszczerców pan też teraz może sobie podać rękę z michnikiem i urbanem, tak jak te dwie gnidy o których wcześniej wspomniałem.

  Pana o ksywce NICK znam od bardzo dawna, również Marka – a o Panu nie wiem nic. Jedynie to, że na oznaczenie słowa „konkubina” woli Pan „przyjaciółkę” niż „partnerkę” – oraz sypie epitetami „gnida” bez powodu.
  Dam Panu jeszcze szansę, ale myślę, że ją Pan zmarnuje.
  Admin

 174. Boydar said

  Oczywiście, że dali dupy. Ale nie dla tego że zamienili „partnerkę” z „przyjaciółką”, tylko dla tego, że wplatają do fundamentalnej dyskusji popierdułki które bez problemu można zakwestionować. Na froncie nie polemizuje się „ziejących kroczy”, tylko się napier dala wroga podkalibrowym.

 175. wełna said

  Ad.171

  A Pan zapewne wolałby kogoś po stronie Zwolenników Ataku z Kijem na Czołgi. Tylko, że nawet porządnego kija nie można znaleźć. To też już przerabialiśmy, niestety wiele razy więcej, o skutkach nie wspomnę.

 176. NICK said

  (172). „partnerka nie występuje, a jest przyjaciółka”.
  Z deszczu pod rynnę?

 177. robert2360 said

  Pan JO pisze: „…Pan Braun niestety nie jest po Polakow Stronie”.
  Szanowny Panie JO! Niechże Pan będzie uczciwy i szanuje inteligencję czytelników Pańskich wpisów. Jeśli Braun nie jest po stronie Polaków to trza napisać w jakich kwestiach. Rozumiem, że jest niejednoznaczny jeśli chodzi o jego stosunek do Rosji. Brak u niego gorliwości jeśli chodzi o przylgnięcie do tradycji katolickiej – jak Pan pisze. Ja od siebie dodam, że razi mnie u Brauna powierzchowne traktowanie okresu PRL-owskiego.
  Ale przecież to nie znaczy, że z tym człowiekiem nie można budować Polski i Kościoła!
  Czyż nie lepiej Brauna traktować jako pewien punkt zaczepienia?
  Romana Dmowskiego też by Pan zwalczał za jego ignorancję jeśli chodzi o masonerię czy za jego agnostycyzm?
  Dodam tylko, że walka R. Dmowskiego z żydami zaczęła się dopiero w 1912 roku i to z przyczyn bynajmniej nie religijnych jak chciałby Pan JO a z przyczyn taktyczno-wojskowych. Bojkot handlu żydowskiego był motywowany u R. Dmowskiego tym, że żydzi w swojej masie byli niemieckimi kanałami wpływu. Względy religijno-ideologiczn żydów nie były motywem dla R. Dmowskiego przy podejmowaniu decyzji o bojkocie handlu żydowskiego! A ten bojkot to początek walki narodowców z żydami!
  Panie JO! Pan podałby rękę w ówczesnych czasach R. Dmowskiemu i wespół z nim budował Wielką Polskę?
  Gdyby był Pan konsekwentny w tym co Pan wyżej pisał w komentarzach to musiałby Pan, chcąc nie chcąc stanąć po stronie Józefa Piłsudskiego.
  Panie JO! W polityce tylko rozkapryszona dziewczynka chce ideał! Trzeba umieć się rozumnie układać i umieć stosować metodę Judo – czyli wykorzystywać siłę przeciwnika gdy samemu jest się słabym.
  Czy Pan chce czekać na rycerza na białym koniu?
  Ekshumacja w Jedwabnym, Krzyż w Koronie godła polskiego, nie dla roszczeń żydowskich, nie dla mordowania niewinnych, nie dla sodomii, tak dla zbrojenia się Polaków, tak dla szarmanckiego sposobu bycia, przyjazny stosunek choć nie jednoznaczny dla Bractwa! Ale toć z tego powodu Brauna nie przekreślajmy!
  Gdy zostanie on prezydentem to będzie miał on ucho nastawione na takich jak Pan!
  Ludzi uwrażliwionych i merytorycznych!
  Dał już on wyraz temu, że losem maluczkich się przejmuje, więc zaufajmy mu!

 178. JO said

  ad.176. Pan sam zauwazyl, ze Braun „Blyszczy” po „Katolicku i patriotycznemu” jak przyslowiowe zloto.

  Przezornosc nakazuje , PRZEZORNOSC nakazuje z powodu jego pochodzenia oraz Teatralnych aresztowan i pobytu w komisariacie…, by na niego nie glosowac. Kropke nad i stawia podejscie do Rosji jak do ZSRR i szukanie Rosyjskich Agentow na nkazdym kroku, zarzucanie Rosji wine tego co mamy w Polsce dzisiaj.

  Przezornosc, rozsadek nakazuje, by nie glosowac na Brauna, a nawet w tych wyborach oszukanczych nie glosowac w ogole, bo istnieje podejrzenie, ze WSZYSCY sa podstawieni wlacznie z Braunem.
  Glosowanie to nie Ruletka a sprawa naszego Zycie. Jak Pan chce grac w Rosyjska Ruletke, gdzie w zasadzie to Zydowska Ruletka, bo magazynek jest wypelniony CALY kulami, to prosze bardzo, niech Pan glosuje, choc ja Panu zabraniam to robic, bo tu chodzi w tym o MOJE i Mojej Rodziny ZYCIE.

 179. JO said

  ad.176. Poza tym, Braun teraz Mowi, a co bedzie mowil jak bedzie Prezydentem? To Pan chyba juz teraz wie, bo ja wiem – rozlozy rece i powie, ze Sejm nie pozwala.
  Braun, to podstawiona kukla, to papierek lakmusowy na nastroje Polakow i w razie czego ich czlowiek u wladzy. Pan tego nie widzi, bo jest Pan mlody lub malo zna zycie.

  Raz jeszcze powiem, ze gdybym to byl ja na miejscu Brauna i tak sie wypowiadal publicznie- to dawno by mnie juz na tym swiecie nie bylo.

 180. Maciej said

  @ 176/177

  Do tego można tylko dodać, że Braun jasno artykułuje o zdradzie i sądach dla okupantów co także nikt inny nie czyni …

  Czy szuka rosyjskich agentów ? Dużo słucham Brauna, w jego wypowiedziach to rzecz co najmniej marginalna.

 181. Pitagoras said

  jowram said
  2015-05-06 (środa) at 22:01:41
  Rodacy!

