Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Bohater Ukrainy, Stepan Bandera – więziennym cwelem

Posted by Marucha w dniu 2015-05-15 (Piątek)

Sodomita Bandera – bohater narodowy Ukrainy

Pracownik niemieckiego wywiadu Abwehra, Stepan Bandera, przebywając w więzieniu był zdecydowanie nie szanowaną osobą; mówiąc prościej, służył więźniom za kobietę –  według relacji jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca.

W kręgach partyjnych miał przydomek „baba”.

W 1950 roku, ukrywając się w Niemczech pod nazwiskiem Poppel, pisał: „Żeby zrzucić z siebie okupację Moskali to ukraińscy mężczyźni powinni poznawać jeden drugiego. Jest to droga do wolności, droga do niezależności…”.

Oto jaki to bohater narodowy Stepan Bandera, sodomita. Bohater narodu ukraińskiego. Kim, tak naprawdę, był Stepan Bandera, który zakończył swoją drogę życiową pod nazwiskiem Stefan Poppel (niem. – glut, babol).

Poruszmy chociaż kilka najbardziej znaczących, osobistych i mało znanych aspektów jego życia.

Przede wszystkim jego pochodzenie. Przyszły Poppel pochodził z rodzin żydowskich, wychrzczonych na greko-katolicyzm. Ojciec Andrian Bandera to greko-katolik z mieszczańskiej rodziny Moishe i Rozalii (z domu Bielecka, polska żydówka) Bandera.

Matka przyszłego ukraińskiego „bohatera” to Mirosława Głodzińska, polska żydówka. To znaczy, że ideolog ukraińskiego nacjonalizmu był czystej krwi żydem.

A wyjaśnienie pochodzenia jego nazwiska jest bardzo proste. Współcześni ukro-naziści tłumaczą je jako „flaga”, ale w języku jidisz oznacza ono „zamtuz, burdel”. I nie jest to słowiańskie nazwisko ani ukraińskie. Jest to włóczęgowskie przezwisko kobiety, która była właścicielką burdelu.

Takie kobiety zwane były na Ukrainie „bandersza”. Fizyczne rysy samej twarzy nie pozostawiają wątpliwości co do jego genetycznego pochodzenia. Przy wzroście 159 centymetrów i przednio-azjatyckich rysach twarzy nie ma żadnych pytań. [Ale kurdupel… – admin]

Nawiasem mówiąc, analogiczne pochodzenie miał także kolega-rywal Poppela, Roman Szuchewycz. Oczywiście w żydowskim pochodzeniu nie ma niczego złego lub wstydliwego ale sam Bandera przez całe życie swoje pochodzenie skrupulatnie ukrywał, w tym także za pomocą swojego bestialskiego, okrutnego antysemityzmu. Ten „kamuflaż” kosztował jego współplemieńców 850 (!) tysięcy ofiar. Bestialstwo – tak często występujące u renegatów.

Stepan (Sztefan) był drugim dzieckiem, po starszej siostrze Marcie. (urodził się w 1909 roku w wiosce Uhrynów) w rodzinie unickiego kapłana Andriana (przechrzty w Galicji ochoczo kroczyły duchowną ścieżką) i prostytutki Mirosławy. Mąż zachęcał żonę do prostytucji ponieważ przynosiła ona dużo większy dochód niż jego kazania.

Do szkoły podstawowej Bandery nie przyjęto w związku z jawnymi oznakami nietradycyjnej orientacji seksualnej i skłonnościami do sadyzmu. W okresie dojrzewania Bandera wstąpił do ukraińskiej organizacji młodzieżowej „Płast”. Według świadectw jego kolegów z organizacji Bandera, będąc już dzieckiem, przejawiał skłonności pedofilsko-homoseksualne i sadystyczne.

Bardzo lubił łapać młodszych uczniów i, brutalnie ich pobiwszy, zmuszać ich do lizania swoich genitaliów. Według świadectwa jego kolegi Mykoły Zyrianko: „Bandera był bardzo okrutny i niesprawiedliwy dla tych, którzy byli słabsi od niego a jednocześnie płaszczył się przed silniejszymi.Wiem także o tym, że jedno z pobitych i zhańbionych przez niego dzieci, złapało Stepana i pobiwszy go, dokonało na nim aktu sodomii”.

Być może właśnie to miało znaczący wpływ na życie Bandery. Po zgwałceniu jego równowaga psychiczna została zaburzona. Mógł godzinami stać na mrozie i mamrotać bezsensowne modlitwy.

