Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

W 80 minut wokół niczego

Posted by Marucha w dniu 2015-05-18 (Poniedziałek)

Osiemdziesiąt minut miałkiej dyskusji dwóch ignorantów, którzy mają czelność kandydować do godności Prezydenta RP. Żenujący spektakl, niczym nas nie zaskoczył. Przepraszam, były dwa wyjątki, Komorowski nie zasnął, a jego śmiertelny wróg Duda ciągle sprawiał wrażenie miłego i dobrodusznego pluszaka , z przyklejonym uśmieszkiem pijanego kaznodziei.

Od strony merytorycznej, mieliśmy do czynienia z rażącym potwierdzaniem najgorszego, demokratycznego koszmaru, lub jak kto woli oczywistości, że urzędujący prezydent i jego konkurent nie mają pojęcia, o funkcji, jaką jeden z nich już pełni, a drugi być może będzie miał taką szansę. To, co zaserwowały nam „gadzinówki” sprawiało wrażenie namiastki sądu kapturowego nad dwoma podobno wrogimi sobie ugrupowaniami. Ten scenariusz pięknie wpisałby się w wybory parlamentarne w prezydenckie absolutnie nie.

Skoro kandydaci nie mają pojęcia o swojej przyszłej roli, to warto zadać pytanie, gdzie były sztaby wyborcze obu panów i armia doradców? Zapewne w pobliżu, niestety, w obu przypadkach mamy dowód na to, że pracują w nich idioci.

W telewizyjnej debacie każda poza mówców: gest, mimika, sposób wyrażania myśli oraz ton, sprawiały wrażenie typowego dla Polaków pospolitego ruszenia. Obu kandydatów nikt nie przygotował od strony „mowy ciała”. Bezradna gestykulacja rąk Dudy, ciągły, dobrotliwy uśmieszek na jego twarzy powodował, że widz zastanawiał się nad tym, czy ów jegomość jest „aby normalny”?

Komorowski przyjął postawę wszechwiedzącego, zasłużonego dziadka, który raz jeszcze postanowił dać nauczkę „młokosowi”, który próbuje zagrać mu na nosie. Wymachując wątpliwej jakości dowodami próbował pogrążyć Dudę, oskarżając go o całe zło „pisowskiego świata”. Co gorsza, przez krótką chwilę ta taktyka zadziałała! Ciągłe podkreślanie dysproporcji pomiędzy prezydentem, a posłem (Duda) miało na celu zdyskredytowanie mentalne kontrkandydata. Komorowski wydawał się wykonywać to, co zdążył zapamiętać będąc instruowanym przez doradców.

Niestety, dalej było już tylko gorzej, znowu kartka i znowu problemy z czytaniem, bliżej, z intonacją, aby dać słuchaczowi złudne poczucie naturalności. Ta sztuczka się nie udała i trudno się dziwić, wszak Komorowskie jest nie aktorem, a ledwie politycznym statystą. Lub jak twierdzi Cejrowski – „figurą”.

Ma to głęboki sens, nie od wczoraj mamy wrażenie, że to fenomen: „człowiek kierowany zdalnie”, a może to android? Częściowo tłumaczyłoby to upłynnianie polskich, nowatorskich odkryć w dziedzinie pionierskich technologii, które oddaje się za bezcen innym krajom. Duda wykorzystał tę wiedzę i przypomniał Komorowskiemu sprawę grafenu, oddanego w ręce Brytyjczyków.

Wzajemnego kąsania się po łydkach było znacznie więcej, ale zabrakło boni totalnej. Duda nie wspomniał o WSI – sprawie, która Komorowskiego kompromituje w sposób totalny. Nie było też słowa o piramidzie finansowej pn. ZUS, choć mówiono sporo o ludziach starszych, którzy pozostają bez opieki i z marną emeryturą. Komorowski nawet ten skandal próbował obrócić w sukces mówiąc, że dofinansowywane są jak nigdy Uniwersytety III wieku! Ten człowiek odleciał i to bardzo daleko, on zwyczajnie nie ma pojęcia o tym, co dzieje się w Jego państwie! [Ma, ma, jest po prostu patologicznym kłamcą, a w dodatku bezczelnym skurwielem – admin]

Cała debata przypominała ustawkę od początku, do samego końca. Można wysnuć wniosek, że sztaby obu kandydatów dzień wcześniej zdrowo gdzieś popiły i ustaliły, że prezydent będzie wasz, a jesienią rząd nasz. Dalej, na pokaz, będziemy się „żreć”, a z daleka od kamer, będziemy spiskowali wspólnie. Przeciwko komu? Oczywiście, przeciwko Narodowi, bo okazał się być tak głupi, że od lat dokonuje wyborów najważniejszych osób w państwie, spośród politycznych dziwolągów, które dla celów oczywistych, odgrywają przed wyborcami kuglarski spektakl. Dzisiejszego wieczoru był kolejny w cenie energii elektrycznej, którą z własnej kieszeni zapłaci naiwny wyborca.