  Zaprawdę – wolałbym, aby ten temat nie zaistniał. Wszelako ataki na pana Grzegorza Brauna – i to na tzw. prawicy polskiej, osobliwie deklarującej przywiązanie do naszej Świętej katolickiej Wiary i tradycji narodowej oraz fakt, że kierowane przez mnie Stowarzyszenie tę kandydaturę wspiera – zmuszają mnie do zabrania głosu.

  Oczywiście – prawica w rozumieniu lobby interesów żydowskich, amerykańskich i ukraińskich, czyli partia PiS – w ogóle mnie nie interesuje. Partia obywatelska volksdeutschów (duchowo, a nierzadko i dosłownie, vide habler Deutsche Donald Tusk, jak go nazywały gazety niemieckie) – również nie. Nie będę też się zajmował opcją już obstawioną przez „razwiedkę” – czyli tym wszystkim, co się wiąże z organizatorami Marszu Niepodległości. Bo lobby to lobby, volksdeutsche to volksdeutsche, razwiedka i jej ekspozytura to razwiedka i jej ekspozytura – będę się zajmował tymi nurtami aktywności społecznej w życiu publicznym, które z korzenia zdrowej myśli światopoglądowej, społecznej, gospodarczej, deklarują się wyrastać. I widać zapominają, z czego wyrastają…

  Dlaczego Braun?

  Na sam pierw chcę powiedzieć, dlaczego my popieramy Grzegorza Brauna.

  Otóż – tak dał Pan Bóg – że jako samouk niezgorzej znam historię Polski. Czy wiecie, drodzy Rodacy – jaka pierwsza loża masońska pojawiła się na ziemiach polskich? To był tzw. zakon Izydy. Tzw. starsi i mądrzejsi skaptowali do tego „zakonu” grono polskich magnatów i polityków już w pierwszej połowie XVII wieku. Ich siedzibą był zamek Krzyżtopór. Mieli tam figurę Matki Bożej, która po otworzeniu sekretnych zamków otwierała się jak szafa ukazując w środku figurkę mezopotamskiej i egipskiej pogańskiej bogini płodności. „Kult” Izydy polegał oczywiście na orgiach seksualnych. A politycznie „starsi i mądrzejsi” wmawiali im ku czci „bogini” wojnę z Turcją i zdobycie „dla Izydy” – zdobycie Egiptu. Przy okazji subtelnie przejmując ster spraw w państwie. I forsując dechrystianizację. Ten „zakon Izydy” istniał jeszcze w okresie II RP. Zgadnijcie, czemu nagle marszałek Piłsudski odwołał z Egiptu wszystkich polskich oficerów i instruktorów tam pracujących i popędził przepraszać ówczesnego króla Faruka? Czyżby ci Polacy – oficerowie z rodzin arystokratycznych i ziemiańskich – nadal jako główną opcję działania mieli zdobywanie Egiptu dla ich „bogini”? Po prostu niewyobrażalni idioci! A wiecie, tak przy okazji, wyprawa Napoleona do Egiptu, co tam robił książę Sułkowski… Ciekawe sprawy.

  Czy myślicie, że ziemiańskie pochodzenie Grzegorza Brauna robi na mnie jakiekolwiek wrażenie? Polskie herby jego przodków? Owszem – robi na mnie wrażenie rodzina Mamy Grzegorza. I ogólnie – martyrologia rodzinna.

  Czy myślicie, że nie zakładam, że pan Braun ma domieszkę krwi żydowskiej? Nawet nie znając wcześniej faktów – uważałem to za bardzo możliwe. Czy myślicie, że nie wiem, że UW nie dopuszczała do ważnych funkcji byle kogo, osób, którym by całkowicie nie ufali – a więc pan Juliusz Braun, stryj Grzegorza jest potężnie „podejrzany”? Jeśli tak myślicie, że nie zauważam takiego ewenementu jak kariera stryja Grzegorza Brauna – to macie mnie za politycznego naiwniaka, nie znającego realiów Polski. Czy myślicie, że nie zakładam, że rodzina Grzegorza w XIX i XX wieku była uwikłana w jakąś masonerię? Ogromna większość polskiego ziemiaństwa i arystokracji była – więc paru osób z rodziny Grzegorza też pewno w tym gronie nie zabrakło! Co jednak nie znaczy, że to byli ludzie złej woli czy nie patrioci – wręcz przeciwnie. (Przywołane powyżej sprawy rodzinnej tradycji „martyrologicznej”.)

  A przy okazji, te nasze elity ziemiańskie i arystokratyczne – jacyż to byli w ogromnej większości polityczni imbecyle!!! Jak się dawali nabierać i oszukiwać!!!

  Więc dlaczego popieram Grzegorza Brauna, zapytacie?

  A tak w punktach:

  1. Popieram Grzegorza Brauna, nie jego rodzinę. A już jeżeli, to małżonkę kandydata, która na pierwszą damę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej pasuje „jak ulał”. Elegancja, erudycja i naturalny wdzięk…

  2. Popieram głęboką i nienaganną, całkowicie prawdziwą i potwierdzoną prawdą jego życia – Wiarę Katolicką Grzegorza Brauna. Takie filmy jak „Nie o Mary Wagner” czy „Eugenika – w imię postępu” – może robić tylko człowiek takiej nienagannej i nie zachwianej Świętej Wiary.

  3. Popieram nienaganny polski patriotyzm Grzegorza Brauna, przy okazji jego imponującą wiedzę. Myślicie, że filmy takie jak „New Poland” mógłby zrobić ktoś, kto Polski nie kocha i nad wyrządzonymi nam krzywdami nie boleje?

  Ale to wszystko, to jedynie wstęp do najważniejszego. I tak znowu, w punktach:

  1. Mnie nie interesuje pajacyk, co opowiada o wieku emerytalnym, a nie chce widzieć najważniejszych problemów narodu i państwa – jak na przykład problemu szkalowania naszego dobrego imienia, drastycznej nieprawdy historycznej czy wymuszania nienależnych drakońskich roszczeń odszkodowawczych.

  2. Diagnoza polityczna Grzegorza Brauna – a mianowicie, że w stolicach politycznych świata postanowiono wojnę i depopulację narodu polskiego, a potem po przywróceniu niemieckiej granicy z 1937 roku na resztkach Polski i resztkach (zachodnich) Ukrainy utworzenie nowego państwa pod zarządem Żydów, przy okazji w wielomilionowej emigracji przesiedlonych z Palestyny – mogę tylko potwierdzić, że jest prawdziwa i słuszna. A nawet każdy, kto nie ma wystarczającego do takich stwierdzeń dostępu do pewnych faktów – musi wszak przyznać, że taka diagnoza jest po prostu najbardziej prawdopodobna.