Ojciec, wiecznie pijany, nie zajmował się jego wychowaniem a matka rzadko bywała w domu ponieważ stale obsługiwała klientów.

Po akcie homoseksualnym Stepan zaczął obawiać się dotykania słabszych dzieci i całą swoją złość wyładowywał na zwierzętach. Przyszły „bohater narodowy” bardzo lubił łapać kocięta i jędną ręką je dusić. Szczególną przyjemność sprawiało mu duszenie schwytanego kociaka do tej pory aż z biednego zwierzęcia nie wyszły jelita (artykuł dziennikarza W. Bieliajewa, wspomnienia G. Gordasewicza).

Oznacza to, że młody Bandera był dusicielem kotów (szkoda, zwyrodnialcu i draniu, Stepanie Bandero, że ciebie tak nie duszono – E. W.). Duszenie kotów to świadectwo potwierdzające występowanie pierwotnego, duchowego, „instynktownego” satanizmu.

Status biernego sodomity towarzyszył ukraińskiemu przywódcy przez prawie całe życie. W 1936 roku Banderę, za zamach terrorystyczny, skazano na karę śmierci a następnie zamieniono mu ten wyrok na karę dożywotniego więzienia [Głupim, polskim, tolerancyjnym debilom zawdzięczamy śmierć dziesiątek tysięcy Polaków – admin].

Według zeznań jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca, Bandera był w więzieniu zdecydowanie nie szanowaną osobą, mówiąc prościej, zastępował więźniom kobietę.

13 września 1939 roku Bandera został uwolniony z więzienia przez niemieckie władze i skierowany do centrum szkolenia dywersantów. W tymże centrum Bandera został poddany pasywnym stosunkom homoseksualnym, które sfilmowano kamerą filmową. Zrobiono to w celu wyeliminowania możliwości jego zdrady.

Zresztą fakt, że Bandera był sodomitą, nie było żadną tajemnicą dla jego towarzyszy broni. Nie na darmo jego partyjne przezwisko brzmiało „baba”. Pod koniec swojego życia Bandera uzasadnił swoją sodomię „na bazie teoretycznej” a nawet zadeklarował ją jako obowiązek „swidomych” Ukraińców: „…ale ukraińska rewolucja będzie różniła się od wszystkich innych rewolucji ścisłymi związkami męskimi. I nie mówię tutaj o przyjaźni! Aby zrzucić z siebie okupację Moskali to ukraińscy mężczyźni muszą poznawać jeden drugiego. To jest droga do wolności, droga do niezależności. I wierzę, że kiedyś taki dzień nastąpi” (Stepan Bandera – „Ukraiński naród i rewolucja”, 1950 rok).

http://wolna-polska.pl [tamże więcej zdjęć – admin]

Komentarze 24 to “Bohater Ukrainy, Stepan Bandera – więziennym cwelem”

 1. Listwa said

  To ukry mają bohatera i pomniki.

 2. plasibo said

  Rżnąć tą kanalię po stokroć przez wygłodzone uciech słonie.

 3. plasibo said

  Mam nadzieję że ta gnida smaży się w piekle w dzieci polskie które ma na swoim sumieniu wbijają mu nieustannie toporek w serce …. i tak przez całą wieczność…………..

 4. Listwa said

  @3 Plasibo

  Te dzieci Polskie, miejmy nadzieję, że wszystkie są już szczęśliwe w niebie. „Bohaterem” pewnie ktoś inny się zajmuje, znacznie skuteczniej.

 5. Lesio said

  Jak każda żydowska szumowina – bandyta, dewiant, psychopata, złodziej, pedofil, oszutst lub wszystko jednocześnie.

 6. Joannus said

  Ad 1 Listwa
  ”wielki naród” dla lewatywy po prostu nie znalazł większego bohatera od super bandziora Bandery wśród swych zabijaków, ponadto wedle przysłowia jaka nać taka mać. Cóż dobrego innego miałby dać wykwit prymitywnej nienawiści ”wielkiego narodu”.

 7. plasibo said

  @4 Listwa
  Nawet nie wiesz jak chciałbym przytulić te dzieci i powiedzieć im, że nic im nie grozi. Niewyobrażalne i niepojęte jest dla mnie co te biedule przeżyły i czego musiały doświadczyć. Że też nie było nikogo wtedy aby ich uchronić od tego ludobójstwa. Mam nadzieję, że piekło pochłonęło tego zwyrodnialca bandery.

  Dość już na dziś. Dobranoc wszystkim. Czasami trzeba wyrzucić z siebie tę złość i gniew, która zbiera się wobec poczynań antypolskiego pseudo- rządu oraz historii, która łatwa nie była dla Polaków.