Reasumując, znowu nas okradziono, tym razem z osiemdziesięciu minut, które bezpowrotnie straciliśmy, oglądając na ekranach swoich telewizorów, dwie polityczne miernoty w tym jedną kompletnie skompromitowaną.

Kto wygra? Ci, którzy w dniu wyborów zajmą się swoim „patriotycznym obowiązkiem” – odpalą grilla, mając wszystko gdzieś.

mrf.
http://pressmania.pl

Komentarzy 37 do “W 80 minut wokół niczego”

 1. wanderer said

  Qrwa qrwie łba nie urwie…
  Obydwoje to pacynki na tej samej ręki.

  OBYDWAJ! OBYDWAJ!
  Admin

 2. AV said

  Dwóch gównozjadów…

  Pilne:

 3. AV said

  Jeszcze do powyższego materiału:

  Czas 2:47-2:52 gesty niewerbalne, mason obmyśla kolejne kłamstwo…

 4. Kojak said

  NA PAN kOMOROWSKIM CIAZY PODEJRZENIE O EWIDENTNE POPELNIENIE SZEREGU CIEZKICH PRZESTESTW KRYMINALNYCH ! SA ONE DOSKONALE ZNANE LAJDAKOM Z PIS ! TO MACIAREWICZ ZNA DOKLADNIE ( JAKO BYLY SZEF KONTRWYWIADU ! ) ORDYNARNIE KRYMINALE I BEZCZELNE DOKONANIA OSOBNIKA KOMROWSKIEGO ! MILCZY JEDNAK SKRYWAJAC SKRZETNIE TE KRYMNMINALNE DOKONANIA PRZED OPINIA PUBL;ICZNA ! GDYBY JE UJAWNIL KOMOROWSKI NIE BYLBY PREZYDENTEM ! NA ANTENIE RADIA MARYJA GDY SLUCHACZ SPYTAL SIE JAJK SIE W KONCU NAZYWA KOMOROWSKI KSIADZ WYLACZYL SLUCHACZOWI TELEFON A MACIAREICZ UCIEKL I ZIGNOROWAL PYTANIE ! NIE PRZESZDZALO TO JEDNAK GNOJOWI MACIREWICZOWI DALEJ SZCZUC NA KOMOROWSKIEGO SLUCHACZY I A RADYJKU MARYJA PODGRZEWAC WSCIEKLINE NA KOMOROWSKIEGO JEDNIOCZESNIE ZAWZICIE BLOKOWC NIEKORZYSTNE I DEMASKUJACE JEGO INFORMACJE ! TO SAMO DOTYCZY PARCHOW Z PIS KTORE PLUJA NA KOMOROWSKIEGO JEDNICZSNIE TRZYMAJAC W SCISLEJ TAJMNICY JEGO KRYMINALNE DOKONANIA ! TO JEDNA KOSZERNA ZORGANIZOWANA BANDA OGLUPIJACA POLAKOW ZE CZYMS SIE TE PARCHY ROZNIA !

 5. vortex said

  Ta produkcja grafenu w Wielkiej Brytanii to zdaje się niezależna sprawa. Inny grafen i inna ekipa.

 6. Tekla said

  10 największych firm w Polsce

  Ranking ma jednego lidera, którego pozycja pozostaje niezagrożona, choć Jeronimo Martins Polska SA, czyli właściciel Biedronki, najdynamiczniej zwiększa sprzedaż, zmniejszając dystans do zwycięzcy rankingu.

  http://biznes.pl/firma/10-najwiekszych-firm-w-polsce/twfx6b

 7. wanderer said

  ad. 1
  Niestylistycznie napisałem, przepraszam.