  3. Tylko Grzegorz Braun prezentuje program, który jest adekwatny do sytuacji, kompleksowy i pozbawiony najmniejszych błędów. To nie jest kampania wyborcza wiecowego pajacyka, tylko męża stanu.

  4. Imponuje mi odwaga i prawdomówność tego człowieka. Obu tych cnót zapomnianych potrzebujemy w naszym życiu publicznym, jak tlenu do oddychania. Są one u pana Brauna jakości i klasy najwyższej. A wszak ten człowiek mógł sobie, przy takich choćby rodzinnych koneksjach, uwić gniazdko luksusu w tzw. III RP, że „hej”! Czy nikt nie widzi ceny płaconej za wierność Bogu, który jest Prawdą – jaką ten człowiek płaci? Już zapłacił i płaci nadal?

  Wiele rzeczy nie mogę do końca powiedzieć. Możecie w pewne moje stwierdzenia wierzyć albo nie. Mnie samemu wystarcza, że wiem, co mówię. A o tym wspomnianym akcesie do informacji – co nam się zdarzyło zupełnie jakby przez przypadek – o czymś takim wywiad tzw. III RP może sobie tylko pomarzyć… To tyle – i nic więcej na ten temat nie powiem.

  Czy kto mi może zarzucić, że robię z pana Brauna bożka? To niech uważnie poczyta, co pisałem o niektórych wypowiedziach kandydata – np. w sprawie narkotyków, gdy przykładał rzymską maksymę prawniczą „chcącemu nie dzieje się krzywda” do problemu, do którego akurat ta maksyma żadnego zastosowania nie ma. Najlepsze rozwiązanie w temacie stosuje Republika Singapur: Handlarzy śmiercią każemy śmiercią! Pan Grzegorz, jak to bywa u teoretyków wolnościowców, wyraźnie nie doczytał czym są narkotyki. Może warto Mu przypomnieć, że nasz ukochany Papież Benedykt XVI dodał do listy grzechów wołających o pomstę do Nieba jako piątą pozycję właśnie – wytwarzanie, handel i przyjmowanie narkotyków. Uprzednio na tej liście były i nadal są: umyślne zabójstwo; krzywdzenie ubogich, wdów i sierot; grzechy nieczyste przeciwko naturze i zatrzymywanie zapłaty pracownikom.

  A wprowadzając do kampanii wyborczej wiedzę o zatajonych bogactwach Polski i ich ogromnym politycznym znaczeniu, czy podejmując inne działania – czyż nie staram się pomóc – bowiem właśnie taka pomoc wydaje się potrzebna? Ale właśnie – nie ma w pełni idealnych kandydatów, w pełni idealnych sztabów wyborczych – podobnie jak nie ma idealnych mężów, idealnych żon, idealnych małżeństw, idealnych dzieci – bowiem w ogóle nie ma idealnych ludzi. Wszyscy popełniamy jakieś błędy. Wszyscy mamy jakieś niedociągnięcia.

  Jowram — dziękuję za ten tekst i mam nadzieję, że można używać do celów zbożnych?!

 182. Marucha said

  Re 175:
  Z czyjej dupy jesr wzięty ten osrany slogan „z kijami na czołgi”?
  Gdzie pojawił się w gajówce?
  Proszę dyskutować z tym, co ktoś powiedział, a nie z własnymi wymysłami.

 183. Listwa said

  @ 142 wełna said

  Żałosne jest patrzeć jak swe podniecenie intelektualne nazywasz rozsądkiem.

  We wpisie @ 91 jest mowa nie tyle o Braunie, co o podejściu do wyborów, lepiej mieć jedną gruszkę na gruszce niż obietnice 100 – tu na wierzbie. Tobie obiecują gruszki na wierzbie i już się oblizujesz i na oblizywaniu skończysz.

  Albo kandydat ma coś realnego do powiedzenia, zaproponowania, zrealizowania i takiego możemy wybrać albo kandydat gada mniej lub bardziej dobre hasła i dajemy się na nie łapać. Aby potem, jak chmary lemingów, być zawiedzeni z pretensjami do całego świata. Pan Braun swymi hasełkami żadnych problemów nie rozwiąże, on sobie może pogadać na spotkaniach o historii, film nakręcić, w siedzibie PKW protest zrobić.

 184. JO said

  ad.181. Jestem niewiermym Tomaszem.
  Ba, pewnie nim nie jestem, bo nie chce dotknac nawet palcem.

  Czy nie ma Polaka na stanowisko Prezydenta? O , sa, ale 2 metry pod ziemia…
  Na Zyda, chocby przechrzte glosowal nie bede.

 185. revers said

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/05/07/bojkot-rezimowych-wyborow/

 186. db said

  Tekst piosenki:

  Ksiądz proboszcz już się zbliża,
  już puka do mych drzwi.
  Pobiegnę go przywitać,
  w mym ręku wino drży.
  O, szczęście niepojęte,
  ksiądz sam odwiedza mnie.
  Sąsiedzie wspomóż rentą,
  bym mógł pokazać się.

  W spiżarni trzymam koniak,
  w lodówce wódki dwie.
  Pobiegnę po kieliszki,
  ksiądz lubi napić się.
  O, szczęście niepojęte,
  ksiądz wypił flaszki dwie.
  Sprowadzę go po schodach
  bo sam wywróci się.

  Ksiądz wziął do ręki kredę,
  napisał ka plus em plus be.
  Na dole ministranci
  już niecierpliwią się.
  Otwieram drzwi toyoty,
  ksiądz proboszcz chwali mnie.
  W swej nysce policjanci
  życzliwie śmieją się.

  Ksiądz ruszył z piskiem opon,
  nie zdążył uciec kot.
  Zahaczył światłem o słupek
  i wyrżnął bokiem w płot…
  Ach płaczą parafianie,
  co widzieli wypadek ten.
  Toyota dużo kosztuje,
  znów trzeba dać na mszę.


  Piosenka konserwatysty Pawła Kukiza

 187. db said

 188. Listwa said

  @ 152 Boydar

  „I ten problem trzeba rozwiązać, jedyny jaki jest. Dlatego (mam nadzieję) Putin zaczął od restauracji moralności. Gdybyśmy my, Polacy, byli moralni, nie upatrywali sukcesu w sraniu na grób, szumowina zniknęła by sama, bez jednego wystrzału.”