 8. Lena said

  Boże, w jakim świecie żyjemy…

 9. Powiem szczerze, że trochę powątpiewam w autentyczność tych rewelacji, podobnie jak w autentyczność listu Schetyny do Keeryego (którym mam już wyraźnie za fałszywkę). Nie zmienia to faktu, że kanalia to była wyjątkowa…

 10. Mały_kinol said

  ad.9 Prawda że schetyna użyłby określenia „ethnic cleansing” a nie „genocide”? Ten szczegół kazał mi wątpić, Niemcy chcieli wzmocnić efekt ale przedobrzyli. Co nie zmienia faktu że schetyna to ścierwidło.

 11. Tekla said

  Nazistowskie Niemcy były dla Organizacji
  Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) najpoważniejszym
  partnerem finansowym i politycznym

  25 maja 1935 r. we Lwowie rozpoczął się drugi proces Stepana Bandery. (…) O ile Wielki Proces Warszawski dotyczył zabójstwa ministra Bronisława Pierackiego, to proces lwowski – działalności Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów w ostatnich latach, szczególnie w okresie 1933-1934, gdy Stepan Bandera był przewodniczącym OUN w Małopolsce Wschodniej. Na ławie oskarżonych zasiadło 23 czołowych działaczy hałyckiej OUN, oskarżonych głównie o morderstwa i próbę oderwania Małopolski Wschodniej od Rzeczpospolitej Polskiej.

  http://www.tygodnikprzeglad.pl/lwowski-proces-stepana-bandery/

 12. Boydar said

  @ Pani Lena

  Niech Pani Boga to tego nie miesza. Tu nawet i diabeł nie ma co robić. Te qurwy same sobie radzą, z naszą natürlich pomocą.

 13. Ad. 8

  „Boże, w jakim świecie żyjemy…”

  – Rozmowa z Bogiem, to przywilej nielicznych… To może ja odpowiem… – Żyjemy w świecie pomieszania wartości.

 14. ojojoj said

  Prosze pamietac, ze bez poparcia pewnych grup, ten psychopata skonczylby na elektrycznym krzeselku w jakiejs pipiduwie za okoliczne morderstwa i gwalty.

 15. Easy Rider said

  No to pięknie, k…, pięknie – „bohater narodowy” UPAiny to nie tylko żyd, ale pedał i cwel. Ale na takiego właśnie „bohatera” zasługują.

  Natomiast przy tej okazji chciałbym się podzielić pewną refleksją – otóż dlaczego w sprawie banderowsko-nacjonalistycznego ludobójstwa na Kresach pomija się aspekt odpowiedzialności Niemców? Zgodnie z prawem międzynarodowym, jeżeli wówczas okupowali oni te tereny, ponoszą prawną odpowiedzialność za dokonane tam masowe zbrodnie na ludności cywilnej. Należałoby w ogóle bardziej nagłaśniać kwestię holokaustu Słowian w II wojnie światowej, dokonanego połączonymi siłami niemiecko-chazarskimi, a może nawet wystąpić ze stosownymi roszczeniami w tej kwestii? Ale szkoda się łudzić – nie dokona tego żaden rząd okupacyjny tego nieszczęśliwego kraju.

 16. Zenek said

  Jakby nie byl zydem toby nie byl zadnym bohaterem. Jego seksualne igraszki to przydatny dodatek do symbolu Ukrainy.
  Ciota z widlami

 17. ojojoj said

  Panie Gajowy: Serce mnie BOLI, nie wiem gdzie to wrzucic :/ dlaczego tutaj nie ma „Patriotycznego katka” nawet malego, malego katka, gdzie serce mozna wyplakac 😦

  Cała gajówka to taki malutki kącik patriotyczny w kraju patridyotycznego gnoju… – admin

 18. ojojoj said

  jestem pijany, przepraszam 😦

 19. Ad. 18

  Jedyny rozsądny stan. Następny etap, to myślenie.

 20. Siekiera_Motyka said

  Nie ma końca tych „ciekawych spraw”

  „Prawda nas wyzwoli said
  2014-11-19 @ 02:18

  Bandera i Szuchewycz – wiarołomni synowie żydowskiego narodu

  Wiarołomni synowie żydowskiego narodu.

  «Свідомий українець зобов’язаний бути тупим і дебільним. Якщо свідомий українець не є тупим і дебільним, він автоматично стає жидом або москалем…» Степан Бандера

  „Świadomy Ukrainiec ma obowiązek być tępym i debilnym. Jeżeli świadomy Ukrainiec nie jest tępym i debilnym to staje się automatycznie żydem albo Moskalem…” Stepan Bandera.