  Obydwaj – panowie
  obydwoje, obydwa – pacynki, pajace

 8. NICK said

  Obydwie (obie) – pacynki i, owszem, obydwaj (obaj) panowie.

 9. wanderer said

  ad.8
  Ma Pan rację, Panie Nick.

 10. Listwa said

  Nie było o :

  sprzedaż ziemi i lasów
  zadłużenie i spolegliwość z tym związana
  gender i demolka edukacji
  jak poprawić służbę zdrowia
  co dalej z wojskiem Polskim (dla nich wystarczą obce bazy i gwarancje na papierze)
  jak rozwinąć Polską gospodarkę i zapewnić zyski dla Polaków
  jak sprawić przyrost naturalny
  poprawa prawa
  zapewnić obligatoryjność referendum
  co z emigrantami
  temat Rosji

  Było dużo żeby nie było ważnych tematów.

  Pojawił się kawał:

  Jedzie bronek samochodem i nagle wyszedł na jezdnię bezdomny. Bronek wyhamował i wyskoczył żeby go za to opieprzyć. Ale poznał, że to jego dawny kolega, więc „zbity z tropu” pyta jak ci leci? . Bezdomny odpowiedział, że już od trzech dni nic nie jadł. a bronek na to : „ty się zmuś, ty musisz się zmusić do jedzenia”

 11. @10 (Listwa)
  W spocie Dudy o lasach jest zapodane tak:

  „Bronisław Komorowski zlekceważył 2,5 mln podpisów w obronie lasów. Wg mediów zgadzał się na sprzedaż polskich lasów dla zdobycia środków na rekompensaty za powojenne wywłaszczenia”.

  Czyli kłamstwo. Nie chodziło o powojenne wywłaszczenia, tylko o haracz dla Izraela i żydowskich organizacji roszczeniowych z USA za „mienie bezspadkowe” po obywatelach II RP narodowości żydowskiej, poległych podczas II wojny światowej, do którego Izrael i wspomniane organizacje z USA nie mają żadnych praw dziedzicznych (chyba, że za takowe uznać rasę/narodowość).
  Spot Dudy ukrywa przed opinią publiczną clou sprawy sprzedaży lasów, żeby chronić Żydów przed gniewem polskiego społeczeństwa.

 12. „PiSowskie świry” poturbowały kumpla Sendeckiego, gdy chciał się zbliżyć do Dudy 🙂
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/122574,przesladowanie-za-krzyz-w-koronie-i-postulat-michalkiewicza

 13. Aguirre said

  ad 11) ale Braun o tym w wywiadach (nielicznych) w telewizji mówił otwarcie. Mimo to nie miał poparcia ze strony tut. gospodarza.

  Moje poparcie lub jego brak nie miały znaczenia – admin

 14. ERROR 404 NSZ said

  W pierwszym zdaniu powinno wybrzmieć tak :

  ” Osiemdziesiąt minut miałkiej dyskusji dwóch indolentów…”
  Dwóch marnych aktorów z rozpisanymi rolami. W tym ten po lewej na dopingu, ze ściągami i słuchawką w lewym uchu…

 15. Listwa said

  „O dwóch takich incydentach, przemilczanych przez media głównego nurtu z powodu poprawności politycznej, poinformowało w zeszłym tygodniu Radio Watykańskie. Jedno zdarzenie miało miejsce niedaleko Rawenny, gdzie grupa muzułmańskich wyrostków próbowała zakłócić tradycyjną, doroczną procesję Maryjną z okrzykami „Nie przejdziecie!”. Wierni nie dali się jednak sprowokować agresywnym islamistom.

  Drugi incydent ze Środkowych Włoch był o wiele brutalniejszy. Nastolatek z Senegalu, który przybył dopiero miesiąc temu drogą morską, napastował koleżankę z klasy, tylko dlatego, że nosiła krzyżyk. Od tygodni był agresywny i domagał się, aby dziewczynka zdjęła ten symbol wiary. Gdy odmawiała, w końcu pobił ją dotkliwie po lekcjach na oczach matki, kopiąc i rzucając wulgaryzmy i bluźnierstwa przeciw Krzyżowi.

  Otwarcie się na muzułmanów, wśród których panują radykalne nastroje, może okazać się stwarzaniem problemów na własne życzenie.”

  http://www.fronda.pl/a/teluk-kon-trojanski-juz-w-europie,51559.html

  W debacie prezydenckiej temat nie był ważny. Bo obaj się godzą na politykę UE.