  – bardzo słuszna uwaga, gratuluje oceny. Jaki lud taki i jego król, jaki król tacy i jego ministrowie. Prawda katolicka z ksiąg mądrościowych Starego Testamentu. Nie będą Polacy mieli dobrego króla i dobrych ministrów sami będąc zgrają miernot, grzeszących dla byle jakiego zysku, ignorując Pana Boga , Jego prawa i nakazy, lekceważąc poznanie prawd, przyjęcia wartości, nie zważając na dobre wybory i słuszne decyzje. Będą mieli takich władców na jakich zasługują. Zatem najpierw trzeba stać się takimi aby być godnym dobrego władcy. Same podniecanie się hasłami i pokładanie nadziei w głoszących hasła na nic się zda.

 189. wełna said

  Admin

  „… Zwolenników Ataku z Kijem na Czołgi.” vs. „…Stronnictwa Zwolenników Miękkiej Transformacji ” (Ad.172)

 190. Marucha said

  Re 183:
  Oczywiście, Panie Listwa.

  Polacy to durny naród, który łatwo kupić paroma sloganami bez pokrycia i eksponowaniem pewnych symboli (ptaszek, piosenka, figurka Jana Pawła II).
  Nie spytają, jaki kandydat ma program całościowy.
  Rzuci hasło „Broń dla każdego”, po czym za parę miesięcy okaże się, że nie było to w jego kompetencjach, albo że się nie dało, albo że deszcz padał i papiery zamokły.

 191. Boydar said

  Jeśli można prosić Pana Gajowego o o, to dopiszę Pana Listwę do kontaktów 🙂

  A to muszę wyrazić zgodę???
  Admin

 192. Listwa said

  @ 136 Jowram

  To jak zaprezentował swe stanowisko Jowram bardzo mi sie podoba. Podał argumenty „za” a nie tylko , jak robi to Wełna, „lećta i głosujta bo żem się hasłami podniecił”.

  Pan tylko nie zauważył, że ani Braun, ani żaden z kandydatów nie podejmuje tematu zadłużenia Polski. Ogromnego.
  Żaden z kandydatów który ten temat pomija nie jest poważnym kandydatem i nie myśli poważne o poważnej prezydenturze.

  A wiedząc o tym, ze w obecnym układzie obsługa zadłużenia to zgoda banków na zakup emitowanych obligacji (dzieki którym z uzyskanych środków odsetki są spłacane) i taką zgodę banki dadzą pod warunkami przez siebie określonymi, to temat zadłuzenia jest kluczowy. A kandydaci temat kluczowy pomijają, nawet wyśniony Braun, i pokazują się jako wspaniali. I nic tu nie da całowanie dam po rączkach, kręcenie filmów i takie tam zastępcze hasełka.

 193. wełna said

  Ad.183

  „@ 142 wełna said

  Żałosne jest patrzeć jak swe podniecenie intelektualne nazywasz rozsądkiem.
  We wpisie @ 91 jest mowa nie tyle o Braunie, co o podejściu do wyborów, lepiej mieć jedną gruszkę na gruszce niż obietnice 100 – tu na wierzbie. Tobie obiecują gruszki na wierzbie i już się oblizujesz i na oblizywaniu skończysz.”

  P. Listwa, czy Ty rozumiesz co czytasz? (popracuj nad percepcją – gdzie jest tam Braun, rozsadek, do czego odnosisz te swoje gruszki i oblizywanie)

 194. Listwa said

  @ 190 Marucha

  Niestety tak jest, rzucą Polakom hasełka, a ci lecą na „zbity łeb”.

  Niestety jest jeszcze gorzej, co robi przeciwnik , gdy widzi że Polacy haseł nie przyjmują ?
  Podsuwają jeszcze więcej haseł i obietnic. Za mało 100 gruszek na wierzbie? , to macie 200.
  I amok, podniecenie, wzniosłe uczucia – no jak będzie 200 gruszek na wierzbie to się zgadamy – mówią.

 195. AQQ said

  179 JO
  -Raz jeszcze powiem, ze gdybym to byl ja na miejscu Brauna i tak sie wypowiadal publicznie- to dawno by mnie juz na tym swiecie nie bylo.

  Tak.

 196. Listwa said

  @ 193 Wełna

  P. Wełna , wydaje mi się że rozumem co czytam. Gruszki na wierzbie i oblizywanie odnoszę do Twej postawy zachłyśnięcia się podawanymi hasłami w kampanii prezydenckiej, dzięki któremu posuwasz się aż do wpisu : „to dajcie mu szansę – teraz nie wygra, ale jak dostanie kilku-kilkunastoprocentowe poparcie, to następne wybory są w jego zasięgu, łącznie ze zbudowaniem odpowiedniego zaplecza”.

  Napisz teraz, Wełna gdzie Pan Braun ma zamiar poprowadzić Polaków jak wygra wybory i z Polaków zbuduje swe zaplecze?
  Zapewne do dobrobytu, zdrowia i młodości (nie on pierwszy). To już wiemy, ale zdradź nam więcej szczegółów.

 197. wełna said

  Ad.196

  „P. Wełna , wydaje mi się że rozumem co czytam.”

  Niestety tylko się Panu wydaje.Gdybyś rozumiał to byś zauważył, że proponowałem również głosowanie na p.Ogórek. Niczym się nie zachłystuje, tylko mnie wk…a to odwieczne biadolenie, marudzenie, czepiania się szczegółów, ogólnie, siedzenie od lat w gównie po uszy i czekanie na zbawcę.

  Pani uważa, że biadolimy, marudzimy, czepiamy się szczegółów… Takim szczegółem jest np. brak jakiegokolwiek planu na zmniejszenie długów III RP, na zmniejszenie niewolniczego uzależnienia od UE i USRaela, na wyjście z bandyckiego NATO, na poprawę stosunków z Rosja itd. To są dla Pani „szczegóły”.
  Zatem niech nam Pani pokaże, jakie mamy powody do zadowolenia, oprócz kształtnych piersi Pani Ogórek. Chętnie posłuchamy.
  Admin

 198. wanderer said

  Ad184.

  Nic dodać, nic ująć, Panie JO. Takie jest również moje zdanie.

 199. Listwa said

  @ 153 robert2360

  Roman Dmowski był wybitny. Przyznają to również jego przeciwnicy z najwyższej półki ówczesnej polityki. Braun to nie Dmowski.