  „I często żydem okazuje się być ten, którego nigdy nie podejrzewasz”

  Erich Maria Remarque

  Przeczytałem na kilku ukraińskich forach internetowych wykopane z internetu. A oto naziolki dla was na przekąskę. To jest właśnie przyczyną dlaczego Cyla (Julia Tymoszenko-Telegina-Kapitelman) jest w was zakochana, jesteście tej samej krwi. Sztefan Bandera – ochrzczony żyd, unita. Greko-katolik ze wsi Ugryniw Staryj, niedaleko Kałusza, urodzony w okresie rządów austro-węgierskich w Galicji.

  Ojciec: Adrian Bandera -greko-katolik z rodziny mieszczańskiej Moshe i Rozalii (z domu Bielecka, polska żydówka) Bander. Roza, typowe żydowskie imię, czyż nie?

  Matka: Mirosława Głodzińska – polska żydówka, takich żydów nazywa się jeszcze halachicznymi, czyli, że są po matce.

  UWAGA! Pytanie: SKĄD u Słowianina, jakoby, może pojawić się nazwisko „BANDERA”. Jeżeli nie od Rumunów to co najmniej od słowa „bander(sza)”, to znaczy żyd(ówka) – właściciel(ka) burdelu.

  A wyjaśnienie pochodzenia jego nazwiska jest proste. Współcześni ukro-naziści tłumaczą je jako „bandera (chorągiew)” ale w języku jidysh oznacza ono „priton” (spelunka, zamtuz, burdel-tłum.). I nie jest to słowiańskie nazwisko i nie ukraińskie. To jest włóczęgowskie przezwisko kobiety, która posiadała burdel. Takie kobiety na Ukrainie były nazywane „BANDERSZAMI”. Według zwyczaju narodu żydowskiego narodowość przekazuje się po matce a nie po ojcu, i ona przekazała swoje bezwstydne nazwisko któremuś z męskich przodków Stepana Bandery. Najprędzej samemu Stepanowi. Także i portret samego Sztefana Bandery nie pozostawia wątpliwości co do jego genetycznego żydostwa. Przy wzroście 159 centymetrów i przy przednio-azjatyckich rysach twarzy nie ma pytań.”

  http://wirtualnapolonia.com/2014/11/18/gmina-ny-zniszczono-mural-upamietniajacy-wybuch-powstania-warszawskiego/#comment-136558

 21. Boydar said

  Od rana ? Zazdroszczę szczerze.

 22. RomanK said

  Banderowszczyzna ….. a sprawa Rusi- Ukrainy!

  TO powazny dylemat dla nas wszystkich Slowian, ktorego za nas nikt nei rozwiaze…. Wszystkich Slowian ,wlacznie z tymi -ktorzy uwazja sie za Ukraincow…ale nie Banderowcow!

  Przypomina mi to sytuacje braci, ktorzy maja piekna , mloda, zdrowa siostre…ktoerj na slicznej doopci urosl obzydliwy czyrak???,,kurde nie poprawiac!!!!….
  Maja teraz dylemat ..co z nia zrobic???>?
  1. Zatluc?
  2. Wygonic z chalupy
  3. Wyrzucic sama doope z chalupy…..

  i w dyskusji ,,slowianskiej zreszta- juz sie zaczeli brac za lby, oczywiscie starslowianskim obyczajem,,,….ale najmlodszy Jasku poradzil , ze mozeby tak czyraka ……wyleczyc????wydusic…
  Przylozyc ciasto pszenne i sam zdechnie..i wylezie..dupsko sie wygoi i bedzie jak nowe:-))))

  A Panstwo co myslicie????

 23. JO said

  ad.22.
  Od dawna w Gajowce Panu poglad, ze tam jak i tu potrzebna jest Wiara/Bog i w jej zgodzie dzialanie – pokuta w tym kara, mocne postanowienie poprawy, zadoscuczynienie krzywdzie i sakramenty.
  W zgodzie z tym, trzeba powiesic tych, ktorych KK uznal by do powieszenia a reszta, musi ponisc konsekwencje pokuty i w taki sposob Ukraina jak i Polska bedzie LECZONA.
  Jak i Tu i Tam dojdzie do wyleczenia, nie bedzie sporu a jak dawniej – JEDNOSC.

 24. Blackwall said

  Enei, znany w pewnych kręgach zespół nazwę zawdzięcza zbrodniarzowi z UPA.

Sorry, the comment form is closed at this time.