 16. RomanK said

  :-))))))
  No i co???? 40 % nikt nie zmusza…oni sami ich wybiora:-_)__

 17. Janka said

  Haaa! PBK przez większość tych-że 80 minut gadał z dokładnością do 1 sek – mieścił się w 90 sek wyznaczonych. Aż do momentu kiedy padło pytanie o kaszmirowe, pardon Jedwabne. I wtedy implant korowy PeBeKa najwyraźniej się zawiesił albo niejaki Braun włączył się nielegalnie w strumień danych podprzestrzennych 🙂

  Zapewne oczom zdumionego pebeka ukazał się obrazek z portalu naszego zacnego Gajowego – obrazek w prawym górnym roku – dziewczę mówi co myśli na ww. temat. I w ten oto sposób nasz Gajowy rozmontował debatę 🙂

  A tak poważnie to za komuny leciał w TV w black-white „kabarecik” Olgi Lipińskiej – było śmieszniej niż tych dwu excuse my French kandydatów.

 18. Małgorzata said

  Ad.1 Obie siostry, obie Krysie-obie coorvy zdaje mi sie.

 19. Joannus said

  Rożnica taka jak między knurem a świnią.

 20. Jack Ravenno said

  @1 WANDERER – słusznie napisałeś: OBYDWOJE 🙂 A cholera wie kto to i co to…

 21. Jack Ravenno said

  ad meritum: to było ‚spotkanie’ idioty z pacynką. Jeśli ktokolwiek to łyknął no to ma problem…

 22. JSC said

  Moja ocena debaty:
  http://naprawmypolskei.blogspot.com/2015/05/szybka-ocena-debaty-prezydenckiej.html

 23. Boydar said

  Brawo, Pani Małgorzato ! Panu Wandererowi klaskał nie będę 🙂

 24. Gazda said

  Ad 13, Aquirre: „Moje poparcie lub jego brak nie miały znaczenia – admin”
  Dla kogo nie mialy to nie mialy, ale mialy i maja dla wielu odwiedzajacych Gajowke. W koncu poglady gospodarza maja decydujacy wplyw na to, czy jego goscina ma dla gosci jakakolwiek wartosc. Nota bene, ja tez uwazam, ze powszechny bojkot G. Brauna w mediach sciekowego nurtu, wlaczajac w to, niestety, takze i rzekomo bezstronne Media Torunskie, byl pozalowania godnym swiadectwem upadku naszej kultury i etyki medialnej.

 25. LM said

  Czytam artykuły w polskim internecie i jestem zaskoczony ,że trwa dyskusja o okupacyjnych wyborach i okupacyjnym POPISIE czytaj systemie okupacyjnym w Polsce 2015.Oni mają czołgi i straszą ludzi , exodus trwa, epidemia grużlicy panuje w Polsce, choroby weneryczne u dzieci(lekarze ostrzegają)wzrastają,próchnica dodam jest zarazliwa…

  Przecież ten system prowadzi polityką lat 30 w Polsce.

  Nie jestem lewicowy ale ostrzegam wszystkich,nawet z NSA, że epidemie nie wybierają a sytuacja w Polsce 2015 okupowanej przez klonów politycznych, w dalszym ciągu trwa.

  PO tonie i tworzy Nowoczesna.pl. Autochton Balcerowicz “atakuje” Polskę aby tylko i to za każdą cenę wzmocnić dyktaturę w Polsce,przypominającą, juntę wojskową w Grecji.

  Autor filmiku PODZIEMNEJ TV,który niestety nie wzbudza zaufania , z jego wschodnim akcentem, wie doskonale ,że MSZ nie reaguje na zarzuty Museum Holocaust,wie doskonale,że to żydzi rabowali ,katowali, skazywali na śmierć Polaków ,z etnicznej grupy żydowskiej.

  Tak długo jak będzie w Polsce dyktatura klonów politycznych,związanych z przeszłością,którzy mają w 4 literach przyszłość mieszkańców Polski,tak długo polska administracja będzie zagrożeniem dla bezpieczeżstwa EU ale i USA.

  Pozdrawiam.Dodam dla mieszkańców w Polsce:chcesz żyć w Polsce, chcesz się rozwijać musisz przyjmować księżeczki partyjne,Wiem,że to jest wielki dramat dla mieszkańców Polski ale proszę nigdy nie zapominać,że w Polsce wybory to wielka , gigantyczna fikcja okupantów w Polsce.