  Dmowski nie był agnostykiem. Pochodził z wiejskiej, katolickiej, Polskiej rodziny (ojciec przeniósł się do Warszawy na Kamionek), po rozpoczęciu nauki, zwłaszcza studiów na Uniwersytecie Warszawskim , zetknął się z nurtem socjalistycznym, który potem całkowicie porzucił. Działalność polityczna, uwięzienie,zesłanie, słabe szkoły, sprawił że odsunął się od praktyk religijnych, ale zawsze tkwił i cenił chrześcijaństwo i Kościół Katolicki. W 1927 została wydana jego praca „Kościół, Naród, Państwo”, bardzo dobra , aktualna do dziś, która przyczyniła się do odrodzenia religijnego wielu pokoleń. Aby taki tekst napisać to musiał on interesować się i obserwować katolicyzm, też w świetle historii, znacznie wcześniej przed 1927r. Agnostyk i przeciwnik Kościoła takiej pracy nie stworzyłby.

  Podobnie rzecz sie ma z masonerią, Dmowski napisał powieść „Dziedzictwo” wydanej w 1931 r. musiał z tematyką masonerii zetknąć się przed 1916 r. Trzeba też pamiętac że jest to stowarzyszenie tajne, nie tak łatwo było wtedy wiedzę na ten temat a Dmowski wykazuje, że taka wiedze posiadał i to pogłębioną.

  Dmowski powrócił do pełnych praktyk katolickich i z wieloma księżmi był bardzo zaprzyjaźniony.

  Dmowski jest pochowany na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Jego grób jest bardzo licznie odwiedzany w ciągu roku, zwłaszcza 1 listopada, 7 stycznia (data śmierci) 29 czerwca (data podpisania traktatu Wersalskiego i powrotu Polski na mapy geograficzne i polityczne)

 200. Listwa said

  @ 197 Wełna

  Ogórek proponuje, że napisze jako prezydent ustawę podatkową, gdyby to zrobiła (czego Braun nie podnosi) to dla tego zamiaru byłaby warta poparcia (tylko nie wiadomo co zaproponuje)
  .
  Ale właśnie Wełna, wybór Ogórek i wybór Brauna to dwa różne kierunki. Proponujesz takie łapanie srok za ogon może się coś uda, może jest to jakieś wyjście. Może. Idź i głosuj, ale bez egzaltacji.

  Trzeba sobie uświadomić i to pokornie przyjąć, że nie mamy dobrego kandydata na prezydenta Polski. I nie ma co udawać i robić min.

 201. JO said

  Kandydatow niewylansowanych , niewystawonych na Prezydenta Polski jest wciaz Wielu. Srodowiska, jednak, ktore by mogly wystawic ich, tego nie robia, bo albo kandydat sie boi albo srodowisko sklocone na to nie pozwala.

  Niestety, Polacy majac perly, jak Ratajczak, zamiast im pomoc to sie odwracaja plecami, powodujac, ze gina/sa mordowani.
  Polacy zatracili Ducha i poniosa tego konsekwencje, juz je ponosza.

 202. Pitagoras said

  Przeciwnicy Brauna – co Wy jeszcze wymyślicie??? Jeden Bóg raczy wiedzieć.
  Ale na pewno powinien otworzyć karty, wypowiedzieć pomysły i powiedzieć, to się nie da.
  😦
  Pamiętam jak Solidarność, PIS i PO miało całe szafy dobrych, idealnych pomysłów i co — i goowno.
  Więc wolę trzy magiczne słowa WIARA RODZINA WŁASNOŚĆ
  Każdy weźmie z tego tyle ile da radę samodzielnie, oby tylko mógł udźwignąć.

  Taki luźny żart – czego przeciwnicy się tak boją u p.Brauna???

  Braku jakiegokolwiek programu. Zamiast niego są hasła.
  Admin

 203. wełna said

  Admin

  „Zatem niech nam Pani pokaże, jakie mamy powody do zadowolenia, oprócz kształtnych piersi Pani Ogórek”

  Nawet nie zwróciłem na nie uwagi, nie oglądam tv (warto?), zwróciłem uwagę na to co mówi o Rosji, na jej inteligencję, potencjalne umiejętność potrzebne do reprezentowania państwa.

  „…na zmniejszenie niewolniczego uzależnienia od UE i USRaela, na wyjście z bandyckiego NATO, na poprawę stosunków z Rosja…”

  Mówi o tym p. Braun.

  ” brak jakiegokolwiek planu na zmniejszenie długów III RP”

  Prezydent nie ma tu nic do zrobienia – dopóki jesteśmy w UE – a wyjście jest celem p. Brauna.

  Swoją ocenę dotyczącą Pana i gajówki już przedstawiłem (77) żeby się nie powtarzać, nalegam jedynie na zrobienie drobnego kroku do przodu, popierając np. p.Ogórek lub p. Brauna, nic nie tracimy jak się nie uda, a dajemy szansę na zaistnienie czegoś przeciwko systemowi, a dobrego dla Polski. Teraz nie wygrają, ale ze znaczącym poparciem mogą być groźni za 5 lat.
  Tak samo jak namawiałem do głosowania na p. Leppera – podśmiewano się wówczas – gdzie byśmy teraz byli.(np. traktat lizboński)
  Odnośnie oddania głosu nieważnego już pisałem wyżej (25). (i wcale nie proponuję dopisywania na karcie „dupa”)

 204. snag said

  Jesli nie Braun to kto, jaka alternatywa ? ,…

 205. wełna said

  Ad.200

  „Trzeba sobie uświadomić i to pokornie przyjąć, że nie mamy dobrego kandydata na prezydenta Polski”.

  To go sobie wystrugaj, tylko taki może Ci się podoba.

  „Ale właśnie Wełna, wybór Ogórek i wybór Brauna to dwa różne kierunki.”

  Ja nie jestem od agitacji, jak potrzebujesz niańki to zmień adres. I to by było na tyle!!!

  Przeprasxam – to ma być, ku*wa, rzeczowa dyskusja?
  Admin

 206. Listwa said

  @ 202 Pitagoras

  Kandydat na prezydenta, który głosi hasło: Kościół, Szkoła, Strzelnica, powinien w trakcie debaty TV na cały kraj głośno powiedzieć : „Nie” dla ustawy tzw. przeciwko przemocy, która ma za zadanie deprawowanie dzieci w szkołach. Czy któryś kandydat powiedział, że ten temat jest ważny i jako prezydent zrobi wszystko aby te ustawę zaskarzyć do Trybunału i żeby ona nie weszła w życie? Dla którego kandydata sprzeciw wobec spaczonej edukacji seksualnej był ważny i ten temat podjął w czasie tej debaty?

  Bez dobrze wychowanego i wyedukowanego pokolenia dzieci naród zginie. Dobrze rozumieją to ci, co gender narzucają.

  A czy in vitro jest ważne ? jakoś w debacie nie był podjęty. Ale dzięki temu kandydaci nie musieli się deklarować.

  Kandydaci, którzy unikają tematów ważnych na rzecz drugorzędnych są słabi.

  Roman Dmowski zmarł 2 stycznia 1939 pochowany został 7 stycznia 1939. Kondukt pogrzebowy to co najmniej 100 000 ludzi z całej Polski, nie licząc tych co oddali mu hołd na trasie przejazdu pociągu z jego trumną z Łomży do Warszawy.

 207. Listwa said

  @ 205 Wełna

  Nie musisz udowadniać, że wełna jest z barana. Każdy wie.

 208. Marucha said

  Odnoszę silne wrażenie, że dla Pana/i Wełna najważniejszy jest sam akt oddania głosu. Zagłosowania na kogoś. Byleby się głos nie zmarnował.

  Ja mówię swoje zdanie: wybory to farsa, nic nie zmienia, nie ma sensu babrać sobie rąk w typowej ustawce.
  A każdy zrobi, jak będzie chciał.
  Mnie to już zwisa.
  Pijta, palta, głosujta.

  PS. Proponuję rozważenie, czy gajówka spełnia Pana/i oczekiwania jako forum dyskusyjne.

 209. @186

  Ale Kukiz się zmienił i każde spotkanie z wyborcami rozpoczyna jak G.Braun, od sakramentalnego „szczęść Boże” – to bardzo dobry kandydat

  (to oczywiście żart)

 210. kfakfa said

  pani w wełnie daje też czadu na neon24.

 211. Miauczyński said

  A może to dla Polski by było dobre:

 212. Czołgista said

  @201
  Prawda jest taka, że te środowiska są po prostu bardzo zmarginalizowane. Sprawa polska jest generalnie przegrana. Jedyne co nam pozostaje to mówić jak jest i nie dać się zgnoić, czyli wspomniana w felietonie – internetowa partyzantka.

 213. revers said

  Maxa Putina j.w.

 214. Pitagoras said

  @ Listwa 206
  Widzę jakieś uprzedzenie do GB i co by nie napisać, wysłuchać – to jest coś w Tym sercu, czego nie da się inaczej nieprawdaż?

  A szkoda, bo kwestie poruszane we wpisie są kompatybilne z hasłami rozumianymi czystym sercem ze słów GB.
  Tylko trzeba chcieć, lub móc odbierać to tym właśnie.
  Myślę, że nie pomyliłem się dawno temu pisząc — nieprzekonanych nic nie przekona.
  Wymagają od innych cudów, sami cuda mniej czyniąc.

 215. Listwa said

  @ 214 Pitagoras

  Weżmy tagiego Jarubasa. Mówi że ze wsi, że od ojca się uczył itd. Ale nie mówi nic o wizycie wicepremiera z jego partyjki co od 25 lat zawsze ma zagwarantowane w wyborach 5 % jak mniejszość niemiecka, który to premier udał sie do Arabii Saudyjsiej na rozmowy „gospodarcze”. Mógłby Jarubas powiedzieć jakie umowy są zawierane i czy w ich ramach będą budowane w Polsce meczety . Orban jasno powiedział „zrobiliście sobie multikulti to sobie to teraz żryjcie. Ja z Węgier Szwecji robił nie będe” . A Jarubas coś na ten temat mówi? Nic, grzecznego i gładkiego udaje.

  Czy to też uprzedzenia Pitagorasiku?

 216. Eliza said

  Szczęść Boże – tymi słowami w telewizji publicznej wita się GB z dziennikarzem. To przegięcie i z Jego postawą zakrawa o śmieszność. A to powitanie, to jak głoszenie dobrej nowiny, a ja w tym momencie odbieram to za przegięcie i śmieszność.

  @214 Tak więc Panie Pitagoras, moje przeczucie sercowe, nie są kompatybilne z Pana odczuciami co do zabarwienia głosu i treści słów GB.

 217. Eliza said

  Co drugi wpis agitacyjny – p. Wełna.
  Ja wyrobiłam sobie zdanie na temat tych wyborów 2 tygodnie temu i jak na razie nikt mnie do zmiany podjętej decyzji nie przekonał.

 218. Boydar said

  @ Pan Gajowy

  W poście Pana Listwy nr 188 moim zdaniem przy słowie „ceny” brakuje z przodu literki „o”. Jeśli Pan ją doedytuje a Pan Listwa się nie zburzy, to znaczy że mogę Go dopisać do kontaktów 🙂

 219. Antykomor said

  Bojkot wyborów to szansa dla Komorowskiego największego zdrajcy narodu. Rwie się do wojny a wojsko sprowadził do armii operetkowej. Głosuję na G. Brauna patriotę. Niech zstąpi Twój Duch i odnowi obliczej tej Ziemi.

 220. Pitagoras said

  215 Listewka ale o co kaman z tym Jarubasem.
  216 Szczęść Boże Elizka, Dobranoc, nich Dobry Bóg wyprostuje Tobie sny. POd żadnym pozorem nie jedz Grześków.

 221. debeściak said

  ad Antykomor 219

  Twój (Jana Pawła II) Duch już zstąpił i odnowił oblicze tej Ziemi tj PRL zastąpiła IIIRP+NATO+UE( Jan Paweł II był I naganiaczem do ujni euroPEJSkiej).
  Chce pan odnawiać ducha Jana Pawła II największego z rodu?
  Braun Grzegorz też się do wojen rwie tylko za duże pieniądze ( płatne z góry) od USra(h)ella. Geszeft musi być.

 222. debeściak said

  Niestety tak, ale na szczęście duet Robert Kaczmarek – Piotr Gontarczyk, po raz kolejny uzupełnia swoim wspólnie zrealizowanym filmem, historyczną białą plamę.
  Betar był rewizjonistyczną organizacją żydowską, która w okresie swojej największej świetności w Polsce, liczyła 50 tysięcy członków. Ponadto jej działalność cieszyła się przychylnością samego marszałka Piłsudzkiego, a owocem tej sympatii była możliwość odbywania przez Betarczyków szkoleń z polską armią.

  Ideologia Betaru opierała się na syjonistycznych tezach propagowanych przez Zeeva Żabotyńskiego. Głównym celem działania organizacji, było krzewienie wśród ludności żydowskiej zamieszkującej Europę zachowań i poglądów patriotycznych, oraz przygotowanie jej na powrót do Palestyny i walkę o własne państwo.