  Popieranie tej okupacji w roku 2015 jest dramatem mieszkańców Polski.

 26. Eliza said

  @ LM. „…. chcesz się rozwijać musisz przyjmować książeczki partyjne.” no cóż, nie przyjmowałam do tej pory żadnej książeczki, ale rozumiem Pana/Panią.
  Polacy obracają się w byle jakości wiedzy i wykształcenia. Dopóki rodzice i młodzież nie zrozumienie, że nauka ( nie tylko j. angielski) i umiejętność wnioskowania oraz zasady dobrego wychowania jest potęgą, będzie coraz gorzej,
  Naszym okupantom zależy na tym, aby Polak charakteryzował się bylejakością i bezmózgowiem. Te wszystkie hasła o programach rozwojowych, są po to, żeby pokazać w mediach pojedyncze przypadki osiągnięć małej grupy młodych ludzi, przy niedopowiedzeniu, że wszystkie te inicjatywy są przejmowane przez kapitał niemiecki lub inny..
  Podejrzewam, że wiele dobrych pomysłów jest niszczonych w zarodku, po pozbawieniu lub nie przyznaniu taniego źródła finansowania.

  ” Popieranie tej okupacji w roku 2015 jest dramatem mieszkańców Polski” – nie muszą tego robić. Bierny opór jest przecież możliwy, jeszcze policjant nie staje w Twoich drzwiach i siłą do tego nie zmusza.

 27. błysk said

  Nie ma tu dyskusji ,tylko wyzwiska. W ten sposób nie dojdziemy do jakiegokolwiek celu .Forum robi się jałowe.Dlatego oświadczam : 24 maja zagłosuję na Andrzeja Dudę.Dlaczego? Bo oświadczył,że doprowadzi do anulowania ustawy o emeryturach, uwolni kwotę do 8.000zł od podatku , doprowadzi do uchwalenia ustawy o obowiązkowym referendum ,gdy zbierze się 1 milion podpisów, doprowadzi do ustawy o zakazie wykupu ziemi rolnej przez obcokrajowców, obłoży sklepy obce podatkiem obrotowym ,odbuduje stocznie,i zacznie odbudowywać polski przemysł będzie dbał o dobre imię Polski .To mało ? Ludzie stuknijcie się w głowę .Oczywiście może tego ne dotrzymać,ale wtedy w wyborach rozliczymy PIS.Ma także i ogromne minusy ,z których największym jest trzymanie się Amerykanów,co w praktyce oznacza opcję antyrosyjską i zwiększenie napięcia,ale tu rola dla zwolenników przywrócenia relacji z Rosja jak z dobrymi sąsiadami.I jeszcze jedna uwaga: wśród kandydatów na prezydenta nie było ani jednego szczerego Polaka,bo Kowalski gadał nie to co potrzeba np, ani słowem nie napomknął o tym co potrzeba młodemu pokoleniu : pracy i mieszkań ,a Braun po ojcu jest przecież żydem .

 28. Trak said

  Prześledziwszy wszystkie wpisy dochodzę do wniosku, że ani Komor ani Duda.
  Zatem nie będę zaskoczony, gdy zostanie Komor a Duda, jako tło na którym Komor się zaprezentuje.
  Zadaje też sobie w takich chwilach pytanie; po co w ogóle te wybory i po co te urzędy i pozory państwowości?
  Tutaj na wsi nad Bugiem – gdzie w chwili obecnej przebywam – rozmawiam z ludźmi i prawie wszyscy są za Komorem. Pytam dlaczego? Nie potrafią powiedzieć ale prawda jest taka, że dzieci ich prawie wszystkie są na urzędach w miastach, w bankach, gminie i na robocie w Niemczech lub Anglii.
  Czterech sąsiadów (po kolei wzdłuż drogi) posłało synów do szkoły policyjnej a jednego na celnika.
  Oni nie chcą tego zmieniać im jest dobrze czują się spełnieni a ci, którzy są niezadowoleni, to ofermy, które ich zdaniem się nie liczą i powinni Polskę opuścić.
  Dalej udowadniają, że Unia im „daje”, bo nigdy bez Unii by tego nie mieli co mają.
  Mówię, że rolnicy przecież protestują w Warszawie a oni na to, że nie wiedzą czemu, bo zamiast robić to się opieprzają i rozrabiają.