  Film ze stajni producenckiej Roberta Kaczmarka, jest dokumentem przedstawiającym relacje kilku żyjących jeszcze członków polskiego oddziału Betaru, uzupełnionym o historyczny komentarz Piotra Gontarczyka. Jak już przyzwyczaili nas twórcy Film Open Group, całość została świetnie zmontowana i uzupełniona archiwalnymi fotografiami i filmami oraz okraszona klezmerskimi melodiami.

  http://www.prawy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=314

  Kolega Grzegorza Brauna producent Film Open Group Robert Kaczmarek ma wrażliwą duszę na historię syjonistów Betar i walke o własne państwo ( czyli ludobójstwo Palestyńczyków)

 223. debeściak said

  Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.
  Jeden z ważnych ośrodków masonerii w Polsce, po pierwszej wojnie światowej, został zorganizowany jako Instytut Mesjanistyczny. Kierował nim wysoko stojący w hierarchii masońskiej Józef Jankowski – różokrzyżowiec i martynista, znawca Kabały. Jego najbliższym współpracownikiem i wychowankiem był Jerzy Braun – postać niepospolita: filozof, poeta, doskonały publicysta i redaktor pism na dobrym poziomie, przede wszystkim Zetu i Merkuryusza Polskiego Ordynaryjnego.
  Po przekształceniu Instytutu Mesjanistycznego w Towarzystwo Hoene-Wrońskiego, Jerzy Braun z niesłychaną energią zaczął propagować naukę tego filozofa, którego Papus stawia w jednym rzędzie z takimi Mistrzami, jak Fabre d’Olivet i Eliphas Levi. Jako członek Zakonu wyspecjalizowanego w prowadzeniu dywersji Jerzy Braun – mason wysokiego stopnia, pochodzenia żydowskiego, zaczyna energicznie zwalczać masonerię i Żydów, przede wszystkim na łamach Merkuryusza; można się domyślić z jakim skutkiem.

  W końcu lat trzydziestych organizuje Porozumienie Organizacji Antymasońskich i zaczyna wydawać Biuletyn Antymasoński, którego materiał informacyjny z zachwytem przejmuje prasa narodowa i katolicka. Dobry dowcip, nieprawdaż? Zakon masoński posiadł tę mądrość, że może spokojnie egzystować dopiero wtedy, gdy sam zorganizuje własnych przeciwników – i odpowiednio nimi pokieruje. I robi tak nadal.
  Filozofia Hoene-Wrońskiego propagowana przez Jerzego Brauna systematyzuje podstawowe elementy Kabały i przedstawia je w duchu niemieckiej filozofii idealistycznej. Po dziś dzień zwolennicy i wyznawcy Wrońskiego – zwani wronskistami – tworzą rodzaj sekty ściśle związanej z Zakonem Martynistów – jedną z naczelnych struktur wolnomularstwa.
  Jerzy Braun w czasie okupacji niemieckiej stał się jednym z przywódców „Unii” (1940-42) – organizacji konspiracyjnej o chrześcijańskim charakterze. „Unii” podległy był m.in. Teatr Rapsodyczny. Mieczysław Kotlarczyk, któremu Jerzy Braun pomagał w zorganizowaniu i prowadzeniu Teatru Rapsodycznego, wprowadził do „Unii” jednego ze swych aktorów i podopiecznych, młodego Karola Wojtyłę. To Kotlarczyk wprowadził Wojtyłę w fenomenologię. Tak się zdarzyło, że Kotlarczyka zainspirowała Helena Petrowna Bławatska, rosyjska okultystka, założycielka nowoczesnego teozofizmu. Bławatska, jak potem Wojtyła, nauczała, że religie były bardzo podobne do siebie, wszystkie pochodziły z tego samego źródła.

  Głoszenie idei wolnościowych, postulatów obniżenia podatków, własności itd. nie ma żadnego znaczenia i jest niemożliwe do realizacji tak długo, jak Naród Polski nie ma prawnej możliwości emisji własnej waluty. Konstytucja Kwaśniewskiego vel Stolzmana z 1997 r. oddała emisję złotówki w ręce żydowskiej lichwy. Art. 220 konstytucji zabrania finansowania deficytu budżetowego przez „zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”. Innymi słowy Narodowi Polskiemu odebrano możliwość emisji pieniądza i oddano ją w ręce żydowskie. W istocie jest to główna przyczyna ucisku fiskalnego i jak długo Polska będzie miała związane prawem ręce w emisji złotówki, tak długo nie ma możliwości obniżenia czy likwidacji ucisku fiskalnego. Dlatego wszelkie postulaty Korwina czy Brauna odnoście obniżenia podatków i likwidacji biurokracji nie mają żadnego znaczenia. Działając w myśl zasady Mayera Amschela Rothschilda „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa” temat ten jest przemilczany przez wszystkich kandydatów w wyborach i przez wszystkie partie polityczne.

 224. Listwa said

  @ 219 Antykomor

  A o jakiego ducha chodzi ?

  „Czym jest joga, bo to jest najistotniejsze. Joga to ścieżka poznania. Poznania siebie, poznania rzeczywistości i poznania prawdy. Ale, żeby poznać tą prawdę musi być zapewniony pewien bardzo stabilny fundament. I tym fundamentem są uniwersalne zasady moralne. Tak jak dla zapewne dla większości tutaj zgromadzonych źródłem tych uniwersalnych zasad jest katolicka wiara – dla mnie te źródła są nieco inne. Różne ścieżki, różne drogi prowadzące do tego samego celu. Każda szanująca się religia, każda wiara, każdy system pracy nad sobą jest oparty na tych samych uniwersalnych zasadach moralnych (nie mylić z obyczajowością) i te zasady dostrzegłem w programie, projekcie wizji Polski, którą zaprezentował pan Grzegorz Braun”. (59,50- 1.01,39)

  http://www.fronda.pl/a/joga-i-grzegorz-braun-czemu-nie-zobacz-sam,51106.html

  @ 218 Boydar

  Dobre. Nawet „o” trzeba zauważać , bo jego brak zmienia sens wypowiedzi.

  @ 221 Pitagoras

  Pitarogasik , zobacz że Braun tez nic w tym temacie. Omija jak Jarubas.

 225. debeściak said

  Według Joanny Czarneckiej, partnerki reżysera, policja po raz pierwszy w celu zatrzymania Brauna zjawiła się w jego mieszkaniu 15 lipca o godz. 6.20. Funkcjonariusze nie chcieli się wylegitymować, ale przystąpili do przeszukania lokalu. W tym czasie Grzegorz Braun przebywał w Warszawie. Filmowiec wrócił do Wrocławia 21 lipca żeby stawić się w areszcie. Służba więzienna odmówiła jednak jego przyjęcia, bowiem ich zdaniem nie widniał w rejestrze. Ostatecznie do zatrzymania reżysera doszło dzisiaj w godzinach porannych w jego mieszkaniu. Czynności dokonano bez wezwania i zupełnie przypadkowo, bowiem Braun przebywa w Warszawie pracując nad kolejnym filmem, natomiast wyjątkowo na jeden dzień wrócił do domu. W chwili obecnej bliscy Grzegorza Brauna próbują ustalić kogo mogą pytać o możliwość odwiedzenia skazanego podczas pobytu w areszcie. Cztery różne instytucje nadzorujące tę sprawę podały różne procedury realizacji odwiedzin.
  http://wdolnymslasku.pl/wydarzenia/853-aresztowano-grzegorza-brauna-ujawniamy-kulisy-zatrzymania
  O, to ta nie-konkubina nie-partnerka przyjaciółka Grzegorza Brauna Joanna Czarnecka mieszka na tym samym piętrze co on?
  Przynajmniej przypilnowała Grzesia żonie Aleksandrze Gruziel.
  I tak wszystko zostaje w Film Open Group.

 226. Antykomor said

  Każdy inny kandydat jest lepszy o Komornika.

 227. HDKK (Honorowa Dywizja Komandosów Kultury) said

  Za naszych czasów młodzieńczych bylo takie powiedzenie: Dymsza do kace. (czy ktokolwiek jeszcze pamieta, co to bylo kace?) Bedzie weselej. Bo juz gorzej byc nie moze. (czy ktokolwiek pamieta, kto to byl Dymsza?)

  Gdyby nam nie bylo szkoda niedzieli, to moze nawet pojechalibysmy do lokalu wyborczego i zaglosowali sobie na ladna (przed oszpecajaca dieta) i milutka Ogorkowa Madzie. Podobno dochturka jakas, chyba z dziedziny historii. I wypsnelo jej sie kiedys rozsadne slowo w temacie stosunkow z Rosją.

  Ale nam szkoda niedzieli, i my wiemy, ze tak zwane wybory nic nie dadza, poniewaz sa tylko dla wladz darmowa sonda nasrojow spolecznych i niczem wiecej. I benzyna droga i za parking pewnie trzeba bedzie zaplacic. Zatem nie pojedziemy do lokalu wyborczego i nie zaglosujemy.

  Zamiast tego, spedzimy niedziele przy ognisku, nabijajac kielbaski zwyczajne (nie grillowe!) na patyk i zagrzebujac kartofle w gorącym popiele, a stakanek whisky z lodem i woda sodowa bedzie milym uzupelnieniem. Moze przyjdzie lisek, albo nawet jelonek i zrobimy zdjecie.

  Wybory? To dla trzody udomowionej. My som stworzenia dzikie, naturalne, poczciwe…

 228. czytelnik said

  Cytat z artykułu:
  „Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za tę piekielną zbrodnię, za „mowę nienawiści”.

  Przypominam jeden z artykułów GW po wizycie G. Brauna w radiu TOK FM. GW podsumowała go jako „wymiociny psychopaty i żydożercy”.
  Inny przykład: „Antysemickie wystąpienie Brauna na uniwersytecie” http://wyborcza.pl/1,75248,17647681,Antysemickie_wystapienie_Brauna_na_uniwersytecie_.html
  I kolejny https://www.youtube.com/watch?v=WalNPHPWy0g
  Jeszcze jeden https://www.youtube.com/watch?v=FzNPYqBwLBg
  We wszystkich mediach był nazywany antysemitą.

  Reakcja mediów wręcz śmieszna, w porównaniu z tym, co być powinno.
  Adminm

 229. wełna said

  Admin

  ”Reakcja mediów wręcz śmieszna, w porównaniu z tym, co być powinno.”

  Mógłby Pan rozwinąć tę myśl, bo aż się boję własnej interpretacji.

 230. Marek said

  Boydar said
  2015-05-07 (czwartek) at 10:41:43

  Oczywiście, że dali dupy. Ale nie dla tego że zamienili „partnerkę” z „przyjaciółką”, tylko dla tego, że wplatają do fundamentalnej dyskusji popierdułki które bez problemu można zakwestionować. Na froncie nie polemizuje się „ziejących kroczy”, tylko się napier dala wroga podkalibrowym.
  ========

  A jednak spróbuję się nie zgodzić z panem Boydarem.
  Jeżeli Braun był związany ze swoją przyjaciółką* kilka miesięcy wcześniej, i bierze ślub w roli katolika tradycyjnego, to jego wiarygodność jest taka sobie.
  Przede wszystkim Brauna dyskwalifikuje slogan o kondominium niemiecko – rosyjskim pod zarządem żydowskim. Część rosyjska jest z d… wzięta.

 231. Boydar said

  Pan Marek nie wczuł się wew myśl dostatecznie, lub, celowo zmienia kurs. Nie mam wątpliwości co do celowości zabiegu „brania ślubu”. Istotą mojego komentarza „… dali dupy …” był brak wprawy w ostrych sparringach gdzie każdy błąd jest punktowany

  [„Według relacji jego partnerki”. ” partnerki”] – Pan NICK
  [Grzesiu Braun szybko zmienił partnerkę Czarnecką na żonę Gruziel] – Pan Marek

  Tak naprawdę to nie ma znaczenia. Natomiast gdy ktoś wyrecytuje 3,14 zamiast 3.14159265358979323846264338327950 …
  to ten, który zarzuca mu błąd, wychodzi na mąciciela; mimo że przecież ma rację. Jest zadyma, a przy tej okazji można przeszmuglować np. rower.

 232. […] Źródło: https://marucha.wordpress.com/2015/05/06/zydo-rezim-skryty-za-antysystemowym-parawanem/ […]

 233. 3calypso said

  POPiS’owa antydemokracja w Polsce: https://wolnewybory.wordpress.com/

 234. Czołgista said

  @228
  Według mnie Braun był gnojony w mendiach w modelowy sposób.

 235. Czołgista said

  @226
  Duda naobiecywał takich samych gruszek na wierzbie jak wszyscy: Tusk, Komorowski, Kaczyński. Istnieje tylko iluzja wyboru.

Sorry, the comment form is closed at this time.