  Trudna jest dyskusja z chamem o patriotyzmie, jemu jest obojętne, jaki to kraj nad Wisłą i jak się nazywa, byleby płacił i hipoteki nie ruszał. Wykształcenie niczego nie zmienia – to nie sprawa masonów, żydów i spisków nas pognębia ale „zepsuta krew” od pokoleń.

 29. NICK said

  (27) „Forum robi się jałowe.”
  A pana udział w tej wyborczej farsie? Szkodzi mi. Osobiście.

 30. Boydar said

  Panie Błysku, kiedy wybierze mnie Pan prezydentem, solennie obiecuję, że uczynię Pana pięknym, mądrym i bogatym. Deal ?

 31. Boruta said

  Zastanawia mnie, czemu służą takie artykuły na pare dni przed wyborami. Sa zaproszeniem do pozostania w domu i zrezygnowania z udziału w głosowaniu. Kto na tym zyska ? Nie muszę pisać. Szkoda, ze Gajowy zdecydował sie to opublikować.

 32. NICK said

  Kolejny błysk? Co rozbłyśnie przy swej urnie?
  P. Boruta (31). Ile razy pójdzie Pan „wybierać”, wrzucać cokolwiek do urny wyborczej [tfu]. O tyle lat, mniej więcej i wcześniej, trafi Pan do urny własnej. Krematoryjnej. Przyśpiesza Pan zgon. Wszystkich. Polaków.

 33. JO said

  ad.27. A ile powiedzieli Dudy poprzednicy?

  Pan jest MARZYCIELEM a po Katolicku Pana nazywajac b b b powaznie, Pan jest Romantykiem, sentymentalista brakuacemu Darow Ducha Swietego – roztropnosci…

 34. JO said

  Jedynym Wyjsciem dla Plakow jest organizowanie sie w Kolo Sw Tradycji, ktora dzis w Polsce reprezentuje Bractwo Piusa X

  oraz blaganie o Pomoc Rosji…

 35. Ad. (Admin)

  Obydwaj? Oby dwaj… A co, to już i pan i my wiemy. 🙂

 36. Anzelm said

  Re. 34 – Panie JO, zamiast mnożyć ludzkie „teorie i natchnienia” proszę
  poniższe przyjąć do zrozumienia.

  Z Nieba te dwa pouczenia, i niech Pan tu już niczego nie zmienia.

  1. – Upomnienie Najświętszej Mariej Panny do Narodu Polskiego:

  Polski narodzie, Jam cię ukochała,
  Z niewoli wrogów zewnętrznych wyrwała,
  Wolność wróciłam, ale nie swawolę,
  Wewnątrz niezgoda gotuje niewolę.

  Chcesz być szczęśliwy, kochany narodzie,
  Pracuj, oszcządzaj i żyj w bratniej zgodzie,
  Unikaj kłótni, strzeż się partyjności,
  Zachowaj wiarę przy Boskiej miłości

  („Wizje przepowiednie Upomnienia”- to tytuł książki, z której pochodzą pow. teksty. Książkę można zamówić w Ksiągarni wysyłkowej ARKA tel.00 48 71-3398118 Wrocław.)

  2. – Gietrzwałd 5 lat później:

  Wolną RP, Świętych Kapłanów, Trzeźwych i Mądrych Mężów,

  Święty Kościół . . .

  Módlcie się na Różańcu!

 37. Rokitnik said

  Czy Rosja nawet gdyby przyjąć fantastyczna teorię, że MAMY jakąś Narodową reprezentacjję (?) by się nad tym wariantem zastanawiała? Przecież ” chcącemu nie dzieje się krzywda „, a to my SAMI wpierniczyliśmy się do NATO i parszywej w zalożeniach Unii. !
  Dla POLACZKÓW z których większość ma talmudyczne inklinacje, ROSJA nie będzie ryzykować 3 wojny Światowej. Już sensowniejszym by było nasączyć w maxymalny sposób wyrożniającymi sie Rodakami (na są tacy ) tamtejszych kręgów decyzyjnych…No i 2 wariant o ktorym Pan JO już tu pisał; dążyć do odbudowy POLSKIEJ ARMII na wschodzie? A jak nie Armii – to przynajmniej szerzyć Świadomość WSPOLNOTY plemiennej!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: